kb» II Il Euro Duiven voeren in refei Proef met variabele snelheid centrum verboden op autoweg A58 bij Tilburg LEUKE DINGEN DOEN Rauvi Graffiti in centrum en Reeshofpark verwijderd Tijdelijke verhuur mogelijk bij leegstaande woningen DONDERDAG 23 APRIL 2009 DE TILBURGSE KOERIER Foto team Media gemeente Tilburg - Meldingen Foto Rijkswaterstaat nst Bel, 8365. II). Geopend i >42 89 72 WV Tilburg Het Reeshofpark. (Foto team Media gemeente Tilburg) Kapvergunningen Wet milieubeheer/Algemene Wet bestuursrecht Verordeningt T Ruimtelijke plannen Commissies VVV Tilburg Spoorlaan 364. Tilburg, ma 13-18 uur; di t/m vr 9 30-18 uur. za 10-16 uur; Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, Tilburg. Tel. 013-595 57 50. ma t/m vr 8-17 uur; Verkooppunt Udenbout 'Nogmaals’. Kreiten molenstraat 35, Udenhout. Tel. 013 - 511 09 37. ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur. vr 9-20 uur. za 9-17 uur om 13.30 uur en 15.30 uur. De kosten bedragen 10 per persoon. Dat is inclusief een consumptie naar keuze. Tip; bezoek het klooster op de fiets. Bij de WV kunt u een La Trappe fietsroute kopen voor slechts 50 cent. De gemeente verwijdert vanaf mei elke week graffiti in het centrum en het Reeshofpark. Snel schoonmaken ontmoedigt daders om nog maals iets te bekladden. Dit is een proef die twintig maanden duurt. De gemeente neemt de kosten voor haar rekening. TRAPPISTENKLOOSTER De Koningshoeve is weer open voor het publiek. In het klooster wordt het La Trappe trappistenbier gebrouwen. Van dinsdag tot en met vrijdag kunt u om 14 uur een rondlêiding krijgen door de brouwerij. Op zaterdag en zondag zijn er rondleidingen FIETSEN UIT TILBURG Houdt u van fietsen, dan is Fietsen uit Tilburg echt iets voor u. Het is een kaart met negen routes. Die zijn naar keuze in te korten of te verlengen. De kortste route is 25,6 kilometer, de langste 62,4 kilometer. Alle tochten beginnen bij het centraal station in Tilburg. Fietsen uit Tilburg is verkrijgbaar bij de WV aan de Spoorlaan en kost 9,50. Tel.: 0900-2020815 (35 cpm) E-mail: vw@tilburg.nl Internet: www.vwtilburg.nl Kijk voor tarieve »P www.tilburg.i NIEUW SEIZOEN EVENEMENTEN Met Tilburg Zingt op 29 april gaat volgende week een nieuw Tilburgs evenementen seizoen van start. Om 20.30 uur begint het spektakel op het Koningsplein. Op het podium staan een aantal koren, de voorzingers. U kunt natuurlijk uit volle borst meezingen. Wilt u weten welke liedjes er allemaal gezongen worden, kijk dan op www.tilburgzingt.nl. Voor de kinderen is er op 30 april Jong Tilburg Zingt. Dit festijn begint om 16.30 uur in de Stadhuisstraat. ÜCemeen te m ieu ws Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilbury ieer loet t ver- Strandbad Rau zandstrand en Berkel-Enschot toezichthou Kom snel gt Koop uw abom 25 april t/m ien: zie colofon, op internet: slijkeplannen. Adressen, openingstijde Meer informatie staat oj www.tilburg.nl/ruimteli Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad Openbare hoorzitting inzake be zwaarschriften van dhr./mw.: _.vijsenstr__., ‘'oordhoekring. r informatie: www.tilburg.nl -> schone stad. Voor vragen, bel de afdeling Onderne- merszaken, telefoon 013-2132323. Dinsdag 28 april vanaf 10.00 uur in kamer 402 van stadskan toor 3. Rijkswatarstaat houdt een proef met variabele maximum snelhe den op de A58 bij Tilburg. Op sommige dagen dreigt de hoeveel heid fijn stof boven de norm te komen. Dan gaat de maximumsnel heid’ omlaag van 120 naar 80 kilometer. Het experiment moet aan tonen of dit een positief effect heeft op de kwaliteit van de lucht. Het aantal duiven in het winkelgebied van het centrum lijkt toe te nemen. Daarom stelt de gemeente een voerverbod in. Dat moet de overlast van de vogels verminderen. Leegstaande koopwoningen kunnen tijdelijk in de verhuur. Dat is gunstig voor mensen die een nieuw huis hebben gekocht, maar hun oude niet verkocht krijgen. ZIJ moeten bij de gemeente een vergun ning aanvragen. Die is gratis verkrijgbaar. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 5' Wie de kapvergunningen met de bijbeho rende tekeningen wil inzien en wie vragn heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Gebiedsontwikkeling, tel. 542 8724 Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 23 april 2009. Aanvrager men met: ling Maatsch»^^. Postbus 90155, 5 Telefoonnummer In week 17 hebben burgemeester en wet houders de volgende kapvergunningen verleend: BERKEL ENSCHOT 1. Vlierlaan, 1 es en 1 berk in plantsoen naast nr 4 (09/2607). VROM starterslening I Het college van burgemees J ders’van Tilburg maakt be II in zijn vergadering van 20 besloten tot vaststelling v< VROMstarterslening. Het 1 de besluit werd reeds gept gemeenteblad 2009/13. De 1 »P Intel 2009 In werking! ordoost zich de kc ontwikkelen? i erp Structuur, die wegge- 1 aanpassin- »eft de reden APV Net college van burgemees tiers van Tilburg maakt bel I hzljn vergadering van 20 besloten tot vaststelling va I «wijziging van de Algem «rordening (geluidhinder «epen tot gebed). Het hiet Het beschikbare voedsel is bepa lend voor de hoeveelheid duiven. Dat blijkt uit onderzoek. Sommige Tilburgers voeren de duiven gere geld. En een deel van het winkelend publiek laat etensresten achter op straat. De gemeente vraagt onder nemers om dit afval bij hun bedrijf op te ruimen. Als duiven te we’-’; trekken ze vanzelf weg naar een andere plek. De gemeente geeft nieuws Kruidenlaan Burgemeester en Wethouders maken be kend dat zij op 31 maart 2009 vrijstelling .hebben verleend voor het bouwen van 33 woningen aan de Kruidenlaan te Tilburg. - Vennix, inzake kapvergunning Chopinstraat; - Willems, inzake bestuursdwang Th. van Kempenstraat; - Sahin, inzake bouwvergunning Raadsheer Luijbenstraat. ke website www. ien. Voor het nge zienswijze 1 met mevrouw r via telefoon- Ule zienswijzen volgens zijn er wekelijks controles in de binnenstad en het Reeshof park. Eigenaren van panden in het centrum moeten de gemeente tostemming geven om de graffiti te verwijderen. De afgelopen jaren zijn in Tilburg 39 spuiters op heterdaad betrapt. Aangifte dioen is mogelijk op internet: www.politie.nl. Tele foon: 0900-8844. Tilburg heeft een aantal plaatsen waar graffiti spuiten legaal is. Deze plekken bevinden zich in het Wes- dere manier vorm hebben terpark, aan de Kruizemuntweg en Bij de behandeling van de in de Hall of Fame. Ook bij de skate- |iet coj banen in de Gasthuisring en het raffiti in Reeshofpark is graffiti toegestaan. Dit jaar bekijkt de gemeente of het aantal legale plaatsen uitgebreid kan worden. Langdurigheidstoeslag Het college van burgemees ders van Tilburg maakt bel i" zijn vergadering van 20 besloten tot vaststelling v< ■Injlangdurigheidstoesla Bijstand. Het hiervoor gem werd reeds gepubliceerd ir teblad 2009/14. De verord 2009 in werking treden en januari 2009. bermen staan borden bruikers wijzen op de gen. Een pictogram geef aan voor de limiet. De proef op de A58 bij Tilburg is de tweede van vijf experimen ten met variabele snelheden. Op de Al bij Bussum geldt een snelheidsverhoging in de rustige uren om de reistijd te verkorten. Rijkswaterstaat onderzoekt ook gebruik hoe met variabele snelheden in te het afbc spelen is op het wéér en op zoge heten schokgolven in het verkeer. Dat gebeurt op de A12 tussen Gouda en Woerden. Bij proeven op de Al 2 bij Voorburg en de A2O bij Rotterdam staat zowel de doorstroming als de luchtkwaliteit centraal. Het doel van de