Joosen PAS FOTO'S? 41 ji 50 tot 90% GOEDKOPER MEIk 'Iburg ET-ZELF IDT Jaarlijkse open dag Waterschap De Dommel dit keer op waterzuivering Tilburg Bezwaar Hoogvenne tegen inzenden voor Communicatieprijs «enng betaald parkeren Midden.Brabant 2010 van Start Algemeen 3 www.duitsleren.net A ENDEUREN Politie pakt stelende vrouwen op u Mets 2 9000 serie EXCLUSIEF BIJ JOOSENAUDIO-VIDEO €169,- €1,- 23,-. Audio - Video Ed mEE FRANS VAN AARLE detilburgse koerier DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2010 Mie Katoen 12 sep Dag van de Scheiding Bezoekers kunnen zondag stap voor stap zien en ruiken hoe het vieze rioolwater weer schoon wordt. i gemeente Udenhout, ADVOCATEN DE Korrektes Deutsch macht Spaft! OPNIEUWTUSSENRONDE ALS 'STRIJD OM DE NOMINATIES' Ion Baakmar Brabant. ie inv i het :nst Vrouw mishandelt beveiligingsbeambte www.scheidings telaar.nl KORT KZO ADVOCATEN Vaxxai 3998.- r 'N LAGERE PRMS IT GEZAAGD Voor uw oqen en oren qaat u naar de specialist. ^heidingsMakelaar x,X Tilburg (ma. gesloten) Feest bij 50-jarig Boulevard Café Vrouw mishandelt haar eigen zoon (15) Ook tv kijken op de afstandsbediening. Leverbaar in diverse beeldmaten. ide na >ding. 3D Full HDLEDTV Slechts 8 mm dun. Zondag 19 september orga niseert Waterschap De Dom mel voor de vijfde maal zijn jaarlijkse open dag Zondag Waterdag. Op deze dag, voor het hele gezin, laat het water schap zien hoe het samen met zijn partners dagelijks werkt aan water in Midden-Brabant. Zondag Waterdag vindt plaats op rioolwaterzuiveringsinstal latie Tilburg, die voor één keer is opengesteld voor publiek. SAMSUNG ZONDAG WATERDAG UNIEK MOMENT OM WATER TE 'VOLGEN' Leo van Osch Marilet Hollants Lilian Scheepens linnen maar oirle Baarle Water; Water ii uur »n van de k wat rock- DE ALLERNIEUWSTE TECHNOLOGIE IN EEN SUPERDUN DESIGN. Deze week bericht Mr Lilian Scheepens =n ig Indien u vragen heeft op het gebied van het personen-, familie- en arbeidsrecht kunt u contact opnemen met ons kantoor, telefoon 013-536 65 55. Daarnaast kunt u ook gebruik maken van onze vragenservice en.nl Beneluxlaan 61 5042 WK Tilburg tel. (013) 467 05 37 internet: www.joosenav.nl KZO advocaten presenteert vanaf deze plaats een tweewekelijkse rubriek over personen-, familie- en arbeidsrecht Herfst- en (wintercursussen vang tie: Jc 5351 en ïjke jen. Abeelen het ars over. Deze .“rden Schijf- nu de in de twee vijftig jaar. nende twee jke activiteiten >n in het café aan al sinds kers van alleen ii Tilburg Instituut voor Duitse Taal rregeling i jaar in- □terd, en Je enige uaardoor 5 te boek jen bijna gezonden. Het inzendinger steeds afkomstig rpret is essentieel voor mens en na- n,°rmatie of een gratis intake? P °73 622 15 22 I Wgescheidingsmakelaar.nl vereniginge de achterza en partijen, verhuurd wa Indien u wilt langskomen met uw vragen op het gebied van echtscheiding op de dag van de scheiding maar u wilt van tevoren een afspraak maken, dan kan dat ook via telefoonnummer: 013-5366555. U bent van harte welkom. burgemeester en sestaande parkeer- passen die betaald luari aanstaande mo- B zomer organiseerde van bewoners samen ad Hoogvenne een en- eren erdeur! Bewoners van de wijk Hoog venne maken bij de raadscom missie Fysiek bezwaar tegen de invoering van betaald parkeren Meet the J Het juryber is op 13 okl ste or--1--1 Paranormale avond Het Keltisch Kruis organiseert op dinsdag 14 september een paranormale