Trappers opnieuw kampioen Komend weekend Chris Verwijst ijshockeytoemooi stand van /aken Titel kroon op bijna perfect seizoen )ENEN PLUS komt met r lente-offensief Feestavond supporters Stijldansen in Moergestel Open dag uitvaartboulevard Karei Boddenweg Groeseindse Jagers al vijftig jaar een familievereniging Trappers lilburgse tumzusjes winnen medailles in Vlissingen ART 2008 - PAGINA 18 DONDERDAG 27 MAART 2008 - PAGINA 19 de tilburgse koerier DAMHOEKJE ■I o van Heugten o o o O o n Rossum o o o voor een n PLUS, in Wit aan zet combineert naar dam Nu de kampic Goewie .'5525 FOTO: HAROLD DE ROU na rijk it O o o ,o o o o “ft o o FOTO: HAROLD DE ROU Internationaal sportevenement toe aan 32ste editie um Padua (Voord- en communie- J. v.d. Hooft ■■■■Maai Tilburg Trappers speelt onder leiding van oud-intemational Henry de Kort. een Dei st iet De Groeseindse Jagers. ;en at... 85 Naomi en Danique Szabo. willen ikken Goalie Paolo Colaiacovo was vaak een bijna onneembare hindernis voor de concurrentie. Ook in de Jinale van de play-offs liet de Canadees zich van zijn beste kant zien. Badminton voor 50-plus in de Reeshof che .xenry geacht itslagen 1 voor vindt i mail ■en of tie; tnl ng 122 0048 jgen. oment; och’ en kingen en. inder enkel _O O i hele vloer mooie Biding (-5056727 Spektakel Het toemc maart 08.00 vindt pas plaats. Na popu- grote uaiiicn xan w». zijn landgenoot Nichols rekenen. De verdediger i enkele jaren Friesland terug 5 nest en vanaf het allereer- ras het voor speler en fans 25-20 14x25; 24-19 13x33; 39x28 22x33; 37-32 38x27; 31x4 56 ingen 30 ebben tot i dat er nu emaakt van ieel in het ‘baan 088$ -12.30 uur. at I 1012 00 uur. andere weg ondanks dat n' groep die veel ontvangt ^itis knikker, ikker. De 1 figuren uit ickeloJ Drumband uit Tilburg tig jaar. de band vorig jaar onverwacht igstellenden mailen naar Raad van Bestuur irgers (56) treedt per t de Raad van Bestu II. Hij neemt de rciële zaker zich. Bu eonomie e teit en 1 Tijdens de u ook de openingsavond een waar spektakel. Ook dit jaar zijn er acts te bewonderen, alvi nemende teams aan c - worden uvuionstn van Skyl groeper wordt c SC Olympus Zaterdag 29 maart: Olympus Bl- Advendo BI 12.30; Olympus Cl- GSBWC1 12.30; Olympus C2-Hel- voirt C3 11.00; Olympus Dl-SV Triborgh D3 09.30; Olympus E2-SV Triborgh E4 10.00; Olympus E3- Baardwijk E4M 10.00; Olympus E4- Nevelo E6 10.00; Olympus Fl-Hil- varia Fl 11.00; Olympus F2-'t Zand F4 11.00; Olympus F3-Neo '25 F2 11.00; Olympus F4-Voab F5 11.00; Olympus G1-ODCG1 12.00; Olym pus G3-Virtus G1 11.00; Olympus JG2-Olympus JG1 09.30; Olympus za2-TVC Breda 4 14.30 uur. Zondag 30 maart: Olympus 1-Boeimeer 1 14.30; Olympus 2-Nevelo 3 12.00; Olympus 5-Voab 9 10.00; Olympus 7-Desk 7 12.00 uur. ders. Destil Trappers speelt met min der 'imports' dan Eaters Geleen, HUS Den Haag en Flyers Heerenveen, -j- "Tsn,se impOrts bleken om het verschil te ste aanvals- londe-Stienstra) J* halve finale seleen, maar jlaag voor alle anten scoren. zorgde er plotselinge melen nau- regelmatig open dagen en thema bijeenkomsten. Het is ook moge lijk om Monuta uit te nodigen om voor een groep een themamiddag of -avond te verzorgen. Als onderwijzer aan de lagere school voor jongens in de Tilburgse wijk Groeseind begon Ad Wagemakers op 27-jarige leeftijd aan een avontuur, dat uitgroeide tot de 'familievereni ging' die de Groeseindse Jagers al vijftig jaar zijn. Bestond de band st nog alleen uit tamboers, al snel wv.d begonnen met het aantrekken Zorgenkindje Destil Trappers werd afgelopen dinsdagavond op het stadhuis gehuldigd door het