- li ehuur ratel I €25,- per maand Brabant Plat naar Goirle Beth Hart met nieuw album op zak naar 013 Concert Sheryl Crow in 013 Bij Nuon huurt u een HR-ketel al TIES 1 Overleeft uw cv-ketel nog zo'n koude winter? Uontour Uitwisseling over duurzaamheid naar Japan voor 25, ten 115 Werkt.nl Maak nu een afspraak op www.nuon.nl/huur of bel gratis 0800 2021. Altijd N Informatieavonden voor havo-en vwo-leerlingen in Elisabeth K 1 DETILBURGSE koerier DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2010 irsen iopc jht Or k op www.randstad.nl ons zieken- -ir randstad Seles™ HR Solution IntionSmte *s zijn icket erkers m/v feursm/v lüBii jk op www.randstad.nl tieleden vertrekken i De voordelen van huren: randstad Geen hoge aanschafkosten tarch&fetaKtion I HR Sok Inclusief montage door Feenstra Inclusief onderhoudscontract met storingsdienst Geen onverwachte kosten: EUREN reparatiekosten zijn gedekt! [beliegt] Tilburg servicedienst. - en Tel: 013-543 45 72 169,- B, garantie Sheryl Crow. Storing voor 10.00 uur gemeld, dezelfde dag geholpen Landelijk netwerk van ervaren Feenstra monteurs. Begin oktober verschijnt het nieuwe album My California van de Amerikaanse zangeres Beth Hart. Kort daarna start haar tournee, waarin ze op zondag 21 november om 20.00 uur het podium van hetTilburgse 013 zal betreden. -'-nken van cultureel cen- kassa van het centrum aan CSTYLE: OFILERING Contour - St. A www.contourtill itste magazijn ter wereld, op- voor vrijwilligerswerk en informele zorg stste magazijn ter wereld, op. progr; emeente Tilburg nvvikkeling van Ivoor hen an: het verzamelen van orders, i/verpakken en goederen op in3ploegen. Ben jij in bezit ificaat enbenjebereidin direct contact op! bij andere Kravitz zei 1 hoeft maar erkrijgbaar via 013 en Ticket Meer informatie: 013, Vee- iiudrg, www.013.nl. Annaplein 21 - 5038 TV Tilburg tilburg.nl - infoecontourtilburg.nl iresenteerd. edrijven zijn e <an Minamias1 zusterorgar verblijven r thuis. vering. E FujiFilm Hetpopuk trumJan\, het verzamelen van tapelen/verpakken en rktijden zijn in 3 ploegen, f verlopen certificaat en ben Neem dan direct contact opl vrouwel bijvc-1 het inpakken, orderpicken, xfucten. Werk je nauwkeurig, :eamverband werken? Ben jij baar, dan zijn wij op zoek tan uit het inpakken, order- van producten. Werkje tandig als in teamverband •r week beschikbaar, dan aar de voorwaarden^ Op woensdag 20 oktober om 20.00 uur speelt Sheryl Crow in het Tilburgse 013. Aanvankelijk zou het optreden plaats vinden in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Natuurlijk blijven reeds gekochte kaarten geldig in Tilburg. al bedrijf dat wereldwijd in e merken behoort. De MP3 na televisies zijn producten Istad zoekt voor Sony: eerbetoon aan haar jeugd haar muzikale helden word genoemd. Een soulalbum dat de sfeer van de jaren '60 en '70 uitademt. Het is alweer het tiende album dat de veelzijdige singer/songwriter uitbrengt. Naast haar succes bij het publiek heeft Crow ook veel aanzien artiesten. Lenny ooit over haar: "Je een instrument in haar han den te duwen en ze weet het te bespelen." Sheryl was ook co-prodi van de Dixie Chicks. Haar gro hits waren Run Baby Ri lal bedrijf dat wereldwijd in Ie merken behoort. De MP3 via televisies zijn producten dstad zoekt voor Sony: De Elisabeth Beroepentoer geeft informatie over ver schillende beroepen: van ver pleegkundige op de Spoed eisende Hulp tot radiologisch laborant, en van