r,: 7 t bekennen Stijlvol kleur vloeren DHZ-Parket voor kwaliteit^- Showroom Sun Express uitgebreid met verandadaken DUN briek •k Broekhoven) 3- 542 35 73 k 4 DONDERDAG 17 APRIL 2008 - PAGINA 19 ‘PRIL 2008 - PAGINA 11 DE TILBURGSE KOERIER Sinds 1924! (bron en foto: Graham Brown) F rnelvaartsdag) jigen wij dellen ten voor U. Montage erker serre of aan- cialiteit. Sun Express heeft niet alleen zijn huisstijl veranderd, maar ook de showroom. FOTO: FREEK JANSEN Asteranne Grote florale decors, rijke geïllustreerde prints en diepe warme kleuren zijn de nieuwe 4562699 rervaardic alle mode en. gerenoveerd, heden: lichtstraten, div. soorten naar keuze. ogelijk. n is zeker de moeite Sun Express in Kaatsheuvel heeft een metamorfose ondergaan. Het bedrijf heeft een nieuwe huisstijl en ook de showroom is enorm veranderd. Wat is gebleven: pure kwaliteit, zodat u thuis een geheel eigen sfeer creëert met binnen- en buitenzonwering. :ergc gordijnen hebben Met de nieuwe behangcollectie Flock Effect’ geeft een vooraanstaande Engelse fabrikant van behang en wanddecoratie, een injectie van kleur en drama aan het interieur. De opleving van deze klassieke behangsoort, gecombineerd met matte en metallic effecten, zorgt voor een sfeer met diepte en elegantie. Deze collectie is verkrijgbaar in meerdere dessins en krachtige kleurcombinaties die extra worden versterkt door het flock effect. Patronen en kleuren komen als het ware los van de wand en zorgen voor een chique uitstraling die zowel in strakke, moderne, alsook in meer klassieke interieurs voor de finishing touch zorgt. Op de foto de collectie Divine - krachtige grote bloemen op een bijzonder zachte achtergrond met streepstructuur. De kleuren weerspiegelen een rijk gevoel. Verkrijgbaar in paars/goud, chocolade/ crème, eierschaal/wit, zwart/wit, biscuit/ neutraal en rood/beige. Het kleurbeeld van vandaag de dag wordt weer steeds dieper, en de kleuren moeten vooral warmte uitstralen. Met name de bruintinten zien we steeds vaker terugkomen in woning en mode. Deze nieuwe kleurlijn geeft het tapijt een extra zet naar een bredere toepassing in huis. Touché De structuur van Touché is ongewijzigd gebleven. Het ijzersterke garen heeft een mooie glans, waardoor het een luxe uitstraling heeft. Door deze glans is het tapijt ook levendig want de donker/licht werking komt heel goed tot zijn recht. Deze collectie bevat 14 kleuren met onder andere de bijzondere tinten naturel beige, warm beige, aubergine, leverbruin, via diepbruin naar zwart. Goud, zilver of brons op de vloer is praktisch niet haalbaar. Maar tapijt in tinten die deze uitstraling benaderen zijn wel mogelijk in het rijke en warme kleurenpalet van de 25 kleuren. Het tapijt bevat naast de gangbare tinten ook kleuren die kunnen worden vertaald als de kleuren van edelmetalen. Maar ook andere kleuren zoals luxe koningsblauw en vuurrood hullen de ruimte in een sfeer van geheimen en passen ook in deze interieurstijl. Het tapijt heeft een mooie luxe pn egale uitstraling. •Conga Ook bij dit praktische tapijt zit de nieuwe look in de aanpassing qua kleur. De trend naar warme en diepere kleuren werd hier verkregen door het gemêleerde karakter van het tapijt iets terug te brengen zonder daarbij aan structuur te verliezen. Met de nieuwe kleurenrange heeft men de keuze uit 14 eigentijdse tinten. Al deze kwaliteiten zijn beschermd met een Teflon finish. Zeker bij de lichtere kleuren biedt deze finish een veilig gevoel als het gaat om vervuiling. Deze