Mi E iCTIE stanc^m^akcn Concert Walddrum Musikanten presenteert cd bewijs Wesley van Gorp 3 Ga voor gezond! Nieuw motorexamenterrein regio Tilburg Samen herdenken in Crematorium Tilburg De dertiende maand workshop s -i Voor mooie nagels en voeten naar Pediki Pedicurepraktijk CVT-keukens sponsort reddingsbrigade RBT’98 PLUS sponsor gratis deelname basisscholen aan Achmea Health Spa geeft reis naar Parijs weg Sr Bach recycling Bach met Tilburgs Vocaal Ensemble OED J p qlTI 2 Semi-bungalows ReijsHof Tilburg Meldactie medicijngebruik Het Brabant Mysterie is een Brabantse 'Da Vinei Code' FE DONDERDAG 30 OKTOBER 2008 - PAGINA 13 pe tilburgse koerier nstraat VIW Franken Esther gaan genieten in Parijs op kosten van Achmea Health Spa. BMW. 3gram- Overhandiging van de cheque van CVT-keukens aan RBT'98 710643 >den! '7 gr/km tot 209 gr/km. Wesley van Gorp onverwerkte Cursusaankondigingen ioed.nl ADVOCATEN RINGBAAN OOST 240 - 5011 KK TILBURG - 013-536 65 55 SCHOOL Tilburgs Vocaal Ensemble. T Tilburg rrgdrinkt.nl auto en ibewijs! js-kwaliteitverhouding zitplaatsen is de e advertentie rkten lie spellen! Cornells 5041 GL heeft matie g‘ gebeurde I >nd van I baar uur STOFZUIGEN jik wasstraat van s' basiss beslot deel berekend: karakters regel t u spa- Kosten Apothekers en huisartsen hebben een belangrijke rol in het veilig gebruik personen ons inlo Daarnaast i verricht t nieuw- ’’.eijsHof •ïlburg. Hit- I the way you move estaurant De Druiventros, Bos- 11 in Berkel Enschot. om 14.30 uur. De entree Mr. Martlet Hollants, advocaat en NMI-medi- ator, lid van de Vereniging Familierechtadvocaten en Scheidingsbemiddelaars (VFAS) mediteren/spiritualiteit Woensdag 5 november om 19.30 uur start in Spiritueel Centrum van Licht, Korvelseweg 46 in Tilburg de cursus Mediteren/Spiritualiteit voor beginners. Info en opgeven bij de winkel van het Centrum of bij Gustave Raaijmakers 013-5285446. CVT-keukens vrijdag een dor RBT’98. Dit U trainingsavond van het zwembad De Ree klijn zegers van osch de deelt: worden Tilburgse overhandigt van CVT- sponsorbe- >s bloemen Smeulders goede redenen om te sporten i/murt a kh, interval-krachttraining conditietraining bodyshape 55+tit aerobic low-impact aerobic step aerobic varia aerobic caidio-fitness yoga zelfverdediging I pilates buikdans ■V bellybalance t concert bestel- e van Theaters 1220 of www. i zijn ook rziek, Wil- ills de Vriendtstraat 39 GL Tilburg Tel.: 013 - 543 98 40 www.kwldam.nl Onlangs is het boek 'Het Brabant Mysterie - Schatrijke verhalenbun del' gepresenteerd. Aan het boek, met daarin tien religieuze streek verhalen, zijn onder meer twee fietsroutes rond Midden-Brabantse plaatsen verbonden: Alphen en Hil- varenbeek. De fietsroutes voeren langs religieuze bezienswaardighe den die in het boek een belangrijke rol spelen. intuïtief tekenen en schilderen ‘t Wonder Een fijne manier om beter in cont""* nreli te met wat jn je sus op donderdag van 9.30u t 9 lessen. Kosten 230 euro, inklusief Op het programma staan vier werken: materiaal. Max. 6 pers. Info: Ineke de cantate BWV 40 Dazu ist erschie- Meulenbroek, tel: 013-4670411 nen der Sohn Gottes, het Branden- >r en I i Tilburg Centrum. i Achmea Health Spa Tilburg beeft vandaag de winnaar van de parijsreis bekend gemaakt. Tij dens het halfjarig bestaan van de Tilburgse vestiging van Achmea Health Spa maakte iedere bezoeker kans op een gratis vakan tie naar Parijs, mede mogelijk gemaakt door Disma vakanties. Frank en Esther zijn de gelukki gen en gaan gemeten van Parijs. Zij hebben zich vijf maanden geleden ingeschreven en genieten nog elke dag van Achmea Health J Spa. "Wij zijn gestopt met roken, en willen gezond door het VROUWEN S P O R T