Hl Gemeentel» i e u ws 1 Gemeente wil variatie TILBU a a bij planten en dieren f Plante braak Güfi iiWiFWii Verkoop woningen De Werf aan Piushaven Gemeente controleert ondergrondse olietanks Algemeen 1 DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 JANUARI 2010 DE TILBURGSE KOERIER I. Het icht v 1 notenboc Foto team Media gemeente Tilburg. Beschikkingen Ontwerpbeschikkingen in Het Schutsboomhof. (Foto Beeldveld Wilfried Scholtes) net: tl en irhoud. ling t licht. Foto team Media gemeente Tilburg. Wet bodembescherming Commissies Wet voorkeursrecht gemeenten Kapvergunniï Ruimtelijke plannen Wet milieubeheer/Algemene Wet bestuursrecht Werken aan de weg Bekendmaking Vergadering raad op 1 februari Het college wi bouw ter rem er maken en inza aan de raad wi tegengaan. Formulierenbrigade 0132131313 jend boi :ld Wilfrh epaalde <e orde- park - de ren, een I praak i jeval treec. dat op dat (10/2701). lielaan. 1 I ’'2(10/ I, 11 I 10). Egihuo Toer“ rebaan Eginhar Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg I Jeruzalem Tot half april groot onderhoud in Betuwestraat, Veluwestraat. Westlandstraat en t digitaal iatie. lepaaldi srecht k; tstreeks inning v Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad schot. Het J L Schutsboomhof Tot februari onder Diepenstraat Tot 19 februari herbestrating. Mina Krusemanweg Tot eind februari werkzaamheden. zienswijzen Een verzoei week van tevoren worden ingediend (tele foon 013-2132323). gaan. De soorten groen en dieren in de stadsdelen moge” mi. zot in aan t vrucl klimt Een braakliggt (Foto Beeldvel' de Duur- ïroene wil meer irwerp en irele aan- Ledeboerstraat Tot half februari rioolwerkzaamhe- den. Piet Heinstraat Tot april aanleg bestrating na nieuwbouw, evenals in De Ruijter- straat. Bouwmeesterbuurt Herontwikkeling tot 2011, delen van straten dicht. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 Dinsdag 2 februari vanaf 11.30 uur in kamer 201 van stadskantoor 3. inzake be- De gemeente wil de verschillende soorten planten, bomen en dieren in de stad op peil houden. Bewo ners moeten dicht bij huis kunnen genieten van de natuur. Het stadsbestuur wil de leefgebieden van planten en dieren verbeteren. Tilburg heeft een toe komstvisie gemaakt over dit onderwerp. TILBURG 1. Leigraaf 6, 1 tuin (6602/10). - dhr. Van Dijck, inzake weigering parkeerkaart; Maatschap L. en H. van Kaste- inzake het niet verlenen van bouwvergunning le fase. gemeenteraad, i ”~n het bes*"’ »iuit nemen op _’?hriftelljke zie: LH Tilburg, onde van 'Zienswijze ontwerpbeste ‘Hasselt 2007 2e herz. (Kasteleins mondelinge zienswijze kunt u do aan de behandelend ai Sperber, via telefoon™ 47. Ook is het mogelijl nl /ruimtelijkeplanner dienen. .umstige woning hoger «grenswaarde. Het col- waarde voor de hoogst .—.-tellen. Het -ijventer- 2008, le herz. liet ontwerpbe- ligt van vrijdag iet donderdag 11 i Stadswinkel Cen- nponingstijden ■pbestemmingsplan Melding afwijking op het saneringsplan daar de vermee op grond van artikel 39 lid 4 Wbb (meer) onder he Bij het college van de gemeente Tilburg is op 8 december 2009 door de Gemeente Tilburg een melding van wijziging op het ingestemde saneringsplan ingediend voor de locatie Pieter Vreedeplein ong. in Tilburg. De wijziging betreft een wijz‘~— in het moni' - contact opnemen met Jordi van van de afdeling Milieu (telefoonnummer 013-549 56 51). Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie staat op internet: www.tilburg.nl/ruimtelijkeplannen. In week 4 hebben burgern houders de volgende kapt verleend: maken. Na afweging van alle ingebrachte zienswijzen wordt de uiteindelijke beschik king opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Tegen de definitieve beschikking kan door belanghebbenden beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Onderstaande zaken liggen ter inzage in Stadswinkel Centrum (adres en openingstijden zie colofon). jrondse olietanks. Dit zijn ling Handhaving lekkage kunnen ze De raad vergadert maandag 1 februari vanaf 19 uur. Op de agenda onder meer de volgende onderwerpen. Ier vermeldin “'"'nslaan)'. onnumm.r oi S.2 ,1 J" gelijk om via www.tilbl ^«van Tilburg, Postbus ,...en uw zienswijze inl bekendmaking te worden i Osseweide en dient tenminste te beva Bij de gemeente Tilburg is een plan inge diend voor de bouw van 5 patiowoningej aan de Osseweide in Berkel Ensch** u-“ plan omvat de bouw van vijf gescha».™» woningen en herinrichting van het betref-, fende perceel. Omdat het bouwplan niet t in het geldende bestemmingsplan schot 2008’ maar de gemeente toch at het plan wil meewerken, is zij een vrijste lingsprocedure op grond van artikel 191 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening gestart. In het kader van deze procedure heeft de initiatiefnemer op 20 Juli 2009 informatieavond georganiseerd in Berkel Enschot, waarvoor omwonenden zijn uit nodigd. De reacties hebben geen aanleidil gegeven tot aanpassing van het plan. Het college heeft op 19 Januari 2010 de ruin lijke onderbouwing definitief vastgestell Het vrijstellingsverzoek, het ontwerpbe sluit, de ruimtelijke onderbouwing en he bouwplan liggen van vrijdag 29 januari! en met donderdag 11 maart 2010 ter inz in Stadswinkel Centrum en Servicepunt Berkel-Enschot (voor adressen en opening tijden zie het colofon). De stukken kunnen ook worden gedownload via www.tilburg. nl/ ruimtelijkeplannen. Tijdens deze peri ode kan eenieder schriftelijk en mondelini zienswijzen indienen. Deze kunt u richten aan de dienst Gebiedsontwikkeling, t.a.v. W. Rombouts, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ruimtelijke onderbouwing bouw 5 patiotw ningen Osseweide Berkel Enschot'. Voorin indienen van mondelinge zienswijzen kul u contact opnemen met de behandelend ambtenaar via telefoonnummer 013-542 8026. Na het verstrijken van de inzageter- mijn neemt het college een standpunt In over de ingekomen zienswijzen. Heeft u zienswijzen ingediend, dan wordt u per soonlijk van het besluit van het college op de hoogte gebracht. Door werkzaamheden is een aantal Oerles^ wegen helemaal of gedeeltelijk af- Dicht tl gesloten. Meer informatie: Wendy en Trou Doorakkers, tel. 549 55 33. Internet: Trouwk http://openbarewerken.tilburg.nl http://haalmeeruitdeweg.nl. aunning ,»..d voor Enschot- -g door V1ON Tilburg ergunning voor een Jitbenerij (M090011). ilburg door Virgin air’ voor een oprich- r een ballonvaartbe- itank en flessenvulsta- I willen de gevraagde icnen. De ontwerpbe- n met bijbehorende stuk- ari 2010 ter inzage. Tot 2010 kan men schriftelijk de ontwerpbeschik- *oek wordt op 0 om 15.00 uur de gedachténwls- delinge Centraal stembureau Nummering kandidate, en geldige lijstencomb voor de verkiezing van van de gemeente Tilbu In de openbare zitting januari 2010 heeft het stembureau voor de ve /an de leden van de ra gemeente Tilburg aan Uatenlijsten die zijn in PP 19 januari 2010 voc kiezing van de leden vi van de gemeente Tilbu maart 2010, de volgent mers toegekend: ‘(Partij van de Arbeid Christen