eente nieuws n u voor parkeercontroleurs TILBURG I I 9i Twee elektrische scooters Algemeen 11 meen 10 1 www.tilburg.nl LEUKE DINGEN DOEN en van »nnen Centraal Meldpunt lort n Tilburg DETILBURGSE koerier DONDERDAG 26 NOVEMBER 2009 complete Telefoonnummers 542 88 11 Gemeente Tilburg Foto team Media gemeente Tilburg. 'iiebiws www.tilburg.nl -> nert In de Brucknerlaan komt een nieuw riool. (Foto Beeldveld Wilfried Scholtes) Ruimtelijke plannen Werken aan de weg OVERZICHTSKAART WANDELINGEN Een overzichtskaart van alle mogelijke lange wandelingen in Nederland kost 3,50. Van enkele wandelingen, zoals het Pieterpad en Pelgrimspad, is ook een boek te koop bij de VW. UITVERKOOP BIJ VW Oh, kom er eens kijken! Wegwerpcamera’s, boeken, serviesgoed, kermisartikelen, t-shirts, kaarten... De VW houdt uitverkoop in verband met de verhuizing naar een nieuw pand begin volgend jaar. De korting loopt op tot wel 50 procent. Ideale cadeau tjes voor surprises of Sinterklaas-dobbelen. U vindt al cadeautjes voor 0,50. WINTEREFTELING Kaarten voor de Winterefteling zijn te koop bij de WV. Het park is geopend van 12 tot en met 30 december en van 2 tot en met 31 januari tussen 11 en 20 uur. Op 31 december van 11 tot 18 uur. De kaarten kosten 26 per persoon. CADEAUBONNEN DIGITAAL Ook dit jaar kunt u voor het bestellen van cadeaubonnen gebruikmaken van ons handige bestelformulier. Het is geschikt voor Iris Cheques, de nationale dinerbon, Bol.com bonnen, de nationale bioscoopbon en de theater- en concertbon. Bij de Iris cheques kunt u ook kiezen voor cadeau- enveloppen. Meer informatie: www.vwtilburg.nl. lts 2 ’stijden als Stads- :rgunningen 7 hebben burgemeester en olgende monumentenvet- St. Josephs» Tot begin decer den tussen Rinj senhoeve. elinge zienswijze behandelend inter 013 5 via www.t er herinrichting in en Trouwlaan. Molenhoefstraat Udenhout Tot begin december asfaltering. ’04 - 204a vernieu- erkplekken studenten Eginha Tot beg Op- en ten. ;emene wet :ns belang is getroffei waarop zonden teg jemotiveei, zwaarscF et college rs van Til Tilburg. rlopige voc voorzienii :da, sector 4800 PA B' an pas wor rift is f- taa Prof. Lorentzstraat Tot eind december herbestrating. Hoogkarspelstraat Tot half maart herbestrating. ihstraat ember werkzaamhe- ogbaan Oost en Prin- eer voor auto’s "aar Spoorlaan. Het gemeentelijk parkeerbedrijf gaat twee elektrische scooters uitproberen. Ze zijn bedoeld voor de parkeercontroleurs. Tilburg is een van de eerste Nederlandse gemeenten die deze milieuvrien delijke voertuigen gebruikt. De scooters rijden op stroom en ver bruiken dus geen fossiele brandstof. Dat is goed voor het milieu. GRATIS TOEGANG SCRYPTION In het kader van het 20-jarig bestaan van museum Scryption is de toegang deze maand gratis. De expositie LeeS biedt een overzicht van eeuwen leesonderwijs en toont de wereld van mensen die niet kunnen lezen. Het museum organiseert allerlei activiteiten. Meer informatie staat op www.vwtilburg.nl. De leegstaande panden op de hoeken van de Enschotsestraat. (foto Beeldveld Wilfried Scholtes) Bouwplat De panden op d van de Enschots Ringbaan Oost ügenaar wil hl. ten voor studer Op 30 novembe 21.30 uur is i.. trum aan de K~ informatieavor EA te Den Haag. Een vastgesteld mingsplan treedt in werking na het verstrij ken van de beroepstermijn. Een ingesteld beroep schorst de inwerkingtreding van het vastgestelde bestemmingsplan niet. Wel is het gedurende de beroepstermijn mogelijk de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak