Huisarts Gerbranda naar Korvelplein Torenhoge korting op uw zorgverzekering! Bezuinig liever met onze december aanbiedingen! FUSIONZ DAYSPA Mixed Beauty Methods Huisarts van alle markten thuis multifit r op de verkeerde dingen! Bezuinig niet Longgetransplanteerden aan start kampioenschap traplopen 1 FIT-EASY Fusionz Dayspa opent haar deuren DE TILBURGSE KOERIER OE TILBURGSE KOE 'Ik voelde me dik, lelijk, nutteloos en waardeloos. Alles wat ri is hij afwezig :n de vakantie. Actief in Gezondheid - ZONNEBANK 10-strippenkaart voor slechts 39,- (i.p.v. €49,50) opge- iijk. Zij - BINNEN-TENNIS 10-strippenkaart voor slechts €^,-a.P.v.€i3o,-) 06 42 20 20 23 Reeshof I Tilburg-Noord I www.sportooms.nl UÏXL a (T. Dongen, tel: 0162-314265 Hilvarenbeek, tel: 013-5054423 Tilburg (Reeshof), tel: 013-5716350 - GRATIS SPORTEN (fitness en groepslessen) tot 1 januari 2009, bij afsluiten onbeperkt jaarabonnement fitness, incl. gratis gebruik crèche, sauna’s, tennisbanen en zwembad. (Thebe leden extra 10% korting) - WINTERSTOP-ABONNEMENT 2 maanden onbeperkt sporten voor slechts 79,- incl. persoonlijk trainingsplan, individuele instructie en begeleiding, deelname aan fitness en groepslessen en gebruik sauna. Ook leuk idee als Kerst-cadeau’ When you love someone, give them Fusionz Time! Deze korting geldt voor de basisverzekering, maar ook voor dp aanvullende verzekering, jongerenverzekering, 50+ verzekering en tandartsverzekering. Uw jaarlijkse besparing kan met deze collectieve verzekering oplopen tot enkele honderden euro's! ik aanpakte mislukte. Vrienden raakte ik kwijt. Ik voelde me steeds minder begrepen en zakte steeds verder weg.1 Wist u dat u zich niet zo hoeft te voelen? Neurofeedback kan weer evenwicht geven. Afhankelijk van uw ziektekostenverzekering vindt (gedeeltelijke) vergoeding plaats van neurofeedback en voedingsadvies. Indiaas Hierbij handen en Oosterwijksestraat 9a Alphen (N.B.) tel; 013-5083308 Breng u zelf weer in balans met Fit-Easy. Lekker makkelijk! Meer informatie en/of aanmelden? www.thebe.nl 0900-8122 (C0,10p/m) de a VOOr air haar e?' Op vrije branda 15 de in vei Wilt u een persoonlijk cadeau voor de feestdagen? www.fit-easy.nl info@fit-easy.nl i aan de medische centralisten, «at ik gezien had was nodig en zinvol. Een goede samenwerking tussen patiënt, medisch centralist, huisarts en spoedeisende hulp. Zo zou het altijd moeten gaan. DONDERDAG 11 DECEMBER 2008 - PAGINA 12 - Succes vol FVALLEN met Diplan voor slechts 99,-a.P.v. e 149,-) health leisure centres fitness-sauna-tennis-squash-zwembad-zonnestudio www.multifit.nl Via Thebe Extra kunnen u én uw gezin gebruik maken van de collectieve zorgverzekering van CZ. Als u lid bent of wordt van Thebe Extra en u meldt zich voor 1 januari 2009 aan, krijgt u een korting van maar liefst 7,5% op uw zorgverzekering. Bij Thebe Extra kunt u bovendien voordelig gebruik maken ten aanvullende diensten en cursussen, gericht op een gezond en comfortabel leven voor jong.en oud. Het aanbod varieert van handige services-aan-huis tot praktische cursussen. Denk aan onze cadeaubonnen. Deze zijn persoonlijk in te vullen en op maat samen te stellen. jisartsen Korvelplein 10 5025JN Tilburg Tel. 013-4683183 Fit-Easy Natuurgeneeskundig centrum voor Neurofeedback Training Voeding Beweging (via elektrostimuiatie) en Ontspanning (via massages) Verrichtingen die óók in de huisartsenpraktijk kunnen worden gedaan, worden teruggehaald uit het ziekenhuis en de praktijken moeten weer groter worden. Daarbij mag de huisarts geholpen worden door o.a. de praktijkondersteuner (POH) Patiënten van dokter Gerbranda