0 B Iwl Hans Hans MC about eco-heating! s, Ia WIJ WILLEN SHOWROOMMODELLEN TOONZAAL!! NU EXTREEM LAAG GEPRIJSD!!!! RUIMTE IN ONZE I Exclusieve badaccessoires zo gevonden Hüppe Refesh: strak en k transparant 21 21 Minder VERKOCHT) Onbekenden aan de deur? Opruiming nog in volle gang: Nieuwe producten zorgen voor uitbreiding tarieflijst Kadaster opleveringsgebreken in de nieuwbouw Kom dus langs en maak uw keuze! ETNA introduceert nieuwe gas-glaskookplaten €>eco2 r (£un telle Verlichting Huisnummei DONDERDAG 21 JANUARI 2010 I p. mtr. 3v.nl ONS TOTALE AANBOD OP: j] Vertrouw nooit zomaar een vreemde J houtkachel ■RIJ infrarood Hasseltstraat 242, Tilburg Tel: 013 542 28 38 www.boerenhasseltstraat.nl Bespaar op uw gas en elektriciteitrekening Gegarendeerde prijs- en kwaliteitsgarantie. Nergens zo goedkoop, zelfs niet in België. Bezoek onze showroom en wij adviseren u over de mogelijkheden Wij leveren en installeren uw complete badkamer. Laat vrijblijvend een passende offerte maken. VERBOUWINGS- OPRUIMING Eco2all staat voor ecologisch en economisch verwarmen. - van uw huis of kantoor - douchewater - zwembad lm2),r .€315,- €199,- .€1195,- meubelstof meerwerk n maten offen Wandcloset compleet, kleur wit Douchethermostaatkraan glijstang Hansgrohe Badkamermeubel XXL 100cm/spiegel en verlichting Vloertegels 30x60/60x60, kleur antraciet of grijs €28,- pm2 Bijpassende mozaiek: stroken of matjes (diverse soorten)€55,- pm2 Wandtegels 30x60, glanswit of matwit€26,- pm2 BEKKERS SANITAIR TEGELS Hoevenseweg 59A Tilburg (Ingang koopboulevard Leypark) Tel. 013-5357247 www.Bekkers-Sanitair-Tegels.nl ER! werken 4555305 995,- 1.095,- 825,- 625,- 150,- 890,- van een speciale vlambeveiliging. Zodra de vlam onverwacht dooft door bijvoorbeeld tocht, wordt de gastoevoer naar de brander automatisch afgesloten. Zo ontsnapt nooit gas; een veilig idee. te lichten of uw i goed worden hersteld. ember 2009 voerden bouwkun- ruim 21.0001 S T IJ L M E U B E L eT^, ®l.inSSI I Fabrieksweg 40 5683 PP Best 0499 378 308 info@eco2all.nl www.eco2all.nl w I Kijk Nieuwe CV Haard! ill zonneboiler ergens mee dan buiten Hoge Steenweg 7 te Loon op Zand Nabij de dorpskern van Loon op Zand gelegen goed onderhouden, fraai verbouwde en sfeervolle vrijstaande jaren dertig erkerwoning met berging, hobbyruimte en leuke tuin op het zongunstige westen. De woning beschikt over een ruime woonkamer, fraaie woonkeuken en maar liefst zes slaapkamers. Kortom, een leuke woning om eens te komen bezichtigen. De woning is drie jaar geleden geheel gerenoveerd met behoud van authentieke elementen; Alg: Perc. oppr 268 m2, inhoud woning ca 530 m3, bouwjaar ca 1935. Inzetprijs: 315.000,- k.k. Optimaal bedieningsgemak Naast een gebruiksvriendelijke knopbedie- ning beschikken de gas-glaskookplaten ook over een geïntegreerde vonkontsteking En door een slimme indeling is er alle ruimte voor extra grote pannen. De glazen kook platen zijn slijt- en krasvast en net als de tweedelige branders en de afzonderlijke, lichtgewicht gietijzeren pandragers heel makkelijk te reinigen. ETNA bewijst ook nu weer dat kwaliteit en functionaliteit uit stekend combineert met betaalbaar design. Nijverstraat 112 te Tilburg In het centrum van Tilburg nabij het Besterdple gelegen goed onderhouden gemoderniseerde tussenwoning met tuin, berging en achterom. Ind: B.g: Entree/ hal met meterkast, woonkamer met eiken houten vloer, luxe keuken met app; bijkeuken, w.m.a. en opst. combiketel, badkamer met wastafel, toilet en douche met deur; 1e verd: Overloop, 2 slaapk. (voorheen 3). 