Gemeen tenieuws I 9 I 8 ESF f Gemeente laat banden auto’s gratis oppompen Nightliner blijft rijden maar wordt wel duurder 5 juni I Tilburg Herinrichting Piusplein: voorlopig ontwerp klaar Meer bevoegdheden voor toezichthouders w I Hort DONDERDAG 11 JUNI 2009 ET1LBURGSE koerier 7 B te°p*' i HetPiusplein. (Foto team Media gemeente Tilburg) VWTilburg www.tilburg.nl Telefoonnummers 542 88 11 Gemeente Tilburg 0900 123 13 13 Loket Z 0900 0595 Regiotaxi Foto Peter Ligtenberg. tel. 013 - 532 93 SI, I Bezoekadressen in monur Rh nïng? IMCEVINC Foto team Media gemeente Tilburg. Vossenberg-West De gemeenteraad he Ruimtelijke plannen Werken aan de weg Onteigeningen leding in. Basis ien. Zij krijgen 7 uur. Op de agtn reek recht burgers de thee en i email: >en voor het publiek. iet La-Trappe wen. Van dinsdag it u om 14 uur een or de brouwerij. Op l jn er rondleidingen om ir. De kosten bedragen isief een consumptie, j ;r op de fiets. Bij de J ppe fietsroute kopen pm) ■g.nl ■gnl 14 juni Heyhoef, Paletplein tuur, re 10-16 uur. 7 50. m»Vm vr 8-1/ uur ut. Tel. 013 - 51109 37 raat erkzaamheden. donderdag 14.01 Dinsdag 10.00 - vrijdag 17.30-1! I mei )p het ordoosten van /an de genoemde 1 direct ten noorden imbities voor dit j ir toekomstige wel vraaggericht j 532 63 26 Brandweer 0900 8844 Politie 0900 4636443 GGD 1-1-2 Alarmnummer Tongerloplein Groenstraat, Udenhout Tot eind juni herbestrating. raat imber werkzaamhe- Nijverstraat. Publiekshal Sociale Zaken Koningsplein 8 Open maandag t m donderdag 08.30 -16.00 uur, vrijdag 08.30- 12.30 uur. Keldermansstraat Tot eind juni herbestrating. Robert Fruinstre Tot begin juli wer taal uitwisselt "leder Bendastraat Tot eind juli herbestrating. voor nieuwkomers, letsite. Stadswinkel Reeshof Kerkenbosplaats 2 Zelfde openingstijden als Stads winkel Noord. Stadswinkels na 16.00 uur alleen op afspraak. Kijk op het digitaal loket of bel 213 13 13. Lambert de Wijsstraat Tot begin juli herbestrating. 2ssieovereenkon| terug in de bus; bizen van burge- ders, raadsleden, Nieuwstraat Tot eind juli werkzaamheden aan riool. Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie staat op internet: www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. H. Berkvensstra: Tot medio septem den, evenals in Ni De gemeente laat zaterdag autobanden oppompen van gepar keerde auto’s. Dat gebeurt aan de Leyparc-boulevard bij de Ring baan Zuid en in parkeergarage Louis Bouwmeesterplein. Rijden met de juiste bandenspanning is veiliger en zuiniger. Een aantal toezichthouders van de gemeente zijn opgeleid tot opspo ringsambtenaar. Ze mogen voortaan onder meer boetes uitschrijven en verdachten aanhouden. Het stadsbestuur vindt het belangrijk dat bewoners zich veilig voelen. B. B. van Voorst tot Voorstweg Tot half juli afgesloten tussen Don- genseweg en Brakman. Mundial zijn in de aar. Er zijn kaarten ag. Ook is een i voor beide dagen. 12,50 en voor een u 18,70. E-mail: I Open: ma 1 di, wo, do, ing reserve Econo- Die ten i >ral Daar spree hoef. Ree.,; ten, 1 sen eerst mdel 16 ju tot 2 g mede vorm geven? Stadswinkel Noord Brucknerlaan 20a Open maandag 13.00 - 18.00 uur, dinsdag, woensdag, donderdag 10.00 -18.00 uur, vrijdag 13.00 - 20.00 uur. Veldhovenring Tot half juli onderhoud fietspaden. Trouwlaan Tot half juni inrichten als fiets- straat. jectontwikkeling en m Tilburgers weten Tijdens het debat rs in gesprek. j jurg.nl. ‘—'gingen. De omgeving van Yore aan de Bankastraat. De basisschool heeft sinds vorige week een Brabants Verkeersveiligheidslabel. (Foto Peter Ligtenberg) arvoor een edure wordt het bestem den momen- men, Door werkzaamheden is een aan tal wegen helemaal of gedeeltelijk afgesloten. Meer informatie is ver krijgbaar op telefoonummer (013) 542 97 02. Zie ook internet: http://openbarewerken.tilburg Slecht weer kan leiden tot wijzigi Centrum. 