avond met dhr. S. Bakker, die spontaan vanuit de zaal helderziende waarnemingen zal doen. Plaats: café 't Verschil, Berkdijksestraat 40, Tilburg. Aan- 'g om 20.00 uur. Meer informa- Joop en Maria Smit, tel. 013- >1436. Seniorenbankstel 21/2 -1-1 zits Grote partij Boeken uitzoeken Salontafels Diverse modellen Vlooienmarkt CV De Durdraaiers houdt op zon dag 12 september weer een grote vlooienmarkt op het parkeerter rein van TNT-Post aan de Ringbaan Noord 105 in Tilburg. De markt, met muzikale omlijsting, is open van 09.00 tot 16.00 uur. Er is een voor- en achteringang (kanaalzij- de) met voldoende parkeerruimte. >t MDF toplaag. Massieve behandeld. Stompof opdek n. Diverse glasgptftf en speciale prijzen. M Is u plannen hebt om uit elkaar te gaan maak dan gebruik van de dag van de scheiding. Op woensdag 15 september kunt u B vrijblijvend vragen stellen aan één van de professionals van de Vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators. De vFAS is een vereniging van meer dan 900 advocaten die gespecialiseerd zijn in het personen- en familierecht. De kantoren van de vFAS-leden zijn op de dag van de scheiding speciaal geopend en iedereen kan met vragen over scheiden op die kantoren terecht. KZO Advocaten zal op 15 september 2010, de dag van de scheiding, gratis advies geven bij vragen over echt scheiding. Er zijn 3 advocaten mediators beschikbaar die gespeciali seerd zijn in het personen- en familierecht. U kunt vrijblijvend binnenlopen tussen 10.00 en 18.00 uur. Ook is er een call center (0800 - 40 50 603) dat bemand wordt door familierechtadvocaten en er kan gemaild (info@dagvandescheiding.nl) en getwitterd worden. Verder is vanaf 1 september de website www. dagvandescheiding.nl in de lucht. Al eerder besloten t: wethouders om de bes regulering aan te parkeren per 1 jam gelijk maakt. Deze: een actiecomité met de wijkraad3T quête. Bewoners konden voor of tegen de invoering van kort betaald parkeren stemmen. Meer dan vijfhonderd be woners stemden tegen, niemand was voor. De uitslag van de enquête wordt aanstaande maandag tijdens de com missievergadering aangeboden aan WD-wethouder Roel Lauwerier (Ver keer en Vervoer). Het college heeft de parkeerr* k 2007 aangepast en vorig ji gevoerd in Sint Anna, de Beste Noordhoek. Hoogvenne is de woonwijk waar parkeervergunningen Is 1998 werden gebruikt. Bezoe- an de stad kunnen momenteel in de wijk parkeren met een dagkaart van 14 euro. Het college wil echter een uniforme parkeerregulering voor waar de regeling geldt. Bir ling mogen' vanaf 1 jam klijn zegers van osch Boulevard Café bestaat v Daarom zijn er de komt weekends feestelijl voor de vaste klanter de Noordstraat. Ontdekken Naast het zuiveren van afvalwater, heeft Waterschap De Dommel een belangrijke taak in het beheer van hetlandschap en het behoud van de soortenrijkdom (biodiversiteit). Op diverse plaatsen worden de beekda- Energie Op poep een lamp laten branden? Dit lijkt misschien toekomstmuziek, maar niet in Tilburg. Nu al wordt afvalwater uit Tilburg en omstreken omgezet in groene energie. De komende paar diverse niveau's conversatielessen extra coaching tolk/vertaler met succesgarantie incompany-training op niveau! Nieuwe cursussen beginnen maandag 20 september a.s. in Goirle Baarle Nassau Rommelmarkt Op zondag 12 september organi seert Amarant van 10.00 tot 16.00 uur, een gezellige Zondag in het Park aan de