IS 1J a i?9 o: 2po za Beekse Marathon met veel sfeer 3ppen. Ban stand van ken Maarten Brekelmans wint Cher’s Vision fotografie Willem II staat er weer goed op 32.151 euro voor Verbeeten Fonds id its Wopacup voor Yorulmaz Hoogste punt woningen MB Winnares van reis Vlooienmarkt Jong Nederland verschil n s 'Méér tijd en aandacht nodig in uitvaartzorg' Koos Kluytmans Interieurs viert 50-jarig bestaan naar Olympia Bospatio Boschkens bereikt terp en profiteren zo optimaal van de prachtige bosrijke omgeving. Van der Weegen Bouwontwikke- ling in Tilburg tekende voor de ontwikkeling én de bouw van het plan. Directeur Wim Timmermans is trots op weer een aansprekend project wat toegevoegd kan wor den aan de reeks van bijzondere projecten van Van der Weegen. "We realiseren weer een plan waar iedereen trots op kan zijn: prachtige woningen op één van de mooiste plekken van de Bosch kens." Inmiddels is 70% van de 36 woningen verkocht. IKjH 825J*( DONDERDAG 11 SEPTEMBER 2008 - PAGINA 19 de tilburgse KOERIEF 3 september 2008 y onderdeel van de hardlc FOTO: TOIN DAMEN F' ting, tot tv it voor NOAD ider de 16, natuurlijk niet. pJhÜ SPORT KORT Workshops in Oisterwijkse bieb Maarten Brekelmans wint de Mariska Lips Award. met nieuwe j ties. Harriet t van de innov persoonlijke De Tilburgsc k, maz, rechts op inde Roemeens nomen aan de s ing t in de diverse afstanden en ieën gestreden om mooie prij- zijn ook geldprijzen beschik- "T de nummers 1, 2 en 3 bij gone op de hele marathon, deelnemers is er na afloop ake verrassing. Ie marathon is o Uno Animo de eerste wedstrijd van het seizoen 2008-2009, thuis tegen SvSSS. Het team uit Loon op Zand wist het duel met 4-2 te winnen. 4 stuks 1 u. afgesloten met van Destil Trap- Groningen. Aan- De toegang is de aanbieden. Het Fonds richt zich vooral op de bevolking van Bra bant en onderscheidt zich 'meJ~ daardoor van landelijk werkei.uv organisaties op dit gebied. Het hoogste punt van de 36 wonin gen in plan Bospatio Boschkens in Goirle is bereikt. Het project is een plannen die worden gerea- I binnen plan Boschkens, het aan de noordzijde van de sebaan en aan weerszijden Tilburgseweg. Wethouder /■teren heeft op woensdag 10 iber de vlag gehesen. j^et p]an WOnin- jschkens van Rody Jacobs geeft om 16.30 uur samen met Alex Andjelic en Daryl Bat een demonstratietraining. Verrassii Er wordt categorie zen. Er 2 baar voor c elke categor Voor alle de een leul De hele nares geworden van de reis naar Olympia in Griekenland. Reden orii haar eens flink in het zonnetje te zetten. Olympia Uitzendbureau is een pro fessioneel en goed georganiseerd algemeen uitzendbureau met meer dan 100 vestigingen in Nederland. Het grootste deel van deze vesti gingen wordt gedreven door fran chisenemers met een hoge betrok kenheid in hun lokale markt. Voorinschrijven is goedkoper en kan tot en met 14 september via website www.inschrijven.nl. Voor de twijfe laars die pas op de dag zelf beslissen of ze meedoen, of welke afstand ze De blaak. Deelnemen is belangrij- ker dan winnen. Belangstellenden kunnen zondag een kijkje komen nemen op tennispark De Blaak. Het toernooi start om 9.30 uur en duurt tot ongeveer 17.30 uur. Uno Animo wint P zondag 7 september speelde Jezelf een keer vanuit een andere kant laten zien en er een blijvende herinnering aan overhouden. Dat kan bij Cher's Vision fotografie in Tilburg. Marijke Netten heeft ruim vijf jaar ervaring in fotografie en opende 1 september haar