ft ^Gemeente nieuws Gel me I -r U ook? f "W f Io Wij zijn winterklaar K Zorghuis helpt bij sociale problemen Bestrijding gladheid: strooizout verkrijgbaar Veel bezoekers tijdens inloopavond Hayenpark •'./•OW Jeugdsportpas Tjip isW Haal gratis strooizout ilgen if vas Download vanaf 3» - r Foto team jmerkt als 1 linde in plantsoen Het Havep in 7, 8 dennen in achtertuin Ontwerpbeschikkingen Beschikkingen Onteigeningen Commissies Wet milieubeheer/Algemene Wet bestuursrecht Kapvergunningen Verordeningen Bestemmingsplannen www.tilburg.nl de gratis mobiele toeristengids TU 1. Cal (6333/ Ruim honderdvijftig mensen bezochten 19 november een inloop avond met als gespreksonderwerp het Havenpark. Dat komt rondom de Piushaven. Het deel aan de noordoever bij Hoogvenne en Arm- hoefse Akkers wordt volgend jaar als eerste aangelegd. Tijdens de inloopavond werd het ontwerp gepresenteerd. Werkende bijstand I tingen is een lijst 120 proct deze grot sms TILBURG naar 5040 Lovei Omda zijn bedr itwerp- ten en: tel. 542 89 72 Daar nauw werk Eetcafé 27-01. >rXr nemers- Direct naar de website van Safaripark Beekse Bergen 1 Douglasspar in plant- 538). sierpe DE TILBURGSE KOERIER 1 DONDERDAG 27 NOVEMBER 2008 - PAGINA 8 Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg DE TILBURGSE atten alle en daar- Dinsda; 10.45 u stadskc wikkelin<* te ontei0 de bestemt verkeer-ve lag 2 december uur in kamer 4 tantoor 3. Commissie voor de bezwaarschrift Info aanvangstijder Meer info commissies: www.tilburg.nl/raad. gegev ging' de uiteit. vervolge tieve bes an de wegens* ei ontwerp-on ende stukken, anaf 28 noven I Beekse Bergen I fift «ft'X’T'TF VM NfWTfti en-Noord ■dat nog niet alle percelen minnelijk n verworven voor de realisering van het irijventerrein Loven Noord 1, start de Onderho De gemee een deel een opkn cember z In de om( laan, Hof] Heemsthc bomen w aantal inl ruimte. D ongeveer bekijkt di bomen er Openbare hoorzitting inzake be zwaarschriften van dhr. raw.: Tilburg krijgt vanaf 1 december een zogeheten Zorghuis aan de Spoorlaan 448. Daar gaan veel organisaties samenwerken om kwets bare personen en gezinnen met meervoudige problemen te helpen. De instellingen willen armoede, werkloosheid, dakloosheid, overlast en onveiligheid terugdringen. at 35.5071 BA Udenhout, tel. 013 - 511 09 37. jr, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Het Zorghuis komt in dit pand aan de Spoorlaan. (Foto Beeldveld Wilfried Scholtes) BERKEL ENSCHOT 1. Burg. Adamslaan 8, 8 bomen in voor-, zij- en achtertuin (6336/08). 2. Abdijlaan 14, 1 kastanje in achtertuin (6340/08). teigeningspla.. ingevolge de A it in de geleger 1 termijn waarin 1 i ter inzage 2008 tot en Ben je tussen de 4 en 18 jaar? En wil je met kor- Wï ting sporten, sportartikelen kopen of wedstrijden .fz-* j bekijken in Tilburg? Dan is de jeugdsportpas Tjip iets voor jou. ir vanaf 401 van Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie bestemmingsplannen: www.tilburg.nl -> homepage -> bestemmingsplannen. In week 48 hebben burgemeester en wet houders de volgende kapvergunningen verleend: Ontheffingsr Het college vs der van Tilby: zijn vergader beeft besloter Ingsregeling Parkeerbelastingen Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 3, 10 en 11 novem ber 2008 heeft besloten tot vaststelling van de verordening parkeerbelastingen 2009. Het hiervoor genoemde besluit werd reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2008/33. De verordening parkeerbelastingen zal op 5 december 2008 in werking treden. De da tum van ingang van de heffing is 1 Januari 2009. - Jorritsma van ‘t Moordende, in zake bouwvergunning Pastoor Schutjesstraat; - Van Gemert, inzake bouwvergun ning Heubergerstraat; Ma F. www.tilburg.nl V.. - Wijziging voorschriften Het bevoegd gezag kan de aan een vergun ning verbonden voorschriften en beperkin gen wijzigen, aanvullen of intrekken als dit in het belang van de bescherming van Op vertoon van deze pas ont vang je een aantrekkelijke korting. Zwemmen, schaatsen, sportschoenen kopen of een thuiswedstrijd van Willem II bezoeken: het kan allemaal extra voordelig. De Tjip-pas is voor 10 euro te koop (plus 5 euro borg) bij de sportcom plexen Drieburcht, Reeshof, H"‘b in Berkel- veld in Ut ber officie lopige er al sindi >recht- Beide ban zijn maar bij de aan De hiervoor genoemde besluiten werden reeds gepubliceerd in het gemeenteblad 2008/32. De genoemde (wijzigingen van) belastingverordeningen zullen op 1 januari 2009 in werking treden. 