Trappers treft concurrenten voor tweede plaats X c ui a.’ Kruikenstad On Ice schaatsfeest voor jongeren Contour Sport 115 Brabant Werkt nog beter! Winterse omgeving van Efteling Golfpark DESTIL Trappers Gratis ijsknuffels sparen bij PLUS Uno Animo Reispol i in TweeSteden ziekenhuis FR A DESTIL Trappers IE Internationale danswedstrijden tijdens Tilburg Moves - 1 DONDERDAG 14 JANUARI 2010. DE TILBURGSE KOERIER TRB-RES EENVOUDIG, SNEL EN GOEDKOOP UW VACATURE OP INTERNET Vacature overzicht HEERENVEEN THUIS EN GELEEN UIT l\ COMPETITIE EREDIVISIE Vrijdag 15 januari, 20.30 uur Kassa open I I vanaf 1 uur I I Vooraanvang I wedstrijden i augi /edstri grassteppe; 77 wijnlokaal. Theo v,.d. Hoek, TDV Q- o o o Pieter Steylen ij voor of met doen, één ke Oplossing van vorige week: 'o. -Q Tel: 013-543 45 72 Richard Bos Winwoord: BAMBOESTENGEL (82.50.7.4.62.16.27.33.19.72.18.74.58) SPORT KORT STAND VAN ZAKEN IJssportcentrum Tilburg, Stappegoorweg 3a, Tilburg KRUISWOORDPUZZEL DAMMEN e nagels art irlagen voor e disciplines, ant. •fsepraktijk.nl. van 17.30 uur Sportcomplex T-Kwadraat op Stappegoor maakt zich op voor het eerste groot internationaal evenement. In het weekend van 19 tot en met 21 februari vindt in T-Kwadraat namelijk de IDSF Open Latin and Standard Competition plaats. Dit unieke internationale danskampioenschap biedt podium aan latin- en ballroomdansers uit de hele wereld. Autobedrijf Van Mcmrl Til Van ftfoswl Lening iek, maar ook /ij baby’s; o.a. NiekSmeitink, Dammers uitOost Persbelangen P0840 |21 164 124 158 145 17 162 120 155 |9 142 132 I 26 I beste neen, idoor t te leeft F 64 Ike- anuari om iimo-WSC Itge- idijk, g. Deel astenrijk, IN DE ATHIE Pieter Coenraad ounter an Zuid 9 a Tilburg j voor vrijwilligerswerk en informele zorg jstervel- an 8 tot "deach- Group ge- mst- geren terec. welkom lan; Ice wordt ge sniseerde Bond an het teken e (genum- aankomst :eenoran- t daarop I zijn Vanaf ja van Tilb Steden poli. Ii poli's antzettend strenc deelnemt innaarsvar bestellen. Ze zijn tijdens het evenement ook aan de kassa verkrijgbaar. Kijk voor het volledige dansprogramma, ticketverkoop en aanvullende informatie over Tilburg Moves op website www.tilburgmoves.nl. O' O Contour St. Annaplein 21 5038 TV Tilburg www.contourtilburg.nl - info@contourtilburg.nl niet voor niets de 'dansstad' van het zuiden tonen zij hu Moves is het ee t dat in de nieuwe sj ilburg Moves i aat geopend allure. "Net Of misschien wil jij met deze 60-plusser vanaf het voorjaar gaan vissen? Mijnheer is in de vut en heeft als hobby vissen. Wil jij met hem een visje gaan vangen in het voorjaar? ij mak houdt levrouw wegwijs maken op de com puter? Vooral het e-mailen en het internetten zijn belangrijk voor mevrouw. Zij kan dan haar contacten onderhouden met de familie. Heb jij tijd en ruimte om mevrouw op maandag ochtend io.q o° O o Al vele jaren is Brabant Werkt hét ideale middel voor het vinden van het juiste personeel. De combinatie van de vacature in Bra bants populairste weekbladen en automatische plaatsing op de website www.brabantwerkt.nl heeft inmiddels al vele banen vervuld. De site is nu volledig vernieuwd met een modern uiter lijk en nog meer mogelijkheden. O O i O van de eerste 500 verkochte (genu merde) kaarten krijgen bij aankor een collector's item, namelijk ei je-groene schaatsmuts met 'Kruikenstad on ice'. Iedereen mag of haar eigen schaatsen meenemen, maar kan ze voor 2 euro ook huren. Destil Trappers kreeg afgelopen zondag een lesje in effectivi teit van HYS Den Haag. Waar de Tilburgse ijshockeyers slordig omsprongen met