Leoschool succes t Manifestatie 100 jaar De Rooi Pannen reikt awards uit tijdens ondememersavond I I fnramini|e Ëi iii iii iii nidi: hhhhh: i« Get dooi Brabant Werkt.nl JpEESTERS tempo-team IKontour World Sessions a Paardenfeestje Manege Thielen Inloop Vido Exposii CNC-Draaier CNC-Frezer Machine bankwerker Meer vacatures op pagina 16 I {^Metaalbewerking werknet verkoopmedewerker (digitale-) fotografie (m/v) 33! “mzS? Neco Novellas start serie klasgenoten troffen r na soms tientallen j ng was gewapend met een van de ouders op zoek lassenfoto van vader. Concertreis mannenkoor Giel Beelen gastdocent Caecilia naar Regensburg bij Fontys Hogescholen I Brabant^ ®!l FUJI PWT DE TILBURGSE KOERIER DETILBURGSE KC neger electie Tel: 013-543 45 72 De wane winkel s, Giel Beelen (links) en Pieter Bon Vacatures bij jou in de buurt INDUSTRIE en een BV LOGISTIEK Momenteel zijn wij op zoek naar: www.tempo-team.nl Zo werkt het. Werkelijk goed werk Producent van machineonderdelen. Bestemd o.a. voor: machinebouw, scheepsbouw, offshore industrie, matrijzenbouw, luchtvaart en kraanbouw. Functie-eisen: - Opleiding min. lbo of MBO - Ervaring in dit beroep. - Goed inzicht in de aapak van het werk, omdat wij een grote verscheidenheid aan producten hebben. Wij bieden: - Een zelfstandige functie in een goede werksfeer - Goed salaris - Afwisselend werk - 38 urige werkweek in dagdienst Productiemedewerker m/v vooreen aantal food-bedrijven in Tilburg. Er wordt gewerkt met dagplan- ningen, zodat het mogelijk is bij meerder bedrijven te werken. Je kunt zelf aangeven of je parttime, fulltime of in ploegen wilt werken. Ben jij éen aanpakker en beheers je de Nederlandse taal? Reageer dan snel! Informatie: 013 535 36 26, Helene Ranoe, Telegraafstraat 9a-11,Tilburg Hef/reachtruckchauffeur m/v voor een groot magazijn in Tilburg. Je werkzaamheden bestaan uit het klaarzetten van goederen en het laden en lossen van vrachtwagens. Voor deze functie heb je een lbo-opleiding afgerond en ben je in het bezit van een hef-en/of reach- truckcertificaat.Verder beheers je de Nederlandse taal In woord en geschrift en heb je relevante werkervaring. De werkzaamheden vinden plaats in een 3 ploegênsysteem. Interesse? Informeer bij onderstaande vestiging naar je mogelijkheden. Informatie: 013 535 36 26, Diana Immers, Telegraafstraat 9a-11,Tilburg Heeft u interesse, neem dan contact op met: Mari Heesters Ambachtsweg2,5071 NS Udenhout Tel.: 013-511 37 62 Fax: 013-5114992 E-mail: info@heestersmetaalbewerking.nl Horeca Erwin Bruyn, algemeen directeur Magazijnmedewerker m/v vooreen groot logis tiek bedrijf in Tilburg. Je werkzaamheden bestaan uit handmatig laden/lossen, sealen, ompakken en order- picken. Je bent flexibel en je weet van aanpakken. Het werk is in ploegendienst met full- en parttime mogelijk heden. Je beheerst de Nederlandse taal en bij goed func tioneren zijn er mogelijkheden voor interne opleidingen. Informatie: 013 535 36 26, Helene Ranoe, Telegraafstraat 9a-11,Tilburg Daarnaast g de geschiedenis voor vrijwilligerswerk en informele zorg MEDEWERKER VERKOOP BINNEN DIENST PROJECTMARKT m/v parttime ontwer voornamelijk n. Bij Montis fonique de Fijter, eigena- r Advies, Berkel-Enschot Op o.a buiten opgehaald. Vele geschud en oude elkaar weer- Een enkeling fotoalbum naar een kla Solliciteren? Alleen schriftelijk binnen 10 dagen en voorzien van een recente pasfoto t.a.v. Frans van Aarle, Korvelseweg 255, 5025 JG Tilburg. tavo. Deze zou in Beatrixmavo, nu genoemd, geves- teie vacatures-. intourtilburg.nl