2e verd: Via vaste trap naar zolder met dakkapel; Buiten: Achtertuin met berging; Alg: Perc. opp: 132 m2, inhoud woning: 335 m3, bwj ca. 1911 Inzetprijs: 169.000,- k.k. MAKELAARDIJ van Heikel Helaas heeft niet iedereen die bij u aanbelt, goede bedoe lingen. Sommige mensen proberen u bijvoorbeeld aan de deur op te lichten of uw huis binnen te komen om iets van u te stele Door het beschikbaar komen van een aantal nieuwe producten in de loop van 2010, wordt de Regeling tarieven Kadaster (RtK) uitgebreid. Per 1 maart 2010 voegt het Kadaster de nieuwe producten toe aan de RtK. Een van de producten die aan de RtK worden toegevoegd, is het Woningrapport Het Woningrapport biedt, naast kadastrale- en topografische informatie van het Kadaster, ook informatie van externe partijen en is daarmee geschikt als referentie bij de waardebepaling van een woning De toevoeging van deze nieuwe pro ducten aan de RtK is eveneens een Zoeken in een oerwoud van badac cessoires is niet langer nodig want 'EMCO, toonaangevend fabrikant van badaccessoires, heeft haar web site volledig vernieuwd. Met grote foto's worden alle accessoires dui delijk en zeer fraai weergegeven. Bovendien heeft EMCO de han dige product- en stylefinder ontwik keld. Met de productfinder kunt u eenvoudig een specifieke accessoire, zoals bijvoorbeeld een zeepdis- penser, uit één of meerdere series selecteren. U ziet dan in één over zicht welke unieke mogelijkheden EMCO biedt Met de stylefinder kunt u zien met welke design arma turen, zoals bijvoorbeeld kranen, de EMCO-accessoires harmonieus zijn te combineren. Het maakt de keuze een stuk eenvoudiger. óp www.emco.de/benelux de exclusieve mogelijkheden en dealeradressen. 1 nepkoe- te pinnen pinapparaat, sje wordt dan teruggegeven en er wordt geld van de rekening gestolen. - Collectanten zijn verplicht een legitimatiebewijs en een vergunning van de gemeente bij zich te dragen. Vraag daar gerust naar Doe de deur even dicht terwijl u uw portemon nee gaat halen, of leg een klein geldbedrag vlakbij de voordeur neer in bijvoorbeeld Douchewanden fabrikant Hüppe heeft met de nieuwe serie Refresh de kunst van het weglaten een nieuw elan gegeven. Want dankzij een volledig nieuwe-bouwwijze zijn er geen horizontale profielen in de constructie opgenomen. Daarnaast hebben de wandprofielen een zeer slanke vorm. Door deze essenti- ele vormaccenten oogt de serie Refresh heel strak en transparant. Tel daar de vier trendy kleuren van de profielen en de vele modellen bij op, en u mag concluderen: Hüppe is verfrissend als nooit tevoren! In zowel moderne als klassieke keukens wordt steeds meer glas toegepast. Inspe lend op deze trend introduceert ETNA een nieuwe lijn gaskookplaten met een vangschaal van glas. ETNA biedt daarmee een fraai en stijlvol alternatief voor RVS. De kookplaten hebben een strak design en zijn uitgevoerd in zwart glas met facet geslepen randen. Met 4 of 5 branders, geïntegreerde vonkontsteking, vlambeveili ging en losse pandragers blinken de gaskookplaten uit in bedieningsgemak. Prof. Dondersstraat 7 te Tilburg Zeer ruim herenhuis met tuin op het Zuidwesten gelegen in een van de meest geliefde wijken van Tilburg (Armhoefse Akkers). Ind: B.g: Entree/ hal, gang met fraai trappenhuis, toiletruimte, woonkamer en suite (38 m2), eetkamer met keuken (21 m2), bijkeuken; 1e verd: Overloop met dakterras, 3 slaapkamers, badkamer; 2e verd: vaste trap naar werk-woon-slaapruimte met pantry en open haard, slaapk., badk.; 3e verd: vaste trap naar Dakterras. Alg: Perc. opp: 193 m2, inhoud woning: 800 m3, bwj 1928. Inzetprijs: C 500.000,- k.k. Het gemiddeld aantal