Cursushuis I I I I 5 ■■F t UBE WEE! Midden-Brabant Laat je talent je verrassenl r DONDERDAG 21 AUGUSTUS 2008 - PAGINA 18 DE TILBURGSE KOERIER OPLAGE Huisnur verse 18 se]. aft Huisnum werenswa en een ru van wor Midden ■I sn Illustrator CS3 bekijk het cursusaanbod op www.cursushuismb.nl Adres Postcode/plaats Telefoonnummer E-mail volg Huism bedrijfsn de J BIBLIOTHEEK Qi -5 O oö 3 potten draaien voor volwassenen chakra tekenen Leden van Bibliotheek Midden-Brabant, waaraan het Cursushuis verbonden is, krijgen ook dit seizoen weer 5% korting. ‘Korting wordt Om kans Korting wordt verle< kans voordeel! Meer cursussen: Digitale fotografie (beeldbewerking) Internet - e-mail Introductiecursus Indesign, Dreamweaver en Excel Word maa ndelijks van De Tilb metra Het Cursushuis Midden-Brabant presenteert het nieuwe cursusaanbod. U kunt kiezen uit ruim 70 cursussen in de rubrieken 'Creatief - Cultuur Maatschappij - Huis en Tuin - Informatica - Jeugd Jongeren - Muziek - Talen'. Een groot aantal favoriete cursussen gaat op herhaling maar er is ook heel veel nieuws onder de zon. Nieuwsgierig? Haal de brochure bij de bibliotheek of bekijk het cursusaanbod op www.cursushuismb.nl! Het Cursushuis biedt ook vele talencursussen voor verschillende niveaus aan. Niveau I staat voor de eerste kennismaking met een taal. Bij niveau II worden eenvoudige teksten gelezen en wordt aandacht aan luister- en spreekvaardigheid besteed. Niveau III omvat conversatie en de cultuur van een taalgebied. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website. Meer cursussen: Aquarelleren Animaties maken Boetseren Edelsmeden Etsen Fotografie voor de spiegelreflexcamera Kalligrafie Keramiek en Kindergrime Mandala en Speksteen bewerken Tekenen en schilderen Videoproductie Werken met zilverklei r Wil zich inschrijven voor de cursus... Meer cursussen: Arabisch l-ll Chinees Deens Engels l-ll-lll First Certificate in English Certificate in Advanced English Certificate of proficiency in English Frans l-ll-lll Hongaars l-ll Italiaans l-ll-lll Nieuwgrieks l-ll-lll Noors II Pools Portugees l-ll Spaans en 'Op reis' talencursussen Cursusmarkt 23 augustus Op zaterdag 23 augustus 2008 is er in bibliotheek en wijkcentrum Heyhoef (Tilburg) een cursusmarkt. Wilt u meer informatie over de cursussen van het Cursushuis, kom dan naar deze markt! Van 11.00 tot 15.00 uur staan de docenten, ambassadeurs en medewerkers van het Cursushuis voor u klaar om al uw vragen te beantwoorden. L* Cartoon en striptekenen Een tekening vertelt meer dan duizend woorden. Je krijgt daarom ook technieken om je eigen schatkist aan ideeën open te maken. Er wordt gewerkt met weekthema's als Superhelden en het immens populaire Manga. Start vanaf zaterdagochtend 4 oktober (8 lessen, 85,-). Kinderyoga Wil je leren staan als een boom en grommen als een leeuw? Dan is kinderyoga iets voor jou! Je leert je aandacht meer naar binnen te richten en indrukken van buitenaf gemakkelijker een plekje te geven. Start vanaf woensdagmiddag 3 september (10 lessen, 100,-). Meer cursussen: Creatief met bloem groen Interieurarchitectuur Kruiden verwerken Make-up Lessen in stilte Tai Chi-Qigong Computergebruik voor beginners Hebt u weinig of nooit met een computer gewerkt? Wilt u weten wat u er allemaal doen? Waar u op moet letten bij de aanschaf? Zeker ook interessant voor de 55-plusser! o. op verschillende ochtenden en avonden, voor meer informatie, zie de brochure (8 lessen, 115,-). Website bouwen Leer uw eigen website maken met behulp van eenvoudige software. U krijgt inzicht in HTML codes en Style Sheets zodat u later met elk gewenst programma kunt werken. Basiskennis van Windows is vereist. Er wordt gewerkt met Frontpage 2003. Start vanaf woensdagavond 1 en donderdagavond 2 oktober (8 lessen, 115,-). Acrylschilderen In een ontspannen sfeer leert u de vele mogelijkheden kennen: heel dun en transparant schilderen of juist de verf heel dik in reliëf