Tricolore 1 Afsluiten met een overwinning Nieuws f X3 ters (•ontour I Brabant^, Ill efste 2 www.willem-ii.nl A'/nrë Vertraawe 36.95 Willem II - PSV uitverkocht DESTIL Loting AUDAX Willem II jeugdtoernooi sterij Slotavond Supportersclub Willem II op maandag n mei 0' villemll) s Koude uitsluiting Willem II viert feest na de winnende treffer van Niels Vorthoren tegen Roda JC. FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN ADVOCATEN RINGBAAN OOST 240-5011 KK TILBURG - 013-536 65 55 Vacatures bij jou in de buurt FINENZG 800 Hoofdsponsor Business partners <$Van Mossel llega' üejes Sooike Interpolis. Glashelder] A1ASITA Wedstrijdaanbieding Willem II - PSV 28 mei laatste wedstrijd Willem II vrouwen in het stadion Er zijn nog kramen te huur voor de stadionmarkt van al ibunes klijn zegers ssend Van De man daarentec 1 €8.000.000,-. Mr. Lilian Scheepens KZO-advocaten Ver- igens ver- KZ0 advocaten presenteert vanaf deze plaats een tweewekelijkse rubriek over personen- en familierecht. Deze week bericht Mr Lilian Scheepens 112 0412 BRA8AM5*1JA<,BIAI) JUW Zij week andeling lag zijn betaalt 9,95 in voor vrijwilligerswerk en informele zorg Gezocht maatjes m/v Honderden mensen zc voor hen voorbeeld Rabobank lange tijd aan huis gebonden. Haar man werkt nog en kan niet •altijd met haar op pad. Wil jij haar blij maken door wekelijks met haar te gaan stadten? SCHROBBELÈR Indien u vragen hebt op het gebied van het personen- en familierecht kunt u vrijblijvend binnenlopen op ons inloop spreekuur, elke dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur. Daarnaast kunt u ook gebruik maken van onze vragenservice op www.kzoadvocaten.nl /olgende w iderdagU verteren? 113-536 8805 if mail naar e@tilburasekoer Deze 85-jarige dementerende mevrouw. Haar thuiswonende zoon gaat rond Hemelvaart vier dagen met vakantie. Wil jij in die periode de zorg voor deze mevrouw overnemen? Mevrouw vindt het heel gezellig als er iemand komt. Zij is dan ook min der onrustig. Zij wandelt graag en houdt van een praatje. ten mensen zoeken iemand die af en toe wat tijd i vrijmaakt. Iets voor jou? Word dan maatje, bij- d van: Kun jij voor deze 64-jarige praatgrage mevrouw de week een beetje doorbreken en een eindje met haar gaan wandelen? Als gevolg van een operatie heeft mevrouw een niet-aangeboren hersenletsel. Wil jij haar een arm bieden? tilburgse KOERIER DONDERDAG 7 MEI 2009 kHart van \goud/ terugneemt, zijn we in de afgelopen periode juist harder gaan trainen. Fysiek staan we er zeer goed voor en daar plukken we de vruchten van. Vooral in het laatste deel van de wedstrijden creëren we veel kansen. Kijk maar naar de wedstrijden tegen Groningen, ADO Den Haag en Roda JC. In de laatste zes wedstrijden heb ben we maar één keer verloren, ter wijl we toch een zwaar programma hebben gehad.' Contour - St. Ann www.contourtilburi en oud. De traditionele spelerspre- sentatie hoort hier natuurlijk ook bij! Benieuwd naar het volledige pro- "ramma? Houd dan de Willem II „^osite goed in de gaten en begin het voetbalseizoen feestelijk met de Koningsdag van Willem II. Jupiler Nieuw in de Willem II fanshop: kinder ondergoed Willem II krijgt steeds meer leuke fanartikelen, ook voor de jongste fans. Nu is een echt rood-wit-blauw ondergoed- setje verkrijgbaar van maat 92 t/m maat 164. Kleine fans dragen zo altijd hun favoriete club bij zich. Een ondergoed- set, bestaande uit een hemd en broekje, kost €17,95. De fanshop is dagelijks geopend van maandag t/m zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur. De web site willemii.fanproducts.nl is 24 uur per dag bereikbaar. Tijdens de rust van Willem II - PSV vindt de loting plaats van het AUDAX Willem II jeugdtoernooi. Op 29 en 30 augustus 2009 meten de jeugdteams van Willem II zich met leeftijdsgenoten van internationale topclubs tijdens dit prestigieuze toernooi. De sterren van morgen mogen hier al wat van hun glans laten zien. De deelnemende teams voor de D-pupillen zijn Arsenal, Hamburg SV, Chelsea FC, FC Schalke '04, Ajax, PSV, Feyenoord en Willem II. Voor de C-junioren doen