001'15.15 Er zijn de en andere Het Zorghuis is geen nieuwe organi- satielaag of extra stap om de juiste zorg te krijgen. Problemen worden in de wijken gesignaleerd en aan de juiste instelling doorgegeven. Alleen heel complexe situaties komen bij het Zorghuis terecht. Daar maken meerdere instellingen samen een plan. Dat richt zich op inkomen, dagbesteding, huisvesting en zorg. De gemeente stuurt het nieuwe Zorghuis aan. Wethouder Marieke Moorman verwacht er veel van: “Meervoudige problemen zijn lastig aan te pakken. Juist als veel instel lingen een taak hebben, komt het voor dat klanten tussen de wal en Safaripark Beekse Bergen Ook tijdens de winter is het safaripark Beekse Bergen geopend. U kunt het op vier manieren ontdekken. Wandelend, met de safaribus, de boot en met de eigen auto. De kosten zijn 9,95 voor volwassenen en 7,95 voor kinderen en 60-plus. UDENHOUT 1. Essenlaan 7, 8 dennen in achtertuin (6337/08). I Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan I aanvragers bekend gemaakt op 27 novem- I ber 2008. i bij de afde- van de dienst Gebiedsontwik- Schouwburgring 103, kamer 206. De eigenaren en zakelijk gerechtigden van de betreffende percelen krijgen een afzon derlijke kennisgeving. Ingevolge artikel 10 Wet openbaarheid van bestuur zullen de ondêrhandelingsstukken niet voor ieder een ter inzage liggen. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot vaststelling van het onteigeningsplan, worden belang hebbenden ingevolg’e de Algemene wet bestuursrecht in de gelegenheid gesteld gedurende de termijn waarin het ont onteigeningsplan ter inzage ligt, in casu ■n 28 november tot en met 9 januari 2009, -ji zienswijze tegen de voorgenomen iteigening te starten schriftelijk kenbaar iaken bij de gemeenteraad van Tilburg, adres Postbus 9015 55000 LH Tilburg. Voor het mondeling kenbaar maken kan telefonisch contact worden opgenomen met bovengenoemde telefoonnummers. Vrijstelling bestemmingsplan Bij de gemeente Tilburg zijn verzoeken ingediend voor het verlenen van vrijstel ling van het huidige bestemmingsplan. De bouwplannen passen niet binnen het hui dige bestemmingsplan. Als een bouwplan in strijd is met het bestemmingsplan maar wel past binnen het gemeentelijk beleid ’kan de gemeente medewerking aan zo’n plan verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke orde ning. Deze procedure kent verschillende fases, namelijk de mogelijkheid om in te spreken en om zienswijzen in te dienen. Voor de volgende plannen heeft het col lege de ruimtelijke onderbouwing defini tief vastgesteld. Van deze plannen liggen daarom het ontwerpbesluit, de ruimtelijke nen v onderbouwing en het bouwplan van 28 beller Belastingverordeningen Het college van burgemeester en wethou ders van Tilburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 3, 10 en 11 novem ber 2008 heeft besloten tot vaststelling en —“■’‘"'"g van de volgende belastingver- ingen: 1. verordening tot heffing en invordering van de onroerende zaakbelas- oever wandelen over een fraai voetpad, in een gebied dat vanaf de stad gezien steeds groener wordt. Onder de belangstellenden op 19 november waren ook toekomstige bewoners. Dat zijn mensen die zich ingeschreven hebben voor een nieuwe woning aan de Piushaven. Zij ontvangen meer informatie als de verkoop begint. Een datum hier voor is nog niet bekend. De aanleg van het Havenpark begint volgend jaar en verloopt in verschillende fases. heeft meer informatie over data en prijzen en u kunt er ook een dagtocht boeken. Onder meer de volgende dagtochten staan op het programma: Speelgoed op ‘t Loo, KreaDoe beurs, Dickens festijn, wijziging - ordeninge I invordering van de onroerende zaakbelas- 1 tingen 2009; 2. verordening tot heffing