Nie L’ 2010 F Er tien jaar jonger uitzien meso Beauty Lift 116 VA 1 PRO Suède is weer helemaal hip Gekleed, maar niet overdressed Nieuwe manier om een jasje te dragen transfer BARE OL IL k pETILBURGSE KOI DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2010 Doit Nii >2010 Vei WWV >2010 Testprijs: 89- Elke WW1 Moo Ontsnap aan het vluchtige element van mode en beleef jarenlang plezier aan je kledingstukken. Dat kan als je je garderobe samenstelt op jouw persoonlijke smaak. Stijlvolle collecties die hip en stoer zijn. Dat kan gezegd worden van de nieuwe schoenencollecties voor mannen. Wat opvalt is dat suède weer helemaal hip is. Daarnaast komen we materialen tegen zoals bewerkte leersoorten en waxed details. De jasjes zitten zacht en natuurlijk. Foto: Scabal De Schak 5341 CM Tel. 0412 Hinthame 5211 ml’S tel. 073-e Met een jasje kom je zeker niet meer stijf voor de dag. Komende winter wordt een nieuwe manier om een jasje te dragen gelanceerd. Er wordt geopteerd voor een ongedwongen look. Met suède en boots kun je voorde dag komen. Foto's Dolos en Bestere 5014 HJ Tel. oi cma- tgre- r Schoonheidssalon <I<OPATI?A Veerse meer 18, Tilburg Tel. nr. 013-4672516 www.schoonheidssalon-cleopatra.nl 1 r d Ongedwongen look wint het van formele stijl Eladelli B Head over h NP Open Er Studio twii De prachtige ontwerpen die zijn gepresenteerd voor het nieuwe seizoen, bieden volop mogelijkheden hiertoe. In het algemeen geldt op dit moment de volgende succesformule: gekleed, maar niet overdressed. Zonder oog te verliezen voor draagcomfort en gebruiksgemak, zien we collecties met aandacht voor luxueuze materialen en gedurfde snits. Een ingetogen kleurenpalet zet de ssing voor udering en Een ingetogen kleurenpallet zet de boventoon. Foto I Am Gold Mondriaa 5401 HX l Tel. 0413 di-vr: 9.01 zoterdog: 9.01 boventoon. Naturel tinten als indigoblauw, chocoladebruin en basis black zorgen voor een serene sfeer waar we jarenlang van kunnen genieten. Kenmerkend is een opvallende bloemenbroderie. Deze bewerking zien we op veel verschillende modellen, zoals rokjes, kleedjes en gilets. Deze stukken kunnen op hun beurt ietwat gedurfd gecombineerd worden met bijvoorbeeld een fleece, waarbij details verzorgd zijn met satijn. Heel bijzonder is het verfijnde ruitenpatroon dat we regelmatig tegenkomen, bijvoorbeeld bij I Am. Het is vaak samengesteld uit verschillend dicht tegen elkaar aanleunende kleurtonen, die zijn verwerkt in topjes, kleedjes en rokjes. De nieuwe lijn soft jackets schept hoge verwachtingen. De jasjes zitten zacht en natuurlijk en hebben geen voering, tussenvoering of schoudervulling. Het is alsof je een overhemd draagt. Het soft jacket is geïntroduceerd als een ‘vals’ drie-knoopsmodel, met twee of drie opgezette zakken, waarmee een casual look wordt gecreëerd, die toch uitermate elegant oogt. De personal touch zorgt voor een Een belangrijke trend voor de mannen zijn de op broque geïnspireerde modellen. De klassieker komt terug op een ‘anno 2010’ manier. Deze mooie veterschoen mag de man niet missen komend seizoen. Draag de broque met een fel gekleurde sok erin voor een extravagant, origineel detail. Bij de meer casual outfits kun je als man experimenteren met de western trend. Stoere boots met een jeans voor een ruig uiterlijk of een kort laarsje bewerkt met elastiek voor een klassieke look. Mannen mogen gezien worden met jeans in de boots! De boots zijn uitgevoerd in een scala aan leersoorten en kleuren zoals mooie grijstinten, authentiek bruin en camel. Go wild get the western spirit! Geef de sombere herfstdagen kleur met je eigen modegevoel en fantasie. individueel en exclusief karakter. Zo kan de man bij Scabal zelfs zijn eigen stof kiezen voor de onderkraag of ellebooglappen. Nu jasjes aan een stevige comeback bezig zijn, hebben ook bijbehorende broeken een behoorlijk aandeel in de winterlijn. Zo zijn er klassieke modellen, kasjmier-denim of flanellen jeans met vijf zakken, fijn ribfluweel en winterkatoon, stuk voor stuk te combineren met soft jackets en truien. In het algemeen zijn de kleuren net iets lichter. Dat zien we bij een merk als Scabal. Drie nieuwe stoffenreeksen voor jasjes, bepalen de elegante, ontspannen look met kleurrijke dessins als visgraat en ruitjes. Intf Minder rimpels, meer schoonheid! Zo werkt het: de huid wordt van verhooming en oneffenheden bevrijd. Verkrampte gelaatsspie ren worden weer strak door activering, in plaa van verlamd door botulinetoxine. De huid kan j worden zo van- tot in de diepere huidlagcn 100 procent overbodig. Een biomoleculen opnemen. Het resultaat: de contouren worden verstevij en het gezicht ziet er tot 10 jaar jonger en zijd minuten. De beste zacht uit. resultaten bereikt u Een testbehandeling: nu slechts 89,- met een beautykuur. inclusief informatiegesprek Alles, wat een naald en scalpel niet kunnen Tilburg (deBtaak): Niet iedere huid verdraagt een ingreep met een naald of een scalpel. Een aangenaam alternatief is de meso I Beauty Lift. Hierbij worden met de modernste computertechniek regenererende biomoleculen en verstevigend hyaluron in de huid gebracht. meso I Beauty Lift is dé oploss vrouwen die effectief huidverour rimpels willen voorkomen. Het doel: de huid ziet er strak en gelijkt tig uit, met een gezonde teint. Harde ing pen zelf enkele behandeling duurt ongeveer 80 MCGREGOR VALKENSWAARD Eindhovenseweg 44 Men BEUNINGEN Julianaplein 35 Men DRUNEN Grotestraat 128 Men UDENHOUT Kreitenmolenstraat 80 Men Women OOSTERHOUT Arendshof 81 Men pierre cardin P M E PME LEGEND AMERICAN CLASSIC DONGEN Hoge Ham I 19 Men Women bh». ÜÜK

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 16