Eerste editie SportXpo in Stadssporthal stand /aken (tontour Open dag Staalbergven Peerke presenteert 'Van Prul tot Pronkstuk' Dansen rond de meiboom Foto Jans gecertificeerd leverancier pasfoto's nME.Vkz” Voorbereiding tweede SsS Reeshof Winterpark gestart it: 19.00u., Luthing Lease en tiën-Red Stars 1. De Werft: ).00u., Kaatsheuvel 3-Van Venrooij iterieurbouw 2/IT Support; 19.53u., aatsheuvel 1-Ton Smeulders 1; EfGee-ZL Hart/Beatrix Jlege; 21.39u., Café de Voortuin- Jonkergouw/Pitoog. De Wetering: 19.00u., Harrie Brocken-Van Pruijs- sen; 19.53u., Voegersbedrijf H. van Esch-Kaatsheuvel 2; 20.46u., TCG- HvB/Café de Roemer 2; 21.39u„ De Wit 1-ZVR. De Drieburcht: 19.15u„ GW 80 2/Openhaarden Specialis’- TFC/Media Company 2; - KenL-Paijmans/Concordia; 2 Toro-Tom Deo Volente 2; 2 o-y-— 3 5^.^ Open dag op sbo Westerwel !4 APRIL 2008 - PAGINA 1| [pgTILBURGSE KOERIER DONDERDAG 24 APRIL 2008 - PAGINA 19 DAMHOEKJE Anton van Berkel Bewonersavond ld» Binnenstad O o o Show en o o o o o Auke Scholma teken t. liet Het evenement staat vooral in het teken van kracht- en vechtsport. vra- Uax w»; SPORT KORT O o nadesuits.nl Bij 25-jarig bestaan van Peerke Gebruikte Meubelen en mild ii FOTO: PETER LIGTENBERG Tel: 013-543 45 72 te zien, die op voorraad is. I workshops voor het hele gezin eid tot het trits voor al Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor onder andere: t/m 475,- t/m 65,- t/m 195,- Peter "Peerke" Hessels en zijn vrouw Liesbeth vieren in de maand mei het 25-jarig bestaan van hun bedrijf. Contour - St. Annaplein 21 - 5038 TV Tilburg www.contourtilburg.nl - into0contourtilburg.nl verzor- ikt voor BVO Willem II 14.30 uur Willem ;ers in bij hebben hoofd regle- een ""’anisator A[ ruiende winti voor vrijwilligerswerk en informele zorg Bebber i in Breda heeft kg) op zondag, ionale kickbox- Informele Zorg mensen thuis. I of gewoon goed kunnen gebruiken. Jpecialist- 2O.O8u„ 21.01U., 21.54u„ aten. De TNC eerste plaats, inmiddels via e van Tilborg de kampioenschappen hij er in zal sla van de eerste pk “Mal jaren gel O o O i het deel- sten zijn "tintje. Superzaterdag winkelcentrum De Hovel 17.00 uur organ, Oisterwijk de oF openlucht zwemt Het belooft een nende dag te w gratis. Er kan met waterskie een unieke ei attractie Nederla Met de lente in aantocht wil deze mevrouw er wel eens met iemand op vrijdag op uit. N een kopje koffie drinken vindt ze ook erg Mevrouw is woonachtig in de wijk Zorgvlied een vorm van dementie. Ze praat graag en gems lijk. Wil jij een klankbord zijn voor deze mevrouw zet voor allerlei diensten vrijwillige Mensen die extra hulp hard nodig I Zaal 2: 19.00u„ Van h L&M; 19.53u„ Van Goudsmid Marco Mat! AB-Decc 21.39u., Helma-ixaau»! Overlaat: 19.00u T assurantit i9.r trens) Inter ondag Kaat top de volgende ont- 20.46u„ p het programma: Rick College; - -J“ Berg tegen Bert-Jan rs zijn van harte n. Aanvang van de partijen is 5.00 uur. ten zijn ologisch verkrijg- sk. Voor sumen- x.nl. Jeugd E Zaterdag 26 april: I11B1-RKC. Districtskampioenschap schaken Op zondag 27 april organiseert de gemeente Tilburg in de Stadssport hal de eerste editie van de Tilburgse SportXpo. Dit evenement voor het hele gezin staat in het teken van de kracht- en vechtsport. Het pro gramma duurt van 13.00 tot 17.30 uur en bestaat uit een show- en een workshopgedeelte. ke dou- inodige eer niet in. badolie toud je rière in Komende zondag 26 april vindt de ontknoping plaats van het Tilburgs Districtskampioenschap schaken in goed laten a is een ervaren side tegEn Anton Teden om Belangstelling: Kijk voor meer informatie op onze