en invordering van de belastingen op roerende gendé lege de ruimtelijk tlef vastgesteld. Var J-m ontwer- uiiuci uouwing eni. november 2008 tot en met 8 januari 2009 ter inzage: 1. Het vergroten van de tandartsenpraktijk aan de Conservatoriumlaan 56 te Tilburg. Dit plan ligt ter inzage in het gemeente- Stappegoor en het ijssportcen- trum. Op vertoon van de pas ontvang je minimaal 50 procent korting op de entree van de Tilburgse zwembaden en het ijssportcen- trum. En je krijgt ook voordeel bij dertien partners. Op www.tjiptilburg.nl staat meer informatie. KreaDoe beurs, Antwerpen, Brugge, Gent en Holiday on Ice. Concerten nieuwjaar Toegangskaarten voor de nieuw- jaarswens-concerten waren voorgaande jaren verkrijgbaar bij Brabantse WV-kantoren. Dit jaar kunt u rechtstreeks kaarten kopen bij het Chassé Theater in Breda. Maximaal vier kaarten per persoon. Internet: www.chasse.nl. 1 Tel. (076) 530 31 32. ILBURG Calandhof 128, 1 beuk in achtertuin (6333/08). 2. Vierwindenlaan 15, 1 conifeer in ach tertuin (6334/08). 3. Hoogkarspelstraat 49, 1 Sequoia in achtertuin (6335/08). 4. Textielstraat 60, 1 sterkers in achter tuin (6338/08). 5. Wolterbeekstraat. voor nr 50 (08/2536). 6. Top Naeffdreef. 1 j soen to nr 2Ö (08/2 5 3 7. Nijverstraat, 12 sierperen en 1 plataan in bestrating thv nr 8 t/m 84 (08/2539). 8. Jac. van Vollenhovenstraat, 1 esdoorn in plantsoen nr304 A, v.v. Z1GO (08/2540). 9. Korvelseweg 219A, 2 acacia's en 1 val id se Christusdoorn in achtertuin (6339/08). het schip vallen. Het Zorghuis moet daar verandering in brengen. werken zorginstellingen heel samen. Dat is nodig om maatwerk te kunnen bieden. De gemeente pakt hierin een regierol. We doen dat vanuit onze wettelijke taken om kwetsbare burgers te onder steunen, participatie te bevorderen en overlast terug te dringen. Het Zorghuis zit samen met het Vei- ligheidshuis in één pand aan de Spoorlaan. Dat zorgt voor verbin ding tussen de thema's veiligheid, jeugd, zorg en welzijn. Zo kunnen we echt doorpakken als er proble men zijn.” Digitale toeristengids Dwalen door Tilburg met je mobiele telefoon. De digitale toe ristengids is gratis te downloaden op www.tilburg.nl. De gids is on derverdeeld in zeven categorieën: eten, drinken en slapen, evene menten, naar buiten, leuk om te doen, winkelen, nuttige adressen en verkeer en vervoer. Downloa den zonder computer kan ook. U moet dan wel internet hebben op uw mobiele telefoon. Sms TILBURG naar 5040. U ontvangt dan een link. Na het downloaden heeft u het internet niet meer nodig om gebruik te maken van de gids. Meer informatie: www.tilburg.nl/ toeristengids. Kerstdagtochten De nieuwe BBA-brochure met kerstdagtochten is uit. Voor een leuk dagje weg naar de Duitse en Nederlandse kerstmarkten, een beurs in Tilburg of dagtochtjes naar Londen en Parijs. De VW en toegangen tot bijvoorbeeld scholen en ziekenhuizen heb ben prioriteit. De straten en fietspaden die in de strooiroute zijn opgenomen, worden in ongeveer vier uur afgewerkt. Ook bewoners kunnen iets aan -**JU-!id doen, door de stoep voor hun woning of bedrijf schoon te houden. Met de slo gan ‘Wij zijn winterklaar, u ook?’ wil de gemeente mensen wijzen op hun burgerplicht. Op www.tilburg.nl (zoekwoord gladheid) staat meer informa tie. Ook is de bon voor gratis strooizout hier te downloaden. Wethoude het super deze groe Het wordt in het Tilt Tot nu tot gedwonge mensen n kunnen w den. We v geveer tw de lijst st; kennen. E deze groe armen.” Tilburgen kunnen v; Maar zij v tijd. De at gemeente Tegen inlevering van een bon zijn gratis zakjes strooizout verkrijgbaar. Die kunnen Tilburgers gebruiken bij gladheid. Iedereen kan het zout ophalen bij de inzamelpunten voor klein chemisch en elektrisch afval (KCA) op de weekmarkten. Ook het Brabants Afvai Team (BAT) heeft ze op voorraad. Inwerkingtreding Op grond van hef bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een gedagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te< worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de beschik king waartegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Breda, sector