r L I él Irte lanceert behangcollectie 'Fragments' I r sluis ÏN GERICHT VERWARMEN KOST MINDER ENERGIE voor 399,- zibr^B NieuweTgeluidsinstallatiê,?!* ZATERDAG 18 OKTOBER KACHELSHOW i parend huis! FUCHTING IUIS! Van lersel Woninginrichting komt aan huis Creatief inrichten met Vivante Koppelmans massief eiken vloeren •AG DBER spreken! OUTLET PARKET HAMERS &UIIIMAÏÏ Behangvoorraad 2,50tot€ 10,- per rol Vijftien jaar drukverlagend slapen Persoonlijke aandacht bij elk ontwerp Nieuw bij Sun Express: Duette Shades ADVANPRUIJSSEN Uw boom: lastpak of aanwinst? Unieke sfeer bij Relaxwaters Voor de nieuwste trends naar Kera tegels sanitair UITVERKOOP ^joonspecial Christmas World 2009 open fp.; K' DONDERDAG 16 OKTOBER 2008 - PAGINA 23 lal» muurdecoraties zorgen voor een apart effect. Kera biedt een groot assortiment tegels en sanitair. i een acacia in Rijen. J B2 14 69 90 02 [maandag gesloten Kwaliteit in woninginrichting bij Van Herwaarden's Gordijnen Fabrieksverkoop ^deco" HOME breid pakket: trages Vouwgordijnen Plissee’s Horren iplopers. 1500 m2: gordijnen tapijten vloerbedekking laminaat zonwering behang verf bedtextiel badmode boxsprings €80,- KORTING R A T I E 17.00 uur C BW-er tend J jflLBÜRGSE KOERIER iformatie: I 9 (ook s'avonds) voninginrichting.nl home made climates energienota een pijnlijke verrassing wordt is het zaak nu uw stookgedrag aan te passen. Bijvoorbeeld door gericht te verwarmen met een Zibro Laser kachel SRE 230 E. Met name in het voor- en najaar kunt u zo aanzienlijk besparen. DOE-HET-ZELF ton-sur-ton de motieven brengen ze muur waarde t geven, en schaduw onts j, zodat decoraties zijn v le stijl Sluis woondecr- retro, in Baarle-Nass gecapitonneerd, waardoor het bed een luxe uitstraling krijgt. Het jubileumbed is vanaf week 43 verkrijgbaar bij Leo Naaijkens Slapen, de erkende Tempur in deze regio. Leo Naaijkens Slapen is gevestigd aan de Besterdring 62a in Tilburg. Meer informatie-, tel. 013- 5444538. We hebben de periode van het buitenleven weer gro tendeels achter ons gelaten. Het leven binnen komt cen traal te staan. En daar valt natuurlijk ook een heleboel te beleven. Zeker als u er een inspirerende omgeving van hebt gemaakt. Bijvoorbeeld met een interieur dat u keer op keer blijft verbazen omdat u er steeds weer nieuwe mogelijkheden in ontdekt. Het aangename binnenleven begint dan ook met creatief en inspirerend inrichten. Dat is overigens precies waar Patricia van Rosmalen, bin nenhuisadviseur bij Vivante Koppelmans in Tilburg, voor staat. Zij is u graag behulp zaam bij de realisatie van een persoonlijke inrichting, waarbij creativiteit en inspi ratie tot de belangrijkste ingrediënten behoren. En dat er veel mogelijk is, daar komt u snel achter. U leest er alles over in de nieuwste editie van het magazine Stijl, dat gratis bij Vivante Koppelmans is af te halen. Een bezoek aan de winkel maakt uw ori ëntatie helemaal af. Adres-, St.Annaplein 16 in Tilburg. Binnenhuisadviseuse Patricia van Rosmalen van Vivante Koppelmans. Frans eiken rustieke vloerdelen vanaf 20,- Multiplank eiken vanaf 30,- Weze vloeren voor 40 °/o van de winkelprijs) 'Jok kant en klaar of verouderd afgewerkt! Eenvoudig zeif te plaatsen! Uitsluitend op zaterdag geopend van 11.00 uur tot 16.00 uur of na telefonische afspraak Parketfabriek “De Vijf Eiken B. V. benariusstraat 22 - 4903RC OOSTERHOUT Industrieterrein “De Vijf Eiken" Telefoon: 06-19861761 Kom dan naar Bartels Hifi Video. De