J moöimKSS ÉS Mooiman SNEEUWBALEFFECT Piet Piraat op schattenjacht kinder- agenda Feestelijke winterverhalen HöffiïEB EOD lurt Hes ÏèiSSSI zondag open [W Knutselen voor de kerstdagen Kerstfilm: Niko en de vliegende brigade Keukens Smullen van een bordje Alfabetsoep in Theaters Tilburg ^5 h [SNEEUWBALEF.FjEgTi ^KORTINGEN ELKAAR!! ''Ml DONDERDAG 11 DECEMBER 2008 - PAGINA 7 DECEMBER 2008 - PAGINA 6 oark 37, Ito**- 11.00 tot 15.00 uur en meedoen kost 2 Misschien komt de Kerstman ook wel naar Het Echowaaike. rg zijn wij op zoek rM/V 11.00 uur tot 17.00 uur 15.00 - Hoppet MOOIMAN KEUKENS TILBURG Ringbaan Oost 98 www.mooiman.nl vraag naar de voorwoorden in onze showroom. Piet Piraat beleeft een avontuur op het eiland van Kapitein Eksteroog. Strak 5. ALTIJD DE BESTE PRIJS! DE TILBURGSE KOERIER Zoekt u een kwaliteitskeuken voor de laagste prijs? Kom naar Mooiman, dan maken wij van u een tevreden klant. U vindt altijd wat u zoekt! 3. Keukens in alle prijsklassen, geheel op maat gemaakt Da 's mooi voor minder! leeswaren gepro- en deze gedistri- s In Nederland en ior alle activiteiten ig. U zult contact rheldenmetonze oductie Directeur, ;n, klantgerichtheid, ivertuigingskrachl. bent flexibel ;nt assertief nten. Daar- I. Andere voorkeur it de voor- llen, ook in Filmfoyer 13.00 - De drie rovers, In Toetjesland krijg je geen spruitjes te eten! Ticketservice van Theaters Tilburg. Smakelijk eten! MOOIMAN'S VIJF VOORDELEN' j zoek haar kinde- cunsten willen ver weet komt in een jong team oeit. Natuurlijk zijn rhouding met uw ZATERDAG 13 DECEMBER Het Echowaaike 11.00 - kerstknutsélen. 4 tot en met 12 jaar ADRESSEN: Bibliotheek Tilburg Cen trum Koningsplein 10 Poppentheater De Dwerg '15.00 Het meisje met de zwavelstokjes, vanaf pract mis t Poppentheater 't Groene Land (in Theater Het Idee) 14.30 - Dag, Koningin van de nacht. 4 tot en met 8 jaar (reserveren: 013-528 40 08) (m/v) st jij hoe een eekhoorn de winter door- it? levensmiddelen- ke functie, affiniteit oces- en product- kcCP, BRC en ISO niet uitgeleerd en eau te brengen ligkap, voat- gn Line. 4. Onze eigen monteurs perfecte montage en v met CV naar lugdijk aan Het Echo- rowaaike is Echte winterdieren Het museum is ook op ren die hun muzikale ki tonen en moeiteloos met de bellenkrans op de muziek mee bewegen. Probeer maar eens! Als je goed oplet kom je tijdens je ontdekkingstocht ook allerlei dieren tegen met een witte vacht of wit verenpak. De vraag is alleen of jij ze (nog) herkent. aan onze /ens in ons i volgt bin- ;n zijn van leveranciers 5 zorgen voor een vlekkeloze service op de kaart staat. Ze gaan zoek uit en belanden zo op van Kapitein Eksteroog. Als kinderen ontmoeten, besluiten ze hen te helpen om de schat te vinden. Samen beginnen zij aan een tocht vol gevaar en avonturen. Ifilialen ikelfilialen diverse van twee meter, en hun hondje Smikkel eiland terechtge Reus nemen hor en dwingen c zoeken. Intus Wat hebben een maretak, een heksenbal en een 2000 jaar oude Romeinse olie lamp met Kerstmis te maken? Kom tussen 9 december en 4 januari naar het chtig versierde Natuurmuseum Brabant in Tilburg, volg de speurtocht Kerst- binnen en buiten en ontdek het antwoord op deze vraag! De stoomboot van Sint-Nicolaas is alweer op w de ke geval bij I in Tilburr zaterdag Alle kinde 1. Vakkundige adviseurs zorgen gratis voor een perfect ontwerp 2. Enorme keuze in alle stijlen, van modern tot klassiek Bij de kersttijd hoort natuurlijk ook