BGemeentelw ie u ws I Tilb TILBURG - cent uiT^r Betere verlichting rode fietspaden 1 Gemeente dicht op Tweede Pinksterdag Oldtimers rijden van Turnhout naar Tilburg Ijlïïfl DONDERDAG 8 MEI 2008 - PAGINA 1 DE TILBURGSE koerier de servicept Pinksterdaj Stadswinkel Noord. (Foto team Media genieente Tilburg) *X?f“nXsl Poststraat - Telegra Foto team Media gemeente Tilburg www.tilburg.nl/informatiecentrum 5042 EK Tilburg. Algemene informatie zijn verkrijgbaar vanaf 1,50. Nieuws Groepsontvangsten Nieuwkomerspakketten Postbus 51 Talloze brochures Bestemmingsplannen Kennisgeving Wet bodembescherming (Wbb) Kapvergunningen Twee parken in dag op 25 mei: I boulevard. Dit I: allerlei activitei met een fietstax andere park. Actualisering van bestemmingsplannen llege de vastge- intwerp- en het Natuurlijk is er tijd te doen in de Tilbui zijn Strandbad Rauv van recreatiebad St intp» eni»mMla< lend. ie'tTag DE TILBURGSE KOERIER - Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilbury TILBURG 1. Juliana-1- gen en 2 ningnummer 6228/08. 5038 CD Tilburg, 35 cpm. 13-18 uur; dl Groeseind Het college van |j--—-- wil een hogere waarde voor uc ut laatbare geluidsbelasting (vanwe; keerslawaai) vast te stellen voor 1 stemmingsplan Groeseind 2007. napark 7 bomen (3 berken, 2 wil- beuken) in de achtertuin; vergun- Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 8 mei 2008. Wie de kapver tekeningen wi '■''•''act opne- Bijna alle rode fietspaden van het zogeheten Sternet krijgen nog dit jaar nieuwe verlichting. Die voldoet aan moderne eisen. In de nachtelijke uren blijven alle lantaarnpalen gedimd bran den en ze gaan dps niet meer uit. Zo is er bij het fietsen in het donker voldoende verlichting over het hele fietspad. De jaarlijkse toertocht van oldtimers tussen Turnhout en Tilburg is op Tweede Pinksterdag. Auto’s van 25 jaar en ouder kunnen meerij den. De stoet vertrekt om ongeveer 11.30 uur vanuit het stadspark in Turnhout en gaat via binnenwegen naar het eindpunt op parkeer terrein Stappegoor. Ook voor geboorteaangifte, bouwen en een verklaring omtrent het gedrag kan online een afspraak worden gemaakt. Telefonisch een af spraak maken is eveneens mogelijk: 213 13 13. met deze Schotse ruit. Er zijn twee varianten. Beide sjaals kosten 20. Uitstekend geschikt om moe der te verwennen. Deltalaan Tot eind mei aanlej Kruising ‘t Zwin en weken afgesloten. I met Veerse Meer tv Jnstok ollege van burgemeester en wethouders .ïlburg maakt ingevolge het bepaalde in art. 28, zesde lid, van de Wet Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant op 16 april 2008 het bestemmingsplan Quirijnstok 2007 heb ben goedgekeurd. Dit plan is op 28 januari 2008 door de raad (gewijzigd) vastgesteld. Het plan omvat het .gsplan met de bijlagen te wordt omsloter J~" lburg.nl. Een ieder kan, het Wilhelminak»..™ rijn, schriftelijk dan wel Quirijnboulevar-1 r zienswijze omtrent -- naken. De raad zal bij Dalemdreef I Tot eind mei bouwi I sportcomplex tussi I laan en Spakenbur; Dirk Fockstraat Tot begin juni ond< evenals in Marchan lijnstraat. vergunningen met de bijbehorende 1 wil Inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de Rooij, Gebieds- ontwikkeling, tel. 542 87 24. Meimaand Fietsmaand Net als vorig jaar staat de maand mei in het teken van fietsen. Als u deze maand een fietsroute koopt, ontvangt u hierbij een fietsspecial met tips, twee blikjes cassis en een hele leuke cd-single van het Tilburgse Fietslied. Fietsroutes Pinksteren Tijdens de pinksterdagen gelden de volgende openingstijden. Re creatiebad Stappegoor is beide Adressen, openingstijden: zie colofon. Meer informatie bestemmingsplannen: www.tilburg.nl -> homepage -> bestemmingsplannen. Capucijnenstraat Tot