schriftelijk te verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen tegen het vastgestelde bestemmingsplan (adres idem). Indien een dergelijk verzoek is gedaan, wordt de inwerkingtreding van het plangebied van dit plan opgeschort totdat op het verzoek is it zich ten noord- beslist. te een waardebon, orgers helpen fami- ngdurig ziek zijn. missie nmissie brengt advies uit van gebouwen, o.m. bij 1 De volgende, openbare p 2 december van 9 tot 12 oor 3, kamer 201. De lijst besproken worden, kunt ndag en dinsdag voor de ie adressen die elders in sk staan. Meer informatie: :1. 542 86 33. Jeruzalem Tot half april groot onderhoud in Betuwestraat, Westlandstraat en Veluwestraat. Bezoekadressen Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 -18.00 uur, donderdag 10.00-20.00 uur. Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 -20.00 uur. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats Zelfde openings winkel Noord. Melding doorgeven? www.tilburg.nl/centraalrneldpunt of bel gratis 0800-1920 VVV Tilburg Spoorlaan 364, Tilburg, ma 13-18 uut; dl t/m vr 9.30-18 uur, za 10-16 uur. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1. Tilburg. Tel. 013-595 57 50. ma t/m w 8-17 uur: VerKooppunt Udenhout Nogmaals'. Kreitenmolenstraat 35, Udenhout. Tel. 013-511 0937. ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. wagenpark vervangen door mi lieuvriendelijke voertuigen. De afdeling Afval en Reiniging en de brandweer hebben al auto’s die rijden op aardgas. Tilburg heeft de ambitie om de luchtkwaliteit in de stad te ver beteren. Dat kan door gemeente lijke diensten te laten rijden met „4o„„, milieuvriendelijke voertuigen. meest kosten-effectieve manier “We hebben een voorbeeldfunctie van schoon rijden is. Tilburg en dat willen we ook laten zien”, koopt de nieuwe (aardgas)wagens zegt Moorman. in bij de Diamantgroep. 68 aanbrengen voorzetbe- 30) et bestuursrecht g rechtstreeks roffen, binnen zes op dit besluit aan de tegen dit besluit eerd bezwaarschrift chrift dient gericht ge van burgemees- Tilburg, Postbus Tevens kan een oorziening worden lingenrechter van or bestuursrecht, Breda. Een der- rorden gedaan als ft is ingediend. In afwij- aande alinea geldt voor ;en waarvoor gelijktijdig et bestemmingsplan is ver- an artikel 3.22 of 3.23 Wet ning het volgende: Tegen unnen belanghebbenden ebben ingediend over het oeroep instellen bij de voor- r van de rechtbank Breda, echt, postbus 90006,4800 kunt tegen deze besluiten dienen bij het college van i wethouders. Status In- :ze besluiten is te vinden nl /digitaal loket burgers, Rosmolenplein Tot half december herbestrating en aanpassen bushalte. In de komende jaren vernieuwt de gemeente stapsgewijs haar hele wagenpark. Het gaat om ongeveer honderd auto’s. Het is de bedoeling om helemaal van benzine of diesel af te stappen en alleen nog maar op aardgas of elektriciteit te rijden. Tilburg heeft al sinds 2003 een elektri sche wagen rijden. De afdeling Afval en Reiniging bekijkt de mogelijkheden van een zogeheten hybride inzamelvoertuig. Dat is elektrisch met een aardgasmotor die de accu op spanning houdt. De gemeente heeft gekozen voor rijden op aardgas, omdat dit de kosten-effectieve manier 96 verwijderen entree van 20091383) ïrd 95 en Rijnstraat 7 idrijf (20091506) enweg 60 sloopwerkzaam- verbouwing (20091180) invragen n van rijks- en gemeente- :n en beschermde stads- :stal een monumentenver- 4et vragen hierover kunt Jienst Beleidsontwikkeling Het college van burgemees- rs maakt bekend dat in de balie Bouwen en Wonen vragen om een monutnen- innengekomen zijn: Stadswinkels na 16.00 uur alleen op afspraak. Kijk op het digitaal loket of bel 213 13 13. Servicepunt Berkel-Enschot Openbare bibliotheek Eikenbosch 7 Open: maandag, dinsdag, woens dag 14.00 -17.00 uur, donderdag 10.00 -12.00 uur, vrijdag 14.30- 19.30 uur. Servicepunt Udenhout Openbare bibliotheek Tongerloplein Open maandag, woensdag, donderdag 14.00 -16.00 uur. Dinsdag 10.00 - 12.00 uur en vrijdag 17.30 - 19.30 uur. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t m donderdag 08.30 - 16.00 uur, vrijdag 08.30- 12.3ÖU Door werkzaamheden is een aantal wegen helemaal of gedeeltelijk af gesloten. Meer informatie: Wendy Doorakkers, tel. 549 55 33. Internet: http://openbarewerken.tilburg.nl en http://haalmeeruitdeweg.nl. Slecht weer kan leiden tot wijzigingen. Oerlesestraat Tot eind decembei tussen Korvelpleir H. Berkvensstraa Tot half jane"” evenals in Ni Afvoer water Witbrant 1 De wijk Witbrant-West krijg betere afvoer van regenv.». gemeente legt rioolbuizen de omgeving van de Krone straat en onder het spoor. Dat duurt tot mei. De nieuwe buizen gaan de afvoer verbinden met de riolering in de wijk Camper/.—.". Tot nu toe vangen zogeheten re- Bentie-voorzieningen het regenwa ter in Witbrant op. Bij zware buien is dat niet voldoende. De nieuwe rioolbuizen zorgen ook voor meer beweging in de grachtjes van Campenhoef. Daardoor verbet de kwaliteit van het water. Tel: 0900-2020815 (35 cpm) E-mail: vw@tilburg.nl Internet: www.wvtilburg.nl VW Tilburg 013 542 91 47. Ook is het moge..,.. www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen uw zienswijze in te dienen. Het college neemt bij definitieve projectbesluit ook een be sluit over de zienswijzen. plan Overhoeken in ontwikkeling waar de komende jaren ongeveer 2500 woningen gebouwd zullen worden. Het college heeft op 20 januari 2009 ingestemd met het Voor lopig ontwerp verkavelingsplan van één van de Overhoeken, het plan Koningsoord. Dit plan omvat ongeveer 700 woningen, een nieuw dorpscentrum, inclusief winkelvoor zieningen, cultureel centrum en woonzorg complex, en het sportpark Rauwbraken. Voor het plan Koningsoord zal een bestem mingsplanprocedure worden gevolgd. Het voorlopig ontwerp verkavelingsplan heeft vier weken ter inzage gelegen (van 6 febru ari tot 1 maart 2009). Binnen deze termijn een besluit genomen over deze zienswij zen. In de welstandsnota van dè gemeente staat dat voor de stedenbouwkundige en architectonische kwaliteit in de Overhoe- Oude Stad Zuidwest Ingevolge artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening maakt het college van burgemees ter en wethouders van Tilburg bekend dat ^=2^;x^i^;^:ir en van vrijdag 27 november 2009 tot en met donderdag 7 januari 2010 ter inzage ligt voor zienswijzen. HeVplangebied van het ontwerp bestemmingsplan ‘Oude Stad Zuidwest 2008 le herz. is gelegen aan de Verenigingstraat te Tilburg. Het bestem mingsplan maakt de bouw van 5 grondge bonden woningen mogelijk.'Het ontwerpbe- stemmingsplan ‘Oude Stad Zuidwest 2008 le herz.’ Ligt van vrijdag 27 november tot en met donderdag 7 Januari 2009 ter inzage in het informatiecentrum (adres en openingstijden zie colofon). Ook zijn het ontwerpbestemmingsplan en de bijlagen te bekijken en de downloaden op www.tilbur" ruimtelijkeplannen. Een ieder 1— - Gronsveldlaan Tot begin december verwijderen bomen en herbestrating. Tijdelijke bushalte in Gramsbergenlaan. msstraat .luari werkzaamheden, Nijverstraat. Durendaelweg B.