a Sg e m eente n ie u ws nl, TILBURG Niet verc Hort,; Gemeente geeft kwetsbare groepen meer begeleiding Groene golf verkeerslichten Baroniebaan en Bredaseweg 1 De kruising Baroniebaan - Gilzerbaan. (Foto Beeldveld/Wilfried Scholtes) Een bezoek aan (Foto team Medi e niet in >rwaarden "of‘1 v.tilburg.ri/ Joteir stichting pmateurkunst van r^kzaamheden Foto team Media gemeente Tilburg. Kapvergunningen Commissies Ruimtelijke plannen Werken ai met een tekening idag bij de Lochter Wie wil bou meerdere v lieu. Daarbi en loketten op 1 oktobi digger. De z< raerschillem Informatie over scootmobiel is verkrijgbaar bij Loket Z De gemeente heeft de verkeerslichten van drie krui singen op de Baroniebaan en de Bredaseweg aan elkaar gekoppeld. Als het druk is, treedt een groene golf in werking, zodat het verkeer beter kan door stromen. De komende weken moet blijken of de maatregel effectief is. Ais dat het geval is, past de gemeente nog meer verkeerslichten aan. DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 1 JULI 2010 Algemeen |1Q Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg DE TILBURGSE KOEI Door werkzaamhe wegen helemaal oi gesloten. Meer inf Doorakkers, tel. 5- http://openbarewi http.//haalmeerui weer kan leiden to Noordhoekring Eenrichtingsverke heden aan westzij over één rijstrook fietsers rijden ove oostzijde in twee Hoefslraat Tot eind decembe fasen. is en hoe gemeente ,ens of iemand een rijgt. De aanvrager ermiddel lenen of -7eboncjen gevallen rekent de gemeente een eigen bijdrage. Loket Z heeft ook veel informatie over gezelligheidsverenigingen, zoals scootmobielclub de Vrijbui ters. Die organiseert gezamenlijke tochten voor de leden. Meer informatie: Loket Z, tel. 013 -123 13 13. Het college van burgemeester en wethou- van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 21 juni 2010 heeft verklaard dat een bestemmingsplan wordt vcu* reid voor een gedeelte van het plar.6. Kempenbaan Oost, globaal begrensd door de Koningshoeven, de rivier De Leij, de Kempenbaan en de afrit van de A58. Het stelde wij- voorbereidingsbesluit treedt in werking op genoemde 2 Juli 2010 en geldt voor de termijn van echtstreeks 1 jaar. Het voorbereidingsbesluit en de stuursrecht- bijbehorende tekening liggen met ingang Wijzigingsplan Bedrijventerrein Ring Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat het op 22 juni 2010 het wijzigingsplan Bedrij venterrein Ringbaan Zuid, le wijziging (Ringbaan Zuid 13) heeft ,J -- het plan, met bijbehorend van vrijdag 2 juli 2010 tot en mei vrijdag 13 augustus 2010 voor een ieder ter inzage ligt. Het wijzigingsplan maakt het mogelijk om het verkoopmagazijn gelegen aan de Ringbaan Zuid 13 te vergroten. Het plan bevat geen wijzigingen ten opzichte van het ontwerpplan, zoals dat ter inzage heeft gelegen van 9 april 2010 tot en met 20 mei 2010. Het collegebesluit en het wijzigings plan met bijlagen liggen gedurende de genoemde termijn voor een ieder ter inzage in de stadswinkel Centrum (zie voor adres en openingstijden het colofon) en in het Informatiecentrum Piushaven, Hoevense- weg 2. Het Informatiecentrum Piushaven is geopend op dinsdag van 14.00 tot 16.00 uur, op woensdag van 9.00 tot 12.00 uur, op donderdag van 14.00 tot 16.00 uur en tevens elke eerste donderdag van de maand van 18.00 tot 20.00 uur. Tijdens de school vakanties is het informatiecentrum echter gesloten. Daarnaast zijn de stukken (in pdf) te downloaden op www.tilburg.nl/ ruimte- lijkeplannen. Tegen het vastgestelde wij zigingsplan staat gedurende de g-J- termijn van terinzagelegging reet beroep open bij de Afdeling besti -toep iek van >r jeugdvoor- ieton maakten hun indag gelegd bij 1 in Stokhasselt. De it het startpunt van ton en inderen ten spe- lervakantie mogen staat eei de Regenboog en bevat na tekeningen maken subsidie pese, na regeling het mog vraagfot Het over: altijd de Meer ir/- tilburg.... Samenscholii Het