www.willem-ii.nl Tricolor Willem II-spelers Willem II wil traditie voortzetten (Contour 'Doorgaan, strijd leveren en punten pakken Reünie oud Collecte Tifosi Willem II Willem II Stadionmarkt Ongeschreven wetten Ruilbeurs PLUS voetbalkaartjes Fanshop Fj f Materiaalman gezocht Brabantjy^^ ert id gaat DONDERDAG 6 MAART 2008 - PAGINA 21 FOTO: FOTOBURO TOIN DAMEN /eg te blijven uit de degi id thuis tegen FC Gronin is Tel: 013-543 45 72 Marloes Vrenken Op Enrico van den Elshout Hoofdsponsor Bierland prachtig igarant Kaartverkoop Willem II - FC Groningen Ga ook een straatje om voor de Hoofdcollecte word ook collectant Uw personeelsadvertentie in deze krant? Wij plaatsen deze GRATIS op brabantwerkt.nl voor meer >nze site: tilburg.nl Niemand We zi iet gz Mou- ïkijken hebben n moge- tot een jen ïen Contour - St A www.contourtill Collecteweek: laatste week van januari Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hoofdcollecte.nl voor vrijwilligerswerk en informele zorg Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers voor onder andere: Ben jij 50 jaar of ouder en wil jij leeftijdgenoten gerichte ondersteuning bieden als ‘tijdelijke vriend’? Annaplein 21 - *5038 TVTiïburg tilburg.nl - info@contourtilburg.nl Informele Zorg mensen thuis. I of gewoon goed kunnen gebruiken. Feyenoord (1-1). Over het kalender jaar 2007 was FC Groningen op basis van de uitduels zelfs de nummer vier van Nederland. Dit kalenderjaar wil het echter nog niet zo vlotten, dusver werd er alleen in Venlo overwinning geboekt. zet voor allerlei diensten vrijwilligers in bij Mensen die extra hulp hard nodig hebben Vacatures bij jou in de buurt Wedstrijdshawl Wedstrijdaanbieding De speciale aanbieding voor de wed- I strijd Willem II - FC Groningen is de I minidress voor maar 2,50! Aanstaande zaterdagavond zijn de Tricolores de ga; FC Groningen. In het thuisduel tegen de "Trots van h< t de selectie de traditie van winst in de thuisduels 1 ingen voort te kunnen zetten. Het is immers al bijn< Keuzes maken 'In de wedstrijd tegen Excelsior heb ik Frank Demouge en George rad in de spits gezet. Wij be) iedere week wat we nodig h en proberen het elftal zo min Willem II biedt hem een vrijwilligerscontract met een bijpas sende vergoeding. Bent u geïnteresseerd in deze functie of hebt u aanvullende vragen, neem dan contact op met team manager Frank Brugel op telefoonnummer 013-5490590. Willem II zoekt ter ondersteuning van de materiaalman een enthousiaste vrijwilliger die op dinsdag of woensdag en zondag(ochtend) assisteert bij het eerste elftal en het beloftenteam. Tevens heeft hij de zorg over de materialen bij oefenwedstrijden van het beloftenteam. Belangstelling: Kijk informatie op or www.contourti een lagere prijs, rantie binnen drie leien van waarde- AART 2008 - PAGINA [dETILBURGSE KOERIER istheer voor iet noorden" hoopt de selectie de traditie van winst in de thuisduels tegen FC Groningen voort te kunnen zetten. Het is immers al bijna 17 jaar geleden dat de Groningers met de drie punten in de tas terug in de bus konden stappen voor de lange terugreis. het moet door een muur gaat. Ook in de verdediging heb ik een keuze gemaakt. Baelum en Hill heb ik tegen Excelsior tegen de boomlange Den Ouden laten spelen. Den Ouden jngen. Tegen ipnieuw voor jekozen omdat Tar- type spits is als niets ten nadele zondag niseert de ak zeker het een tl van de verat tuincentrrum, zo el manager Ni® litstraling van de ders; we worden loor een formule luidelijk tot uiting men bijvoorbeeld Intratuin-wegwij- ie aangeven waar n vinden. Verder ig binnenpotterie t assortiment die- n wordt groter.’ :n worden besteed /en van de wjn- rrigens tijdens die gewoon geopend. op donderdag 20 nten het vemieuw- wonderen en pro- e openingsaanbie- at Piet van Breugel ie lekker met mijn den", lacht hij. "Ik in de tuinbranche twintig als eige- geweest." Een 48-jarige mevrouw zoekt zwem- maatje? Ben jij een waterrat? En houd je van gezelligheid? Dan ben jij misschien de persoon die deze mevrouw zoekt. Zij wil graag één keer per week (op dinsdag) met Jp iemand gaan zwemmen in zwembad De Drieburcht. j Na afloop vindt zij het leuk om samen nog even een kopje koffie te drinken. en FOTO: PETER UGTÏNBERG er de bezielende •enaar Piet van I maart heeft hij gedragen aan de lijk te veranderen. Daar waar nodig spelen wij in op de kwaliteiten en tekortkomingen van de tegenstan der. Maar nogmaals, zonder heel het elftal op z'n kop te gooien. We wis ten tegen Excelsior dat onze spitsen veelal op de rand van de zestien zouden spelen en dat er bijna geen ruimte voor ze zou zijn. Daarom heb ik voor Mourad gekozen. Tegen De Graafschap was er echter meer ruimte achter de verdediging van De Graafschap en daarom heb ik in die wedstrijd Poepon in de basis gezet. Frank Demouge heeft beide wedstrijden gespeeld. Dat is een spits die je in deze fase van de strijd hard nodig hebt en die als Voor veel mensen is het verwerken van veranderingen en verlies een natuurlijke zaak. Soms zijn de gebeurtenis sen echter zo ingrijpend en complex, dat het moeilijk is de draad weer op te pakken. Ouderen boven de 55 jaar kunnen hierdoor tijdelijk uit hun evenwicht geraken. Hun sociale kring wordt steeds kleiner en daar kunnen ze het erg moeilijk mee hebben. Een activerend huisbe zoek kan helpen om het heft weer in eigen-handen te nemen. D.w.z. dat getrainde vrijwilligers in de leeftijd van 50 jaar of ouder leeftijdgenoten ondersteunen en hen helpen aan het opbouwen van hun zelfvertrouwen. ‘Een tijdelijke vriend, voor oudere mensen uit balans’ is een gezamenlijk project van ANBO en Contour, dat mede mogel ijk wordt gemaakt door het Oranje Fonds. Begin april start er een cursus voor nieuwe vrijwilligers die aan de slag zullen gaan als tijdelijke vriend. Heb jij ook belangstelling, meld je dan aan. Je bent van harte welkom! Il Dit seizoen maakt Willem II voor elke il wedstrijd een speciale wedstrijds hawl. Zo ligt er voor de wedstrijd tegen FC Groningen (zaterdag 8 maart) een speciale wedstrijdshawl met de opdruk 'Willem II - FC Gro ningen'. Een shawl kost 7,95 per stuk en zijn beschikbaar zolang de voorraad strekt. vechten. En dat moeten we met z'n allen doen: spelers, supporters, staf, sponsors en medewerkers. Ik snap soms de gelatenheid en machteloze irritatie wel, maar daar schieten we niets mee op. Kijk je naar de realiteit dan zie je dat we maar drie punten achter staan op de nummer dertien van dit moment Heracles Almelo. Er liggen kansen voor ons de komende wedstrijden. Allereerst aanstaande zaterdag tegen FC Groningen. Vorig jaar wonnen we hier thuis met 3-0. Dat biedt uiteraard geen garantie voor de komende ontmoeting. FC Groningen komt om te winnen. De ploeg van Ron Jans gaat nog voor een plek bij de eerste vijf in de com petitie. De wedstrijd tegen Heracles Almelo verloren ze afgelopen week end en in de wedstrijd tegen ons zullen ze dus vechten tot de laatste snik. Wij gaan iedere wedstrijd in om te winnen. Aan één punt hebben we niet genoeg.' Dit is de gezamenlijke collecte van de Hersenstichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid. s ontwikkeld door :n en Remmers. il graag meewer- set om betaalbare n Tilburg te reali- tijd geeft Het Zui- itieve impuls aan or haar aanvulling t aan woningen, ig start de bouw cht medio oktober de appartementen :verd. rrmatie over de geïnteresseerden n met de make- e ZN via tele- 17 of Naber tele- 13. Ook in Tilburg wil het maar niet lukken, op 30 maart 1991 werd de laatste overwinning geboekt. FC Groningen won destijds met 1-2. Het enige Tilburgse doelpunt kwam op naam van Bart Jansen, terwijl Milko Djurovski tweemaal het net voor de gasten vond. In de twee Van de hel in de hemel. Zo zou je mijn gevoel van afgelopen zaterdag het best kunnen omschrij ven. Ik keek ruim een half uur naar een onthutsend zwak Willem II. Ik vroeg me zelfs af of ik mijn club ooit al zo zwak zag acte ren. Mijn gedachten ging uit naar de hoon die ons de komende zomer ten deel zou vallen met wed strijden tegen Omniworld