-Enschot Tot half december aanpassingen. Schouwburgring Tot eind maart herinrichting voor Cityring. Eén rijstrook beschik baar en er geldt eenrichtingsver keer. De twee voertuigen werden op woensdag 18 november gepresen teerd. De gemeente heeft achttien scooters die op benzine rijden. Het is de bedoeling om ze op den duur te vervangen door elek trische modellen. “Wij willen er eerst nog ervaring mee opdoen. Maar de eerste geluiden zijn positief. Ze maken heel weinig lawaai”, aldus Marieke Moorman (wethouder Milieu). De gemeente wil het Bosscheweg B.-Enschot Tot eind december wordt gewerkt aan de rotondes. 213 13 13 Burgerzaken, Belas tingen, Parkeren, Bouwen en Wonen, Sociale Zaken, Schuldhulpverlening 0800 1920 Centraal Meldpunt 213 23 23 Ondernemerszaken 0900 123 13 13 Loket Z 0800-3 65 65 65 Centrum jeugd en gezin 0900 0595 Regiotaxi 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 542 82 20 Gebiedsteam West 549 56 18 Vastgoed 542 93 03 BKW Startersadvies 583 93 93 Brabants Afval Team 542 33 17 Grofhuisvuillijn 532 60 44 Verhuur sportaccommodaties 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 549 55 10 Beheer en Onderhoud 532 63 26 Brandweer 0900 8844 Politie 0900 4636443 GGD 1-1-2 Alarmnummer ioscoop of een lunch, n naar schatting twin- antelzorgers. Sinds ber heeft Loket Z al derd waardebonnen e bieden een mooi aunt voor een gesprek, onder meer aan de d gaat en wat veel De medewerkers van n of ondersteuning at de mantelzorger het lp langer volhoudt, hiervoor verschil- jkheden. itie: www.tilburg.nl beter Plan nieuwe Drieburcht krijgt een De gemeente heeft een bouw- iwater. De aanvraag ontvangen voor het n aan in nieuwe sportcomplex Drie- tenberg- burcht. Dat komt op het Wag- r'at nerplein. De bouw past niet in (zen het bestemmingsplan. Maar het i met de college wil dat er zo snel moge- >enhoef. lijk weer gesport kan worden. Daarom hebben B en W een zo- i- geheten ontwerp-projectbesluit genomen. Dit maakt een snel lere procedure mogelijk. Meer hierover staat in de rubriek met ruimtelijke plannen. De nieuwe Drieburcht is waarschijnlijk eind 2011 klaar. Het complex krijgt onder meer drie zwemba den en een sporthal. Cursus voor vrijwilligers Vrijwilligers kunnen bij hun orga nisaties subsidie aanvragen voor een cursus of training. Het geld is bedoeld voor het bevorderen van deskundigheid. Er gelden een aantal voorwaarden. De aanvragen worden op volgorde van binnen komst in behandeling genomen. Voor 2009 is nog geld beschikbaar. Meer informatie: tel. (013) 542 85 96. E-mail: achmed.ajjaji@tilburg.nl. www.tilburg.nl -> digitaal deskundigheidsbevorde- vrijwilligers; .contourtilburg.nl. Ledeboerstraat Tot eind december rioolwerkzaam- heden. Noordhoekring Eenr-ichtingsverket vanaf Bredaseweg nat Ringbaan West Werkzaamheden tot en met 27 no vember. Brucknerlaan Tot half december aanleg nieuw riool. Vlettevaart Tot eind november herbestrating. ihardstraat □egin december onderhoud, en afritten Gelrebaan afgeslo- in Enschotsestraat de twee hoeken utsestraat bij de st staan leeg. De lier appartemen- 'snten bouwen, nber van 19.30 tot in het wijkcen- Koestraat 164 een --zond. De eigenaar en de gemeente geven dan een toelichting. Bezoekers kunnen vragen stellen. De panden zijn in slechte staat. De gemeente wil ze snel slopen. De bouwvergunning Internet: v wordt waarschijnlijk in december loket -> d< verleend. Hiertegen is bezwaar ring vr5'—1 maken mogelijk. www.c ze omtrer iken. De j □en’ (planning 8 maart 2010) een l er