Democratis ^^D^S^Groenl^nks'ö' wkspartij (TVP) 7. Dei J6(D66) 8. ChristenUn voor Tilburg 10. Vereni [en Partij Tilburg 11. N Moslim Partij 12. Trots 'end lijst Rita Verdonk, heeft het centraal stem «evolgende lijstencom geldig verklaard, a. Par Arbeid (P.v.d.A.) (lijst 1 'p (lijst 5). Er zijn ge combinaties ongeldig v De voorzitter van het c Meer informatie: www.dewerf.nl www.piushaven.nl Meer informatie: www.tilburg.nl en het loket -> bodeminformc is het mogelijk om via www.t ruimtelijke plannen uw zienswijze elektro nisch In te dienen. De raad neemt bij de vaststelling van het bestemmingsplan ook een besluit over de zienswijzen. De verkoop van de woningen uit het bouwplan De Werf begint zaterdag 30 januari. Op deze locatie aan de Piushaven stond voorheen de gemeentewerf. Hier komen 49 eengezinswoningen en 37 appartementen. omoerm^ëX^f^^ et ruimtelijke ordening. Een ie- 4- waalwijk: gedurende de genoemde termijn, j en achtertuit jk dan wel mondeling zijn of haaif ontwerp kenbaar Alle voornoemde kapvergt aad. De raad zal aan aanvragers bekend gei bestemmingsplan j januari 2010. n op de ingebradi - zienswijzen kun Inwerkingtreding -eraad, Postbus Op grond van het be -iai mene bestuursr wiens belang rechts van deze kapvergur fen, daartegen bezv Óeze ontwerp-nota Biodiversiteit geeft een toekomstbeeld over de verscheidenheid aan planten, bomen, dieren en hun leefomge ving. Van 29 januari tot en met 24 februari ligt de nota ter inzage. Tilburgers kunnen schriftelijk zienswijzen indienen. De gemeente heeft al in 2005 een internationale verklaring onder tekend (Countdown 2010). Doel hiervan is om de biodiversiteit niet verder achteruit te laten Aanvraag om Wm-vergunn Aanvragen zijn ingediend sestraat 28 te Tilburg 1 B.V. voor een revisieverg runderslachterij met ui Gilzerbaan 495 te Til Flight Centre 'Prise d'ai ee tingsvergunning voor 'an drijf met een propaant ten tion (M090003). BenW vergunningen verlener schikkingen liggen ken vanaf 1 februar en met 15 maart 201 zienswijzen tegen de kingen inbrengen. Op verzoek wordi maandag 22 februari 2010 om 15.00 mogelijkheid geboden tot gedachten, seling en tot het indienen van monde -j- komt u tegemoet met hulp bij formuliere Onderstaande beschikkingen liggen vanaf 1 februari 2010 ter inzage. Tegen elke beschikking afzonderlijk kan tot en met 15 maart 2010 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de'termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen var een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). ^inhardstraat oerit Lovense Kanaaldijk naar Gel- ïbaan ópen. Afrit Gelrebaan naaf irdstraat dicht. een schriftelijk een zienswijze over het ontwerpbestemmingsplan en het ontwerp besluit 'Hogere grenswaarde’ sturen aan de gemeenteraad, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Bedrijventerrein Loven, Bosscheweg e.o. 2008, le herz. (Bos- scheweg 181-1831’ en/of ‘Ziênswiize iswaar unt uw ren. Hii De gemeente controleert ondergr tanks voor huisbrandolie of diesel. De afdelii wil vaststellen of ze nog in gebruik zijn. Bij I. bodemverontreiniging veroorzaken. Bosscheweg 181-183 Bij de gemeente Tilburg is een verzoek om herziening van het bestemmingsplan ingediend voor het bouwen van een nieuwe woning tussen de bestaande woningen aan de Bosscheweg Igl en 183. Het betreft het perceel met de kadastrale aanduiding 'Til burg, sectie V, nr. 1033’. Het initiatief voor de bouw van de woning past niet in het hui dige bestemmingsplan ‘Loven, Bosschev e.o. 2008'. Bij de voorbereiding van het _..Jergrondse tanks ligt (of heeft gelegen). Dat is belangrijk om te weten bij de koop of verkoop van een huis. Wie vragen heeft, kan contact opnemen met Handhaving, telefoonnummer 549 54 19. E-mail: handhaving@tilburg.nl. Vestiging voorkeursrecht Stappegoor Voorstel tot aanwijzing Van gronden waar op de artikelen 10-24, 26 en 27 Wet voor keursrecht gemeenten van toepassing zijn. Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat zij op 26 januari 2010, op grond van het bepaalde in artikel 6 Wet voorkeursrecht gemeenten, hebben beslo ten twee percelen op de locatie Stappegoor aan te wijzen als gronden waarop de arti kelen 10-24, 26 en 27 Wet voorkeursrecht gemeenten van toepassing zijn. De betref fende gronden zijn belde gelegen aan het Dampad op de locatie Stappegoor en zijn nader aangegeven op de bij het besluit be horende kadastrale tekening met de daarbij behorende lijst van eigenaren en zakelijk gerechtigden, een en ander naar de stand van de openbare registers van het Kadas ter per 6 Januari 2010. Om te voldoen aan artikel 7 Wet voorkeursrecht gemeenten lig met ingang van vrijdag 29 januari 2010 to, en met vrijdag 12 maart 2010 het besluit met bijbehorende stukken voor iedereen ter inzage in stadswinkel Centrum (adres en openingstijden zie colofon). Genoemde stukken zijn op telefonische afspraak (te lefoon: 013 5495641, 013 5495571 of 013 5495634) tevens in te zien bij de afdeling Vastgoed van de Dienst Gebiedsontwik keling, Stadhuisplein 103, kamer 206. De eigenaren en zakelijk gerechtigden met betrekking tot deze gronden krijgen afzonderlijke kennisgeving. Het besluit van burgemeester en wethouders treedt in werking de dag na de datum van deze publicatie in de Staatscourant, daarom op 28 Januari 2010. Tegen het besluit van burgemeester en wethouders tot aanwijzing van genoemde percelen tot gronden waarop Schouwburgring Tot april herinrichting voor City ring. Eén rijstrook beschikbaar en er geldt eenrichtingsverkeer. Intrekking van de vergunning Vergunningen verleend ingevolge de Wet milieubeheer kunnen om diverse rede nen -op verzoek of ambtshalve- geheel of gedeeltelijk worden ingetrokken. De ver gunninghouder heeft verzocht om gehele intrekking van de vergunning, behorend bij Twentestraat 4 te Tilburg 1 een textielveredelihgsbedrijf van H.J. Thijs --- de Beer B.V. Op grond van artikel 8.20 inge- tilburg.nl /ruimtelijke^.»..... volge de Wet milieubeheer is de gemeente <*e termijn van terinz— Tilburg vergunninghouder als zijnde eige- belanghebbenden sc'. naar van de grond waarop de miïieuvergun- len bij de Afdeling bestuurs: ning betrekking heeft (20091222). BenW van de Raad van State. Postb hebben besloten om tot gehele intrekking 2 500 EA te Den Haag. Een be van de vergunning over te gaan. Op eigen heeft geen schorsende initiatief gaan BenW over tot gehele in- kent dat, ondanks - trekking van de vergunning, behorend bij Vossenbergseweg 105/109 te Tilburg betreffende een melkrundveehoucierij met mestbassin van F. van Gorp (20091217). Tegen de ontwerpbeschikkingen zijn geen zienswijzen ingebracht. De beschikkingen zijn niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbeschikkingen. Voor vragen, bel de afdeling Ondernemers- zaken, telefoon 013-2132323. Eerder gingen in het gebied woningen in de verkoop uit het project De Havenmeester. Wet houder Jan Hamming: “Dat juist in deze moeilijke tijden ontwik kelaars het aandurven om te starten, zegt iets over het ver trouwen