Bredaseweg 570 in Til burg. Het wordt een zondag met een rommelmarkt, muziek, clowns, een hapje en drankje. Waterschap De Dommel is dé water partner in Midden-Brabant. Samen met anderen werkt zij aan voldoen de, schoon en veilig water. Om het publiek kennis te laten maken met dit belangrijke werk, organiseert het waterschap ieder jaar een open dag. De dag biedt de bezoekers informa tie, maar ook volop vermaak. Er is voor elk wat wils. Vuelta a Matagalpa Fiets mee op zondag 12 september in de meer-dan-milieu-fietstocht van de Stedenband Tilburg-Ma- tagalpa over 40 kilometer. U kunt starten tussen 11.00 en 12.00 uur bij Traverse, Reitse Hoevenstraat 6 in Tilburg. Kosten 5 euro, kinderen t/m 12 jaar gfatis. Afstapplaatsen onder andere Huis ter Heide, af- valverwerkingslocatie De Spinder (met valkenier) en de Hall of Fame. Meer weten: www.tilburg-mata- galpa.nl oftel. 013-5368706. Dommel verzor derhoud aan b<= water. Tijde nen bezoe dit werk inhoudt. Kinderen kunnen met een schepnet door het water scheppen en zelf zien wat er in dat water leeft, er is een wandeling langs de vijver voor het gezuiverde water onder leiding van een gids en er zijn boottochtjes over die vijver. „.atieprijs Midden-Bra- belangstelling buiten ...,..e verenigingsgren- zen. Dit is mogelijk omdat het regle ment 'slechts' voorschrijft dat of het communicatiebureau of de opdracht gever in de regio gevestigd moet zijn. Daarnaast mogen alle bureaus die lid zijn van CCB, inzenden ongeachthun plaats van vestiging. Communicatie prijs Midden-Brabant staat daard— inmiddels ook buiten de regio als prestigieus. Vorig jaar werdc veertig campagnes inge overgrote deel van .de bleek overigens nog uit Midden-Brabant. Paranormale waarnemingen Harmonia heeft op maandag 13 september een openbare avond met paranormale waarnemingen d.m.v. roetvlam door dhr. D. Lem- mette. Plaats: De Goede Herder, Isidorusstraat 6, Tilburg. Aanvang om 20.00 uur. Tel. info: 4557178; www.harmonia-nl.org. Gratis Zondag Waterdag is vrij toegankelijk en op het horecaplein is er gratis kof fie, thee of limonade. Ook minder va lide mensen zijn van harte welkom. Hier is speciaal vervoer op het terrein voor geregeld. Zondag Waterdag vindt plaats op Rioolwaterzuivering Tilburg, Vloeiveldweg 2, tussen 11.00 en 17.00 uur. Kijk voor meer informa tie kijk op www.zondagwaterdag.nl. En hou vooral de Tilburgse Koerier van donderdag 16 september in de gaten; deze bevat een speciale bijlage met alle informatie over de open dag. De verdachte was 's ochtends naar het UWV-gebouw aan de Besterdring ge komen om de financiële belangen van een vriendin te behartigen. De zaak liep hoog op, waarbij de vrouw luid ruchtig de medewerkers beledigde en bedreigde. De beveiliger (40) werd erbij gehaald, waarna de vrouw ge vraagd werd om het pand te verlaten. bij alle aspc tegen eer, G^en burgerparticipatie •rat veel van de bewoners steekt, is dat moctl’ worden gestemd in de wijken *Mr de parkeerregulering werd in- 9Werd. Indien de meerderheid voor Wfkeerregulering was, werd overge- 9«ntot invoering. In Hoogvenne waar «snds 1998 gebruik wordt gemaakt W parkeervergunningen, werden be- *oners n'et geïnformeerd over de aan lang van de regeling. Er mocht ook W worden gestemd. "Blijkbaar vond college burgerparticipatie voor °ogvenne niet nodig”, zegt Paul van Chakrawandelingen De Gaarde verzorgt de komende weken een aantal chakrawande