i vacatures) of I itoorurjn naar Contour St. Annaplein 21 5038 TV W www.contourtilburg.nl - infoecontourtilbm.nl ger Efteling Hotel, Kaatsheuvel Mirjan van der Wielen, operationma- nager Explore Worldwide, Engeland Wij zijn op zoek naar ALLROUND MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST m/v fulltime het tigd ir Onder Bedau> Salaris conform C.A.O. voor fotografische detail handel, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en werken in een team met jonge, enthousiaste medewerkers in een prettige sfeer. Belangstelling: Kijk voor meer informatie op onze site: www.contourtilburg.nl JE REACTIE Heb je interesse schrijf dan voor 15 OKTOBER een brief met stuur deze naar Montis B.V., Postbus 153, 5100 AD in D Verkijk of mail het naar vacature@r Voor meer informatie over Montis zie w Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Van 28 septemb oktober 2008 is Grijs' van Anouk Üteatercafé van Z gen. De expositie Uervanhet Kw; Midden Brabant keft in het schil gevonden Heftige emoties Bijt omgezet, öe expositie hei Grijs' om verse Grijs staat voor kt nietszeggende DE FUNCTIE Je bent verantwoordelijk voor het correct en efficiënt afhandelen projectorders in de breedste zin van het woord. Je onderhoudt schriftelijk en mondeling contact mét de projectdealers. Tevens ben je het eerste aanspreekpunt voor de buitendienst m.ede- werkers Projecten. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is een vereiste. De werktijden zijn: dinsdag en woensdag de hele dag (8.15 -17.00 u), aangevuld met of de maandagmiddag of de donderdagochtend Paarden- en ponyfans kunnen op zon dag 28 september hun hart ophalen bij Manege Thielen in Tilburg. Daar vindt voor de 31e keer het groot con cours van ruitervereniging de Vrije Ruiters plaats. Tussen 9.00 en 14.00 uur rijden ruim tweehonderd ruiters in verschillende ringen om de felbe geerde eerste plaats op hun niveau, 's Middags mogen alle winnaars het nog eens tegen elkaar opnemen in de strijd om de titel dagkampioen. Britt Outhuyse en Carola de Graaff, die al Toerisme Stijn van Oss, eigenaar Stonekraft, Amstelveen Susanne van der Pas, receptiemana- De aula kreeg de functie atelier, waar kunstenaars uit buitenland gastvrijheid De gevarieerde Montis collectie omvat vele onderscheidende werpen. Onze zitmeubelen worden in Nederland vervaardigd van ;l- natuurlijke materialen en staan bekend om hun hoge kwaliteitsniveau. llus zetten ruim 100 mensen in een informele en collegiale sfeer zich enthousiast in voor een mooi product. De nominatiecommissie is tot de vol gende genomineerden gekomen: Handel Jan Dirksen, directeur/eigenaar Nes- krid b.v./Amaty beheer b.v., Kaats heuvel Robert en Mc ren De Fijter Wemer Hulsma.., v.6v... b.v., Tilburg en Arnhem Foto Frans van Aarle is al meer dan 60 jaar (anno 1946) een begrip als het om foto’s gaat! Met 3 winkels is Frans van Aarle een belangrijke speler op fotogebied in onze regio. Klantvriendelijk handelen is de basis van het succes! In verband met uitbreiding van de activiteiten is Frans van Aarle op korte termijn op zoek naar: voor ca. 20 uur per week. In het jaar 1809 personen in Tilt beroemdste Tilbur nu toe) Peerke Dc veel bekend, van gets erg weinig, project 'Geboren i al deze Tilburgei en levensverhaal 1 gen: hoe oud zijn Donderdag 25 uur: De warme w met Totaal Thomi Thomas Bemhan en pessimist, di< te stukken de v fileerde. Afkeer baar cultuur, een humor en voor personages kenm Totaal Thomas da eer aan. De voorstelling vi FRANS VAN AARLE Al meer dan 60 