l I 8 I I Willem II benoemt 'Commissie van Wijze Mannen' O tv c/> o 3 <A I s H Skate clinics bij WNS Reeshof Reünie De Heksenketel Collecteweek van Amnesty International s> Q Opening Broodje Jantje aan Pieter Vreedeplein 0 D 0 o n r I Inloopspreekuur letselschade in Tilburg Inwoners van Tilburg en omgeving met letselschade kunnen dinsdag 2 februari terecht bij het inloopspreekuur van de Pais Groep. Van 18.00 uur tot 21.00 uur staan de letselschadespeci- alisten van de Pais Groep klaar in restaurant De Postelse Hoeve (Dr. Deelenlaan 10) om al uw vragen over dit onderwerp te beantwoorden. rwë Nijmegen Devils g» Hoofdsponsor eredivisie ijshockey Willem II SUDDOrterS llOU- Vrijeschool Tiliander DESTIL Trappers BIJ SPORTCENTRUM JAN DE ROOY IN GOIRLE I aardje; 9 ges 3 grate hame Kassa open I I vanaf 1 uur I I voor aanvang wedstrijden I Persbelangen P1040 |65 |32 j 58 j75 151 159 18 164 143 [1 136 I10 I 53 I Oplossing van vorige week: Avonden Berge, 1272, PWG-1 Winwoord: FAMILIEREÜNIE (13.57.54.18.66.10.63.43.50.28.68.15.41) Friso Fennema, 1307, DUO ft* ft o o o cT o. o o o o o. o Samb, GMI, 2-7? Over twee maanden start voor WNS het nieuwe skatezeizoen. KRUISWOORDPUZZEL IJssportcentrum Tilburg, Stappegoorweg 3a, Tilburg DAMMEN □EKII O CD HansLad Dam wit. HED-1 22x1116x7 een t carnaval c voor de v rijheii alijk n eboden dat de zal ard. 10.15 15 uur 3 2 0 aar is er een clinics op de r infor- Kijken aan de t tus- te vinden op www.rvtor.r orga- Lange jrg, een g 20.15 diagram even 28 33x4 47x33 ipetitie maar in dit c 18x47 37-31 26x2? illes in één ontwerp dat aan 1 voldoet, gekoppeld aan een f jroh is modulair op te bouwen. I 60 watt. Met een Peter van Zunderd, voorzit ter van het Stichtingsbestuur van Willem II heeft deze week bekend gemaakt dat er per direct een 'Commissie van Wijze Mannen' wordt aangesteld. Deze Economis commissie bestaat uit Jan Melis, Mike Leers en Paul Bottelier. Jan Melis, ondernemer, I van o.a. Instituut Verbeete centrum Het Laar en hc Natuurmuseum, gaat van de commissie opereri Leers is voormalig besti zitter van CZ groep, o.a. voorz Raad van Commissarissen Rabot Tilburg en omstreken en vic zitter van het Stichtingsbesti j<.eren. tn na- ;e koffie klaar, id lichamelijk ongeval of t de fysieke 53 kwab; 54 zeehond; 58 schaaldier; 63 66 spelleiding; thans; 72 comp gaan zich eiligstellen II. Zij atori- sche stand van zaken inventariseren, advies uitbrengen en samen met verschillende geledingen binnen de club met voorstellen komen voor de toekomst van Willem II. De commis sie zal rechtstreeks rapporteren aan het Stichtingsbestuur. Peter van Zunderd, voorzitter van het Stichtingsbestuur: "We zijn blij Broodje Jantje, de wereldberoemde snack in Tilburg, is vanaf vandaag, donderdag 28 januari, om 18.00 uur op een vaste plek verkrijgbaar in de binnenstad. De snack maakt onderdeel uit van een nieuwe snackformule en wordt gevestigd op de hoek van de Heuvel en het Pieter Vreedeplein. I auntensaldo na ronde 11 de doorslag gaan geven voor De nummer twee komt in aanmerking voor barrage- persoonlijk, dat Micone als Ymuiden. SNA is nu Wel moeteq ze de remtechniek beheersen en voldoende skate ervaring cq. conditie hebben om de skatetocht te kunnen volbrengen. Op woensdag 29 september wordt het skateseizoen op passende wijze afgesloten. NOAD Zaterdag 