lingen die bij elkaar horen. De wandelingen worden gehouden onder deskundige leiding. De eerste vindt plaats op vrijdag 17 september van 13.15 tot 16.15 uur. De start is vanuit De Gaarde, Ber- kengaarde 17 in Berkel-Enschot. Neem voor aanmelding, kosten en andere informatie contact op met contact@degaarde.org of tel.013- 533 9425. UW SCHEIDING regelt u op één adres Totaalbegeleiding en bemiddeling kii =n» «-pecten van uw scheiding ïlfScherp en vast tarief. jaar verbetert het waterschap dit proces en haalt zij grote hoeveelhe den energie uit het afvalwater. Dit is een van de vele slimme oplossingen die Waterschap De Dommel voortdu rend ontwikkelt om bij te dragen aan een duurzame toekomst. Op Zondag Waterdag laat het waterschap zien hoe het werkt en kunnen kinderen letterlijk een lamp laten branden op 'nepdrollen'. Dag van de ouderen Op vrijdag 1 oktober wordt in wijk centrum Heyhoef de Dag van de ouderen gevierd. Vereniging De Gouden Mix treedt tussen 14.30 en 16.45 uur op met de show Seizoenen van het leven. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf maandag 13 september bij de receptie van wijkcentrum Heyhoef. De kosten bedragen 3 euro. Dit is inclusief een kopje koffie/thee en iets lek kers. len weer natuurlijk ingericht. Langs tuur, maar zorgt ook voor veel ple: die beken en andere waterlopen Daarom is er op Zondag Water kunnen wildlevende dieren zich ver plaatsen van de ene naar de andere plek (ecologische verbindingen). Het waterschap zorgt voor de waterhuis houding in de natuurgebieden en in het landbouwgebied. Waterschap De In- en verkoop van gebruikte k meubels Sinds kort is het mogelijk om in te zenden voor Communicatieprijs Midden-Brabant 2010. Deze prijs van Communicatiedub Bourgon- dië beleeft dit jaar haar 15e editie en is onverminderd populair. In oktober velt de jury een eerste oordeel, waarna de beste inzendin gen doorgaan naar een tussenronde. Daar wordt strijd geleverd om de nominaties. De uiteindelijke winnaars worden op 4 januari bekend gemaakt. van de jury. Sinds vier jaar bekleedt Jo ris van Zoelen die functie. Van Zoelen is founding partner van het Utrechtse merkadviesbureau Synergie en tot vorig jaar voorzitter van Pragma. De overige juryleden zijn Huub Evers (o.a. hoofddocent media-ethiek van Fontys Hogeschool Journalistiek)Peggy van Grinsven (Brabants Zeeuwse Werkge vers), Rocco Mooij (hoofdredacteur Communicatie) en René Westbroek (manager CommunicatieTNO Industrie en Techniek). Nieuw in de jury is Baukje ter Huurne, manager Internal Relations bij energiebedrijf Essent. Zij ontving in 2009 de publieksprijs voor beste com municatieprofessional. Op zaterdag 11 september kan deelgenomen worden aan de eer ste instuif van het seizoen 2010- 2011 van Volksdansvereniging Mie Katoen. Onder leiding van Anke Niessen en Coen v.d. Akker wordt in de Baselaer, Hoefstraat 175 in Tilburg, van 20.00 tot 23.30 uur volop gedanst. Ook kijkers zijn van harte welkom. Looproute Op rioolwaterzuivering Tilburg komt al het vieze rioolwater van gemeente Tilburg en de dorpen Udenhout, Berkel-Enschot en Biezenmortel bin nen. Maar wet gebeurt er met dat vieze water zodra het bij de zuivering aankomt? Speciaal voor Zondag Wa terdag is er een looproute met infor matie uitgezet. Zo kunnen bezoekers stap voor stap zien en ruiken hoe het water weer schoon wordt en waar al dat water blijft. Bijzonder aan deze zuivering