analist tot operatieassistent. Ook wordt aandacht gegeven aan de opleidingen. Het is de eerste keer dat het St. Elisabeth Ziekenhuis de Beroepentoer houdt. "Uiter aard hoopt het ziekenhuis dat het mes aan twee kanten snijdt", zegt stafmedewer ker personeelszaken Manon Hagenaars. "De leerlingen krijgen goede inhoudelijke voorlichting op de werkvloer, in de hoop dat zij kiezen voor een opleiding voor één van de beroepen in Leerlingen van havo en vwo kunnen van donderdag 7 tot en met donderdag 14 oktober in de avonduren een kijkje in de keuken nemen bij elf verschillende beroepen, die in het St. Elisabeth Ziekenhuis worden uitgeoefend. Zo kunnen ze er beter achter komen welk beroep voor hen geschikt is. Gezocht maatjes m/v Honderden mensen zoeken iemand die af en toe wat tijd vc vrijmaakt. Iets voor jou? Word dan maatje, bijvoorbeeld var Een vriendelijk, gezellig pratende 89-jarige mevrouw zoekt een vrouwelijke gesprekspartner om iets meg te onderne- I men, bijvoorbeeld winkelen of wandelen. Wil jij deze weduwe bezoeken (004207)? Of misschien wil jij met deze 68-jarige heer leuke dingen ondernemen? Bijvoorbeeld knutselen, wandelen (met rolstoel), bezoek aan bibliotheek of Scryption. Door een chronische aan doening kan mijnheer dat helaas niet meer alleen. Wil jij met hem op pad (004293)? Zo heeft deze intelligente, sociale 87-jarige mevrouw behoefte om erop uit te gaan. Zij kan genieten van een terrasje pikken, winkelen, tv kijken enz. Wil jij met haar op pad? Mevrouw zoekt bij voorkeur een vrouwelijke vrijwilliger (004137). Heb jij graag te doen met mensen met een verstandelijke beperking? Contour werkt samen met Amarant door vrijwilligers in te zetten in een groep van bewoners, waar een bewoner wordt verzorgd in de laatste levensfase. De vrijwilligers hebben een 'er zijn' functie voor een stervende bewoner van Amarant. Wil jij jouw steentje bijdragen aan de zorg in de laatste fase van iemands leven? Bel gerust voor meer infor- matie naar Hélène Vissers van Contour Zo zijn wij ook dringend op zoek naar mensen die uit eigen ervaring weten hoe zwaar het soms is om kinderen op te voeden? Ben jij geen hulpver lener met een werkplan en een drukke agenda? Meld je dan aan voor de cursus voor Home-Start-vrijwilliger. Je bent meer dan welkom! uw woning Het leven van Beth Hart kent hoge toppen diepe dalen. Van tophits op de Billboardlijsl tot in de goot dankzij een hardnekkige al< holverslaving. Eigenlijk het klassieke leven van een rockartiest. Voor haar nieuwe album My California heeft Hart diep in haar eigen ziel gekeken waarmee My California haar meest persoonlijke album ooit is geworden. Beth Hart brak in Nederland op grote schaal door met de hit Leave The light On, maar con certgangers weten beter. Hart trad veel vaker in ons landje op en haar wilde shows zijn le gendarisch. Gaandeweg is een fanatieke fan basis ontstaan. Haar songs hebben wat weg van de hits van Janis Joplin en Joan Armatra- ding, maar kennen veel meer diepgang mede door de doorleefde teksten. Grootste troef van Beth is haar ruwe stem. Tickets zijn reeds verkrij Service Nederland. Met marktstraat 44 in Tilbur vrijwilligersvacatu- zijri ook te beluiste- www.m-tilburg.nl). en maatschappelijk verantwoord ondernemen wordt gesproken. Een basisschool laat zien hoe kinderen van 10,11 jaar leren belangstelling te krijgen voor het milieu in hun woonomgeving door zelf een milieuhuishoudboekje bij te hou