hun kansen, had de landskampioen maar wei nig mogelijkheden nodig om het verschil te maken. Het sterren team uit de hofstad liep in de tweede periode uit van 2-3 tot 2-6. Het was meteen de eindstand. productfemedcwcrker(slcr) ServkemonTeuni Dtasmiddeten Sc”’ Diagram 2: Een strijd tussen twee jeugdige top- - pers. Mijn gegevens geven geen uitslag maar na ...an; 34 9-14? ging ik toch even speuren naar iets beters '1 ia; 53 en jawel:30-34 29x40 17-21 26x19 20-24 25x43 pel; 69 met remise. Na enig speurwerk komt de compu ter tot een eensluidend oordeel. 9-14 is uiteraard nadelig voor zwart -0,7. In de vierde ronde van de KNVB-beker voor amateurs staat voor 19 jan 19.30 uur de wedstrijd Uno Anir op het programma. Het duel wordt i speeld bij DESK op Sportpark Eikenc Eikendijk 19 in Kaatsheuvel. Deze aardige, rustige 57-jarige heer. Mijnheer heeft een verstandelijke beperking. Hij houdt ontzettend van vissen. In het verleden ging hij altijd vissen met zijn vader, maar die is helaas overleden. Vind jij het leuk om op een avond of op een zondag vanaf april 2010 met deze heer te gaan vissen? Deze 38-jarige alleenstaande mevrouw. Zij is chronisch vermoeid; praten en luisteren kost mevrouw al veel energie. Wil jij voor of met haar boodschappen j.— 1<eer per maancj? een nog onbekende tegenstander. Er wordt daarna nog geoefend in Groot- Brittanië, alvorens de oefencampagne wordt afgesloten tegen Frankrijk. Het WK divisie I groep A wordt van 19 tot en met 25 april gehouden in het IJssportcentum Tilburg, nemende landen zijn Oost metamorfose. Niet alleen is het uiterlijk gemoderniseerd, ook de mogelijkheden zijn uitgebreid. Zo is de site volledig geïntegreerd met Google MAPS, waardoor uw bedrijf nog makkelijker is te vinden. Kan didaten kunnen via Google MAPS eenvoudig in de regio op zoek naar passende vacatures. Uw Vacature op Brabant Werkt is daardoor nog eenvoudiger terug te vinden. Ook deze aardige 48-jarige mevrouw met een niet-aangeboren hersenletsel kun jij weer blij maken! Mevrouw heeft weinig lichamelijke beperkingen. Zij houdt van schilderen en tekenen en van lekker eten. Wil jij mevrouw wegwijs maken op de com puter? Vooral het e-mailen en het internetten zijn belang-"1' onderhouden januari 2010 kunnen inwoners Iburg en Waalwijk in het Twee- n ziekenhuis terecht op de reis- In vervolg op de succesvolle reis- poli's in Rotterdam en Capelle aan den Ussel wordt nu ook inTilburg deze suc cesformule geïntroduceerd. Initiatief- ter M. van Scheepen: "Uiter- in de omgeving opties om adviseren over reizen en maar door een toenemend >k achten wij het noodza- pecialiseerd centrum Voor iedereen die de golfbaan van het Efteling Golfpark eens van een winter se kant wil bekijken is dat nu mogelijk. Zolang er sneeuw ligt kunnen natuur liefhebbers en enthousiastelingen De behendige Canadees Daryl Bat van Destil Trappers moet komend weekend weer zorgen voor de nodige Tilburgse aanvalskracht. FOTO: PIX4PR0FS/J0HN KRAIJENBRINK Laura Prince De Tilburgse Laura Prince is door de Judo Bond Nederland voorgedragen bij het NOC#NSF, om Nederland als enige judoka te vertegenwoordigen bij de World Youth Olympic Games in Singapore deze zomer. Prince, re gerend Europees Jeugd Olympisch kampioen, zal deelnemen aan deze prestigieuze Wereldspelen die dit jaar voor het eerst georganiseerd worden. Van 14 tot 26 augustus worden in Singapore wedstrijden georganiseerd in 26 takken van sport. De selectie was ontzettend streng. Door het geringe deelnemersquota zijn alleen prijswinnaars van het We reldkampioenschap voor aspiran ten (-17) rechtstreeks