eind juli aanleg f cijnenstraat en stukj In week 19 hebben burgemeester en wet houders de volgende kapvergunningen verleend: )rendt lelbaan. Op Ringba; rijstrook afgesloter Veel activiteiten in meivakantie Nieuwe T-artikelen Bij de VW zijn verschillende nieuwe producten verkrijgbaar, allemaal met het thema fietsen en ontspanning: fietsvlaggetjes, fleece dekens, bidons, poncho’s, knijpkatten en glazen. Kom eens een kijkje nemen in onze winkel, er is vast iets van uw gading bij. Ook leuk om cadeau te geven. Uzerstraat Tot half mei bestra De stadswinkels Centrum, Reeshof en Noord, de balie van Sociale Za ken en de servicepunten in Berkel-Enschot en Udenhout zijn dicht op Tweede Pinksterdag, maandag 12 mei. Op www.tilburg.nl staan alle openingstijden van de gemeente. Bij het college van de gemeente Tilburg is op 14 april 2008 door MILON bv, namens Hilva Mondriaan Berkdijksestraat CV een melding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie Berkdijksestraat 53 in Tilburg. Aanvraag en bijbehorende stukken liggen vanaf 9 mei 2008 gedurende twee weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Adres en openingstijden: zie colofon. Belanghebbenden kunnen, gedu- Bedrijvenpark Charlotte - Kraaiven Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt ingevolge het bepaalde in art. 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant het bestemmingsplan Bedrijvenpark Charlotte en verruiming zone industrielawaai Kraaiven op 13 december 2007 hebben goedgekeurd. Dit plan is op 24 september 2007 door de raad vastgesteld. Het bestemmingsplan heeft betrekking op het bouwblok van het voormalige revali datiecentrum Charlotteoord dat nu een bedrijfsbestemming krijgt en het rond dit bouwblok gelegen bos/ natuurgebied. Dit gebied blijft onaangetast en komt dus niet voor bebouwing in aanmerking. Verder is de bestaande zone industrielawaai van het bedrijventerrein Kraaiven verruimd, waar door de nieuwe bedrijvenlocatie binnen die zone valt. Tegen de goedkeuring zijn geen beroepschriften ingediend bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State. Het bestemmingsplan is hiermee met ingang van 22 februari 2008 onherroepelijk gewor den. Vanaf vandaag ligt het bestemmings plan voor iedereen ter inzage in stadswinkel centrum. i burgemeester en wethouders waarde voor de hoogst toe- luidsbelasting (vanwege wegver- 1) vast te stellen voor het be- - -T Binnen dit Moederdagtip De officiële Tilburgse Schotse ruit-stof is onlangs gepresen teerd. Daarmee is Tilburg de eer ste stad van Nederland met een eigen ‘tartan’ die geregistreerd is bij de Scottish Tartan Authority. De VW verkoopt prachtige sjaals in stadswinkel Centrum en in Stadswink Noord. Tevens is het bestemmingsplan t uvwnloaden op www.tilburg.nl onder he '-?je bestemmingsplannen. Tegen dit g ■teuringsbesluit kan, gedurende de term van terinzagelegging, beroep worden inj steld door een belangheb’ - tijdig tegen het vastgest plan bedenkingen heeft ii puteerde Staten, - tijdig t-- Gedepu--- die de raad ten opzichte van het ontwer plan heeft aangebracht, -J-t hij hiertoe redelijkerwijs ■eest. brift moet worden gericht irsrechtspraak van de stbus 20019, 2500 EA ci beroepschrift heeft geen scho “*-*-lng. Dit betekent dat, ondanl .