spring hA Nieuwe voorjaar- en zomercollectie 'summer MODE 'R Kr I 1* - (c^kfaison Claire) 4 t> 2^ Je dag loopt goed...met Pijnenburg Schoenen Brillenzaak Tausch heeft nieuwe look Nieuw filiaal Maison Claire in Goirle j Voor hippe spullen naar waliteii. Juffers Heertjes Wie kiest voor maatwerk, .gaat naar Tailors Co. van Gastel Fashion I MODE FRANK WALDER Bij Maison Claire GERMAINE kunt u heerlijk MAC winkelen, met OLSEN wekelijks nieuwe RABE collecties. ROSNER Bij Maison Claire SEDA kunt u rekenen TAIFUN op dat beetje TUZZI extra aandacht GERRY WEBER en eerlijk advies. ROBERTO SARTO VIA APPIA Comfortabel lopen met schoenen van Basemans Eigenwijze collectie bij Bacio Kids Brillen SCHOENEN Geen rimpels meer met Meso Beauty Lift Onze nieuwe collectie stroomt binnen... pasvorm schoenen <O> durea comfortable shoes Jenny's Bruidsmode in Rijen Nieuwste collecties bij Van Gastel Optiek DE TILBURGSE KOERIER Het nieuwe interieur van Tausch Brillen. Durea 5489 urea 7& I HELFT V/D HELFT, Onder/bad nachtmode Heuvelpoort 364 Tilburg Tel. 013-5355384 PASVORM Kleding voor jong en oud, ook voor een maatje meer. Tilburg, Korvelseweg 245, tel.: (013) 5425690 Tilburg. Westermarkt 9, tel.: (013) 4636060 Goirle, Winkelcentrum De Hovel, tel.: (013) 5300066 waak om de ooie ruime ■wonderen, an met een wecht advies, velkom! Dames,- Heren-, Kinder-, Babymode Openingstijden: Maandag13.00-17.00 uur Di.t/mvr. 9.00- 18.00 uur Zaterdag 9.00- 14.00 uur De nieuwste badmode 2008 is binnen oben een ruime collectie I eigentijdse pasvormschoenen I persoonlijk professioneel I advies. kleur i Ookt Tailors Co. Willem II straat 92 5038 BJ Tilburg 013 581 27 30 www.tailorsandco.com info@tailorsandco.com Doerak Dirkje Yest X-Two enz... It's Noize Double Face Tramontana Bad Boys II' Dolce Bram's paris >3a, Tilburg h-brillen.nl h-brillen.nl 13-5353050 bewonderen, waaronder D&G, Vogue, Persol, Yves Cogan, van Björn Borg liggen vanaf half maart in de winkel. Of wilt u zelf de kleur van uw montuur kunnen veranderen? Dat kan met de monturen van B-one en Click12. U klikt er eenvoudig een andere JARI 2008 - PAGINA 20 I VAN RIJSWIJK BV SCHOENEN St Annaplein 14, Tilburg Telefoon 013 535 OO 17 Internet www.vanrijswijk.nl E-mail info@vanriiswijk.nl rop. bij van Gastel Optiek kunt u terecht voor de vergoeding van uw zorgverzeke raar. Wij verrekenen dit rechtstreeks met uw verzekering. U hoeft zelf niets te doen; het bedrag waar u recht op hebt, wordt direct met uw aanschaf verrekend. Loop gerust eens binnen en wij vertellen u er graag meer over. DONDERDAG 28 FEBRUARI 2008 -PAGINA Snel een strak huidbeeld, weg met de oneffenheden en de rimpels! Welke vrouw heeft daar wat op tegen? Bij Instituut Huidstudio Beauté in Tilburg kan iedereen nu terecht voor de Meso Beauty Lift De nieuwste collecties van diverse top merken zijn nu bij Van Gastel Optiek te Ray-Ban, Monturen ft A Maison Claire verkoopt onder meer het merk Frank Walder. leusel 55 :hoenen.nl deur. sten. a.s. onze winkel Onze merken zijn: Vingino Geisha LTB Retour Tom Tailor Garcia Kerkstraat 60 Loon op Zand Tel: 0416 - 362130 5 M O D E en bruidegom allergeenvrij), zodat ze altijd zacht en comfortabel aanvoelen. De zolen zijn gemaakt van soepel rubber, zodat ze erg lekker lopen. Pijnenburg heeft een ruime keus in onder meer de merken: Think, Footnotes, Loinf s, lnto-itVerhuist, Van Lier, Gant en Timberland. Ook is Pijnen burg Schoenen het adres voor stoere, vette en trendy goedpassende schoenen. Bacio Kids Fashion Besterdring 181 Tilburg Heuvelpoort 355-356 Tilburg loge, manchetknopen, riem en stropdas, dan komt u dankzij uw creativiteit én Tai lors Co. altijd origineel en goed gekleed voor de dag." mMolSKlV Therapy <^R5) maar het werkt vooral aan de algemene verbetering van het gezichtsbeeld en van het decolleté. Er is ook Meso Body For ming voor het lichaam. Hoog werkzame behandelingen tegen cellulitis, striae en verdere figuurproblemen. Ook borstver- steviging behoort tot de mogelijkheden. Bel voor meer informatie Marian de Jong van Instituut Huidstudio Beauté: 013 - 455 02 43. Beauté is gevestigd aan de Ravellaan 19 in Tilburg. Damesmodezaak Maison Claire heeft er een derde filiaal bij. De zaak, die betaal bare mode verkoopt voor vrouwen vanaf