Verdedigend stond Destil Trappers gemeentebestuur. ook als een huis. Rody Jacobs en cmn- uum n nc nr»Björn Willemse maakten, evenals hun SVG Zondag 30 maart: SVG 2-SvSSS 2 11.45; SVG 6-WSC 6 10.00; SVG 7-Olympus 8 10.00 uur. Jeugd: SVG BI-Viola BI 12.30; SVG D2-Steen- sel Dl 10.00; SVG El-Ons-Vios El 11.00; SVG E2-Noad E4 10.00; SVG G1-Braakhuizen G1 13.00; SVG zal-Seolto 1 14.30 uur. activi- t, lees- Den Boogaard wil volgend seizoen stijldanslessen verzorgen voor de jeugd in Moergestel. Bij voldoende belangstelling gaan de lessen in september van start. 1. Te mooi gen na de 32 27x38; was. De drumband is nog altijd een zeer hechte xl optredens geeft binnen en buiten de stad. Het jubileum wordt door de leden uitgebreid gevierd. Zo is er op zaterdag 19 april een grote reünie voor oud-leden in het Willem II stadion. De Groeseindse Jagers bedanken de vele sponsors die een bijdrage leveren aan dit jubileum. maken met elkaar en met de sport. Voor mensen die dat willen is er de mogelijkheid om training te vol gen, maar er kan ook vrij gespeeld worden. De badmintonmiddag is op donderdag in Sportcentrum Reeshof, Heereveldendreef 8-10 in Tilburg, van 14.30 tot 16.00 uur. Bel voor aanmelding en informatie naar Ferry van der Hoff: 013-570 33 90, of benader hem in de zaal tijdens de speelmiddag. ze interesse hebben in de nieuwe dans lessen. Momenteel verzorgt een profes sionele dansleraar op woensdagmiddag een danscursus voor senioren. Belangstellenden kunnen hun gege vens mailen naar info@denboogaid. com. Gedurende achttien lessen, die ieder zestig minuten duren, leren de cursisten de foxtrot, de Engelse wals, de tango en de cha-cha. De cursus is bestemd- de jeugd vanaf dertien jaar en* i plaats op zondagmiddag. Via een kunnen belangstellenden doorgeven i zijn benieuwd naar vaarmee zij bij een worden geconfronteerd, denkt u van de mogelijk heden die er zijn om uw wensen vooraf vast te leggen of om u te helpen bij het maken van de muziekkeuze? Om u hierover voor te lichten, organiseert Monuta Op 29 maart volgt in hetzelfde club lokaal in Rosmalen het Brabants Snel- damkampioenschap, waarvoor slechts een favoriet geldt: Anton van Berkel, die ook het Paaseierentoemooi bij Angarde won. Voor de reserveplaats gaan bijvoorbeeld J. v.d. Hooft en Theo v.d. Hoek strijden, maar omdat zij beiden bij Angarde bijna-finalist Jochem Zweerink van het NK 2008 klopten, geldt ook voor Anton nog altijd het motto: oppassen geblazen. Een week later volgt op zaterdag ronde 2 van de Brabantse kampioen schappen, waarbij nu overgeschakeld wordt op Zwitsers: sterk tegen sterk. In het najaar wordt dit kampioen schap afgerond, waarbij ook rekening wordt gehouden met een olympiade in China. Op vrijdag 28, zaterdag 29 en zon dag 30 maart vindt in het Ussport- centrum Tilburg aan de Stappeg- oorweg de 32ste editie plaats van het internationaal Chris Verwijst ijshockeytoemooi voor junioren. Als wethouder Jan Hamming vrij dagavond 28 maart de eerste puck in het spel brengt voor de openings wedstrijd Tilburg Trappers-Oos- tenrijk zal bij veel ijshockeyliefheb- bers vooral de vraag overheersen, of de Engelse internationals er in zuilen slagen om na drie enerve rende dagen de kolossale Chris Ver wijst Trofee weer een jaartje mee naar het Britse eiland te nemen. -nanweg 62, S Loon op Zand 116) - 365551 Jos Burgers (56) treedt per 1 april toe tot de Raad van Bestuur van c Willem n. Hij neemt de portefeuille eerst i commerciële zaken en communi- werd catie op zich. Burgers studeerde bedrijfseconomie en beschikt over ruime ervaring op het gebied