Delübugse zanger Wesley van Gorp Dayane en Jack van Raamsdonk. De pmteert zondag 9 november zijn cd cd-presentatie begint om 14.00 uur hij zalencentrum Bet Kolen, Broek- en duurt tot 22.00 uur. Entree 10 euro wnseweg 111 in Tilburg. Aan deze met cd, zonder cd 7,50 euro. Kaarten middag werken ook andere rtiesten zijn verkrijgbaar bij Bet Kolen, de mee. zoals John de Bever, Leen Zijl- GSM-Sjop aan de Piusstraat en Fam ■ns, Theo van Cleeff, Andy de Witt, de Fij ter, Meesstraat 2 in Tilburg. Crematorium Tilburg biedt op zon dag 2 november iedereen de gele genheid om samen te herdenken. wie stil wil staan bij het overlijden van een partner, kind, hunilielid of een goede vriend, wil kt Crematorium Tilburg in aula 2 mum liederen ten gehore brengen, gezongen door het Barbershopkoor The Singing Pearls. De liederen worden afgewisseld met overden kingen en stilte. Iedereen is van harte welkom samen met vrienden a familie in de aula en in de Gamma) De prijs voor plaatsing van een cursus aankondiging wordt als volgt 1 De kop van maximaal 40 bedraagt 14,50. Voor elke r (van 35 karakters) méér betaalt 125 extra. Karakters zijn ook: Hes. punten, komma’s e.i Het gebruik van het woord cursus /workshop in de kop is niet toegestaan. Een cursusaan- kon-diging is niet hetzelfde als een advertentie en draagt een redactioneel karakter. Dit betekent dat alleen offici ate afkortingen in de Nederlandse taal worden gebruikt. De redactie behoudt altijd het recht tot het aanbrengen van wijzigingen of het weigeren van aangeleverd materiaal, h een cursusaankondiging worden in beginsel geen tussenkoppen geplaatst. Indien men toch tussenkoppen wil, wordt voor elke tussenkop opnieuw f 1450 in rekening gebracht. Mo prijzen zijn exclusief btw. Qysusaankondigingen dienen uiterlijk vrijdag voor plaatsing om 12.00 uur ifi ons bezit te zijn. bij KWIDAM: trainen in kleine groepen. persoonlijke aandacht. exclusief voor vrouwen. deskundige begeleiding. diversiteit in ons aanbod. t - bü inleverina van deze advertentie 1 proefles GRATIS t ,dvertentiepp)_ prachtige tuin van het crematorium en de begraafplaats, gelegen aan de Karei Boddenweg 5 in Tilburg. Vanaf 13.00 uur is er ontvangst met koffie en thee. Daarna is er een kort welkomstwoord door de directeur mw. M. van den Heuvel. Om 13.30 uur gaat het Barbershopkoor The Singing Pearls zingen. In de pauze is er tijd voor een kopje koffie en thee. De bijeenkomst duurt tot 15.00 uur. Kijk voor meer informa tie op www.crematoriumtilburg.nl en www.thesingingpearls.nl. ^’dagen Parij, WtUtlteenii j g Zorg verbeteren Met behulp van deze meldactie kan worden nagegaan welke ervaringen u als patiënt heeft met medicijngebruik, wat gaat er goed en welke knelpunten zijn er. Doel is de dagelijkse zorg te verbeteren en na te gaan hoe knel punten kunnen worden opgelost. U kunt uw ervaringen melden op website www.zorgbelang-brabant.nl of via tel. 0900-2437070. Dit nummer is bereik- r op werkdagen van 09.00-13.00 (0,10 cent p.m.). Meer informatie: Nelleke Maathuis, coördinator afdeling Informatie en Klachtenopvang Gezond heidszorg, tel. 040-2125678. Ga voor gezond! helpt basisschool kinderen, leerkrachten en ouders om een veilige omgeving te creë ren, waarin kinderen gezond kun nen opgroeien. Het programma verbindt alle initiatieven en lesma terialen rondom het thema gezond heid met elkaar, zodat scholen niet meer zelf op zoek hoeven te gaan in het enorme aanbod. De actie richt zich op vijf hoofdthema's: gezonde voeding, bewegen, lichamelijke gezondheid, sociale omgeving en szond en veilig schoolklimaat. Met Ga v6or gezond! hopen initi atiefnemer NIGZ en haar partners gezondheid en veiligheid structu reel op de agenda