30 januari: 14.45 uur NOAD B1-UNA 81; 12.30 uur NOAD Cl-'t Zand Cl; 12.30 uur NOAD C2-RKDSV C2; 10.15 uur NOAD D1-Hilvaria Dl; 09.00 uur NOAD D2-RKDSV D2; 1 uur NOAD E3-TSV Gudok E5; 10.1! NOAD E4-WSC E9; 11.15 uur NOAD F2- Zigo F2; 11.15 uur NOAD F3-Audacia F4. Zondag 31 januari: 12.15 uur NOAD 3-Merlijn 2; 10.00 uur NOAD 4-WSJ 3; 12.30 uur NOAD 6-Broekhoven 4; 09.45 uur NOAD 7-Sarto 15. Woensdag 3 fe bruari: 20.00 uur NOAD Al -SVSSS A1 HORIZONTAAL: 1 tampon; 6 branie; 12 zeel; 14 odol; 16 ad; 18 instromen; 19 te; 20 pos; 22 ct.; 23 ep; 24 sop; 25 nare; 27 emu; 29 tuin; 31 aagt; 32 sterk; 34 trijp; 36 vue; 37 Nes; 38 erf; 40 ene; 41 eer; 42 air; 43 rek; 46 eik; 48 man; 49 reu; 51 sela; 53 Emmen; 55 mouw; 56 Riga; 58 aas; 59 Kiev; 60 esp; 61 al; 63 er; 64 tel; 66 H pruttelen; 69 la; 70 midi; 71 keel; 73 steeds; 74 letter. Op woensdag 7 april beginnen de skaters van WednesdayNight Skate Reeshof (WNS) aan hun tiende ska teseizoen. Wie graag mee wil doen, maar nog niet voldoende ervaring heeft, kan deelnemen aan skate clinics. Vanaf 7 april wordt er weer elke woensdagavond een skate tocht verreden. Het seizoen begint bij WNS altijd met skatetochten van ongeveer 15 kilometer, langzaam oplopend naar 25 tot 30 kilometer aan het eind van het seizoen. De routes gaan over goed begaanbare wegen en fietspaden. Deelname aan de skatetochten is op eigen risico en helemaal gratis. De mini mum leeftijd voor deelname is 14 jaar, maar jongeren onder 14 jaar zijn welkom onder begeleiding van een skatende volwassene. Proeven Om iedereen Jantje te laten proe ven geldt tijdens de openingsweek (donderdag 28 januari t/m woens dag 3 februari) de prijs van 2001. Dat betekent dat een Broodje Jantje voor fl. 5,25 2,25) wordt aangebo den! Tot 2002 was het broodje ver krijgbaar in de automatiek van ei- Ronde negen heeft een paar desillusies ge bracht. Allereerst zakte het sterk verjongde team van TDV1 door de mand met een 6-14 thuisnederlaag tegen Damlust. Dat daarbij Thijs van den Broek aan bord 1 verloor van Erno Prosman, goede oefening voor Thijs maar geen goede coaching voor het team omdat hij elders beslist een beter resultaat geboekt zou hebben. Om wat meer promi nenten naar het 1e team te halen, b.v. Jas per Daems en Willie van den Braak, lij toch zinvoller. Micone kon geen winst uit de topontmoeting SNA-Ymuiden omdat het slechts 10-10 op het scorebord bracht in Amsterdam tegen 020. Omdat Micone nu samen met Ymuiden de tweede plaats deelt zal het bordpun de toekenning van plaats 2.1 wedstrijden voor promotie naar de ereklasse. Wij denken, ondanks het matige seizoen daar meer te zoeken heeft lijstaanvoerder met de beste uitzichten op rechtstreekse promotie. PSV-dammen zakte niet onverwacht door het ijs. Elk seizoen heeft het matige prestaties tussendoor, die promotie verhinderen. Er zijn spelers die in aanmerking komen voor promotie, zoals Freddy Passchier en Yuri Lagoda bijvoor beeld, maar een aantal heeft een klasse ho ger weinig te zoeken. Toptennis Oisterwijk SportArena Oisterwijk organiseert op 27 en 28 maart het Ladies Wildcard Tennis Toernooi. Nationale tennistop pers die bezig zijn met een professio nele tenniscarrière kunnen deelnemen. De eindwinnaar verdient een wildcard voor een $50.000, - evenement in Bel gië. Een wildcard is een plek die door de organisatie