PROFITEER NU! Zondag 23e Truck Tour Tilburg -ZELF J1 HBO tiwos r! ALLES VOOR DE HELFT 1 VAN DE NORMALE f WINKELWAARDE 1 t houdt KOOPZONDAG Stuntteam Stunt Movie Production naar Tilburg Werving en selectie op leeftijd Anna Enquist te gast bij Magogo niets nl Route 23e Truck Tour Tilburg t GEZAAGD, Floor's NIEUW! Bommetje 2Uf() l ..X Johanvanden Hout (SP) stopt als gemeenteraadslid - Programma Bevrijdingsfestival Tilburg stwgg Koninginnedag- concert Brabantse kookwedstrijd Algemeen 3 VREEDEPLEIN F 25 APRIL 12.00-17.00 uur ongev sunt I MET NIEUWE STUNTS EN NIEUWE MONSTERTRUCK 'THE DRAGON' De colonne rijdt op de heenweg (vertrek 10.00 uur) de volgende route: B april 2010 Jil racht naar contact i Kijk voor de agenda op advocaten tiwos KZO ADVOCATEN Oosterse en Perzische tapijten www.tiwos.nl aan dit koop ation Algemene huurdersvergadering U kunt zich voor de algemene huurders vergadering aanmelden door te mailen naar: HBO@tiwos.nl met spetterende FASHIONSHOW en finale MODELCONTEST RECREATIEVE DAGTOCHT VOOR MENSEN METEEN BEPERKING datum: dinsdag 27 april aanvang: 19.30 uur I locatie: Boerke Mutsaers 5.00 uur >irle klijn zegers van osch it u contact ilefoonnummer en deur! Monstertrucks Alles verpletterend, tonnen zwaar en il met ballen /rock met blues-invloeden Anna Enquist FOTO: MARJOLEIN VINKENOOG aneh «.kyll&mr.Hyde iroject amen 200 euro) ant.nl Deze week bericht MrMariletHollants advocaat en scheidingsmedialor Johan van den Hout FOTO: BEELDVELD/WILFRIED SCHOLTES formatie: www.theaterstilburg.nl of Ticketservice Theaters Tilburg: 013- 5432220. KZO advocaten presenteert vanaf deze plaats een tweewekelijkse rubriek over personen- en familierecht. zijstraat Enschotsestraat/Molenbochtplein: SERINGENHOF 29a TILBURG tel: 013 - 536 52 66 Concertp o.l.v. Mar iiiiiuicn vwi aan vang k voor meer informatie iovieproduction.com. net die vanaf 60 minuten voor aanvanc geopend is. Kijk op www.stuntmc stopplaats bij an de Geminiwi i gratis ter besc,, tussen de middag Besselaar en de orkesten laaf en de Toetsie Foetsie Rob van Trier aanwezig met Indien u vragen heeft op het gebied van het personen-, familie- en arbeidsrecht kunt u opnemen met ons kantoor, telefoon 013-536 65 55. Daarnaast kunt u ook gebruik maken van onze vragenservice op www.kzoadvocaten.nl ingstijden: t/m zaterdag >O tot 17.00 uur Op de kade 14.30- 14.45 uur: Kidsswing 14.45-15.15 üur: Demo groepsles 15.15-15.30 uur: Kidsswing 15.30- 16.00 uur: Workout Kidsswing 16.30- 17.00 uur: Demo volwassenen 17.00-17.15 uur: Salsa Sensual 18.30- 19.00 uur: Demo volwassenen 19.00-19.15 uur: Salsa Sensual 14.00-19.30 uur: Demonstraties beeldhouwers met in- fokraam iroep worde,, k van de Raad len van beroep openii Dinsdag van 1O.OC verkdag van ige op een ander r 076 564 15 01 verweten gea rerpbesluit. motorclubs bege.c.u sluiten de verkeerspi van het Rode Kruis rr vrijwilligers op de zaterdac het klaarmaken van lunc van tasjes inrichten v„., de :td regelen van het ver Informatiekramen 14.00-20.00 uur: Tilburg te Water, Thuishaven Tilburg, Ruurd's rederij, Vidar, duikers r uro nu j lag van 13.00 td 1 i zaterdag van RINGBAAN OOST 240 - 5011 KK TILBURG - 013-536 65 55 Het Stunt Movie Production team komt op zaterdag 24 en zondag 25 april naar Tilburg met hun vernieuwde live show met auto's, motoren, quads en monstertrucks. Het team is er op gebrand het succes van vorig jaar te herhalen en zal dan ook alles uit de kast halen om het publiek opnieuw te verbazen met spectaculair en gevaarlijk stuntwerk. De nieuwe mon stertruck The Dragon maakt z'n debuut in