50 10. iinfo@tilburg.nl 13 18 uur; vr, 10 18 uur. De fietspaden aan de Veldhovenring krijgen een opknapbeurt. (Foto Peter Ligtenberg) Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128 (ingang naast het paleis) Open maandag 13.00 -18.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 -18.00 uur, donderdag 10.00 - 20.00 uur. Servicepunt Berkei-Enschot Openbare bibliotheek Eikenbosch 7 Open: maandag, dinsdag, woens dag 14.00 -17.00 uur, donderdag 10.00 -12.00 uur, vrijdag 14.30- 19.30 uur. in Tilburg te verbeteren. Andere maatregelen voor gezonde lucht in de stad zijn schoon busver voer en de milieuzone. In dat gebied rond het centrum mogen geen oude, vervuilende vracht auto’s rijden. Ook bevordert het stadsbestuur de verkeersdoor- stroming en het rijden op aard gas. Maandelijks de banden spanning controleren, kan tot 5 procent brandstof per jaar schelen. Dat is beter voor het milieu en de portemonnee. stendek- jke ritten uur op vrijdagen, dat maakt 1 januari niet verbet stadsbestuur moet n andere maatregelen die tijd. De gemeente of de horeca kan mee" de Nightlii proces verbaal opmaken. Boa’s heb ben veel contact met Tilburgers. Ze zijn duidelijk herkenbaar. Naast het dragen van het insigne moeten ze X. zich altijd kunnen legitimeren als opsporingsambtenaar. De toezichthouders van de gemeen te leveren een belangrijke bijdrage aan het terugdringen van crimina liteit en overlast. Ze letten er ook op of Tilburgers de stad schoon houden. schrift moet worden gericht aan de Afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag. Een beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat het goedkeurings besluit in kwestie daags na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij gedurende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voor zitter van de Afdeling'bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Heuvelring Tot begin juli werkzaamheden aan zuidelijk deel, tussen Korte Heuvel en Paleisring. Eén rijstrook voor au to’s van Heuvel richting Piusplein. Parkeergarage Heuvelpoort alleen bereikbaar vanaf Heuvel. pt terrassen langs de gevels worden groter. De ruimte voor de tafeltjes en stoeltjes op het plein zelf krijgt een andere inde ling. Het blijft mogelijk om eve nementen op het plein te organi seren. Een voorbeeld hiervan is het festival van het levenslied. De gemeente heeft het ont werp gemaakt in overleg met de horeca. Het Piusplein wordt Onderdeel van de Cityring. De in richting sluit aan bij die van de winkelstraten. Het college heeft het voor ontwerp op 2 juni vas Het ligt tot en met 16 ouitensport-verenh rofiteren van de De gemeente L zelf kleding in te er kilo kleding ze ter de vergoeding Alle scholen en >ben hierover een Zij kunnen zich tot ta’s. i, Postbus 51, pakketten i de gemeentelijke interne Jf. J jwilligerswerk; 1 bestuurslid van de 213 13 13 Burgerzaken, Belas tingen, Parkeren, Bouwen en Wonen, Sociale Zaken, Schuldhulpverlening 0800 1920 Centraal Meldpunt 213 23 23 Ondernemerszaken De buitengewoon opsporings ambtenaren (boa’s) hebben een speciaal insigne. Daarmee zij ze herkenbaar op Straat. Het insigne bestaat uit een hand, een scepter en een schild. De gemeente had al boa’s. Daar komen nu dus een aantal toezichthouders bij. Ze hebben bepaalde strafvordelijke bevoegdheden. Ze mogen iemand bijvoorbeeld