eigen studio. Voor een metamorfose in glamourstijl is alles aanwezig, je kunt dus worden veranderd in een diva.Iedereen kan een metamor fose ondergaan. Marijke Netten voert alle stappen die nodig zijn zelf uit, dat wil zeggen make- up, hairstyling, glamourkleding, fotografie en digitale glamourfoto- zullen gaan lopen, u kunt op de wed strijddag vanaf 09.00 uur tot uiter lijk een half uur voor de wedstrijd inschrijven in de tent op het Vrijthof. De gymzaal aan de Papenstraat, ach ter basisschool de Driehoek, is in gebruik om uw tassen neer te zetten en om na afloop te douchen en om te kleden. Koos Kluytmans Interieurs Pastoor van Beugenstraat 35 5061 CR Oisterwijk Tel. 013-528 48 15 Fax 013-521 62 70 e-mail: info@kooskluytmans.nl website: www.kooskluytmans.nl Runners4Kenya De bijna 100 lopers voor Runners- ’Kenya haalden tijdens de Tilburg Ten Miles (TTM) 15.000 euro aan ^°ps<’ygelri binnen. Het geld wordt en sport- in West Zaterdag 13 september: 14.45 uur NOAD Al-Baardwijk Al; 12.30 uur NOAD A2-Essche Boys Al; 12.30 uurNOADC2-SVSSS Cl; 10.45 uur NOAD MBl-Vrola MB2; 10.15 uur NOAD El-TSV Gudok El; 10.15 uur NOAD E2-Zigo E4; 11.15 uur NOAD F2-Nevelo F3; 11.15 uur NOAD F4-Zigo F8. Zondag 14 sep tember: 14.30 uur Were Di 1-NOAD 1; 11.30 uur VOAB 2-NOAD 2; 1215 uur NOAD 3-WSJ 2; 10.00 jur NOAD 4-Olympus 2; 12.30 uur NOAD 6-Nevelo 7; 09.45 uur NOAD 7-VOAB9. jaar, aan het begin van het school- reikt de Stichting Topsportoplei- Tilburg de Mariska Lips Award Dit jaar gaat de Award naar arten Brekelmans (16). Peter van and, voorzitter van de stichting, vees in zijn inleiding naar de na studieresultaten van de top- rtleerlingen. Ook aan sportieve cessen ontbreekt het niet. Hamming, wethouder Sportza- van de gemeente Tilburg, reikte Mariska Lips Award uit. Maarten ring de prijs omdat hij uitstekend art in de combinatie studieresul- n en sportprestaties. De Award- in Amerika en is nu leerling van Koning Willem II College. Bij >urg Trappers speelt hij in het komstteam. Tevens maakt hij deel van het Nederlands team voor jarigen. ke van Wijk (hockey) en Jacky, enen (voetbal) waren de andere Om een fraaie groepsfoto te maken komt nog heel wat kijken. Zo ook bij de elftalfoto van Tilburgs voetbaltrots Willem II. Fotografen weten er alles van.... Hoe is het daglicht? Wie en wat staat er op de achtergrond? Ziet de opstelling er netjes uit of is het een bonte kermis aan kleuren? Komt de shirtsponsor fraai in beeld? Heeft iedereen zijn shirt netjes en de kousen opgetrokken? De PR-afdeling van Willem II is immers kritisch. Wanneer alles klopt ratelen de fototoestellen van de aanwezige fotografen op de persdag van de club. Zo ook de camera SC Olympus Zaterdag 13 september, jeugdafde ling: Olympus Al-VVR A2 14.30; Olympus Bl-Noad B2 12.45; Olym pus D2-Sarto D5 09.30; Olympus E2-SV Reeshof E3 10.00; Olympus E3-Hilvaria E3 10.00; Olympus F3- Jong Brabant F9 11.00; Olympus F4-Voab F7 11.00 uur. G-afdeling: Olympus Gl-TEC G1 12.00; Olym pus G2-Intemos G2 12.00; Olympus G3-Rijen G2 11.00 uur. Seniorenaf deling: Olympus 3-SV BLC 3 14.30; Olympus 4-Olympus 5 14.30 uur. Zondag 14 september: Olympus 1- Tongelre 1 14.30; Olympus 4-WSJ 3 12.00; Olympus 7-SVG 7 10.00; Olympus DAl-Gloria UC DA1 10.00 Op 1 juli introduceerde Olympia Uitzendbureau haar nieuwe, Euro pese merk. Om dit met haar klan ten te vieren kon er pen reis naar Olympia in Griekenland gewon nen worden. Tot en met eind juli konden de