en AGOVV in het vooruit zicht. Ik dacht terug aan die gedenkwaardige zon dagmiddag in Leeuwarden toen Willem II zich kwa lificeerde voor de Cham pions League, nog maar tien jaar geleden. Ik kon me alleen nog vastklam pen aan een ongeschre ven wet in de voetbal lerij. Als De Graafschap de kansen blijft missen, danvul het zelf maar in. En ja hoor, die wet kan nu gerust zwart op wit worden gezet. Ruim een uur later vierden de spe lers van Willem II samen met een propvol uitvak de uitoverwinning waar we al zo lang naar hadden uitgekeken. We leven nog! Een dag later begin je te relativeren. In deze krank zinnige competitie is alles mogelijk. Waarom zou Willem II niet kunnen win nen van FC Groningen, Heerenveen of Feyenoord? Zeker als de Tricolores weer op de twaalfde man kunnen rekenen. De steun van het Rood-wit-blauwe leger is op zijn minst opmerkelijk. In moeilijke tijden haakt de als zo kritisch bekend staande Willem ll-aanhang niet af. Integendeel. Zelden is de steun in uitwedstrijden zo massaal geweest. En in ons eigen stadion is langzamerhand een echte spionkop gegroeid die Willem II over een dood punt kan heen schreeu wen. Nog zeven wedstrij den te gaan, waarvan vier thuis. Laten we het bezoek aan Tilburg voor de sub toppers FC Groningen, Heerenveen en Feyenoord en voor naaste concurrent Heracles Heracles tot een hel maken. Dan treedt die andere ongeschreven wet in werking: Willem II degradeert niet. Openingstijden I Voor allerlei andere leuke fanartike- I len kunt u terecht in de fanshop. De I fanshop is geopend van maandag 11 t/m zaterdag van 1 3.30 uur - 1 7.00 11 uur en rondom de thuiswedstrijden. heeft niets kunnen brer De Graafschap heb ik of Baelum en Hill gek vajarvi een zelfde Den Ouden. Dus van Arjan Swinkels.' Zaterdagmiddag 8 maart vindt de tweejaarlijkse reünie plaats voor oud Willem ll-spelers. Vanaf 1 5.00 uur kunnen genodig den onder genot van een hapje en een drankje herinneringen ophalen aan vervlogen tijden. Traditiegetrouw wordt de reünie opgeluisterd door een wedstrijd tussen oud-profs. Dit jaar is Legendary PSV de tegenstander van de oud-Tricolores. Deze wedstrijd is voor iedereen gratis toegankelijk en wordt om 1 7.00 uur gespeeld op het kunstgrasveld achter het Willem ll-stadion. Aerts voorop 'Zoals het er nu naar uit ziet is de selectie zo goed als compleet tegt FC Groningen zaterdagavond. Allee José Valencia is nog aan het revali deren. Het belooft weer een span nende wedstrijd te worden. Tegen De Graafschap heeft vooral Maikel Aerts voor ons de punten verdiend. Dat zal. iedereen met me eens zijn. Hij had fantastische reddingen en ging voorop in de strijd. Het begrip bloed, zweet en tranen is zeker ook op hem van toepassing. Net zoals op de supporters die met ons mee gereisd zijn naar de afgelopen uit wedstrijden. In Doetinchem gingen de supporters volledig uit hun dak. Niemand bleef op z'n stoel zitten na afloop. Iedereen is betrokken. Deze strijd tegen degradatie leveren we met z'n allen. Iedereen kan momen teel in de competitie van iedereen winnen. We moeten doorgaan, strijd leveren en punten pakken.' Zaterdag 8 maart om 19.30 uur speelt Willem II de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Er geldt een vrije verkoopregeling dus u hebt geen (Seizoen)ClubCard nodig om losse tickets aan te schaffen. Kaarten zijn te koop via internet, Ticketbox en de receptie van Willem II. Ope ningstijden receptie maandag t/m vrijdag 8.30 uur - 1 2.30 uur en 13.00 uur - 17.00 uur. De kassa's zijn op de wedstrijddag vanaf 18.00 uur geopend. De collectanten staan op vier plaatsen bij het stadion: voor de vakken P, ABC, E-F-G-H en L-M-N-O. Mocht u niet bij de wedstrijd aanwezig kunnen zijn dan is het ook mogelijk om uw bijdrage over te maken. Dat kan op het rekeningnummer: 1812.69.740 t.n.v. Stichting KingZine o.v.v. Collecte Til burg Tifosi. 