de ingediende zienswijzen. De i werp Nota Groen geeft een lange termijn visie op het totale groen in de gemeente Til burg. Het gaat daarbij niet over individr-'-' groenplekken en groenperkjes in de s— maar over de samenhang tussen groene plekken, groene structuren en de bebot wing. Met dit plan (met o.a. een voorste voor een groenfonds) wil de gemeer voor zorgen dat bij veranderingen c we ontwikkelingen in de stad de zo het groen een belangrijk punt van a- is en blijft. Streven is het groen dichterbij de Tilburger te brengen, waardoor men het groen en de natuur beter kan beleven. De ‘Ontwerp Nota Groen’ ligt ter inzage in het informatiecentrum in Stadswinkel Centrum, Stadswinkel Noord, Stadswinkel Reeshof, Servicepunt Berkel-Enschot en Servicepunt Udenhout. Voor adressen en openingstijden zie het colofon. U kunt de nota ook dc - loadenviaw nen. Gedurende de termijn dat de nota ter inzage ligt kan iedereen schriftelijk zijn of haar zienswijze omtrent de 'Ontwerp Nota Groen’ kenbaar maken aan het van burgemeester en wethouder Vastgestelde bestemmingsplannen Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke van burgemeester en wethouders v kend dat het ontwerp projectbesluit me daarbij behorende ruimtelijke onderbou wing en het ontwerpbesluit bouwvergun ning met bijbehorend bouwplan vanaf 27 nnvember 2009 tot en met 7 januari 2010 ici inzage liggen in het informatiecentrum en stadswinkel Noord (adres en openingstij den zie colofon). Ook kunt u de ruimtelijke SÏSKSKKJ» vember 2009 digitaal inzien en/of downloa- of haar zienswijze omtrent de den via www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Nota Groen’ kenbaar maken ai indienen van burgemeester en wethouders, dienst Het college vain burgemeester en wethou- Gebiedsontwikkeling, postbus 90157, 5000 ders van Tilburg maakt ingevolge het be- LL Tilburg, onder vermelding van ‘Ziens- paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke wijze ontwerp projectbesluit Sportcomplex ordening (Wro) bekend dat de gemeente- Wagnerpleln’. U kunt uw zienswijzen ook raad op 12 oktober 2009 een achttal be- -j--- --._„Loc- -dat de plannen, met bijbehorende raadsbesluiten, van vrijdag 27 november t 2009 tot en met vrijdag 8 januari 2010 voor een ieder ter inzage liggen. Het gaat om Koolho ven 4B. Koolhoven fase 4B betreft de ont- i- wikkeling van het laatste gedeelte van Kool hoven West. Het totale plan voor Koolhoven fase 4B bestaat uit 170 woningen die zullen worden ontsloten via de Koolhovenlaan die >r- aansluit op de Burgemeester Letschertweg. In het plan wordt het bedrijf aan de Blom- mers 17 specifiek bestemd (‘productiebe drijf in aanhangwagens’). Daar, waar in het ontwerpbestemmingsplan alleen gestapelde --woningen waren toegestaan, zijn nu ook .tauwbraken. grondgebonden woningen toegestaan. Toe- -1 zal een bestem- lichting, regels en verbeelding zijn hierop delingsplan heeft 2. Bedrijventerrein Kraaiven 2008. bij de gemeenteraad, en daarnaast ook door selegen (van 6 febru- Bedrijventerrein Kraaiven is gelegen aan belanghebbenden, die dit hebben nagela- ’innen deze termijn de noordkant van Tilburg, ten noorden van ten, voor zover het beroep zich richt tegen ezwaren) worden in- het Wilbelmihakanaal, ten westen van de de gewijzigd vastgestelde onderdelen van eeft op 25 mei 2009 N261 richting Waalwijk. Het plangebied het plan. U stelt beroep in door binnen de ver deze zienswij- wordt aan de westzijde begrensd door (de beroepstermijn een gemotiveerd, gedag- -- - dè gemeente bedrijven