Olympia-klanten op een speciale website aangeven op welke manier de nieuwe interna tionale slogan "we love to work for you" betekenis heeft. Wendy van den Broek is de gelukkige win- Verhulst licht toe: "Wij richten ons uitsluitend op lokale en niet te grote uitvaartondernemers. Groot is in het uitvaartvak niet synoniem voor goed. De bij ons aangesloten ondernemers hebben een pittige selectie doorlopen. De uitvaart branche is gesloten en verschillen in kwaliteit zijn vaak niet herken baar voor nabes taanden. Daar gaan wij de komende tijd verandering in brengen. Ons uitgangspunt is: een uitvaart zoals de nabestaanden die willen, met tijd en aandacht alle persoonlijke wensen." bewerking. Hierdoor ontstaat een optimaal resultaat. Ook aan kinderen is gedacht. Daar is een speelkamer voor ingericht en iedere woensdag en vrijdag is er een geschoolde begeleid ster aanwezig. Een fotoreportage kan ook als cadeaubon worden gegeven, je moet het zien als een verwenuitje. Marijke maakt ook trouw en communiereportages. Met haar foto's wil Marijke vooral niet standaard zijn. Adres: Nimrodstraat 32 in Tilburg, tel. 013-4688732/06-20696907, www.chersvisionfotografie.nl sponsorgeld binnen. Het geld I Meed aan sportmaterialen er .faciliteiten voor de jeugd ii. Kenia. Vorig jaar organiseerde de Til- 71®86 stichting Elimu voor het eerst Runners4Kenya sponsorloop tij dens de TTM. Toen was de opbrengst bijna 11.000 euro. Méér informatie: l*W.runners4kenya.org weldigend succes van ’aniseert TC de Blaak september voor alle f 14 jaar uit de Blaak en buurtteamtoemooi. waarbij in teamver- al sporten beoefend tennis op het park, r de wijk en jeu de banen bij Hofstede Schaken op vrijdagmiddag Voor iedereen, vrouwen zowel als mannen, is er vanaf nu weer de mogelijkheid om op vrijdagmiddag 13.30-17.00 uur een gezellig par- 'Jtjc te komen schaken in denksport en Theseus aan de Bredaseweg 167 m Tilburg. Ook beginnende scha- Kcrs kunnen aanschuiven, al is het alleen maar om eens kennis te maken met het spel. De kosten bedragen 1 mo per keer. Meer informatie: Fred wks, tel. 013-5352016. Op zondag 14 september houdt Destil Trappers van 14.00 tot 17.00 uur haar jaarlijkse open dag. De com plete selectie van de Tilburgse lands kampioen is de hele middag op de :- ijsbaan present om handtekeningen 1. uit te delen. Daarnaast bestaat de mogelijkheid een kijkje te nemen in de kleedkamer, een plek die normaal gesproken voor publiek niet toegan kelijk is. De Tilburgse zanger Fabian Somers verzorgt een liveoptreden in het restaurant. Om 16.30 uur geven Alex Andje lic, Rody Jacobs en Daryl Bat een chting demonstratietraining met jeugdspe- werd Iers. Om 18.30 uur worden in de ijshal een aantal banieren onthuld, waarmee oud-spelers van Tilburg Trappers, die een zogenoemd 'beschermd nummer' dragen, worden geëerd. De open dag wordt een oefenwedstrijd vang om 19.00 uur. gehele dag gratis. van de grote Albert de Jan Heijnsstraat zullen ruim 250 opgesteld staan, ;ren hun gebruikte -zullen ver- cans om voor SVG Zondag 14 september: SVG 1-Broek- hoven 1 14.30; SVG 2-Wilhelmina. Boys 2 11.45; SVG 6-GSBW 6 10.00 uur. Jeugd: SVG Bl-Berkdijk B 1 14.30; SVG E2-SV Reeshhof E4 10.00; SVG Fl-SET F1 11.00; SVG F2-Taxandria F4 11.00 uur. Buurttoernooi De Blaak Na het overwe' vorig jaar organ op zondag 14 s bewoners vanaf en omgeving een bui Een toernooi band een drietal gaat worden; t blaakgolf door boules op de I gse karateka Canan