nieuwste kollektie staat demonstratieklaar en in onze luisterruimtes kunt u vrijblijvend, onder het genot van een kopje koffie, luisteren naar de beste keuze. Tekusan Design keukens bestaat al meer huis, factureert men pas als u uw nieuwe dan 30 jaar en heeft o.a. een vestiging op keuken in huis heeft. De ontwerpers zijn het NS Plein 36 in Tilburg. De professione- niet onopgemerkt gebleven in Nederland. Ie ontwerpers van Tekusan onderschei- De mensen van Tekusan hebben voor hun den zich door écht de tijd te nemen om creaties meerdere prijzen en nominaties u persoonlijk te begeleiden en te advise- in ontvangst mogen nemen. Om alle tijd ren. Al in het voortraject komen zij bij u aan u te schenken werkt men graag op thuis om te kijken of liet ontwerp aansluit afspraak. Bezoek de showroom op het bij uw huis of interieur. Maar ook het NS-plein of bel nummer 013-5367784. eindresultaat wordt door hen beoordeeld. Meer informatie: website www.dekeuken- Omdat u het vertrouwen geeft voor het designers.nl creëren van wellicht de mooiste plek in Voor veel Tilburgers is Van Herwaarden's Gordijnen aan het Korvelplein 211 in Tilburg al decennia een bekend adres. Volgend jaar bestaat de zaak vijftig jaar. Maar ook dit jaar valt er iets te vieren; Brigitte en Frank Steenhorst zijn namelijk al twee jaar de eigenaren van Van Herwaarden's Gordijnen. Klanten vinden in de winkel alles om hun woning sfeervol in te richten. Bijvoorbeeld gordijnen in alle soorten en maten, tapijt, laminaat, vinyl en binnenzonwering. En niet te vergeten een mooie collectie acces soires, zoals vazen, beeldjes, schemerlampjes en fotolijstjes. Van Herwaarden's Gordijnen heeft alle grote merken gordijnen, tapijt en laminaat in huis. Klanten kunnen rekenen op een prima service en goed advies. Bovendien werkt het bedrijf nog altijd met eigen deskundige stoffeerders. Nieuwsgierig? Kom eens langs in de winkel aan het Korvelplein. naand, heeft het liteitsproducten zijn verkrijgbaar bij Sun lieuwe collectie Express in Kaatsheuvel. U krijg bovendien vijf jaar garantie. Kom snel naar de show room en overtuig uzelf van de ongekende mogelijkheden. Sun Express is gevestigd aan de Belgiëstraat 5 in Kaatsheuvel, tel. 0416-27 97 00. van klimmaterialen en lijnen kunnen ta ken gecontroleerd naar beneden zakken. Zo kunnen ook bomen in kleinere tuintjes veilig gesnoeid of weggehaald worden. Benieuwd wat Waijers Boomverzorging voor uw boom kan betekenen? Neem voor een vrijblijvende offerte contact op met Harald Waijers, Waijers Boomverzorging, ï;s Chr. Huygensstraat 2 - (hoek Trouwlaan) VERF BEHANG 5025 EE Tilburg - Tel.: 013-5362478 SPIERINGS GLASSERVICE is er voor uw aJs*hèt om glas gaat. Bel of mail voOKveen vrijblijvende offerte'? a'fsprpak. Openingstijden: ma. t/mixApS-.Op-16.30 zat. O9.Ö>>2^©< uur Bedrijventerrein Bréekhovèjiseweg 130 LC Tel. 01 31- .54*40904 www.spiering53f4sservice.nl De beste en grootste keuze van de betere merken Hifi surround in elke prijsklasse! Alles wordt gratis en vakkundig bij u thuis geïnstalleerd. Kom u verbazen en genieten bij: Hifi video öarieis oog- en oorstrelend BESTERDRING 87- 89 TILBURG TEL. (013) 543 14 89 www.bartelstilburg.nl lijk ingericht, krijgt d beeld van de vele aan de kinderen is terwijl u rondkijkt kunnen zij naken in de speelhoek. U kunt bij Kera tegels sanitair terecht zonder afspraak. Bent u beperkt in uw tijd of heeft u een hekel aan wachten? Maak dan telefonisch een afspraak met