om een identiteits bewijs vragen. Ook kunnen ze een Medewerkers van de campagne ‘Band Op Spanning’ controleren 13 juni de banden van geparkeer de auto’s. Als ze een te lage span ning hebben, worden ze gratis bijgevuld. Auto’s met de juiste bandenspanning rijden veiliger en verbruiken minder brand stof. Dat scheelt in de kosten en spaart het milieu. De uitstoot van uitlaatgassen en CO2 gaat erdoor omlaag. Dit is een van de acties van de gemeente om de luchtkwaliteit er inzage ligt in h~. tadswinkel Centrum :nhout (zie voor au en het colofon). Te e met het ontwerpl Jijlagen te bekijker op www.tilburg.nj/ ruin ieder kan, gedurende de schriftelijk dan wel mondeling zijn o> haar zienswijze over het ontwerp ken maken bij de gemeenteraad. De raad bij vaststelling van het bester- tevens een besluit nemen .c,, zienswijzen. U kunt it— --- aan de Gemeenteraad, LL Tilburg, onder vermelding van 'Ziens wijze ontwerpbestemmingsplan Udenhou 2008’. Uw eventuele monde”-- kunt U kenbaar maken bij r op telefoonnummer 013-7 - R. van Groenendaal op telefoonnummer 013-54 94 33. Httwn weg nit Damsstraat “e gemeente laat van 11 tot en 13 juni vanaf 22 uur fietsen 'Weren in de Damsstraat. Die staan daar vaak in de weg, vooral ^Uitgaansdagen. De straat is ’Wlijkin gebruik als fietspad. ü«is nodig, omdat de Heuvelring wordt.aangepast voor de Cityring, «niimploeg brengt de fietsen «aar de Algemene Fiets Afhar. centrale (AFAC) aan de Koopvaar «ijstraat 19a. Eigenaren kunnen «ophalen nabetaling van 10 ®o. De AFAC vraagt naar een Rug legitimatiebewijs en een ^sleutel. Meer info: Mpttrg.nl/fietskwijt. 'Jfteerslessen op scholen “«Provincie wil het verkeers- Me«wijs aan jongeren tussen 18 jaar stimuleren. Scholen Uljnen het Brabants Verkeers Wheidslabel (BVL) krijgen. Ze oeten dan zorgen voor goede ’„“erslessen. Ook ouders leve ren bijdrage. De wegen rond Liefhebbers kermis gezocht Tiih °len moeten veilig zijn. In De Tilburgse kermis in juli is het nurg heeft basisschool Yore onderwerp van een film. De ma- 'iyni 8e'yeek een BVL gekregen. kers zoeken echte liefhebbers. Dat d° ?i e week is Rennevoirt in zijn mensen die het hele jaar voor nschot aan de beurt- Daar de kermis sparen. Ze stellen hun e komt het aantal in Tilburg op vakantie uit. En ze bezoeken da- eldf n de SS’ Dat is minder dan gelijks de kermis. Ook verhalen en hWf,Vn.Brabant- De gemeente herinneringen zijn welkom. debasisscholen een brief Meer informatie: Remy Vlek, tel. Cisruürd met het ver2oek te pro. 06-511 977 23 E.mail: en een BVL te krijgen. filmwerk.remyvlek@online.nl. 542 91 41 Gebiedsteam Oude Stad 542 90 88 Gebiedsteam Noord 542 98 07 Gebiedsteam Binnenstad 542 82 20 Gebiedsteam West «gemeente vindt voortzetting den Hout. tade nachtbussen belangrijk. De tariefsverhoging gaat in op 1 Wethouder Johan van den Hout november. Mogelijk is dat niet vol- (vetkeeren vervoer): “Ze bieden doende. Als het tekort blijft, gaat eenveilige vervoersvoorziening de gemeente op 1 januari 2010 I metuitgaanspubliek. Ook voor bezuinigen. De Nightliner rijdt dan Mjheid in het centrum tijdens niet meer naar Tilburg-Noord. reni- eeiijaansavonden is de Nightli- En alle ritten op donderdagavond ie ervan belang.” vesvallen. Bovendien schrapt de - biedt bussen zijn nu niet kostendek- gemeente de ritten op het halve ad.Tijdens de nachtelijke ritten uur op vrijdagen, als de situatie den beveiligers mee en dat maakt 1 januari niet verbeterd is. Het ivervoer duurder. “Er is er op dit stadsbestuur moet mogelijk nog ment geen geld beschikbaar om andere maatregelen nemen tegen kosten te dekken. Zeker