toegewezen wordt aan een speelster die niet hoog genoeg staat op de wereldranglijst, maar op basis van uitnodiging toch mag deelnemen. Een groot deel van de Nederlandse tennistoppers zal zich niet rechtstreeks plaatsen voor het evenement in België. De kans die de dames nu get wordt is uniek en dit betekent c nationale tennistop naar Oisterwijk z komen voor een felbegeerde wildcar De organisatie is in handen van Gijs Verheijen en Geert Jan Vollenbronck van Tennisschool GIJS. De SportArena in Oisterwijk zal er alles aan doen om de tennishal om te toveren tot een prachtige toernooilocatie voor speel sters en publiek. De toegang is gratis. punt richting de grote wedstrijden op het water in het voorjaar. Sinds enkele jaren staat ook het aangepaste roeien voor gehandicapte sporters en G-roei- ers op het programma. Voor de roeiers en niet-roeiers die geen wedstrijd wil len doen, maar wel lekker willen bewe gen is er het Crew Class Rowing, een 45 minuten durende groepsles op de ergometer. Spannend De Open Tilburgse Kampioenschap pen Indoorroeien op zondag 31 januari beloven weer veel spannende races op te leveren. De eerste starts zullen om 11.30 uur zijn en het programma duurt tot 16.30 uur. De toegang is gratis en sportieve lezers die nog willen mee doen kunnen zich vooraf opgeven tot 28 januari. Op de dag zelf is deelname mogelijk zolang er nog plek is. Het tijd schema en meer overige informatie is goede tijdelijke oplossing zijn geko men. De drie commissieleden zetten hun expertise en kennis van de stad graag in om het beleid van Willem II mede vorm te geven. We zijn blij dat zij op korte termijn tijd vrij hebben kunnen maken om onze club te on dersteunen." De zittende bestuursleden blijven op verzoek van het Stichtingsbestuur in functie. Zij blijven zich met de hulp van de aangestelde commissieleden inspannen om de toekomst van de club te waarborgen. Omdat de laat ste termijn van bestuurslid financiële zaken Loeks van der Veen eind dit jaar afloopt, wordt er wel gezocht naar een geschikte opvolger zodat deze tijdig ingewerkt kan worden en betrokken is bij het opstellen van de begroting 2010-2011. De Broodje Jantje vestiging heeft naast het bekende broodje met de Jantje-burger, gebakken uien en pittige tomatensaus, ook een as sortiment snacktraditionals, zoals een broodje beenham, saté en een broodje hete kip. Verder biedt een snackwand de keuze uit. diverse items en staan er verse frites op het menu. Alle producten zijn het beste in hun soort. Voorafgaand aan de openstelling voor het grote publiek, IS er om 17:30 uur een fees telijke opening. Deze ligt in handen van twee Tilburgse Jannen: Jan de Kort (bedenker van Broodje Jan tje) en wethouder Jan Hamming De eerste bereidt als vanouds het allereerste Broodje Jantje in de nieuwe locatie, terwijl de Tilburgse wethouder ondertussen de vei ling voor het goede doel start. De hoogste bieder krijgt immers het eerste broodje Jantje overhandigd. Dit bedrag wordt aangeboden aan 'Stichting Steunfonds Tilburg Zuid', hét goede doel dat Jan Hamming heeft gekozen. De stichting van Pastoor Ed van den Berge zet zich in voor mensen in nood in de wijken van Tilburg Zuid. bij het Koning Willem II Stadion. De actiegroep roept alle Willem II supporters en iedereen die Willem II een warm hart toedraagt op om op 29 