bestuurs recht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening wor den ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingediend. Van voornoemde kapvergun ningen kan pas gebruik wórden gemaakt 3 weken na de dag van bekendmaking aan de aanvrager. Indien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlo-1— voorziening bij de arrondissementsrec... bank is ingediend kan van deze vergup- ning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorzie ning afwijzend is beslist. •ergunnir, ingen wil ontact Het BAT is gevestigd aan de Ceramstraat 6 en is op werkda gen open van 8 tot 17 uur. De strooiploeg van de gemeente staat klaar wanneer het glad dreigt te worden. Het BAT be schikt over de nodige weers- informatie om preventief te gladheid doen, door de stoei kunnen strooien. Daarom zijn voor hun woning of bedrijf de wagens vaak niet op de schoon te houden. Met weg te zien als het glad wordt. gan ‘Wij zijn winterklaa Het zout is dan meestal al ge strooid. De gemeente kan niet overal strooien. Daarom volgen de me dewerkers een vooraf vastge stelde route. Belangrijke wegen Onderstaande beschikkingen liggen vanaf 1 december 2008 ter inzage. Tegen elke beschikking afzonderlijk kan tot en met 12 Januari 2009 beroep worden ingesteld. De beschikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is inge steld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Plan voo Een proje samen mi globaal p Havep-tei Goirlesev straat en den vroe) van Van I in de toel neer en h kend. Op is in het I Kockstra; Bezoeker lichting c onderzoe het gebie Vossenberg-West Omdat nog niet alle percelen minnelijk zijn verworven voor de realisering van het bedrijventerrein Vossenberg West II, start de gemeente op basis van artikel 77 Ontei geningswet een onteigeningsprocedure ter verwerving van de resterende percelen op de locatie Vossenberg West II. Deze onteige ning geschiedt ter realisering van het be stemmingsplan Vossenberg West II (gelegen in het gebied tussen de toekomstige Noord- westtangent, bedrijventerrein Vossenberg West I, het Wilhelminakanaal en woonwijk De Reeshof). Het bestemmingsplan Vos senberg West II voorziet in de ontwikkeling van een bedrijventerrein, waarop de vol gende bestemmingen worden gerealiseerd: bedrijventerrein, containerterminal, groen, verkeer-verblijf, wonen, water-waterstaats- doeleinden, agrarisch, natuur, natuuront- wiktAiing en recreatieve doeleinden. De eigenen percelen hebben in dit plan mming bedrijventerrein, groen en verblijf gekregen. Het ontwerp-ont- eigeningsplan, met bijbehorende stukken, ligt gedurende zes weken, vanaf 28 novem ber 2008 tot en met 9 Januari 2009, voor iedereen ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in stadswinkel Centrum. Adres en openingstijden: zie colofon. Ge noemde stukken zijn op afspraak (telefoon: 013 - 5495641 013 549 55 71 013 - 549 56 34) tevens in te zien bij de afdeling Vas.tgoed van de dienst Gebiedsontwik- keling, Schouwburgring 103, kamer 206. De eigenaren van de betreffende percelen krijgen een afzonderlijke kennisgeving. Ingevolge artikel 10 Wet openbaarheid van bestuur zullen de onderhandelingsstukken niet voor iedereen ter inzage liggen. In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot vaststelling van het onteigeningsplan, wor den belanghebbenden ingevolge de Alge mene wet bestuursrecht in de gelegenheid gesteld om gedurende de te....’ het ontwerp-onteigeningsplan ligt, in casu van 28 november 1 met 9 januari 2009, hun zienswijze tegen het ontwerp-onteigeningsplan schriftelijk kenbaar te maken bij de gemeenteraad van Tilburg, adres Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Voor het mondeling kenbaar maken kan telefonisch contact worden opgenomen met bovengenoemde telefoonnummers. Er waren veel enthousiaste reacties. Ontwerper Cor Geluk gaf een toe lichting. Bezoekers konden aan de hand van tekeningen en impressie- beelden zien hoe het Havenpark er aan de noordkant uit komt te zien. Naast veel groen komen er onder meer pleinen, wegen, paden en par keerplaatsen. Het park krijgt een aantal suiker-esdoorns. Die bomen kwamen veel voor in de tijd dat de haven werd aangelegd. Vanaf de kop van de haven kunnen wandelaars straks 1,5 kilometer langs de noord- Wie de kapvergunningen met de bijbeho rende tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de RooiJ, Gebiedsontwikkeling, tel. 542 87 24. lijk informatiecentrum (voor adressen en openingstijden zie het colofon). De stuk ken zijn ook te vinden op www.tilburg.nl (zoeksleutel: bestemmingsplannen). 