^H^chrift, het goedkeuringsbesl - _«ivan de beroepstermijn i tenzij gedurende de be- verzoek om een voorli bij de Voorzitter van de Afd tuursrechtspraak is ingediend. I: treedt het besluit niet in werki jp dat verzoek is beslist. Het Quirijnstokp groene oase die i ging. Inclusief de sportvelden is he het Leijpark. Het ontwerp is van L. 1984 kreeg het Q een grote opknaf ontwerp van Jan Het park vormt e sen natuurlijk og feite gekunstelde eeuwse landscha de huidige ‘ecop< wordt de natuur beloop gelaten. E weides ên dichtb in het park. Het 1 variatie aan bom Groeseind Het plangebied van bestemmingsplan ‘Groe seind 2007’ is gelegen tussen het Wilhelmi- napark, de Veldhovenring, de Molenstraat, het Rosmolenplein, de Van Meterenstraat, de Ringbaan Oost en de Gelrebaan. In dit plan gebied gelden momenteel negen verschil lende bestemmingsplannen. Al deze plannen worden vervangen door één nieuw bestem mingsplan ‘Groeseind 2007’. Het vooront- werpbestemmingsplan ‘Groeseind 2007* heeft van 4 tot en met 17 januari 2008 ter inzage gelegen in het kader van de inspraak. Gedurende deze termijn zijn vijf inspraak- reactiés ingediend. Tevens is het voor- ontwerpbestemmingsplan verzonden aan diverse instanties ten behoeve van advies. Naar aanleiding van de inspraakreacties en de adviezen is het ontwerpbestemmingsplan op diverse punten aangepast ten opzichte van het voorontwerpbestemmingsplan. Het college van burgemeester en wethouders van Tilburg maakt, ingevolge het bepaalde in art. 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat van 9 mei tot en met 19 juni 2008 het ontwerpbestemmingsplan ‘Groeseind 2007’ voor een ieder ter inzage ligt in stadswinkel Centrum. Tevens is het ontwerpbestemmingsplan met de bijlagen te bekijken op www.tilbur" T:“ :?J" gedurende die termijn, schriftelijk -v. mondeling zijn of haar zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken. De raad zal bij de vaststelling van het bestemmingsplan tevens een besluit nemen op de ingediende zienswijzen. U kunt uw zienswijze richten aan de Gemeenteraad, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Zienswijze ontwerpbestemmingsplan Groeseind 2007’. Uw mondelinge zienswijze kunt u kenbaar maken bij Charlotte Stoops op telefoonnum mer 013-542 81 44 of Ruud van Groenendaal op telefoonnummer 013-542 94 33. Sportcomplex Drieburcht en sport- dagen open centrum Reeshof staan tot en met 9 uur. Sportcf mei in het teken van de Olympische Spelen en in recreatiebad Stappe goor is de glijbaan beschikbaar. ;n van 10 tot 17.30 «u.-. Sportcentrum Reeshof is zondag dicht en maandag open van 10 tot 16.30 uur. Sportcom plex Drieburcht is beide dagen dicht. Strandbad Rauwbraken is Eerste en Twee Pinksterdag open van 10 tot 18 uur. Een compleet overzicht van het vakantierooster staat op de website. gonnen. Op dit moment is onge veer 15 procent van de Tilburgse straatlantaarns vervangen. In de ta ‘Openbare Verlichting 2000 „burg’ staat hoe het comfort en de veiligheid voor fietsers kun nen toenemen. Iets meer dan 30 procent van alle verplaatsingen in de stad gebeurt met de fiets. Daarbij worden de rode fiets paden het meest gebruikt. Het verloop van de weg en eventuele obstakels moeten goed zichtbaar ’---tsers moeten zonder een gevoel van onveiligheid kunnen rijden. Koplampen van fietsen verlichten slechts een klein weg gedeelte en ze zijn vooral be doeld om fietsers beter zichtbaar te maken voor anderen. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens belang rechtstreeks door afgifte van deze kapvergunning wordt getroffen, daartegen bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een ge dagtekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend en dient tenminste te bevatten: een omschrijving van de beschikking waar- Nadat een bestemmingsplan door de raad al dan niet gewijzigd is vastgesteld, gaat het naar Gedeputeerde Staten. Die kunnen het plan geheel of gedeeltelijk goedkeuren dan wel goedkeuring onthouden. Gedeputeerde Staten geven daarbij aan of en aan welke plandelen goedkeuring is onthouden. Vervol- gens kan beroep worden ingesteld bij de Af- deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Die doet een