van de basis scholen te krijgen. Daarnaast wil het programma leerkrachten, leer lingen en hun ouders laten ervaren dat het vooral erg leuk kan zijn om smber aan met gezondheid bezig te zijn. Meer in Tilburg informatie: www.gavoorgezond.nl leven", aldus Frank. Twee keer per week komen Frank en Esther om te genieten van de faciliteiten, op vrijdag tijdens de RPM zijn zij ook altijd op een Body Bike te vinden. Leden die bij Achmea Health Spa center sporten moe ten er plezier in hebben, daarna kunnen ze uitgebreid ontspannen in de spa. Lekker nagenieten in één van de sauna’s of in het ont- spanningsbad. Wilt u ook kennis maken van Achmea Health Spa center, neem dan contact op 013- 581 04 44 of neem eens een kijkje op www.achmeahealthcenters.nl. Vrijdag 31 oktober om 16.00 uur wordt de eerste handeling x op de bouwlocatie van het bouwproject 10 woningen Reijsi aan de Reeshofdijk 31 te Tilfc- De bouwlocatie is bereikbaar vis Dokkumstraat. De verwachting is dat in de zomer van 2009 de woningen worden opgeleverd door Janssen Aan nemers b.v. uit Moergestel. GA Gulikers Architecten uit Maastricht heeft tien schitterende woningen ontworpen in een groene omge ving. Aan het hofje, privé-eigen- dom van de bewoners, zijn zeven burgs Concert Nr. 1 in F BWV 1046, het motet Singet dem Herm ein neues oLied BWV 225 en de Missa F-dur en gaf BWV 233. Tijdens het concert wordt emming. het ensemble bijgestaan door het behoor- gerenommeerde barokorkest Florile- gium Musicum. De vocale solisten zijn Caroline Stam (sopraan), Patrick van Goethem (altus), Jan van Elsac- ker (tenor) en Michiel Meijer (bas). Het orgel wordt bespeeld door Ad van Sleuwen en de algehele muzikale leiding is in handen van, Ramon van den Boom. U kunt kaarten voor dit cctici len bij de TicketService 'ran Tilburg, tel. (013)54322^ theaterstilburg.nl. Kaarten verkrijgbaar bij Spiero Muz lem H-straat 4 in Tilburg en bij het secretariaat van het Tilburgs Vocaal Ensemble, Joost Bogaers, tel. (013)5340133 of e-mail jobogtve@ planet.nl. Het medicijngebruik neemt jaarlijks toe. Vorig jaar gebruikte zo'n 40% van de bevolking medicijnen. Het gaat daar bij om medicijnen die door eert arts zijn voorgeschreven en om middelen, die zonder recept gekocht zijn bij apothe ker of drogist Zorgbelang en Consu ment en de Zorg zijn erg benieuwd naar uw ervaringen. De organisaties krijgen regelmatig vra gen en meldingen over medicijnen. 'Hoe kan het dat mijn medicijn in 1 maand ruim 10% duurder is geworden?' Mijn moeder mag haar vertrouwde genees middelen niet meer gebruiken, tenzij ze deze zelf betaalt. Kunnen jullie iets doen richting verzekeraar voor de rech ten van mensen zoals mijn moeder?' Ik heb van mijn apotheek bij mijn nieuwe medicijnen een uitdraai gekregen over gebruik en bijwerkingen. Nu zit er in het doosje van de medicijnen ook een bijsluiter, waarop niet precies dezelfde bijwerkingen staan vermeld. Wat is nu de juiste informatie?' Sinds een jaar is Pediki Pedicu repraktijk gevestigd in de nieuwe wijk Koolhoven in Tilburg. In de professionele praktijk kan eigena resse Inge-Lise Bombaij u een scala aan behandelingen bieden. Zo kunt u natuurlijk terecht voor een vol ledige vakkundige voetbehandeling, maar ook voor manicure, nail-art of een ontspannende voetreflexzo- nemassage. Uw behandeling wordt bij Pediki met zorg uitgevoerd voor mens intuitie Instituut voor intuïtieve ontwikke ling, healing, reading én lightwor ker, begint weer op woensdagavond 3 december a.s. in Eindhoven. Bezoek onze open middag op 15 november a.s. van 13.00 tot 15.30 in de Aqua marijn te Eindhoven. Ook is er open dag op zat. 8 november a.s. van 13.00 uur tot 16.30 te Amersfoort, info: 033-4758403 