ES] G emeenten i e u ws 0= Beek Gratis milieu Gezondheidscentrum aan Prinsenhoeven K Aparte inzameling plastic in hele stad Pasen: inzameling huisvuil verplaatst ."Vrijwillic voor stir Bijeenkomst over rol kunstenaar in stad Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilbuq a >er zwaarschriften van dhr. mw.: De milieustraten zijn op Tweede Paasdag gesloten. inzake weigering bouw- Meer informatie staat op www.tilburg.nl/afvalwijzer. Openbare hoorzitting inzake be- Foto team Media gemeente Tilburg. Ruimtelijke plannen Commissies Kapvergunningen Werken aan de weg Beleidsregels Wet bodembescherming Fontys Hogescholen voor de Kunsten en KORT (Kunst in de Openba re Ruimte van Tilburg) organiseren een bijeenkomst in Zaal 16 a3* het Carré. Op 16 april vanaf 20 uur praten zes kunstenaars oven zij voor de stad kunnen betekenen. Iedereen kan tot 1 7 n Een deskundige jury mineerd. Op 12 junit bekendgemaakt. een hun doch- Aan de Prinsenhoeven komt een gezondheidscentrum. (Foto Beeldveld/ Wilfried Scholtes) Ltilburgse koerier DE TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 9 APRIL 2009 jpark Konin«< van burgemeesi» an Tilburg maakt ing»™ in artikel 3.8 van de m ‘--'•end dat de jud rijbaan Iweg, Bergland- eg- Inwoners van Tilb bij milieustraat Al een bedanken die (CFT). Deze resten bodem-verbeteraa Trouwlaan Tot half juni inrichten als fiets- straat. i Tilburg maakt bekend 009 heeft besloten tot laudhavingsprotocol i» ’ot illegale horeca. lburg.nl. rijzigin- Vlierakkerweg Tot eind april werkzaamheden. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 9 april 2009. De gemeentebladen zijn verkrijgbaar bij het gemeentelijk informatiecentrum en de diverse stadswinkels. Stappegoorweg e. o. Tot eind april onderhol Stappegoorweg, Eifelw* weg en Abcovensewej Hogeschoollaan Tot half april herinrichting. Groenlostraat e.o. Tot half april herbestrating. Kastanjelaan, Udenhout Tot half mei herbestrating. Dongenseweg Tot half mei tussen Kranenberg en van Voorst tot Voorstweg ten. Borculolaan Tot half mei herbestrating. Dinsdag 14 april vanaf 10.45 uur in kamer 401 van stadskan toor 3. Wie de kapvergunningen met de bijbeho rende tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Gebiedsontwikkeling, tel. 542 87 24. Noordstraat Tot half mei herinrichting kruising bij Tuinstraat (Vijfsprong). Omlei ding via Willem II straat en Tuin straat. Heubergerstraat e.o. Tot half april herbestrating. De gemeente gaat In heel Tilburg plastic verpakkingen apart op halen. Een proef in vier wijken is een succes. Vanaf 1 juni komen er extra inzameibakken in de stad. Scheiden van plastic afval is goed voor het milieu en geeft meer ruimte in de duobak. Het Piushavengebied krijgt volgend jaar een gezondheidscentrum. Op de plek aan de Prinsenhoeven waar vroeger een sportzaak zat, is een nieuw gebouw gepland. Dat biedt in 2010 onderdak aan onder meer een apotheek, artsen en andere zorgverleners. WV Tilburg Spoorlaan 364, 5038 Openingstijden: ma 13 www.wvtllburg.nl. Agentschap Rooi Pa> On Ahausstraat 1, 504 Openingstijden: ma t/r Verkooppunt Udenh. Nogmaals, Kreitenmok Openingstijden: ma 13 B. B. van Voorst tot Voorstweg Komende maanden verlenging tot aan de Burg. Letschertweg. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen De gemeente verzoekt bewoners de duobakken en papiercontai- ners ‘s morgens om uiterlijk 8 uur buiten te zetten. Meer informatie: www.theater-zaall 6.nl www. tilburg. nl/kort - Akkermans, inzake afwijzing handhavingverzoeken hondenpen- sion; - De Jong, inzake weigering bouw vergunning. Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad. Burgemeester Letschertweg Onderhoud tunnel. Wegversmalling tussen Dalemdreef en Koolhoven laan. 13-213 13 13) naar voren brengen. »«n netgeen mondeling naar voren is ""acht, wordt een verslag gemaakt. De om te zijner tijd beroep in .---n het besluit, bij de Afdeling Lichtspraak van de Raad van State, staat voor eenieder open. Wittebolleplein Tot eind april opknappen speel plek. van alle chocolade-ei terecht bij de Beekse kunnen bezoekers tij paasdagen zoeken na struisvogeleieren. Di groot dat je ze bijna i missen. Bestel online kaarten en ontvang kijk voor meer inforr Mvw.beeksebergen.n Wandelen door duin De wandelkaarten vai enDrunense duinen De wandelkaart kost themagids 6. Ze zij deVWaan de Spoorl In week 15 hebben burgemeester en wet houders de volgende kapvergunningen verleend: In het pand komen straks huisart sen, tandartsen, thuiszorg, oste opathie, logopedie, fysiotherapie en psychotherapie. Er is ruimte voor meer zorgverleners. Voor de ontwikkeling van het centrum heeft de gemeente een akkoord gesloten met een BV uit Oisterwijk. Op korte termijn worden de ontwerpen voor het gebouw uitgewerkt en worden Julianapark Tot half april herbestrating. zocht venement dertig treedt de vergunningen aangevraagd. De omgeving van de Piushaven verandert de komende jarer levendig, stedelijk centrum tnet woningen aan het water en een groen havenpark. Het gebied krijgt ongeveer tweeduizend huur- en koopwoningen en een grootschalig winkelcentrum in het voormalige AaBe-compI Nieuwstraat Tot eind juli werkzaamheden aan riool. volgende week door de stad in een SRV-wagen. Die is omgebouwö tot een mobiele huiskamer. Alle Tilburgers zijn welkom om hier te buurten. Ze krijgen ‘T meej kuuks- kes’. Dit initiatief is onderdeel van de feestelijkheden in het jubile umjaar Tilburg 2009. De plaatsen »n waar de mobiele huiskamer komt, staan op internet: www.tilburg2009.nl. In het Willem II stadior groot vrijwilligersfeest belooft het weer een sj strijd te worden. De vr die kans maken op een CorAertsen, Naima Boi ly Sweep. Bij de organ genomineerd: gymnast ging Volt, Stadsgidserij de Antilliaanse kerkger Bij het college van de gemeente Tilburg is op 30 maart 2009 door de Stichting Bodem sanering NS (SBNS) een melding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie Insulindeplein ong. (Spoor wegterrein) in Tilburg. Aanvraag en bijbehorende stukken liggen vanaf 10 april 2009 gedurende twee weken ter Inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Ad—- en openingstijden: zie colofon. Belanghcu- benden kunnen, gedurende de termijn van terinzagelegging, hun zienswijze schrifte lijk bij het college van de gemeente Tilburg, de afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondeling bij het bodeminfor- matiepunt (tel. 013-213 13 13) naar voren brengen. Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht, wordt een verslag gemaakt. De mogelijkheid om te zijner tijd beroep in te stellen tegen het besluit, bij de Afdelir- Bestuursrechtspraak van de Raad van St.^, staat voor eenieder open. Artikel en 13 en 114 APV Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat het in zijn vergadering van 31 maart 2008 heeft besloten voorschriften vast te stellen ter regulering van de in artikel 13, lid 10 en 11 van de APV en artikel 114 van de APV gere gelde onderwerpen. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2009/11. Stadsdichter Frank van Pamelen presenteert de avond. Kunstenaars worden steeds vaker ingezet voor ambities van stadsbestuurders en woningcorporaties. Ze moeten de stad een levendig, humaan of ei gentijds gezicht geven. Onder meer de volgende vragen komen 16 april aan de orde. Welke belangen spelen hierbij een rol? Wat is de betekenis van een stadsdichter? Brengt een audiotour van een theatermaker Door werkzaamheden is een aan tal wegen helemaal of gedeeltelijk afgesloten. Meer informatie is ver- Burg. B. krijgbaar op telefoonummer (013) afgeslote 542 97 02. Zie ook internet: http://openbarewerken.tilbu Slecht weer kan leiden tot wij. gen. Commissie voor de bezwaarschriften Info aanvangstijden: tel. 542 89 72 Op vertoon van een is maximaal 1 kubit compost per persoc ldKa baar. Iedereen moei aven geschikte verpakkir en in en zorgen. De milieust nmet van 8 tot 17 uur. Composteren is goe milieu. GFT-afval wi hergebruikt. Boveni de meststof bij aan van C02. Het helpt tegen de opwarmin; aarde. Tegenwoordig kunn verwerkers allerlei duurzame energie 1 GFT-resten. Voorbet zijn elektriciteit, ga j brandstof. Hergebn i voordeliger dan het van restafval. Goed beter voor het milie portemonnee. Handhavingsprotocol horeca De burgemeester van Ti,u-— dat hij op 31 maart 2009 heeft besloten tot aanpassing van het Handhavingsprotocol horeca met betrekking tot illegale horeca. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2009/10. Bestemmingsplannen Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat het in zijn vergadering van 9 oktober 2008 heeft besloten het handboek digitaal uitwissel bare bestemmingsplannen vast te stellen. Dit besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2009/12. Festival Mundial Kaarten voor Festival in de voorverkoop ve Er zijn kaarten voor 2 en zondag. Ook is eei partout te koop voor Dagkaarten kosten ™°gr een passe-partoi TILBURG 1. Willem Elsschothof 4, 1 acacia in ach tertuin (6412/09). 2. Hieronymusstraat, 2 lindes in bestra ting naast Augustinusstraat 28 (09/2598). 3. Wingerdhoek, 1 iep in bestrating achter Mariastraat 10 (09/2599). 4. Dalemdreef, 8 populieren in berm (09/2601). 5. Kruidenl== nr 84 t/m 146 Openingstijden aangepast De balies van de gemeente hebber rond Pasen andere openingstij den. Op Goede Vrijdag (10 april) zijn de stadswinkels (Centrum, Noord en Reeshof) en servicepunt Vmbo-school in Reeshof Berkel-Enschot om 16 uur geslo- Bij station Reeshof komt in ten. Servicepunt Udenhout is ‘s avonds ook gesloten. Op Tweede Paasdag (maandag 13 april) zijn alle balies van de gemeente dicht. Planten op Korvelseweg Op de Korvelseweg komen half mei honderd manden met plan ten. De gemeente bevestigt ze aan lichtmasten tussen het Lieve Vrouweplein en het Korvelplein. De manden blijven een jaar han gen. Ze zijn een cadeau in het kader van het jubileum 200 jaar Tilburg. Vanaf half april hangen aan het begin en einde van de weg spandoeken die voorbijgangers attenderen op het feestjaar. Op dit terrein in Reeshof is een vmbo-school gepland. (Foto Beeldveld Wilfried Scholtes) bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een ge dagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de beschikking waar tegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Recht bank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergunningen kan pas gebruik worden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. In dien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik wor den gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. BERKEL ENSCHOT 1. Pieter Bruegellaan, 1 berk in plantsoen naast nr 18 (09/2597). 