jaar in foto’s! Zondag 28 septt Cultureel Café C >s de eerste e Gtfé Carré van h fa iedere laatst maand van 12.001 ’Wit. De presents stadsdichter Fran wordt geassisti dichter Jasper Mi Mine van Corven Tijdens deze aflei ®«ie over de m fe shopping mall. t*tjgt tot nu toe. ?en voor de cultui "■Bró als deze mal ™s of moeten Ms een bedreigin van Hove van Po, jjn visie op deze Wnen vervolge op 23 St. Petrus gast in de Beelen gaat tijdens een aantal interac- la de kerst- tieve seminars in op creativiteit, pro- gramma-ontwikkeling, zijn carrière en het medialandschap. Daarnaast geeft hij een overzicht van de geschiedenis In 2009 is het pre den dat Tilburg s Een écht kroon wordt gevierd m< ten en festiviteite onaal Archief Til landse Genealo; (NGV) afdeling Tilburg organise bet onderzoekspt 1809’. Inwoners den uitgenodigd i naar het leven hu in 1809 geboren i HET PROFIEL Je hebt ervaring in een vergelijkbare functie. Je hebt MBO denk- en werkniveau. Verder ben je: zelfstandig opererend, ac curaat, heb je brede technische kennis en ben je bereid je kennisniveau uit te breiden als dat nodig is. Bezit je goede mondelinge contactuele vaardigheden en kan je de fysieke belasting, die de werkzaamheden met zich meebrengen, aan. Een hoog kwaliteitsbesef is een van je voornaamste kenmerken. WIJ BIEDEN Leuke en afwisselende banen in een prima onderlinge sfeer, een goed salaris en een pakket met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. menige wedstrijd in de regio won nen, rijden een schitterende kür op muziek. Traditiegetrouw mogen alle ruiters die een eerste tot en met zesde plaats hebben behaald in de wedstrij den te paard hun prijs komen ophalen in de parade. Alle manegepaarden en -pony's doen daaraan mee en mogen met hun ruiters een ereronde galop peren. Zondag 28 september houden ook alle FNRS-manege's, waaronder Manege Thielen, hun jaarlijkse open dag. Iedereen is van harte welkom. Rien van der Heijden Het Koninklijk Tilburgs Mannen koor St. Caecilia vertrekt op vrij dag 24 oktober voor een vierdaagse concertreis met zeventig man naar Regensburg. >t jouw curriculum vitae en Dongen t.a.v. Esther Jimontis.nl. www.montis.nl' DE FUNCTIE Als medewerker van de technische dienst draag je zorg voor het onderhoud en repa ratie van productiemiddelen, machines, ge reedschappen, installaties en de gebouwen. Signaleer je technische storingen, rapporteer en adviseer je m.b.t te nemen technische maatregelen. Verder help je bij alle voorko mende werkzaamheden van technische en facilitaire aard. Je overlegt met het Hoofd TD. HET PROFIEL Je beschikt over een representatieve en vlotte persoonlijkheid met een goede dosis werklust en ambitie om op een klantvrien delijke wijze invulling te geven aan onze doelstellingen. Teamgeest, verantwoor delijkheidsgevoel, flexibiliteit en goede communicatieve vaardigheden zijn daarbij onmisbare eigenschappen. Wij zoeken een onlangs afgestudeerde HBO'er met enige ervaring of iemand met een MBO-plus niveau met enkele jaren ervaring. Het was een drukte van belang bij de stand van www.geheugenvantilburg. nl. Velen maakten voor de eerste keer kennis met "het geheugenvantilbuig". Voor anderen was het een bekende site, die zij regelmatig bezochten. Een enkeling had er reeds één of meerdere verhalen op geplaatst. Een groot aantal foto's en documenten is op deze dag door de vrijwilligers ingescand. DONDERDAG 25 SEPTEMBER 2008 - PAGINA 10 Neco Novellas is een podiumgenieke en ongekend muzikale singer-song- writer, zo bleek wel tijdens