www.mensenintuitie.nl Dit voorjaar schreef het Brabants Bureau voor Toerisme een verhalen- wedstrijd uit rondom het religieuze van Brabant. Brabanders den in dit Jaar van het Religieuze »oed uitgedaagd een spannend ver- 1 te schrijven over lokale religieu ze bezienswaardigheden. Dat mocht op waarheid zijn gebaseerd, maar dat hoefde niet. Die oproep leverde uiteindelijk bijna vijftig verhalen op. "Over het aantal inzendingen zijn we heel tevreden", vertelt Nikolien van Isterdael, bij het Brabant Bureau voor Toerisme verantwoordelijk voor dit project. "Het toont aan dat het thema 'Religieus erfgoed' leeft onder Brabanders." De tien spannendste verhalen zijn gebundeld in het boek 'Het Brabant Mysterie' Dat boek is verkrijgbaar bij alle grotere VW-kantoren en in de boekhandel en kost 14,95 euro. In 'Het Brabant Mysterie' zijn de fietsroutes bijgesloten zodat lezers op religieuze ontdekkingstocht kun nen gaan. Op die manier kunnen ze achterhalen of de verhalen in het boek verzonnen zijn of gebaseerd op feiten. "Daarmee vormt het verhalen boek een heuse Brabantse Da Vinei Code", zegt een woordvoerder van de provincie. De fietsroutes zijn ook los te koop voor 1,50 euro per stuk. Van Isterdael: "Door het boek te koppelen aan fietsroutes, verbind je op een spannende manier het verleden met het heden. Het is een nieuwe manier om het religieuze erfgoed van Bra bant te ontdekken." patiowoningen "Arcer" en drie semi-bungalows "Betula" gelegen. De namen zijn verwijzingen naar de boomsoorten Esdoorn en Berk. Door een eigen parkeerplaats en het intieme karakter biedt het hofje een sfeer van rust en optimale privacy. De woningen voldoen aan de eisen die gesteld worden aan Aanpasbaar Wonen. De gemeente Tilburg heeft zich dan ook bij het verlenen van de bouwvergunning positief uitgelaten over de levensloopbestendigheid van de woningen. Meer informatie: Projektcom Vast goed BV, tel. 076-5493939. van medicijnen, zowel door middel van voorlichting aan patiënten, controle bij voorschrijven en uitgifte en melden van bijwerkingen. Hierbij willen de orga nisatoren van de actie weten op welke manier u zelf een bijdrage levert of kunt leveren aan veilig medicijngebruik. Bij voorbeeld door goed op te letten met bijvoorbeeld zelfzorggeneesmiddelen (medicijnen zonder recept). Natuurlijk komen ook de kosten van de medicijnen tijdens deze actie aan de orde. Heeft u enig idee wat uw medicij nen kosten? Zou u dat willen weten? Men wil ook graag weten in hoeverre u te maken heeft met wisselen van medi- wedstrijd cijnen en hoe de voorlichting daarbij is erfgoed geregeld. Weet u waarom u een ander werden ii medicijn krijgt? En hoe ervaart u dat? .Erfgc Hoe, was de informatie die u kreeg haal I voordat u medicijnen ging gebruiken? Heeft u last van bijwerkingen? Vindt u de bijsluiter begrijpelijk? Zomaar wat vragen die in de actie aan de orde komen. menterrein in Gilze is exclusief beschikbaar voor leerlingen van Verkeersschool Tilburg, zodat zij niet meer op parkeerterreinen in en om Tilburg hoeven te oefenen. Ver keersschool Tilburg is voorzover bekend de eerste in de regio die op deze manier te werk gaat voor de motoropleiding. Nadat het AVB-examen is gehaald gaan de leerlingen de openbare weg op om zich voor te bereiden op het AVD-examen. Als dit examen succesvol wordt afgelegd is de kan didaat geslaagd voor het motor- rijbewijs. Voor nadere informatie over het examenterrein en de motoroplei ding van Verkeersschool Tilburg kun u terecht op het kantoor van de school aan de Korvelseweg en web site www.verkeersschooltilburg.nl Op zondag 9 november sluit Eger- restamam landerkapel Die Walddrum Musi- scheweg kanten haar 35-jarig jubileumjaar