is dat hier energie wordt gewonnen. Met deze energie voor ziet de zuivering in de helft van zijn eigen energiebehoefte. De politie heeft afgelopen maan dag een 28-jarige vrouw uit Tilburg opgepakt na gewelddadig gedrag tegen een beveiligingsmedewerker van het UWV. Aanstaande zondag, 12 september, sluiten de Travelin' men het eerste weekend af. Vanaf 17.00 is iedereen welkom om te luisteren naar deze band die swing blues maakt. Op zondag 19 september is iedereen vanaf 17.00 u uitgenodigd om te genieten band Colourize, die voor flink i 'n-roll en blues zorgt. In 1948 nam Janus van i café van zijn schoonouder horecagelegenheid moest worde afgebroken, omdat de Lange straat verbreed werd tot wat Noordhoekring is. Iets verderop Noordstraat kocht Van Abeelen winkelpandjes en op die plaats kwam het nieuwe café. Omdat er toen al sprake van was dat de Spoorlaan een 'boulevard-achtig' karakter zou krijgen, kreeg dat nieuwe café in 1960 de naam Boulevard Café. Van Abeelen bleef tot 1988 kastelein en maakte er een florerend café van. Veel ■gen hadden er hun 'thuis' en arzaal bood plaats voor feesten "m Nadat het vijf jaar lang J was, nam zoon Marcel het in 1993 over. Inmiddels is de vierde gene ratie aangeschoven, want zoon Jop en dochter Janneke zijn sinds enkele jaren mede-eigenaren. Transport service Vrijwilligers Speeltuin en kinderboerderij Het Echowaaike is op zoek naar vrijwil ligers die van dieren houden mensen met een verstandelijk beperking kunnen begeleide) Bel voor meer informatie 013-456 31 87. Adres: Griegstraat 475' in Tilburg. De politie heeft vrijdagmiddag in een supermarkt op het Wag- nerplein een 30-jarige Tilburgse vrouw aangehouden. Medewerkers van de winkel zagen dat ze diverse tassen vulde met le vensmiddelen en deze in haar kin derwagen legde. Voorbij de kassa werd ze tegengehouden en aange sproken. Onderzoek wees uit dat ze voor ruim 100 euro mee wilde nemen zonder te betalen. Gewaar- In plaats daarvan ging ze de beveiliger te lijf, waarbij de man klappen in zijn gezicht kreeg. Het slachtoffer slaagde erin om het geweld te stoppen door de vrouw naar de grond te brengen. Gewaarschuwde politieagenten reken den de agressieve vrouw in en brach ten haar over naar het politiebureau, waar proces-verbaal tegen haar werd opgemaakt. De beveiliger liep lichte verwondingen op aan zijn rechteroog en aan zijn linkerhand. Hij deed aan gifte van mishandeling. De bewuste vriendin bood de mishandelde bevei liger overigens haar excuses aan. Alzheimercafé Op dinsdag 14 september is er weer een Alzheimercafé in het Nel- seon Mandelahof in Tilburg. Het Alzheimercafé is een trefpunt voor mensen met dementie, hun part ners, familieleden en vrienden. Het thema is deze keer 'opname in het verpleeghuis'. De partner van een dementerende vertelt hierover. De avond duurt van 19.30 tot 22.00 uur. Het adres is Korvelplein 60 in Tilburg. Vooraf aanmelden is niet nodig. Bel voor meer informatie 013-544 94 66. Op deze avond is ook de geheugenwinkel open van 19.00 tot 20.00 uur. Communicatiedub Bourgondië (CCB) heeft Communicatieprijs Midden-Bra bant in 1995 in het leven geroepen om de communicatieprestaties van de bureauwereld in Midden-Brabant beter over het voetlicht te krijgen. CCB is een in Tilburg gevestigde regionale beroepsvereniging op het gebied van reclame, PR en aanverwante disciplines WD-wethouder Roel Lauwerier en telt circa 350 leden. De vereniging foto:tommy fotografie heeft oorspronkelijk een lokaal en re gionaal karakter maar verwelkomt de afgelopen jaren in toenemende mate communicatieprofessionals uit andere trokken." Hiervoor zou Lauwerier Brabantse regio's en zelfs van buiten 'j--- -.