site: www.contourtilburg.nl worste xuiuaiice en judo. ;skaarten kosten 2,50 euro zijn te koop aan de deur op de g zelf en in de voorverkoop bij Praatmaat Veel anderstaligen in Nederland willen graag hulp bij het beter leren spreken van de Nederlandse taal. Wil jij een anderstalige daarbij helpen? de Tilburgse zwembaden en bij de buurtsportwerkers. Jongeren met een Jeugdsportpas Tjip kunnen in de voorverkoop bij de zwembaden een gratis kaartje halen. Zaterdag 26 april van 10.00 tot 17.00 uur organiseert Sportbedrijf tfficiele opening van mbad Staalbergven. spetterende en span worden! De entree is ««n meegedaan worden ien in het 50 meter bad, ervaring. Een waterski- tie waarvan er maar één in land is. Onder de stoere deel nemers worden twee gratis abonne menten verloot. Opgeven voor deze unieke ervaring kan via www.sport- lympu- ik F5-'t Zand 1.00; Olympus F6-'t Zand F14 11.00; Olympus G3-Rijen G1 11.00; Olympus zal-TVC Breda 14.30; Olympus za3-Longa 6 12.30; Olym pus za5-Voab 12 14.30 uur. Zondag 27 april: Olympus 3-Roode Pelikaan 10.00; Olympus DA1-TSW Merlijn DA1 11.00 uur. het Rad van Fortuin, dat door de Lotto bij de winkel van Totaal Gemak geplaatst wordt. Om 11.30 uur zal het "Rad" gaan draaien om vervolgens honderden deelnemers te verblijden met mooie prijzen. Bij Joris Sports demonstreren de internationaal bekende balvirtuoos en Goirlenaar Nelson de Kok en zijn maatje Ruud Bos him kunsten. Het publiek wordt verder getrak teerd op live-muziek. In het ka is de meimaand bij ~iaand. Op de eerste vlkv klant dan een gratis ven Elke 25ste klant kan bovendie nen op een korting van 25% op zijn of haar aankoop. En als klap op de vuurpijl organiseert Peerke tot besluit van de feestmaand op zaterdag 31 mei een evenement onder de noemer Van Prul tot Pronkstuk. "Eigenlijk zijn we op dit idee gekomen omdat ik jaren geleden in het tv-programma Tussen Kunst en Kitsch een schilderij tegenkwam, dat ik zelf heb verkocht. O o o o o o o ze verschillende (dier)portretten. Tijdens de demonstraties kunt u hun laatste schilderingen zien en wordt ter plekke gewerkt aan een nieuwe afbeelding op plaat. Er is ook tijd om eventuele gen te beantwoorden. Bent u aan het twijfelen over al dan niet een muurschildering, dan is de tijd aangebroken om de knoop door te hakken en kan Grosfeld Gros- feld u hierbij behulpzaam zijn. Wilt u zich vóór komend weekend al oriënteren, kijk dan op www. grosfeld-grosfeld.com Een 53-jarige man woonachtig in de wijk Oerle wil na maanden van tegenslag wel weer eens naar buiten. Mijnheer is dialysepatiënt en is onlangs blind gewor den. Heb jij op dinsdag of donderdag enkele'uurtjes tijd om met hem een kopje koffie te gaan drinken in de stad, een boodschap te gaan doen of naar het park te gaan? Hij vindt het ook leuk om af en toe eens samen een uitstapje te gaan maken. Mijnheer is een echte prater en er kan met hem gelachen worden. SVG Zondag 27 april: SVG 1-UW 40 1 14.30; SVG 3-S VSSS 411.30 uur. Zater dag: SVGDl-VCB Dl 09.30; SVGEl- Nemelaer E3 11.00; SVG Fl-J.Brabant F1 11.00; SVG F3-HHvaria F9M 10.00; SVGza2-BLC3 14.30 uur. gemeente Tilburg, sportverenigingen en sportbonden werken samen in dit project dat ondersteund wordt door het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Doel van de samen werking is meer allochtone jeugd aan het sporten te krijgen. Vooral de sportdeelname van allochtone meis jes blijft achter op de autochtone jongeren. digen. De dansen worden uitgevoerd door de volksdansgroep Mie Katoen. Om 16.00 uur voert de groep c; het plein voor de kapel een aantal dansen uit, waarbij de