i een treuwdag bruidsjapon: romantisch d la Qèissy of Juist heel trendy? <#BlarcoMaffiieu^ Juwelier Ambachtelijke goudsmid Diamantair èv (g) Trouwringen Vwr}?ruic( 4 ritierjlrf it cityid primeur 2 halen 1 betalen keuze uit 20 speciaal geselecteerde modelleji U een nieuw sierraad... wij uw oud goud Saie^tér*s«awSWb BAC1O7< -ik Dé specialist voor uw trouwkostuum op maat detilburgse koerier DONDERDAG 29 MEI 2008 - PAGINA 1| DE TILBURGSE KOERIER t J Bloemsoort grafisch buro goirle bv trouwen Natuurlijk Afslanken www.gbgprimeur.nl 013-577 49 91 www.bodyskinstudio.nl Van je trouwdag moet je kunnen genieten. Dus vooral geen omkijken hebben naar het diner, het aantal couverts of het tafellinnen. Dat zijn zaken die je, wanneer je op locatie of bijvoorbeeld thuis trouwt, uitbesteed aan een professionele cateraar. De catering zorgt voor alles. Van A tot Z, alles rondom de maaltijd, de hapjes, de brunch, of beter gezegd de complete culinaire aankleding van je trouwdag kun je bij een cateraar onderbrengen. Voordat je een cateringbedrijf benadert, is het wellicht handig te bekijken wat het bedrijf allemaal biedt en kan bieden. Hebben ze specia liteiten, hebben ze ervaring in het werken op bijzondere locaties of zijn ze thuis in bijvoorbeeld de Japanse of Surinaamse keuken en richten ze ook thema-bruiloften in? Eenmaal om de tafel met het cateringbedrijf kun je je wensen en de mogelijk heden hiertoe bespreken. Je zult merken dat je jouw grote dag met een gerust hart kunt overlaten aan de deskundigheid van de cateraar. De bloemist heeft een aanzienlijk aandeel in de trouwdag. Niet alleen verzorgt hij natuurlijk het bruidsboeket, maar veelal ook de corsages voor de gasten, de autoversiering, de kerk- en locatieversie- ring en de zaal- en tafeldecoraties. De bloemist kan het bruidswerk in elke stijl verzorgen, van modem tot klassiek en daar hoort natuurlijk ook de ‘bloem’ van jouw keuze of beter gezegd jouw hart bij! Uiter aard biedt de bloemist een keur aan bloemen en kleuren die verwerkt kunnen worden in het boeket. Uiteraard worden alle bloemdecoraties op elkaar afgestemd en worden van tevoren bloem- en groen- combinaties met elkaar besproken. Bergstraat 37 5051 HA Goirle Tel.: 013 - 534 12 17 Een afspraak maken met de bloemist om je wensen te bespreken is geen overbodige luxe. Wie weet is jouw bloemsoort in een bepaald jaargetijde nauwelijks voorhanden of zijn er nog meer kleurcombinaties mogelijk dan je zelf had bedacht. Veel bloemisten komen desgewenst ook bij de klant thuis om het bruidswerk te bespreken. Vraag eventueel ook of de bloemist beschikt over een album met fotomateriaal, dat helpt je beter een idee van de mogelijkheden te krijgen. Feesterij Cati Oe da fotografie 4 k 0 NIEUW EN SUPERVOORDELIG TFM afslankcabines Powerplate Vacustep Zonnebank Reeshof Maak eens een afspraak om de collectie in onze mooie ruime winkel te komen bewonderen. Wij zullen klaarstaan met een professioneel en oprecht advies. Je bent van harte welkom! Alle topmerken in alle stijlen hebben wij in huis: - Pronovias - San Patrick - Rembo Styling- - Linea Raffaelli - Demetrios - Ladybird - Cosmobella B R U I D S MO D E Alles voor bruid en bruidegom Kijk voor meer informatie over onze collectie voor I bruid en bruidegom op www.jennysbruidsmode. nl Mary Zeldenrustlaan 28, 5122 CE Rijen, tel. 0161-411802 Hogestede 7 (Molenstraat), 4701 JD Roosendaal, tel. 0165-562631 Voor de trendy bruid die een moderne look wil, zijn er in de bruidsmodecol- lecties actuele designs die veelal het silhouet benadrukken en waarbij de Duidelijk is dat de japonnen met haltertops ontwerper veel oog voor detail heeft, en neksluitingen populair zijn. Blote schou ders zijn eveneens in alle jaargetijden een mode-item -in de winter zijn de bontjes en Soms weet je het al op het moment dat je de jes, een lange sleep en pofmouwtjes bij de jurk voor het eerst ziet. Dat is dé jurk. Daar wijd uitwaaierende japon. Het prinsessenge- ga ik in trouwen! Maar soms ook is het een voel dat werkelijkheid wordt op de trouwdag, passen en zoeken geblazen. Omdat je de jurk zogezegd. In deze altijd romantische stijl is van je dromen eenvoudigweg nog niet bent er voor alle aanstaande bruidjes wat wils, tegengekomen of er nog geen concrete voor stelling van hebt. Trends komen en gaan, ook in bruidsmodeland. Wordt het de roos, als bloem van de liefde? Of zijn het juist tere anemonen of lieflijke lelietjes-van- dalen die jouw gevoelens vertolken? Bloemen: eet trouwdag kan niet zonder. en uit eigen atelier met liefde gemaakt U betaald alleen maakloon! www.goudvooroud.nl (vh Hoogers) Besterdplein 32,Tilburg 013-542 50 86 www.marcomathieu.nl info@marcomathieu.nl www.detrouwringenspecialistN Kleine accessoires, van hoed, sluier, tiarakroon tot handschoentjes, ontbreken niet aan of bij de japon. De grote selectie korte bontjasjes een graag geziene gast om jurken, japonnen, tops en rokken biedt de schouders- en de lange, slankgesneden de aanstaande bruid tientallen exclu- japon wint het ook op veel terreinen van de sieve modellen. Veel bruidsmodezaken Sissy-jurk. Maar een ding is zeker: de bruids- maken er tegenwoordig namelijk werk japon is wit, sneeuwwit! En alhoewel andere van om unieke japonnen aan te bie- kleuren, roomwitten en champagnevarianten den, waarvan er geen twee gelij- volop actueel zijn, blijft wit de koning der ken bestaan. Dat is precies het kleuren! gevoel dat bij de bruid past... want op jouw trouwdag is Pofmouwtjes niemand zo mooi en uniek Sommigen houden van tierelantijntjes, kant- als jij. Nu echt stappen zetten om centimeters te verliezen! Nu een combinatie-pakket van 10 weken onbeperkt trainen met Di-plan. Reageer snel en vraag naar de voorwaarden. Onbeperkt afslanken met: Vacustep, TFM-warmtecabine en Powerplate voor 65, - per maand A l Mingersbergstraat 4 5045 EN Tilburg (de I tilburg@tailorsandco.nl Willem n Straat 92 Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 18