experimenten De verkiezingen 4 juni. Dan kunn een mall tn de st, winkelcentrum is antweg. Sommige Tilburge de Europese verki men buiten Tilbur hun stempas laten dlï een kiezerspas. D; ,in tot 29 mei in stad- trum. De kiezersp; ieder Nederlands i De aanvrager moe de stadswinkel ko: stempas en een ge tiebewijs. Tot 21 n schriftelijk verzoe aanvraagformulier bij stadswinkel Ce Kiezers mogen in een aantrekkelijk en bijzonder woon- en leefmilieu toegevoegd. De Ontwerp Structuurvisie Noordoost 2020 ligt vanaf vrijdag 24 april 2009 tot en met donderdag 4 juni 2009 ter inzage bij het informatiecentrum in stadswinkel Centrum, stadswinkel Noord, servicepunt Befkel-Enschot, servicepunt Udenhout. Voc- openingstijden zie het colofon. U kunt dc stukken ook downloaden via www.tilburg. I nl/ ruimtelijkeplannen. Gedurende de periode van ter inzage kan iedereen mondeling of schriftelijke zijn zienswijze indienen. Uw schriftelijke ziens- es en wijze kunt u richten aan de gemeenteraad treerd van Tilburg, Postbus 717, 5000 AS Tilburg onder vermelding van ‘Ontwerp Structuur- dige bester - - - Noordoost 2020’. Dit kan ook elektro- in strijd is 1 via de gemeentelijke tilburg.nl/ruimtelijkeplanne indienen van een mondeling kunt u een afspraak maken i Floor Schalken, bereikbaar nummer 013-542 83 63. AU Kermis Reeshof Op het terrein bij de Heyhoefpro» nade in de wijk Reeshof is van 30j april tot en met 3 mei de jaarlijkse kermis. Die is op donderdag en vrijdag geopend vanaf 11 uur, op zaterdag en zondag vanaf 12 uur. ^“124 uur gaat de kermis dicht Er —jn zestien gevarieerde attracties: oefenspellen, grootvermaak, kijk- werk, kinderattracties en consump tiekramen. De kermis valt samen met het Heyhoeffestival. Op het programma staan onder meer een kindervrijmarkt, een Pasar Malame optredens van dweilorkesten. I tsweek begint 26 april Tilburgse Week van de Fiets is 26 april tot en met3 Het evenement begint zon dag met een groot fietsbel-concer op het Pieter Vreedeplein. Daar is ook een optreden van de popham Chipz. De rest van de week zijn er nog veel meer activiteiten. Zo heeft beeldend kunstenaar Abel Heykamp een tijdelijk monument gemaakt. Een speciaal fietsteam deelt op straat gratis verrassing» uit. Op 3 mei is een tocht gepla» voor bakfietsen, elektrische fiet sen en andere aparte rijwielen. Meer info: www.weekvandefiets» Waarschijnlijk is de snelheids- verlaging op tachtig tot negentig dagen per jaar nodig. De politie houdt dan geregeld radarcontro les. Fijn stof kan blijven hangen als er geen wind staat en wannee1 de bovenste luchtlaag warmer is dan de onderste. De proef mo< ook uitsluitsel geven over het schil tussen variabele snelheden en een permanent maximum van 80 kilometer. Als de tijdelijke limieten werken, is een veel gerichtere aanpak mo gelijk van de problemen met fijn stof. Dit is goed voor omwonen den en voor de weggebruiker. Die mag vaker harder rijden dan bij een constante snelheidsverlaging. Borden boven de weg geven de maximumsnelheid aan. Ook in de “Veel mensen met dubbele woonlas ten komen al snel in financiële pro blemen. Dat willen we voorkomen’’, aldus wethouder Wonen Jan Ham ming. De gemeente verwacht veel aanvragen. De woningmarkt staat onder druk door de economische crisis. Huizen blijven langer onver kocht dan in het verleden. De verhuurperiode is minimaal zes maanden en in eerste instantie maximaal twee jaar. Deze periode kan drie keer met een jaar verlengd geme worden. De opzegtermijn voor de ning verhuurder is minstens drie maan den. De huurder kan per maand opzeggen. De gemeente volgt de landelijke regels uit de Leegstand- wet. Noordoost 2020 Hoe kan Tilburg Noordoost zich de ko mende elf jaar het best ontwikkelen? Op die vraag