Arsenal Hamburg SV, Chelsea FC, FC Kopenhagen,Japan UI 5 selectie, PSV, Feyenoord en Willem II mee. einde te geven. Groenendijk: 'Die wisselvalligheid komt deels voort uit een gebrek aan ervaring. Voet ballend heb ik goede dingen gezien en minder goede dingen. We moe ten vooral rustiger worden in het veld. Vergeet niet dat we midden in een proces zitten en dat we een relatief jonge selectie hebben. Een aantal spelers is niet gewend om in volle stadions te spelen. Gelukkig blijft de groep grotendeels intact, dat is positief.' De vraag of de lijst blessures nog van invloed is geweest op de wisselvalligheid van zijn team wuift Groenendijk vrien delijk weg. 'Ik kan iedere week een elftal samenstellen. Daar moet ik het mee doen. Punt.' De Supportersclub Willem II nodigt u uit voor het jaarlijkse slotfeest op maandag ll mei om 19.30 uur in Jupilercafé D'n Beitel. Op deze avond vindt op informele wijze de verkie zing plaats van de speler én sup porter van het jaar en is er uiteraard alle gelegenheid het afgelopen jaar te béspreken. U bent welkom vanaf 19.00 uur. Het officiële gedeelte van deze avond bestaat uit de verkiezing van de 'speler van het jaar'. Alle bezoekende supporters kunnen bij Midden in een proces Komende zondag zullen de spelers voor de laatste keer alles geven om een wisselvallig seizoen een mooi Donderdagavond 28 mei spelen de vrouwen van Willem II de mogelijke kampioenswedstrijd. In de laatste wedstrijd van het seizoen nemen ze het op tegen de vrouwen van AZ. Er wordt om 19.30 uur afgetrapt in het Willem II stadion. Voor de wedstrijd vindt er een speciaal voor programma plaats vanaf 17.30 uur op het parkeerterrein voor de hoofd ingang van het Willem II stadion. De toegang van dit alles is gratis. Voor meer informatie kunt u terecht op www.willem-ii.nl. Voor de wedstrijd van zondac alle polo's in de aanbieding. U b voor een polo slechts €l“.' plaats van €24,95. De polo's van Wil lem II zijn verkrijgbaar in de Willem II fanshop en alleen zondag voor deze speciale prijs te koop. De fanshop is zondag tot 16.45 uur open (tijdens de wedstrijd gesloten). De regu liere openingstijden van de Willem II fanshop zijn van maandag t/m zaterdag van 13.30 tot 17.00 uur. 1I ziet o J van osch binnenkomst hun stem uitbrengen. Daarnaast zullen ook de clubman of -vrouw, topscorer, pechvogel en het talent van het jaar in het zon netje worden gezet. De winnaar van de voetbalpoule krijgt een gratis SeizoenClubCard overhandigd en de spelersgroep geeft zoals gebruike lijk een gesigneerd wedstrijdshirt aan de 'supporter van het jaar'. Er is live-muziek van de energieke cover band Rizotto. De entree is uiteraard gratis. SeizoenClubCard verlenging Achter de schermen is Willem II druk bezig met de voorbereidingen voor het seizoen 2009-2010. Alle Seizoen- ClubCardhouders hebben de mailing inmiddels ontvangen met het bestel formulier voor het komende seizoen. Alle huidige SeizoenClubCardhouders hebben tot 22 mei 2009 de tijd hun huidige plaats te verlengen. Vanaf 1 5 juni gaat de vrije verkoop van start. Het reserveren van de SeizoenClub Card kan op verschillende manieren. De meest makkelijke manier is via internet, www.willem-ii.nl, uiteraard kunt u ook langs de receptie van het stadion komen of het formulier per post toesturen. Op 7 juni 2009 organiseert de Willem II Supportersclub alweer de 21e editie van de Willem II (stadionmarkt. U kunt zich nog inschrijven voor een kraampje. De Willem II stadionmarkt is tra ditioneel gezien een markt waar voor jong en oud allerlei acti viteiten te beleven zijn en de koopjesjagers hun slag kunnen slaan. U kunt zich nog inschrij ven via www.willem2.org. Informele Zorg zet voor allerlei diensten vrijwilligers in bij mensen thuis. Mensen die extra hulp hard nodig hebben of gewoon goed kunnen gebruiken. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor: Vooruit kijken Tegen PSV wordt het komende zon dag alles behalve een zomeravond- partijtje. Groenendijk: 'Ik heb tegen de spelers gezegd dat ze moeten spelen voor de'club, voor de eer én voor het publiek. In een vol sta dion het seizoen afsluiten met een overwinning op PSV zou fantastisch ZXnlangs deed de Rechtbank Leeuwarden een opmerke- I I lijke uitspraak tussen twee scheidende echtelieden. Man ven vrouw waren op huwelijkse voorwaarden gehuwd, inhoudende een koude uitsluiting. Desalniettemin oordeelde de rechtbank dat aan de vrouw een redelijk vergoedingsrecht toe kwam en dat zij in dezelfde toestand diende te worden gebracht als waarin zij zou verkeren indien sprake was geweest van een gemeenschap van goederen. De feiten waren als volgt: Voor meer actuele vacatu res: kijk op www.contour- tilburg.nl (Informele Zorg, vacatures) of bel tijdens kan tooruren naar Contour. Tel: 013-543 45 72 nnaplein 21 - 5038 TV Tilburg iurg.nl - info@contourtilburg.nl Of wil jij voor deze 63-jarige vriendelijke, rustige weduwe een maatje zijn? Mevrouw heeft weinig sociale e^n bezoekje brengen en met haar gaan Of misschien wil jij voor deze 86- jarige dementerende mevroi u een wandelmaatje zijn? zou graag keer per 1 op dinsdag een wandel.. w l hl 1 Wt’* 11 Jwl met je willen maken. zijn.' Na zondag gaat de selectie zich langzaamaan opmaken voor een vierweekse vakantie. Op 21 juni komt de selectie al weer bijeen om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. Ondertussen is de techni sche staf al druk bezig te kijken naar eventuele versterkingen. Groenen dijk: 'We moeten ons vooral richten op spelers uit onze eigen beloften. Daar zit veel talent, kijk maar naar Schmeltz, Reniers en Biemans. Die hebben het goed gedaan. Verder kij ken we naar spelers die transfervrij zijn en spelers die unhappy zijn bij hun huidige club. Daarin moeten we creatief zijn. We hebben geen grote zakken geld waardoor het moeilijk is om bijvoorbeeld nog een extra spits binnen te halen die er naast Demouge twaalf in kan schieten. Toch ben ik vol vertrouwen voor het volgend seizoen, maar we gaan eerst het huidige seizoen pass afsluiten voor eigen publiek. een aantal jongens nemen we dan ook afscheid. Ook voor hen zou het geweldig zijn als we dat met een overwinning kunnen doen.' Tijdens het huwelijk had de vrouw een vermogen opgebouwd van ruim 200.000,-. De man daarentegen had een vermogen opgebouwd van ruim €8.000.000,-. Naar de letterlijke tekst van de huwelijkse voorwaarden bestond er geen verplichting tot verrekening bij echtscheiding. Ter zitting hadden partijen echter verklaard dat het niet de bedoeling was geweest van de koude uitsluiting om de man alleen te laten profiteren van de vermogensvermeerdering tijdens het huwelijk, die mede tot -il-, stand was gekomen door de inspanningen van de vrouw. De bedoeling was geweest om de echtelijke woning te vrijwaren voor uitwinning door mogelijke zakelijke schuldeisers. Onder de inspanningen van de vrouw werden tevens verstaan de zorg die zij had gehad voor de kinderen. Daardoor was de man in staat gesteld om zijn eenmanszaak tot een succesvol concern uit te bouwen. De rechtbank oordeelde dat ook al was er geen sprake van een gemeenschap van goederen, zulks niet betekende dat er geen sprake kon zijn van een afrekening als ware er sprake van een gemeenschap van goede ren, nu een dergelijke afrekening geen goederenrechtelijke, maar een verbin tenisrechtelijke werking toekomt, die ziet op de interne verhouding tussen ijen. Met andere woorden: de man ncnj zijn bedrijf, doch moest de vrouw wel een vergoeding betalen, waarvan de hoogte gerelateerd werd aan de toestand waarin zij zou verkeren als zij wel met de man in gemeenschap van goederen zou zijn gehuwd. Koningsdag 12 juli Houd zondag 12 juli vrij in uw agen da, dan vindt namelijk de Konings dag 2009 plaats! Op dit jaarlijkse evenement wordt, het startsein gege- grarr ven voor het nieuwe voetbalseizoen.web; Het wordt een spectaculaire dag met diverse leuke activiteiten voor jong De wedstrijd van aanstaande zondag Willem II - PSV belooft een spec taculair slotstuk te worden. Om te beginnen spelen de stoere kerels in een uitverkocht huis. Daarnaast wordt er rondom deze laatste competi tiewedstrijd van alles georganiseerd. Zo nemen