2. Jachtlaan, 1 tamme kastanje in plant soen achter nr 27 (09/2600). Wisseldiner “IJ een creatieve stad creatieve horeca. U h niet meer één restaur Wezen voor een geze uit. Het wisseldiner s gelegenheid om het v sen-, hoofd- en nager Kens in een ander res gebruiken. Wilt u de bijzonder maken, dar een stadswandeling fc boeken. Een historisc humoristische wande de mensen dichter bij hun stad? Kunnen kunstenaars de liefde ini stad (terug)brengen? Gespreksded nemers zijn onder anderen Ester van de Wiel, Madje Vollaers, Pascal Zwart, Jan Saris en Renate Zent- schnig. Aan het eind van de avond volgt een voorlopige conclusie. _.j---komt in 2011 een nieuwe vmbo-school. Die biedt onderdak aan vierhonderd! tot'zeshonderd leerlingen. Het nieuwe gebouw is gepland aan de noordkant van het spoor en zuide- Zingende kinderen gezocht lijk van de Kronenbergstraat. De De organisatie van het evenement raad moet nog akkoord gaan met Jong Tilburg Zingt zoekt dertig dit college voorstel. De school j kinderen voor een koor. Dat treedt gaat op zijn vroegst op 30 april van 16 tot 19 uur op in 1 augustus 2011 open. Er komt 1 de Stadhuisstraat. De koorleden een tijdelijk gebouw op dezelfde zijn tussen de 4 en 12 jaar oud. plek. Dat is vanaf augustus 2010 Ze moeten het leuk vinden om op beschikbaar. Op 15 april van een podium te staan. De kinderen 19.30 tot 21 uur is in het Beatris- krijgen eten, drinken en een college aan de Ketelhavenstraat T-shirt. Ouders kunnen hun doch- een informatieavond. ‘nlaan, 13 bomen in plantsoen to (6409/09). Mall Tilburg Burgemeester en wethouders van Tilburg maken bekend dat de ontwerp-structuur- visie detailhandel en economie 2009-2020 en bijbehorende plan-MER Mali Tilburg vanaf vrijdag 10 april 2009 tot en met maandag 25 mei 2009 ter inzage liggen. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen over de ontwerp-structuurvisie en het plan-MER ter kennis van de gemeenteraad brengen. Om het initiatief voor een Mali in Tilburg mogelijk te maken, moet het gemeentelijk beleid worden aangepast. De gemeente Tilburg heeft er voor gekozen om een thematische structuurvisie op te stellen op het gebied van detailhandel en economie. De structuurvisie, zoals bedoeld in artikel 2.1 lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening, is een essentieel instrument om de visie en de hoofdlijnen van het ruimtelijk beleid voor de gemeente Tilburg vast te leggen. De structuurvisie detailhandel en econo mie bevat ook een locatieafweging op basis van ruimtelijke en economische aspecten. Aan de structuurvisie is een plan-MER (MER betekent Milieu effect rapport) gekoppeld, omdat de structuurvisie een MER-plich- tige activiteit, de realisatie van een Mali, mogelijk maakt. Het planMER brengt de gevolgen van een Mali voor het milieu voor diverse locaties in beeld, om zo een geschikte locatiekeuze te kunnen maken. Mede op basis van de structuurvisie en het plan-MER is besloten de locatie ‘Stadsen tree Noord’ aan te wijzen als locatie voor realisatie van een Mali. De locatie ‘Stadsen tree Noord’ is gelegen in de ecologische hoofdstructuur. De ontwerp-structuurvisie en bijbehorende plan-MER Mali Tilburg liggen van vrijdag 10 april 2009 tot en met Adres: Stadswinkel Centrum. Telefoon: 0900 202 SO 10. E-mail: puinfo@tilburg.nl Open: ma 13-18 uur; di, wo, do, vr, 10 18 uur. Heuvelring Aanleg cityring. Eén rijstrook voor auto’s van Spoorlaan naar Korte Heuvel. Vrijstelling Burgemeester en Wethouders maken be kend dat op 25 maart 2009 (nummer 1496618), ontvangen op 24 maart 2009, op grond van artikel 19, eerste lid juncto vierde lid van de WRO vrijstelling is ver leend van de voorschriften behorende bij het bestemmingsplan 'De Haven, herziening A’ voor het bouwproject St. Josephstraat 38 te Tilburg Zand 2008, Leijpark