opleveringsgebreken bij nieuwbouwwonin gen lijkt zich te stabiliseren. Evenals vorig jaar werden in 2009 bij opleveringen van nieuwe woningen gemiddeld 22 gebreken aangetroffen, zo blijkt uit onderzoek van Vereniging Eigen Huis. De consumentenorganisatie voor eigenwoningbezitters is van mening dat het aantal opleveringsgebreken sterk omlaag moet tot minder dan 10. Bovendien moeten de aangetroffen fouten en gebreken door de bouwer snel en j Tussen oktober 2008 en met septer digen van Vereniging Eigen Huis ruim 21.000 opleveringskeurin- gen uit Met name in de laatste maanden is een lichte verbetering van de opleverkwaliteit te zien. Het aantal gebreken daalde toen naar gemiddeld 18 per woning. Mogelijk zorgt de dalende bouw productie voor een afnemende werkdruk en een betere oplever kwaliteit Het onderzoek van Vereniging Eigen Huis laat ook zien waar het mis gaat Ruim een kwart van de opleveringsfouten wordt veroorzaakt door de timmerman. De meeste gebreken komen voor bij de kozijnen van ramen en deuren (16%). Op de tweede plaats komen problemen met het schilderwerk (15%). Kapot of beschadigd glas staat op de derde plek (7%). geschikt moment om verbeteringen toe te passen op de structuur ervan. Het doel hiervan is om voor een aantal producten te komen tot een meer evenredige kostenverdeling. De prijsverhouding tussen producten of onderdelen ervan wordt hierdoor ver beterd. Tevens wordt een aantal tek stuele verduidelijkingen van de RtK doorgevoerd. Voorstellen voor de aanpassing van de RtK zijn besproken met de Gebrui kersraad en de Raad van Toezicht. De minister van VROM heeft de nieuwe tarieven vastgesteld. INTERNETVEILING OP 3 FEBRUARI 2010 van 19.00 tot 20.00 uur. reparateurs naar hun legitima tie en controleer deze goed. Vertel direct dat u met het bedrijf of de instelling zult bellen en doe dit ook echt Kijk in het telefoonboek voor het nummer. Sluit de deur terwijl u belt - Laat mensen geen gebruik maken van uw (mobiele) tele foon. Laat ook geen mensen binnen die een telefoontje wil len plegen. Eventueel kunt u voor ze bellen terwijl zij bui ten wachten. Betaal geen (porto)kosten voor pakjes die u niet heeft besteld. Er zijn gevallen bekend waarbij een rier mensen vraagt t via een mobiel p“ Het verkeerde pasje Alle modellen worden in helder glas geleverd, standaard en met -rprijs in het onderhoudsvrien- delijke "anti-plaque"? Exclusieve zandstraaldecoraties zijn op aan vraag mogelijk. De scharnieren en beugels zijn hoogwaardig ver chroomd. Om het douchewandsy- steem perfect af te stemmen zijn de wandprofielen in vier trendy kleuren leverbaar: wit met bico- lor chroom accenten, zilvermat, titaanzilver en chroom, dus voor ieder wat wils. Meer informatie: HÜPPE BV, (078) 610 20 22; hueppe.nl@huep- pe.com; www.huppe.nl Soms vragen ze u om een glaasje water of om pen en papier en glipt een handlan ger uw huis binnen, terwijl u hiermee bezig bent Ook doen dieven zich wel voor als collectant, meteropnemer of reparateur Het kunnen man nen, vrouwen of kinderen zijn. Vertrouw nooit zomaar een vreemde. Om te voorkomen dat u hier slachtoffer van wordt, volgen hier een aantal preventietips: - Laat nooit zomaar een onbe kende binnen. - Wilt u iemand helpen, laat ze staan en sluit de buitendeur terwijl u haalt wat u wilt geven (een pen of een glas water I bijvoo rbeeld). E - Dieven en oplichters komen in alle vormen en maten. Ook X schattig ogende kinderen of moeders met kinderen zijn H niet per definitie te vertrou- - Laat vreemden geen gebruik maken van uw toilet, verwijs H ze liever naar een openbaar toilet - Vraag meteropnemers en Lmatestraat 17 te Tilburg Dp een prachtige en rustige lokatie, uitkijkend op het Wandelbos, ruim hoekappartement met riant balkon op het zuidwesten, berging en parkeerplaats. 