Yorul- (geen gewichtsklassen). Yorulmaz -> de foto, heeft onlangs won alledrie haar partijen en legde :nse plaats Sibiu deelge- daarmee beslag op de felbegeerde fervarir strijd om de Europacup bokaal Een grote groep wandelaars en hard lopers heeft meegedaan met Bra bants Dagblad Tilburg Ten Miles om geld in te zamelen voor Verbeeten Fonds. "Het was een enorm succes. In totaal hebben 17 hardloopteams en 34 wandelaars zich allen het afgelopen weekend ingezet voor het goede doel. De sfeer was zeer aan genaam en gezellig. Het is fijn om te weten dat velen met ons de strijd tegen kanker steunen", aldus de heer Jan Melis, namens het bestuur van Verbeeten Fonds. De totale opbrengst van 32.151 euro komt ten goede aan Ver beeten Fonds. De cheque is bij een manifestatie in Theaters Til burg overhandigd aan bestuurs leden van het Fonds. Verbeeten Fonds is opgericht in Tilburg om onderzoek naar kanker te stimule ren en ondersteunt projecten voor de begeleiding van kankerpatiën tentijdens hun ziekteproces. Het onderzoek is er op gericht om ie nieuwste behandelingen aan patiënten in Brabant te kunnen I - Ultracup, een criterium van langeaf- Award. standswedstrijden in de Benelux. Zie De Stichting Topsportopleiding Til- hiervoor website www.ultraned.org burg is acht jaar geleden opgericht Voor alle verdere vragen en infor- op verzoek van Willem II en Tilburg matie kunt u terecht op website Trappers. Het doel van de stichting is www.achil87.nl. Na afloop vindt u jonge talenten een kans te geven meer hier ook de uitslagen en een foto- te trainen zodat ze betere prestaties reportage. Of bel voor vragen 013- kunnen leveren binnen hun tak van 5051106. sport en dat in combinatie met een keerterrein Heijn aan te Tilburg. Er zullen marktkramen o waar particuliere overtollige huisraad kopen. U hebt de ka een habbekrats leuke spullen op de kop te tikken. De markt duurt jp het par- van 10.00-17.00 uur. 1 SEPTEMBER 2008 - PAGINA U Steun voor stichting TESS De organisatie van het Audax Wil lem II jeugdtoemooi draagt stichtir~ TESS een warm hart toe. Dit jaar wuu aan de deelnemende verenigingen het verzoek gedaan om een clubshirt ter beschikking te stellen voor dit goede doel. Alle deelnemende verenigingen gaven graag hieraan gehoor. P. van Ierland en J. van Gooi hebben namens de organisatie van het Audax pers tegen i Willem II jeugdtoemooi maar liefst vang om 1! 10 shirts kunnen overhandigen aan go J. Mathijssen van stichting TESS. Stichting TESS zal deze shirts op een veiling tegen een zo hoog mogelijk e bod gaan verkopen. De opbrengst MajOretteWedstllid komt volledig ten goede aan stichting J J TESS, een Tilburgse goede doelen in Riel organisatie die dolfijntherapie voor kinderen met een beperking mogelijk wil maken. Meer informatie: www. stichtingtess.nl Stichting Jong Nederland is een stichting die zich bezig houdt met het organiseren van aller lei activiteiten voor kinderen in de leeftijdscategorie van 4 tot en met 16 jaar. Om de diverse activiteiten te financieren orga niseert Stichting Jong Nederland op zondag 14 september een grote vlooienmarkt op u" De Brabantse Bond van Muziekver enigingen houdt op zondag 14 sep tember de zesde majorettewedstrijd van dit jaar in Sportcentrum Den Bogerd in Riel. De circa 250 majoret- nemen deel als soliste, duo, trio, rartet, smallteam of grote groep. Een deskundige jury beoordeelt de De wedstrijd begint om 9.00 uur en de laatste uitslagen wor den verwacht