Koningshoeven 2008 Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt ingevolge het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeenteraad op 16 maart 2009 de bestemmingsplannen ‘Zand 2008’ en 'Leijpark Koningshoeven 2008’ gewijzigd heeft vastgesteld en dat de plannen, met bijbehorende raadsbesluiten, van vrijdag 10 april 2009 tot en met maan dag 25 mei 2009 voor een ieder ter Inzage liggen. Het plangebied van ‘Zand 2008’ ligt ten westen van het centrum van Tilburg en wordt begrensd door het Wilhelminakanaal in het noorden, de Midden-Brabantweg en Ringbaan-West in het oosten, de spoorlijn Tilburg-Breda in het Zuiden en de Taxandri- ebaan en de Dongenseweg in het westen. In het plangebied gelden momenteel 12 ver schillende bestemmingsplannen, waarvan het oudste dateert uit 1968. Al deze plan nen worden - geheel of gedeeltelijk - ver vangen door één nieuw bestemmingsplan 'Zand 2008'. Het plangebied van ‘Leijpark Koningshoeven 2008' bevindt zich buiten het ringbanenstelsel aan de zuidoostelijke zijde van de stad, in het overgangsgebied tussen stad en buitengebied. In dit plan gebied gelden momenteel 6 verschillende bestemmingsplannen, waarvan het oudste dateert uit 1953. Al deze plannen worden - geheel of gedeeltelijk - vervangen door één nieuw bestemmingsplan ‘Leijpark Konings hoeven 2008’. De vastgestelde bestem mingsplannen bevatten zoals opgemerkt een aantal wijzigingen ten opzichte van de beide ontwerpbestemmingsplannen in kwestie, en liggen gedurende de genoemde termijn voor een ieder ter inzage in het Informatiecentrum in stadswinkel Centrum (adres- en openingstijden zie colofon). Daarnaast zijn de plannen met bijlagen te downloaden (in pdf) op www.tilburg.nl/ ruimtelijkeplannen. Tegen de vastgestelde bestemmingsplannen staat gedurende de genoemde termijn van terinzagelegging rechtstreeks beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Beroep kan worden ingesteld door belang hebbenden, die tijdig hun zienswijze ten aanzien van het desbetreffende ontwerpbe- stemmingsplan kenbaar hebben gemaakt bij de gemeenteraad, en daarnaast ook door belanghebbenden, die dit hebben nagela ten, voor zover het beroep zich richt tegen de gewijzigd vastgestelde onderdelen van het plan. U stelt beroep in door binnen de beroepstermijn een gemotiveerd, gedag tekend en ondertekend beroepschrift in te dienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een vastgesteld bestemmings plan treedt in werking na het verstrijken van de beroepstermijn. Een ingesteld be roep schorst de inwerkingtreding van een vastgestelde bestemmingsplan niét. Wel is het gedurende de beroepstermijn mogelijk de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak schriftelijk te verzoeken om een voorlopige voorziening te treffen tegen een vastgesteld bestemmingsplan (adres idem). Indien een dergelijk verzoek is gedaan, wordt de inwerkingtreding van het plan in kwestie opgeschort totdat op het verzoek is beslist. In 2007 begon een proef in wordt de uitstoot minder. Het Reeshof, Noord, Blaak en Berkel- ingezamelde plastic is geschikt Enschot. Vorig jaar haalde de als grondstof voor onder meer leente daar 4,5 kg plastic per nieuwe flessen, flacons, vloerbe- "”3er op. Verspreid over de dekking, tennisballen, speelgoed 4 nomen 86 inzameibakken te en fleecekleding. in, onder meer naast glasbak- Verbranden van restafval is ook duurder, dan hergebruik. De af valstoffenheffing zou erdoor om hoog gaan. Alle inwoners moeten die betalen. Maar de gemeente kiest voor de goedkoopste ma nier van verwerken. Tilburg is al drie jaar op rij de meest duur zame