meiboom c*~ traal staat. Na een verkleedpauze uu Mie Katoen omstreeks 16.45 uur een tweede optreden verzorgen, nu met een Brabantse serie. Aanstaande zaterdag 26 april wordt winkelcentrum De Hovel in Goirle opgesierd met een aantal leuke, gezellige attracties voor iedereen. Ter gelegenheid van de opening van het terras van brasserie Zij Ik komt er een groot springkussen voor de kids te staan. Zo'n twintig winkeliers hebben via de aanwe zige marktkraampjes bijzondere aanbiedingen voor het publiek. De meest opvallende attractie is T.Z.V.B. Vrijdag 25 april: Studentensport hal Zaal 1: 19.00u., Exe-Maximil- lian; 19.53u., TDV/Renova EG 1- Van Marwijk 1. Studentensporthal Het showgedeelte wordt verzorgd foor verenigingen aangesloten bij de tracht- en Vechtsportbond KNKF. (ondom het centrale showgedeelte worden andere takken van sport in de gelegenheid gesteld zich te presente ren, zoals basketbal, turnen, street- iance. breakdance en judo. Voorbeel den van de acts zijn toppers zoals de Engelse karateka's Silverdragons en een demonstratie Dakaïto Ryu van Franse internationals. Het program- na bevat ook Tilburgse wereldkam pioenen zoals de streetdancers Touch Down en de breakdancer Menno van Gorp met zijn groep de Hustle Kidz. Na de show volgen sportworkshops van Tilburgse sportverenigingen. De bezoekers van het evenement worden :t In de week van 28 apriktot 2 ingen de komen de Aspiranten in Kasteel M aken met fort in actie, de Junioi- van de Broek en Arfic in Lent hun partije beren een finalepla behalen. Thijs t in Montfort in a wel plaatsing ve stekende resulta denksportcentrum Theseus, weg 167 te Tilburg. Er zijn kanshebbers voor de titel. 1 lijst wordt aon' van den Berg punten, gevolgd i Jan Panjoel, Ric Leemans (allen afkoms niserend vereniging De met 4,5 punt. Voor kom staan in de tr~ J* moeringen op L. r—o van Loy tegen Bram van den en Huub Leemans te; Panjoel. Toeschouwers welkom. om 13.0C We zouden het NK 2008 niet afsluiten zonder iets van Anton te I zien. Auke Scholma -- grootmeester en speelde tegEi een bekwame omsingeling. Re U dit diagram voor te zetten: le: plaats voor wit een schijf op 49 en speel na 11-17 39-33 28x39 38- 33 39x28 49-44 30x39 44x2. De mil van Anton 24-30x30 moet dus op het juiste moment genomen worden. Maar speel na 11-17 b.v. eens 50-44? Nu kan Anton weer combineren via 23- 29 34x32 17-22 25x34 22-28 32x23 18x49 Het meest gevreesd door zwart is echter de opsluiting, hetzij via 38-33 Of 38-32 Na 38-33 17-22 37-31? Zou kunnen 23-29 tempo en dan 22-28 met dam vor zwart. Afijn, een lekker standje om je over te breken. Volgens de menten gaf de 4e plaats recht op grootmeesterpuntje, voldoende voor Anton voor de titel grootmeester. Maar Anton werd geen vierde. Wel licht reden om de sterkte van h~* nemersveld bepalend te lasten voor toekenning van dat ene pur Wit aan zet haalt dam!! op de sportvloer uitgenodigd om deel te nemen aan de diverse workshops, die door de verenigingen worden verzorgd, zoals: korfbal, panna, tur nen, taekwondo, karate, jeugdfitness, kickboksen, worstelen, basketball, breakdance Toegangsl en zijn te dag za-u Tom Vrancken wint Afgelopen weekend heeft Tom Vrancken van Kano Club Tilburg deelgenomen aan de Internationale Kanu-Frühjarhrsregatta op de Bal- deneysee bij Essen. Omdat op deze wedstrijd ook het open landskam pioenschap langebaan voor Noord- Rijn-Westfalen gevaren wordt is deze wedstrijd traditioneel zeer sterk bezet. Vrancken wist zich overtuigend te plaatsen voor de finales van zowel de 1000 meter als de 500 meter bij de Leistungsklasse 2 (heren senioren B). Bij