a 3 X Thuis in Huis GRATIS TELEVISIE! Thuis in Huis Knallende Campanula EXPRESS CO Korting op granieten-tafels I Garagedeur vervangen? I EK-actie - G 15 MEI 2008-PAGINA i| DONDERDAG 15 MEI 2008 - PAGINA binnen- en hmtenmeuhelen van IIZMI geven een persoonlijk tintje aan de serre of het terras. Meer informatie: nnw.ityri.nl bloemrijke %omer FOTO: GROENRIJK OPTIMAAL COMFORT lts EGELS -Tegels.nl Proef het genot van koken onder de blote hemel met de buiten keuken van Kink. Wij zijn uw granieten-tafel specialist! www.tuinmeubelexpress.nl SAMSUNG TV monitor ieen Ie ruimte een dige douche comfortabele En de naar openslaande deur spaart leel plaats! Vraag naar de actievoorwaarden Actie geldig van 1 mei t/m 31 mei 2008 adkamer doen 25% Korting: Bij aankoop van een tuinmeubelset 25% korting op de bijhorende granieten-tafel Actie geldig tot 31 mei 2008 EN DOUCHEN 1 KLEINSTE E. de oplossing an, die ook In ie badkamer het e comfort willen: we 'kleine' I ME van Artweger ik 67 07 25 Garagedeur Centrum Udenhout Handelsweg 17 5071 NT, Udenhout tel.013-5345581 info@gdcudenhout.nl www.gdcudenhout.nl jlevard Leypark) >468 Kaatsheuvel showroom Belgiëstraat 5, T: (0416) 272 272 Huisnummer^ - De knallende Campanula Addenda zorgt voor een Outdoor is helemaal in! We zien het in de kledingmode, het reisaanbod én in de woon- mode. Buiten willen we de luxe en het comfort van binnen en In huis willen we graag die relaxte sfeer van het goede buitenleven creë ren. Om nu, maar zeker ook straks in de herfst en winter, dat heerlijke outdoor-gevoel vast te kunnen houden. En dat kan allemaal! De nieuwste outdoor-meubelen zijn het summum op het gebied van design, zitcomfort en inno vatief materiaalgebruik. Geschikt voor buiten én binnen, openen ze de weg naar een nieuwe kijk op interieurinrichting. sens met een vulling die geen water opneemt Bij een onverwachte plensbui, hoef je dus niet in alle haast de (natte) kussens naar binnen te brengen. gemakken «rijs is 1995 i u alles in Gorinchem showroom (Wb Spijksepoort) Spijksedijk 22b, T: (0183) 614 582 canning, gezellig i met het voorbe één: gasgrill, kookplaat, spoelbak met kraan, granieten werkblad, afneembaar sideboard, kastruimte voor borden en glazen en potten en pannen. Met de functionele buitenkeuken hoeft de kok niet langer heen en weer te lopen tussen keuken en barbecue. De buitenkeuken van Kvik is een comple te keuken waarin u kunt schoonmaken, n zijn zwart en wit. Het de harmonie tussen intensieve Zet ze op regelmatig t de potten een drainage-gat hebben, zodat over tollig (regen)water weg kan vloeien. Tip: voeg voor de beste bloei af en toe plantenvoeding aan het gietwater toe en verwijder de uitgebloeide bloe metjes. 's Zomers zijn de meubelen het comfortabele mid delpunt van je tuin of terras en 's winters dragen ze binnen bij aan die gewenste outdoor-look. I Gecombineerd met de juiste kleuren, accessoires, bloemen en planten woon je zo het hele jaar door buiten; alle seizoenen. Eindelijk lente! En dus: de deuren open en naar buiten! Optimaal genieten van je tuin, terras of balkon. Want alle negatieve gevolgen van de kli- tnaatsverandenng ten spijt, vooralsnog is er één voordeel. En dat is dat we steeds vroeger in het jaar 'naar buiten' kunnen. Geef je lentekriebels dus alle ruimte en ontdek hoe je van je tuin in no-time een multifunctionele buitenkamer maakt. Het plaatje is niet moeilijk voor te stellen. Een luie loungebank met heel veel vrolijk gekleurde kussens erin, een bijpassende parasol met geïntegreerde sfeerverlichting, e?n uitnodigende tafel met com fortabele eetkamerfauteuils eromheen, een sfeer volle buitenhaard, barbecue of outdoor-kitchen, aangevuld met buitenlampen, kunst aan de muur, misschien wel een massief houten parketvloer voor buiten met daarop een waterbestendig karpet of kunstgras. Loungen, relaxen, eten; in je multifunc tionele, gedecoreerde buitenkamer is het uiteraard minstens zo sfeervol en comfortabel als binnen. Maar mét dat beetje extra: die vrijheid van buiten zijn, dat lome vakantiegevoel. Pluk de dag! hangen en loungen, is er een ruim aanbod in day beds, hangmatten en luie loungers. Nieuwe items zijn de vrijhangende schommelstoel en het (rneer- persoons) ligeiland; compleet met ligdek, 'dak' en gordijnen rondom om de privacy te waarborgen. Heerlijk zweven tussen hemel en aarde. Loungen, schommelen en zweven In woonwinkels vind je nu volop kunststof stoeltjes; relatief goedkoop, licht in gewicht en 100% waterproof. Kies ze in allemaal verschil lende kleurtjes rondom de tuintafel en je brengt in een keer heel veel kleur en fleur in je tuin. Na de zomer zet je ze binnen rond de eettafel en behoud je die zomerse sfeer. Of je voor ziet de kunststof