yl e Ï^REMIÈREWEKE^ ^3 vJere eew pi viert feestje Mooiman De leukste hondentruc van Nederland E f^ontour iM V Fluks 7 www.mooiman.nl kortingIgratisIbioscoorkAarten Keukens k DONDERDAG 23 APRIL 2009 ig 25 april 2( Luuk is trots op zijn beker. Wat betekent het grommen van een leeuw? Fleur met haar hond Raiko I Hart op zoek naar vrijwilligers voor: www.pluH vraag naar de voorwaarden in onze showroom. Leeuwen grommen, beren brommen en olifanten tetteren. Wat zij ons daarmee proberen te vertellen, ontdek je tijdens de ‘Grommen Brommen-Weken’ in Safaripark Beekse Bergen. 3. Keukens in alle prijsklassen, geheel op maat gemaakt 4. Onze eigen monteurs znl perfecte montage en vlet 5. ALTIJD DE BESTE PRIJS! Da 's mooi voor minder! Zaterdag 25 april 2009: Kansenbeurs/Taalmarkt met zijn allen de kroeg vieren, want afgelopen de bovenste rij van rij: Kas, Lars, Tim, Moderne warme keuken met stenen blad! Horizontaal hout-decor in vele kleuren. Ind. combi-oven, kookplaat, vaatwasser, koelkast RVS designschouw achterwand. Contour - St. Ann tfww.contourtilbur MOOIMAN KEUKENS TILBURG Ringbaan Oost 98 Tel (013) 583 98 99 www.mooiman.nl r voor vrijwilligerswerk en informele zorg zorgen voor een vlekkeloze service De spelers van de E3 van voetbalclub Were Dl zijn ingedoken zoals je ziet. De jongens hadden iets te vieren, want af zaterdag 18 april werd hun team voorjaarskampioen. Op c links naar rechts Koen, Floris, Stijn, Bras, Dirk. Onderste i Bad en liggend keeper Polle. Proost! 2 Meer informatie is te ver krijgen bij Contour, tele- 1 ^gfcennummer 013 - 543 45 72. E-mailen is ook mogelijk via info@con- tourtilburg.nl. Tel: 013-543 45 72 nnaplein 21 - 5038 TV Tilburg rurg.nl - infoecontourtilburg.nl Mooiman's zeer complete baseline keuken. Functioneel en leverbaar in vele eigentijdse kleuren. Ind. combi-oven, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser koelkast. 1. Vakkundige adviseurs zorgen gratis voor een perfect ontwerp 2. Enorme keuze in alle stijlen, van modern tot klassiek 9 Zoekt u een kwaliteitskeuken voor de laagste prijs? Kom naar Mooiman, dan maken wij van u een tevreden klant. U vindt altijd wat u zoekt! De Taalmarkt is doorlopend toegankelijk voor geïnteresseerden. Organisaties die activiteiten op het gebied van taal en/of par ticipatie ontplooien zullen tijdens de Taalmarkt hun aanbod presenteren (NCB, ROC, MST, CBV, Feniks, SNV, de Twern en Contour (het project ‘Taalcoach’, Samenspraak en Praatmaat). Mensen die op zoek zijn naar vrijwilligerswerk kunnen zich vrijblijvend laten informeren over de mogelijkheden op het vlak van taal en/of participatie. Doe mee: word taalcoach! En kom op 25 april a.s. naar het Huis van de Wereld! Word taalcoach van een inburgeraar. Als taalcoach begeleid je wekelijks twee inburgeraars die bezig zijn met het inburgeringsprogramma (voor ongeveer 1,5 uur per week). Het gaat om samen praten, een rollenspel spelen of met een inburgeraar samen op pad gaan. Intéresse? Zoals mensen met elkaar praten, maken ook dieren geluiden om boodschappen over te brengen. Bovendien voegen ze daar, net als mensen, vaak een flinke-dosis lichaamstaal aan toe. Maar, hoe werkt dat nu precies? En, wat proberen de dieren elkaar en ons te vertel len? Die vragen worden beantwoord tijdens de 'Grommen Brom men-Weken' die Safaripark Beekse Bergen organiseert tijdens de meivakantie. Van zaterdag 25 april tot en met zondag 10 mei leggen rangers in de safaribus uit hoe dieren communiceren. Onderweg komen zij verschillende voorbeelden tegen zoals jachtluipaarden, zebra's, leeuwen en giraffen. Denk je dat je genoeg weet? Doe dan de test in het Afrikadorp. Daar kun je meerdere keren per dag meedoen aan een dierengeluidenquiz. Bind de strijd aan met andere bezoekers en win mooie safariprijzen. Safaripark Beekse Bergen (Beekse Bergen 1Hilvarenbeek) is tijdens de meivakantie dagelijks geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Speelrijk Kinderfeest In Educatie Centrum Lucerna kun je op zaterdag 25 en zondag 26 april terecht voor het Speelrijk Kinderfeest. Voor kinderen van 3 tot 17 jaar zijn er diverse attrac ties, spelletjes en wedstrijdjes. Leef je uit op de Eurobungy en de rodeostier. Daarnaast is er een springkussen, kun je spe len op de Nintendo Wii en de Playsation 3, je laten schmin ken, ponyrijden, tafelvoetbal len, sumoworstelen en nog veel meer. De hele dag kun je smullen van lekkere hapjes. Ook ouders mogen natuurlijk meekomen. Je bent tussen 11.00 en 19.00 uur welkom op het binnenterrein