blijven gewoon patiënt bij hun J- praktijk verandert per 1 januari 2009. ,roi Korvelplein 10 hebben naast dokter Gerbranda nog drie andere huisartsen een praktijk Patiënten staan daarom nooit voor een gesloten deur. Ook tijdens vakanties en nascholingsdagen zijn altijd artsen en assistentes aanwezig die waarnemen. Met de verhuizing verdwijnt na 35 jaar het vertrouwde gezicht van mevrouw Gerbranda uit de praktijk. Al die jaren was de echtge note'van de huisarts actief als assistente, Gegevens met ingang van 2 januari 2009: waarnemend assistente, opleider en coach Gerbranda Huisarts SA. van assistentes en niet zelden zorgde zij Huisartsen zelf voor spoedvervoer naar het ziekenhuis. Op de achtergrond zal mevrouw Gerbranda actief blijven als medeverantwoordelijke voor Touch Down Wereldkampioen Take off Vice Wereldkampioen Streetdance 2008!!! Fit- Easy Angelina Grootswagers Mechelenstraat 43 5045 KS Tilburg Onder het thema Sporten Voor Organen nemen Tilburger Bas van den Hoven en Martijn Oudeman vandaag, donderdag 11 december, deel aan het Open NSK traplopen te Nijmegen. Het studen tenkampioenschap wordt dit jaar voor de 10e keer georganiseerd door de Nijmeegse Studenten Atletiekvereniging 't Haasje. Hiermee vragen Bas en Martijn aandacht voor het schrijnende donor- tekort door te laten zien welke fysieke moge lijkheden zij na hun longtransplantatie allemaal weer hebben. Bas van den Hoven en Martijn Oudeman zijn niet alleen fervente hardlopers. Ze testen hun nieuwe fysieke mogelijkheden op meerdere fronten. Zo maken ze deel uit van het Nederlands getrans planteerd roeiteam van Stichting Sport en Trans plantatie. Daarmee zijn ze in training voor deel name aan de World Transplant Games volgend jaar augustus in Gold Coast, Australië. Dit zijn de olympische spelen voor getransplanteerden. Hier hopen ze voor Nederland na de olympische spelen en de paralympics nog meer eremetaal in de wacht te slepen. automatisering en hoofdverantwoordelijke jr alle financiële zaken in de praktijk van r.-ar echtgenoot. iarbij mag de huisarts geholpen Op vrijdag 2 januari 2009 start dokter Ger- de praktijkondersteuner (POH) branda in de nieuwe praktijk. Vanaf maandag en de Diabetesverpleegkundige15 december tot vrijdag 2 januari is hij afwezig dokter Gerbranda blijven gewoon in verband met de verhuizing en de vakantie. r„_n huisarts, alleen de locatie van de De praktijk wordt tot en met woensdag 31 -derf per 1 januari 2009. Aan het december waargenomen door de collega's uit de huidige waameemgroep. Op het bandje dat u hoort wanneer u de huidige praktijk belt staan hun namen en telefoonnummers nog vermeld. Op zaterdag 17 januari is er van 11.00 tot 15.00 uur Open Huis in de nieuwe praktijk aan het Korvelplein 10. Alle belangstel lenden zijn van harte welkom. De praktijk van de Tilburgse hui: van de Bredaseweg naar het adr Tilburgse textielfabrikanten Van I aan de Bredaseweg 253 niet meer aan moderne huisartsengeneeskun. méér patiënten. jisarts S. Gerbranda verhuist met ingang van 1 januari 2009 Ires Korvelplein 10. Dit is de voormalige villa van de bekende Dooren Dams. Na meer dan 70 jaar kan de praktijkruimte :er voldoen aan de eisen die door minister en verzekeraars jnde gesteld worden. De huisarts moet méér gaan doen voor Bij het onlangs geopende Fusionz Dayspa, Oosterwijk sestraat 9a in Alphen, kunt u kennis maken met gezichts-, lichaam- en voetbehandelin- gen. De gebruikte technie ken zijn gebaseerd op de principes van balans tussen lichaam en geest. Hiervoor is inspiratie gevonden in ver schillende werelddelen. Uniek is het gebruik van