geplaatst. Uit de nummers vijf van het WK werden het deelnemersveld aangevuld. en met 16 jaar terecht op de baan. Rondom de ijsbaan speelt een aantal bandjes en kapellen om de sfeer erin te hoilden. Voor de ouders aan de kant voor jongeren van 12 tot en zijn er een drankje, snert en glühwein. Zij kunnen tijdens dit evene- Jongeren kunnen hun kaarten kopen r met elkaar schaatsen terwijl op de middelbare scholen. De kopers itreden en er warme snert t geser oruari I VERTICAAL: 2 AT; 3 rog; 4 buran; 5 o.w.; 7 Mb; 8 ieder; 9 eer; 10 nr.; 11 eerste; 13 olé; pers. Mijn gegevens ge 15 dertig; 17 nee; 19 ets; 20 KNO; 22 tak; 25 nul; 26 nor; 29 koe; 31 dor; 33 tiran; 34 9-14? ging ik toch ever e.k.; 36 biest; 38 pol; 39 kar; 40 Spa; 41 Ier; 42 kol; 43 nis; 48 kabaal; 49 aas; 51 -- elk; 54 elkaar; 56 zon; 57 ode; 60 elp; 62 oksel; 63 sip; 64 Epe; 65 inert; 66 pi pil; 72 nol; 75 dot; 77 mu; 78 de; 79 k.o.; 80 ME. Camavalsstichting Tilburg combineert dit jaar carnaval met schaatsen. Daarom wordt voor het eerst Kruikenstad On Ice georganiseerd, de ultieme camavals- opwarmer voor - met 16 jaar. Zijl, ment lekker me dweilbands opt aan de kant wordt geserveerd. Op zaterdag 6 februari kunnen de jon geren terecht op het ijs, de ouders zijn «vcirvi 11 iangs de baan. Kruikenstad On Ice wordt gehouden op de Ireen Wüst Ijsbaan op Stappegoor. Het evene ment begint die dag om 20.00 uur en eindigt rond 22.00 uur. Voor 3 euro kan de jeugd van 12 tot Stijgen Afgelopen maandac de Nederlandse I. (NIJB) in Tilburg jaar 2010, die v stond van het'*"' VERTICAAL: 2 soort onderwijs; 3 balie; 4 achten; 5 plaats in Gelderland; 7 ik; 8 betoog; 9 gerieflijk; 10 Bijbeldeel; 11 handvat; 14 uithoren; 16 naaldboom; 18 raam; 19 dreun; 20 broeikas; 22 koraalbank; 24 issue; 26 titel; 28 flard; 29 overblijfsel; 32 dierengeluid; 33 dwarshout; 36 snel; 38 kostuum; 44 vraagstuk; 45 bezinksel; 47 grond toon; 48 heester; 50 Frans lidwoord; 51 riskeren; 52 noest; 54 koopvaardij schip; 56 bloem; 57 rivier in Duitsland; 58 vochtig; 60 zelfkant; 62 zurige; beurtzang; 66 vers; 69 insect; 71 Vol) renbond; 73 als onder; 75 tangens. *o O O O wolf, zeehond, walrus, poolhond, eland en een ijsbeer. Sparen voor ijsknuffels is heel simpel. U ont vangt bij elke 10 euro aan bood schappen al een ijsknuffelzegel. Bij tien zegels is de spaarkaart vol en kunt u één van de zeven gratis ijs knuffels uitzoeken uit de speciale display in de winkel. Een van de beide toernooien op het tweede mondiale niveau wordt in april gehouden in Tilburg. Het verjongde Nederlands team moet daarbij volgens bondsvoorzit ter Joop Vullers gaan voor de vierde plaats, waardoor Oranje ook kan stijgen op de wereldranglijst. Dat is belangrijk als er een nieuwe indeling van de divisies in het internationale jockey wordt geïntroduceerd. De verwachting is dat er nog maar één divisie per niveau gaat komen. Ne derland wil graag z'n plekje op het tweede niveau behouden, maar zal daarvoor wel beter moeten pres- jrgers naar teren dan de afgelopen jaren, toen amen tegen degradatie steeds net kon worden afgewend. Het optimisme van de NIJB-voorzitter wordt gedeeld door de bondscoach. Tommie Hartogs lag organiseerde sprak tijdens de nieuwjaarsbijeen- IJshockey Bond komst de verwachting uit, dat Ne- de kick off van het derland een stap vooruit kan ma lie vooral in het teken ken ten opzichte van de afgelopen iet WK ijshockey, divisie I. jaren. Brabant Werkt is een initiatief van vijf uitgevers van weekbladen. Sa men met nog eens vijf uitgeverijen bestrijken zij nagenoeg heel de provincie Noord-Brabant. Een