ongeveer 40 jaar, is vanaf nu ook geves tigd in winkelcentrum De Hovel in Goirle. De zaak had al filialen aan de Korvelse weg en in winkelcentrum Westermarkt in Tilburg. Maison Claire verkoopt leuke kleding van onder andere de merken Via Appia, Frank Walder en Gerry Weber. Ook dames met een maatje meer kun nen bij Maison Claire slagen, want de zaak verkoopt mode vanaf maat 38 tot en met maat 50/52. Het loont om regel matig eens bij het nieuwe filiaal binnen te stappen, want er hangen elke week wel Met gepaste trots presenteert Pijnenburg Schoenen de nieuwe collectie vooijaars- schoenen in haar winkel aan de Kor velseweg 6 in Tilburg. Trendy modellen voor de man en vrouw van nu, waar je ook nog eens uren op kunt gaan en staan. In chique stijl maar ook lekker casual. Voor ieder moment een geschikte schoen. De collectie schoenen bevat service zult u als zeer prettig ervaren. Bij aankoop van een bruidsjapon en/ of herenkostuum met bijbehorende accessoires geeft Jenny's Bruidsmode zeer leuke kortingen. Over de voorwaarden informeert men u graag. Als u belangstelling is gewekt, maak dan gerust een vrijblijvende afspraak. Om een indruk te krijgen van de collectie kunt u alvast een kijkje nemen op website www. jennysbruidsmode.nl Hippe kinderdingen vind je bij uitstek bij Juffers Heertjes aan de stappen, want er hangen elke week wel Telefoonstraat 36 in Tilburg. Naast het uitgebreide aanbod aan kle- nieuwe items in de rekken. Natuurlijk blijft ding, kinderschoenen en cadeautjes verkoopt Juffers Heertjes u van harte welkom aan de Korvel- voortaan het geweldig merk Jan van Trier. seweg en op de Westermarkt. Voor alle winkels geldt uiteraard dat het personeel Ook in vijf wijdtematen te verkrijgen. Er is een ruime keus in de merken Twins, Trackstyle, Pronto, Oistrich, Braqueez en Shoes Me. Deskundig advies van het personeel vergemakkelijkt het maken van een keuze uit de nieuwe voorjaarscollec- tie 2008. Kom dus passen bij Pijnenburg schoenen. Neem alvast een voorproefje: op www.pijnenburgschoenen.nl. Basemans Eigentijdse Comfortschoenen js een gespecialiseerde schoenenzaak in comfortabele, modische schoenen. De zaak is aangesloten bij de Podo Linéa groep, een landelijke groep van Schoenwinkeliers, waarbij comfortschoe nen het uitgangspunt moeten zijn van de collectie. Zo heeft Basemans voor bijna ieder voettype een passende leest of geschikt model in huis en is meer dan 90% van de schoenen geschikt voor losse inlegzolen. Deskundig personeel meet uw voeten op en luistert naar uw I wensen. Samen wordt gezocht naar een Met toch alweer zo'n vijftien jaar ervaring op het gebied van baby-, kinder- en tienerkleding is het de dames van Bacio Kids Fashion ook dit seizoen weer gelukt een eigenwijze en gedurfde collectie in de winkels te krijgen. Wie met regelmaat langs de etalages loopt, ziet wekelijks een nieuw beeld ontstaan. Het kleurenpalet van het hele voorjaar en de zomer komt voorbijgeschoven. Vooral de oplettende kinderen herkennen vaak meteen de the ma's in de etalages. Onder andere de thema's jungle en sneeuwwitje passeer den al de revue. Op dit moment sieren schitterende pauwen de etalage van de winkel aan de Besterdring 181Loop eens binnen en bekijk de uitgebreide collectie. Want voor een stoere en eigentijdse outfit voor school, feest of vrije tijd is Bacio het juiste adres. Tailors Co. nodigt u uit om een kijkje te nemen in de speciaalzaak aan de Willem II straat 92 in Tilburg. U ervaart in een gezellige ambiance wat de moge lijkheden zijn bij het samenstellen van uw blouse, overhemd of kostuum op maat. Dames hebben voor een maatkostuum keuze uit een pantalon of rok. De stof, voering, knopen, het model, uw initialen en overige details: u bepaalt zelf welke uitstraling u wilt geven aan uw kleding stuk. Tailors Co. werkt uitsluitend met gerenommeerde Europese stoffenhuizen en ateliers, wat de kwaliteit absoluut ten goede komt. Uw maten worden opge nomen, zodat het kledingstuk op uw lijf gemaakt is. Uiteraard krijgt u hierbij een professioneel advies, "leder kledingstuk dat deze zaak verlaat is hierdoor uniek", aldus eigenaar Michèl van Zon. "Kiest u hierbij de juiste accessoires zoals hor- Uitgebreide collecties voor bruid en bruidegom vindt u bij Jenny's