januari om 18.30 uur naar het Wil- lemsplein in Tilburg te komen. Daar is het verzamelen en is om 19.00 uur het vertrek van de protestmars naar het stadion. Bij het stadion zal een afvaar diging van de supporters de petitie aanbieden aan het stichtingsbestuur en de nieuwe voorzitter. De initiatiefnemers benadrukken, dat deze acties absoluut niet tegen de spelers en technische staf gericht zijn. De supporters staan voor de volle 100 procent achter de spelers en techni sche staf. Pais Groep Pais Groep is met acht vestigingen de grootste rechtshulpverlener in Nederland op het gebied van let selschade. Het bedrijf heeft zestig jaar ervaring in huis en is min of meer de grondlegger van de hui dige letselschaderegeling in ons land. Pais Groep wil een rechtvaar dige schadevergoeding behalen voor haar klanten, desnoods via en gerechtelijke procedure. Zo wordt elke zaak grondig en adequaat aan gepakt, zodat de slachtoffers vol ledig en snel schadeloos worden gesteld. Bel voor meer informatie 0800-8998533 of kijk op www.pals- groep.nl. versiteit van Tilburg. Paul Bottelier dat we met deze commissie tot een is o.a. voormalig voorzitter van de Vereniging Gehandicaptenzorg Ne derland, oud voorzitter van de Raad van Bestuur Amarant, oud bestuurs lid VNO/NCW, voormalig lid Sociaal lische Raad en oud voorzitter Raad van Commissarissen Rabobank Tilburg en omstreken. De drie commissieleden gaan zich bezig houden met het veiligstellen van de continuïteit van Willem II. Zij bestuurder zullen de financiële en organisatori- aeten, Service- het Brabants als voorzitter aren. Mike tuursvoor- '"'orzitter navobank vice voor tuur Uni- VERTICAAL: 2 az.; 3 mei; 4 pence; 5 Olst; 7 Rome; 8 adept; 9 non; 10 LI.; 11 aap; 13 frame; 15 iep; 17 Donau; 19 tonijn; 21 sage; 24 Sire; 26 r.t.; 27 ets; 28 ure; 30 ut; 31 avers; 32 serie; 33 kraan; 35 peluw; 37 nee; 39 Fin; 44 eerst; 45 klip; 47 KMA; 48 mes; 49 roet; 50 euvel; 52 Ag; 54 manta; 55 mi; 57 Aarde; 59 kreet; 60 elf; 62 luid; 63 elke; 65 lak; 67 pie; 68 net; 70 m.t.; 72 Ie. Discotheek de Heksenketel in Udenhout was één van de populairste uit gaansgelegenheden in Brabant in de zeventiger en tachtiger jaren. Half Brabant reed rond met een gele sticker van de discotheek op de achterruit, elke zaterdagavond en zondag was het feest, gezelligheid kende geen tijd. Menige liefde is er opgebloeid, maar ook gesneuveld. De hóógste tijd voor een reünie. Die vindt plaats op zondag 7 februari vanaf 15.00 uur. Surf voor meer informatie en inschrijving naar www.heksenketelreunie.nl. genaar Jan de Kort aan het NS Plein. Jantje groeide in die periode uit tot hét uitgaansbroodje. In 2005 nam Bonheur de rechten en receptuur van Broodje Jantje over. Sindsdien wordt de snack verkocht tijdens di verse grote publieksevenementen, zoals de Tilburgse kermis, carnaval en bij alle thuiswedstrijden van Willem II. Gezien de grote popula riteit van het broodje is Bonheur op zoek gegaan naar een geschikte locatie voor een vestiging in het centrum van Tilburg. Het oog viel op een ruimte aan het Pieter Vree deplein, tegenover MustSee. Jantje is woensdag tot en met zaterdag geopend van 12.00 tot 22.00 uur. Zondag open van 17.00 -22.00 uur. Op de stapavonden donderdag, vrijdag en zaterdag zelfs tot 04.00 uur geopend! Meer informatie over Broodje Jantje vind je op