massa- getechnieken uit het Oriën taals, Mediterraans, en Arabisch gebied, wordt veel met onderarmen gewerkt. .Ver der biedt de Dayspa de voor Nederland nieuwe Signature treatment uit Azië; een zelf samengestelde behandeling, die geldt als de handtekening van Fusionz Dayspa. Voor deze behandeling heeft men speciaal uit Thailand Panpuri laten overkomen. Fusionz Dayspa is opge richt door Esther Stuijk. Zij beheerst onder andere de verschillende Aziatische mas sage- en schoonheidstech- nieken. Daarnaast is zij podo- loge. In de Dayspa wordt zij bijgestaan door Roos Damen. Zij geeft Hydrowavemassage op warmwaterkussens. Daar naast is ze voetreflexthera- peute en pedicure. Kijk voor het complete pro gramma op website www. fusionzdayspa.nl. Meer infor matie: Esther Stuijk, Ooster wijksestraat 9a in Alphen; tel. 013-5083308; e-mail esther@fusionzdayspa.nl Huisarts Roland Rasenberg heeft zijn eigen praktijk in vaatoperatie aan de benen had gehad met mogelijk als Oisterwijk. Zoals zijn ruim 150 collega-huisartsen in complicatie een hartinfarct. Hij was erg ongerust over het Midden-Brabant, doet hij buiten kantooruren dienst op gebeurde, bang voor alle medicatie en het gevoel van een de Huisartsenpost Midden-Brabant. Zo'n vijftig keer per koud been. Onderzoek deed hem geruststellen. De meeste jaar is hij te vinden in één van de vestigingen in Tilburg tijd heb ik besteed aan een verwarde man met stern en Waalwijk. Hij vindt de diensten enerverend en inte- mingsstoomis, die enorm druk was en opgenomen wilde ressant. Daarom deelt hij zijn ervaringen graag met de worden. Het gesprek ging van de hak op de tak en met lezers van De Tilburgse Koerier. veel moeite heb ik hem met behulp van de familie toch kunnen helpen. Er was geen zelfdodinggevaar. De onrust Als huisarts ben je echt een "medische alleskunner". was te hanteren met het advies zich morgen te melden bij Afgelopen vrijdagavond was ik de dienstdoend arts op de huisartsenpost in zijn eigen regio. onze huisartsenpost in het St. Elisabeth Ziekenhuis. Het Nog 2 redelijk grote snijwonden gehecht na een val in het was een bijzondere avond, druk maar zinvol. De avond glas. Een blindedarminfectie bij een jongen van 14 jaar begon met een kindje van 14 weken dat sloom zou zijn, ingestuurd en enkele ouders met kleine kinderen met benauwd was en slecht dronk, maar geen koorts had. een soort bovenste luchtweginfectie gerustgesteld. Tevens Navraag en onderzoek liet zien dat het kind mogelijk geprobeerd een uit de kom geschoten kaakgewricht terug een RS virusinfectie (komt nu veel voor) had. Gezien de te zetten. Dit lukte mij niet en de kaakchirurg liet mij op benauwdheid en de leeftijd heb ik het kindje toch direct de Spoedeisende Hulp zien hoe hij dit klusje klaarde. Weer doorverwezen naar de kinderarts op de Spoedeisende iets geleerd. Na ongeveer 20 consulten ging ik weliswaar Hulp. Daarna zag ik een man met een zeer pijnlijke infec- wat vermoeid omdat het vrijdagavond was na een gewone tie rond de nagel; 1 sneetje, spoelen en goede adviezen week werk, doch voldaan naar huis. Toch leuk dat vak met deden de man met minder pijn naar huis keren. De al die verschillende aandoeningen, een mooi vak, huisarts patiënt daarna, een jonge man, had mogelijk een darm- zijn. infectie opgelopen (Norovirus) en was daarbij wat bloed Met de complimenten gaan opgeven omdat hij Ibuprofen had ingenomen, een alles wat ik gezien had pijnstiller die soms het maagslijmvlies kan aantasten. J!-1 Daarna een man gezien die een week geleden een grote Woer Done Vrijde Zater

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 12