van marketing en communicatie. Jos Burgers is geen onbekende voor de Tricolores. Als supporter en sponsor is hij al jarenlang betrokken bij de club. Zo maakte hij enkele jaren deel uit van het bestuur van de Busines sclub en initieerde hij de succesvolle sponsorbijeenkomsten 'Zakelijk sco ren'. De Raad van Bestuur bestaat verder uit Hans Verbunt (voorzit ter), Loeks van der Veen (financiële zaken) en Ton Verstraten (juridische en personele zaken). DELA Volgens DELA moet de omgeving nabestaanden niet verdrietiger maken, maar hen juist helpen om te gaan met het verdriet. Daarom is ons uitvaartcentrum ingericht met comfortabel meubilair, warme verlichting en passende kunst. In tegenstelling tot vroeger, toen een uitvaart min of meer standaard was, worden uitvaarten nu steeds individueler en geheel afgestemd op de persoon die overleden is. Tijdens de open dag zijn mede werkers van DELA aanwezig om u rond te leiden en al uw vragen te beantwoorden. BC Reeshof geeft met ingang van donderdag 27 maart mensen van vijftig jaar en ouder de gelegenheid om elke week 's middags anderhalf uur te badmintonnen. De eerste mid dag is vooral bedoeld om kennis te Op zaterdag 29 maart organiseert de Supporters Club Tilburg Trappers (SCTT) zijn jaarlijkse feestavond. Vanaf 20.00 uur is iedereen welkom in café De Trapperij aan de Stappegoorweg 3 (in het Ussportcentrum Tilburg). Tijdens deze feestelijke avond zal de 'supporter van het jaar' bekend gemaakt worden. Verder wordt het eerste team Destil Trappers gehuldigd en wordt aangegeven wie zich Trapper van het jaar' mag noemen. Trapper van het jaar' is een eervolle titel voor een vrijwilliger, die zich met hart en ziel inzet voor de club Tilburg Trappers. Het programma wordt omlijst met muziek en entertainment. Het wordt een avond die je als 'echte' Trapperfan niet wilt missen. 1 De Groeseindse Jagers irg bestaat dit jaar vijf- Drijvende kracht achter was Ad Wagemakers, die op 77-jarige leeftijd overleed. NOAD Zaterdag 29 maart: 14.30 uur NOAD Al-Beerse Boys Al; 12.30 uur NOAD Cl-Alphense Boys Cl; 09.30 uur NOAD Dl-Helvoirt Dl; 10.15 uur NOAD El-Jong Brabant El; 10.15 uur NOAD E3-Triborgh E6; 11.15 uur NOAD F3-Neme- laer F6; 11.15 uur NOAD F4-Longa F3. Zondag 30 maart: 14.30 uur NOAD 1-TGG 1; 12.00 uur NOAD 2-RKSV Heeze 2; 09.45 uur NOAD 7-RKTVV 5. Gudok van blazers. De in beginsel schc Zaterdag 29 maart: Gudok Fl- drumband groeide gestaag en bij Taxandria F2 10.00 u, Gudok F6- tienjarig bestaan had de muziekgn Sarto F17 10.00 u, Gudok E3-TSC ongeveer honderd leder E6 11.00 u, Gudok E4-Were Di E6 zeventig bereikte het le 11.00 u, Gudok Dl-Achtmaal Dl 12.30 uur. Zondag 30 maart: Gudok 1-Nieuwkuijk 1 14.30 uur. •r spectaculaire Jvorens de deel de volle tribu- voorgesteld. Zo zijn er istraties synchroonschaatsteam Lylight en twee breakdance- en. Een absoluut hoogtepunt de demonstratie van het Top- tumteam van de Haverkamp uit Nij megen. In een werkelijk adembe- looi begint op vrijdag 28 nemend tempo zullen de 35 turners weliswaar al 's ochtends om en turnsters van deze showgroep de uur, de officiële opening moeilijkste salto's, dodenspiralen en )as 's avonds om 19.30 uur flik-flaks presenteren. Als afsluiting Naar goede traditie is zo'n zullen meerdere atleten tegelijk door ixwiw xvuui. oamantha Kiften en Jamie Wouters behaalden na de voorrondes met alle dansen de finale in Female Classic Line Newcomer Teen. Samantha behaalde vervol gens een vierde plaats voor de wals en Jamie een vijfde plaats voor de wals. De PeeWee Dancefriends trainen momenteel voor de Bene- luxkampioenschappen