opbrengen. Start vanaf dinsdagochtend 23 september (12 lessen, 186,-). Keramiek, werken met klei Leer opbouwen met rollen klei, het vormen met platen en diverse decoratietechnieken, waaronder glazuren. Voor zowel mensen met ervaring als beginners. Start vanaf woensdagavond 17 september (12 lessen, 192,-). Meer cursussen: Aboriginals Astrologie Bewust Ouderschap Chinese cultuur en taal Geschiedenis van de Westerse kunst (19e en Leeskring: debutanten Levenskunst (filosofie voor beginners) Neuro Linguïstisch Programmeren (NLP) Spanning in balans Stof tot schrijven Tilburg 2009 Vaarbewijs... aan boord VB1 en VBa Wereldgodsdiensten Wichelroede lopen Meer cursussen: Keramiek Kids kunst (tekenen en schilderen) Mode ontwerpen voor jongeren Spelen met klei en steen Tekenen en schilderen voor jongeren Verhalen verbeelden Website bouwen Opera beleven U wordt meegenomen in de wereld van de opera. Al liggen muziek en libretto vast, toch is elke uitvoering anders. Het Cursushuis biedt verschillende opera-cursussen aan: Opera beleven I, Duitse opera en Italiaanse opera's. Start vanaf woensdagmiddag 29 september (10 lessen, 135,-). Componistenportretten Met de herdenking van de geboorte- of sterfdag in 2008 en 2009 van zes componisten hebt u een uitgesproken kans om meer inzicht te krijgen in hun leven en werk. Start vanaf maandagavond 12 januari (6 lessen, 85,-). 20e eeuw) Bewust kiezen in leven en werk Ter introductie vindt op 10 november 2008 de gelijknamige lezing plaats in Bibliotheek Goirle. U leert om bewust te kiezen vanuit uw kern en uw levensmissie te formuleren. En uw talenten, competenties en vaardigheden in kaart te brengen. Start vanaf maandagavond 26 januari (4 lessen, 65,-). Beleef Zuid-Afrika! Leer het baie mooie Suid Afrika beter ken! Met baie mooie vertellingen uit Zuid-Afrika over de geschiedenis, taal en cultuur. Maak kennis met de kliktaal, de Sotho en Xhosa, de apartheid, Nelson Mandela en geniet van een proeverij met Zuid-Afrikaanse wijnen. Start vanaf dinsdagavond 21 oktober (6 lessen, 85,-). In prachtige en ca. 500 m. van c Baarle-Hertog heur afgewerkts oa. prachtige ie garages voor 4 t i achtige tuin en ogen grond. Indeling: Mooie ruime en vloer en met ga prachtige, lichte 85 m2) op pracl verder met een schuifpuien naa terras en met ee de tuin, kantoor marmeren vloer enpraküsche ke van vaatwasser, afzuigkap, oven, kast, zeer ruime met aan 3 wand ai aansluitingen droger, de eerde garages zijn belt Cursushuis Midden-Brabant - Postbus 3195 - 5003 DD - Tilburg - 013-46 48 570 aan iedere 10e cursist verleend die zich tussen 21 augustus en 1 oktober 2008 bij het Cursushuis inschrijft, te maken op de extra korting dient het inschrijfformulier vóór 1 oktober bij hef Cursushuis in het bezit te zijn. send volgens de in de brochure genoemde voorwaarden. Indien u bibliotheeklid bent, heeft u dus dubbe Voetreflexmassage Massage van voeten heeft niet alleen een gunstige invloed op de mens, maar werkt ook ontspannend en heeft tevens een preventieve werking. In deze cursus worden de beginselei bijgebracht van deze reeds duizenden jaren geleden toegepaste techniek. Start vanaf donderdagavond 6 en maandagavond 10 november (11 lessen, 175,-). Mode ontwerpen Zet uw eigen ideeën om in een kledingstuk. Een bijzondere broek die lekker zit of juist een theatrale jas. Het ontwerp gaat u ook uitvoeren, met behulp van bestaande grondpatronen en radarbladen. Het aanleren van naai-technische vaardigheden, kennis over verschillende stoffen en textiele materialen komen aan bod. Start vanaf woensdagavond 17 september (12 lessen, 120,-). Iedereen die zich vóór 1 oktober inschrijft voor een cursus maakt kans op 5% extra korting*. Iedere 10e inschrijving wordt beloond met de genoemde cursuskorting. Lever de coupon ingevuld in bij het Cursushuis of stuur het op en ontvang een speciaal actie-inschrijfformulier. N Naam

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 18