EB 1 3H 2 PI Leven in de stad inspireert mode Sportieve look met een Scandinavisch tintje 115 114 en modern i Eigenzinnige mode voor stoere vrouwen Eigenzinnige tassen vol energie Kinderen komen stoer voor de dag Nieuwe collecties DET1LBURGSE koerier DONDERDAG 23 SEPTEMBER 2010 Gedurfde kleuren voor zowel mannen als vrouwen elle. Pumps staan voor vrouwelijkheid 1 ge 2010 is Koala vanaf :htst bij m2 en ht een Leuke truien en*geruite shirts. Foto: Gant Foto: I Am Bags. Foto: Picard Met een standaard tas kun je niet meer voor de dag komen. Vrouwen hebben een sterke eigen mening en die mogen ze dit najaar gebruiken om een stoere outfit samen te stellen. Enkele eigenzinnige modeontwerpers helpen een handje door net die rebelse uitstraling te creëren in hun nieuwe creaties. grafische silhouetten te creëren, terwijl grijstinten prima te combineren zijn met warme blush tinten als fuchsia, gedroogde rozen en pruim, aangevuld door opvallend kobaltblauw, midnight, teal en kaki. Een stoer uiterlijk, met een sexy randje Foto: Fullcircle Het leven in de stad vormt een belangrijke inspiratiebron voor de mode dit najaar. Technische stoffen en sportieve details worden bij zowel de mannen als vrouwen gecombineerd met stevige breisels. Net als de afgelopen jaren is het thema ‘stad’ niet weg te denken uit de nieuwe modecollecties. Vooral de invloed van de Amerikaanse steden is nadrukkelijk zichtbaar, met een vleugje Europese elegantie. Gedurfde kleuren zoals Kelly groen, steenrood en goud, voegen daarbij voor de mannen Dit najaar komt elk type vrouw aan haartrekken. De nieuwe schoenencollecties laten uiteenlopende trends zien, die variëren van ultravrouwelijk tot stoer. Heel populair zijn de pumps. nt en toch stoer. ic Matié parte- rmatie ike laars voningen. g! josten nkzij de groen. Pumps staan voor vrouwelijkheid en elegantie. Vooral de hoog opgesneden modellen, die zorgen voor een retro look, springen de komende maanden in het oog. Maar voor wie het ook in de winter graag wat ‘bloter’ heeft, is er de meer tijdloze en klassieke pump, in prachtige materialen: er kan gekozen worden tussen de stone washed look of de met laser bewerkte versie. De sexy hoge hak lijkt een vaste waarde onder de pumps dit seizoen. baandag gesloten dinsdag t/m vrijdag >.00 - 18.00 uur 'aterdag 9.00 - 17.00uur Jonderdag koopavond^ ot 20.00 uur. in. Voor dit najaar zien we veel nieuwe Gant is een merk dat hier gebruik van stijlen, gecombineerd met klassieke items, maakt. Leuke truien en geruite shirts met Dat lukt door een mix van bijzondere stoffen, die gelaagdheid en textuur creërenEn ook met kleur doe je veel '2010 Monochroom gebruik je om sterke Extra aandacht voor vrouwelijke lichaamsvormen Heel trendy zijn de stoere tops, met metallic franje en kettingen, verfraaid met glanzende kralen. Leer mix je deze winter met contrasterende materialen. Het bezorgt de vrouwen een stoer uiteriijk, met een sexy en futuristisch randje. Die sexy inslag wordt overigens benadrukt door de aandacht die er dit jaargetijde is voor vrouwelijke lichaamsvormen en schouders. Vrouwelijke vormen worden bijvoorbeeld bij Fullcircle geaccentueerd met nadruk op de heupen, zoals bij een klassieke midnight blue avondjurk. Klassieke silhouetten zijn gemixt met glamorous party details en decoraties, waardoor een excentrieke mix van inspirerende items ontstaat. Het zorgt voor een gewaagde maar stijlvolle kijk op de toekomst. bijpassende dassen en mutsen en coole broeken met grappige details. Vooral de combinatie van items die zo op het eerste zicht niet bij elkaar passen, doet het goed. Qua kleuren gaan we dit najaar voor aardse bruintinten, beige, accenten