dat er is in de gebieds ontwikkeling Piushaven. Er zijn veel mensen die hun interesse kenbaar hebben gemaakt de af gelopen jaren. Hopelijk kunnen zij de komende jaren hun huis aan het water betrekken”. Jan Hammingzgeeft het startsein voor De Werf Tijdens de ver- Beschikking op grond van artikel 4 en 14 Besluit uniforme saneringen (BUS) Bij het college van de gemeente Tilburg is op 7 januari 2010 door UDM Midden B.V. namens de gemeente Tilburg een sanerings verslag, op grond van artikel 14 BUS, inge diend voor de uitgevoerde bodemsanering op het Wagnerplein 1 te Tilburg. In de beschikking besluit het college: in te stem men met het evaluatieverslag. De sanering van de grond heeft niet plaatsgevonden «i uient tenminste te beva omschrijving van de besch tegen het bezwaar is gericl biodiversiteit zorgt voor voed sel, grondstoffen en opvang van regenwater. De natuur levert schone lucht op en fungeert als klimaat-buffer. Tilburg heeft ver schillende soorten landschap. In de nota staat dat het wenselijk is om groene gebieden binnen de gemeente met elkaar te verbin den. 1 de stadsdelen mogen niet ver- Tilburg heeft al diverse maatre- nnderen. Die verscheidenheid gelen genomen ten gunste van de >rgt voor een natuurlijke balans biodiversiteit. Voorbeelden hier- de omgeving. Dit draagt bij van zijn de Groene Mal, bijvoorbeeld schoon water, zame Driehoek en het Gi chtbare grond en een stabiel Woud. Het stadsbestuur aaat. Ook kan een goede biodi- aandacht voor dit onden versiteit bestanddelen opleveren streeft naar een structui voor medicijnen en brandstoffen. pak. De natuur is belangrijk voor recreatie, toerisme, educatie en Meer informatie: www.tilburg.nl -> culturele activiteiten. Een goede biodiversiteit Veel bouwterreiner slecht bij, met verv groeiing. Vaak won afval gestort. Dat vi tegengaan. Daarom de raad voor om de bouwverordening f passen. Wethouder Johan v (bouwvergunningei staat van de bouwt inwoners nogal vaa lig gevoel. Er zijn v gende plekken in d Vergunningprocedure algemeen Voor bepaalde bedrijven geldt vergunning- plicht in het kader van de Wet milieubeheer of dat maatwerkvoorschriften kunnen worden opgelegd. De procedures voor het nemen van beschikkingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of de maatwerkvoorschriften (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen door eenieder mondeling of schriftelijk zienswijzen naar voren worden gebracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Pu- bliekszaken). Dit moet binnen 6 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te Meldingen Activiteitenbesluit in de meeste gevallen staan de milieure gels waaraan bedrijven moeten voldoen in het Besluit algemene regels inrichtingen milieubeheer (het Activiteitenbesluit). De volgende inrichting heeft gemeld te worden opgericht dan wel te worden veranderd. Het betreft hier een inrichting die in het Activiteitenbesluit wordt aangemerkt als in richting type B. Rheastraat 43 te Tilburg, Cosign Graphic Systems BV. Het betreft een inrichting voor de ontwikkeling en assem blage van CNC gestuurde machines. Bisschoppenbuurt Herontwikkeling tot 2011, delen van straten dicht. - Kamerverhuur- en logiespanden; - Piushavengebied; - Bestemmingsplannen Amarant- Mariahof, Bredaseweg, Reit 2007, Buitengebied Zuidwest; - Publieke lokale omroep; - Onteigening T58. - Ondersteunende horeca en wijziging APV; - Klimaatbureau; - Krediet voor Noordwesttangent tussen Dalem-Zuid en Vossenberg-West; - Financiële