het afge lopen North Sea Jazz Festival. Neco ;ontys begeeft zich op het pad van de world, tional pop, jazz, funk, samba, afrobeat, reg gae en rock. Op zijn album New Dawn - Ku Khata (World Connection) kom je al deze stijlen tegen: geraffineerde composities, verrijkt met invloeden uit Neco's jonge jaren in het Chopi-milieu, Het wordt weer een spannende strijd op maandag 6 oktober tij dens de tweejaarlijkse onderne- mersavond van De Rooi Pannen in haar vestiging aan de Dr. Ahaus- straat 1 in Tilburg. Op deze avond worden drie award-winnaars geko zen uit negen genomineerde oud- studenten van De Rooi Pannen in de studierichtingen'handel, horeca en toerisme. Steigenberger Kurhaus Hotel, Den Haag/ Scheveningen L Claire van Campen, general manager i, Amsterdam American Hotel, Amster dam Wolfgang Meidl, eigenaar News- cafe, Memories, Si Senor, Ravens- donek, New York en Two of a kind, Eindhoven Het thema van deze achtste ondeme mersavond is: 'Ondernemen is top sport'. De Rooi Pannen is verheugd dat Tom Romeo Coronel, autocoii- reur en succesvol ondernemer, aan wezig zal zijn om over dit onderwerp een presentatie te geven. Blijven ver nieuwen om bij te blijven, met veel zaken tegelijk bezig zijn, discipline en toewijding en jezelf ontwikke len en verbeteren zijn voorwaarden om tot goede prestaties te komen. Kenmerkende zaken voor zowel de ondernemer als de topsporter. De nominatiecommissie heeft uit het grote aanbod succesvolle oud-studen- Binnenkort start weer een cursus voor nieuwe lligers Buddyzorg Jong dementerenden. cursus bestaat uit twee bijeenkomsten en vindt plaats op maandag 13 en maan- 20 oktober 2008. Interesse? Meld nel aan of neem vrijblijvend contact t de betreffende coördinator. Voor meer actuele vacatures-, kijk op www.con (Informele Zorg, bel tijdens kant Contour. ten van De Rooi Pannen negen kandi daten geselecteerd. De selectiecriteria zijn: ondernemerschap, inventiviteit, uitstraling, doorzettingsvermogen, de relatie tot De Rooi Pannen, car rièreverloop, toekomstperspectief, maatschappelijke belangstelling en de voorbeeldfunctie die zij vervul len voor huidige leerlingen. Henk Rosman, directeur van de Kamer van Koophandel Brabant, zal als voorzit ter van de jury de awards uitreiken aan de winnende oud-studenten van De Rooi Pannen. reportage-fotograafim/vj voor ca. 10 uur per week Het betreft een part-time fotograaf met ervaring in digitale beeldbewerking (Photoshop) en die in het bezit is van een rijbewijs. Eigenschappen als flexibiliteit, representatief en klantvriendelijk handelen zijn vereist. Doorgroeien naar fulltime mogelijk. door de Skarabee-ma 1995 opgaan in de 1 Beatrixcollege in de Reeshof. r leiding van architect Frans ix kreeg de Leoschool een 'e bestemming en werden de lokalen verbouwd tot wooneenhe den met ateliers voor beeldend kun- Vacatures bij jou in de buurt Het betreft vacatures voor met name het filiaal Tilburg. Je bent een representatieve jonge man/ vrouw die verstand heeft van (digitale-) fotografie, ook van aanpakken weet, flexibel is en bereid is zelfstandig te werken. Ervaring is natuurlijk een pre, maar klantvrie'ndelijkheid blijft het allerbelangrijkste! Vind jij het ook zo leuk om lekker in de tuin te wroeten? Voor deze aardige 88-jarige mijnheer is het een van de weinige dingen die hij nog kan. Hij kan het echter niet alleen. Gun jij hem dit pleziertje nog? Mijnheer is wat vergeetachtig. Hij heeft vroeger geschilderd, meubilair gemaakt, gefotografeerd en toneel gespeeld. Korvelseweg 255, Tilburg Tilburgseweg 