2. Het bopwen van 33 woningen aan de Kruidenlaan te Tilburg. Dit plan ligt ter inzage in het gemeentelijk informatiecen trum (voor adressen en openingstijden zie het colofon). De stukken zijn ook te vinden op www.tilburg.nl (zoeksleutel: bestem mingsplannen). Tijdens deze periode kunt u schriftelijk en mondeling zienswijzen indienen. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Gebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van het betreffende plan. Voor het indie- van mondelinge zienswijzen kunt u en naar telefoonnummer 013-542 91 47. Meldingen Activiteitenbesluit Aanvraag om Wm-vergunning het milieu noodzakelijk is, als technische In de meeste gevallen staan de milieure- BenW hebben vergunning verleend voor: ontwikkelingen op milieugebied daartoe gels waaraan bedrijven moeten voldoen in Van Ginnekenweg 12 te Udenhout aan aanleiding geven of als er ontwikkelingen het Besluit algemene regels inrichtingen Gubbels Beheer BV voor een tijdelijke op- zijn met betrekking tot de kwaliteit van het milieubeheer (het Activiteitenbesluit). De richtingsvergunning (tot en met 31 decem- milieu. volgende inrichtingen hebben gemeld te ber 2012) voor een bedrijf voor de op- en Op eigen initiatief gaan BenW over tot wij- worden opgericht dan wel te worden veran- overslag en bewerking van bouwmaterialen, ziging van de voorschriften dan wel beper- derd. Het betreft hier inrichtingen die in het bouwstoffen en afvalstoffen. (M080002) kingen, behorend bij: Activiteitenbesluit worden aangemerkt als Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen Loonse Hoek 2 te Udenhout betreffende inrichtingen type B. zienswijzen ingebracht. De beschikking een rundvee- en mestkuikenhouderij van Bijsterveldlaan 1 te Tilburg, Tennispark is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont- C. Vermeer. Het betreft aanpassing van de LTC Bijstervelden. Het betreft de opslag van werpbeschlkking. voorschriften naar aanleiding van de ippc- propaan in een tank. richtlijn aangaande o.a. energie-, waterver- Slimstraat 82 te Udenhout, Eetcafe 27-01. Wijziging voorschriften bruik en afvalstoffen (20061167) Het betreft een horeca-inrichting. Het bevoegd gezag kan de aan een vergun- Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen Voor vragen, bel de afdeling Ondernemers- ning verbonden voorschriften en beperkin- zienswijzen ingebracht. De beschikking zaken, telefoon 013-2132323 gen wijzigen, aanvullen of intrekken als is niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ont- I mvuiuciing van de belastingen pp roerende I woon- en bedrijfsruimten 2009; 3. verorde- I ning tot heffing en invordering van honden- 1 belasting 2009; 4. verordening tot heffing en invordering van rioolrechten 2009; 5. verordening tot heffing en invordering van reinigingsheffingen Tilburg 2009; 6. verordening tot heffing en invordering van precariobelasting 2009; 7. verordening tot heffing en invordering Leges 2009; 8. ver ordening tot wijziging van de verordening Reclamebelasting tot heffing en invordering van marktgelden Het college van burgemeester en wethou- 2007 (tweede wijziging); 9. verordening tot ders van Tilburg maakt bekend dat de raad wijziging van de verordening tot heffing en in zijn vergadering van 3, 10 en 11 novem- invordering van scheepvaartrechten 2005 ber 2008 heeft besloten tot vaststelling (derde wijziging); 10. verordening tot wij- van de verordening reclamebelasting 2009. ziging van de verordening tot heffing en in- Het hiervoor genoemde besluit werd reeds vordering van Liggelden Piushaven Tilburg gepubliceerd in het gemeenteblad 2008/34. 