Aanvang af met een najaarsconcert in hotel- is gratis. prachtig verzorgde voeten en nagels. Inge-Lise is een gediplomeerd pedi cure en diabetici- en reuma-gecer- tificeerd. Mooie nagels en voeten liggen binnen ieders handbereik. Nieuw in het assortiment is Tooth Fairy. Dit is een echt Swarovsky steentje voor op je tand dat wordt aangebracht met professionele tand artsmaterialen. Voor informatie gaat u naar www.pediki.nl of bel 06-14 79 40 48. Per 1 november 2008 heeft Ver keersschool Tilburg de beschikking over een eigen examenterrein voor motorrijders. Hier leggen de leer lingen het AVB-examen af, waarbij zeven van de 12 voertuigbeheer- singsoefeningen getoetst worden. Hiertoe komen CBR examinatoren naar het examenterrein van Ver keersschool Tilburg. In de motor opleiding van Verkeersschool Til burg is het examenterrein tevens het oefenterrein. Hierdoor hebben de leerlingen een vertrouwd exa menterrein en hoeven ze niet de regio uit om het AVB-certificaat te behalen. Het examenterrein is gelegen ach ter restaurant 't Vliegveld in Gilze. Voorheen waren de dichtstbijzijnde -’xamenterreinen gelegen in Eind hoven en Etten-Leur. Het exa- 0 OKTOBER 200C - PAGINA 12 Van 3 tot en met 16 november orga niseren het Meldpunt Consument en de Zorg en de Zorgbelangorganisa- ties een meldactie over ervaringen met medicijngebruik. Vooral mensen die dagelijks medicijnen gebruiken, worden opgeroepen aan de actie mee te doen. De resultaten worden gebruikt om te signaleren wat er goed gaat en waar knelpunten optre den rond veilig medicijngebruik om deze vervolgens aan te pakken. Het succesvolle nationale basis schoolprogramma Ga voor gezond! deze derde editie extra goed start. Bijna 1700 Nederiandse isscholen hebben deze week uesloten om aan het programma deel te nemen, een recordaantal. Door een genereuze extra financi ële bijdrage van nieuwe hoofdspon sor PLUS supermarkten kunnen veel scholen zelfs helemaal gratis deelnemen. Dit schooljaar staan er nog veel gezo: andere gezonde acties bij PLUS op gezo stapel, die kinderen moeten laten Met ervaren dat "gezond” vooral ook erg leuk kan zijn. Het populaire Ga voor gezond! TV journaal met presentatrice/zangeres Sita en de bijbehorende schooltours zullen in ieder geval weer deel uitmaken van het programma. Het lesproj mapakket zal eind novembei Inentende scholen ir. i aangeboden door de vier PLUS supermarkten. KZ0 advocaten presenteert vanaf deze plaats een tweewekelijkse rubriek over arbeids-, personen- en familierecht. Deze week bericht mr. Marilet Hollants van de zwemopleiding en overige activiteiten te verbeteren. RBT'98 is zeer gelukkig dat CVT-keukens de sport een warm hart toedraagt en dit op deze manier tot uiting brengt. RBT'98 en CVT-keukens hopen dan ook dat dit het begin is van een langere samenwerking. CVT-keukens is een bekende keu- kenleverancier van kwaliteitskeu- kens, met vestigingen in Tilburg en Breda. Zie voor meer informatie www.cvt.nl. RBT’98 is een red dingsbrigade in Tilburg die opleidt tot reddend zwemmer. Meer infor matie hierover is te vinden op www. exa rbt98.nl. hov Indien u vragen hebt op het gebied van arbeids-, in- en familierecht kunt u vrijblijvend binnenlopen op loopspreekuur, elke dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur. it kunt u ook gebruik maken van onze vragenservice op www.kzoadvocaten.nl eeft afgelopen iie gedaan aan rrde tijdens een »n RBT'98 in leeshof. Lx man. En misschien ook een cadeautje van uw werkge ver; een dertiende maand of een eindejaarsuitkering. Hierop hoopte ook een werkneemster, die in de arbeidsvoor waardenregeling iets had gelezen over een dertiende maand, jaarlijks uit te betalen in de'maand