per soneelsadvertentie in ten minste één van hun uitgaven wordt tegen een geringe meerprijs op de websi te wwwbrabantwerkt.nl geplaatst. Met zo'n 2500 unieke dagelijkse be zoekers bereikt uw vacature via de website een nog groter publiek. De response op de vacatures is dan ook enorm. Elke personeelsadver tentie in de weekbladen, op de website en in de combinatie van beide mediavormen levert tientallen reacties op, zodat de juiste persoon in korte tijd is gevonden. Brabant Werkt onderscheidt zich vooral door het locale personeelsaanbod, zoekt u een kandidaat in uw regio, adver teer dan op Brabant Werkt. Thuisbasis De nieuwjaarsbijeenkomst werd ge houden in het Mercure Hotel in het centrum van Tilburg. Dit hotel wordt de thuisbasis van Oranje tijdens het WK in april. In de voorbereiding op het toernooi oefent het Nederlands team twee keer in eigen land tegen In Tilburg, genoemd, tonen zij hun moves aan het brede publiek. Tilburg Moves is het eerste internationale topsporteve nement dat in de nieuwe sportlocatie plaatsvindt. Vorig jaar vond Tilburg Moves nog plaats in de Stadssporthal. Nu T-Kwadraat geopend is, is deze locatie een logische opvolger met allure. "Net zoals vorig jaar zullen er meer dan 2000 dansers deelnemen aan Tilburg Moves", aldus William Hermans, voorzitter van de Stichting Danssport Tilburg, de organisator van Tilburg Moves. "Het evene ment en de wedstrijden zijn erkend door de Internatio nal Dance Sport Federation IDSF en maken deel uit van de world ranking. De IDSF vertegenwoordigt dansers in meer dan tachtig landen over de hele wereld. Veel van de dansers die er de vorige editie ook bij waren, komen dit jaar weer naar Tilburg. Daarnaast is ook het aantal wed strijden uitgebreid. Zo is zijn er op vrijdag en zaterdag de Rising Star wedstrijden met aanstormend talent. Op zon dagmiddag vinden de Nederlandse kampioenschappen voor de jeugd plaats." nemer dokter aard zijn er i je te laten vaccineren, mae reizend publiek kelijk om een gespet te realiseren." Vanaf 1 januari 2010 kunnen alle in woners van Waalwijk en Tilburg e.o. op dinsdag- en woensdagavond terecht op de reispoli, die gevestigd is op de polikliniek interne geneeskunde van het TweeSteden Ziekenhuis in Waal wijk en Tilburg. Ten gevolge van de huidige welvaart en goede gezondheid van mensen, wordt steeds meer gereisd, ook door ouderen. Juist voor deze laatste groep is reisadvies en vaccinatie zinvol. Zo is bijvoorbeeld het vaccineren voor griep in het buitenland belangrijker dan in Nederland. Maar ook personen met medicijnen voor hart- en bloedvaten doen er goed aan advies in te win nen. Van Scheepen: "Nederlanders zijn terughoudend in het gebruik van me- J. v..d. Hooff dicijnen, maar ook bij vaccinaties. Dat BrabantWferAtn/—i golfbaan. Via twee speciaal uitgezette routes kan de winterse omgeving op sportieve en wonderlijke manier ont dekt worden, met als afsluiting een kop warme chocolademelk in het aan- Meer infor- u op WWW. HORIZONTAAL: 1 slechts; 6 platform; 12 plaats; 13 vrouwelijk dier; 15 Frans voegwoord; 17 maal; 19 schoonmaak middel; 20 schoolonderzoek; 21 bos- plant; 23 nachtvogel; 25 louter; 27 uit gang; 28 oosters instrument; 30 romp; 31 doezelig; 32 onkreukbaar; 34 voor; 35 toets alleen; 36 congrescentrum; 37 vruchtennat; 39 voegwoord; 40 be vestiging; 41 habijt; 42 grondtoon; 43 voor de middag; 44 gratis; 46 jong dier; 49 zwemvogel; 51 persoonlijk vnw.; 53 voormalig eiland; 55 soepkom; 58 naar aanleiding van; 59 nakomeling; 61 oxidatie; 62 bevlieging; 63 plakker; 65 lilielid; 66 inhoudsmaat; 67 