samenscholingsver het Verdiplein en omge juni verlengd zes maanden. verbod geldt ti Het is alle dagen van kracht gedurende 24 Spaarlampen niet I Spaarlampen en tl-bi goed voor het milieu, omdat ze zeer zuinig zijn met energie. Als ze kapot zijn, moeten ze apart] worden ingeleverd. Ze mogen j niet in de duobak. De inhoud I van de lampen is schadelijk als deze bij het huishoudelijk afval terechtkomt. Wie spaarlampen, en tl-buizen gescheiden inlevert spaart het milieu. Tilburgers I kunnen de lampen in hun che- mosafe doen. Het is ook moge: lijk ze in te leveren bij de mi-1 lieustraat en in lampenwinkels. Gewone gloeilampen mogen w|l bij het restafval. nieuws De groene golf geldt nu voor de kruisingen Baroniebaan - Gilzer baan, Baroniebaan - Bredaseweg en Bredaseweg - Warandelaan. De overige, drie kruispunten tot aan de B.B. van Voorst tot Voc~T volgen mogelijk later. Het kop pelen van de verkeerslichten kost naar schatting 175.000 euro. Wethouder Roel Lauwerier (ver keer vervoer): “Op dit traject rijdt veel verkeer dat vanuit de Reeshof naar de A 58 gaat en Foto team Media gemeente Tilburg. De gemeente koopt dit jaar extra begeleiding in voor kwetsbare groepen. Daarmee beperkt het stadsbestuur de gevolgen van de landelijke bezuiniging op de Awbz (Algemene wet bijzondere ziekte kosten). Tilburgers die vragen hebben over dit onderwerp, kunnen terecht bij Loket Z. Voor (allochtone) ouderen zet de gemeente extra dagopvang in. Mensen met een verstandelijke of psychiatrische beperking krij gen hulp bij het saneren van hun schulden. Scoutinggroep de Storm vogels kan doorgaan met activitei ten voor kinderen die een beper king hebben. En stichting Mode met een Missie blijft dagbesteding voor vrouwen verzorgen. De bezuiniging op de Awbz wordt ook wel de pakketmaatregel ge noemd. Die treft minder Tilburgers dan verwacht. Op 1 januari 2009 hadden 3.448 mensen een Awbz- indicatie voor begeleiding. De verwachting was dat ruim 900 in woners minder uren hulp zouden krijgen en dat nog eens ruim 900 mensen hun begeleiding volledig zou verliezen. Het Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ) heeft bepaald waar bezuinigd kan worden. De teller staat op 629 Tilburgers die minder hulp krij gen. En 233 inwoners krijgen hele- tot beste verkeerslichtenstad van Nederland. Wethouder Lau werier: “De gemeente wil deze eer hoog houden en dat betekent blijven verbeteren. De komende jaren gaan we investeren in extra groene golven op belangrijke wegen in de stad. Van nu tot 2012 worden de ringbanen, Spoor- laan, Hart van Brabantlaan en mogelijk de Burgemeester Baron van Voorst tot Voorstweg voor zien van verbeterde, op elkaar afgestemde verkeerslichten. Zo bevorderen we het leefklimaat en zijn tegelijkertijd ook een betere gastheer voor.de bezoekers aan onze stad.” Op de ringbanen West, Oost en Zuid bestaan al groene golven. De effectiviteit kan verbeteren door de verkeerslichten nog meer op het aanbod te laten reageren. De doorstroming neemt dan toe. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergun- ning wordt getroffen, daartegen bezwaar aan- LH Tilburg. Een gedagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te be vatten: een omschrijving van de beschikking waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het be zwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden ge maakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas ge bruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. Wie de kapvergunningen met de bijbehorende tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Gebieds- ontwikkeling, tel. 542 87 24. De nieuwe Wet geh omgevings odder meer de •mjlieuvergunni vajn VROM verp ten de wet uit t betert de diens gebied van verf Minder regels e snellere service Dat zijn de uitg de omgevingsv kan bij één lokt >rek root Kap, Rondairest Tot half juli herin, lCobbenhag - dnd juni wert fietspad, evenals i Cederpad. Sportweg Tot eind juli onde Hoolstraat (BKE) Tot half novembei Koestraat Tot begin juli werl fietspad. Hoevense Kanaa Tot begin augustu drug. Ook Spoorp; Generaal de Koe Tot eind juli herbe in Generaal de We spraak van de Raad van State. Beroep kan worden ingesteld door belanghebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het ontwerpplan kenbaar hebben gemaakt. U stelt beroep in door binnen de beroeps- termijn een gemotiveerd, gedagtekend en ift vastgesteld en dat ondertekend beroepschrift in te dienen r inzage EA te Den Haag. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat het wijzigingsplan daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak is in gediend. In dat geval treedt het plan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. De gemeente verstrekt scootmobielen aan Tilburgers die geen dui zend meter aaneengesloten kunnen lopen. Bij Loket Z is informa tie verkrijgbaar over alle vormen van aangepast vervoer. De mede werkers kunnen bezoekers meer vertellen over de voorwaarden. Financiële bijdrage voor activiteiten en projecten amateurkunst De Stichting Amateurkunst heeft als doelstelling het stimuleren van amateurkunst in de gemeente Tilburg. Naast het geven van alge mene informatie en adviezen verstrekt zij financiële bijdragen aan activiteiten en projecten op het gebied van de amateurkunst. Een financiële bijdrage kan worden aangevraagd voor bij zondere activiteiten op het gebied van zang, dans, muziek, toneel, beeldende kunst, fotografie of film die plaatsvinden in de gemeente Tilburg in het jaar 2011. De voorwaarden om in aanmerking te komen voor een financiële bijdrage staan op onze website: www.amateurkunsttilburg.nl (Downloads -> Financiële bijdragen -> Incidenteel (BKA). U kunt de voorwaarden ook opvragen bij de Stichting Amateur kunst. Een onafhankelijke adviescommissie beoordeelt alle aan vragen. Een aanvraagformulier kunt u krijgen bij de Stichting Ama teurkunst en downloaden via de website. Uw aanvraag moet voor 1 oktober 2010 worden ingediend bij: Stichting Amateurkunst Koningsplein 11 5038 WG Tilburg Tel. 013 - 536 08 69 E-mail: admin@amateurkunsttilburg.nl Commissie Modern Bestuur Voorzitter: B. v.d. Camp Secretaris: M. Janus, raadsgriffie (maarten.janus@tilburg.nl tel. 542 82 42) I Maandag 5 juli om 9 uur in de raadzaal. Op de agenda onder meer: - AD misdaadmeter; - Jaarrekening, begroting en raming ROM; - Toekomst Tilburg 2040; - Voorjaarsbericht 2010. Commissie Maatschappij Voorzitter: M. v.d. Hoven Secretaris: J. Hamers, raadsgriffie (hans.hamers@tilburg.nl/tel. 542 84 12) Maandag 5 juli om 14 uur in de raadzaal. Op de agenda onder meer: - Beheer kunstcollecties BKR en voor malige TKS; - Kadernota Cultuur; - Toekomst textielfabriek G. Droge; - Werken en/of leren voor jongeren; - Participatiebudget sociale stijging. maal geen begeleiding meer. Daar naast hebben 194 personen geen indicatie meer voor begeleiding maar wel een andere Awbz-indica- tie. Voorbeelden hiervan zijn ver pleging, persoonlijke verzorging of verblijf in een instelling. “We hebben het afgelopen jaar veel gesproken met de zorginstel lingen", licht wethouder Marjo Frenk (zorg en welzijn) toe. “Zo konden we tijdig hulp regelen voor Tilburgers die door de lande lijke bezuinigingen tussen wal en schip dreigden te vallen. Ook de komende tijd houden we een vin ger aan de pols. Pas eind dit jan hebben we alle gevolgen van dé pakketmaatregel volledig in beeld. Dan besluiten we over structurele maatregelen.” Mensen die minder uren bege leiding ontvingen, kregen tot nu toe advies van de organisatie Mee regio Tilburg. Voortaan kunnen ze terecht bij Loket Z, telefoonnuin- mer013 - 213 13 13. Commissie Fysiek Voorzitter: A. Blaauwbroek (PvdA) Secretaris: M. van de Loo, raadsgriffie (marjo.van.de.loo@tilburg.nl tel. 542 82 99) Maandag 5 juli om 19 uur in de raadzaal. VROM Starterslening; - Nota Biodiversiteit. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 Dinsdag 6 juli vanaf 10.45 uur in kamer 401 van stadskantoor 3. Openbare hoorzitting inzake be zwaarschriften van dhr./mw: - Vleeming, inzake afwijzing parkeer- - Dogan, inzake spoedeisende be stuursdwang; - Valk en Verhoeven, inzake spoedei sende bestuursdwang. Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad. tekend en ondertekend beroepschrift in te mijn van terinzagelegging, schrifteHjk dienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak dan wel mondeling zijn of haar zienswijze van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 -- EA te Den Haag. Een vastgesteld bestem- mingsplan treedt in werking na het verstrij- zen kt ken van de beroepstermijn. Een ingesteld Postbi beroep schorst de inwerkingtreding van het vastgestelde bestemmingsplan niet. Wel is het gedurende de beroepstermijn mogelijk de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak schriftelijk te verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen tegen het vastgestelde bestemmingsplan (adres idem). Indien een dergelijk verzoek gsplan is gedaan, wordt de inwerkingtreding van 8 le herz. (Bredaseweg 458)’ het plan opgeschort totdat op het verzoek eld en dat het plan, met bijbe- is beslist. tot en met vrijdag 13 augustus 2010 voor Berkel een ieder ter inzage ligt. Het bestemmings- Bij de gemeente Tilburg is een verzoek in- -j- r.-j. gediend voor de bouw van een vrijstaande woning aan de St. Willibrordstraat te Berkel- Enschot. Het bouwkavel betreft een perceel dat is afgesplitst van het perceel gelegen aan de St. Willibrordstraat 6 waar een de tailhandel in doe-het-zelf is gevestigd. Het initiatief voor de bouw van de woning past niet in het huidige bestemmingsplan Berkel 2008. Met een herziening van het bestem mingsplan kan de gemeente medewerking ..J.. verlenen aan het bouwplan. Het college eroep open bij de heeft het ontwerpbestemmingsplan Berkel spraak van de Raad 2008, 3e herziening - St. Willibrordstraat i straat ligt van vrijdag 2 juli tot en met donderdag 12 augustus 2010 ter inzage in -i- Centrum en Servicepunt Uden- uuui «dressen en openingstijden het colofon). Het ontwerpbestemmingsH.«.. is digitaal te raadplegen en te downloaden ioor binnen via www.tilburg.nl/ ruimtelijke plannen, eerd, gedag- Een ieder kan, gedurende genoemde ter- Controle afvalcontainers Afvalcontainers mogen alleen buiten staan op de dag dat ze leeggemaakt worden. De afdeling Stadstoezicht houdt controles. Overtreders krijgen een boete van 60 euro. Wekelijks staan in Tilburg veel huisvuil- en papier bakken te lang op straat. Dit levert overlast op. De gemeente wil voorkomen dat bewoners illegaal afval aanbieden. Daar- j om hebben de containers een adressticker. Die zit links onder het handvat. Bakken zonder stic ker worden meegenomen. Nieu we stickers zijn telefonisch aan te vragen. Tel. 013 - 583 93 93. Combinatie bedrijf met horeci Ondernemers binnen de ge meente kunnen onder voorwaar- Een stoeptegel met een tekening den hun bedrijf combineren met ligt sinds maandag bij de Lochten- horeca. Zo verkopen sommige bergh. (Foto Jantje Beton) bakkers belegde broodjes. Als de klant die meteen consumeert, Scholier ontwerpt stoeptegel mag de bakker hierbij ook iets te Tommie van Wanrooy van basis- drinken schenken. Er geldt dan j J 8 - - - - geen extra vergunningplicht. Het is niet de bedoeling dat oneer lijke concurrentie ontstaat. Ook mag de openbare orde niet gevaar komen. De voor staan op internet: www..