kuipjes van een losse hoes, qua kleur aangepast op het sfeerbeeld binnen. Want, en dit is een duidelijke trend, dachten (tuin)meubelontwerpers eerst vooral van bin nen naar buiten, nu is dat veelal 'andersom'. Buitenmeubelen kunnen als extra optie vaak voorzien worden van een cover voor binnen, of van andere kussens of een comfortabel matrasje zodat dat daybed ook binnen dé plek wordt om je even terug,te ttekken en helemaal te ontspan nen. Ook de royale zitzakken van tegenwoordig kunnen veelal binnen én buiten gebruikt worden. Gewoon los op de grond, of als 'stoelkussen' op een los houten frame van een (oude) bank of fauteuil. Omdat we vooral willen luieren, liggen, Het balkon of terras is een ideaal verlengstuk van je woning. Of het nu gaat om een piepklein balkonnetje of een enorm dakterras; deze extra vierkante meters woonplezier zijn te mooi om niet te benutten. Met vrolijke zomerbloeiers, leuke potten en acces soires tover je deze 'buitenkamer' in mum van tijd om tot een waar vakan- tieparadijs, gewoon lekker thuis. Kies voor knallende Campanula's! Dat is zes maanden lang genieten van heftige lila, paarse of witte bloemen! De Campanula Addenda is een ide ale balkon- of terrasplant en verkrijg baar in drie verschillende kleuren: lila, paars en wit. De plant heeft opvallend gevormde bloemetjes en bloeit tot ver Buiten koken en eten is een belangrijk deel geworden van die belevenis, waar wij op het terras naar op zoek zijn. En natuurlijk volgens dezelfde standaard als die wij binnenshuis gewend zijn. Daarom lanceert Kvik nu een buiten keuken die van alle moderne g<>' is voorzien. De introductieprijs euro en voor dit geld hebt u in het najaar. Zet wat verschillende potten bij elkaar met paarse Campa nula's. Het resultaat is een knallende paarse bloemenzee! Doordat de bloe metjes aan lange ranken groeien kun je ze ook heel goed in hanging baskets toepassen. Een saaie muur krijgt zo een kleurrijk gordijn! Campanula's vereisen geen verzorging en zijn oersterk. een zonnig plekje en geef i water. Denk er wel om dat Zomerkleuren De absolute trendkleuren contrast en tegelijkertijd zwart en wit is weer helemaal hip; óók op het gebied van outdoor meubelen. Veel meubelpro- I gramma's zijn uitgevoerd in (glimmend) zwart of wit, kleuren die onderling natuurlijk ook prima te combineren zijn. Appelgroen is een populaire contrastkleur voor de kussens, maar ook op het gebied van zwart/wit prints is er volop keuze. J Vooral streepdessins zijn in. In het vlechtwerksegment zijn vooral grijs en bruin gesignaleerd. En voor wie durft kanariegeel, Ferrari-rood en fris turkoois! Wie de populaire glamourlook ook buiten door wil. trekken, kan kiezen uit diverse metallic-kleuren zo^Js brons, taupe en zilvergrijs. Met de juiste kleuren en materialen, meubelen en verlicfi’üffg, acceJsólires*’* en decoraties creëer je elke sfeer; binnen én bui ten. Te beginnen in de woonwinkel! men. ir met I snijden, wassen, koken, grillen, bak ken en zelfs afwassen onder de blote hemel. Ongeacht of er snelle barbe- cueworstjes of een 3-gangen diner op het menu staan, de buitenkeuken beschikt over alle faciliteiten. De buitenkeuken van Kvik is bestand tegen alle weersomstandigheden. De buitenkeuken bestaat uit drie modules en is uitgevoerd in staal. De keuken kan dus zonder problemen de hele zomer buiten staan. Als optie kunt u een speciaal ontworpen hoes kopen, die beschermt tegen weer en wind. Kijk voor meer informatie op www. kvik.nl Waterproof vlechtwerk Qua materialen zijn de meubelen van kunststof vlechtwerk dit seizoen nadrukkelijk in beeld. In plaats van een goedkope imitatie van rotan, is vlechtwerk tegenwoordig een klasse op zich, waar door ze ook voor binnen een optie zijn geworden. De banken, fauteuils en tafels hebben de knusse, ambachtelijke uitstraling van traditioneel vlechtwerk, maar dan wél met de voordelen van kunststof. Ze zijn dus weer- en vuurbestendig, kleurecht, ietwat flexibel én makkelijk schoon te houden. En natuur lijk bijzonder duurzaam. Batyline is een textiele, weerbestendig netstof dat ook in de felle zon koel en luchtig blijftTEh, nalÉh buitje zo weer droog is. En voor wie echt 100% waterproof zitmeubelen zoekc er zijn nu zelfs weerbestendige zit- en rugkus- Neem vast een voo e zomer. Sinds 21 april kunt u de nieuwe buitenkeuken in de Kvik-winkel bekijken. Het terras is de nieuwe "kamer" van het huis geworden en dankzij zonwering, meubels en een terraswar mer is het seizoen met enkele maanden verlengd. De terrasactiviteiten hangen samen met ontspanning, gezelligheid en genieten van het goede leven. Dit is geheel in lijn met het voorbeeld van zuidelijker landen. GDC

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 17