boom; klipgeit; 70 gesneden hengst; 72 kei; 73 opgeld; 74 vogelverblijf; 76 HORIZONTAAL: 1 tarbot; 6 smient; 12 touw; 14 beer; 16 en; 18 gr; 19 elk; 21 dr.; 22 H te; 23 rei; 24 antenne; 27 sar; 28 Se; 29 knus; 30 oord; 32 kt; 33 t.o.; 35 Ob; 37 epiek; 40 ski; 42 kring; 44 OR; 45 ANP; 46 ego; 47 ei; 48 klaar; 50 air; 52 Lesse; 55 Na; 58 It.; bè; 61 soos; 64 edik; 66 pk; 67 alp; 68 knippen; 70 kea; 71 AP; 72 NS; 73 pie; 74 76 la; 77 moed; 79 krom; 81 zullen; 82 botter. Brabantwerkt.nl Bovendien is het vanaf 1 januari ook mogelijkjom de vacature alleen op de website te plaatsen, zonder dat u daarvoor hoeft te adverteren in de weekbladen. Wilt u zonder omwegen snel uw vacature op de site plaatsen? Ga dan nu naar bra- bantwerkt.nl, maak uw persoonlijke account aan en plaats direct uw va cature aanbod op de site. Wat blijft is de eenvoudige, snelle en goed kope manier waarop u uw vacature onder de aandacht van een groot Brabants publiek brengt. Gezocht maatjes m/v Honderden mensen zoeken iemand die af en toe wat tijd voor hen vrijmaakt. Iets voor jou? Word dan maatje, bijvoor beeld van: Of misschien wil jij met deze aardige alleenstaande 65- jarige heer een keer naar het winkelcentrum om te winkelen of bijvoorbeeld h naar de schouwburg. Hij houdt ook erg van de natuur, dus een wandeling in de bossen stelt hij ook erg op prijs. Wil jij er met hem op uit? Informele Zorg zet voor allerlei diensten vrijwilligers in bij mensen thuis. Mensen die extra hulp hard nodig hebben of gewoon goed kunnen gebruiken. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor: Afgelopen weekend hebben in Eindhoven de Brabantse Kampioen schappen zwemmen plaatsgevon den. De Tilburgse zwemsportver- enigingTRB-RES heeft hier geweldig gepresteerd. Ondanks dat de "snelle pakken" sinds 1 januari verboden zijn, werden veel persoonlijke re cords verpulverd, medailles en NJK- limieten gehaald en een Brabants Record aangescherpt. Michelle de Bruijn heeft het Bra bants Record op de 100 meter rug slag aangescherpt tot een tijd van 1.06.03. Michelle, Marceline de Cloe, Paulien Koenen en Rick Hoekstra wisten verder diverse eerder be haalde NJK-limieten aan te scher pen. Daarnaast behaalden Paulien Koenen, Renate Peppenster, Femke van Hest en Marceline de Cloe de NJK-limiet op de 4 x 100 meter vrije slag. Bart Gubbels, Marceline de Cloe en Michelle de Bruijn kregen tot slot nog te horen op te zijn ge nomen in de Brabantse ploeg, die eind februari zal strijden tegen de andere provincieteams. Tennistoernooi Tennisvereniging L.T.C. Bijst den in Tilburg organiseert var en met 21 maart voor het derde tereenvolgende jaar het IACT C Open. De wedstrijden worden speeld op de acht (verlichte) kur grasbanen aan de Bijsterveldenlaan 1b In Tilburg. Er kan tot uiterlijk 1 maart worden ingeschreven voor de categorieën: 3 t/m 8 (enkel, dub bel en gemengddubbel). In de cate gorieën 7 en 8 is er naast de open inschrijving ook een 17+ categorie. Afhankelijk van het aantal deelne mers zal er in poules of volgens een afvalschema worden gespeeld. In schrijven kan uitsluitend via www. toernooi.nl. Verdere informatie: www.ltcbijstervelden.nl Diagram 1: Ondanks de karige oogst qua dam- uitslagen vanwege het slechte weer toch wat nieuws. Huissen verloor de belangrijke confronta tie met Hyken DTC (DrentsTiental) en ondanks die uitstekende start met een 11-9 zege op Van Stigt Thans uit Schiedam zijn de kampioenskansen nu wel drastisch geslonken. Ymuiden verzilverde de 1e wedstrijd in zijn poging de kampioensvlag kunnen hangen met een zege thuis over RDC i Rijnsburg (11-9), voldoende om trots de lijst kunnen blijven aanvoeren. PSV dammen hec een sterke reserve uit de kast gehaald en oogt nu wel heel uitdrukkelijk naar een klasse hoger, mede door de onverwachte nederlaag van Dor drecht tegen Hardinxveld, dat zichzelf hiermee op de 2e plaats nestelde. In diagram 1 zien we Theo v.d. Hoek van een heel andere zijde, een combinatie om u tegen te zeggen: 23-29 33x15 19-23 28x19 13x24 30x19 4-10 15x13 12-18 13x22 17x4626x17 46x10 35- 30 11x22 30-24 22-28? 