een van de adviseurs of stuur een e-mail- bericht naar info@kerategelsensanitair. U vindt Kera tegels sanitair aan de burg. Zibro bestaat 25 jaar, jubileumakties op vele modellen! Het zal u niet ontgaan zijn dat de energieprijzen fors gestegen zijn met alle gevolgen van dien. Auto rijden is duurder geworden en de stookkosten rijzen de pan uit. We nemen steeds vaker de fiets voor korte afstanden. Om te voorkomen dat de volgende TILBURG Prinsenhoeven 5 tel.: 013-5426245 Bomen kunnen met de juiste zorg een snoeien en vellen van bomen. Met behulp aanwinst worden voor uw tuin. Oude van klimmaterialen en lijnen kunnen tak- tomen vertonen vaak dood hout in de ken binnenkroon. Meestal wordt dit veroor- Zo kunnen ook b zaakt door lichtgebrek. Door de takken veilig gesnoeid aan de uiteinden, in het jonge hout, 1 1 te snoeien, creëer je meer licht in de binnenkroon en worden takken minder zwaar belast aan de uiteinden. Waijers Boomverzorging is een dat gespecialiseerd is in het k, It oktober viert Tempur haar 15e ver jaardag. Het eerste Tempurmatras zag precies 15 jaar geleden het levenslicht en betekende een wereldwijde doorbraak Naaijkens in slaaptechnologie. Inmiddels bestaan adviseur ertalloze traagschuimfabrikanten, maar Slapen is is Tempur nog altijd als enige matras- senfabrikant NASA-gecertificeerd. Een waarborg voor kwaliteit die Tempur 15 jaar lang garandeert en met het vie ren van haar 15-jarig jubileum als enige iraagschuimfabrikant ook daadwerkelijk eenmaal heeft doorlopen. Wie jarig is trakteert en zo ook Tempur. kie nu een combimatras en elektrisch «stelbare bedbodem aanschaft, krijgt hi Tempur het jubileumbed cadeau, teebedombouw met bijbehorend hoofd bord is verkrijgbaar in de kleur antraciet en geheel gestoffeerd. Het hoofdbord is Begin oktober, de woonma topmerk Luxaflex een nie Duette's gelanceerd. Deze collectiever- breding sluit naadloos aan op de vraag van de eindgebruiker; er is rekening gehouden met een drietal factoren; ener giebesparing, sfeermakers en grotere raampartijen. Dit alles is gerealiseerd door een 64 mm uitvoering toe te voegen, genaamd Duette Architella. De Duette Architella heeft een honingraadstructuur met daarin drie stilstaande luchtlagen, deze werkt als een isolatiedeken voor het raam. Door de robuuste 64 mm uitvoering krijgt de Duette Architella een stoere uit straling, de trend voor de komende jaren. Doordat binnenvallend licht vier keer breekt wordt het mooi diffuus, waardoor alle accenten in het interieur zachtere vormen krijgen. Bovendien vervaagt de kleur van Duette Architella minimaal bij invallend zonlicht. Alle Architella kleuren zijn ook verkrijgbaar in verduisterende stof. De Duette Architella andere kwa- Relaxwaters is een bedrijf dat zich richt De unieke op de verkoop van spabaden (jacuzzi's) en je niet g zwembaden. Maar u kunt er ook terecht voor een sauna, zowel traditioneel als infrarood, of een stoomdouchecabine. before you I Door het aanbieden van vier merken Spa- gebruik gen baden onderscheidt de onderneming zich van andere bedrijven in deze brannehe. Het ruime aanbod aan zwembaden van verschillende leveranciers zorgt ervoor, dat iedereen bij Relaxwaters wel kan slagen. De trends op het gebied van binnenhuis- scherpe prijzen die dit bedrijf hanteert, decoratie volgen elkaar snel op. Wordt De showroom van ruim 400 m2 is ruim- het modern, romantisch of heeft u een telijk en overzichtelij'- eigen ontwerp? De mogelijkheden