in deze die tijd. De gemeente onderzoekt ivan crisis is het geen optie, dat of de horeca kan meebetalen aan gemeente blijft bijbetalen voor de Nightliner. Binnenkort komen er Nightliner”, zegt wethouder Van gesprekken. Udenhout Het plangebied van het bestemmingsplan ‘Udenhout 2008’ bevindt zich ten noord oosten van Tilburg, heeft betrekking op de kern Udenhout en wordt in het zuiden begrensd door de Spoorlijn Tilburg - Den Bosch. Buiten het plangebied vallen be drijventerrein Kreitenmolen, waarvoor op 8 december 2008 een apart bestemmings plan is vastgesteld en het beschermde dorpsgezicht van Udenhout, waan apart bestemmingsplan in procedt gebracht. In het plangebied, van he mingsplan 'Udenhout 2008’ gelden teel 19 verschillende bestemmingsplannen, waarvan het oudste dateert uit 1981. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestemmingsplan ‘Udenhout 2008’. Het voorontwerpbestemmingsplan heeft van 12 december 2008 tot en met 22 Janu ari 2009 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn 6 inspraakreacties ingediend. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplan verzonden ieder kan, gedurende de genoemde termijn, aan diverse instanties ten behoeve van ad- schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar vies. Naar aanleiding van de inspraakreac- zienswijze omtrent het ontwerpbestem- ties en de adviezen is het ontwerpbestem- mingsplan kenbaar maken bij de gemeen- mingsplan op enkele punten aangepast ten teraad. De raden van de gemeente Dongen namel opzichte van het vooTontwerpbestemmings- en Tilburg zullen bij de vaststelling van het' ken er plan. Het college van burgemeester en bestemmingsplan tevens een besluit nemen wethouders maakt ingevolge het bepaalde op de ingebrachte zienswijzen. U kunt uw in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde- zienswijze richten aan de Gemeenteraad, ning bekend dat ontwerpbestemmingsplan Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder Udenhout 2008 van 12 Juni tot en met 23 vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestem- J-mingsplan Noordwesttangent'. Uw monde linge zienswijze kunt u kenbaar maken bij de heer L. van Grinsven op telefoonnummer 013-542 8261. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen uw zienswijze in te dienen. Voor zienswijzen aangaande de ontwerpbeschikkingen inzake de hogere grenswaarden gelden dezelfde termijn en dezelfde procedure, met dien verstande dat schriftelijke zienswijzen icht kunnen worden aan het college van gemeester en wethouders. Juli 2009 voor een leder voor zienswijzen ter inzage ligt in het Informatiecentrum in stadswinkel Centrum en in het Servicepunt Udenhout (zie voor adressen en openings tijden het colofon). Tevens is deze publi catie met het ontwerpbestemmingsplan en de bijlagen te bekijken en te downloaden -uimtelijkeplannen. Een de genoemde termijn, ondeling zijn of verst, tiet ontwerp kenbaar gericl :eraad. De raad zal burge estemmingsplan i.op de ingebrachte Uiterste Stuiver, Vossenberg-West uw zienswijze richten Het college van burgemeester en wethou- id, Postbus 90157, 5000 ders van Tilburg maakt ingevolge het be- -paalde in artikel 28, zesde lid, van de Wet ...gsplan Udenhout op de Ruimtelijke Ordening (oud), bekend -delinge zienswijze dat Gedeputeerde Staten vah Noord-Brabant oij mevr. D. Kersten op 19 mei 2009 de bestemmingsplannen 3-542 89 85 of dhr. ‘De Uiterste Stuiver, le herziening’ en 'Vos telefoonnummer senberg West II’ hebben goedgekeurd. Deze plannen zijn op 27 oktober 2008 door de gemeenteraad (gewijzigd) vastgesteld. Het