op 11, 12 en 13 april. Als het aan de toemooi-organisatie ligt, mag er gerust weer een ander naamplaatje op de trofee gaan prij ken en daarom is er voor gezorgd dat team England de borst nat kan maken. Vooral de liefhebbers van het technisch verzorgde Oosteuro- pese ijshockey komen volop aan hun trekken, met de Poolse nationale ploeg als een van de favorieten, naast HC Riga uit Letland en een sterke selectie uit de Russische hoofdstad Moskou. Ook de jeugdige intema- tionals uit Slovenië zijn, na een jaar afwezigheid, weer van de partij en worden zeker ook tot de kansheb bers gerekend. Alles wijst er op dat de krachtsverschillen bijzonder klein zullen zijn, zodat een spannende serie van twintig wedstrijden in het ver schiet ligt. Thuisclub Tilburg Trap pers, dit jaar onder de technisch leiding van oud-intemational Hem de Kort, moet in staat worden ge om een of meer verrassende uitsla te laten noteren. Deelnemers aan het toernooi zijn spelers die geboren zijn na 1 janu- nes w ari 1992. Als clubteam mag Tilburg demo: Trappers vijf dispensatiespelers op het ijs brengen, die zijn geboren in Op zondag 6 april organiseren Dela, Monuta, Centrale Begraafplaats West en het Crematorium voor Tilburg en omstreken aan de Karei Boddenweg een 'uitvaartboulevard'. Het klinkt in eerste instantie misschien best vreemd, toch is het niet zo raar. Sterven hoort bij het leven en vroeg of laat wordt iedereen ermee geconfronteerd. Daarom kan het juist enorm verhelderend werken om te weten welke moge lijkheden er zijn om van het laatste afscheid een unieke persoonlijke gebeurtenis te maken. T.Z.V.B. Vrijdag 28 maart: Studentensporthal Zaal 1: 19.00u., Wonderboys-Bozon; 19.53u.,TDV/RenovaEG 1-vanVen- rooij Interieurbouw 1. Studenten sporthal Zaal 2:19.00u., De Konink- lijke-Leduc autoschade 1; 19.53u., Tom Deo Volente 2-ZL Hart/Beatrix College; 20.46u., Tom Deo Volente Monuta Veel mensen de zaken, wa overlijden t En wat alsof hij nooit was weggeweest. De rentree van Nichols in de play-offs n? een schouderblessure was belangrijk voor zijn team. Casey Vanschagen was in de beslis sende fase van het seizoen eindelijk verlost van blessureleed en ging als vanouds voorop in de strijd. Als aan jager maakte hij zijn tegenstanders voortdurend het leven zuur. De tweede aanvalslijn (Van Biezen- Teunissen-Bat) speelde ook een goed seizoen. Dit trio speelde een doorslag gevende rol als de eerste aanvalslijn het even af liet weten. tuue hoepel springen. r"*° weken zijn er al enkele (gratis) toegangskaartjes maar ook op vrijdagavond ,ssportcentrum Stappegoor PeeWee Dancefriends ~g in het bezit komen van Onlangs vonden in Berlijn de Open Berlin Country Western Linedance ipioenschappen 2008 plaats. Een groepje dansers uit binnen - en bui tenland, die wedstrijdtraining krijgen van Liane van Dijk uit Tilburg, heb ben hier prima resultaten geboekt. Dé Duitse Jana Osburg werd eerste en Duits kampioene Female Clas sic Line Intermediate Crystal. Joyce Pijnenburg werd open Duits kampi oene Female Classic Line Novice Teen. Alicia Larners deed hetzelfde Crematorium Het Crematorium Tilbuig wil in samenwerking met uitvaartonder nemers de gelegenheid en facili teiten bieden aan nabestaanden, om afscheid te nemen van de mens die is overleden. We vinden het belangrijk dat de overledenen met respect gecremeerd worden. Voor de nabestaanden willen we een fijne herinnering bieden aan de condoleances die zij bij ons in ontvangst nemen. Herdenken en herinneren wordt een steeds belangrijker facet in het leven van nabestaanden. Nagenoeg alle ruimten zijn op 6 april te bezichti gen en er zijn diverse proeverijen. De medewerk(st)ers zijn aanwezig om op al uw vragen antwoord te geven. 