extra laag beschermt het tapijt tegen aanvulling en vlekken. Meer informatie: T 0416-684245 of www. dessohome.com. Tango Dit tapijt met haar robuuste uitstraling past in een stoere omgeving. Zeker in combinatie met de ivri izvv/ vri n/t/rxi/r’^uiuiv rvic/iav v-r wvj •-? vviri v 7, a. ttal tapijtkwaliteiten nieuwe kleuriijnen gepresenteerd. Het reft kier de collecties Toucke. Asteranne. Co naa en Tanao. bedrijf. "We maken bijna al onze zonwe- ringproducten, zowel binnen als buiten, helemaal zelf. We kunnen dan ook altijd inspelen op de specifieke wensen van de klant. Bovendien zijn kwaliteit en levertij den gewaarborgd", aldus Van Baar. En de laatste stap - het monteren - ligt uiteraard ook in handen van de specialisten van Sun Express. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 18.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Acties van Sun Express vindt u in de advertentie Poor ket snel veranderend modebeeld is ket belangrijk dat ook ket kleuraanbod van tapijt up to date blijft. Om in te spelen op de kuidige en toekomstige kleurtrends is van een aani t j'“ betreft kier de collecties Touché, Asteranne, Conga en Tango. Het is alweer drie jaar geleden dat DHZ-Parket haar derde winkel open de aan de Hoofdstraat 62a in Rijen. Het personeel verwelkomt u in een zaak van ruim tweehonderd vierkan te meter. DHZ-Parket helpt klanten op een juiste en eerlijke manier bij het kiezen voor parket, een hou ten vloer, laminaat of Houtopia Duo Planken. DHZ-Parket is onderdeel van een groothandel, dus zijn de prijzen uitermate scherp. U kunt uw vloer door het bedrijf laten leggen, ;ozijnen monteren kozijnen, in diverse een ongekend /ice en garantie is van ruim 25 jaar. De showroom is erg overzichtelijk gewor den. "Tapijten, gordijnen en alle soorten binnenzonwering hebben we op één deel bij elkaar gebracht. En alle schermen hangen niet meer tegen de muur, maar in de ruimte", zegt eigenaar Romano van Baar. "Daardoor krijgt de klant een nog beter zicht op de kwaliteit en de mogelijk heden." Ook vindt u een verandadak terug in de showroom - een gloednieuw product. Van Baar: "Het is een nieuwe stap in de ontwikkeling van ons bedrijf. Steeds meer klanten vroegen er ook om." Uw kinderen elders in deze krant, hoeven zich geen moment te vervelen, want er is ook een speciale speelhoek Belgiëstraat 5, Kaatsheuvel, gekomen. Sun Express is een bijzonder Tel. 0416 279 700 www.sunexpress.nl maar ook renovatie en schuren van uw bestaande vloer is mogelijk.Wilt u de vloer zelf plaatsen, dan voorziet DHZ-Parket u graag van advies. Ook voor het onderhoud van vloeren bent u bij DHZ-Parket aan het juiste adres. De revolutionaire methode van olie en hardwax is het nieuwste op het gebied van behandeling van vloeren. Kom eens kijkje nemen in de winkel, het deskundige personeel geeft u graag advies over de verschillende vloerdelen en behandelmethodes. haar recht. Het gemêleerde karakter maakt het een uiterst breed toepasbaar product met twee interieurtrends. Dit zien we terug in de come-back overtuigende eigenschappen: vuilverbergend en van het behang, de meubels en de accessoires. ijzersterk. Dit gevoel van luxe en weelderigheid kan met tapijt worden versterkt. Er is immers niets zo behaaglijk aan blote voeten als een zacht tapijt. Bij deze boudoirachtige stijl passen ook gouden en zilveren accessoires, hoogglans zwart, luipaardprints, Swarovski en mondgeblazèn vazen of glaswerk.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 19