onherroepelijke uitspraak. Indien er geen beroep wordt ingesteld, wordt aaj”s na het plan daags na de beroepstermijn onher- '"rr na roepelijk. veg in zuidoostelijke oodlopend. A. Te n verspreid over chot: 7. Hultenseweg 1 Tot eind mei werkz 1 Burg. Letschertweg Op donderdag 12 juni 2008 zal om 14.00 uur in het regionaal archief Tilburg, Kazernehof 75 de openbare vergadering van de commissie naamgeving plaatsvinden. Op de agenda staat het voornemen tot vaststelling van de 125e aanvulling van het Straatnamenbesluit. Toe te kennen de volgende namen aan straten behorende tot het grondgebied van Tilburg: 1 Bleukbos Het openbaar gebied ten zuiden van de Rijksweg en ten westen van de Burgemeester Letschertweg. 2. Middelbeersstraat De straat lopende vanaf de Mullegenstraat zuidwaarts tot de Muggenbergstraat gelegen ten oosten van de Monsterstraat. 3 Muiderbergstraat De straat lopende vanaf de Mullegenstraat zuidwaarts tot de Muggenbergstraat gelegen ten westen van de Monsterstraat. Te wijzigen de loop van straten verspreid over het grondgebied van Tilburg: 4 Muggenbergstraat De straat lopende vanaf de Mostheuvelstraat oostwaarts tot aan de Munnekeburenstraat en ten noorden van de Midslandstraat met inbegrip van de aan de zuidzijde liggende doodlopende vertakkingen. 5. Midslandstraat De straat lopende vanaf de Mostheuvelstraat oostwaarts tot aan de Munnekeburenstraat en ten noorden rende de termijn van terinzagelegging, hun zienswijze schriftelijk bij het college van de gemeente Tilburg, de afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondeling bij het bodeminformatiepunt (tel. 013-542 89 22) naar voren brengen. Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht, wordt een verslag gemaakt. De mogelijkheid om te zijner tijd beroep in te stellen tegen het besluit, bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, staat voor eenieder open. jdens de meivakantie van alles urgse zwembaden. Bovendien -iwbraken en het buitenbad Stappegoor weer open. Als de hele bestemmingsplanprocedure is voltooid wordt een bestemmingsplan onher roepelijk. Het bestemmingsplan is vastge steld door de raad en geheel of gedeeltelijk goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant. Tegen de gehele of gedeelte lijke goedkeuring van Gedeputeerde Staten kan in bepaalde gevallen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Deze beslist over de beroepschriften en bepaalt daarmee of het bestemmingsplan onherroepelijk wordt. van de Mispeleindsingel met inbegrip van de aan de noord en zuidzijde liggende doodlopende vertakkingen. Toe te kennen de volgende namen aan straten behorende tot het grondgebied van Berkel-Enschot: 6 Schaapsvenstraat De straat lopende vanaf de Nederlandwe„ richting voorlopig doodlopen wijzigen de loop van straten het grondgebied van Berkel-Enschc.. Nederlandweg: De straat lopende vanaf de Zuiderkruisweg noordoostwaarts tot aan de Rauwbrakenweg. Het ontwerpbesluit tot vaststelling van de 125.e aanvulling van het Straatnamenbesluit ligt van 8 mei 2008 tot en met 19 juni 2008 ter inzage In stadswinkel centrum. Op grond van de Algemene Wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden zowel schriftelijk als mondeling hun zienswijzen op het ontwerpbesluit kenbaar maken van 8 mei 2008 tot en met 19 juni 2008. Schriftelijke zienswijzen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, p/a de secretaris van de commissie naamgeving, postbus 90118, 5000 LA Tilburg. Mondelinge zienswijzen I kunnen worden ingebracht tijdens de I openbare vergadering van de commissie naamgeving op donderdag 12 juni 2008. Moederdagactie dinercheque Koop nu bij de VW een diner- II cheque voor Moederdag en maak kans op een culinair weekendje eg