gelegerf aan) de Jellinghausstraat, tekend en ondertekend beroepschrift in te staat dat voor de stedenbouwkundige en de Wolterbeekstraat, de Zevenheuvelenweg dienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak architectonische kwaliteit in de Overhoe- en de Swaardvenstraat. Aan de noordzijde van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 ken een beeldkwaliteitsplan kan worden wordt het plangebied begrensd door de EA te Den Haag. Een vastgesteld bestem- opgesteld. Voor het plan Koningsoord is het Grootvenstraat. -1--- 3. Bedrijventerrein Loven, Bosscheweg e.o. 2008. Het plangebied van dit bestem- mingsplan is gelegen ten noordoosten van het centrum van de stad, ten noorden van het Wiihelminakanaal en wordt aan de noordzijde begrensd door de Zuiderkruis- weg, aan de oostzijde door de Jules Verne- weg, aan de zuidzijde door de Bosscheweg en aan de westzijde door het Wilhelmina- bestemmingsplan bevindt zich ten noord- stap ventertein Kreitenmolen, waarvoor op 8 waarde voor de hoogst at kan december 2008 een apart bestemmingsplan luidsbelasting vanwege is vastgesteld en het beschermde dorps- vastgesteld ten behoeve gezicht van Udenhout, waarvoor een apart mingsplan Noordwesttangent; bestemmingsplan in procedure wordt ge- Dalem Zuid - Vossenberg West, bracht. heeft betrekking op de woninge 5. Buitengebied West. Dit bestemmings- -- plan omvat het meest westelijke deel van het zuidwestelijke buitengebied van Tilburg en wordt aan de westzijde begrensd door de gemeentegrens, aan de noordzijde door de Bredaseweg, aan de oostzijde door de Bleukweg, Oude Lijn en Klein Tilburg en aan de zuidzijde door de Gilzerbaan en autoweg A58. omvat het tracé van de Noordwesttangent tussen de al gerealiseerde delen Bredase weg - Dalem Zuid en Vossenberg West - Spinden Een deel van het plangebied, name lijk de aansluiting met de Vierbundersweg en een deel van de aansluiting De Moer, ligt .„or zover het Dongens betreft, heeft de raad van die «r- het bestemmingsplan op 5 novel. vastgesteld en wordt deze bekendmaking mede namens de gemeente Dongen gedaa Het plan heeft tot doel de aanleg van de laatste fase van de Burgemeester Letscher weg (ook wel Noordwesttangent ge mogelijk te maken. 7. Noordoosttangent 2009 I en I di.-lu.j j. bestemmingspla jsttangent 2009 I en II’ om- 1 de Burgemeester Bechtw« doosttangent genoemd, u A65 en N261. De 1 le her kunt u doorgeven aan de ambtenaar via telefoonnummer 013 542 91 47. Ook is het mogelijk om via www.tilburg. nl/ ruimtelijkeplannen uw zienswijze elek tronisch in te dienen. Sportcomplex Wagnerplein De gemeente is voornemens het bestaande sportcomplex De Drieburcht aan het Wag nerplein te gaan herontwikkelen. Omdat het plan gedeeltelijk strijdig is met het vige rende bestemmingsplan, maar wel past in het gemeentelijk beleid heeft de gemeente een projectbesluit voorbereid. Het college i-r wethouders van de kend dat het ontwerp projectbesluit met de daarbij behorende ruimtelijke onderbou wing en het ontwerpbesluit bouwvergun ning met bijbehorend bouwplan vanaf 27 november 2009 tot en met 7 januari 2010 ter inzage liggen in het informatieceptrnn“ en stadswinkel Noord (adres en ope>.»