62, Goirle Diessenseweg 7, Hilvarenbeek www.fransvanaarle.nl Bij aankomst wordt het koor officieel ontvangen door het stadsbestuur en de burgemeester op het stadhuis van Regensburg. Het koor is er te gast bij de Sing und Musikschule der Stadt Regensburg. Met de hout- en koper blazers van deze Musikschule brengt Caecilia op zaterdag 25 oktober een concert in de Neuhaussaal van het Regensburger Stadttheater. Hierbij worden, naast enige Engelse wer ken van Yeats en Vaughan Williams, klassieke werken van onder anderen Edvard Grieg, Wagner en Mendels- niet. Deejay en televisiepresentator van de popmuziek. chtige Giel Beelen van 3FM is dit stu- "De spreekwoordelijke eerlijk jnvan diejaar als gastdocent verbonden Giel Beelen zorgt ervoor dat s midige paus aan International Event, Music een realistisch beeld krijger had. Direct Entertainment Studies (IEMES), entertainmentwereld waarin i Jaccilia zich een variant van de opleiding Com- gaan werken aldus directe presenteren merciële Economie van Fontys Bon van Fontys Bedrijfshogeschool. -~m een Bedrijfshogeschool in Tilburg. Hij Sinds vier jaar verzorgt Fonty Bedrijfshogeschool Intematic.._. ivent, Music Entertainment Studies ES). Dit studiejaar is daar een nunicatieopleiding (CO IEMES) toegevoegd. Deze opleiding richt i op het ontwikkelen van creatieve inmentin- Vrouwen die behoefte hebben om over de overgang te praten of daar informatie over willen, zijn van harte welkom in buurthuis Loven/Besterd in Tilburg. Op de eerste en derde woensdag van de maand van 09.30 tot 10.30 uur is daar een inloop. Ook is er op woensdag 22 oktober de gelegenheid om langs te komen van 20.00 tot 21.00 uur. Tevens kunnen vrouwen zich tijdens deze bijeenkom sten opgeven voor een gespreksgroep van 12 ochtenden of avonden. Het adres van het buurthuis is Koestraat 164 in Tilburg. Bel voor informatie 06 - 48 31 69 23, of mail naar vidotilburg@planet.nl. Kijk ook eens op www.vidotilburg.nl. Alle gasten zijn van harte welkojn om de avond informeel af te sluiten met een drankje en een hapje in de restaurants van De Rooi Pannen. Intéressé in een avond, waar beroeps onderwijs en bedrijfsleven elkaar op een bijzondere manier treffen? Meldt u dan aan op www.derooipannen.nl via de banner ondememersavond op de startpaigina. Fraters De Leoschool werd opgericht door de Fraters van Tilburg. In eerste instantie was de Leoschool bestemd als lagere school. Later kreeg het een functie als handelsulo en in de Tweede Wereldoorlog fungeerde de school als noodhospitaal. In de jaren zeventig werd het gebouw gebruikt Gezellig over het Tilburg van vroeger praten. Dat is wat deze 78- jarige mevrouw leuk vindt. Mevrouw heeft Alzheimer. Ze wil graag één keer in de week wat aanspraak en/of een klein stukje gaan (rolstoel)wandelen. Wil jij mevrouw bezoeken, zodat zij zich even wat minder alleen voelt? Concertzaal Tilburg heeft er een nieuwe serie wereldmuziek bij: World Sessions. In deze serie ont dekt u de nieuwe wereldmuziekster- ren van morgen. Artiesten en bands die wereldmuziek combineren met een Westerse singer-songwriter sound. De aftrap wordt zondag 28 september om 14.3(1 uur gedaan door Neco Novellas, met een wel heel funky matinee. stenaars. 