Tilburg. Magogo met een lairste sc de magi: Sebastiar Mago plaats Bedrijven of particulieren die de Stichting Truck Tour Tilburg met geld of in natura willen steunen, of als vrijwilliger willen helpen, kunnen contact opnemen met een van de bestuursleden van de stichting. Zie hiervoor www.trucktourtilburg.nl. Smartlappenkoor De Kruikenzan gers houdt op zondag 25 april voor de tweede maal een smart lappen-en levensliederenmiddag in de Stadhuisstraat in Tilburg. De deelnemende koren zijn De Kruikenzangers, Ratjetoe, De Begonia's, Rielaria, Zangkoor(ts) en Blaaskapel Nog Itje Dan. De middag duurt van 13.00 tot 20.00 uur. geleiden vrijwillig de colonnes en “'■'punten af. Ook rijden er wagens uó mee. Verder is een groot aantal dc zaterdag en zondag belast met „naKen van lunchpakketten, het vullen s met attenties voor de deelnemers, het van de stopplaats, het koffiezetten, het /erkeer op de vertrek- en stop plaats en ga zo maar door. ig waarop de bij de voorzitteri| an verzoek om i kracht voordat op I moet worden I van de Raad van MUM metechnici cd-opnames, rium) gitaar) isten joeken Johan van den Hout stopt als SP-raadslid. Dat maakte hij afge lopen vrijdag bij de installatie van het nieuwe college bekend. Hij wordt opgevolgd door Corrie Laming, die afgelopen maandag als raadslid werd beëdigd. vijzigingen lichte van het TILBURG: Besterdring 90, Hoefstraat 151, Oerlesestraat 211a. Paletplem 7, Wagnerplem 24 Evenals in de afgelopen jaren is er weer een groot aantal inschrijvingen; ongeveer 450 deelnemers en bijna 350 vrachtwagenchauffeurs hebben zich aangemeld. Er is echter een limiet van 270 vrachtwagens, anders wordt de stoet te lang en de organisatie te veelomvattend. Bovendien wordt alles door vrijwilligers ten uitvoer gebracht, ruim 350 in totaal. Zo'n 240 motorrijders van diverse oplossing mailen naar vieproduction.com. In kunnen tot vrijdag 23 april ur gemaild worden. Alleen krijgen bericht per e-mail. Bevrijdingsfestival cruising afgesloten. U velseweg 2: eg of 3: j voor de eerste Brabantse rijd Lekker van Streek, met uit de eigen provincie, is Iedereen vanaf 16 profes- imelden ;e woont in voorrondes het een reiniging Oudenstaart 1, van afvalwater >urg, op de de lozing van waterschap. van het Boxtel en Frank van de E D'Opscheppers, Kaaj Gaae Jazzband. Tevens is DJ disco Memory. ^nlangs heeft de Commissie Gelijke Behandeling nog eens bepaald dat een I I werkgever uit kostenoogpunt best specifiek jongeren mag werven, zij het V onder bepaalde voorwaarden. Ten eerste mogen de regels van de Wet mini mumloon en minimumvakantiebijslag niet worden overtreden. En ten tweede mag niet in het algemeen een leeftijdsgrens voor alle functies gesteld worden. De functie waarvoor wordt geworven, moet bijvoorbeeld een echte startersfunctie betreffen. In de situatie die de Commissie beoordeelde, was daarvan overigens geen sprake. De sollicitant, een student van 23 jaar, was afgegaan op een pos ter waarin een supermarkt/stationswinkel in het algemeen om personeel woeg. De student werd afgewezen. Gevraagd naar de reden van de afwijzing kreeg hij te horen dat alle sollicitanten van boven de 20 jaar werden afge wezen omdat ze te duur waren. Dat was te algemeen en daardoor in strijd met het verbod op leeftijddiscriminatie zoals vastgelegd in de Wet gelijke behandeling bij de leeftijd. Ais de werkgever tevoren gericht had aangegeven dat het een startersfunctie van vakkenvuller betrof, had het wel gemogen. Uitzonderingen op het verbod van leeftijdsdiscriminatie worden dus soms wel gerechtvaardigd geacht. Er moet dan