een mooie kerstfilm. En die is er dit jaar. Vanaf woensdag 17 december draait 'Niko en de vliegende brigade' in de bioscopen. Over een jong rendier dat zijn biologische vader gaat zoeken. Kijk voor alle kinderfilms in de filmagenda elders in deze krant WOENSDAG 17 DECEM BER Jongerencentrum Vision 13.30 - Activiteit kinderen groep 5,6 en 7 15.30 - Activiteit kinderen groep 8 Poppentheater De Bonte Engel orstelling (mim- maal 12 personen, reserve- ren uiterlijk mocindag) in Eksteroog Hij is c zijn aartsvijanc begraven. Al hij niet alleen ZONDAG 14 DECEMBER Bibliotheek Tilburg Cen trum 14.00 - Feestelijke winter verhalen. 4 tot 10 jaar Poppentheater De Dwerg 11.00 - Berengoed, 2 tot 4 jaar Theater De NWE Vorst ‘15.00 - Theater Artemis: Theaters Tilburg, Concert zaal Na een hevige storm belandt de norse Kapitein Eksteroog op een onbewoond eiland. Hij is op zoek naar een schat die nd Zilvertand daar ooit heeft J gauw merkt Eksteroog dat sn is. Reus, een grote kerel In de animatiefilm 'Niko en de vliegende brigade’ gaat het jonge, dappere rendier Niko op zoek naar zijn biologische vader. Niko heeft gehoord dat zijn vader een hele goede baan heeft: hij is namelijk rendier bij de beroemde vliegende slee van de Kerstman! Niko heeft last van hoogtevrees en duizeligheid, maar hij besluit toch vlieglessen te nemen. Die krijgt hij van Julius, een oudere vliegende eekhoorn. Tijdens zijn gevaarlijke zoektocht naar zijn de jonge bezoekers iets gemakkelijker dan die voor de oudere. Heb je de raadsels opgelpst en alle geheimen ontrafeld, dan krijg je een lek ker kerstsnoepje. vijf kinderen met zijn ook op het jekomen. Eksteroog en ..ondje Smikkel gevangen de kinderen naar de schat te jssen ontdekken Piet, Stien, Berend en Steven een eiland dat niet i op onder- het eiland ze daar de Vanaf volgende week woensdag beleeft Piet Piraat weer een nieuw spannend avontuur in de bioscoop. In 'Piet Piraat en het zwaard van Zilvertand' helpt hij vijf kinderen die van de gemene kapi tein Eksteroog moeten zoeken naar een schat... euro. Oh ja, misschien komt de Kerst man hoogstpersoonlijk ook nog een kijkje nemen...Neem je ouders gerust mee, die kunnen tussen 10.00 en 15.00 uur een kijkje nemen op de kerstmarkt in activi teitencentrum boerderij De Ruc de Rugdijk 5a. Dat is vlak bij 1 waaike. Het adres van Het Echc Griegstraat 475 in Tilburg. Filmfoyer Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg reserveren: 013-543 22 20 Het Echowaaike Jongerencentrum Vision Bosstraat 1 b Moergestel Poppentheater De Bonte Engel burg reserveren: 06-55 39 85 03 Poppentheater De Dwerg reserveren: 0416-38 39 13» Theater De NWE Vorst Willem II straat 49 Tilburg Theater Het Idee Gemjllehoekenweg 147 Theaters Tilburg Louis Bouwmeesterplein 1 Tilburg reserveren: 013-543 22 20 E op weg naar Spanje en dat betekent dat de kerstman nu voor de deur staat. In elk geval bij kinderboerderij Het Echowaaike in Tilburg-Noord, want daar kun je op zaterdag 13 december al kerstknutselen. Alle kinderen tussen de 4 en 12 jaar zijn welkom. De knutselmiddag duurt van 11.00 tot 15.00 uur en meedoen kost 2 Wil jij echt in de decem- bersfeer komen? Zondag 14 december komt 'De Feestkamer' een feeste lijke middag verzorgen voor kinderen van 4-10 jaar in Bibliotheek Til burg Centrum. Kom je ook mee luisteren naar echte winterse verhalen? Zo'n verhaal dat echt past bij sneeuw, kerst en oud en nieuw? Daarna kun je iets knutselen dat met het verhaal te maken heeft...De middag duurt van 14.00 tot 15.30 uur en de toegang is gratis. Adres: Koningsplein 10 in Tilburg. 