24-19 10x23 40-34+ Bij 22-28 zien we een haast identieke fout als vorige week, na een moeilijke combinatie plots een ernstige vergissing. Niek Smeitink fungeert in middels als vaste kracht in.het goed presterende DUO in de ereklasse. Oekraïne, Japan, Litouwen, Neder land en Servië. De nationale ploeg van Servië wordt gecoached door Mark Pederson, trainer-coach van Destil Trappers. De Canadees wordt geassisteerd door Nick Rohde, die ook bij Trappers als zijn rechterhand fungeert. Door deze nederlaag moet Trappers de tweede plaats in de rangschikking in elke geval voorlopig opgeven. Daar kan snel weer verandering in He komen, maar dan moet het team van - coach Mark Pederson komend week end wel de volle buit binnehalen. De Tilburgers ontmoeten namelijk twee rechtstreekse concurrenten voor die felbegeerde tweede plaats, die recht streeks toegang geeft tot de halve ijshc finales van de play-offs, met boven dien thuisvoordeel. Destil Trappers speelt morgen, vrijdag 15 januari, een thuiswedstrijd tegen de Heeren- veen Flyers. Aanvang om 2030 uur. Zondag reizen de Tilburgers naar Limburg om het op te nem bekerfinalist Eaters Geleen. Deze winter heeft PLUS Super markt een leuke spaaractie voor jong en oud. Want tot en met 27 februari kan iedereen sparen voor gratis ijsknuffels. Ijsknuffels zijn hele zachte pluche winterbeesten die herkenbaar zijn aan hun oranje muts. Er zijn zeven verschillende ijsknuffels: een pinguïn, sneeuw- GoogleMAPS Op 1 januari ondergaat www. brabantwerkt.nl een volledige Toegang Tilburg Moves is gehele weekend toegankelijk voor pu bliek. Dagtickets zijn nu al via de onderstaande website te hoort een beetje bij de cultuur van ons land, maar is niet altijd verstandig. Ook weten mensen vaak niet dat de meeste kosten van het reisadvies en de vaccins door de verzekeraar worden gedekt." Tevens zijn er zaken in het buitenland waar niet snel aan wordt gedacht. Sterfte op reis, dit komt gelukkig niet veel voor, komt bij jongere mensen voor t.g.v. van het verkeer of onver standig gedrag bij het zwemmen. Het zijn juist deze zaken waar op de reispoli ook aandacht aan wordt be steed. Andere groepen waar speciale aandacht aan wordt gegeven zijn de allochtone Nederlanders, waar ouders en kinderen vaak een andere afweer hebben; meestal is men zich dat niet bewust. Ook bedevaartsreizen vergen een aparte voorbereiding met soms verplichte vaccinaties. Zijn er nog zaken waar de reispoli aan dacht voor vraagt? M. van Scheepen: "Kom 6 tot 8 weken van te voren, ook als je naar Oost-Europa of Turkije gaat. De adviezen in ons land voor reizigers zijn niet overdreven en kun je het L gewoon opvolgen. Zonde toch om i soms dure, reis te laten verknoeien c bijvoorbeeld een banale diarree." Afspraken en informatie via www.reis- poli.nl of telefonisch 010-4523817. U kunt aangeven graag een afspraak te willen maken in Tilburg of Waalwijk. van net winterweer leaere aag tussen 09.00 en ft.00 uur terecht om gratis te wandelen, langlaufen of sleeën op de [28 gaan

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2010 | | pagina 15