sprake zijn van een legitiem doel, zoals een door de overheid erkend arbeidsmarktbeleid. Bovendien moe ten de middelen om dat doel te bereiken doeltreffend en passend zijn. Behalve de door de Commissie Gelijke Behandeling toegestane werving van scholieren voor ‘startersfuncties’ passend bij de Taskforce Jeugdwerkloosheid, zou je wellicht ook kunnen denken aan een arbeidsmarktbeleid erop gericht om ouderen langer aan het werk te houden. Een werkgever zou dan voor specifieke einde loopbaanfuncties’ kunnen werven onder 65-plussers. Deze werknemers zijn immers doorgaans niet alleen flexibeler en niet afhankelijk van een bepaalde ureoomvang, maar kunnen ook goedkoper zijn. Met name als er geen CAO met salarisbepalingen van toepassing is, kan een laag uurloon afgesproken worden. Immers, het wettelijk minimumloon geldt nog steeds niet voor deze leeftijdsgroep. Voorzichtigheid is nog wel geboden. De Commissie Gelijke Behandeling heeft niet <te status van de burgerlijke rechter. En tot nu toe heeft de burgerlijke rechter nog niet uitgelaten over dit soort functies. Maar met een duidelijk en gedif- ferentieerd functie- en personeelsbeleid heb je altijd een streepje voor. Dodenauwegh, Bernsehoef, Duiksehoef, Kraanven, Heideweg -LOON OP ZAND - Bergstraat, Kerkstraat, Kasteellaan, Finantiën- TILBURG- Stokhas- seltlaan, Vlashoflaan, Zuiderkruisweg, Siriusstraat, Geminiweg. (aankomst pauzeplaats bij de Barge Terminal Tilburg om 12.00 uur). Vrijkaarten Voor lezers van De Tilburgse Koerier liggen 5x2 vrijkaarten te wachten. Om die kaarten te winnen dient het juiste antwoord te worden gegeven op de volgende vraag: Wie is de leider van het stuntteam Stunt Movie Production? U kunt uw op'" pers@stuntmoviep zendingen om 21.00 uur de winnaars k toeterd worden. Om 10.00 uur vertrekt de stoet in vier colonnes met tussenpozen van een kwartier. Het eerste deel van de route leidt naar de stopplaats bij de Barge Terminal Tilburg (B.T.T.) aan de Geminiweg, die hiervoor zijn bedrijfsterrein gratis ter beschik king heeft gesteld. Hier wordt geluncht. Tijdens de stop is er live muziek van o.a de zan gers Paul Oppermans, Henry Huijsmans, Bas van tprogramma door het Tilburgs Festival Orkest arcel Geraeds 1Bernstein Candide 2. Khachaturian delen uit Gayane 3. This is the moment uit Dr Jecky 4. Ravel Alborado del grazioso 5. Falla La vida breve interlude and dance 6. Zonder bagage van Ramses Shaffy 6. Copland Buckaroo en Rodeo uit 'hoe down 7. Huapango Moncoya' 8. Zonder jouw 9 .Marquez Danzon no.2 Bijzondere ontmoeting Op zondag 2 mei gaat journalist Tony van der Meulen in Nationaal Monument Kamp Vught in ge sprek met twee ooggetuigen van een oorlog. Hij interviewt oud-po- litcius Ed van Thijn (1934), die in de Tweede Wereldoorlog 18 on derduikadressen had en Abubak- kar Bangura (1977) uit Tilburg, die vluchtte voor het geweld in Sierra Leone. Welke invloed hebben hun ervaringen met oorlog en geweld op het leven en zijn er nog oude angsten? De bijeenkomst begint om 14.15 uur; entree 3 euro, of 2 euro voor Vriend/CJP-hou student. Reserveren is mog via 073-656 67 64 of www.m nl. Op zondag 2 mei is er om 13.00 en 14.00 uur een zondagrondlei- ding, waarvoor reserveren niet mogelijk is (verkoop vanaf 12.00 uur).Tot 10 mei is nog de tijdelijke expositie 'Liefde in oorlogstijd: vlinders in de buik van de jaren '40' te zien. De entree hiervoor is vrij. rat, Beifótraat, mingsmat, Raad aö Meidoornwe aweg,C straat- Terug (vertrek 14.30 uur): TILBURG - Siriusstraat, Zuiderkruisweg, Sweelicklaan,van