plangebied van bestemmingsplan ‘De Ui terste Stuiver, le herziening’ is gelegen in het buitengebied, ten noordwesten van de Reeshof. Het bestemmingsplan ‘Vossenberg West II’ betreft een uitbreiding van het reeds in ontwikkeling zijnde bedrijventer rein ‘Vossenberg West I’. Deze uitbreiding is nodig om aan de verwachte, toekomstige behoefte aan bedrijventerreinen te vol doen. Het plan omvat ongeveer 100 hec tare bedrijventerrein inclusief een haven met bijbehorende containerterminal. De goedkeuringsbesluiten en de bijbehorende stukken liggen van vrijdag 12 Juni 2009 tot en met donderdag 23 juli 2009 voor een ieder ter inzage in het Informatiecentrum in stadswinkel Centrum en het plan De Uiterste Stuiver, le herziening eveneens in stadswinkel Reeshof (zie voor adressen en openingstijden het colofon). Daarnaast zijn de plannen met bijlagen te bekijken en te downloaden (in pdf) op www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Tegen de onderschei dene goedkeuringsbesluiten kan gedurende de termijn van terinzagelegging beroep worden ingesteld door belanghebbenden, die tijdig tegen het desbetreffende vast gestelde bestemmingsplan bedenkingen hebben ingebracht bij Gedeputeerde Staten, dan wel aantonen hiertoe redelijkerwijs niet in staat geweest te zijn. Een beroep- - X Gemeentelijk informatiecentrum Kenniscentrum en centrale vraagbaak. Veel informatie over de stad en de gemeente. Folders, plannen en nota’s. Kranten, tijdschriften, Informatiezuilen met c 532 60 00 Sport-infolijn 532 60 44 Verhuur sportaccommodaties 542 98 95 Onderwijs en Jeugd 549 55 10 Beheer en Onderhoud de Onteigeningswet ligt dit raadsbesluit, met de daarbij behorende stukken, met ingang van vrijdag 12 juni 2009 gedurende zes weken, daarom tot en met 24 juli 2009, voor iedereen ter inzage in het gemeente lijk informatiecentrum, gevestigd in Stads winkel Centrum (adres en openingstijden zie colofon). Genoemde stukken zijn na telefonische afspraak tevens in te zien bij de afdeling Vastgoed van de Dienst Ge- biedsontwikkeling, Schouwburgring 103, kamer 206 (tel: 0135495634). De eigenaar van het in de onteigening betrokken per ceel krijgt een afzonderlijke kennisgeving. Gedurende de termijn dat dit plan ter inzage ligt kunnen belanghebbenden, die tijdig hun zienswijze bij de gemeenteraad naar voren hebben gebracht, schriftelijk hun bedenkingen naar voren brengen bij de Kroon, adres: Hare Majesteit de Ko rn van de hoofd- ningin, door toedoen van de Minister van ie langs het Wil- VROM, postbus 20951, 2500 EZ ‘s-Graven- hage. Deze termijn loopt van 12 juni tot en met 24 juli 2009. Spreekuur jan Hamming Jan Hamming is wijkwethouder voor Reeshof. Hij wil graag we- wat er leeft in het stadsdeel, irom houdt hij maandelijks een eekuur in wijkcentrum Heij- lef. Inwoners en organisaties uit »eshof die iets willen aankaar- kunnen dan langskomen. De rstvolgende spreekuren zijn op juni en 15 juli, telkens van 20 21.30 uur. inzage in stadswinkel Centrum. Iedereen kan de plannen bekij ken. Het is mogelijk een reactie te geven door het indienen van een schriftelijke zienswijze. Het adres is: Gemeente Tilburg, Dienst Gebiedsontwikkeling, t.a.v. Leon Bergmans, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg onder vermelding van ‘Zienswijze her inrichting Piusplein’. De gemeen te neemt de zienswijzen waar mogelijk mee in het definitieve ontwerp. Als dat is vastgesteld, jrlopige beginnen de werkzaamheden istgesteld. volgens planning in het najaar 6 juli ter van 2009. nieuws Pieter Vreedeplein Bij de gemeente Tilburg is een verzoek ingediend