3- AB-Decoratie/Conjo 1; 21.39u„ Merlijn 2-zvv van Marwijk 2/Bos- tik. De Werft: 19.00u., Kaatsheuvel 4- GW '80 5/W. Mallens; 19.53u„ Kaatsheuvel 1 -JMT; 20.46u., Kaats heuvel 3-Fc.Zidewinde; 21.39u., Kaatsheuvel 2-HvB/Café de Roe mer 2. De Wetering: 19.00u„ FEK Metaal-Carpe Diem; 19.53u., Jack van Lier assurantiën-Munniken- heide College; 20.46u„ Van Ven- rooij Interieurbouw 2/IT Support-de Schuivers; 21.39u„ HvB/Café de Roemer 1-Drukkerij van Engelen. De Drieburcht: 19.15u., Ton Smeul- ders 2-Reja Sport; 20.08u., Meli Boys 1-Joris Sports; 21.01u., Ton Smeulders 1-K en L; 21.54u„ GW '80 2/de Openhaarden Specialist- Café Concordia LoZ. De Blaak: 19.00u„ SVH/TNC 2-GW '80 3/van Gorp Bestratingen; 19.53u., TFC/ Media Company 1-Drankhandel Albert Schuermans; 20.46u., UVO '94 1/Minos Pallas-Paijmans/Con- cordia; 21.39u„ UVO '94 2/Crystal Mountain-AB-Decoratie/Conjo 2. Stadssporthal veld 1: 19.00u„ Exe- Van Marwijk 4; 19.53u., Helma-Fc. De Boekanier/'t Boerke; 20.46u., C'est La Gilze-zvv van Pruijssen; 21.39u„ Harrie Brocken-VOP 4. Stadssporthal veld 2: 19.00u., Koos van Straaten-HAVL-A&P; 19.53u., L&M-Jonkergouw/ Pitoog; 20.46u., Schik-KDV Dino; 21.39u„ Café de Vbortuin-zvv de Wit 1. Stadssport- hal veld 3: 19.00u., Voegersbedrijf H. van Esch-zvv TCG; 19.53u., Van Dijk Systeemplafonds-de Stip; 20.46u„ Toro-Van Marwijk 3/www. voordelengids.nl; 21.39u„ ZVR-Re- Issue/Brix Communicatie. fors terug. Dit tot groot verdriet van Ad. Tijdens een interview bij het veertigjarig bestaan gaf hij aan dat veel bands kapot gingen aan optre dens in het buitenland, omdat de leden vaak lange tijd van huis waren. Velen kozen dan voor hun relatie in plaats van voor de band. De Groe seindse Jagers namen altijd weinig buitenlandse optredens aan en als ze wel gingen, ging de aanhang mee; vriendschap staat immers bij de ver eniging voorop. Het opheffen van de majorettegroep in 2006 heeft Ad Wagemakers veel verdriet gedaan, maar er was wel het besef dat er geen Tijdens het paasweekend werd het jaarlijks Gym- nova Toernooi Tumen gehouden in Vlissingen. Ook dit jaar waren de Tilburgse zusjes Danique en Naomi Szabo weer aanwezig. Ze moesten in dezelfde ronde turnen, wat een dolle boel opleverde voor de ouders van de meiden. Die moesten met de nodige zenuwen naar de wedstrijd kijken, maar wilden ook nog alles filmen en de scores bijhouden, hoezo gekkenwerk! Na een aantal hectische uurtjes op de tribune bleek al het werk niet voor niks geweest. De tienjarige Naomi turnde een superwedstrijd. Ze wist haar tegenstanders te imponeren door bijna foutloos te turnen en dat werd aan het eind van de wedstrijd beloond met een gouden medaille. De tienjarige Danique wist iedereen te verrassen met haar wed strijd. Ze liet bij het onderdeel sprong een nieuw element zien, de Tsukahara. En dankzij een goeie brugoefening en de hoogste score op wist ze haar wedstrijd af te sluiten met een r zilveren medaille in haar klasse. De deelnemers stellen ieder op hun eigen manier de. deuren open van 11.00 tot 16-00 uur. Tijdens deze dag hebt u de kans om eens achter de schermen te kijken en alle vragen te stellen die u maar wilt. De aparte ingangen van deze bedrijven zijn gelegen aan de Karei Boddenweg in Tilburg. Kinderen zijn ook van harte welkom. Voor hen zijn er enkele speciale activi- iten, zoals een speurtocht, 1 1 knutselhoek en een clown. uitvaartboulevard kan men ook de begraafplaats aan de Hoflaan bezichtigen en vragen stellen over deze begraafplaats in Tilburg West. i brandende afgelopen weken zijn ai vu duizenden (gratis) toeg-1 verspreid, maar ook op v.