3e verd.: Entree/ hal, gang, badkamer met douche cabine, wandcloset, 2 wastafels en kastenwand. 2 ruime slaapk. van 18 m2 en 11 m2, toiletruimte, ze ruime woonkamer (46 m2) met riant balkon (14 ml half- open keuken v.v. inbouwapp; aansl. bijkeuken met w.m.a; Alg: servicekosten ca 107,- per maan Woonopp: 110 m2 (excl. Balkon), bwj: 2000 Inzetprijs: 280.000,- k.k. de meterkast - Als mensen u een dienst aan bieden, zoals messen/scharen slijpen of schoorsteenvegen, leg- dan van tevoren (schrif telijk) de prijs vast Anders kunnen achteraf enorme reke ningen worden gepresenteerd. Weet met wie ,u zaken doet, zodat u als dat nodig is altijd achteraf kunt reclameren. - Pas op met kopen aan de deur, want dit betekent in principe dat u overhaast moet beslissen. Boven de 34,- moet de verkoper u wettelijk 8 dagen bedenktijd geven, zodat u nog kunt annuleren. U kunt de verkoper gerust vragen op een ander tijdstip terug te komen, zodat u nog met iemand kunt overleggen. Kom naar I Bredaseweg 310, Tilburg I Tel. 01 3-4675740 (hoek Ringbaan-West) Uw wijkagent Voor meer informatie kunt u terecht bij uw wijkagent Via uw postcode vindt u op www. politiemwb.nl het dichtstbij zijnde politiebureau inclusief emailadres. Van daaruit kunt u doorklikken naar uw wijk agent U vindt uw bureau en wijkagent ook via het menu Mijn Wijk. Als elke seconde telt, kunt u 112 bellen, als het ook zonder zwaailicht kan, belt u 0900-8844 (lokaal tarief). St. Josephstraat 131 te Tilburg Bevoorrecht wonen In een Rijksmonument met de luxe van deze tijd! Woning is ingrijpend gerenoveerd. Ind: b.g.: entree, gang, woonkamer met parket, open haard, tuinkamer, werk/eetkamer, werkkamer 2: met eigen entree, luxe landhuiskeuken, kelder, toilet, 1e verd: 3 slaapk., luxe badk., 2e verd: via vaste trap naar zelfstandige studio met badk., via andere vaste trap naar ruime zolder, buiten: fraaie achtertuin met berging; Alg: Perc. Opp: 455 m2, inhoud woning ca 1300 m’, bwj 1860 Inzetprijs: VERKOCHT MAKELAARDIJ van Heikel in een grote verscheidenheid in modellen. Vierhoek-, vijfhoek-, kwartrond- en halfronde modellen meerpriji en verschillende inbouwvarianten voor nissen. De instap is zeer com fortabel want de deuren openen zowel naar binnen als buiten. Het voordeel hiervan is dat deze dou chewanden ook in kleinere bad kamers toegepast kunnen worden en dat bij naar binnen draaiende deuren de vloer droog blijft. Bij alle modellen is een unieke schar- niertechniek toegepast die optisch gezien een lust voor het oog is. De De ontwerpers van Hüppe hebben functionele beugelgrepen perfecti- dit unieke concept doorgevoerd oneren het geheel. De nieuwe gas-op-glas kookplaten zijn verkrijgbaar in drie uitvoeringen. De kook plaat van 62 cm is voorzien van 4 branders. De grotere kookplaten van 77 en 90 cm hebben elk 5 branders. Alle modellen zijn uitgevoerd met een sudderbrander en een krachtige 3-rings wokbrander. Hierdoor kunnen kookliefhebbers kiezen voor een kleine vlam om te sudderen of hoog vuur om lekker te roerbakken. Dankzij maxima le controle over de vlam kiezen de meeste koks niet voor niets voor koken op gas. Vlambeveiliging Met ingang van 1 april 2010 moeten gas kookplaten zijn uitgerust met een vlam beveiliging Vooruitlopend Op de nieuwe Europese richtlijnen heeft ETNA al vanaf januari alle nieuwe gaskookplaten voorzien 11 ULUlii

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 21