<n exCuses hebben aan- wethouder beloofde de bewoners tijdens een extra informa- Prestigieus tieavond in juli om de nieuwe regeling Ook Communicatie; halverwege 2011 te evalueren. Ook bant geniet grote bel werd de duurvan het betaald parkeren de oorspronkelijke in de weekends teruggeschroefd van zen. Dit is moge"" twee naar één uur. Voor de bewoners ment 'slechts' w is die concessie 'too weinig en te I, commissie Fysi< dere gedachter www.Peerke.biz <8) (013)535 98 58 en sar). Creatief en effectief Communicatieprijs Middèn-Brabant kent twee categorieën: creatief en ef fectief. In de categorie creatief beoor deelt de jury de inzendingen vooral op de kracht en relevantie van het concept mede in relatie tot het merk en wordt gelet op design en executie. In de ca tegorie effectief gaat het met name om de strategie en het resultaat in relatie tot doelstellingen en budget. Vorig jaar waren de gemeente Tilburg (creatief, campagne van Bex* com municatie) en Bossche Koek (effectief, eigen campagne) de winnaars. De mooiste van Tilburg! ...en nog voordelig ook! Geschikt voor alle officiële documenten Kwaliteitsgarantie Kijk op www.fransvanaarle.nl Korvelseweg 255, Tilburg Tilburgseweg 62, Goirle Diessenseweg 7, Hilvarenbeek www.fransvanaarle.nl De politie heeft zaterdagavond laat in de Zeeliedenbuurt een 44-jarige vrouw aangehouden wegens huiselijk geweld. De vrouw zou haar 15-jarige zoon hebben mishandeld, waarna ze hem had buitengezet. De politie kwam ter plaatse na telefoontjes van onge ruste buurtbewoners, die de jongen overstuur voor de woning zagen staan. De vrouw was onder invloed van alco hol en is in verzekering gesteld. Haar twee kinderen zijn overgedragen aan Jeugdzorg. schuwde agenten namen haar mee naar het bureau. In een supermarkt aan de Jan Heijns- straat hééft de politie vorige week donderdag een 38-jarige Tilburgse vrouw aangehouden voor winkel diefstal. Medewerksters van de win kel zagen dat de vrouw in de zaak diverse spullen in haar tas stopte. Bij de kassa verzuimde ze deze pro ducten te betalen. De politie werd gealarmeerd en nam haar mee naar het bureau waar ze bekende. Bingo KBO Goirke Hasselt houdt op vrij dag 10 september een levensmid delenbingo. Aanvang 14.00 uur. De kaarten voor deze bingo kosten 4 euro voor 10 ronden. Iedereen is van harte welkom in De Poorten Hasseltstraat 194 in Tilburg. het eerst georganiseerd en was dit nieuwe onderdeel meteen een groot succes. De deelnemers aan de communicatie prijs, die het eerste juryberaad hebben overleefd, krijgen één minuut om de jury te vertellen waarom hun inzen ding een nominatie verdient. Op een heuse Idols stip kunnen zij hun verhaal kwijt om vervolgens de vragen van de jury te beantwoorden. Vorig jaar moe digden ruim honderd aanwezigen de inzenders enthousiast aan, zagen en hoorden wat de achtergronden van de inzendingen waren en kregen boven dien een kijkje in de keuken bij de jury. Die jury heeft dit jaar nog iets extra's in petto. Voorafgaand aan Meet the Jury verzorgt zij voor leden van CCB en hun introducés workshops, waarin de inge zonden campagnes en de beoordeling centraal staan. Meet the