het langebaankampioenschap werd hij verdienstelijk 5e. Op zondag waren de vaaromstandigheden veel beter. In een spannende finalerace over 1000 meter moest Tom slechts Mael Rengel van KKM Köln enkele tienden van een seconde vóór zich dulden, maar wist toch een persoon lijk record te varen. Bij de finale van de 500 meter waren de rollen omgekeerd, en was Tom de Duitser net te snel af. De eerste editie van het evenement Reeshof Winterpark is in nagenoeg alle opzichten een succes geworden. Alle reden voor initiatiefnemer en organisator Apex Evenement Sport management uit Tilburg om de komende winter uit te pakken met een verbeterde tweede editie van het ent in het Tilburgse stadsdeel Reeshof. NOAD Donderdag 24 april: 19.30 uur NOAD Bl-TSC Cl. Zaterdag 26 april: 14.30 uur NOAD Bl-OJC Rosmalen BI; 12.30 uur NOAD B2-Gloria UC BI; Reja Sport-Koos van 12.30 uur NOAD Cl-NAC Breda Blaak: 19.00u„ JMT-! Cl; 11.00 uur NOAD C2-GSBW - Cl; 10.15 uur NOAD El-Waspik El; 10.15 uur NOAD E3-tZand E8; 10.00 uur NOAD Fl-Zigo Fl11.15 uur NOAD F3-SVSSS F6. Zondag 27 april: 12.30 uur NOAD 5-Zigo 4; 11.00 uur NOAD 6-GSBW 7. Het succes van het nieuwe evene ment Reeshof Winterpark wordt ook door de gemeente Tilburg onderkend. Het is daarom geen verrassing dat initiatiefnemer en Apex-directeur Ivo Bouckaert een beduidend hoger bedrag aan gemeentelijke subsidie tegemoet kan zien in vergelijking tot de eerste editie van Reeshof Winter park. Bovendien kan het evenement opnieuw rekenen op de steun van het 1project Verrijk Je Wijk. Dit betekent eli dat ook tijdens de tweede uitgave van Reeshof Winterpark op de dagen maandag, tot en met donderdag gratis schaatsen aangeboden kan worden. In navolging van afgelopen winter hebben verschillende basisscholen uit de Reeshof opnieuw belangstelling om deel te nemen aan het evene ment. De organisatie heeft al vijftien vakhandel aan alle eisen van het rijk kan voldoen. Om de overheid de kwaliteit te kunnen garande ren is de certificering in het leven geroepen. Gemeenten wordt geadviseerd met gecertificeerde fotografen samen te werken. Met de instelling van certifi cering garandeert de Stichting Nederlandse Fotovakhandel dat de fotograaf over alle deskundig heid beschikt om een pasfoto te maken die aan alle eisen van de overheid voldoet. In allevier de filialen van Foto Jans, de vestiging Besterdring 161 in het centrum, Wagnerplein 46 in Tilburg Noord, Wester- markt 10 in Tilburg West, en Heyhoefpromenade 42-44 in Til burg Reeshof kunt u altijd zonder afspraak terecht en zijn de gecer tificeerde pasfoto's klaar terwijl u wacht. v van 85 jaar Maar samen gezellig, en heeft ’“makke- JW? Onlangs is Foto Jans gecertifi ceerd voor het maken van pasfo to's. Hiermee kan zowel aan de pasfoto klant als aan de gemeen tehuizen de garantie worden gegeven dat dé pasfoto's voldoen aan alle wettelijke eisen. Het cer tificaat is afgegeven voor de peri ode van één jaar. Het initiatief voor de certifice ring is genomen door de Stichting Nederlandse Fotovakhandel. Deze organisatie is de belangenbeharti ger voor de fotovakhandel. Toen medio 2007 het nieuws bekend werd dat de overheid het maken van pasfoto’s bij de vakspecia list weg wilde halen en zelf ter hand wilde nemen, is de Stichting Nederlandse Fotovakhandel daar tegen in het geweer gekomen. Na een stevige lobby heeft de SNF de Tweede Kamer er van kunnen overtuigen dat de foto- Op maandagavond 28 april om 20.00 uur vindt in Paradox de jaarlijkse bewonersavond plaats voor iedereen die woont tus sen (tegen de klok