gemeente van Nederland. Het college en de raad willen dat graag zo houden. Meer informatie: www. tilburg. nl/plastic. Gemeentelijk informatiecentrum Kenniscentrum en centrale vraagbaak. Veel informatie over de stad en de gemeente. Folders, plannen en nota’s. Kranten, tijdschriften, Postbus 51, pakketten voor nieuwkomers. Informatiezuilen met de gemeentelijke internetsite. De gemeente haalt op Tweede Paasdag (maandag 13 april) geen huisvuil en papier op. De afvalwagens rijden in plaats daarvan op zaterdag 11 april. B.V., namens Holwegen B.V., een melding in gediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie Lovensekanaaldijk 113 in Tilburg. Aanvraag en bijbehorende stukken 11 >iggen vanaf 10 april liggen vanaf 10 april 2009 gedurende twee weken ter inzage in weken ter inzage in het Gemeentelijk Infor- irmatiecentrum. Adres matiecentrum. Adres en openingstijden: zie ie colofon. Belangheb- colofon. Belanghebbenden kunnen, gedu rende de termijn van terinzagelegging, hun zienswijze schriftelijk bij het college van de gemeente Tilburg, de afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondeling bij het bodeminformatiepunt (tel. 013-213 13 13) naar voren brer Van hetgeen mondeling n: gebracht, wordt een versl; mogelijkheid om ding te stellen tegen State, Bestuursrechtsp maandag 25 mei 2009 voor iedereen ter inzage in het Informatiecentrum (adres en openingstijden zie colofon). Tevens zijn de stukken te raadplegen via de gemeentelijke website www.tilburg.nl/Mall. Gedurende de periode van ter inzage kan iedereen zijn zienswijze ter kennis van de gemeenteraad brengen. U kunt deze schriftelijk zenden van ‘ontwerp-structuurvisie detailhandel en economie 2009-2020 en/of planMER Mali Tilburg’. U kunt uw zienswijze ook elektronisch indienen via de gemeentelijke website www.tilburg.nl/Mall. U kunt uw mondelinge zienswijze telefonisch kenbaar maken op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag bij mevrouw L. Trip, projectlei der structuurvisie en plan-MER. Zij is te bereiken op het telefoonnummer 013 - 542 8832. De commissie m.e.r. en andere betrokken (overheids)organen zullen in de gelegenheid worden gesteld om in dezelfde periode te reageren. Alle ontvangen zienswijzen worden verza meld en voorzien van een antwoord in een ‘antwoordnota’. Tevens wordt met redenen omkleed aangegeven op welke punten al dan niet tot aanpassing van de structuurvisie en/of planMER zal worden overgegaan. Uiteindelijk zal de definitieve structuurvisie in Juli aan de gemeenteraad worden voorgelegd ter vaststelling. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw L. Trip, project leider structuurvisie en planMER. Zij is te bereiken op het telefoonnummer 013 - 542 8832. Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie staat op internet: www.tilburg.nl/ruimtelijkeplannen. gemt bewoner stad kon staan, oi ken. Afgedankte kunststof verpak kingen zijn geschikt voor hergebruik. Tilburgers gooien dagelijks veel plastic weg zoals flessen, flacons en zakjes. Die komen tot nu toe bij het rest afval terecht en gaan dan naar de verbrandingsovens. De CO2- uitstoot van deze ovens is een zware belasting voor het milieu. Door plastic apart op te halen, ter of zoon aanmelden per e-mail: charlotte.maasen@tilburg.nl. Tele foon: (013)- 542 88 96. Meer infor- matie: www.tilburgzingt.nl. 1 Kijk voor het volledige programma op www.G-voetbalweekend.nl vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 april Evenemententerrein ‘t Laar, Tilburg I PLASTIC AFVAL KUN JE BETER SCHEIDEN

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2009 | | pagina 8