..6o. den zie colofon). Ook kunt u de ruir'—,ni i via www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplanner ieder kan, gedurende de genoemde nijn, schriftelijk of mondeling zijn of ,i zienswijze over de ontwerpbesluiten ’enen. Een schriftelijke zienswijze kunt chten aan de gemeente Tilburg, college Wagnerplein’. U kunt uw zienswijzen aok raad op 12 oktober 2009 een achttal be- i voor n de >i Noordwesttangent Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg heeft op grond van artikel 110 a van de Wet geluidhinder een hogere -1-j- toelaatbare ge- ig vanwege wegverkeerslawaai ten behoeve van het bestem- -gedeelte Dit besluit en 190, Uiterste Stuiver 7 en 40 en Voldijk 1. Het college van burgemeester en wet houders van Dongen heeft op grond van artikel 110 a van de Wet geluidhinder een hogere waarde voor de hoogst toelaatbare geluidsbelasting vanwege wegverkeersla waai vastgesteld ten behoeve van het be- Wegverkeerslawaai Noordoosttangent Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat het op grond van artikel 110 a van de Wet geluid hinder een hogere waarde voor de hoogst toelaatbare geluidsbelasting vanwege weg verkeerslawaai heeft vastgesteld ten be hoeve van het bestemmingsplan Noordoost tangent 2009 I. Dit besluit heeft betrekking op een aantal woningen aan de Zandstraat, Bosscheweg en Enschotsebaan. Tegen de bovengenoemde besluiten tot verlening van hogere waarden staat gedurende de periode van 27 november 2009 tot én met 8 Januari 2010 voor belanghebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het ontwerpbesluit kenbaar hebben gemaakt bij Jtet college van burgemeester en wet houders, rechtstreeks beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van dè Raad van State. U stelt beroep in door binnen de beroepstermijn een gemotiveerd, gedag tekend en ondertekend beroepschrift in te EA te Den Haag. Indien u meer informatie 'sbovenge- gsplannen -oere waarden, kunt misch contact opnemen met het riaat van de afdeling Stedenbouw, op vastgesteld te mingsplan No stemd. Voordat het college een definitief be sluit neemt, wil zij eerst uw mening weten. Het college beslist na afloop van deze s* over het vervolg van de procedure. Dat «ui zijn: het beeldkwaliteitsplan ongewijzigd verder in procedure brengen of het plan aanpassen. Nadat het college een besluit heeft genomen, zal het beeldkwaliteitsplan aan de raad worden voorgelegd om het vast te laten stellén. Het beeldkwaliteitsplan ligt van vrijdag 27 november 2009 tot en met donderdag 10 december 2009 voor inspraak ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en Servicepunt Berkel- Enschot (adres- en openingstijden zie het Colofon. U kunt het plan ook downloaden via www.tilburg.nl /ruimtelijkeplannen. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk ----r iburg. inspraakreacties indienen. Deze kunt u nl/ ruimtelijkeplannen. Een ieder kan, ge- richten aan de dienst Gebiedsontwikkeling, durende de genoemde termijn, schriftelijk ter attentie van de heer Grassens, Postbus dan wel mondeling zijn of haar zienswijze 90157, 5000< LL Tilburg, onder vermelding omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de van ‘Beeldkwaliteitsplan Koningsoord', gemeenteraad. De raad zal bij vaststelling van het bestemmingsplan tevens een be- Nota Groen ---o-- sluit nemen op de ingebrachte zienswijzen. Burgemeester en wethouders van Tilburg op het grondgebied van de gemeente Don- Schriftelijke zienswijzen kunt u richten aan maken bekend dat van vrijdag 27 november gen. Voor zover het Dongens grondgebied de Gemeenteraad, Postbus 717, 5000 AS tot en met donderdag 17 december de 'Ont- betreft, heeft de raad van die gemeente Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze werp Nota Groen’ voor eenieder ter inzage het bestemmingsplan op 5 november 2009 ontwerpbestemmingsplan Oude Stad Zuid- ligt. Iedereen kan gedurende deze termijn vastgesteld en wordt deze bekendmaking West le herz.’