om ongeveer 16.15 uur. Adres: Speelveld 1 in Riel. WK beachvolleybal v— J:‘ Bij het WK beachvolleybal onder 21 Bogerd i hebben leden van Were Di Beach Til- ten nem burg een gouden en zilveren medaille kwa gewonnen. In een "all dutch" finale Z__. wonnen Daniëlle Remmers en Mar-- optredens, leen van lersel in twee sets (21-14 en 21-14) van Michelle Stiekema en Sophie van Gestel. Deze kernwaarden worden door alle aangesloten ondernemers onderschreven. Meer tijd en aandacht in de uitvaartzorg zijn volgens Harriet van der Vleuten hoogst noodzakelijk. "Zonder veel tijd en aandacht voor alle keuzes die gemaakt moeten worden, is het niet mogelijk om een uitvaart tot iets persoonlijks te maken. Je neemt uiteindelijk wel afscheid van een familielid of dierbare en dus moet er alle ruimte zijn voor de wensen van nabestaanden", zegt Harriet van der Vleuten. Draagt u Verbeeten Fonds ook een warm hart toe, check dan website mede www.verbeetenfonds.nl voor meer cende informatie of stuur een email naar info@verbeetenfonds.nl. Koos Kluytmans Interieurs viert van 8 tot 14 september het 50-jarig bestaan. In september 1958 begon Koos Kluytmans met de verkoop van meubels vanuit zijn woonhuis aan de Pastoor van Beugenstraat in Oisterwijk. Inmiddels is het bedrijf uitgegroeid tot een com plete woninginrichter met design meubelen, comfortabele bedsyste- men, vernieuwende zonwering- producten, luxe vloerbedekkingen en exclusieve woondecoraties van diverse vooraanstaande merken. De dagelijkse leiding is in han den van Wim en Jack Kluytmans, twee zonen van Koos. Het bedrijf is meegegroeid met zijn klanten kring en is met de realisatie van de nieuwbouw in 2007, op de bestaande locatie, klaar voor de toekomst. Koos Kluytmans Interi eurs biedt een grote diversiteit aan interieurartikelen van hoge kwali- Uitvaartbegeleiding Harriet van der Vleuten uit Tilburg heeft zich onlangs aangesloten bij Requiem Uitvaartzorg, die Nederlandse netwerkorganisatie van lokale, zelfstandige uitvaartondernemers. Requiem heeft Uitvaartbegeleiding Harriet van der Meuten geselec teerd op vijf kernwaarden: persoonlijke aandacht voor nabestaan den, persoonlijke invulling van de uitvaart, ruim beschikbare tijd, transparantie en lokale binding. teit voqr jong en oud en heeft ser viceverlening hoog in het vaandel staan. Het bedrijf is al jarenlang een begrip in Midden Brabant. In de jubileumweek nodigt Koos Kluytmans Interieurs al haar klan ten en relaties uit om het bedrijf te bezoeken.Om het 50-jarig bestaan te vieren, zijn er vele speciale aan biedingen en acties. Koos, Wim en Jack willen van deze gelegenheid gebruik maken om al hun klanten en medewerkers, op wie zij konden en kunnen rekenen, te bedanken en gaan vol goede moed de komende vijftig jaar tegemoet. Judoklub Tilburg Afgelopen week werd bij Judoklub Tilburg stil gestaan bij de bijzon dere vetjaardag van supervisor en trainer, dhr. Van Gent, die 80 jaar is geworden. Om de heer De heer Van Gent, houder van de 8ste dan judo, geeft nog elke week karateles en kata lessen bij Judoklub Tilburg. In deze lessen kunnen de hogere banden alles leren over kata's, op een nette manier uitgevoerde judotechnieken. de ondernemers ook ondersteunen producten en innova- van der Vleuten: "Een va ties is een besloten gedenkplaats op het internet en daaraan gekoppeld een afscheidsboek. Nabestaanden wor den uitgenodigd om een persoon lijke herinnering achter te laten of een foto. Ook