^—.,,-. aan het ijssportcentrum kunt U nog in het bezit komen zo'n kostenloos toegangsbewijs. Op zaterdag 29 en zondag 30 maart kamp gaan de wedstrijden telkens weer om 08.00 uur van start, waarna op zon dag om 11.00 uur de finales begin nen. De grote finale om de eerste plaats begint om 17.30 uur en vormt een passende afsluiting van een spec taculair en succesvol Tilburgs ijshoc- keyseizoen. In de reguliere speeltijd was Destil Trappers twee keer op voorsprong gekomen dankzij goaltjesdief Mike a Lalonde. Twee keer kwamen de Fly- maar de Tilburgsi ers terug in de wedstrijd. De Friezen wel steeds in staat wisten kort voor tijd de 2-2 te scoren, maken. De gevreesde eerst waardoor een verlenging noodzakelijk lijn (Bemakevitch-Lak i werd om de winnaar aan te wijzen, haperde alleen even in de ha Kort na de hervatting toonde Mike van de play-offs tegen Geli Lalonde zijn klasse door alleen voor de het trio was verder een plas sterke Friese sluitpost Tim Kelleher het defensies en bleef veel pur hoofd koel te houden. Met dit derde Goalie Paolo Colaiacovö doelpunt was de 13e landstitel van Til- al snel voor, dat over het p burg Trappers een feit Het landskam- vertrek van Martin Trommeivn xxau- pioenschap is de kroon op een bijna welijks meer werd gesproken in Til- perfect seizoen, waarin eerder al de burg. De Canadese goalie maakte zich Ron Berteling Schaal en de nationale in elk geval in korte tijd erg beker werden gewonnen. lair bij de supporters. Op die populariteit kan ook zijn landgenc Verschil Don Nichols rekenen. De verdedig Belangrijk voor het succes van de Til- keerde na en burgers was evenals vorig seizoen het op het oude i uitstekende niveau van de buitenlan- ste begin wa G-voetbal SV S.S.S. Voetbalvereniging SV S.S.S. uit Udenhout gaat starten met G-voet- bal. Op de woensdagen 16 en 23 april en 7 en 13 mei worden kandi daten uitnodigd om deel te nemen aan een reeks proeflessen. Deze trainingen beginnen om 19.30 uur. Na deze trainingen wordt in overleg met alle betrokkenen besloten of er eventueel een doorstart plaats gaat vinden in het nieuwe seizoen. Heeft u interesse en wilt u zich kos tenloos opgeven voor de proeflessen G-voetbal bij SV S.S.S., neem dan contact op met de heer Wil van ler- sel, tel. 06-23802138, of meldt u aan via e-mail van.iersel@home.nl KT-- Je eerste ronde van de Brabantse kampioenschappen, gehouden te Ros malen bij HED, er op zitten, kunnen we een tussenbalans opmaken. Er vie len nog al wat verrassingen te noteren in de eerste ronde, met paring "sterk tegen zwak". Roy Slagter, zoon van Ties Slagter uit het tweede team, was de eerste die opzien baarde door Ton Noyens, die zelfs eens in een grijs verleden Bra bants kampioen werd, te verschalken met een combinatie. Het idee van de combinatie vindt u terug in diagram 2'(niet de exacte stand dus). Het gaat als volgt: 24-20 15x24; 47-41 36x47; tempo 47x29; 34x1. Na vroegtijdige winst mijnerzijds miste ik dus de verrassende winst van Frans Engels (HED-3) op Kees van Bakel (TDV 1), ook de remise van de jeugdige en enige vrouwelijke deelnemer Arfidah Beset op Theo v.d. Hoek en ook de remise van Lei Janssen op Edgar Haagh (Angarde 1). Dan ook even diagram om waar te zijn zult u zegger ontknoping. Als volgt: 38-32 Na een spannende serie best-of-five tegen Flyers Heerenveen is Destil Trapper^ er in geslaagd om het landskampioenschap ijshockey te prolon geren. Afgelopen zaterdag wonnen de