'Met de witte vlag zwaaien en ons overgeven is absoluut geen optie. We gaan door. In dit tempo moeten we punten blijven pak ken', geeft Andries Jonker aan. De trainer van Willem II klinkt vastbesloten. De komende wedstrijden moeten er opnieuw succes sen worden behaald om weg te blijven uit de degradatiezone. Om te beginnen zaterdagavond thuis tegen FC Groningen. 'In deze tweede competitiehelft doen we het veel beter dan in de eerste. We hebben de laatste tien wedstrij- I den vijftien punten behaald. Maar I de andere clubs die onderaan staan, I doen het ook veel beter. Dus vallen L onze prestaties niet zo op. We zet- li ten na de winterstop een prima serie h neer, alleen is het niet vooralsnog vol- k doende. De competitie heeft namelijk 1 een onwaarschijnlijk verloop. Iedere zondag zit ik voor de tv en denk ik I "jongens, dit is niet waar". Maar de I stand op de ranglijst is de realiteit I en we moeten het er mee doen. En bovenal: we moeten het zelf doen. gaat Willem II hier bij hel pen. We zullen strijd moeten leveren tot het gaatje. Ik ben zeker niet het persoon die met de witte vlag zwaait en me overgeef. Ik wil de strijd uit- 1 juli 2008 orga- Supportersclub van Willem II de 20e stadionmarkt. Dit jubileumjaar belooft weder om een groot spektakel te wor den. Rondom het Willem ll-sta dion staan allerlei kramen opge steld waar tweedehandse goede ren worden verkocht. Daarnaast kunt u op de gezellige terrassen genieten van al het amusement. Wilt u een kraam huren of meer informatie. Bel dan met Mar lijn Pijnenburg op 013-4561672 (bereikbaar op werkdagen tus sen 18.00 uur en 20.00 uur). Dit seizoen presteert het team van de langstzittende trainer in het betaalde voetbal, Ron Jans, weer uitstekend. Met 47 punten uit 27 duels vinden we FC Groningen op een vijfde plaats van de ranglijst terug. Niet alleen in de eigen Euroborg presteert de FC naar behoren (9 overwinningen, 2 gelijkspelen en 3 verliespartijen), maar ook op vreemde bodem is de ploeg een geduchte tegenstander. Zo werd er gewonnen bij NAC Breda (0- 3), Excelsior (1-3), Heracles Almelo (1-3), Sparta Rotterdam (1-3) en WV Venlo (2-5) en kwam men een remise overeen bij Ajax (2-2), AZ (2-2) en Op 12 maart is het weer tijd voor de ruilbeurs van de PLUS voetbalkaart jes. Ben jij fanatiek aan het sparen, maar lukt het niet om alle kaartjes bij elkaar te krijgen? Kom dan naar seizoenen daaropvolgend eindigde deze gezellige middag van 14.00 het duel in een gelijkspel. Vanaf uur tot 17.00 uur in het Willem ll-sta- het seizoen 1993-1994 vielen er dion. Naast het ruilen staan er nog maar liefst twaalf opeenvolgende veel meer spectaculaire activiteiten winstpartijen voor de thuisploeg te °P bet programma. Dus zorg dat je noteren. De grootste overwinning er^Ü bent! werd op 4 maart 2006 geboekt. Met maar liefst 5-0 krijgen de gasten om de oren. Willem II speelde een kwartier lang fantastisch voetbal en troefde de Groningers op alle fronten af. Jose Valencia, Anouar Hadouir, Nuelson Wau, Iwan Redan en Moussa Dembele waren de doelpuntenma kers. De laatste editie eindige vorig seizoen in een 3-0 overwinning, door een zeer vroege treffer van Cristiano (al na 45 seconden) en twee treffers van Hadouir. We kunnen dan ook met recht spreken dat de Tricolores een ware angstgegner voor FC Gro ningen zijn. Op zaterdag 8 maart 2008, voorafgaand aan de thuis wedstrijd tegen FC Gronin gen, houden de Tilburg Tifosi hun jaarlijkse collecte. De opbrengst van de collecte bepaalt voor een groot deel het aantal en de grote van de sfeeracties. Uw bijdrage is dus van groot belang bij het voortzetten en uitbreiden van de sfeeracties in het stadion. jrhout te opleidingen of' d worden. Tege- technicus bij de J Aan het eind van lopen programma irantie. Directeur let potentieel dat: chuilt, wordt niet iul Veelal worden nlopende tweede- Van leuke vogel- van rieten stoel- n en van klokken ijzondere vertnel- ■oductgroepen als ers, gasfornuizen, kleinmeubelen, o- en video-appa- bjecten en twee- mdidaten hebben :iteit in huis om in hun vak. Aan wordt nogal eens let de Loopbaan- we onze technici

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 21