Wonen Haal leur in huis ie ;rs J 115 week en. OP=OP Bt verschil 11 4petilburgse koerier z X. in de hoofdrol geel, blauw en groen i.nl. De herfst is weer in het land en de winter is niet ver meer weg. De buitentemperaturen dalen en de dagen worden korter. Voor veel mensen het sein om wat meer de geborgenheid en beschutting van de eigen woning op te zoeken. Deze behoefte aan warmte en geborgenheid zien we terug in de manier waarop we ons huis in richten. Herfst en winter hebben hun invloed op de laatste woon- trends. Alle reden om in deze oktober woonmaand uitgebreid aandacht te schenken aan winters wonen. aan een enorm bureau. Dit is echter niet voor iedereen weggelegd! Door gebrek aan ruimte ontstaat een grote 10 IPLUS biefstuk Jiet mals, jeld terug ’er 500 gram DONDERDAG 21 OKTOBER 2010 Het meest opbeurende teken was de r terugkeer van Kleur in het interieur, met alweer. Hiermee is opnieuw nog was, zo snel verdwijnt deze dit jaar hoe veranderlijk ons interieur is. In de 1 I (bron en foto’s: Perscentrum Wonen) 3R varianten. Van melk, zand en cappuccino kleuren tot olifantengrijs. Trend 2: relax! - fauteuils en plofbanken om in te luieren Meer comfort, meer ergonomie, meer functionaliteit, meer sfeer en dat alles voor de sier, mogen niet ontbreken. Deze sier-, lende- en rugkussens hebben vaak een uitgesproken kleur, dessin (klassieke ruitjes zijn fijn!) of borduursel. Trend 4: ‘rommelig’ - open kast als sfeermaker De nieuwe collecties open kasten haken in op de huidige verpersoonlijking van het interieur. De open kast is geen opberg- maar ‘uitstalmeubel’: stel jouw persoonlijke spullen, en daarmee jouw persoonlijkheid, tentoon. Je kunt met deze kasten alle kanten op: zo bepaal je zelf de indeling met schuifbare panelen, losse boxen die je erin kunt plaatsen en liggers die van links naar rechts maar ook diagonaal te bewegen zijn. De nieuwe kasten zijn gemaakt van verschillende materialen en lenen zich voor een vrolijk kleuraccent in huis! woonkamer geplaatst kunnen worden. Ze zijn functioneel en mooi vormgegeven, te gebruiken door jong en oud! Het nieuwe bureau is een sfeermaker, zoals de ‘ouderwetse' secretaire. donkere economische klimaat zien we voor het interieur zien we een verschuiving dat het binnen aan het ‘opklaren' is, van donker naar licht. Donkere bruin- en met een gezellige en open sfeer in huis grijstinten maken plaats voor lichtere als resultaat. Het nieuwe interieur ziet m“IL’ er ‘ouderwets’ rommelig, informeel en praktisch uit; de woonkamer als strakke ‘showroom’ is verleden tijd. Relax! Is het nieuwe mantra voor in huis. Dit signalement vertaalt zich in een parade aan comfortabele Relaxfauteuils en Plofbanken van soepel leer en prachtige verpakt in een ecologisch en sociaal wollen stoffen. verantwoord jasje. We willen een interieur dat voorziet in een ontspannen, Aan de eettafel is de kuipstoel favoriet, gezonde en gebalanceerde levensstijl, met aandacht voor zitcomfort zodat de Om dit te realiseren is de inrichting en stoel ook als ‘werksteer te gebruiken is. styling van de zitkamer verrassend De computer staat steeds vaker beneden rommelig en willekeurig, met her en der en de behoefte aan een klein maar fijn bijzettafeltjes die in hoogte, vorm en kleur bureau voor in de huiskamer is daarom van elkaar verschillen en open kasten vol groot. Een ware comeback van het verzamelingen boeken, beeldjes, vaasjes, functionele maar stijlvolle bureau kon souvenirs en foto’s. Het beurssignalement derhalve niet uitblijven. De Must Have voor zitmeubelen is de relaxfauteuil en de voor 2010 is dan ook de 'ouderwetse’ 'plof bank, bestaande uit verschillende Secretaire in een nieuw jasje! Op een verstel- en verplaatsbare elementen en goede tweede plaats staat de Open Kast losjes bekleed in verschillende stoffen, als etalage- van persoonlijke interesses, Losse kussens, ter ondersteuning en voorkeuren en verzamelingen. Trend 1: kleur - van tropisch geel tot jaren vijftig pastel Geel (even wennen maar denk aan citroenen, zonnebloemen en mosterd) Trend 3: thuiswerkplek-revival is terug als accentkleur in het interieur, van de secretaire Blauw - van zacht babyblauw tot fel Hoemeerwethuiswerken.destemeerwe zwembadblauw - is een nieuwkomer, dromen van een ‘ouderwetse' werkkamer Zo populair als de kleur paars vorig jaar waar in alle rust gewerkt kan worden

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 15