ter waarde van 750. Deze tie loopt t/m 25 mei. Meer infor- atie: www.wegvanjemoeder.nl. 9 Daar kan iedereen de auto’s be kijken. Er is muziek en er zijn consumpties verkrijgbaar. Een des kundige jury reikt een prijs uit aan de eigenaar van de mooiste oldti mer. Een particuliere verzamelaar exposeert op Stappegoor zijn col lectie oude auto’s die allemaal van hetzelfde merk zijn. Ook zijn er nieuwe auto’s van dit merk te zien. De stad Turnhout en de gemeente Bij de gemeente Tilburg zijn verzoeken ii diend voor het verlenen van vrijstelling i het huidige bestemmingsplan. De bouwp nen passen niet binnen het huidige beste mingsplan. Als een bouwplan in strijd is het bestemmingsplan maar wel past bini het gemeentelijk beleid kan de gemeente medewerking aan zo’n plan verlenen doi toepassing van artikel 19 van de Wet op Ruimtelijke ordening. Deze procedure kent verschillende fases, namelijk de mogelijk heid om in te spreken en om zienswijzen in te dienen. Wie een paspoort, identiteitskaart of rijbewijs nodig heeft, kan een afspraak maken via internet. Hiervoor is het digitaal loket op www. tilburg.nl beschikbaar. Bij ‘online aanvragen’ kan iedereen zelf een dag en tijdstip plannen. Wachten is dan niet meer nodig, de aanvrager wordt meteen geholpen. Bij de voorbereiding van een bestemmings plan kan het nodig zijn een geluidsonderzoek in te stellen, naar bijvoorbeeld verkeersla waai, spoorlawaai of industrielawaai. Indien uit dit onderzoek blijkt dat het geluidsniveau hoger zal zijn dan een bepaalde waarde, de zogenaamde voorkeursgrenswaarde, mogen sommige bouwplannen, zoals bij woning bouw, niet worden uitgevoerd. Het college van burgemeester en wethouders kan in zo’n geval een hogere maximumwaarde vast te stellen, zodat er wel gebouwd kan worden. VVV Tilburg Spoorlaan 364, Tel. 0900-202 08 15, Openingstijden: ma I t/m vr 9.30-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.wvtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-595 57 50 Openingstijden: ma t/m vr 8-17 uur; Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 35, 5071 BA Udenhout, tel. 013-511 0937. Openingstijden: ma 13-18 uur, dl t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. Tilburg organiseren de tocht. Tus sen deze steden bestaat een inten sieve samenwerking. Belangstellenden kunnen zich voor de tocht inschrijven. E-mail: toerisme@turnhout.be. Telefoon: 0032 1 444 33 55. Kosten: 15 euro. Inschrijven op Tweede Pinksterdag: tussen 9.30 uur en 11.30 uur in het stadspark te Turnhout. Er kunnen 150 oldtimers meerijden. Quirijnstok Het colle;- --- van Tilburg maakt ingevolge het bepaald !i art. 28, zesde lid, van de Wet Ruimteli, Jening, bekend dat Gedeputeerde Staten i Noord-Brabant op 16 april 2008 het „..temmingsplan Quirijnstok 2007 K ben goedgekeurd. Dit plan is op 28 - 2008 door de raad (gewijzigd) vastgesteld. Het plan omvat het gebied dat globaal wordt omsloten door de Centaurusweg, u— Wilhelminakanaal, de Vlashoflaan en de jnboulevard en heeft betrekking op de buurt Quirijnstok. Het goedkeuringsbesluit met de daarbij horende stukken liggen voor een ieder van 9 mei 2008 tot en met 19 juni 2008 ter inzage in het Informatiecentrum De gemeente actualiseert alle bestemmings plannen. In de aangepaste versies komen (hernieuwde) regelingen voor de bebouwing. Verder bevatten ze het vastgestelde beleid en nieuwe wetgeving. Geactualiseerde bestem mingsplannen bieden mogelijkheden voor het uitbreiden van bebouwing en ze regelen wat is toegestaan. Daarnaast zijn sloop en nieuw bouw mogelijk binnen de kaders van het be stemmingsplan. Bij het actualiseren worden geen nieuwe ontwikkelingen betrokken. Die worden mogelijk gemaakt door zelfstandige planologische procedures. Per