van indigo en turquoise. Een tip: kies af en toe Kinderen hebben tegenwoordig een duidelijke stem in wat ze aantrekken. Dat begint echt niet pas op een tienerleeftijd. Ze zijn er steeds vroeger bij en de kledingmerken springen daar slim op toont de mode zich ontspannen, maar ook stijlvol. Wol en flanel gecombineerd met sportieve stoffen zorgen voor de stedelijke look. Als tegenhanger van de urban mode, zorgen materialen zoals denim, leer en suède juist voor een landschappelijk beeld, met een subtiele western I uitstraling. En ook dat mag dit najaar, zo laat een merk als Gant zien. Uitgewassen materialen komen voor in de kleuren bruin, beige en blauw met accenten in roest en oranje. Gebreide wollen truien in Bouclé patronen en Breton strepen gepaard met uitgewassen broeken maken de perfecte alledaagse match. Je j Niet alleen met kleding kun je de show stelen, maar tegenwoordig wordt er ook gekeken naar de tas. En dat betekent dat veel ontwerpers zich hebben gebogen over prachtige en eigenzinnige iassencollecties. Met een standaard tas kun je niet meer voor de dag komen, fe draait om zorgvuldig vormgegeven details en originele afwerkingenMet een opvallende tas kun je jouw omgeving laten welen dat mode meer is dan trends en seizoenen. Een tas maakt outfit helemaal af. Kies dan ook bewust voor een stijl die helemaal bij jou past! En dat kan deze winter. Oe nieuwe tassencollecties - bijvoorbeeld bij I Am en Picard - zijn verfrissend en worden gekenmerkt door een duidelijk lijnenspel. Veel tassen met een traditioneel korte handgreep, krijgen hovendien een bijpassende lange schouderband, zodat ze zowel sportief als elegant gedragen kunnen worden. En het aardige is hal er tassen zijn voor vrouwen, maar ook voor mannen! Denims krijgen door geraffineerde wassingen een authentieke uitstraling. Foto: MAC Focus ligt op denims met geraffineerde wassingen De winter krijgt voor mannen een Scandinavisch tintje. De focus ligt op denims, die door geraffineerde wassingen een authentieke en moderne uitstraling krijgen. die prima door zowel de jongste als wat oudere kinderen gedragen kunnen worden. Het stopt niet meer bij een bepaalde leeftijd. Heel trendy is de invloed van de Amerikaanse middelbare school. De kleding die studenten daar dragen, vormen de inspiratie voor veel vlotte items, voor een uitgesproken kleur. Inde nieuwe kledingcollecties is er opvallend veel aandacht voor kindermode. Wil je er deze winter helemaal bij horen, dan kom je vooral stoer voor de dag. Een krachtig gewassen denim krijgt die authenticiteit door beschadigingen aan randen, zakken en zoom. De modellen zien er vanaf het begin uit alsof ze al jaren zijn gedragen en zullen snel tot de favoriete kledingstukken gaan behoren. Bij de denims worden sterke contrasten bereikt wat leidt tot looks vol afwisseling, van elegant tot sportief. De blue/black denim wordt een bijzondere blikvanger met een oorspronkelijke zwarttint. Speciale wasprocedés leveren een indigokleur op, I zodat de blue/black denim een donkerblauwe optiek I krijgt. De authentieke natuurlijkheid van Scandinavië wordt F door een merk als MAC tentoongespreid, net als het maritieme levensgevoel. Er heerst harmonie tussen modern en traditioneel. Dit levensgevoel wordt door het gebruik van speciale materialen benadrukt, zoals geruwde katoen. Wat betreft de kleuren domineren de natuurtinten zoals beige en grafiet en de klassieke kleuren als zwart, donkerbruin en nachtblauw weerspiegelen de Scandinavische flair. Kleurige accenten als cognac en staalblauw geven de kleding een zekere elegantie. E/eg. Foto:

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 15