Theaterconcert Cristina Branco I j Brabant Werkt.nl In Sterrc KARWEI 28 mi I f Brabant^nI Optreden Robin Nolan in Paradox Rommelmarkt Asterius GEDIPLOMEERD Cadeau Dolmans^ Kom kei. Brabant^jj Cultureel Café Carré over Gipsy Festival tempo-team DOKTERSASSISTENTE 81 I Tv-ster F SieMatir g donderd Vrouwen betrapt bij winkeldiefstal Overweldigende belangstelling «S voorverkoop Theaters Tilburg DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 MEI 2009 Cristina Branco FOTOLEXVANGROHIMGEN Gevraagd: ‘voet Denkt u aan Heftruckchauffeurs m/v naar CVT. N huybregts Huybregts Collects, stores and delivers Zo werkt het. www.tempo-team.nl ZOEKT MEDEWERKERS Meer dan 3.01 Vacatures bij jou in de buurt Een sterk merk, een sterk team, jij bouwt mee. Heb jij je keuze al gemaakt en wil je reageren op één van de functies? Beide functies zijn eventueel ook door één persoon te vervullen Uw personeels advertentie in deze krant? Bijaanschaf v< krijgt u van on een Siemens S stoomapparaa Bulthaup, vir aantrekkelijk genieten var gelden lange overhaast. rekenen op CVT Tilburg He CVT Breda Gre Doorplaatsen op Brabantwerkt.nl mogelijk. Vraag naar de voorwaarden. Meld u tijdens receptionistes dichtbij' van st Wat is het Culi Onze chef laat krijgt u de sm; Operators Machinebedienden m/v De werkzaamheden omvatten: - baliewerkzaamheden: agendabeheer, telefoonbehandeling en administratieve werkzaamheden - assistentenspreekuurtje (bloeddruk meten, urine nakijken, Hb-bepaling, oren uitspuiten, urine nakijken, doppler, ECG maken etc.) De Engelse gitarist Robin Nolan geeft morgen, vrijdag 29 mei, vanaf 21.00 uur in Paradox aan deTelegraafstraat 62 een optre den in het kader van het Gipsy Festival. Hiernaast zoeken we voor de vakantiepe riode machinebedienden. Na een korte inwerkperiode ga je de operator assisteren Zie je het zitten om met trekker-oplegger aan DC’s en winkels te leveren en herken je je in het bovenstaande? Dan nodigen we je van harte uit om schriftelijk te reageren. Wat mag je van ons verwachten? Een verantwoordelijke baan als distributiechauffeur. Op een enkele uitzondering na, ben je elke avond thuis. Wij zoeken voor onze drie bouwmarkten in Oisterwijk, Tilburg-Noord en Tilburg-Vossenberg nieuwe medewerkers Acquiillit nxv. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Schriftelijke reacties c.v naar: Mevr. M.M. Wedemeijer, huisarts Huisartsenkliniek Oud-Noord Ringbaan Noord 62 5046 AC Tilburg Tel: 013-5420724 voor informatie van de huisarts of assistente. werknet icerten t. An- Als operator ben je binnen het productie proces verantwoordelijk voor het zelf standig bedienen en onderhouden van alle productiemiddelen tb.v. het afvul- en ver- pakkingsproces. Je draagt zorg voor een hoogwaardig eindproduct, voorkomt sto ringen en lost eenvoudige storingen op. Je bevordert een constructieve samenwerking met collegae, zorgt voor veilige werkge- woonten en naleving van geldende veilig heidsvoorschriften en draagt bij tot optima lisering van lijn- en sirooprendementen. Hiernaast signaleer je tijdig mogelijke afwij kingen en/of problemen m.b.t machines/apparatuur en onderhoud van geïnstalleerde machines. Je hebt minimaal een mbo 3 niveau, voorkeur gaat uit naar Vapro-B. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Je hebt een flexibele instelling, bent bereid om in ploegendienst te werken, bent analytisch, zelfstandig, nauwkeurig en een teamplayen Bij aanvang van de werk zaamheden krijg je direct een contract bij Tempo-Team Werknet en biedt Coca-Cola Enterprises, naast een goed salaris volop mogelijkheden om je ambities te ontwik- Met meer dan 120 bouwmarkten is KARWEI een bijzonder snelle groeier in de doe- het-zelf-branche. Ons grote en complete assortiment, onze enthousiaste medewerkers en de deskundige service die zij verlenen, vormen het succes van KARWEI. De vestigingen in Tilburg en Oisterwijk worden geëxploiteerd door Vorselaars Beheer BV die als franchisenemer in de regio Tilburg drie bouwmarkten exploiteert. FACILITAIRE DIENSTEN Zoekt: MEDEWERKER SCHOONMAAK (m/v) te TILBURG voor de avonduren (16-20 u), maandag tin vrijdag Aanmeldingen: tel. 0416-650347 email: seivicedeskzuid@dolmans.com Enterprises Nederland B.V. UI 2 Voor 20 uur n aan voor groei in je loopbar If initiatieven kunt ontplooien Vorselaars Vossenberg B.V. Brakman 77 5047 SV Tilburg Tel.: 013-5720487 bij diverse werkzaamheden.Voot deze 1 afwisselende baan is het van belang datje .geen vakantieplannen hebt, de Nederlandse 1 taaf beheerst en geen bezwaar hebt tegen het werken in ploegen. Ervaringin een '1 soortgelijke functie is een voorwaarde en I de voorkeur gaat uit naar kandicaten met I een afgeronde mbo 3 opleiding. Bij aanvang van de werkzaamheden krijg je direct een contract bij Tempo-Team Werknet en biedt Coca-Cola Enterprises Nederland je; naast een goed salaris, een praktijkopleiding aan. Kom langs bij Tempo -Team Werknet in W, Tilburg Telegraafstraat 9a-II ofbelLaury Akkermans 013 579 90 06. Je gaat na een korte inwerkperiode zelf- J standig aan de slag als heftruckchauffeur.Je 1 kunt ingezet worden op verschillende afde lingen binnen Coca-Cola Enterprises. Binnen deze afdelingen-ben je voornamelijk verantwoordelijk voor het laden en lossen van vrachtwagens en de aan-en afvoer van j de emballage en gereed product van de productielijnen. Er wondt gewerkt in 2,3 of 4 ploegen. Voor deze afwisselence functie met goede verdiensten ben je in het bezit' 1 van een geldig heftruckcertificaat heb je veel ervaring (bij voorkeur met dubbele j lepels) en is het een pre als je met vloei stoffen hebt gereden.Tevens beheers je de Nederlandse taal en heb je ervaring met computersystemen (SAP is een pre). Kom langs bij Tempo-Team Werkret in 4 Tilburg Telegraafstraat 9a- II of bel Laury 1 Akkermans 013 579 90 06. IRWEI is een doe-het zelf formule en één van de drie grootste bouwmarktketens in Nederland. KARWEI kan de start van een mooie carrière beteke- compleet inwerktraject, trainingen en opleidingen in kans Huybregts Groep Tilburg is een logistiek dienstverlener, gevestigd in Tilburg. Voor gerenommeerde klanten voeren wij transport-, opslag- en verpakkingsactiviteiten uit. Gezocht: Distributiechauffeurs Vorselaars Oisterwijk B.V. Sprendlingenpark 48 5061 JV Oisterwijk Tel.: 013-5212292 KAF Wil jij deel uitmaken van onze moderne doe-het-zelf formule? Werken bij nen. Wij bieden je de gereedschappen aan voor groei in je loopbaan. Een compleet inwerktraject, trainingen en opleidingen een zelfstandige functie, waarin je zelf initiatieven kunt ontplooien en kan doorgroeien. Binnen onze organisatie krijg je alle om je te ontwikkelen. Voor onze bouwmarkten in Oisterwijk, Tilburg -Vossenberg en Tilburg -Noord zijn wij op zoek naar: F. Vorselaars B.V. Von Suppéstraat 35 5011 EE Tilburg Tel.: 013-4551933 Nolan geniet als gadjo (niet-zigeuner) veel aanzien binnen de gipsyjazz. Niet alleen is hij al tien jaar lang te gast op de grootste Amerikaanse en Cana dese jazzfestivals, maar ook heeft hij al vaker opgetreden op het Samois sur Seine Festival, het mekka van de zigeunerjazz. meer K voor de van Pamelen en Nol sfeer- een gezellige, Til mmel- Andere populaii uwi' rondsnuf- Micha allemaal met 80 dagen 4 plaats in de Bert Visscl maken. Lek- overleef Ik rr i even lekker bijkomen op een terrasje, genietend re). Maar ook Logistiek medewerker m/v parttime Als medewerker goederenontvangst ben je een slimme organisator die van aanpakken weet. Je neemt producten in ontvangst, controleert leveringen met bestellingen, verwerk je orders met de compter en zorg je voor een efficiënte Verkoopmedewerker hout - bouw - tuin m/v parttime Je verzorgt de presentatie van de artikelen, houdt de voorraad bij en zorgt voor de bestellingen. Je belangrijkste taak is het adviseren van de klant. Daarom ben je klantvriendelijk, commercieel, deskundig en probleemoplossend. doorvoer naar de winkel. Daarbij maak je gebruik van een heftruck die je moeite- Je hebt MBO werk- en denkniveau. loos kunt besturen. Je hebt MB0+ werk- en denkniveau. De eerstvolgende editie