website www.broodje- jantje.nl Diagram 1: Laten we nu even iets uit de training zien waar de partij uit diagram 1 be sproken werd. Hier werd een eerdere ruil 24- 29 etc. niet goed bevonden (mijn idee ook al) en na 11-17 22x11 16x7 kan wit zich nog redden via 27-21 28-22 39-33 37-32 21x2. g vormt in de komende periode het TV programma Ere- f 30 januari wekelijks wordt uitgezonden op RTL 7 op za- ur en herhaald wordt op zondagochtend om 09.30 uur. een dak boven je hoofd en medische zorg. Amnesty International doet onder zoek naar mensenrechtenschendin gen, brengt rapporten uit, voert actie, praat met politici en beleidsmakers, steunt mensenrechtenactivisten en creëert bewustzijn in eigen land over onderwerpen die iedereen aangaan. Amnesty doorbreekt de stilte, geeft slachtoffers een stem en roept op tot wereldwijde naleving van de mensen rechten. Amnesty International is een onafhankelijke en onpartijdige orga nisatie. Voor het bovenstaande werk ontvangt de organisatie geen geld van de overheid of van politieke groe peringen. Amnesty secties accepteren alleen geld van overheden voor> men senrechteneducatie buiten hun eigen land. Bijdragen van leden en giften, zo als tijdens de collecte, maken het be langrijke werk van Amnesty mogelijk! Skate clinics Wie nog niet voldoende ervaring heeft, kan van woensdag 3 febru ari t/m 31 maart deelnemen aan de skate clinics. De lessen beginnen om 19.30 uur en duren circa 1,5 2 uur. Verzamelen vanaf 19.15 uur op het parkeerterrein van de Praxis aan de Brakman. Ook dit jaa speciale aanbieding: 5 skate c voor 22,50 euro, te voldoen eerste avond. Kijk voor meer matie op www.wnsreeshof.nl. I organiseert op zaterdag 30 januari een wedstrijd om de 1e Willem II Bokaal in het IJssportcentrum Tilburg aan de Stappegoorweg. Dit is een wedstrijd Voor recreanten-aspiranten en mini's uit het hele land. De eerste wedstrijden beginnen 's ochtends om 08.00 uur. Omstreeks 14.00 uur is de prijsuitrei king in het restaurant van het IJssport centrum. VERTICAAL: 1 figuur; 2 peuter; sect; 4 Europese taal; 5 frisdrai keel; 7 deel van het oog; 8 hui! 10 voegwoord; 11 voorbijgaan; einduitkomst; 15 inhoudsmaat; aanwijzend vnw.; 19 sluis; 21 haarpluk; 23 zuivelproduct; 25 maximum; 27 schreeuw; 29 aanwensel; 32 siersteen; 33 Turks gerecht; 34 loods; 35 home; 37 kous; 38 opstootje; 39 soort; 40 stropdas (Eng.); 45 treffend; 47 wol- pluisje; 48 bij; 49 twijg; 50 schurk; 52 insect; 55 onbepaald vnw.; 57 hevig; 58 samengepakt; 59 iedereen; 60 manne lijk dier; 62 halslap; 63 graanpakhuis; 64 bestuurder van Venetië;'65 vaas; 67 bergwas; 69 veerkracht; 71 bolgewas; 74 zangnoot. analoge input board met mm/mc Phono ingang. Door het uiterst vernuf tige ontwerp, waarbij gebruik gemaakt is van 3D software is in dit com pacte ontwerp zelfs een 5.1 systeem voor home cinema te integreren. De afstandbediening is geheel en alleen voor deze Puroh geprogrammeerd. Naast conventionele functies kan er via de USB aansluiting MP3 afgespeeld worden en is er de mogelijkheid tot het beluisteren van internet radio. La Scala, Delicatessen in Beeld en Geluid, St. Annaplein 23-24 iruTilburg, heeft de primeur om dit uitzonderlijke ontwerp te demonstreren. La Scala nodigt u uit om dit product te komen bekijken en beluisteren op 28 en 29 januari van 10.00-21.00 uur en op 30 