Pellikaan K Health V Pellikaan te doen is? Genietje gezónd a Pellikaan Racquetsp Seniorensport Peil Oe Pellikaan Wat er bij I Speciale 50+ lidmaatschappen. veeL 7 dac Ma. Zorn H We kunnen hier alles doen! Maar son is het heerlijk om niets te doen! Wat "beweegt" u DETILBURGSE KOERIER •:zv Naam: Adres: Postco Geboo E-mail Ik ga voor kwaliteit I Al ruim vijftien jaar zijn de Pellikaan Health Racquet Clubs, gevestigd in Breda, Tilburg, Goirle, Maastricht, Amersfoort en Apeldoorn. De grootste en meest complete sportcentra van Nederland. Uitgebreide racketsportfaciliteiten, een zeer verzorgd health-gedeelte en een op en top complete fitnessafdeling maken dat Pellikaan zich kan meten met de beste sportcentra van de wereld. Bovendien heeft Pellikaan een aparte kindersporthal met kinderopvang, en een speciaal seniorensportprogramma, waardoor zowel jong als oud zich thuis voelt. Yoga Tai Chi Pilates 50+ spinning 50+ groepsfitness Life fitness Circuittraining Bowls Bodyshape BBB Aquarobics Zwembad (20 meter) Sauna Stoombad Whirlpoc Zonnebank (gratis voor leden) Turbo zonnebank (tegen betaling) Massagesalon (tegen betaling) Tegen volledi Het mii bent, hoi Om tl 1 Bovem kostek Niet alleen de kwaliteit van de faciliteiten, ook de kwaliteit van de service is bij Pellikaan van het hoogste niveau. Zo zit fitnessbegeleiding bij het abonnement inbegrepen en hebben we een eigen fysiotherapiepraktijk. Onze instructeurs begeleiden iedereen persoonlijk en stellen een trainingsschema op dat is aangepast aan niveau en leeftijd. Zo weet u zeker dat u op een verantwoorde en effectieve manier sport! Persoonlijke begeleiding Persoonlijk trainingsschema Speciale Golf programma's schema's Personal training Krachtapparatuur (40 apparaten) Cardioapparatuur (75 apparaten) Spinning (45 fietsen) Aerobics (alle vormen) Les Mills (Sport) fysiotherapie Freeweighttraining Powerplate (4) Life fitness circuit (krachttraining voor iedereen!) >K1nderclub/opv Circuslessen Streetdan Tennis: 10 buitenbanen (gravel) 6 binnenbanen (tapijt) Tennisles (tegen betaling) Squash: 6 banen Squashles (tegen betaling) Badminton: 6 binnenvelden Badminton training Tafeltennis

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 12