Anrooylaan, Beethovenlaan, Stokhasseltlaari, Heikant- laan, Quirijnstoklaan,Ringbaan Oost,van Meterenstraat, Rosmolenplein, Molenstraat, Veldhovenring, Wilhelminapark, Hasseltstraat, Willem de Rij- kestraat, Dillenburglaan, Nassauplein, Lage Witsiebaan, Postelsehoeflaan, Westerpark, Baden Powelllaan, Jozef Plastteweg, Burg.Baron van Voorst tot Voorstweg, Huibevendreef, Heyhoefdreef, Kasterenlaan, Kijkduirilaan, Ketelhavenplein, Dongewijkdreef, Lombardijenlaan, Harlingendreef, Heereveldendreef, Bijsterveldendreef, Middeldijkdreef, Reedijkdreef, Ren- kumlaan, Spaarnwondenlaan, Dalemdreef, Reeshofweg, Oude Rielsebaan, Gilzerbaan, Deltalaan, Weteringlaan, Beeklaan, Vaartlaan, Dr. Hub van Doorneweg, Rielseweg, Mina Krusemanweg, Emma Goldmanweg (Aan komst bij eindpunt om 16.30 uur). Dagindeling 's-Morgens om 8.00 uur begint de dag op Indu strieterrein Katsbogten bij bet bedrijf van Schen ker en bij het bedrijf van Huybregts, die hun terrein belangeloos ter beschikking stellen. Daar vindt ook de aanmelding plaats. De dagtocht van ongeveer 89 kilometer gaat door Tilburg en omstreken. Elk jaar is er een andere route. Van tevoren wordt precies nagegaan waar men langs kan en mag rijden. Daarbij wordt o.a. rekening gehouden met stiltegebieden, zoals bij kerken of dierenverblijven. Daar mag niet luid ge- Boekpresentatie Journaliste/verslaggeefster Geke van de Merwe-Wouters uit Heus den presenteert op dinsdag 4 mei haar boek Confrontatie, Burn-out: gevecht voor patiënt en partner. Zij doet dit tussen 14.30 en 15.30 uur in het restaurant van de lo catie Jan Wierhof in Tilburg. Jan Wierhof maakt deel uit van GGz Breburg Groep, het psychiatrisch ziekenhuis waar Geke onder be handeling is geweest. Van 15.30 tot 16.30 uur is er een gezellig sa menzijn met een hapje en drank je. De presentatie wordt een fees telijke gelegenheid, die begint met een ludieke samenspraak door psychiater Henk van As en psycholoog Arjan Videler van GGz Breburg Groep en SeneCure. De schrijfster vertelt in vogelvlucht over de aanleiding en inhoud van haar zesde boek. Kledinginzomeling Op zaterdag 24 april van 10.00 tot 12.00 uur vindt in Tilburg, Berkel-Enschot en Goirle de kle- dinginzamelingsactie van Sam's Kledingactie voor Mensen in od weer plaats. Goede, nog iagbare kleding, schoeisel en ishoudtextiel kunnen in ge sloten plastic zakken afgegeven worden bij de volgende adressen op genoemde tijden: Gerardus Majella, Parochiehuis Korvet, H. Margaritha Maria Kerk, Mariakerk en Parochiecentrum Vredeskerk in Tilburg. In Berkel-Enschot zijn de spullen welkom bij de St. Cae- cilia kerk en de St. Willibrordus kerk. Wie in Goirle kleding af wil geven kan dat'doen bij de kerken Maria Boodschap en Sint-Jan. Sam's Kledingactie voor Mensen in Nood is één van de oudste, charitatieve- en preventieprojec ten van Cordaid Mensen in Nood. Net als vorig jaar steunt Sam's Kle dingactie ook in 2010 het project in Kenia waarin 'droogte cyclus management' centraal staat. Van den Hout was van 1999 tot 2008 fractievoorzitter van de SP. In 2008 trad deze partij toe tot het college en werd Van den Hout wethouder voor onder meer Verkeer en Vervoer. Na de ge meenteraadsverkiezingen van 3 maart jongstleden, waarbij de SP één zetel verloor, keerden de socialisten niet terug in de coalitie en werd Van den Hout weer als raadslid beëdigd. In december vorig jaar zei de oud-wet- houder nog dat hij weer voor vier jaar raadslid zou worden als zijn partij na de verkiezingen in de oppositie zou belanden. Nu staan de zaken er anders voor, vindt hij. "Het is een combinatie van factoren. Als bijvoorbeeld Els