januari van 10.00-17.00 uur. groepen 3 t/m 8. Er wordt gewoon lesgegeven, zodat u de dagelijkse gang van zaken in de klassen kunt ervaren. Belangstellenden voor de Peronniek-klas wordt verzocht zich tussen 8.30 en 8.45 uur te melden bij één van de leerkrachten van deze klas. Op zaterdag 6 februari van ‘11.00- 13.00 uur is er een speelochtend. Ouders die belangstelling hebben in Peuterspeelkamer Windekind of het kleuteronderwijs op de vrije- school, zijn dan samen met hun peuter of kleuter van harte welkom. Uw kind kan spelen, u kunt de sfeer proeven en vragen stellen over de manier van werken. Meer informatie: www.tiliander.nl of tel. 013-5431963. ERU Prestige is met ingang van januari 2010 hoofdsponsor van de Nederlandse i eredivisie ijshockey. De samenwerking tussen ERU Prestige smeerkaas en de Stich- a r ting IJshockeybelangen Eredivisie (IJBE) moet het ijshockey in Nederland een po- Q 11 UI O L x? J L lil I S Kern van de samenwerking - divisie Ijshockey, dat vanaf 3 i It.; 67 terdagmiddag om 16.00 uur en herhaalt De Tilburgse Open Roeivereniging (TOR) en de Tilburgse Studenten Roeivereniging Vidar organiseren al weer voor de elfde keer de Open Tilburgse Kampioenschappen Indoorroeien (OTKI). Sportcen trum Jan de Rooy aan de Tijvoortsebaan in Goirle is op zondag 31 januari gastheer van roeiers uit heel Nederland. Woensdagavond 3 februari niseert Vrijeschool Tiliander, Nieuwstraat 189 in Tilburg informatieavond. Aanvang uur. Tiliander is een basisschool. In het gebouw bevindt zich ook integratieklas Peronniek: een klas voor verstandelijk gehandicapte kinderen (ZML), Peuterspeelkamer Windekind en de naschools op vang. Tijdens de informatieavond is er gelegenheid kennis te maken met de school. U wordt rondgeleid langs de klassen. In elke klas wordt toelichting gegevenover de manier van werken. Op vrijdag 5 februari is het K’ in de klas. Deze ochtend gaar klassendeuren open. U bent sen 8.45 en 9.45 uur welkom in de Met dit eenmalige inloopspreekuur wil de Pais Groep extra service bie- den.Tijdens het inloopspreekuur zijn voldoende letselschadespecialisten aanwezig die alle tijd nemen om geheel vrijblijvend en zonder kosten naar uw verhaal te luisteren. En na tuurlijk staat een kopje k. Letselschade is blijvend I letsel als gevolg van een een beroepsziekte. Naast en emotionele gevolgen krijgen slachtoffers te maken met allerlei vervelende financiële consequenties. Zo kan bijvoorbeeld het inkomen drastisch achteruitgaan. Een schade vergoeding kan helpen de zorgen op financieel gebied te verlichten. Roeiers van allerlei niveaus komen naar Tilburg om tijdens deze span nende wedstrijden de strijd met elkaar aan te gaan. Er wordt geroeid over een afstand van 2000m of 1000m op de ergometer, een indoor-roeiapparaat. Er wordt zowel individueel als in teams van vier personen geroeid. De wed strijden duren kort en het wedstrijd- verloop is op het grote scherm goed te volgen. Voor toeschouwers én meege reisde supporters is het daardoor leuk en spannend om de wedstrijden bij te wonen. In de aanloop naar carnaval gaan duizenden vrijwilligers de straat op om te collecteren voor Amnesty In ternational. Voordat het feest losbarst vragen.zij Brabanders en Limburgers biertje minder te drinken tijdens laval en het bedrag te doneren vrijheid. Met de slogan 'Geef om