diverse spelers afscheid van het publiek, wordt de finale van het Rabo TopKid Penaltybokaal in de rust gespeeld, 'de loting van het AUDAX Willem II jeugdtoernooi vindt plaats en elke speler schiet een nieuwe Eredivisiebal het publiek in. Zorg dus dat u op tijd aanwezig bent. Hebt u geen kaartje en wilt u de wedstrijd Willem II - PSV toch live volgen, ga dan naar www.eredivisielive.nl Vertraawe dèt in 't alg kwalitèt wir boven ititèt gao. Vertraawe dè we wir schoon voetbal gaon speule. Vertraawe dèt al ons sponsors Wil lem II traaw zulle blèève. Vertraawe dèt de geminte is un keerke écht de hel pende haand toestèèkt. Vertraawe dèt gullie d'r ut komend sezoen ók ammól wir bij bent om saome meej ons, Willem II naor ut linker rijke te kwèèke. Willem II speelt ook volgend jaar in de eredivisie. In tegenstelling tot de drie laatste seizoenen zijn de Tricolores met 37 punten uit 33 wedstrijden voor de laatste speeldag al veilig. Wellicht kan het aantal punten nog worden opgeschroefd tot 40, maar dan zal wel moeten worden gewonnen van PSV. Een lastige hindernis, want PSV is nog volop in de strijd voor de derde plaats. Groenendijk verwacht dan ook een getergd PSV maar wil erg graag winnen voor eigen publiek. 'We hebben dit jaar thuis van Feyenoord en ra/Mjax gewonnen. Het zou mooi zijn als we PSV aan dat rijtje kunnen toevoegen. Dan hebben we de hele traditionele top drie in I eigen huis verslagen.' I Groenendijk is opgelucht en spreekt I over een "lekker gevoel" na de zwaarbevochten zege op Roda JC. I We hebben het helemaal op eigen II kracht gedaan, iedereen binnen de club heeft er keihard aan gewerkt I om dit te bereiken. Zeker na de I negatieve reeks halverwege het sei- I zoen was het niet altijd gemakkelijk, I maar veerkracht en doorzettingsver- I mogen hebben ons gebracht waar I m nu staan: een twaalfde plaats.' Groenendijk zoekt de verklaring I onder meer in de trainingsarbeid tdie de laatste maanden is verricht. I V/aar je normaal gesproken tegen ■tt einde van het seizoen wat gas Naaw hebbe ons vraaw en ikke ut nie bepaold hoog in ons neusgaote. Zowals gullie ammól wit zèèn wij allebaaj ut type "Jan meej de (rood-wit-blaawe) pet". We hebbe meej ons twee- kes un verekkes klèèn hartje mar 't leej tot erger nis van veule wel vuraon op ons tong. Ik gao d'r gemakshalve mar vanöt dèt ok bè Willem II de klaant nog steeds Köoning is. As lijdend vurwèèrep hèk naomelek wel ut tèen èn taander te maawe over 't oan ons geleverd pro duct. Ons Marie en ikke zèn vur d'n irste keer van hil ons lèève blij dè't sezoen vurbé is. Dieje geduurege spanning, haost nie te dra- oge vur meense van onze leeftèd. Ut léék óok wel unne kröösweg meej net zoveul staosies as wed- strije. Wenne beröêrdeg- hèt. We hebbe ons "Lief Heerke" beschómd zowèt van z'n kruis gebeeje, en z'n aander collega's op ons nakse kniejes ges mèèkt. We hebbe meej onze kop naor ut oosten, en al d'aander wèndstree- ke geleege, spandoeken gemaokt, gezongen, onze strot schraol gekweeke en't mot gezeed worre, ook hil veul gemopperd. Mar niks, mar dan óok hillemol niks, heej meuge baote. Ut miste hebbe ons vraaw en ikke nog geleeje i die meense op de tril zowel ööt as töös, in de straote van Tilburg en zel- ves ver daorbööte, die ons zo nóodeg nog 's mosse niereke, 'dè ons Willem II dees sezoen meej vur- sprong 't slèèchtste voet bal van hil de eredivisie speulde', as-of we dèt zel- ves nog nie hadde gezien. Dè doe pas echt pént. En toch meense zè ikke en Ons Marie d'r volgend sezoen wir bij. Wij hebbe alle vertraawe in onze Fons en z'n hulptrainers. Vertraawe in al dèt jong spul dèt dees sezoen al heej kunne ruuke aon 't groote werk. Vertraawe in Jan d'n dokter en zunne medische staf, dèt ie al die geblesseerde wir öt de lappemaand krèègt. traawe dèt al ons jom wir ut bröotnodige traawe krèège. Vertraawe dèt ons club wir wèt mir ambisie gao öötstraole zoas't un club as Willem II betaomd. Vertraawe dèt dieje ambisie dan óok rap overslao naor de speulers groep. Vertraawe dèt vervol; kwant

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 11