- ondersteunendehoreca. Meer informatie: ondernemersloket@tilburg.nl. Tel. 013 - 213 23 23. Alle subsidies op website Op de website van de gemeente staat een subsidiewijzer. Die laast alle gemeentelijke -dies meer dan 1700 Euro pese, nationale en provinciale igen. In veel gevallen is jgelijk om meteen een aan vraagformulier te downloaden. Het overzicht op de site bevat Je meest recente gegevens, informatie staat op www. g.nï/subsidiewijzer. lingsverbod Verdi holingsverbod voor -geving is op 1 i voor een periode va i. Het samenscholina tot 1 décember 2010. i de week van I uur. I. in duobak -buizen zijn idat ze In week 26 hebben burgemeester en wethou- Inw ders de volgende kapvergunningen verleend: Op TILBURG 1. Oisterwijksebaan 15, 2 berken op het voorterrein (6675/10). 2. Postelse Hoeflaan 49, 1 ceder in voortuin i (6678/10). 3. St. Sebastiaanstraat, 1 sierpeer en 1 es doorn in bestrating naast nr 22 (10/2793). 4. Ringbaan Noord, 4 Amerikaanse eiken in bestrating voor nr 222 en 154 t/m 156 5. Warandelaan 3, 33 bomen in de voor-, achter- en zijtuin en in plantsoen voorzijde (6676/10). 6. Auteurslaan 80, 1 tamme kastanje in achtertuin (6679/10). 7. Indigolaan 2, 2 grove dennen in achter- 8. Wiertsstraat 1, 2 berken en 1 conifeer in achtertuin (6681/10). 9. Burg. Vonk de Bothstraat 54, 2 sierker- sen, 1 beverboom en 1 lijsterbes in voor-, zij-en achtertuin (6682/10). 10. Romeinenstraat 8, 1 beuk, 1 acacia, 2 coniferen, 2 grove dennen en 2 sparren in voor-, zij- en achtertuin (6683/10). UDENHOUT 1. Korenbloem 1, 1 beuk in achtertuin (6677/10). Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 1 juli 2010. Een scootmobiel is mogelijk als ker wat het probleem i de aanvrager geen gebruik kan dat op te lossen is. De maken van een fiets met trapon- beslist vervolger dersteuning, een scooter of een scootmobiel krij bromfiets. Scootmobielen zijn be- kan het vervoer. doeld voor mensen die ze langer kopen met een persoonsgebi dan zes maanden nodig hebben budget. In beide gevallen rel om zich te kunnen verplaatsen. J- Bijvoorbeeld om naar de super markt te gaan, vrienden te bezoe ken of om naar een hobbyclub te rijden. De aanvragen lopen via Loket Z. Voordat iemand een scootmobiel krijgt, wordt een indicatie opge steld. Daarbij bekijkt de medewer- omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeenteraad. Schriftelijke zienswij- --- kunt u richten aan de Gemeenteraad, rua.bus 90155, 5000 LH Tilburg, onder vermelding van 'Zienswijze ontwerpbestem mingsplan Berkel 2008, 3e herziening - St. Willibrordstraat’. U kunt uw zienswijze ook mondeling indienen. Hiervoor maakt u een afspraak via telefoonnummer 013-542 85 63. Ook is het mogelijk om via www.tilburg. nl/ ruimtelijke plannen uw zienswijze elek tronisch in te dienen. De gemeenteraad zal bij vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen op de ingebrachte zienswijzen. Hasselt Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeente- •rHa:^t22UU7^ heeft vastgesteld en dat het plan, met bijbe horend raadsbesluit, van vrijdag 2 juli 2010 tot en met vrijdag 13 augustus 2010 voor een ieder ter inzage ligt. Het bestemmings plan maakt de wijziging van 3 grondge bonden woningen aan de Kasteleinslaan te Tilburg in zorgappartementen mogelijk. H?t --raadsbesluit en het bestemmingsplan met vastgesteld. Het ontwerpbestemmingsplan bijlagen liggen gedurende de genoemde B.erlte.ln®08*ll"«Ord’ te™iJr VOOr een le?er ter lnzage in S\adS uusww.ps “rtT WbtnrOh°y r bHaSi en de bijlagen te bekijken op www.tilburg. School de Lochtenbergh IS de n zie nl/ ruimtelijke plannen. Tegen het vastge- winnaar van een wedstrijd StO ;splan stelde bestemmingsplan kan, gedurende de tegel ontwerpen. Op verzoek V termijn van terinzagelegging, rechtstreeks de organisatie VOOr jeugd voor beroep open bij de Afdeling bestuursrecht- zieningen Jantje Beton maakte h£'^Hingen tekeningen van hun door belanghebbenden, die tijdig hun ideale speelplek. De tegel van zienswijze ten aanzien van het desbetref- Tommie is maandag gelegd bij fende ontwerpbestemmingsplan kenbaar zijn school in Stvkliasock. Dc hebben gemaakt bij de gemeenteraad, en steen vormt het Startpunt van daarnaast ook door belanghebbenden die een speelroute. Jantje Beton gemeentewillen da.,Wr U stelt beroep in door binnen de beroeps- in Stokhasselt meer buitt termijn een gemotiveerd, gedagtekend en len. Na de ZOme- ondertekend beroepschrift in te dienen bij leerlingen van C de Afdeling bestuursrechtspraak van de Aboe-el-Chayr tekeninge. Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te v00r stoeptegels. Den Haag. Een vastgesteld bestemmings-. roep schorst de inwerkingtreding van het Alle informatie die de gemeente vastgestelde bestemmingsplan niet. Wel is biedt op het gebied van Sport, het gedurende de beroepstermijn mogelijk staat op een nieuwe website: de voorzitter van de Afdeling bestuurs- www.sportintilburg.nl. Daar Zijn onder meer de tijden van tegen het vastgestelde bestemmingsplan het baantjeszwemmen m de (adres idem). Indien een dergelijk verzoek zwembaden te Vinden. Ook is gedaan, wordt de inwerkingtreding van activiteiten VOOr 55-plussers het plan opgeschort totdat op het verzoek staan op de site. Wie meer wil labeslist. weten over het huren van een Adressen, openingstijden: zie colofon. sporthal krijgt antwoord Op alle Meer informatie staat op internet: vragen. Vrienden die samen wil www.tiiburg.nl/ruimteiijkepiannen. len voetballen, komen op de site te weten welke mogelijkheden er zijn. Autobanden gratis opgepompt De gemeente laat zaterdag autobanden oppompen van ge parkeerde auto’s. Dat gebeurt op het parkeerterrein van de bouwmarkt aan de Hestiastraat 1 en in parkeergarage Pieter Vreedeplein. Medewerkers van de campagne ‘Band Op Spanning’ controleren daar op 3 juli tus sen 9 en 17 uur auto’s. Rijden met de juiste bandenspanning is veiliger en zuiniger. Het op pompen van de banden is een van de acties van de gemeente om de luchtkwaliteit in Tilburg te verbeteren. andersom. Juist voor dit door gaande verkeer wordt minder vertraging verwacht. De grote stroom verkeer kan vanaf nu dus sneller en met minder stops over oorstweg de Baroniebaan en Bredaseweg iet kop- rijden. De bereikbaarheid en doorstroming verbeteren en de verkeersoverlast neemt af. Dit heeft ook een positief milieuef fect door minder uitstoot van schadelijke stoffen.” In 2008 werd Tilburg verkozen van 2 Jüli 2010 voor een ieder ter inzage in stadswinkel Centrum (zie voor adres en openingstijden het colofon). U kunt het voorbereidingsbesluit ook inzien en/of downloaden (in .pdf) op www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Tegen het voorberei dingsbesluit staat geen mogelijkheid van bezwaar en/of beroep open. Zorgvlied Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeente raad op 21 juni 2010 het bestemmingsplan ‘Zorgvlled«2008 le herz. (Bredaseweg 453)' heeft vastgesteld en dat het plan, met bijbe horend raadsbesluit, van vrijdag 2 Juli 2010 tot en met vrijdag 13 augustus 2010 voor .nzage ligt. Het bester. plan maakt de bouw van een vrijstaande woning aan de Bredaseweg 458 mogelijk. Het raadsbesluit en het bestemmingsplan met bijlagen liggen gedurende de genoem de termijn voor een ieder ter inzage in de stadswinkel Centrum (zie voor adres en nmingsplan wordt voorbe- openingstijden het colofon). Ook zijn het gedeelte van het plangebied bestemmingsplan en de bijlagen te bekijken lost, globaal begrensd door op www.tilburg.nl/ ruimtelijke plannen, even, de rivier De Leij, de Tegen het vastgestelde bestemmingsplan en de afrit van de A58. Het kan, gedurende de termijn van terinzage- legging, rechtstreeks beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Beroep tegen het bestemmings plan kan worden ingesteld door belang hebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het desbetreffende ontwerp- bestemmingsplan kenbaar hebben gemaakt Stadswinkel Ce bij de gemeenteraad, en daarnaast ook door hout (voor adn belanghebbenden, die dit hebben nagela- ten, maar hiertoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest. U stelt beroep in door binne- de beroepstermijn een gemotivee J-

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 10