vrijheid' wil Amnesty International duidelijk maken dat vrijheid niet in alle landen vanzelfsprekend is en dat niet overal zo uitbundig carnaval gevierd kan worden. Om de vrijheid en rechten van anderen te beschermen heeft Amnesty geld nodig. Hiermee kan Amnesty Interna tional actie voeren voor de vrijlating Diagram 2: Samb ontbreekt in de nationale competitie maar in dit diagram even van gewetensgevangenen, afschaf- de grootmeesterlijke combinatie na 2-7 28-22 18x47 37-31 26x28 33x4 47x33 fing van de doodstraf, beëindiging 39x28 van martelingen en 'verdwijningen'. Op zaterdag 30 januari worden de inhaalwedstrijden uit ronde 8 gespeeld. Veel Ook kan Amnesty zich in blijven zetten succes toegewenst. voor het recht op eten, schoon water, J. v.d. Hooft onderwijs, een schone leefomgeving, Willem II supporters houden op vrijdag 29 januari een mars vóór Willem II en tegen wanbeleid bij deTilburgse eredi- visionist. De afgelopen weken hebben de Willem II supporters zich al meerde re malen laten horen met de leus 'Voor Willem II tegen wanbeleid'. Sinds 14 januari is er online onder dit motto een petitie te tekenen. Deze petitie wordt voor de wedstrijd tegen RKC Waalwijk op vrijdag 29 januari aangeboden aan de club en zijn bestuurders. Het aan bieden van de petitie wordt vooraf gegaan door de Willem II protestmars. Die zal beginnen op het Willemsplein, de plaats waar vroeger cafe Marinus stond. Daar is Willem II op 12 augustus 1896 opgericht. De tqpht zal eindigen ceerd, de beChocolat Puroh, een alles in één ontwerp dat aan de hoogste standaard in muziekweergave voldoet, gekoppeld aan een tijdloos design met een retro knipoog. De Puroh is modulair op te bouwen. De basis is een stereo versterker van 2x 60 watt. Met een extra power pack naar een 120 watt op te waarderen. Deze wordt naar wens voorzien van een CD/SACD loopwerk, een FM/internet radio, netwerk, USB, RS232 en wifi board, een Selectie Traditioneel nemen aan de OTKI niet alleen de super-getrainde wedstrijd- roeiers deel, zoals de wedstrijdroei- ers van Vidar en de jeugdroeiers van TOR, maar doen ook de recreatieve en beginnende roeiers mee. Voor de wedstrijdroeiers is deze wedstrijd een belangrijk selectiemoment en meet- HORIZONTAAL: 1 kolk; 3 waterdier; 6 baardje; 9 gesteente; 12 maanstand; EZfl c 13 grote hamer; 14 vervoermiddel; 16 jj de onbekende; 17 stekel; 18 kerkelijk •’T’'™ c gebruik; 20 pienter; 22 Griekse wijn; 24 gegevens; 26 wilde haver; 28 pakket; s 30 zangnoot; 31 in orde; 32 walvis; 34 i mondstuk; 36 bijvoorbeeld; 37 fysiek vermogen; 41 slang; 42 dierengeluid; 43 slee; 44 nachtvogel; 46 aanlegen van een buizennet; 51 legerafdeling; geldla; 55 familielid; 56 familielid; 60 loop; 61 3 naaigerei; 65 waarborg; ■g; 68 in feestroes; 70 nputerterm; 73 borstel- dier; 74 lidwoord; 75 duivenplaats; 76 vat; 77 lichaamsdeel; 78 dwaas. SPORT KORT STAND VAN ZAKEN HI DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 JANUARI 2010 VYc (D Q. beChocolate Puroh 'a/l in one music box' Onlanas is er een nieuw en uniek product voor muziekweeraave aeïntrodu- Willem II Bokaal De Tilburgse Kunstrij Vereniging (TKV) 62M [72~| ■■76“ 52 12| ■■13 Hl 20 bil 26j 3Ï Jan Melis 3 in- ik; 6 dier; 17 COMPETITIE EREDIVISIE i Zondag 31 januari, 19.00 uur me alen

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 19