teksten en eventueel foto's van de uitvaartdienst kun nen in het afscheidsboek worden opgenomen." "Het netwerk bestaat op dit moment uit ongeveer 50 onder nemers", aldus directeur Erik Jan Verhuist van Requiem. "Eind 2008 verwachten wij dat meer dan 100 ondernemers zich hebben aange sloten. Een realistische verwach ting, omdat op dit moment een tot twee ondernemingen per week zich aansluiten." Er wordt vooral gelet op de sociale vaardigheden van de ondernemer en de tijd die wordt uitgetrokken om de nabe staanden bij te staan. Requiem gaat Hilvarenbeek kent in de zomer maanden veel evenementen. De Beekse Marathon is daarbij al laren een grote publiekstrekker. Op zondag 21 september wordt de marathon georganiseerd door Atletiekvereniging Achil '87 uit Hil varenbeek. Om 10.30 uur wordt voor de jeugd een 1 km wedstrijd en prestatieloop gehouden, waarna om 11.00 uur het startschot wordt gelost voor de 5 en 10 km, de halve marathon, de 30 km en de hele marathonafstand van 42 kilometer en 195 meter. Op het gezellige Vrijthof, het his torische centrum van Hilvarenbeek, zal het goed toeven zijn. De lopers worden uiteraard bij iédere door komst luid aangemoedigd langs de zijlijn of vanaf de diverse terrasjes. Voor de kleintjes die op pappa of mamma wachten is er een springkus sen. De speaker houdt u op de hoogte van de doorkomst en finish van alle deelnemers. En er is natuurlijk volop muziek, op de Vrijthof, maar ook onderweg ter ondersteuning van de lopers. Van der Weegen verwacht de eer ste woningen op te leveren medio tweede kwartaal 2009. van Tilburger Toin Damen. Het eindresultaat mag er zijn. Zo viel ook Vblkskrant-columnist Nico Dijkshoorn op. In zijn column betitelt hij de’elftalfoto van Willem II als de fraaiste van alle eredivisieclubs. En dat al voor het tweede jaar op rij. Fotograaf Toin Damen heeft er weer voor gezorgd dat de Tricolores er goed voorstaan. De Willem Il-fans hopen natuurlijk dat dit aan het eind van dit nieuwe seizoen nog steeds zo is. Met een mooie 2-1 overwinning tegen titelkandidaat Ajax is het begin in elk geval veelbelovend. Stichting Oisterwijk Wereldwijd ver zorgt op zondag 14 september in de Oisterwijkse bibliotheek een middag met de titel 'Dromen van vrede en vrijheid'. De middag duurt van 13.00 tot 17.00 uur. Op deze zondagmid dag is de bibliotheek geopend en wordt er in Cultuurcentrum Tiliander rjp r» fI gegrimeerd. Daarnaast kunnen lief- W JJV11 hebbers teksten schrijven op tegels of papier in Arabisch en Chinees, zijn ef |TQ ODêFS diverse presentaties over onder meer A Cl |>|vVl CJ Birma en wordt er een vredespost- zegel ontworpen. In de bibliotheek zijn er twee workshops. Van 13.30 tot 14.30 uur gaan de tongen los met een rapworkshop door Punt Uit. Drie me's, aRdJie, AimWell en Lil' Red uit Oisterwijk/Tilburg laten de bezoe kers kennismaken met hedendaagse rap. Van 14.30 tot 15.30 uur kunnen bezoekers creatief schrijven. Schrij- for. aring is niet direct nodig, plezier in schrijven staat voorop. van de liseerd I gebied Rillaerse van de van Eijke septembe v. De bouw van het plan gen Bospatio in de Bosc Van der Weegen bouwontwikke- ling uit Tilburg is gestart in maart 2008. Architectenbureau JMW uit Tilburg ontwierp de 36 woningen. De woningen worden gebouwd in een groot vierkant hof aan de rand van het bestaande bos. De wonin gen liggen iets verhoogd op een top wo gehe- Jan ju .652

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 19