Aarts namens het CDA weer wethouder was geworden, zou ik misschien wel zijn ge bleven." De relatie tussen de SP en het CDA (met name ex-wethouder Aarts) is jarenlang moeizaam geweest. Wat ver der meespeelde, is dat Van den Hout Veerle Siegers, die in 2008 het stokje als fractievoorzitter van hem overnam, niet in de weg wil zitten. "Twee kapi teins op één schip, dat werkt niet." Van den Hout vindt niet dat er sprake is van kiezersbedrog nu hij vlak na de verkiezingen met het raadswerk op houdt. "De meeste mensen kennen mij toch niet. Een stem op mij moet wor den gezien als een stem op de SP" Wat Van den Hout nu gaat doen, is nog niet precies bekend. "Solliciteren, maar waar weet ik nog niet. Ik wil een baan, waarin mijn maatschappelijke betrok kenheid tot haar recht komt, dus niet iets bij een bank ofzo. Het liefst blijf ik in Tilburg." Vertrek-TILBURG - Emma Goldmanweg, Clara Zetkinweg, Aletta Jacobs- weg, Mina Krusemanweg, Rielseweg, Dr. Hub. van Doorneweg, Ringbaan Zuid, Ringbaan West, Midden Brabantweg, Zévenheuvelenweg, Kraai- venstraat, Grootvenstraat, IJpelareweg, Vloeiveldweg, Burg.Letschertweg, Dongenseweg - DE MOER-Dopheistraat, Heibloemstraat, Galgeneind, Past. Kampstraat, Zijlstraat, Kegelaar -KAATSHEUVEL - Dreefseweg, Europalaan, Driestapefenstoel, Sweenstraat, Antoniusstraat, Hoofdstraat, Amerikast- t, Jan de Rooijstraat, SPRANG CAPELLE - Dick Flem- --adhuisstraat - WAALWIJK - Bernhardstraat, Spoorbaanweg, somweg, Winterdijk, van Andelstraat, Taxandriaweg West, Taxandri- Groenstraat, Putstraat, Burg Smeelelaan, Wielstraat, van Haestrecht- KAATSHEUVEL- Horst van Heeswijkstraat, Heikant, Europalaan, Op het water 14.00-22.00 uur: Duikers op patrouille 14.00-18.00 uur: Kanovaren publiek 14.00-18.00 uur: Wedstrijdboten Vidar varen 14.00-18.00 uur: Vletvaren 14.00-20.00 uur: Rondvaarten op aak 14.00-20.00 uur: Zeildemonstraties Ruurd's rederij 18.00-20.00 uur: Wedstrijden Vidar-boten in brede haven deel voor Hardy's 18.00-20.00 uur: Wedstrijden vletten en kano's in de ha venarm voor Burgemeester Jansen 20.00-22.00 uur: Alle boten toegankelijk voor publiek voor concert Het belooft komend weekend een bloedstollend spektakel te worden met salto's draaiende auto's, razende quads, motoren die meterslange en metershoge sprongen maken en dwars door vuur voorbij stuiven. Naast snelheid zien we pure behendigheid. Zo zal Gino met een auto op twee wielen rijden alsof het niks is. Ook worden er levensgevaarlijke stunts uitgevoerd met voertuigen, die dwars door de 'wall of fire' voorbij 'vlammen'. Het team is allround en ook wer voorfilms en televisieseries. Nu k publiek de stunts live aanschouwen in een 90 minuten durende show. Op zondag 25 april vindt de jaarlijkse Truck Tour Tilburg plaats. Liefst 270 vrachtwagens rijden voor het 23e jaar in colonne door de omgeving van Tilburg. Een recreatieve dagtocht die mensen met een lichamelijke en/of verstandelijke beperking een leuke dag bezorgt en die tevens het imago van de vrachtwagen chauffeur opvijzelt. Oorlogsmonumenten Henk Peters vertelt op dinsdag april in Bibliotheek Udenhout over de vijf oorlogsmonumenten in de Loonse en Drunense Duinen. Hij legt uit waar de monumenten zich bevinden, wie ze gemaakt heeft en wat er op die plaatsen gebeurd is. Er wordt interessante natuurin- formatie gegeven en ook wordt verteld wat het adopteren van een monument door basisscholen in houdt. Deze lezing wordt gegeven in samenwerking met Stuvo-cur- sushuis. In de bibliotheek is ook een tentoonstelling over de Twee de Wereldoorlog te zien. Deze is onderdeel van