2004 (zesde wijziging); 11. verordening tot De verordening reclamebelasting 2009 zal wijziging van de verordening tot heffing op 5 december 2008 in werking treden. De en invordering van begraafplaatsrechten datum van ingang van de heffing is 1 janu- 2003 (vijfde wijziging); 12. verordening tot ari 2009. wijziging van de verordening tot heffing en De gemeentebladen liggen ter inzage en invordering van Brandweerrechten 2003 zijn verkrijgbaar bij het gemeentelijk infor- (vijfde wijziging). matiecentrum en de diverse stadswinkels. Vergunningprocedure algemeen Voor bepaalde bedrijven geldt vergunning- plicht in het kader van de Wet milieubeheer of dat maatwerkvoorschriften kunnen worden opgelegd. De procedures voor het nemen van beschikkingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee S stappen: het opstellen van een ontwerp van j ir- de'vergunning of de maatwerkvoorschriften (de ontwerpbeschikking) en vervolgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen door eenieder mondeling of schriftelijk zienswijzen naar I voren worden gebracht bij burgemeester en wethouders van Tilburg (zie adres Publieks- zaken). Dit moet binnen 6 weken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke I evens niet bekend te maken. Na afwe- van alle ingebrachte zienswijzen wordt liteindelijke beschikking opgesteld en /gens gepubliceerd. Tegen de defïni- - ueschikking kan door belanghebben- ueroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2S00 EA 's-Gravenhage. Onderstaande zaken liggen gedurende de openingstijden ter inzage in de Stadswinkel Centrum aan het Stadhuisplein 128, ingang bij het Paleis, Tilburg. Voor vragen, bel de afdeling Ondernemerszaken telefoon 013- 2132323. Maatwerkvoorschriften Activiteitenbesluit Ten aanzien van de volgende inrichting zijn BenW voornemens om maatwerkvoorschrif ten op te leggen: Vierbundersweg 90 te Tilburg, Jansen Dongen B.V. Het betreft een maatwerkvoor- schrift met betrekking tot he.t lozen van waswater in de bodem. (TR20081118) De ontwerpbeschikking ligt met bijbeho rende stukken vanaf 1 december 2008 ter inzage. Tot en met 12 januari 2009 kan men schriftelijk of mondelinge zienswijzen tegen de ontwerpbeschikking inbrengen. VVV Tilburg Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9.30-18 uur, za IO-I6 uur. Internet: www.vwtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-595 57 50. Openingstijden: ma t/m vr 8-17 uur; Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat Openingstijden: ma 13-18 uur, gemeente op basis van artikel 77 Onteige- 9 januari 2009, voor iedereen ter inzage ningswet een onteigeningsprocedure ter in het gemeentelijk informatiecentrum in verwerving van de twee resterende percelen stadswinkel Centrum. Adres en openingstij- aan de Rauwbrakenweg (Loven Noord). den: zie colofon. Genoemde stukken zijn op Deze onteigening geschiedt ter realisering afspraak (telefoon: 013 - 549 55 71 013 van de bestemmingen als opgenomen in - 549 56 34) tevens in te zien bij de afde- het bestemmingsplan Loven Noord 1, gele- ling Vastgoed van de dienst Gebieds gen in het gebied tussen de Burgemeester keling, Schouwburgring 103, kamer Bechtweg, Rauwbrakenweg, de nog aan De eigenaren en zakelijk gerechtigd te leggen Verlengde Nederlandweg en het de betreffend spoor Tilburg - 's-Hertogenbosch. Het derlijke kenn plangebied in het bestemmingsplan Loven Noord 1 heeft diverse bestemmingen, te weten bedrijventerrein, natuur en groen, verkeer en verkeer-railverkeer. De in verband met genoemde realisering uit te voeren werkzaamheden omvat werkzaamheden, het bouwrijpmaker onder begrepen, teneinde de in de onteige ning begrepen gronden geschikt te maken voor realisatie van de beoogde bestem mingen. Concreet betekent dit de aanleg van van een bedrijventerrein (met daarbij onder hun andere de vestiging van NedTrain en de öntei„ laad- en losplaats van ProRail) alsmede de maker aanleg van de wegenstructuur en openbaar adres groen. Het ontwerp-onteigeningsplan, met bijbehorende stukken, ligt gedurende zes weken, vanaf 28 november 2008 tot en met ijgen e evolge

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 8