geeft de Ontwerp Structuurvisie Noordoost 2020 antwoord. Met Noordoost wordt gedoeld op het hele gebied tussen het spoor naar Eindhoven, de noordelijke gemeentegrens van Tilburg, de Midden Brabantweg en de bebouwing van Tilburg Noord. De Ontwerp Structuurvisie Noord oost is op hoofdlijnen gelijk gebleven aan het voorontwerp Structuurvisie. Tilburg Noordoost houdt een groen open midden gebied (Centraal Landschap) dat dienst doet als groene buffer. Nieuwe woonlocaties er bedrijventerreinen worden geconceptreeiu aan de randen van het gebied. De .inten sieve bebouwing sluit aan bij de bebouwing visie b van Tilburg Noord (Rugdijk /Kouwenberg) nisch en de bebouwing in de dorpen Berkel-En- - schot (Overhoeken) en Udenhout (Mortel II Minder intensieve bebouwing, waaronder het landelijk wonen, grenst direct aan het groene open middengebied. Hierdoor wordt Meldingen Activiteitenbesluit In de meeste gevallen staan de milieure gels waaraan bedrijven moeten voldoen in het Besluit algemene regels inrichtingen milieubeheer (het Activiteitenbesluit). De volgende inrichtingen hebben gemeld te worden opgericht dan wel te worden ver anderd. Het betreft hier inrichtingen die in het Activiteitenbesluit worden aangemerkt als inrichtingen type B. Ledeboerstraat unit 3 te Tilburg, B&B Designs B.V. Het betreft een inrichting voor de productie en assemblage van meubilair. Kreitenmo- lenstraat 149 te Udenhout, Em-Té. Het betreft een supermarkt. Zeusstraat 3 te Tilburg, Versteijnen Logistics Services B.V. Het betreft het plaatsen van een opslag- voorziening voor gevaarlijke stoffen bij een transportbedrijf. Onderstaande zaken liggen gedurende de openingstijden ter inzage in Stadswinkel Centrum (adres en openingstijden zie colofon). www tilbury Woningen die bestemd zijn voor de verkoop, mogen alleen verhuurd worden aan één huishouden. Kauw verhuur en onderverhuur zijn niet toegestaan. De gemeente toetst of de vraagprijs van de woning redeliji is. Die mag niet hoger zijn dan 10 procent boven de zogeheten WOZ waarde. Anders krijgt de verkoper geen vergunning voor tijdelijke verhuur. Volgens de Wet waardering onroerende zaken (WOZ) stelt de teente de waarde van een wo- vast. •rs kunnen contact opne gemeente Tilburg, afde ‘schappelijke Ontwikkeling - 5000 LH Tilburg. er: (013) 542 8763. voorkeur aan deze diervriendelijke aanpak. Het stadbestuur verkiest deze methode boven het lokken van de vogels en het manipuleren van eieren of voedsel. Het winkel gebied in het centrum wordt om sloten door de Spoorlaan, Heuvel ring, Heuvel, Piusstraat, Bisschop Zwijsenstraat, Schouwburgring en veinig eten krijgen, Noordhoekring. izelf weg naar een Meer informatie: -- de --- School Koolhoven groter Basisschool Koolhoven in Reeshof krijgt zes extra lokalen, een speelruimte en meer plaats voor naschoolse opvang. Waar schijnlijk begint de bouw eind 2009 en die kan dan in augustus 2010 klaar zijn. Ter overbrug- Om: ging wil de gemeente een tijde- zijn lijk complex neerzetten in de groenstrook tussen de Scharwou- destraat en de Dongevallei. De school in Koolhoven gebruikt al extra lokalen in de Grote Beemd maar dat is niet voldoende. Het aantal leerlingen groeit. Van avond om 19.30 uur is in de Grote Beemd aan de Dalemdreef een informatieavond. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van Fiets De Tilburgse dit jaar van 2 Alcoholverbod Stuivesantplein mei. Het alcohol- en drugsverbod'in dag r de omgeving van het Stuivesant plein is met een jaar verlengd. In het verleden veroorzaakte een groep jongeren veel overlast op het plein. Door de invoering van het verbod in 2003 is het aantal klachten uit de buurt afgenömen. De politie surveilleert en bekeurt overtreders. Sinds januari van dit jaar zoeken jongerenwerkers contact met de jeugd die geregeld naar het plein komt. Taalmarkt en kansenbeurs In het Huis van de Wereld (Spoof laan 346) is zaterdag van 10 tot 14 uur een talenmarkt en een ‘kansenbeurs'. De taalmarkt is voor mensen die meer informal willen over vrijwilligerswerk als praatmaatje en taalcoach. Dat inwoners die inburgeraars hel pen. Inburgeraars kunnen op markt ook informatie krijgen. UP de besloten kansenbeurs kunno allochtone vrouwen kennismak met organisaties die vrijwillige»' werk hebben. Meer info: Conto» telefoon 013 - 543 45 72. E-mail info@contourtilburg.nl. DE TILBURGSE KOERIEF Dirigentenlaan Bij de gemeente Tilburg zijn verzoeken ingediend voor het verlenen van vrijstel ling van het huidige bestemmingsplan. De bouwplannen passen niet binnen het hui- Jiu— ‘emmingsplan. Als een bouwplan is met het bestemmingsplan maar wel past binnen het gemeentelijk beleid kan de gemeente medewerking aan zo’n plan verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke ordening. Voor het bouwen van een Multifunctionele Accom modatie aan de Dirigentenlaan te Tilburg heeft het college de ruimtelijke onderbou wing definitief vastgesteld. Van dit plan liggen daarom het ontwerpbesluit, de ruim telijke onderbouwing en het bouwplan ter inzage van 24 april 2009 tot en met 4 Juni 2009 in het gemeentelijk informatiecen trum (zie voor adressen en openingstijden het colofon). U kunt het plan ook downloa den via www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk en mondeling zienswijzen indienen. Uw schrif telijke zienswijze kunt u richten aan d directeur van de dienst Gebiedsontwik..^ ling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van het betreffende plan. U kunt deze ook elektronisch indienen via hèt reactieformulier op www.tllburg.nl/ ruim telijkeplannen. Voor het indienen van uw mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken door te bellen naar telefoonnummer Verwijdering asbest De gemeente laat asbest ver wijderen in delen van de Reitse Hoevenstraat, Angelastraat en Franciscusstraat. Dit gebeurt op 6 en 7 mei, De verontreiniging zit in de grond van enkele brand gangen aan de achterkant van de straten. Het asbest is groten deels afgedekt met stoeptegels. Er is geen gevaar voor de. volks gezondheid. De vervuilde grond wordt vervangen door nieuw zand met daarop weer een trot toir. Tijdens de werkzaamheden is de directe omgeving afgeslo ten met hekken. Wethouder Johan van den Hout njK en (schoonhouden stad): “De binnen- schrif- stad en het Reeshofpark verloede- de ren door de graffiti. Mensen voelen ikke- zich daardoor minder veilig op straat. Dat willen we tegengaan. In de binnenstad konden mensen al een contract afsluiten met de gemeente om graffiti te laten verwij deren. Maar veel centrumbewoners vonden dat te duur. En toch blijven de klachten binnenstromen bij de gemeente. Vandaar dat we het nu op een andere manier vorm hebbe~ gegeven.” Bij de behandeling v begroting voor 2011 komt het lege met een voorstel om graf. Tilburg structureel aan te pakken. De proef begint in mei met een eenmalige schoonmaakactie. Ver in Reeshof is het van 30 april tot en met 3 mei kermis. (Foto team Media gemeente Tilburg) is om te kijken of dynamische snelheden zinvol, uitvoerbaar en begrijpbaar voor weggebruikers zijn. Het motto is: sneller rijden wanneer het kan en langzamer waar het moet. Na afloop van de proeven bepaalt Rijkswaterstaat of variabele snelheden op meer plaatsen in Nederland nuttig zijn. Ook de gemeente neemt maatrege len om de luchtkwaliteit in de stad te verbeteren. Zo is er een milieu zone in de binnenstad waar oude, vervuilende vrachtauto's niet mogen rijden. Tilburg heeft vorig jaar 5,7 