'Let rust live i 013 534 55 81 Opei 215,- Vernissage voor goed doel Praktijk I o GDC islllj Ipontour MOTOR-AKTIE bij aankoop van een garagedeur elektrische motor *5 jaar garantie inclusief 2 afstandbedieningen van 430,- voor p detilburgse koeri DE TILBURGSE KOEF DONDERDAG 5 JUNI 2008 - FAGIN» AAA Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Cursusaankondigingen Crawford Normstahl Bijeenkomst van ov( Stadionconcerten Guus Meeuwis M Bestemmingsplannen >ut.nl uur, cursus voor buddy’s w mensen met dementie iets voorjok Symp mantelzorg t Verzoek Zuidwest Het co.,^a ders r“ - RONDO! VAN BR KEURMERK VEILIG WONEN gen stellen aan Keir verhaal vertellen ir groep. De zaal is op aterschool tpe Saaba., een theatershow, in de voorstelling ongeveer vierhon- Burkina Faso naar de gemeen- igsplan ‘De 'leeft het dag Vm vrijdag van 9.00-1 van 10.00-16.00 uur Bij de gemeente Tilburg is een verzoek inge diend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan. Het bouwplan agelijk ing van het jit nemen lint uw Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie bestemmingsplannen: www.tilburg.nl -> homepage -> bestemmingsplannen. op zoek naar een nieuwe «j Contour (‘Geheugen en het nieuwe p is dring -die het mensen met deinen». bestemmingsplan 'Oude 8' ligt in het zuiden van Iburg, binnen de je 'oude stad nu ook in tilburg, de nieuwe rage: skiken! Skiken is als skaten of skeeleren maar dan op luchtbandjes en met rem. Vei lig, een “total workout” voor alle spie ren! Kijk voor meer info op: www. nordicwalkingdongen.eu met nog meer spectaculair enter tainment. Op de parkeerplaats bij het stadion kunt u genieten van spetterende optredens van onder andere Peter Koelewijn en George Baker. De presentatie is in handen van Rogier van Ooster- hout. Het Plein van de Hemelse Voorpret is gratis toegankelijk voor iedereen. Benebnooma heeft een theat en een theatergroep, La Troup Deze toert rond met e~ **-- Met de opbrengt van kunnen jaarlijks derd kinderen in Van donderdag 12 tot en met zon dag 15 juni staat Guus Meeuwis weer in het Philips Stadion in Eindhoven met zijn 'Groots met een zachte G'. Om helemaal in de juiste stemming te komen is iedereen weer welkom op het plein van de Hemelse Voorpret. Dit jaar is het nog groter, met nog meer lekker eten en drinken en open das voetreflextherap» info therapeutenopleiding U j» 14-17 uur.Centrum Tjen,Wevers!» LGorinchem. www.pedesther.nll 033-2861317 Actualisering van bestemmingsplannen op College Ruiven kerhof 1 in Berkel-I is schrijver/publicisl Keirse, en het them; c...nd is t kind dat wordt j eft ook de mogelij stichting Dierenzi juist deze groep dien bij mensen aan huis Wd is, kan bellen 4027. k hogere grenswaarde Oude Stad- zuidwest u" college van burgemeester en wethou ders wil .een hogere waarde voor de hoogst toelaatbare geluidsbelasting (vanwege weg- verkeerslawaai) vast te stellen voor het be stemmingsplan ‘Oude Stad zuid west 2008’. Binnen dit beheerbestemmingsplan is langs de linten extra woningbouw mogelijk. Het ontwerp van het verzoek ligt met bijbehorend akoestisch onderzoek van 6 juni tot en met 17 Juli 2008 ter inzage bij het informatiecen trum in stadswinkel Centrum. Schriftelijke opmerkingen kunnen, gedurende de termijn van terinzagelegging, worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders (Postbus 90157, 5000 LL Tilburg). Vrijdagavond 6 juni uur in MustSee Ti voorstelling plaats Samson et Dalila Camille Saint-Saën wordt op datzelfde gevoerd in het Teu in Bologna. De dij methode in Italië e gebrachte directe ding maken de glas! tie van dit evenemei landse bioscopen m beeld als geluid zijn past niet binnen het huidige bestemmingsplan. Als een bouwplan in strijd is met het bestem mingsplan maar wel past binnen het gemeen telijk beleid kan de gemeente medewerking aan zo’n plan verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke orde ning. Deze procedure kent verschillende fases, namelijk de mogelijkheid om in te spreken en om zienswijzen in te dienen. Praktijkschool de Pi nieuwe naam en een Sinds de vooijaarsvak heet de school Praktij! en huist ze in een J- "-"endreef in 3 loerlii 1 school. Voorheen *-a school. Studenten van de opleiding Sound&Vision willen de theatergroep betere materialen schenken zodat ze met hun shows meer geld binnen kunnen halen. De vier studenten heb ben sponsors gezocht om materialen Oude Stad-Zuidwest Het plangebied van b—- Stad zuid west 2008’ ligt in h het stedelijk gebied van Tilbi Ringbanen en behoort tot de In dit plangebied gelden momenteel tien verschillende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestemmingsplan 'Oude Stad zuid west 2008'. Het voorontwerpbestemmingsplan 'Oude Stad zuid west 2008’ heeft van 28 maart tot en met 10 april 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn zes inspraakreacties ingediend. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de inspraak reacties en de adviezen is het ontwerpbe- stemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestem mingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 juli 2008 het ontwerpbestemmings- plan ‘Oude Stad zuid west 2008’ voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum. Een ieder kan, gedurende die termijn, schrifte lijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw zienswijze in te dienen. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende ziens wijzen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Ziens wijze ontwerpbestemmingsplan Oude Stad zuid west 2008'. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Dierenopp Wie op vakantie gat zijn huisdier goed wc °°k a,s het gaat om ill J niet 'n een dierenpei - jen kip, konijn, rept; vrijwilligerswerk en informele^ Dj stichting Dierenzi net plangebied1 voorstel 1 i ng wordl erste Stuiver ie gezongen en is in het ■-‘•tnl tdd.Deentreekosten oront- euro.waarbij een wel uiverle mbegjepen. ma" Sams® et Dalila, n verh aal eithet Oude aanvankelijk opgev; torium, maar werd volwaardige opera. J Camille Saint-Saëns' Het plangebied van bestemmingsplan ‘Soey 2007' is gelegen tussen de spoorbaan Breda-Til- burg, de Ringbaan-West, de Kwaadeindstraat Hasseltstraat Wilhelminapark en de Gasthuls- ring. In dit plangebied gelden momenteel zes verschillende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestemmingsplan 'Soey 2007’. Het vooront werpbestemmingsplan ‘Soey 2007' heeft van 24 augustus tot en met 6 september 2007 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn vier inspraakreac ties ingediend. Tevens is het voorontwerpbe stemmingsplan verzonden aan diverse instan ties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de inspraakreacties en de adyiezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbe stemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruim telijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Soey 2007’ voor een ieder ter inzage ligt in de stadswinkel Centrum. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp ken baar maken. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw zienswijze richten aan de Gemeenteraad, Post bus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Soey 2007'. Uw mondelinge zienswijze kunt u ken baar maken bij Charlotte Stoops op telefoon nummer 013-542 81 44 of Ruud van Croenen- daal op telefoonnummer 013-542 94 33. Enschot Het plangebied van bestemmingsplan ‘En schot 2008' betreft de zuidelijke helft van het dorp Berkel- Enschot. In dit plangebied gelden momenteel 35 verschillende bestemmings plannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw geactualiseerd bestem mingsplan 'Enschot 2008’. Het voorontwerp bestemmingsplan ‘Enschot 2008' heeft van 29 februari tot en met 13 maart 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn is één inspraakreactie ingediend. Tevens is het voorontwerpbestem mingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Zorgvlied 2008’ voor een ieder ter inzage ligt in de stadswinkel Centrum. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het moe om via www.tilburg.nl uw zienswijze dienen. De raad zal bij de vaststelling bestemmingsplan tevens een besluit n over de ingediende zienswijzen. U kur schriftelijke zienswijze richten aan de ge meenteraad, Postbus 901 57, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerp bestemmingsplan Zorgvlied 2008'. Uw mon delinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoon nummer 013-542 94 33. Vossenberg-West Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van vrijdag 6 juni 2008 tot en met donderdag 1 7 juli 2008 het ontwerp-bestem- mingsplan Vossenberg West II voor een ieder ter inzage ligt. Het ontwerp-bestemmingsplan is een uitbreiding van het reeds in ontwikke ling zijnde terrein Vossenberg West I. Deze uitbreiding is nodig om aan de verwachte behoefte aan bedrijventerrein in de toekomst te voldoen. Het plan omvat ongeveer 100 hec