. Uw mondelinge zienswijze schriftelijk zijn zienswijze omtrent de mede namens de gemeente Dongen gedaan, i.j-j- u-iJ-'-nd ontwerp nota kenbaar maken. De gemeente- Het plan heeft tot doel de aanleg van de 542 91 raad neemt bij de vaststelling van de 'Nota laatste fase van de Burgemeester Letschert- .tilburg. Groen' (planning 8 maart 2010) een besluit weg (ook wel Noordwesttangent genoemd) over de ingediende zienswijzen. De Ont- mogelijk te maken. --en |ange termijn 7. Noordoosttangent 2009 I en II. Het J- —meente Til- plangebied van de bestemmingsplannen tdividuele ‘Noordoosttangent 2009 I en II’ omvat het stad, tracé van de Burgemeester Bechtweg, ook >ene wel Noordoosttangent genoemd, tussen >ou- de knooppunten A65 en N261. De bestem- stel mingsplannen maken het planologisch ente er- mogelijk om de Burgemeester Bechtweg of nieu- te verdubbelen naar 2x2 rijstroken. De zorg voor verdubbeling heeft tot doel om de doorstro- tn aandacht ming van deze weg in 2020 te waarborgen en de verkeersveiligheid op de weg te verbeteren. ea te Den Haag. Indien u meer info De gewijzigd vastgestelde bestemmings- wilt over één of meerdere van de b plannen liggen alle gedurende de genoemde noemde vastgestelde bestemmings termijn voor een ieder ter inzage in het of besluiten inzake hogere waardei Informatiecentrum in stadswinkel Centrum u telefonisch contact opnemen me: (adres- en openingstijden zie het colofon). secretariaat van de afdeling Steden -- 6„VJv.„.. De meeste van de opgemelde plannen lig- nummer 013-5428580. het colofon. U kunt de nota ook down- gen ook op één of meer andere locaties ter den via www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplan- inzage. De onder 1 en 6 genoemde plannen i. Gedurende de termijn dat de nota ter liggen tevens ter inzage in stadswinkel age ligt kan iedereen schriftelijk zijn Reeshof. Daarnaast ligt het onder 6 ge- „.ttwerp noemde plan tevens ter inzage bij de balie aan het College Bouwen en Milieu van het gemeentehuis in iders, afdeling Dongen, Hoge Ham 62 te Dongen, geopend evr. P. Paulus, op maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur, op woensdag tevens van 14.00 i™^ Openbare Ruimte in de gemeentewinkel aan Nieuwe Markt 5 te Kaatsheuvel, geopend op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en op woensdag van 13.30 tot 19.30 uur. De onder 2 en 3 genoemde plannen liggen tevens ter inzage in stadswinkel Noord. De onder 4 en 7 ge noemde plannen liggen tevens ter inzage in het servicepunt Udenhout. Daarnaast liggen de beide onder 7 genoemde plannen tevens ter inzage in het servicepunt Berkel-Enschot (adres- en openingstijden zie colofon). Voor alle plannen geldt dat de desbetreffende stukken digitaal te raadplegen en te down loaden zijn via de gemeentelijke website www.tilburg.nl /ruimtelijkeplannen. Het onder 6 genoemde plan is tevens te vinden op www.dongen.nl. Tegen de vastgestelde bestemmingsplannen staat gedurende de genoemde termijn van terinzagelegging rechtstreeks beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Beroep kan worden ingesteld door belang hebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het desbetreffende ontwerpbe stemmingsplan kenbaar hebben gemaakt bij de gemeenteraad, en daarnaast ook door belanghethi"'1Js“ - ten, voor zovei u« eroep zich richt tegen telde onderdelen van iep in door binnen de

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 11