voor het verlenen van vrijstel ling van het huidige bestemmingsplan. Het bouwplan past niet binnen het huidige bestemmingsplan. Als een verzoek om - -“stelling en of bouwplan in strijd is het bestemmingsplan maar wel past binnen het gemeentelijk beleid, dan kan de gemeente medewerking aan zo'n plan verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening. Deze procedure kent verschillende fases, elijk de mogelijkheid om in te spre- sn om zienswijzen in te dienen. Voor Kermis Berkei-Enschot Aan het Wilhelminaplantsoen in Berkei-Enschot is van 20 tot en met 23 juni de jaarlijkse kermis. De twintig attracties zijn iedere dag geopend van 13 tot 24 uur. Net als vorig jaar krijgen 65-plus- $ers consumptiebonnen en een s— voor kinderen Zijn er speciale gening geschiedt ter realisering van het activiteiten. Op dinsdagavond om bestemmingsplan 'Vossenberg West II’. 19 uur komt de Kermisbeer langs. Het bestemmingsplan omvat het gebied omsloten door de nog aan te leggen fase van de Noordwesttangent, het bedrijven terrein Vossenberg West I en het Wilhel- minakanaal. De in verband met genoemde biedst realisering uit te voeren werkzaamheden kamer omvatten alle werkzaamheden, het bouw- rijpmaken daaronder begrepen, teneinde de in de onteigening begrepen grond ge schikt te maken voor de uitgifte voor de beoogde bestemmingen, zijnde ‘bedrijf-1 en bedrijf-2’, 'verkeer- verblijf’, 'groen', 'water-waterstaatsdoeleinden en ‘natuur’. Concreet Zal zich dat vertalen naar het door de gemeente aanleggen van de hoofd infrastructuur, de groenzone langs het Wi. helminakanaal, een haven'en de bouwrijpe kavels voor bedrijfsvestingen. Ingevolge inchtbus Nightliner blijft ook In 2010 rijden. Maar het tarief Hijgtnur 5 euro. Dat heeft het college besloten. De stijging is no- Rl.omdat de provincie vanaf 1 januari niet meer meebetaalt. Zandleij, Schoorstraat 22 Udenhout Bij de gemeente Tilburg is een verzoek tot bestemmingsplanherziening ingediend voor de vestiging van een paardenhouderij zienswijze met logiesbedrijf aan de Schoorstraat 22 telefoonm te Udenhout. Het plangebied heeft op dit Langestraat Tot medio juli werkzaamheden. Zeeheldenbuurt Tot eind augustus werkzaamheden. Piet Heinstraat, Pastoor Vroom- ansstraat, De Ruijterstraat en Piet Heinstraat zijn afgesloten. de volgende plannen heeft het college de ruimtelijke onderbouwing definitief vastge steld. Van deze plannen liggen daarom het vrijstellingsverzoek, het ontwerpbesluit en de ruimtelijke onderbouwing met bouwplan vanaf vrijdag 12 juni 2009 ter inzage: Het uitbreiden van woonfunctie met kantoor functie voor panden Pieter Vreedeplein 45, 46, 47 en 48 te Tilburg. Voor dit plan wordt een procedure ex artikel 19 lid 2 van de WRO gevoerd. Het plan ligt ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in stads winkel Centrum (adres- en openingstijden zie colofon). Tijdens deze periode kunt u en te downloaden via www.tilburg schriftelijk en mondeling zienswijzen indie- telijkeplannen. Eenieder kan, gedu nen. Deze kunt u richten aan de directeur de genoemde termijn, schriftelijk van de dienst Gebiedsontwikkeling, Postbus mondeling zijn of haar zienswijze 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding ontwe van het betreffende plan. Voor het indienen raad. I van mondelinge zienswijzen kunt u bel- bester len naar telefoonnummer 013-542 9786 of 013-542 89 89. Noordwesttangent De colleges van burgemeester en wet houders Van Dongen en Tilburg maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat het ontwerpbestemmingsplan 'Noordwest tangent, gedeelte Dalem Zuid - Vossenberg West’ van 12 juni tot en met 23 Juli 2009 voor een leder voor zienswijzen ter inzage ligt. Het plangebied omvat het tracé van de Noordwesttangent tussen de al gereali seerde delen Bredaseweg - Dalem Zuid en Vossenberg West - Spinden Een deel van het plangebied, namelijk de aansluiting met de Vierbundersweg en een deel van de aanslui ting De Moer, ligt op het grondgebied van de gemeente Dongen. De gemeente Dongen zal het onderhavige bestemmingsplan voor dat deel vaststellen. Het voorontwerpbe stemmingsplan heeft vorig jaar van 30 me’ tot en met 10 juli ter inzage gelegen. Op voorontwerpplan zijn veel inspraakreact gekomen die tot ingrijpende wijzigingen hebben geleid. Ondanks het treffen van maatregelen aan de weg, het toepassen geluidarm asfalt en het plaatsen van 2 geluidsschermen zal op 14 woningen de geluidbelasting na realisatie van de weg hoger zijn dan de voorkeursgrenswaarde. Ten behoeve van deze 14 woningen dient een hogere grenswaarde vastgesteld te moment een agrarische bestemming en voorheen was hier een varkensbedrijf ge vestigd. Het college van burgemeester en wethouders maakt ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning bekend dat ontwerpbestemmingsplan Zandleij 2e herziening, Schoorstraat 22 van 12 juni tot en met 23 Juli 2009 voor een ieder voor zienswijzen ter inzage ligt in het Informatiecentrum in stadswinkel Centrum en in Servicepunt Udenhout (zie voor adres sen en openingstijden het colofon). Tevens is het ontwerpbestemmingsplan te bekijken te downloaden via www.tilburg.nl /ruim- gedurende '”k dan wel ..™..«^..ng zijn of haar zienswijze over het ontwerp kenbaar maken bij de gemeente raad. De raad zal bij vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen op de ingebrachte zienswijzen. U kunt uw zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 717, 5000 AS Tilburg, onder ver melding van ‘Zienswijze ontwerpbestem mingsplan Zandleij 2e herz. Schoorstraat 22’. Voor het indienen van een mondelinge zen kunt u een afspraak maken via rammer 013-542 89 89. Qegemeente heeft een plan gemaakt voor herinrichting van het piusplein. Dat krijgt een minder rommelige indeling. Het onder scheid tussen terrassen en loopruimte wordt duidelijker. Het voorlopig ontwerp ligt ter inzage. Binnenkort zijn er koopzon dagen op de volgende data. Winkels mogen dan open zijn van 12 tot 17 uur. Ondernemers kunnen hiervan afwijken. Het is verstandig om dit vooraf te controleren. worden. Het ontwerpbesluit, het ontwerp bestemmingsplan met de bijlagen alsmede de ontwerpbeschikkingen inzake de hogere grenswaarden liggen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in stads winkel Centrum, in Stadswinkel Reeshof (adres- en openingstijden zie colofon), bij de centrale balie van het gemeentehuis van Dongen, Hoge Ham 62 te Dongen. Ope ningstijden: maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en op woens dag tevens van 14.00 tot 16.00 uur en op donderdag tevens van 17.00 uur tot 19.00 uur, bij de balie Openbare Ruimte in de gemeentewinkel, Nieuwe Markt 5 te Kaats heuvel. Openingstijden: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag 8.30 uur tot 12.30 uur en op woensdag van 13.30 uur tot 19.30 uur. Tevens zijn deze publicatie met het ontwerpbestemmingsplan en de bijlagen en de ontwerpbeschikkingen inzake de hogere vrijst grenswaarden te bekijken en te downloaden met 1 op www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Een ’-J-- kan, gedurende de-J- el mondeling it het ontwerf make., „.j an de

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 9