1 van gastat binnen- en o werd verleend om een periode de beschikking te hebben over een groot atelier. De stichting Wan De Nieuwe Dingen' die dit mogelijk maakte, is daarna overgenomen door Stichting Fundament. Informele Zorg zet voor allerlei diensten vrijwilligers in bij men sen thuis. Mensen die extra hulp hard nodig hebben of gewoon goed kunnen gebruiken. sohn ten gehore gebracht. Ook meer eigentijdse werken ontbreken niet. Deejay en televisiepresentator van de popmuziek. Verder wordt op zondag een plechtige Giel Beelen van 3FM is dit stu- "De spreekwoordelijke eerlijkheid van hoogmis opgeluisterd in de Dom van diejaar als gastdocent verbonden Giel Beelen zorgt ervoor dat studenten Regensburg, waar de huidige paus aan International Event, Music een realistisch beeld krijgen van de voorheen zijn domicilie had. Direct Entertainment Studies (IEMES), entertainmentwereld waarin zij willen na thuiskomst zal St. Caecilia zich een variant van de opleiding Com- gaan werken", aldus directeur Pieter op zondag 2 november presenteren merciële Economie van Fontys Bon van Fontys Bedrijfshogeschool. op het Stak presentatie-event om een Bedrijfshogeschool in Tilburg. Hij Sinds vier J meer dan serieuze poging te doen is de opvolger van Harry de Winter Bedrijfshogr" voor de A-status. Verder is op 23 en Eddy Zoëy. Event, november de harmonie St. Petrus (IEMES). Dit Paulus Maastricht haar gast in de Beelen gaat tijdens een aantal interac- commt Broekhovense kerk, waarna de kerst- tieve seminars in op creativiteiL pro- aan tc- concerten volgen. gramma-ontwikkeling, zijn carrière en zich op het ontwikkelen van Graag nodigt St. Caecilia mannen uit het medialandschap. Daarnaast geeft concepten voor de entertair om de repetitieavonden op maandag hij een overzicht van de geschiedenis dustrie. vanaf 20.00 uur in Zaal 16 (Carré 16) bij te wonen. Zij kunnen dan kennis maken en zich eventueel aansluiten bij het koor. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor: Geheugen zoekt Steun Het zal je maar gebeuren... Je hebt altijd een leidinggevende functie gehad en nu moet je de leiding helemaal uit handen geven! Zo ziet het leven van deze 82-jarige echte Tllburgse er nu uit. Mevrouw is al in een vergevorderd stadium van demen tie en slaapt veel. Wandelen maakt haar rustig. Wil jij één keer per week ’s middags (na 15.30 uur) met mevrouw een ommetje maken? Mevrouw woont in een 'verzorgingshuis en zit in een rolstoel. een etnische groep in Mozambique. Live vormt Neco samen met zijn twee broers en zus een sensationele funky family affair. Neco combineert cha risma met de overtuigingskracht en urgentie van een jonge Mozambikaan die spreekt namens zijn generatie. De nieuwe serie World Sessions biedt een platform voor aanstormend talent. Met een film, een interview en een five optreden laat Neco Novellas zich van verschillende kanten zien. De avond begint met een korte film over de zanger en zijn band. Daarna volgt een interview met hem door dj host van de avond Sotu the Traveller. Na het live optreden is er in de foyer gelegen heid tot kennismaking met de artiest en draait World Sessions dj Sotu the Traveller muziek in de stijl van de middag. Kaarten: www.theaterstilburg.nl of tel. 013-5432220. Aan de oproep: "Wie heeft er her inneringen aan de Leoschool in de Leo XHI-straat in Tilburg?" werd onlangs door velen gehoor gegeven. De Bewonersgroep 'Van De Nieuwe Dingen' had een prettige ambian ce geschapen, die door de talrijke bezoekers zeer op prijs werd gesteld. Deze open dag in de voormalige Leoschool werd ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van het gebouw georganiseerd. Tijdens deze open dag konden de bezoekers her inneringen ophalen aan de hand van foto's, documenten en rondleidingen door het gebouw.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 10