miljoen euro van het Rijk gekregen voor het verbeteren van de lucht in de stad. De gemeente rikt het geld onder meer voor afbouwen van de noordweste lijke rondweg. Die is in 2011 klaar. Verkeer dat niet in het centrum hoeft te zijn, kan dan.om Tilburg heenrijden. Verspreid over de stad plant de gemeente bomen en heesters die uitlaatgassen filteren. Het stadsbestuur blijft het rijden op aardgas promoten bij bedrijven en instellingen. burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een ge dagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten een omschrijving van de beschikking was tegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan -bij de voorzieningenrechter van de Recht ers 68, 1 ceder in voortuin (6419/09). bank Breda, sector bestuursrecht, Postbus kersrijt, 1 haagbeuk in plantsoen thv 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om (09/2606).. voorlopige voorziening worden ingediend. Een ^gelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingedieni Van voornoemde kapvergunningen kan pa gebruik worden gemaakt 3 weken na de d van bekendmaking aan de aanvrager. Ir,, dien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens eei verzoek onr een voorlopige voorziening de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik w den gemaakt, nadat op het verzoek om ea voorlopige voorziening afwijzend is beslis worden verzameld en voorzien van een antwoord in een ‘antwoordnota'. Ook wordt aangegeven op welke punten de structuur visie wordt aangepast. Naar verwachting in juli wordt de structuurvisie voorgelegd aan de gemeenteraad ter vaststelling. Meer informatie over de Ontwerp Structuurvisie Voor Noordoost is te verkrijgen bij mevrouw de Floor Schalken van de dienst Beleidsontwik keling, telefoon 013 - 542 8365. TILBURG 1. Peelrijt 6, 2 beuken in achtertuin en 1 lijsterbes in zijtuin (6417/09). 2. Burg. Damsstraat 31, 1 beuk in achter tuin (6418/09). 3. Niers 68, 1 eed" - 5. Bennebroekstraat 21,1 ceder in ach tertuin (6420/09). 6. Kreutzerstraat 60, 1 iep in voortuin (6421/09). De gemeente heeft onrt (Foto team Media gi Melding (artikel 8.19 Wm) Indien een bedrijf met een milieuvergun ning een wijziging wil laten plaatsvinden en deze wijziging is niet in overeenstemming met de vergunning, maar de verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen dan door de milieuvergunning worden toegestaan, hoeft hiervoor geen nieuwe vergunning te worden aangevraagd, maar kan volstaan worden met een melding ‘verandering inrichting’ aan het bevoegd gezag (artikel 8.19 Wet milieubeheer). Door het college van burgemeester en wethou ders wordt vervolgens een akkoordver klaring opgesteld. De akkoordverklaring is een besluit waarin staat of de melding wel of niet wordt geaccepteerd. Onder staande melding is geaccepteerd en ligt vanaf 27 april 2009 ter inzage. Dr. Hub van Doorneweg 120 te Tilburg door Van Til LJ I j [l Doorne’s Transmissie B.V. De melding heeft I I II IT 1‘j betrekking op diverse veranderingen die I I I gedurende 2008 binnen de inrichting heb ben plaatsgevonden (20091071). Tegen de akkoordverklaring(en) kan tot en met 8 Juni 2009 bezwaar worden gemaakt. De be zwaarschriften moeten worden gericht aan burgemeester en wethouders van Tilburg, per adres directeur Publiekszaken, Konings plein 8, 5038 WG Tilburg. In een aparte brief kunt u verzoeken om uw persoon lijke gegevens niet bekend te maken. De verhuuri melding/ akkoordverklaring wordt de dag den. De daarna van kracht tenzij binnen de termijn bezwaar is gemaakt en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State Postbus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. k80 A LluUJ

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 8