Bruidsmode in Rijen. Alle topmerken zijn aanwezig en alles is perfect op elkaar afgestemd. De collectie voor komend seizoen is binnen en de variatie is enorm. U bent van harte welkom om deze te komen bekijken. Deze oriëntatie is tenslotte het begin van het feest en Jenny’s zal er alles aan doen om het u naar de zin te maken. De fijne hulp, de deskundigheid en vooral de Kwaliteit in alle opzichten, daar draait het om bij Van Gastel Optiek aan de Korvelseweg 19. Daarom biedt de zaak u ook op het gebied van monturen uitsluitend het beste. Comfortabel, duurzaam en modieus. passend antwoord, waarmee u grenzen kunt verleggen en kilometers comforta bel kunt lopen. Met de opleidingen Voet en schoenkennis, Schoenconsulent en Diabetes zijn de medewerkers van Basemans zeer goed geschoold. Het is daarom niet verwonderlijk dat er ook een ruime hoeveelheid wandelschoenen in de collectie is opgenomen. Basemans Schoenen voorziet u graag van een goed advies in de ruime moderne win kel aan de Bakkerstraat 10 in Reusel (dinsdagmiddag gesloten, vrijdagavond koopavond). Dit nieuwe anti-verouderingssysteem altijd voor u klaar staat met een goed en functioneert zonder scalpel en injecties betrouwbaar advies. en zonder spierverlammende gifstoffen. Wel werkt het net zo intensief en worden de contouren van uw gezicht en hals op aangename wijze glad en strak. De ontdekking van de nieuwe techniek poro- tation maakt het mogelijk grote hoeveel heden microfijne meso-werkstoffen in de huid te brengen. Meso Beauty Lift is een transdermale methode die huidweefsel, collageen en vaatwanden versterkt en het opnamevermogen van het bindweefsel vergroot. Op efficiënte en natuurlijke wijze wordt het gezicht strakker en egaler maar vooral veel jeugdiger. Deze vitaalkuur heeft als doel het regenereren van de huid op de meest optimale manier. Dit werkt niet alleen voor rimpels, ouder domsvlekken en verdere oneffenheden deringen van ons beroep", zegt John van Tausch Brillen. "Deze vernieuwing gaat samen met de laatste nieuwe cóh lecties monturen en technieken voor het slijpen van brillenglazen. Wij vindéfl het belangrijk om de klant goed te infor meren over de mogelijkheden van hun brillenglazen om zo een degelijk advies te kunnen geven. Service en kwaliteit zijn voor ons het belangrijkste". Ook voor de nieuwste contactlenzen kunt u bij Tausch Brillen aan de Goirkestraat 53a terecht. voor een groot gedeelte (uitneembare) voetbedden, die zorgen voor ongekend comfort. Eventueel kunnen ook eigen zooltjes in de schoen worden gelegd. De schoenen zijn verkrijgbaar in verschil lende wijdtes en tussenmaten. Er is dus altijd een schoen die perfect past. Alle schoenen zijn voorzien van de beste soorten kalfs- en geitenleer (sommige Jan laat zich inspireren door het dandy en stoere jongetje van vandaag. Jan recht zijn schouders, beweegt zich bewuster en voelt zich lekker. Zijn haren worden I belangrijk, hij pikt een beetje aftershave van papa en gaat op pad. De meisjes in huis hebben immers meer mooie kleren dan hij en dat is niet eerlijk! Jan kiest voor een duidelijke pasvorm, precies toegesneden op het ranke lijf van het jongetje. Elegant en stoer door het gebruik van rijke stoffen, de keuze van fournituren en eersteklas verwerking. Jan gebruikt voor zijn broeken erg dicht geweven Japanse denim en katoen. Door het dragen komt er leven in de broek en ontstaat een authentieke look. Een broek met karakter. De hemden van Jan hebben de speci fieke kenmerken van een maathemd. De 'camicia traditionnelle'; het Italiaanse mannenoverhemd met Italiaanse passie en vakmanschap. Voor meer informatie kunnen belangstel lenden terecht op www.juffersenheertjes.nl. Tausch brillen in de Goirkestraat ver zorgt al ruim 25 jaar oogmetingen met het vakmanschap dat u Van een opti cien mag verwachten. Ook mag u van Tausch verwachten dat zij constant bezig zijn met het zoeken naar een goede mix van mode, kwaliteit, vernieu wing en prijs. Om dat duidelijk te maken heeft Tausch de afgelopen tijd flink geïnvesteerd in de winkel. "Een geheel nieuw interieur zorgt ervoor dat we een meer hedendaagse uitstraling hebben die beter overeenkomt met de veran- 1-411802 0165-562631

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 21