van Cultureel Café Carré in Zaal 16 vindt aanstaande zondag, 31 mei, van 12.00 tot 14.00 uur plaats. De presentatie is in handen van stadsdichter Frank van Pamelen, in samenwerking met Jasper Mikkers en Toine van Corven. Stuur dan een brief met cv naar Vorselaars Oisterwijk B.V., T.a.v. de heer Hans Tünnissen, Sprendlingenpark 48,5061 JV Oisterwijk T 013-5212292. E-mail: h.tiinnissen@vorselaars-karwei.nl Huisartsenpraktijk M.M. Wedemeijer heeft per direct een vacature voor een gediplomeerd praktijkassistente. De praktijk maakt deel uit van een HOED genaamd 'huisartsenkliniek Oud- Noord'. In het pand zijn 5 huisartsen, 2 praktijkondersteuners en 4 praktijkassistentes werkzaam. Er is ook een praktijk voor fysiotherapie en in het pand aanwezig. Wij zoeken een flexibele, betrokken assistente voor een dienstverband van 20 uur per week, die bekend is met automatisering. In de praktijk wordt gewerkt met Medicom Grafisch. De assistente moet beschikken over goede communicatieve vaardigheden, kunnen werken in teamverband, maar ook zelfstandig. Eigen interpretatie Nolan probeert niet de grote sterren na te spelen, maar geeft een eigen, mo- jn ontwikkeling :,t aangegever, Nederland ■juenties voor Mi met directeur Jan Drissen van Mundial Produc- IE TILBURGSE KOERIER volop kaarten voor verkrijgbaar zijn. Musicalliefhebbers kinnen nog te recht bij onder meer bve melende; Hairspray en Chicago. Dok is er volop toneel in seizoen 2009-2010, zoals Wt met Renée Soutendijk.de solo van Ha lina Reijn en Toneelgroep Amsterdam met de theatermarathcn Kruistochten Niet te missen zijn dedansjuweeltjes als Les Ballets C de la B tijdens Dans- week Tilburg, Wim Vaidekeybus, Sdi Larbi Shaolin Monksen het Konink lijk Ballet van Vlaanderen met Het Z» nenmeer. Op www.theaterstilbug.nl kunt u het volledige programma bekijken en dé reet uw kaarten bestellen. 09.00-21.00 Schriftelijke sollicitaties met begeleidend curriculum vitae kunt u richten aan: Huybregts Groep Tilburg afdeling personeelszaken, Postbus 4057, 5004 JB Tilburg of per e-mail naar: pz@huybregts.nl Twee vrouwen uit Breda (18 en 26) werden vorige week donderdag bij een winkelketen aan de Heuvelstraat in Tilburg op heterdaad betrapt toen zij kleding wilden stelen. De poging om de buit onklaar te maken voor het diefstalalarm leverde voor circa 300 euro aan (onherstelbare) schade op. Het personeel betrapte de twee vrouwen 's middags bij het Wat vragen wij van jou? Woonachtig in de regio Tilburg Rijbewijs BCE en diploma CCV-B Flexibele instelling t.a,v. werktijden Motivatie en verantwoordelijkheidsgev Klant- en oplossingsgerichte instelling Ervaring is een pre derne interpretatie van het genre. eigen composities kennen een s ritmische groove en een bluesy Zijn geluid is onmiddellijk herkent Hij speelde een aantal keer op pr feesten van George Harrison, die bewonderaar was. Andere beroemde bewonderaars zijn onder anderen Shadows gitarist Hank B. Mar Nelson en Rolling Stone Bill Wyman. Inmiddels woont Nolan in Nederland en bouwt hij gestaag aan een carrière. In 2001 verscheen werk van hem in uitverkocht waren, zijn t de filmsoundtrack van Autumn in New Muziekweek concert var York. Hij wordt tijdens het optreden in Brothers én het Nederlands Blazersen- Paradox bijgestaan door zijn vaste bas- semble, het Leids Cabaretfestival en de sist Arnoud van den Berg en special guest Nomy Rosenberg op gitaar. Spc daal voor het Gipsy Festival is er een extra gast in de vorm van V.mu Rosenberg op viool. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.huybregts.nl of contact opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoon (013) 583 68 36. Minister Bert Koenders (Ontwikkelingssamenwerking) gaat snijden in de Nederlandse 'hulpindustrie'. Dertig organisa ties zullen nog kunnen rekenen op Nederlandse overheids steun voor hun ontwikkelingsprojecten. Nu zijn dat er 73. Koenders heeft aangegeven de subsidiekraan voor Derde- Wereldfestivals in Nederland dicht te draaien. Wat heeft dit voor consequenties voor Mundial Productions? Daarover tions. Albert Siebelink, al jaren de drijvende kracht en initiator van het International Gipsyfestival, licht het programma en de bijzonderheden van het evenement toe dat op maandag 1 juni wordt gehouden. Lilian Dixon is de initiatiefneemster en organisator van sa- lonavonden waarbij vooral de Russische cultuur centraal staat. Dixon geeft zondag uitleg over haar initiatief. Zange res Olga Nikolaeva zingt daarbij liederen uit Moskou. De organisatoren van ZXZW vertellen hoe de toekomst van dit festival eruitziet en wat de succesfactoren en ambities zijn. Tommy van Berkel is de gast van Jasper Mikkers. Van Berkel is een skateboarder, werkt met op afstand bestuurde heli- koptertjes en schrijft poëzie. Het is ook mogelijk om het Cultureel Café Carré thuis live te volgen via www.tilburgz.nl. verwijderen van prijskaartjes en alarmlabels. De buit bestond uit vier slipjes, vijf beha's, drie truitjes, drie jurken en een rok. Verder was een aantal andere kledingstukken bij de diefstal onverkoopbaar geworden. De daders werden aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Na verhoor is er proces verbaal opgemaakt. Op vrijdag 29 mei geeft Cristina Bran co een concert in Concertzaal Tilburg. Aanvang om 20.30 uur. Keer op keer weet Cristina Branco de magie te treffen waarmee ze u mee sleept in de poëtische saudade (heim wee, nostalgie) van haar ziel. Voor haar nieuwste cd heeft Cristina de beste Portugese dichters en muzikanten uit gedaagd om nieuwe liederen te schrij ven over Tempo, de tijd. Branco zingt over de haast van het zijn, de traagheid van het kijken, de seizoenen van het leven en de eenvoud van het nu. Een meeslepend theaterconcert van een hartstochtelijke vrouw die middenin het leven staat. ibaar. privé- De voorverkoop voor seizoen 2009- a een 2010 van Theaters Tilburg is van start gegaan. De belangstelling was over weldigend, wat kort voor een overbe- arvin, Willie lasting van de website zorgde. Binnen 15 minuten waren beide conce van Guus Meeuwis uitverkocht. dere voorstellingen die binnen een uur uitverkocht waren, zijn het Klassieke Muziekweek concert van de Ashton tijdens het optreden in Brothers én het Nederlands Blazersen- aan door zijn vaste bas- semt'* *!J*J- Cameretten Finaletournee. In totaal Spe- werden er bijna 15.000 kaarten in een ;r nog paar uur verkocht. Watti We lusse ze gruun!, het liedjesprogram ma dat speciaal is gemaakt rondom de Tilburg 200 feestvreugde, ging zo snel dat programmeur Simone Mager het theaterconcert meteen heeft bijge boekt. Op zondag 20 september ver zorgen onder meer Karin Bruers, Frank Harmonie Asterius organiseert op tweede pinksterdag, maandag 1 juni, voor de van Pamelen en Nol Havens nogmaals 19e keer haar bekende rommelmarkt in het centrum van Oisterwijk. In het sfeer- een gezellige, Tilburgse avond. volle centrum van Oisterwijk treft u op tweede pinksterdag een gezellige rommel- Andere populaire voorstellingen zijn markt aan. Misschien zoekt u iets voor uw verzameling of wilt u lekker rondsnuf- Micha Wertheim, Reis om de wereld in felen. De rommelmarkt is de juiste plek voor duizenden artikelen, allemaal met 80 dagen van Het Zuidelijk Toneel met hun eigen verhaal. De markt duurt van 10.00 tot 17.00 uur en vindt plaats in de Bert Visscher en NUHR, Jurk! en Hoe Balbian Versterlaan in Oisterwijk. U kunt er een heerlijk dagje uit van maken. Lek- overleef ïk mijn eerste zoen? (premiè- ker snuffelen op de markt en dan even lekker bijkomen op een terrasje, genietend re). Maar ook Youp van 't Hek, Faulty van een drankje en de mensen diévoorbijkomen. Towers, Matthaüs Passion en het Dans- De entree bedraagt 1,50. De opbrengst van de rommelmarkt is voor Koninklijke gala van het Zuiden gaan snel. Vereniging Sociëteit Harmonie Asterius. Met dit geld probeert de harmonie een Gelukkig zijn er nog veel andere mooie deel van haar activiteiten te financieren. Meer informatie: www.asterius.nl. voorstellingen en concerten waar nog

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 12