in) Spoor- laan, Noordhoekring, Schouw- burgring, LieveVrouwplein, Nazarethstraat, Nieuwstraat, Piusstraat, Heuvelring, Korte Heuvel, Dunantstraat, Tivo- listraat en Spoorlaan. Kortom, het centrum van Tilburg, zoals dat verdeeld is in de bewoners- groepen West, Zuid en Oost. De avond is bedoeld om alle bewoners te informeren over wat de stichting Binnenstad zoal doet om de bewonersbelangen zo goed mogelijk te behartigen. Daarnaast kunnen bewoners hun meningen en wensen kenbaar maken. Om de communicatie tussen de bewoners en bewo nersorganisatie te bevorderen, is er een website in aanbouw, die op deze avond gepresen teerd wordt: www.bewoners- binnenstad.nl. Verder wil Stich ting Binnenstad de bewoners informeren over wat er allemaal speelt in de binnenstad en wat er nog op stapel staat. Daartoe zul len enkele gemeenteambtenaren de plannen toelichtenomtrent onder andere het verkeerscircu latieplan (cityring), het groen plan voor de binnenstad, fase 3 van de herinrichting en de Spoorzone. Paradox is geves tigd aan de Telegraafstraat 62 (hoek Willem ü-straat). Demonstratie muurschilderingen bij Groenrijk Tilburg Maartje en Beike Grosfeld maken al jaren muurschilderingen. Zater dag 26 en zondag 27 april van 11.00 tot 16.00 uur vinden demonstraties plaats bij tuincentrum Groenrijk aan de Stokhasseltlaan in Tilburg. Grosfeld Grosfeld schilderen afwisselende taferelen. Zo maakten ze de afgelopen maanden voor een groot zuivelbedrijf Hollandse koei en, een hal hebben ze voorzien van een sfeervol Javaans dorp en voor een kattenopvang zijn ze een raam aan het schilderen met poezen op de vensterbank. Daarnaast schilderden „laak: Ï9.00u„ JMT-SVH/TNC T 19.53u., TFC/Media Company 1-MeL Boys 1; 20.46u., Joris Sports-UVO 94 1/Minos Pallas; 21.39u„ Zwaf/ Café de Buurvrouw-ODA '92/Seguro Bedrijfshulpverlening. Maandag 28 april: De Slagen: 21.00u., VOP 1/Havelaarbouw-HvB/Café de Roemer 1; 22.00u., VOP 2/Havelaar- bouw-Leduc autoschade 1. 't Ruiven: 20.00u., Luthing Lease en assuranti- en-Tom Deo Volente 2; 21.00u„ Verdi Boys/Burgers Vloeren-CAB/ORIM. De Blaak: 19.00u„ GW '80 1/de Openhaarden Specialist-TFC/Media Company 3; 20.00u., ZL Hart/Beatrix College-Wonderboys. Op 28 mei 1983 ging Peter "Peer ke" Hessels aan de Tilburgse Tivo- listraat van start met zijn bedrijf Peerke Gebruikte Meubelen. Als broekie van 21 jaar nam hij een filiaal van het bedrijf van zijn oom over. Na 9 jaar is Peerke Gebruikte Meubelen verhuisd naar de Kor- velseweg 159, waar de winkel nog steeds te vinden is. De zaak beschikt bovendien over een groot maga zijn aan de Kapelmeesterlaan 114 in Tilburg. Dit magazijn is vooral bedoeld voor de export, maar ook particulieren kunnen er drie dagen per week terecht. inschrijvingen ontvangen voor het In de week van 28 apriktot 2 mei scholenproject, waarbij leerlingen de komen de Aspiranten in Kasteel Mom kans krijgen om kennis te maken met fort in actie, de Junioren met o.a. Bas de verschillende ijssporten, die in van de Broek en Arfidah Beset spelen Tilbutg worden beoefend. in Lent hun partijen, waarbij zij pro- Omdat in het Reeshofpark op termijn beren een finaleplaats voor het NK te een horecabedrijf wordt gerealiseerd behalen. Thijs van de Broek komt dus oriënteert de organisatie van Reeshof in Montfort in actie en van hem wordt Winterpark zich momenteel op alter- wel plaatsing verwacht, gezien zijn uit- natieve locaties voor het evenement, stekende resultaat in Petersbuig op het dat opnieuw voorziet in een ijsbaan, WK Pupillen. Bij het seldamkampi- kerstmarkt en winterkermis. Hierover oenschap voor viertallen, dat afgelopen is reeds overleg gevoerd met ambte- dinsdag