hemelvaartsdag [open s BaroMetemuiker op Betoverd Eiland van 11.00-17.00 uur uze van tilburg INTERIEUR ven Fluks 5 I www.cvt.nl NU BIJ AANKOOP VAN EEN COMPLETE KAST 15% KORTING OP HET INTERIEUR beuren, vloeren, kasten, Een. kijkje in de keuken tijdens L Ti WOENSDAG 20 MEI 2009 etilburgse koerier altijd is te voorkomen behoort Chit ntactpersonen sn Dongen J van Oorschot Prinses Zoraide, de dochter van de koning van het Betoverde Eiland. laraten. Toneelgroep Trappaf komt ook dit jaar weer met een leuke familie voorstelling in het Natuurtheater Oisterwijk. Vorig.jaar kon je kijken naar'Puk en Muk en de Malle Molenaar', dit jaar brengt de toneel groep de voorstelling 'Barometermaker op Betoverd Eiland'. Tijdens het Muzefestival in Zaal 16 in Til burg ben je op woensdag 27 mei welkom in twee restaurants: 'De vrolijke prei' en 'Pizza di Panico'. zal gedifferentieerd j orkomen van wettelijk Vof mms I4 Tilburg Hestiastraat 12 (bij Hornbach) Telefoon (013) 583 97 8 0 een Met 'Bart' Merkx tv uijn Bruijn .6 ie Bartels/Prop Nijs 4 ker, maar de rijkste en machtig ste persoon van het hele eiland. Kwam hij nu maar iemand tegen om zijn geluk mee te delen...Je kunt deze voorstelling zien op donderdag 21 mei, de zondagen 24 en 31 mei en maandag 1 juni. Het begint telkens om 14.30 uur. Entree 5 euro, zowel voor kinderen als volwassenen. Als je wilt kun je vooraf reserveren. Stuur dan even een mailtje naar rudelojo@hccnet. nl. Kijk voor meer informatie op www.barometermaker.punt.nl. dvd's in Europa succesvolle kidsacts vark^__ Rach-L, Cllla, Peter en KevirT8p' Hemelvaartsdag ook niet ontbreken tijdens 'Kids dansen met sterren' in Speelland Beekse Bergen. Op het grote podium zullen zijhun grootste hits zingen, zoals 1.001 Arabian Nights, Captain Hook en Gangstertown. Natuurlijk gaan daarbij alle kindervoetjes van de vloer. Een kaartje voor de Beekse Bergen kost 8,50 euro. beurten zijn weergegeve ren voor meer informant Pizza di Panico Pizzarestaurant Pizza di Panico opent van avond om 18.00 uur zijn deuren...! Aan het woord is de eigenaar, meneer Pandorra: "Ik, mijnheer Pandorra en mijn werkne mers; kok Pjotter en de twee obers Paulo en Pundo gaan u een onvergefelijke avond bezorgen. Want naast een ruim assorti ment heerlijke pizza's hebben wij meer voor u in petto. De manier waarop u op uw wenken wordt bediend, zal u nog lang heugen..." Zorg voor een sterke maag en getrainde lachspieren! Deze voorstelling is voor alle kinderen van groep 7 en 8. Kin deren tot 12 jaar betalen 1 euro, anderen 4 euro. Kijk voor meer informatie op www. zaal16.nl. Om 17.00 uur speelt theatergroep Rosa de voorstelling De vrolijke prei. In restaurant De Vrolijke Prei is behoorlijk wat aan’ de hand. Ook hier is de kredietcrisis een hot item. Iedereen droomt van betere tijden met lekkere gerechten, veel gasten en van een dansende bediening! Wordt het ooit weer vrolijk in de Vrolijke Prei? Alle acteurs in deze voorstelling zijn kinderen vanaf 10 jaar met een verstandelijke beperking. De entree voor kinderen tot 12 jaar is 1 euro, alle andere bezoekers betalen 3,50 euro. Were Di JD1 kampioen De JD1 van hockeyclub Were Di uit Tilburg is kampioen geworden. En dat zonder ook maar een wedstrijd te verliezen. Voor het kampioen schap moesten de jongens vorige week nog wel twee wedstrijden winnen. De eerste was maandagavond