den. Project- en programmamedewerkers van de gemeente Tilburg geven presentaties over de ontwikkeling van duurzame bedrijfsterreinen, duurzame economie en duurzame logistiek. Het bezoek wordt afgesloten met een ont vangst op het 'provinciehuis' in Yokohama, waar een electrische auto en een duurzaam oplaadsysteem worden gepresenteerd. Naast het bezoeken van bedrijven zijn er ook ontmoetingen met leden van Minamiashigara Sisiter City Association, de zusterorganisatie van VTM. De delegatieleden verblijven niet in hotels maar bij gastgezinnen thuis. Dit geeft een bijzondere dimensie aan het bezoek, er wordt begrip gekweekt voor andere culturen en vriendschappen kunnen ontstaan. Stedenbandvereniging Tilburg Minamiashigara (VTM) organiseert i.s.m. gemeente Tilburg en het bedrijfsleven een burgeruitwisseling naar Minamiashigara in Japan met als actueel thema duurzaamheid. Bij beide gemeenten staat dit onderwerp hoog op de agenda en er is veel van elkaar te leren. Sinds 21 jaar onderhoud VTM contacten haar zustergemeente. Eerder werden uitwisselingen georganiseerd over o.a. ouderenzorg, inrichten van spoorzones en on derwijs. Elf delegatieleden vertrekken op 1 oktober voor een week naar Minamiashigara. Daar staan be zoeken aan bedrijven, gemeente en een school op het programma waarbij 'sustainability' het hoofdthema is. Ook worden de banden met de burgers van Minamiashigara weer aangehaald. De delegatie brengt bezoeken aan bedrijven die innovatief zijn op het gebied van energie uit water en afval, plasticrecycling en waterzui- Er wordt ook een bezoek gebracht aan i en FujiXerox, waar over duurzaamheid Informele Zorg zet voor allerlei diensten vrijwilligers in bij mensen thuis. Mensen die extra hulp hard nodig hebben of gewoon goed kunnen gebruiken. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor: huis. De meeste opleidingen Z starten in september vol- gend jaar en er zijn plaatsen beschikbaar." Als leerlingen kiezen voor een opleiding in het zieken huis, krijgen zij een baan waarbij zij in de praktijk leren. 4 Zij krijgen hiervoor een sala- ris. Bovendien vergoedt het I ziekenhuis de studiekosten. I Na afronding van de praktijk opleiding is er een grote kans Het populaire humorgezelschap Brabant Plat staat op woensdag 13 oktober op de plank op een vaste aanstelling in trum Jan van Besouw in Goirle. Aan vang 20.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kas. het St. Elisabeth Ziekenhuis, de Thomas van Diessenstraat 1 in Goirle. Tel013-534 34 00. Leerlingen gaan dan werken in een omgeving met veel doorgroeimogelijkheden. Leerlingen die geïnteresseerd zijn, kunnen zich aanmelden via www.elisabeth.nl/beroe- pentoer. iucer van een album All I Wanna Do. Tickets Amerikaanse band verkrijgbaar via 013 en Tic Chicks. Haar grootste Service Nederland. Meer infor- ïun en matie: www.013.nl. Het concert in 013 staat in het teken van haar nieuwe album dat op 16 juli is verschenen: 100 Miles From Memphis. Meervoudig Grammy-Award winnares Sheryl Crow groei de in de jaren '60 en '70 op met de onweerstaanbare soulmuziek uit Memphis: Otis Redding, Wilson Pickett, Booker T, Aretha Franklin, Curtis Mayfield, Sly Stone... Allemaal droegen ze bij aan de muzikale vorming van de zangeres. Haar woonplaats tijdens haar jeugd: Kennett in Missouri, 100 mijl bij Mem phis vandaan. Het nieuwe album mag dus gerust een Beth Hart De res

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 15