bij TDV gehouden werd onder naren van de gemeente Tilburg. Daar- auspiciën van zijn nieuwe voorzitter naast komt er weer een programma Theo v.d. Hoek, legde Angarde 1 met met sportief en muzikaal entertain- Edgar Haagh, Toine Brouwers en Toby ment voor jong en oud. De tweede Hage en Ad van Tilborg beslag op de editie van Reeshof Winterpark staat eerste plaats. Theo v.d. Hoek heeft voorlopig geprogrammeerd voor de inmiddels via een overwinning op Ad periode 5 tot en met 28 december van Tilborg de leiding in de Brabantse 2008. kampioenschappen genomen, maar of lagen het huzarenstukje plaats te herhalen van een aantal jaren geleden, wij verwachten dit nog niet. J. v.d. Hooft Bredase- t nog vier De rang- aangevoerd door Bram rg (Stukkenjagers) met 5 -’-d door het drietal Bert- ick van Loy en Huub istig van orga- ‘e Drie Toren-' komende zor bedrijf (maximaal 150 deelnem„^ vol). Daarnaast kunt u genieten van allerlei andere leuke activitei ten, zoals kanovaren onder begelei ding van de Kanoclub Oisterwijk, waterfietsen, spelen in de stoepkrijten en de winnt Staalbergven-kle-J‘ deze dag bekend ger ten liggen bij de kas zwembad de Leye klaar downloaden via website u bedrijfoisterwijk.nl. om zich optimaal te ontwikkelen en wel te bevinden." grtale schoolborden, een klimwand in de gymzaal, aparte spreekka- De open dag vormt het slot van een rsWesterwel heeft het allemaal in huis. Op zaterdag 26 april zet feestelijk weekeinde. Dat begint op ze school voor speciaal basisonderwijs haar deuren tussen twee en vijf donderdag 24 april met een uitstapje st ii ^d11’ z<x*at. a"e Reeshofbewoners, oud-leerlingen en andere belang- voor alle leerlingen naar de Efteling. enden kennis kunnen maken van alles wat deze spiksplinternieuwe Een dag later vindt de opening van de "olte bieden heeft. school plaats door NOC/NSF-voor- zitter Erica Terpstra. De leerlingen Adjunct-directeur Elly Castelijns: zijn al weken bezig met een feestelijk "Ons motto is: samen bouwen aan demonstratieprogramma om de ope- talenten." Ook de naam van de school ning luister bij te zetten. Elly Caste- onderstreept de speciale zorg volgens lijns: "We hebben heel wat talenten in Castelijns: "Een wel is een bron, huis en dat laten we eind april graag Westerwel ligt in het westen van zien!" Het bracht maar liefst 20.000 gulden op. Kijk, dat vond ik nou leuk. Ik wil nu iedereen in de gelegenheid stellen om hun stukken te laten taxeren. Op 31 mei hebben we vijf taxateurs in huis, die met hun deskundig oog de waarde van de prullen en pronkstuk ken zullen bepalen.” Mensen die deel willen nemen aan Van Prul tot Pronkstuk kunnen zich vanaf 30 april inschrijven door het invullen van een inschrijfformulier. Dit is verkrijgbaar in de winkel aan de Korvelseweg of te downloaden via website www.peerke.biz/contact Deelname is gratis en iedereen mag maximaal twee artikelen aanbieden voor taxatie. Op een kickboksgala i Eric van Bebber (82 k 20 april een intematio partij winnend afgesloten tegen de Belg Jhonny Mamambio van sport school Sudai. De pupil van Kick boxing Tilburg vocht een mooie partij, waarbij zijn low-kicks een effectief wapen waren. In ronde 3 leverde dat dan ook een knock-down op, waarbij zijn tegenstander 8 tellen rust moest nemen. Van Bebber vocht zijn partij daarna simpel uit, waardoor hij una niem als winnaar werd aangewezen. Zijn trainers Ger Gommers en Marco Janssen kunnen dan ook terug zien op een geslaagde dag. Om het begin van de meimaand aan te kondigen organiseert de Vereni ging Leefbaarheid Hasseltplein op zondag 27 april de feestelijke acti viteit 'Dansen