organisatie gemeente; - Gemeentelijke basisadministratie personen; - Delegatie van de bevoegdheid om te verdagen; - Treasurystatuut; - Subsidie collectie Muzima; - Wet Kinderopvang; - Voorzieningen antidiscriminatie; - Legesverordening 2010; - Noodhulp Tanzania; -Afvalbeleid 2010-2015; - Tophockeycomplex Tilburg; - Subsidie de Twern MFA’s. «sestraat tussen Laurens Kosterplein ouwlaan. Hierna dicht vanaf laan tot Veestraat. Berkel Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeente raad op 14 december 2009 het bestem mingsplan 'Berkel 2008, 2e herz. (Torenak ker)’ heeft vastgesteld. Het plangebied van dit bestemmingsplan is gelegen op de hoek Torenakker Molenakker te Berkel-Enschot. Het bestemmingsplan voorziet in de bouw van vier levensloopbestendige patiowo- ningen. Het vastgestelde bestemmingsplan 'Berkel 2008, 2é herz. (Torenakker)' ligt, met bijbehorend raadsbesluit, van vrijdag 29 januari 2010 tot en met vrijdag 12 maart 2010 ter inzage in het gemeentelijk infor matiecentrum in Stadswinkel Centrum en het Servicepunt Berkel-Enschot (voor adres sen en openingstijden zie het colofon). Ook is het bestemmingsplan met bijlagen en het raadsbesluit te downloaden en te raadple gen op www.tilburg.nl/ ruimtelijke plannen. Tegen het vastgestelde bestemmingsplan staat gedurende de genoemde termijn van terinzagelegging rechtstreeks beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Beroep kan worden inge steld door belanghebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het ontwerpbe stemmingsplan kenbaar hebben gemaakt bij de gemeenteraad. U stelt beroep in door binnen de beroepstermijn een gemotiveerd, gedagtekend en ondertekend beroepschrift in te dienen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag. Een vastge steld bestemmingsplan treedt in werking na het verstrijken van de beroepstermijn. Een ingesteld beroep schorst de inwerkingtre ding van het vastgestelde bestemmingsplar niet. Wel is het gedurende de beroepster mijn mogelijk de voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak schriftelijk te verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen tegen het vastgestelde bestem mingsplan (adres idem). Indien een derge- lijk verzoek is gedaan, wordt de inwerking treding van het plan opgeschort totdat op het verzoek is beslist. koopmanifestatie op 30 januari. Op die dag kunnen bezoekers ook terecht voor meer informa tie over de andere ontwikkelin gen in het Piushavengebied. De bijeenkomst is van 11 tot 13 uur in de Postelse Hoeve aan de Dr. Deelenlaan 10. Automobi listen kunnen aan de overkant gratis parkeren. Meer informatie over dit onderwerp staat elders in dit blad. eende verontreiniging niet het voormalig zwembadcom- plex aanwezig was. De demping is niet aangetroffen. Beschikking en bijbehorende stukken liggen vanaf 29 januari gedurende zes weken ter inzage in het Stadswinkel --r-Centrum. Adres en openingstijden: zie colo- De wijziging betreft een wijziging fon. Binnen zes weken na de dag waarop de Openbare hoorzitting anitoringsplan. Voor vragen kunt u beschikking is bekendgemaakt, kunnen be- 7waarcrhriftpn van- ipnemen met Jordi van der Steen langhebbenderi tegen dit besluit, op grond --van artikel 7:1 Algemene wet bestuursrecht (Awb), een bezwaarschrift indienen bij het college van de gemeente Tilburg, Postbus 1 90155, 5000 LH Tilburg. Het bezwaarschrift moet zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: - naam en adres van de indiener; de dagtekening; - de gronden van