14.30 - Magogo Kamer orkest: Kwintet voor kids, vader, wordt Niko ook geholpen door een assertieve zingende nerts. Ze worden echter tegenge werkt door wolven. De stemmen in deze Nederlands gesproken film zijn van onder andere Urba- nus, Georgina Verbaan en Chris Zegers. Op de website www. nikodefilm vind je meer infor matie over deze leuke kerstfilm. Bijvoorbeeld een kleurwedstrijd waarmee je een Niko-pakket kunt winnen! litstraling. In vele combinaties te leveren. Met combi-oven, kookplaat, afzuig wasser koelkast uit de Bauknecht Desigr Extra informatie Natuurmuseum Brabant vind je aan de Spoorlaan 434 in Tilburg, schuin rechts tegenover het station van Tilburg. De openingstijden zijn dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag en zondag van 12.00 tot-17.00 uur. Op eerste kerstdag en Nieuwjaars dag gesloten. Op tweede kerstdag open van 12.00 tot 17.00 uur. Op Oudjaardag gesloten om 16.00 uur. Voor meer infor matie zie www.natuurmuseumbrabant.nl of bel 013-535 39 35. Stoere MDF keuken. Gelakte MDF deuren met verticale ingefreesde groeven, ind. combi-oven, kookplaat, afzuig kap, vaatwasser koelkast. Leverbaar in 11 kleuren. Mooiman's Baseline. Functionele keuken leverbaar in diverse eigentijdse kleuren. Ind. combi-oven, kookplaat, afzuigkap, vaatwasser koelkast. Sinterklaas en Kerstman Ben je ouder dan 8 jaar? Dan ontdek je tijdens de tocht het geheim van de Kerstman. Het heeft iets te maken met onze eigen Sinterklaas maar ook met een wereldwijd bekend colamerk, maar wat!? Goed nieuws, want er komt een extra voorstelling in Theaters Til burg van Alfabetsoep van Dans groep De Meekers. Óp zondag 21 december, de eerste zondag van de kerstvakantie kunnen 6-plussers komen genieten van deze lekkerste dansvoorstelling voor kinderen. Da's nog eens een goed begin van je kerstvakantie! Het verhaal gaat over het kleine meisje Candy dat naar Toetjesland wil. Daaï krijgt ze in elk geval geen vieze spruitjes te eten! Weet jij misschien de weg naar Toe tjesland? De voorstelling begint om 14.00 uur in de Studio van Theaters Tilburg. Bestel je kaartjes via www. theaterstilburg.nl, bel naar 013-543 22 20 of kom naar de balie van de MOOIMAN'S SNEEUWBALEFFECT!* Bij Mooiman treedt het sneeuwbaleffect op. De sneeuwbal rolt door de showroom en verzamelt kortingen. Het begint bij kortingen op keukenmeubelen tot 35%, dan volgt korting op apparatuur, die op kan lopen tot wel 45%. Tijdens de eindejaarsshow ontvangt u daar bovenop nog eens 10% extra beslissingskorting. Deze vlijmscherpe prijs kunt u prijsvast reserveren tot 2011, en als klap.op de vuurpijl direct bij aankoop een mooi kado. Da's weer mooi voor minder. In "Natuurmuseum Brabant ligt voor jou een superleuke en leerzame speurtocht klaar. Want heb je jezelf al eens afge vraagd hoe dieren de winter kunnen overleven? Of waarom er van die mooie glimmende kerstballen in de kerstboom worden gehangen? Het schijnt iets te maken te hebben met enge heksen! Tij dens de speurtocht krijg je antwoord op deze vragen. Er is een speurtocht voor kinderen in de leeftijd 4 tot en met 8 en van 9 tot en met 12 jaar. >rm, warm Kerstsnoepje toe Als je een beetje toe bent aan rust, schuif dan aan de speeltafel aan en maak de kerstpuzzel. Natuurlijk is de puzzel voor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 7