een scholenpro en is mede tot stand gekor door Heemcentrum 't Schoor en De Kleine Meierij. De lezing wordt gegeven in het kader van het pro ject 'De vergeten oorlog'. Aanvang 20.00 uur. Toegang gratis, aanmel den bij de bibliotheek is noodza kelijk. Tel. 013-511 65 50. Adres: Tongerloplein 15 in Udenhout. Gezelligheidskoor De Levensgenieters uit Kaatsheuvel brengt op 30 april een concert ter gelegenheid van de ver jaardag van de koningin in De Werft, Huygenstraat 73 in Kaatsheuvel. Aan vang 19.30 uur. Zanggroep Confetti uit Elshout verleent medewerking aan concert. Kaarten zijn in de voorverkc verkrijgbaar bij De Werft en tankstat Ekelschot in Kaatsheuvel. Kamerorkest verkent van Nederlands popu- schrijfsters, Anna Enquist, jistrale wereld van Johann in Bach. Het concert van Magogo met Anna Enquist vindt plaats op zaterdag 24 april om 20.30 uur in Concertzaal Tilburg. Anna Enquist, schrijfster, psychoanaly tica, pianiste en amateur celliste, voelt zich met Bach als een vis in het water, niet in de laatste plaats door haar vele optredens met pianist Ivo Jansen. Tij dens het concert met Magogo zal zij voordragen uit haar werk, waarin mu ziek een grote rol speelt. Bijzonder aan het concert is o.a. de uit voering van het Wohltemperierte Kla vier van Bach. Tijdens deze muzikaal- literaire avond hoort u een bijzondere versie voor strijkorkest, die nog nooit eerder is uitgevoerd. Dirigent deze avond is Arjan Tien. Bestellen van kaarten en meer in- Vroege vogelwandeling De Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging (KNW) verzorgt op zondag 25 april een openbare vro gelwandeling in Landsd Moerenburg. De wandeli van 07.00 tot ongeveer 0 Het vertrekpunt ligt naast de brug over het Wilhelminakanaal aan de Oisterwijksebaan, aan de oostrand van Tilburg. Meerdere leden van de vogelwerkgroep leiden de deelnemers in groep door het gebied. De verschillen vogels worden gezamenlijk beke ken en hun specifiek gedrag toe gelicht. Iedereen is welkom en de deelname is gratis. Napraten over de waargenomen vogels kunnen de deelnemers aan deze wande ling op dinsdagavond 27 april van 20.00 tot 22.00 uur in het Natuur museum aan de Spoorlaan. reusachtig zijn de monstertrucks. De Madfruit maakt metershoge sprongen bovenop de reeds verpulverde auto's. De nieuwste aanwinst is The Dragon. Met 4000 kilo's en 2000 pk sterk zal hij evenemententerrein Het Laar over razen. Ondanks veel training en nauw keurige berekeningen zijn de stunts le vensgevaarlijk. Teamleider Gino Winter kan de breuken en kneuzingen die hij erkzaam in zijn 30-jarige loopbaan heeft opge- i kan het lopen al niet meer tellen. De stuntshow vindt plaats op evene mententerrein Het Laar inTilburg. Aan vang op zaterdag 24 april om 19.30 uur en op zondag 25 april om 15.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa, De werving kookwedstrij producten u van start gegaan, jaar die graag kookt en niet sioneel kok is, kan zich aanr om deel te nemen. Waar je Brabant maakt niet uit. De vo zijn voor de zomer. In totaal kunnen 54 deelnemers de strijd met elkaar aangaan in 13 rondes. De wedstrijd wordt uitgezonden bij Omroep Bra bant van september tot december 2010. Aanmelden kan via www.lekker- vanstreek.nl. 5 mei Podium 14.00-14.40 uur: Miss Casita, soul 15.00-15.30 uur: De Kling, punk/ro 15.50-16.20 uur: Ignotus, pop 16.40-17.10 uur: Skafonians, ska 17.30-18.00 uur: WAn, covers 20.00-22.00 uur: Slotconcert Tilburgs Festival Orkest met gasten KORT DETILBURGSE KOERIER DONDERDAG 22 APRIL 2010

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 3