Jury is dit jaar op 17 novem ber en vindt plaats in cultureel centrum Jan van Besouw in Goirle. Na afloop van de presentaties door de inzenders gaat de jury meteen in beraad om de avond te besluiten met de bekendma king van de nominaties. Dat zijn er zo wel in de categorie creatief als effectief maximaal drie. Inzenden voor Communicatieprijs Midden-Brabant kan tot 1 oktober a.s. De winnaars worden bekend gemaakt tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van CCB op 4 januari 2011. Bedrijven Waterschap De Dommel werkt niet alleen aan water. Op Zondag Water dag laten Tilburgse bedrijven zoals zorgt veel van het on- Attero, FUJIFILM én gemeenteTilburg beken, sloten en ander zien wat water voor hen betekent en Jens Zondag Waterdag kun- hoe ook zij dagelijks werken aan wa- zoekers zien èn ervaren wat ter. Slibverwerkingsbedrijf SNB uit Moerdijk laat zien hoe zij duurzaam omgaan met het restslib van onder andere de zuivering uit Tilburg. jlezier. Lsro..vll. er op Zondag Waterdag een waterbassin waarin kinderen én volwassenen in speciale Aquabub- bles kunnen lopen op het water. Ook de kruikenzeikersrace zorgt voor echte Tilburgse waterpret. Voor voor pret is er een speciaal watergame op www.dommelspel.nl te vinden. lersel, lid van de Wijkraad Hoogvenne. "De wijkraad is ook niet geïnformeerd of betro‘:'.2“" inmiddels zijn r alle wijken geboden. De w; linnen de rege- bewoners tijder gen bezoekers van het centrum tieavond in juli om de nieuwe regeling ,-nuari aanstaande één of twee halverwege 2011 te evalueren. Ook parkeren voor 1,80 euro per uur. De werd de duur van het betaald parkeren gemeente stelt dat de invoering van in de weekends teruggeschroefd van Wt betaald parkeren het ongewenst twee naar één uur. Voor de bewoners parkeren van bezoekers voorkomt, is die concessie 'too little, too late' (te argumentatie die voor de bewo- weinig en te laat). Zij hopen dat de ws van Hoogvenne onbegrijpelijk is. commissie Fysiek de wethouder op an- tewoners stellen dat de invoering juist dere gedachten kan brengen. 9® zorgen voor veel parkeeroverlast 9ezien de unieke ligging van de wijk zo wt bij het centrum. Zij zijn bezorgd at bezoekers van de markt, de stad of een van de circa veertig evenementen «i het centrum of de Piushaven in de *ijk gaan parkeren. Jury eraad over de inzendingen jktober. Dan wordt een eer- oordeel geveld. De jury bepaalt welke inzendingen door mogen naar het Meet the Jury evenement waar de strijd om de nominaties pas echt los barst. In 2008 werd Meet the Jury voor Onafhankelijke jury Vanaf het begin heeft CCB voor de communicatieprijs gewerkt met een onafhankelijke jury, waarvan de leden in de communicatiewereld of in ande re kringen groot aanzien genieten. Zo waren eerder Rob Benjamens (voorzit ter DMSA, exvoorzitter VEA en tot voor kort CEO Euro RSCG Nederland) en Jan- Willem Brüggenwirth (voorheen direc teur Saatchi Saatchi Nederland, mo menteel directeur Radio 538) voorzitter (Ex-)rokers gezocht De Rijksuniversiteit Groningen doet onderzoek naar mensen die net gestopt zijn met roken of wil len stoppen. Over een periode van 6 maanden vult u in totaal 3 vragenlijsten in via internet. Daar naast krijgt iedere deelnemer ad vies op maat via het StopSteunop- Maat systeem. Aanmelden kan bij mw. 5. Hiemstra, tel. 050-363 69 35 of via stopsteunopmaat@rug.nl.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 3