van het par InTilbu attracts Het was een grote beestenboel afgelo pen weekend, tijdens het Animal Event in Safaripark Beekse Bergen. De bezoekers kwamen alles te weten over honden, katten, cavia's paarden, reptielen, vogels en nog veel meer dieren. Er was ook een wedstrijd: de leukste hondentruc van Nederland. Het beste kunstje werd volgens de jury gedaan door Fleur van den Brink uit Apeldoorn met haar golden retriever Raiko. Fleur had maandenlang geoefend met haar hond. Ze kreeg ook les op een hondenschool. Raiko zal smullen van de prijs die hij samen met zijn baasje won: twaalf maanden gratis hondenvoer! MOOIMAN'S NIEUWE KEUKENMODELLEN GAAN IN PREMIÈRE! Mooiman legt voor u de gele loper uit. De showroom staat vol met premières die u beslist moet komen bekijken. Op alle nieuwe modellen krijgt u nog eens 20% extra introductiekorting, bovenop de toch al voordelige Mooimanprijs. Voor een echt happy end zorgen wij, door u nog eens twee bioscoopkaarten te geven bij aankoop van een keuken*. Da's mooi nieuw, voor minder! and aan de Nimrodstraat 30 jurg-West. De entree en alle :ties zijn helemaal gratis. Open middag hockeyclub Lijkt het jou leuk om te gaan hoc keyen? Neem dan op vrijdag 24 april eens een kijkje bij de open middag van Mixed Hockey Club Berkel-Enschot (MHCBE). Ieder een vanaf ongeveer 5 jaar die kennis wil maken met de hoc keysport is welkom tussen 17.00 en 18.00 uur. De club zorgt voor materiaal als hockeysticks en ballen, zodat je meteen aan de slag kunt. Je kunt je die middag ook meteen in laten schrijven bij de club, als je dat wilt. Het adres van de hockeyclub is Generaal Eisenhouwerweg 11 in Berkel- Enschot. Kijk voor meer informa tie op www.mhcbe.nl. Efteling Anton Pieck Prijs ZML de Bodde uit Tilburg is genomineerd voor de Efteling Anton Pieck Prijs 2009. De'’ school heeft meegedaan met een wedstrijd van het sprook- jespark. De opdracht luidde: schrijf een script voor de popu laire 3D-animatieserie Sprook- jesboom. Maak het werkstuk compleet met een storyboard waarin de scènes worden uit getekend. Het script van De Bodde heet 'Echte schoonheid zit van binnen'. Er zijn nog negen andere scholen genomineerd. Alle scholen winnen in elk geval een geheel verzorgde schoolreis naar de Efteling op maandag 11 mei. Daar wordt dan bekend gemaakt wie de winnaars zijn van de geldprijzen van 10.000, 5000 en 2500 euro. De winnaars moeten de helft van het geld bedrag schenken aan een goed doel op het gebied van natuur of milieu. Als superhoofdprijs wordt van het winnende script een echte Sprookjesboom-aflevering gemaakt. Stoere MDF keuken. Gelakte MDF deuren met verticale ingefreesde groeven. Incl. combi-oven, kookplaat, afzuig kap, vaatwasser koelkast. Leverbaar in 11 kleuren. DETILBURGSE KOERIER Op zondag 19 april werden de Brabantse Pupillenkampioen schappen schaken gehouden. Er deden in totaal 36 kinderen mee met dit schaaktoernooi in Rosmalen, verdeeld over drie leeftijdscategoriëen. De 7-jarige Luuk Baselmans uit de Reeshof in Tilburg deed mee in de categorie tot en met 8 jaar. Hij moest 10 partijen spelen. Eén keer werd het remise (gelijk spel), de andere 9 partijen won Luuk allemaal. En dus werd hij kampioen. Natuurlijk kreeg hij een mooie beker. In juni doet hij mee aan het Nederlands Kampioenschap schaken. Deze vindt plaats van. 10.00 uur tot 14.00 uur in het Huis van de Wereld, aan de Spoorlaan 346 te Tilburg. De I Kansenbeurs wordt georganiseerd om allochtone vrouwen kennis te laten maken met vrijwilligerswerk en hen te sti- muleren vrijwilligerswerk te gaan doen. De Taalmarkt, die in Tilburg gekoppeld is aan de Kansenbeurs, heeft tot doel vrijwilligers (taal- of inburgerings-coaches) te zoeken om inburgeraars te begeleiden. Wethouder Jan Hamming opent de Kansenbeurs/Talenmarkt en mevrouw Hülya Cigdem, journaliste en schrijfster van het boek ‘De importbruid', verleent ook haar medewerking. De pre sentatie is in handen van mevrouw Loutje Bosch alias mevrouw Loesch. 4 B De jongens van de F1 van voetbalclub Sc 't Zand uit Tilburg mogen zich sinds 15 april voorjaarskampioen noemen. Het team heeft tot op heden alle wed strijden weten te winnen. Staand van links naar rechts: Robin van Riel, Stijn van Hezik, Luca den Heijer, Roy Cruijs- sen, Daan Melis. Zittend van links naar I rechts: Aaron Aerts, Sander van Gooi, Joep Hoffman en Tijn Seeters. De trai ners zijn René Vermeer, Pim Fijneman en lan Ross. trxiï MOOIMANS^X 5 VIJF VOORDELEN^^ ■Lr**

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 7