tegen DES JD1 uit Kaatsheuvel dat met heel goede cijfers op de tweede plaats staat. Deze wedstrijd werd onder grote publieke belangstelling met 3-1 gewonnen. Om het kam pioenschap zeker te stellen, moesten ze ook de wedstrijd van afgelopen zaterdag tegen Goirle JD1 winnen, dat op de derde plaats staat. En dat hebben ze overtuigend gedaan; Were Di JD1 won deze wedstrijd met 10-1. Daarna waren er bloe men van de jeugdcommissie,.een huldiging op de tribune, een medaille, chips en ijs! Spannende damwedstrijd Vijftien schooldamteams uit Zuid- en Midden- Nederland waren zaterdag te gast bij de Tilburgse basisschool De Regenboog. Op het dambord voerden ze felle strijd om drie finaleplaatsen in het kampioenschap van Nederland. In het sterke deelnemersveld (enkele scholen hadden jeugddammers uit de Nederlandse top in hun team) bereikten de dammers van de Regenboog een vijfde plaats. Niet genoeg voor de finale, maar wel een prima prestatie! Regenboog-aan- voerder Abdul Bangura (vooraan op de foto) wist zelfs bijna al zijn partijen te winnen. De eindstand: 1. St.Jozefschool (Wateringen), 2. G.J.v.d.Brinkschool (Wageningen), 3. Koningin Julianaschool fs-Gravenpolder), 4. Het Kompas MeiMarkt Kramen, kramen en nog eens kramen vol met oude spulletjes. Zo ziet het centrum van Tilburg er ongeveer uit vanaf zaterdagavond 21.00 uur tot zondag 17.00 uur. Zoek je nog iets bijzonders, kom dan zeker even kijken! Er is ook een Kinder- mert. De kinderen zitten natuurlijk niet de hele nacht met hun speelgoedjes te koop. Als de vol wassen feestvierders naar bed gaan, nemen de kinderen plaats op hun kleden op de Kindermert. Vanaf 08.00 uur wordt de Heuvel weer het terrein van kinderen tot 12 jaar. Straatvoetbaltoernooi Op 3 juni wordt bij de Albert Heijn aan de Jan Heijns- straat 10 in Tilburg een Ti KNVB Calvé Straatvoet- baltoernooi georgani- ^■seerd. Tussen 14.00 en 17.00 strijden 16 teams ■F van jongens en meiden tussen 8 en 12 jaar tegen elkaar om de winst van het toernooi en "daarmee een plek in de regiofinales. De winnaars van de regiofinalés gaan naar de distrc itsfinales die door de KNVB worden georganiseerd. Uiteindelijk strijden de allerbeste straatvoetballers van Nederland op zaterdag 4 juli in een spectaculaire finale op de Dam in Amsterdam. Wil jij meedoen? Meld je dan snel aan via www.calvestraatvoetbal.nl. Weet jij wat een barometer, is? Als je het niet weet, vraag je het maar aan Bartholomeus Kwikzilver. Die maakt ze zelf. Maar verkopen, to maar. Omdat niemand belang stelling voor zijn barometers heeft, reist hij per schip naar Afrika Door een storm vergaat het schip, maar Bartholomeus wordt van de verdrinkingsdood gered. Met zijn barometer spoelt hij aan op een eiland. Een betoverd eiland waar feeën wonen. Zij schenken hem dne machtige tovermiddeltjes: stok, een hoorn en een sjerp, deze spullen op zak is onze 'E «Hanger een arme barometerma- Chlpz treedt op in- de Beekse Bergen! Zo word je bij de entree ontvangen door een cameraploeg, houden piccolo's de deuren voor je open en zorgt een bodyguard ervoor dat je door niemand wordt lastiggevallen om handtekeningen uit te delen. Bovendien leer je deze dag ook de nieuwste hiphop-moves en kun je je sterrenkennis testen in een spannende quiz. Chlpz Met meer dan 1,5 miljoen verkc

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 5