het fs- bezwaar. Bij de voorzitter van de Afde- ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een derge lijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. de Wet voorkeursrecht gemeenten van toepassing is, staat ingevolge de Algemene wet bestuursrecht bezwaar en beroep open. Daartoe kunnen belanghebbenden binnen 6 weken vanaf de ter inzage legging van dit besluit, daarom van vrijdag 29 januari 2010 tot en met vrijdag 12 maart 2010, een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg. Belanghebbenden die een bezwaarschrift hebben ingedlencf kunnen tevens een verzoek om voorlopige voorzie ning (schorsing) indienen bij de voorzienin genrechter van de Rechtbank te Breda. Het besluit van burgemeester en wethouders is drie maanden geldig. Binnen deze termijn kan de raad op basis van artikel 5 Wvg een definitief voorkeursrecht vestigen. De voor bereiding van dit raadsbesluit wordt nu ëfigt gelijktijdig gestart en in dit kader kunnen to“ belanghebbenden hun zienswijzen kenbaar maken. Daartoe worden in het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden, belanghebbenden ingevolge de Algemene wet bestuursrecht in de gelegen heid gesteld om binnen 6 weken vanaf de ter inzage legging van dit besluit, daarom van vrijdag 29 januari 2010 tot en met vrij dag 12 maart 2010, hun zienswijzen schrif telijk of mondeling naar voren te brengen ten aanzien van het raadsvoorstel. Voor het mondeling naar voren brengen kunt u desgewenst telefonisch een afspraak maken onder nummer 013 5495641, 013 5495571 of 013 5495634. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gezonden naar burgeme ter en wethouders van Tilburg onder bo vermeld adres. Daarom is het belangrijk dat de gaan of op een bepaald adres een opslag van olie volgens de milieu- ondergrondse tanks ligt (of heeft voorschriften gebeurt. Als een gelegen). Dat is belangrijk or- *- tank niet meer in gebruik is, moet weten bij de koop of verkooj deze verwijderd worden door een erkend saneringsbedrijf. Mensen die een ondergrondse olietank hebben, moeten misschien nog actie ondernemen. Dit is niet no dig als ze een zogenoemd KIWA- certificaat hebben. De gemeente heeft de bij haar bekende tanks geregistreerd. Op internet is na te leeft, de afdeling artikel is de g (oud), bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 6 januari 2010 het wijzigingsplan De Zandleij, le herziening, Endekeloop hebben goedgekeurd. Het an wijzigingsplan betreft een wijziging van een gedeelte van het bestemmingsplan De Zandleij, le herziening en heeft betrekking op de waterloop, genaamd Endekeloop. Het plangebied van het wijzigingsplan De Zandleij, le herziening, Endekeloop bevindt zich ten noorden van Udenhout, ten noorden van de Groenstraat. Het wijzi gingsplan en het goedkeuringsbesluit lig gen van vrijdag 29 januari 2010 tot en m»’ donderdag 11 maart 2010 voor een led ter inzage in stadswinkel Centrum en in servicepunt Udenhout (zie voor adressen en rg betreffende openingstijden het colofon). Daarnaast zijn van H.J. Thijs d<= stukken (in pdf) te downloaden op www. -- tiih..rO nl /ryJmteliJkeplannen. Gedurende van terinzagelegging kunnen u-bbenden schriftelijk beroep instel- lursrechtspraak ’ostbus 20019, 2500 EA te Den Haag. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit bete kent dat, ondanks het beroepschrift, het goedkeuringsbesluit daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij ge durende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzit ter van de Afdeling bestuursrechtspraak is ingediend (adres idem), in dat geval treedt het besluit niet in werking voords verzoek is beslist. BERKEL ENSCHOT 1. hem plantsoen voor nr 66 (10/ 2. Petrus Debijelaan, bestemmingsplan De Zandleij maken, in om herziening van het bestemmingsplan de gemeenteraad, Postbus 90155, 5000 LH van de Wet ruimtelijke ordening. Een ie- Waalwijkseweg 4. en,' waar de aanvrager bij kan zijn. overeenstemming met het Inrichtingsplan, ingediend voor het bouwen van een nieuwe Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze der kan, gedurende de genoemde termijn, en achtertuin (6601/1 ek hiervoor moet minstens een dat waterschap De Dommel heeft opgesteld woning tussen de bestaande woningen aan ontwerpbestemmingsplan Bedrijventerrein schriftelijk dan muuu --j— V0(jr natuurgebied De Brand 4n het „oord- de Bosscheweg 1 g 1 en 183. Het betreft het Loven, Bosscheweg e.o. 2008, le herz. (Bos- zienswijze omtrent het or oosten van Tilburg, de realisatie, omlegging perceel met de kadastrale aanduiding 'Til- scheweg 181-183)' en/of 'Ziénswijze hogere maken bij de gemeen'»^ en opheffing van een aantal waterlopen burg, sectie V, nr. 1033’. Het initiatief voor grenswaarde geluid Bosscheweg 181-183’. bij vaststelling van hei oe mogelijk via een wijzigingsplan. Het college d« bouw van de woning past niet in het hui- U kunt uw zienswijze ook mondeling in- tevens een besluit n<-™" van burgemeester en wethouders maakt, d'ge bestemmingsplan ‘Loven, Bosscheweg dienen. Hiervoor maakt u een afspraak met zienswijzen. Schrif ingevolge het bepaalde in art. 11vijfde e.o. 2008’. Bij de voorbereiding van het be- de behandelend ambtenaar, Michel van der u richten aan de Ge lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening stemmlngsplan is een akoestisch onderzoek Meer, via telefoonnummer 013-542 94 66. 90155, 5000 LH (oud), bekend dat Gedeputeerde Staten uitgevoerd naar wegverkeerslawaai. Uit dit Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl/ van 'Zienswijze - - - onderzoek blijkt dat het geluidsniveau ter ruimtelijke plr------ plaatse van de toekomstige woning hoger nisch in te die is dan de voorkeursgrenswaarde. Het lege wil een hogere waarde voor de hc toelaatbare geluidbelasting vaststel) ontwerpbestemmingsplan ‘Bedrijventer Hasselt rein Loven, Bosscheweg e.o. 2008, le herz. Het plangebied van het ontwerp bestem- (Bosscheweg 181-183)’ en het ontwerpbe- mingsplan 'Hasselt 2007 2e herz. (Kaste- sluit ‘Hogere grenswaarde’ ligt van vrijdag lelnslaan)’ is gelegen aan de Kasteleinslaan 29 januari 2010 tot en met donderdag 11 68 tot pn met 76 te Tilburg. Het bestem- maart 2010 ter inzage in Stadswinkel Cen- mingsplan maakt het mogelijk om 3 wonin- trum (zie voor adress en openingstijden gen te veranderen in 12 zorgappartemen- ,n met het colofon). Het ontwerpbestemmingsplan ten. Het ontwerpbestemmingsplan Hasselt eder is eveneens digitaal te raadplegen en te 2007 2e herz. (Kasteleinslaan) ligt van jn downloadenviawww.tilburg.nl/ruimte- vrijdag 29 Januari 2010 tot en met don- lijke plannen. Het college van de gemeente derdag 11 maart ter inzage in Stadswinkel past in het gelder Tilburg voldoet hiermee aan het bepaalde Centrum (voor adressen en openingstijden 'Enschot 2008' m< in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde- zie het colofon). Ook zijn het ontwerpbe- ning. Tijdens de inzagetermijn kan ieder- stemmlngsplan en de bijlagen te bekijken

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 4