november. Echter, in diezelfde regeling stond ook vermeld dat de uitkering alleen zou worden uitbetaald aan werknemers die op 1 november in dienst waren. De werkneemster, werkzaam op basis van een contract voor bepaalde tijd tot 1 november, trad per die datum uit dienst. Net geen recht op het extraatje dus, zou je denken. Maar de werkneemster stapte naar de Commissie Gelijke Behandeling en deed een beroep op de Wet onderscheid bepaalde en onbepaalde tijd. Op grond van deze wet is het niet toegestaan om onderscheid te maken bij de arbeids voorwaarden op grond van het tijdelijke karakter van de arbeidsovereenkomst. Dat mag alleen als het onderscheid objectief gerechtvaardigd is. Dat wil zeggen; het doel moet legitiem zijn én het middel om dat doel te bereiken moet zowel passend als noodzakelijk zijn. De Commissie stelde vast dat het hanteren van de peildatum 1 november leidde tot onderscheid voor tijdelijke werkne mers. Uit statistisch onderzoek was namelijk gebleken dat er in de laatste 5 jaren een sterke samenhang bestond tussen het werken op basis van een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd en het mislopen van de eindejaarsuitkering in verband met de beëindigingsdatum van het contract. Vervolgens oordeelt de Commissie dat de werkgever wel legitieme doelen had, namelijk met de uitkering proberen werknemers aan zich te binden en daarbij wel de admini stratieve lasten zoveel mogelijk beperken. Maar de Commissie vond de regeling als middel om die doelen te bereiken slechts deels passend en zeker niet noodzakelijk. Immers, de werkgever kan er ook voor kiezen om de dertiende maand bij uitdiensttreding naar rato van het aantal maanden dat men in het laatste jaar heeft gewerkt, uit te betalen. Dan wordt ook de binding bereikt, omdat de hoogte van de uitkering oploopt naarmate de werknemer langer in dienst blijft. De regeling wordt in strijd met de wet geacht. Dus gulle (werk)gevers wees alert dat je bij het uitdelen van cadeau tjes niet discrimineert. jeugdervaringen Soms is professionele hulp raadzaam. Deze unieke, individuele methode helpt je af te rekenen met emotio nele blokkades, overmatige spanning, schuld- en minderwaardigheidsge voelens, psychosomatische klachten en problemen in relatie en werk. De oorsprong ligt vaak in het verleden. M.b.v. deze methode kun je beter omgaan met “oude’littekens en neemt de kwaliteit van jouw leven toe! Tel. info: ma t/m do. 9.30-10.00 u, 19.00- 19.30 u. 013-4682040 did N.V.P.A.) www.psycholumiere.nl Op bijgaande foto overhar Medard van Heeswijk keukens de shirts, het r drag en een fraaie bos aan voorzitter Henk Sr van RBT’98. CVT-keukens spon sort RBT'98 door het beschikbaar stellen van poloshirts voor het technisch kader en een financiële donatie van 250 euro. Hierdoor is de»vereniging in staat de kwaliteit j E De wereldberoemde componist Johan Sebastiaan Bach hergebruikte net als veel van zijn vakgenoten regelmatig eerder gecomponeerd werk, en gaf het daarmee een nieuwe bester Hoewel in de 19e eeuw soms kuuui- lijk werd neergekeken op deze manier van werken, is de huidige overtuiging dat Bach zijn muziek niet zomaar kopieerde, maar altijd zinvolle wij zigingen, toevoegingen en verbete ringen aanbracht. Zo werd zijn werk steeds nieuw leven ingeblazen. Tijdens het concert Bach recycling Bach van het Tilburgs Vocaal Ensem ble op zondag 9 november is goed te horen, dat Bachs manier van recy clen alles behalve herkauwde muziek intact heeft opgeleverd. Bach recycling Cur- Bach wordt uitgevoerd in Concert- tot 12u. zaal Tilburg. Aanvang om 20.30 uur. -~~£ op het programma staan vier we~' uv cantat nen der

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 13