zijn daardoor een goed eindeloos. Bij Kera tegels sanitair in mogelijkheden. Ook Tilburg bent u in elk geval aan het juiste gedacht; t adres. Kera tegels sanitair is een jong zich verma... en ondernemend bedrijf en altijd op bij Kera ter-'" de hoogte van de nieuwste trends. Hét adres voor het ontwerpen, inrichten en installeren van complete badkamers en tegelvloeren! Kera tegels sanitair biedt een up-to-date assortiment. Uiteraard kunt u, geheel vrijblijvend, een offerte nl. U vindt Kera tegel: aanvragen. Laat u verrassen door de Floresstraat 1 in Tilbu ke sfeer van de relaxruimte vindt je niet gauw ergens anders. Door de privacy wordt je al snel verleid om een keer een spabad te testen. Van de "try before you buy" formule wordt veelvuldig gebruik gemaakt. Nieuwsgierig geworden? Maak een afspraak om zelf eens het genot van een spabad te ervaren. Badjassen, hand doeken en slippers zijn aanwezig en ook voor een drankje wordt gezorgd. Meer informatie; www.relaxwaters.nl Centrale Branchevereniging Wonen, onderscheidt zich door zelf met een compleet ingerichte vracht wagen bij de klant langs te gaan. Kies - Kostenbesparend - komfortabel - thuis! Dat is de leus die Van lersel sinds jaar en dag voert. Men bezoekt de klanten thuis, zodat zij niet naar een winkel hoeven te gaan. De mensen van Van lersel komen bij u langs maandag tot vrijdag overdag, maar ook in de avonduren. Precies wan neer het u uitkomt. De collecties worden aan huis gepresenteerd. Er is volop keuze want er wordt bij diverse leveranciers ingekocht in meerdere prijsklassen. Als extra service zijn bezoeken vrij blijvend en worden geen voorrijkosten in rekening gebracht. Het assortiment dat op afspraak gepresenteerd wordt bestaat o.a. uit tapijt, vinyl, marmoleum, laminaat, gordijnen, vitrage, vouwgordijnen, paneelgordijnen, jaloezieën, lamellen, rolgordij nen, plissee’s, horren, zonneschermen, rolluiken, sereens en traplopers. Meer informatie; www. vanierselwoninginrichting.nl, tel. 013-5115219 (overdag) of e-mail info@vanierselwoninginrich- Behang is terug van weggeweest en Arte Daarna worden ze geschilderd en dit in speelt in op deze trend met de eollee- ton-sur-ton of in twee kleuren. Doordat tie 'Fragments'. Deze unieke collectie de motieven een zekere dikte hebben, zelfklevende muurdecoraties bevat ori- brengen ze eveneens reliëf aan op de ginele ornamenten die het interieur in muur waardoor een subtiel spel van licht een oogwenk een apart cachet geven, en schaduw ontstaat. Fragments muur- Ze liggen er letterlijk bovenop, zodat decoraties zijn verkrijgbaar bij Van der men meteen een reliëf creëert. De stijl Sluis woondecoratie aan de Kapelstraat 6 varieert van klassiek over hip tot retro, in Baarle-Nassau-Hertog. Deze non-woven applicaties worden aan gebracht op een schone, effen muur. Groenrijk Tilburg aan de Stokhasseltlaan is de opzet dit jaar weer vernieuwd en heeft vandaag, donderdag 16 oktober, verbeterd. Christmas world 2009 geopend. Er is in Tijdens het openingsweekend, van don- het tuincentrum een wereld gecreëerd derdag 16 tot en met maandag 20 okto- van interieur en kerstartikelen, die alle- ber (zondag 19 oktober gesloten), krijgt maal mooi en sfeervol gepresenteerd iedere bezoeker vijf kortingsstickers van worden. Christmas World van Groenrijk is 15%, die op artikelen naar keuze geplakt al jaren een schot in de roos. Niettemin kunnen worden.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 23