Tilburgers in Friesland hun derde duel (2-3), waardoor de eindstand in de finale van de play-offs op 3-1 werd gebracht. Trappers scoorde in het hol van de leeuw het beslissende doelpunt in de verlenging. buitenlandse collega’s Tony Bergin dige eredivisiespelers. Als dat er veel en Stanislav Nazarov een uitstekend worden is het moeilijk om al deze seizoen door. talenten snel in te passen in het eerste Verder kunnen de gevestigde Til- team. Ivy van den Heuvel en Ritchie burgse spelers terug kijken op een van Hulten waren de eerste ongedul- geslaagd seizoen. De jonge spelers digen, die hun heil elders zochten hadden meer ijstijd gewild, maar (Amstel Tijgers). Tilbuigs ijshockey- dat blijkt zelfs bij het Nederlands trots investeerde veel in beide spelers gekleurde Destil Trappers niet altijd en zag ze daarom met lede ogen ver haalbaar. De Tilburgse club doet er trekken. Er gloort echter een beetje echter verstandig aan, om de signalen hoop. Op dit moment lijken meerdere van dit aanstormend talent serieus te Nederlandse clubs het licht te heb- nemen. ben gezien. Ze zeggen het belang Hoe vreemd het ook klinkt, het groot- te onderkennen van de aanwas un ste zorgenkindje voor Trappers op dit de eigen jeugdopleiding. Soortgelijke moment is misschien wel de uitste- geluiden in het verleden hebt kende jeugdopleiding van de club, niets geleid, maar misschien d De Tilburgse jeugdopleiding levert echt werk zal worden gem regelmatig jongens af, die in poten-een groter Nederlands aande tie uit kunnen groeien tot volwaar- vaderlandse ijshockey. van de actiepakkers, de meeste actie de beste pakkers, doet PLUS een volgende stap om ook met weekacties de Nederlandse consu ment te bereiken. Maar dat is nog niet alles. Ook de knikkertijd is weer aangebroken. En dus is het tijd voor een nieuwe knikkeractie van PLUS, in samenwerking met Studio 100. De ac-tie loopt van dinsdag 25 maart tot en met zater dag 10 mei. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvangt de con sument een gratis knikker. En wat voor een knikker. De knikker is bedrukt met figuren uit de razend populaire Nickelodeon tv-serie Het huis Anubis. iool- j het .jokgroep - ->-Jgn Beginjaren zeventig bereikte het ledenaantal een historisch hoogtepunt: ongeveer 120. Door een schoolfusie in 1968 kreeg de band ook majorettes. In de jaren tachtig liep, net als bij vrijwel alle andere drumbands, het ledenaantal Open dag Prise d'eau Golf Tijdens de Nationale Sportweek vindt op zaterdag 5 april de Open Golfdag plaats op 65 golfbanen in Nederland. Ook Prise d'eau Golf zet haar deuren open. Maak kennis met de snelst groeiende sport van Neder land en kom een kijkje nemen tussen 12.00 en 17.00 uur aan de Gilzer- baan 400 te Tilburg. Ook kinderen zijn van harte welkom. Tijdens deze dag worden diverse demonstraties gegeven door professionele golfers, u kunt zelf een balletje slaan en u krijgt alle informatie over de all-in one golfschool. PLUS doet altijd iets extra's voor haar klanten. Op dinsdag 25 maart is een prijsoffensief gestart door het blijvend verlagen van honder den A-merk artikelen bij PLUS. De honderden prijsverlagingen worden de komende weken op dominante wijze gecommuniceerd in de 276 PLUS-supermarktón. Klanten herkennen de in prijs ver laagde artikelen on-middellijk aan de opvallende schapkaarten met de tekst 'OMLAAG'. Daarnaast zullen er in diverse bladen PLUS- advertenties worden ge-plaatst. Ook tapt PLUS vanaf dinsdag 25 maart met haar weekacties uit een an-der vaatje. Met de introductie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 19