rond de meiboom'. Naar een oude traditie in Brabant wordt er gedanst rond de meiboom. Deze werd sinds mensenheugenis opgezet om het voorjaar aan te kon- I feterwel betrok al in januari het I ueuwe schoolgebouw aan de Bladel- I traat, b,j de rotonde Moerse Dreef- Wveldenlaan. De school biedt I enonderkomen aan de leerlingen van I Vv2ormall8e sbo scholen 't Zand en I LReitSe Hoeve- De 350 leerlingen I ZLCr lnmiddels prima thuis in I l Keesb°‘- In deze wijk wonen ook I K meeste leerlingen van de school. I nam- ook kinderen uit de Blaak, 't E -and en het Wandelbos behoren tot I leerlingen van Westerwel. ’esterwel is een school voor speciaal I feisonderwijs. Alle leerlingen die II om wat voor reden dan ook niet 11 “aen °P een normale basisschool, ®Jgen op Westerwel de zorg en aandacht die zij nodig hebben Allochtone jeugd De SportXpo wordt georganiseerd in het kader van het project Meedoen Allochtone Jeugd door Sport. De Een echtpaar uit Berkel-Enschot Mijnheer heeft de ziekte van Parkinson en Alzheimer. Op maandag- en donderdagavond wil mevrouw graag blijven bridgen. Wil jij op deze avonden mijnheer gezelschap houden, zodat zij met een gerust hart kan gaan brid gen? SC Olympus Zaterdag 26 april: Olympus E3-’t Zand E13M 10.00; Olympus F4-'t jfoisterwijk.nl of op de dag zelf Zand F5 11.00; Olympus T' J J 150 deelnemers en vol Fll 11.00; Olympus F6-'t Jaamaast 1 i andere canovaren onder t ^««Mviub Oisterwijk, -i-_ de speeltuin .....naar van de leurwedstrijd wordt smaakt. Kleurpla- assa van overdekt klaar of kunt u website www.sport- c.nl. Eigenaar Peerke is voortdurend bezig met de in- en verkoop van gebruikte meubels. Wat de inkoop betreft gaat hij persoonlijk langs de mensen en doet hij eventueel een vrijblijvend bod. Als beide partijen tot overeen stemming komen, wordt een afspraak gemaakt om de meubelen aan huis op te halen. "Het tijdstip kan de aanbieder zelf kiezen", zegt Peerke. "Als de nieuwe meubelen nog een week op zich laten wachten, wachten we gewoon een week met ophalen. Dat doen we overigens steeds met twee man, zodat de mensen ner gens omkijken naar hebben. We heb ben met een klein team altijd hard gewerkt. Dat team bestaat nu uit vijf mensen. Mijn vrouw Liesbeth werkt al vanaf het begin in de zaak. Naast de particuliere verkoop speelt ook de export een belangrijke rol. Ons bedrijf bestaat uit een detail- en een groothandel. Wat de groothandel betreft gingen onze meubelen vroe ger vooral naar Ierland en Engeland, nu ligt de nadruk vooral op landen in Oost-Europa." De indrukwekkende collectie van Peerke bestaat uit een keur aan klas sieke en moderne meubelen van uitste kende kwaliteit. Hessels: "Wij hebben kwaliteit hoog in ons vaandel staan. Pronkstuk We overstijgen dan ook de kringloop- In het kader van het 25-jarig bestaan winkel. Mensen kunnen bij ons terecht is de meimaand bij Peerke feest- voor nette, duurzame meubels. We maand. Op de eerste plaats ontvangt verkopen geen versleten waar. Geluk-: elke klant dan een gratis verrassing, kig ervaren steeds minder mensen een Elke 25ste klant kan bovendien reke- drempel om onze zaak te bezoeken, nen op een korting van 25% op zijn Er gaat voor hen dan een wereld open. En we leveren kwaliteitsmeubelen, die op goedkoper zijn dan de goedkoopste ntal nieuwe meubels." i een- Wie wil zien wat peerke allemaal in --rzal huis heeft hoeft overigens niet perse Katoen omstreeks 16.45 uur een van huis. Op de onlangs vernieuwde website www.peerke.biz is ook een deel van de indrukwekkende collectie meit kleec

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 19