ontwikkeling is inspraak mogelijk. Berichten hierover staan op de gemeentepagina’s. ^9 De nieuwe uitgave van Uit in Tilburg Een overzicht van interessante en leuke activiteiten in de omgeving Tilburg. Een goed begin als u een gezellig dagje uit wilt. Shoppen, lekker eten, evenementen, u kunt het allemaal terugvinden in dit boekje. Het boekje is gratis te verkrijgen bij de VW-winkel aan de Spoorlaan. Vrijstelling bestemmingsplan Voor het volgende plan heeft het colle ruimtelijke onderbouwing definitief v steld. Van dit plan ligt daarom het ontwerp besluit, de ruimtelijke onderbouwing en het bouwplan van 9 mei 2008 tot en met 19 Juni 2008 ter inzage: Het project Overhoek Enschotsebaan te Berkel-Enschot. Dit plan ligt ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum en Servicepunt Berkel-Enschot (adres en openingstijden zie colofon). Tijdens deze periode kunt u schriftelijk en mondeling zienswijzen indienen. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Gebiedsont- wikkeling, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van 'Overhoeken Enschot sebaan'. Voor het indienen van mondelinge zienswijzen kunt u bellen naar telefoonnum mer 013-542 89 68. tegen het bezwaar is gericht, alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzieningenrechter van de Recht bank Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan als het bezwaarschrift is ingedie Van voornoemde kapvergunningen kan gebruik worden gemaakt 3 weken na de van bekendmaking aan de aanvrager. In dien binnen deze termijn van 3 weken een bezwaar bij het college van burgemeester en wethouders is ingediend en tevens een verzoek om een voorlopige voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik wor den gemaakt, nadat op het verzoek om een voorlopige voorziening afwijzend is beslist. De gemeente krijgt voor dè uit voering 775.900 euro subsidie van de provincie. Tweederde van de openbare verlichting in nota ‘Openb de stad voldoet nog niet aan de Tilburg’ staa NPR-norm (Nederlandse Praktijk Richtlijn). In 2008 past Tilburg op de verlichting van de rode fietspaden de maximale richt lijnen toe voor de avonduren. Nu is de hoeveelheid licht tus sen twee lantaarnpalen nog onvoldoende. De verdeling van het licht over het fietspad is te zijn. Fiets onregelmatig en na middernacht gevoel va gaan twee van de drie lampen uit. Deze situatie verandert dus nog dit jaar. De aanpassingen aan de openba re verlichting zijn al in 2000 be- i. Op dit momi procent van c intaar- beheerbestemmlngsplan is langs de linten extra woningbouw mogelijk. Het ontwerp Noord. Teven van het verzoek ligt met bijbehorend akoes- downloaden tisch onderzoek van 9 mei tot en met 19 juni kopje bestemmingsplannen. Teger 2008 ter inzage bij het informatiecentrum in keuringsbesluit kan, gedurende de Stadswinkel Centrum. Tevens zijn de stukken van terinzagelegging, beroep worn te bekijken op www.tilburg.nl. Schriftelijke steld door een belanghebbende die: opmerkingen kunnen, gedurende de termijn tijdig tegen het vastgestelde bestem: van terinzagelegging, worden ingediend bij p]an bedenkingen heeft ingebracht bij het college van burgemeester en wethouders puteerde Staten, (Postbus 90157, 5000 LL Tilburg). tijdig bedenkingen heeft ingebracht I ueueputeerde Staten tegen de wijzlgir de raad ten opzichte van het ontw - aantoont adZ"^ in staat is geweest. Het beroepschrift m< de Afdeling Bestuurs Raad van State, Post. -let ber- ide wérking. beroepschr... tags na afloop v werking trèedt, te roepstermijn een verzo voorziening bij de Voor ling Bestui dat geval t voordat op optreden van eer HetQuirijnstokpa Werken aai Straatnamenbesluit TILBURG

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 10