tare bedrijventerrein inclusief een haven met bijbehorende containerterminal. Ook het ge- luidbeheerplan is in ontwerp gereed en wordt gelijktijdig met het ontwerp-bestemmingsplan ter inzage gelegd. Het geluidplan dient als toetsingskader bij aanvragen voor een milieu vergunning. Het ontwerp-bestemmingsplan en het ontwerp-geluidbeheerplan liggen ter inzage in het Informatiecentrum in stadswin kel Centrum en in Stadswinkel Reeshof. Gedu rende de termijn van ter inzage legging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestemmingsplan kenbaar maken aan de Raad, Postbus 717, 5000 AS Tilburg. Indien u uw zienswijze mondeling kenbaar wilt maken kunt u hiervoor een afspraak ma ken via telefoonnummer 013 542 89 68. stress te lijf met mindfulness training Eind augustus start in Tilburg wederom de Aandachtgerichte Stress-Reductie Training (ASRT; ook wel mindful ness training genoemd) voor het ver minderen van stressklachten. ASRT gebruikt eenvoudige oefeningen voor het loslaten van (pieker)gedachten waardoor men op een meer ontspan nen en onbevangen manier in het leven komt te staan. Het vindt plaats in groepen van max. 13 personen, op 9 avonden een zondag. De training is gekoppeld aan onderzoek van de Universiteit. Kom voor meer infor matie naar de vrijblijvende voorlich tingsavond op de Universiteit op 17 juni, zie www.ditmoment.nu of mail i.nyklicek@uvt.nl Als de hele bestemmingsplanprocedure is voltooid wordt een bestemmingsplan onher roepelijk. Het bestemmingsplan is vastgesteld door de raad en geheel of gedeeltelijk goedge keurd door Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant. Tegen de gehele of gedeeltelijke goedkeuring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Deze beslist over de beroepschriften en bepaalt daarmee of het bestemmingsplan onherroepelijk wordt. Blaak-Oost Het plangebied van bestemmingsplan ‘Blaak Oost 2007’ Is gelegen tussen de Baroniebaan, de Ringbaan West, het Dongepad en de A58. In dit plangebied gelden momenteel een zestal verschillende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw geactualiseerd bestemmingsplan ‘Blaak Oost 2007’. Het voorontwerpbestemmings- plan 'Blaak Oost 2007’ heeft van 23 november tot en met 6 december 2007 ter inzage gele gen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn geen inspraakreacties ingediend. Tevens is het voorontwerpbestem mingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van deze adviezen is het ontwerpbestemmings plan op diverse punten aangepast ten opzich te van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 Juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Blaak Oost 2007’ voor een ieder ter inzage ligt in stads winkel Centrum. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling Noordwesttangent Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt ingevolge het bepaalde in art. 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant het bestemmingsplan Noordwest tangent: Verlengde Burgemeester Baron'van Voorst tot Voorstweg hebben goedgekeurd. Het plan is op 11 december 2006 (gewijzigd) vastgesteld door de raad. Het bestemmings plan omvat het tracé van de verlengde Burge meester Baron van Voorst tot Voorstweg vanaf de Dongenseweg tot het reeds aangelegde deel van de Noordwesttangent (Burg. Let- schertweg) tussen de Midden Brabantweg en bedrijventerrein Vossenberg-West en maakt de aanleg van dit deel mogelijk. Tegen de goed keuring is een beroepschrift ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. De Afdeling Bestuursrechtspraak heeft beslist dat het beroepschrift ongegrond is. Het bestemmingsplan is hiermee met ingang van 21 mei 2008 onherroepelijk geworden. Vanaf vandaag ligt het bestemmingsplan voor iedereen ter inzage in het Informatiecentrum in Stadswinkel Centrum. Vier studenten van het ROC Midden-Brabant openen op zondag 22 juni om 14.00 uur een schilderijententoonstelling aan de Stappegoorweg 183 in Tilburg. De kunstexpositie is bedoeld om geld op te halen voor Benebnooma. een stichting in Burkina Faso, en is nog tot vrijdag 27 juni te zien. zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw zienswijze in te dienen. De raad zal bij de vaststelling van het bestem mingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw schrifte lijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Zienswijze ontwerpbestem mingsplan Blaak Oost 2007’. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlot te Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Zorgvlied Het plangebied van 'Zorgvlied 2008’ bevindt zich net buiten het ringbanenstelsel ten wes ten van de Ringbaan-West, ten zuiden van de Reit en ten noordoosten van de Blaak. In dit plangebied gelden momenteel negen verschil lende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestem mingsplan ‘Zorgvlied 2008’. Het vooront werpbestemmingsplan ‘Zorgvlied 2008’ heeft van 28 maart tot en met 10 april 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn is één in’spraakreactie ingediend. Tevens is het voorontwerpbestem mingsplan verzonden aan diverse instanties De prijs voor plaatsing van een cursus aankondiging wordt als volgt berekend: De kop van maximaal 40 karakters bedraagt 14,50. Voor elke regel (van 35 karakters) méér betaalt u 1,25 extra. Karakters zijn ook: spa ties, punten, komma’s e.d. Het gebruik van het woord cursus /workshop in de kop is niet toegestaan. Een cursusaan- kon-diging is niet hetzelfde als een advertentie en draagt een redactioneel karakter. Dit betekent dat alleen offici ële afkortingen in de Nederlandse taal worden gebruikt. De redactie behoudt altijd het recht tot het aanbrengen van wijzigingen of het weigeren van aangeleverd materiaal. In een cursusaankondiging worden in beginsel geen tussenkoppen geplaatst. Indien men toch tussenkoppen wil, wordt voor elke nissenkop opnieuw 14,50 in rekening gebracht. Alle prijzen zijn exclusief btw. Cursusaankondigingen dienen uiterlijk vrijdag voor plaatsing om 12.00 uur in ons bezit te zijn. De gemeente actualiseert alle bestemmings plannen. In de aangepaste versies komen (hernieuwde) regelingen voor de bebouwing. Verder bevatten ze het vastgestelde beleid en nieuwe wetgeving. Geactualiseerde bestem mingsplannen bieden mogelijkheden voor het uit breiden van bebouwing en ze regelen wat is toegestaan. Daarnaast zijn sloop en nieuwbouw mogelijk binnen de kaders van het bestemmingsplan. Bij het actualiseren worden geen nieuwe ontwikkelingen betrokken. Die worden mogelijk gemaakt door zelfstandige planologische procedures. Per ontwikkeling is inspraak mogelijk. Berichten hierover staan op de gemeentepagina’s. te kopen. Ze hebben inmiddels 275 euro bij elkaar. De vernissage en kunstexpositie draaien om stichting Benebnooma en alle schilderijen en beelden worden op vrijdag 27 juni geveild. Met de opbrengst kopen de studenten nieuwe materialen voor de Theatergroep. Hiermee hopen ze een kans te scheppen voor een betere toekomst voor de kinderen in Afrika. Bij de voorbereiding van een bestemmings plan kan het nodig zijn een geluidsonderzoek in te stellen, naar bijvoorbeeld verkeersla waai, spoorlawaai of industrielawaai. Indien uit dit onderzoek blijkt dat het geluidsniveau hoger za! zijn dan een bepaalde waarde, de zogenaamde voorkeursgrenswaarde, mogen sommige bouwplannen, zoals bij woningbouw, niet worden uitgevoerd. Het college van bur gemeester en wethouders kan in zo’n geval een hogere maximumwaarde vast te stellen, zodat er wel gebouwd kan worden. op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 Juni tot en met 17 Juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Enschot 2008’ voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum en in stadswinkel Berkel-Enschot. Een ieder kan, gedurende die termijn, schrifte- lijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw ziens wijze in te dienen. De raad zal bij de vaststel ling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswij zen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Enschot 2008’. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar ma ken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Kempenbaan-West In 2001 zijn de eerste plannen ontstaan voor de locatie Kempenbaan. Tussen de A58, het Leypark, de Leij en het Elisabeth Ziekenhuis komt dé kantorenlocatie van Brabant. Het plan omvat meer dan alleen kantoren. Aan de zuidrand van het Leypark komen woningen, een hotel, een transferium en kleinschalige voorzieningen zoals kinderopvang en een restaurant. Het masterplan Kempenbaan is in 2003 goedgekeurd door de gemeenteraad. Sindsdien zijn de plannen verder uitgewerkt. Met name het hergebruik van de grond van de voormalige vuilstort vroeg om gedegen uit werking. Op basis van het masterplan is voor het gebied een voorontwerp bestemmingsplan opgesteld. Het voorontwerp-bestemmingsplan ligt nu ter inzage. De eerste werkzaamheden in het gebied starten in september 2008. Het voorontwerp-bestemmingsplan ligt van 6 juni tot en met 3 juli 2008 voor inspraak ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in Stadskantoor 1Tijdens genoemde periode kunt u schriftelijk een inspraakreactie indie nen. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Cebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van )lnspraak voorontwerp-bestemmingsplan Kempenbaan West). De gemeente Tilburg orga niseert daarnaast een inspraakbijeenkomst. De avond vindt plaats op woensdagavond 11 juni a.s. in het Sint Elisabeth ziekenhuis. De avond start om 19.30 uur. Op deze avond wordt u bijgepraat over het hele project Kempenbaan. Daarnaast is er een toelichting op het sane ringsplan; hoe gaan we om met de bodem van deze voormalige vuilstort. Op deze avond krijgt u een blik in de toekomst; hoe gaat de locatie er in 2017 uitzien. Tevens kunt u dan schriftelijk reageren op het voorontwerp bestemmingsplan. In Cultureel Cent Besouw in Goirle w 13 juni het symposiu het kan - mantelzpr georganiseerd voor en zoigprofessiorials met een lunch en markt bespreken dive de knelpunten waai tegenaan lopen en wi oplossingen gepreser posium duurt van 1 uur en deelname kosi informatie en het p vinden op www.far nl/symposium.htm. den kunnen zich aan euro over te maken o nummer 1289.65.84.' Familycare Support vermelding van 'syrr de' en naam en adre: bewijs ligt dan op 13 entree van het sympc Warmonderf Wilniserf Het college heeft in het kader van de vrijstel- lingsprocedure een concept ruimtelijke on derbouwing opgesteld. Voordat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst uw mening weten. Het college zal namelijk na afloop van deze stap beslissen het bouwi- nitiatief ongewijzigd verder in procedure te brengen, het plan aan te passen of - in het uiterste geval - geen verdere medewerking aan het plan te verlenen. Voor het volgende plan ligt daarom de concept ruimtelijke onderbou wing en het voorlopig ontwerp van vrijdag 6 juni tot en met 19 juni 2008 ter inzage 1 bouwen van woningen, appartementen en een zorgvoorziening aan het Warmonderf Wil niserf te Tilburg. Dit plan ligt ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en in stads winkel Reeshof. Tijdens deze periode kunt u schriftelijk inspraakreacties indienen. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Cebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘inspraak War monderf Wilnisef. De Zandleij Bij besluit van 24 juni 2002 heeft d- teraad van Tilburg het bestemmings Zandleij’ vastgesteld. Vervolgens he daging? Contour (‘Geheugen z« De Landelijke Org Steun’ en het nieuwe project ‘H ging Ouders van een dementerenden’) is dringend op® houdt aanstaande z naar vrijwilligers die het leuk vw vanaf 13.30 uur eet met mensen met dementie en» ’PCollege Ruiven mantelzorgers te werken. Veelal 0 het om het bieden van gezelschap om het ontlasten van de manteW «nse, en het tl De eerstvolgende cursus voor ma» ®>g is geen kmc vrijwilligers vindt plaats op im* ™klnd dat woi 23 (hele dag) en 30 juni (nam# gwk de mogelij 2008. Interesse? Meld je aan bij» »en van zijn ovt tour - Informele Zorg vóór Pauze kunnen de 16 juni 2008 via 013 - 543 45 ?en stellen aan Keir mail naar info@contourtilburg> bent van harte welkom! Het college van burgemeester en wethouders bereidt een ontwerp bestemmingsplan voor, dat door de raad wordt vastgesteld. Voor die vaststelling wordt het ontwerp plan gedurende 6 weken ter inzage gelegd en kan een ieder, gedurende die termijn, schriftelijk danwel mondeling zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen op de ingediende zienswijzen. college van Gedeputeerde Staten van Noord Brabant (GS) bij besluit van 20 januari 2003 gedeeltelijk goedkeuring onthouden aan ha bestemmingsplan. Tegen het goedkeurings besluit van GS zijn beroepschriften ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. De Afdeling heeft op 24 maat 2004 besloten dat de beroepen gegrond dan wel gedeeltelijk gegrond zijn. Vervolgens hé ben Gedeputeerde Staten op 15 februari 20B een herzieningsbesluit genomen. Op grond van artikel 30 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) rust op de gemeente de plicht het bestemmingsplan te repareren ma inachtneming van de genoemde besluiten. Het onderhavige bestemmingsplan vormthd aan Brittendr reparatieplan. Daarnaast zijn er ambtshalve Ongeveer 230 een aantal onjuistheden onvolkomenhede» de school. Voorheen Meierij meegenomen in het plan en is een 29 T ,he"ft extra mantelzorgregeling aan het plan toege het Praktljkcollege 1 voegd. Het plangebied van bestemmingsplat geopend. Hij vernet 'De Zandleij le herziening’ is gelegen in het buitengebied ten noorden, oosten en westen van Udenhout. Het voorontwerpbestemmlngt plan ‘De Zandleij le herziening’ heeft van 4 tot en met 31 januari 2008 ter inzage geleges in het kader van de inspraak. Gedurende dea termijn zijn elf inspraakreacties ingediend. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplaii verzonden aan diverse instanties ten behow van advies. Naar aanleiding van de inspraak reacties en de.adviezen is het ontwerpbe stemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestem mingsplan. Het college van burgemeester ei wethouders van Tilburg maakt, ingevolge!» bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 Juli 2008 het ontwerpbestemmings plan 'De Zandleij 1 e herziening’ voor een ieder ter inzage ligt in de stadswinkel Cen trum en in stadswinkel Udenhout, Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze om trent het ontwerp kenbaar maken. De raad zï bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw zienswijze richten aan de Gemeenteraad, Postbus 90157,5000 LL Tilburg, onder vermelding van “Zienswijze ontwerpbestemmingsplan De Zandleij le herziening”. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op tele foonnummer 013-542 81 44 of Marlie Crats- born op telefoonnummer 013-542 88 09. Bij de voorbereiding van een bestem mingsplan kan het nodig zijn een geluids onderzoek in te stellen, naar bijvoorbeeld verkeerslawaai, spoorlawaai of industrie lawaai. Indien uit dit onderzoek blijkt dat het geluidsniveau hoger zal zijn dan een bepaalde waarde, de zogenaamde voor keursgrenswaarde, mogen sommige bouw plannen, zoals bij woningbouw, niet worden uitgevoerd. Het college van burgemeester en wethouders kan in zo’n geval een hogere maximumwaarde vast te stellen, zodat er wel gebouwd kan worden. Garagedeuren Sereens Scherpe prijzen 10 jr. garantie op deuren Amarant-Mariahof, Bredaseweg Veel bewoners van het Amarant-terrein ver huizen de komende jaren naar een ‘gewone' woon- omgeving. Dit heeft te maken met de veranderende visie op zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. Het aantal be woners zal daardoor terug lopen. Gebouwen zullen worden gesloopt en terreingedeeltes komen vrij. Hetzelfde geldt voor het ernaast gelegen Mariahof dat wordt gebruikt als ver zorgingshuis voor oudere religieuzen. Er is gezocht naar een aanvulling op het aanwezige zorgconcept. Dit is nodig om voor de huidige en toekomstige bewoners een duurzame en aantrekkelijke leefomgeving te kunnen (blij ven) garanderen met voldoende maatschap pelijk en economisch draagvlak. Hierbij gold als uitgangspunt dat de landschappelijke, ecologische en stedenbouwkundige kwaliteit van het gebied verhoogd zou worden. Dit in lijn met de Structuurvisie Landgoederenzone Bredaseweg. De huidige bouwmogelijkheden van Amarant en Mariahof worden ingeperkt. Een deel van de bestaande bebouwing wordt gesloopt en op vrijkomende delen van het terrein wordt nieuw bos aangeplant. In ruil daarvoor mogen Amarant en Mariahof, naast het bieden van huisvesting en verpleging aan de huidige bewoners, deze ook aan gaan bieden aan een begrensd aantal senioren en hulpbehoevenden. Door het tevens huisvesten van deze laatste bewonersgroep, kunnen de bestaande zorgvoorzieningen van Amarant in stand worden gehouden. Deze senioren en hulpbehoevenden zullen worden gehuisvest in appartementen op drie plekken langs de Bredaseweg. Deze appartementen mogen uit sluitend worden gebouwd nadat een bepaalde hoeveelheid bestaande bebouwing is gesloopt en een bepaalde hoeveelheid oppervlakte nieuw bos wordt aangeplant. Op deze wijze kunnen de bestaande zorgvoorzieningen op peil worden gehouden en wordt de landschap pelijke kwaliteit van het gebied verbeterd. Het voorontwerp-bestemmingsplan ligt van 6 juni 2008 tot en met 3 juli 2008 voor inspraak ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in stadswinkel Centrum en in Stadswinkel Reeshof. Tijdens genoemde periode kunt u schriftelijk inspraakreacties indienen. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Cebiedsontwikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Inspraak Amarant Mariahof. Daarnaast organiseert de gemeente Tilburg samen met Amarant en TBV een inloopavond op Donderdag 12 Juni 2008 van 19.00 tot 20.30 uur in het Hoofdgebouw van Amarant, Bredaseweg 570. U bent van harte welkom om het bestemmingsplan te komen bekijken en vragen te stellen aan de vertegenwoordigers van de gemeente Tilburg, Amarant en TBV. Tijdens de inloopavond zal een korte toelichting worden gegeven op het bestemmingsplan. Met een formulier kunt u dan uw inspraakreactie kenbaar maken. Let op! U kunt dus tussen 19.00 en 20.30 uur binnenlopen. Hebt u naar aanleiding van deze brief nog vragen, dan kunt u contact opnemen met Natascha Verhaaren, gebiedsmanager van Gebiedsteam West. Zij is bereikbaar via tele foonnummer 013 542 88 59 of via emailadres natascha.verhaaren@tilburg.nl. geopend. Hij vernet leerling Lynn Vd. V ningshandeling door drukken die de nieuv nieuwe logo toonde a den. Directeur Theo daarna vol trots over zi over het. nieuwe gebo en schoonheid, dat is lingen verdienen", aid Daarna verzorgden er een optreden. Vrijda een dag voor en dooi de school; samen me zij actief in verschille Het praktijkonderwijs gen waarvan na onde ken dat zij zijn aang speciale manier van praktijkschool berei; voor op de arbeidsma Verzoek hogere grenswaarde Soey Het college van burgemeester en wethou ders wil een hogere waarde voor de hoogst toelaatbare geluidsbelasting (vanwege wegverkeerslawaai) vast te stellen voor het bestemmingsplan Soey 2007. Binnen dit beheerbestemmingsplan is langs de linten extra woningbouw mogelijk. Het ontwerp van het verzoek ligt met bijbehorend akoestisch onderzoek van 6 Juni tot en met 17 juli 2008 ter inzage bij het informatiecentrum van stadswinkel Centrum. Schriftelijke opmerkin gen kunnen, gedurende de termijn van terin zagelegging, worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders (Postbus 90157, 5000 LL Tilburg). Bedrijventerrein Het Laar Het pla'ngebied van ‘Bedrijventerrein Het Laar 2008’ bevindt zich in het zuidweste lijke gedeelte van het stedelijk gebied van de gemeente Tilburg. In dit plangebied gelden momenteel zes verschillende bestem mingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestemmingsplan ‘Bedrijventerrein Het Laar 2008’. Het vooront werpbestemmingsplan ‘Bedrijventerrein Het Laar 2008’ heeft van 28 maart tot en met 10 april 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn is één inspraakreactie ingediend. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de inspraakreactie en de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het col lege van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 Juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Bedrijventer rein Het Laar 2008' voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw zienswijze in te dienen. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Bedrijventerrein Het Laar 2008'. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Blaak-West Het plangebied van bestemmingsplan ‘Blaak West 2007' is gelegen tussen de Baroniebaan, het Dongepad en de A58. In dit plangebied gelden momenteel een elftal verschillende bestemmingsplannen. Al deze plannen wor den vervangen door één nieuw geactualiseerd bestemmingsplan ‘Blaak West 2007'. Het voorontwerpbestemmingsplan ‘Blaak West 2007' heeft van 22 februari tot en met 6 maart 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn is één inspraakreactie ingediend. Tevens is het voorontwerpbestemmingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van deze adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerp bestemmingsplan. Het college van burge meester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 juli 2008 het ontwerpbe stemmingsplan ‘Blaak West 2007' voor een ie der ter inzage ligt in de stadswinkel Centrum. Een leder kan, gedurende die termijn, schrifte lijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw ziens wijze in te dienen. De raad zal bij de vaststel ling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswij zen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 901 57, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Blaak West 2007’. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnum mer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Kreitenmolen Het plangebied van bestemmingsplan ‘Krei tenmolen 2007' is gelegen ten oosten van Udenhout en betreft het bedrijventerrein. In dit plangebied gelden momenteel een ze vental verschillende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw geactualiseerd bestemmingsplan ‘Kreitenmolen 2007’. Het voorontwerpbestem mingsplan 'Kreitenmolen 2007' heeft van 7 tot en met 21 december 2007 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak.' Ge durende deze termijn is één inspraakreactie ingediend. Tevens is het voorontwerpbestem mingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de inspraakreactie en de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerp bestemmingsplan. Het college van burge meester en wethouders van Tilburg maakt, Ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 Juli 2008 het ontwerpbe stemmingsplan ‘Kreitenmolen 2007’ voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum en in Stadswinkel Udenhout. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw zienswijze in te dienen. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de ge meenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerp bestemmingsplan Kreitenmolen 2007’. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Berkel Het plangebied van ‘Berkel 2008’ betreft het noordelijke gedeelte van Berkel-Enschot. In dit plangebied gelden momenteel 30 verschil lende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestem mingsplan 'Berkel 2008’. Het voorontwerp bestemmingsplan ‘Berkel 2008’ heeft van 28 maart tot en met 10 april 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedu rende deze termijn zijn geen inspraakreacties ingediend. Tevens is het voorontwerpbestem mingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde In art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 6 juni tot en met 17 juli 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Berkel 2008' voor een ieder ter inzage ligt in de stadswin kels Centrum en Berkel Enschot. Een ieder kan, gedurende die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze om trent het ontwerp kenbaar maken. Ook is het mogelijk om via www.tilburg.nl uw zienswijze in te dienen. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen. U kunt uw schriftelijke zienswijze richten aan de gemeenteraad, Postbus 901 57, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Berkel 2008'. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar ma ken bij Charlotte Stoops op telefoonnummer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. ermijn is het inden aan dl advies. Naa De Uiterste Stuiver Bij besluit van 24 juni 2002 heeft de gemeen teraad van Tilburg het bestemmingsplan De Uiterste Stuiver’ vastgesteld. Vervolgens heed het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant (GS) bij besluit van 20 januari 2003 gedeeltelijk goedkeuring onthouden» het bestemmingsplan. Op grond van artikel 30 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) rust op de gemeente de plicht het bestemmingsplan te repareren met inachtne ming van genoemd besluit. Het onderhavige bestemmingsplan vormt het reparatieptot Daarnaast zijn er ambtshalve een aand» juistheden onvolkomenheden in het constateerd die gerepareerd zijn. Tot sloft de gevolgen van de Reconstructiewet en ht 1 Reconstructieplan De Meierij meegenomen 1 in het plan en is een extra mantelzorgrege- I ling aan het plan toegevoegd. Het plangebied I van bestemmingsplan 'De Uiterste Stuiver Ie herziening' is gelegen in het buitengebied ten noord-westen van de Reeshof. Het vooront- werpbestemmingsplan ‘De Uiterste Stuiv herziening' heeft van 4 tot en met 31 januari 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn vijl inspraakreacties ingediend. Tevenslshet voorontwerpbestemmingsplan verzaden aan diverse instanties ten behoevevanadvies. Naar aanleiding van de inspraakreacties en de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, bekend dat van 6 Juni totenmetU juli 2008 het ontwerpbestemmingsplanDe Uiterste Stuiver le herziening'voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum en in stadswinkel Reeshof. Een ieder kan, geduren de die termijn, schriftelijk dan wel mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen over de ingediende zienswijzen.il kunt uw zienswijze richten aan de Gemeente raad, Postbus 90157, 5000 LLTilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestem mingsplan De Uiterste Stuiver 1 e herziening’ I Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnum mer 013-542 81 44 of Marlie Cratsbornop telefoonnummer 013-542 88 09. De voorstell gezongen en i

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 10