springt ’summer Een eindeloze zomer... Felle kleuren zijn weer helemaal in i CO echte mannen Kleding voor onze allerkleinsten mödt .Basic values voor spr/ng MODE j IS QX r- sprind^SSSfmmer spring bummer zomers S B.V. ICS ichters J Bvl Nummer ■EBRUARI 2008 - PAG!» DONDERDAG 28 FEBRUARI 2008 - PAGINA 19 OETILBURGSE KOERIER fleurig aangebrachte borduursels in - 455 11 35 irmans .0 - 46 48 83 Work in progress MODE van normale lengte tot en met capri. In tegenstelling hiermee staat de com- Tilburg v.aartsenco.nl Van elegant-vrouwelijk tot sportief, van mat tot glanzend - door de combinatie van vermeende tegenstellingen wordt met de nieuwe collectie een modieus uiterlijk gecreëerd. Eenvoudige stijlen vertonen vaak een ingetogen detail of worden in combinatie met meer ver sierde kledingstukken gedragen, zoals de vrouwelijke zwarte rok met tule en Van Lier bekend om zijn eigen stijl van klassiek-moderne mannenschoenen met een goede fit, presenteert deze zomer een sportieve, meer geklede collectie leren sneakers. Ingetogen, clean en met een minimum aan decoratie. Neutrale kleuren als wit, cognac patiné en kastanjebruin domineren deze stoere VLS1815 serie. en een lange, tuniekvormige blouse gedragen. De aangekondigde look wordt compleet gemaakt met een kort jack van nappaleder in bikerstijl in een warme limetint. Nieuw zijn de stoere, korte jacks in een rustige jaren 60-stijl, perfect voor de modieuze laagjeslook. Met zorgvuldig afgewerkte details in het ontwerp, nieuwe oplossingen voor kragen en driekwart mouwen vormen geraffineerde impulsen. blouses ook heel trendy, zoals de hemdblouses, tunieken en longtops. Het palet aan ‘slim’ broeken loopt van 3 - 5347332 Bvnl EDRIJF Western Stick Deze modellen hebben een urban clean look met een western tintje, ideaal voor de moderne, maar stoere man. De denim slim fit modellen zijn er in de kleuren wit, zwart en donkerblauw. In de verdere collectie zijn de kleuren wit, ecru, blauw, grijs, pastel blauw, groen en zalmroze terug te vinden. GT op het gebied van: sltechniek handeling wering nsport I RLE. NL Soirle 5347946 Vni Qk □TECHNIEK nelektro.nl De zomercollectie is ontwikkeld voor mannen die op zoek zijn naar kwaliteit en comfort, met een mix van zowel authenticiteit als vernieuwing. De collectie bestaat uit drie verschillende stijlen namelijk; de outdoor lijn, de western work lijn, en de urban street lijn. De lijnen sluiten perfect op elkaar aan door het gebruik van dezelfde materialen, kleuren en de authentieke look. resistente materialen kenmerken deze lijn. Dit komt tot uiting in de details, zoals dubbele zomen en de contrasterende zomen bij de shirts en poloshirts. Kleuren in deze lijn zijn legergroen, baksteen bruin, kaki en blauw. van de verschillende lengtes: over de offwhite gecombineerd met een smaak- skinny jeans wordt een gestreept shirt vol versierde blouse. De sportieve bla zer in metallic-kleuren met een zachte glans is de nonchalante tegenhanger van deze creatie. De puristische be lijning wordt daarentegen belichaamd door de cleane outfit van de strakke witte broek en het witte shirt waarbij tegenstrijdige elementen weer een dieprood, nauwsluitend truitje in helemaal nieuw is. het nieuwe lange model met ceintuur wordt gedragen. Felle kleuren zijn de komende zomer helemaal in. In deze collectie wordt het Bij de smalle broeken zijn langere kleurenpalet van roze en rood, geel of lichtblauw steeds als contrast voor neutrale kleuren als zand, olijf, bruin, grijs en natuurlijk zwart gebruikt. Metal- de skinny tot aan de strakke broek en lie effecten en nieuwe grafische prints verlevendigen het geheel. Een spel fortabele Mariene broek, die bij de tail- lejasjes, vesten en korte bovenkleding wordt gedragen. Rokken blijven in, met nieuwe details, bijvoorbeeld geïnspi reerd door de Afrikaanse folklore. De vorm is meestal klokkend of matig smal in verschillende knielengtes. Heel mooi daarbij zijn de nieuwe korte gebreide vestjes met driekwart mouwen. Ook is er een grote variatie aan jurken, bij voorbeeld de vrouwelijke jerseymodel- len met draperie-effecten of in een mo dieus H-model en de hemdjurk in tere chiffonmodellen of wijd uitlopend met nadruk op de taille. Accessoires blijven de belangrijke modieuze aanvulling voor alle looks. Helemaal bovenaan staat de ceintuur. Met brede modellen zet deze de taille in het middelpunt van de zomer. (bron en foto's Betty Barclay) Supervrouwelijk, gemixed met stoere nonchalance. Het is het spannende spel tussen de stijlen die mode leuk en vooral persoonlijk maakt. Kortom een wannahavecollectie voor komend voorjaar en zomer! In de collectie zijn basisstukken opgenomen die geen enkele vrouw in haar garderobe wil missen. Shirts, blouses, wikkeljurken, rokken, capri's, hemdjes en jasjes. Telkens opnieuw te combineren, te mixen en te matchen tot een verrassende outfit. No-nonsense, een tikje stoer, lekker casual en vooral: altijd verrassend. Maar ook mooi qua belijning en met alle respect voor vrouwelijke vormen! De collectie zet zichzelf op de kaart met twee sprankelende kleurthema’s. Summer in Greenwich combineert sprankelende groennuances met tere wittinten. Fancy stiksels, tonige borduursels en bloemmotieven zetten de toon. Under the Tuscan sun is het tweede thema waarbij vooral warme aardse tinten oranje en geel domineren. Hier bepalen vooral transparante materialen en botanische bloemen the best looks. Lucky trail Deze outdoor lijn is geïnspireerd op het oude wilde westen. Dit komt tot uiting in de gebruikte materialen. Aardetinten zijn veel gebruikte kleuren, variërend van beige tot bruin met rode accenten. Enkele top items uit deze lijn zijn de altijd blijvende denim jackets en de 5 pocket jeans met een klassieke en traditionele snit. Een nieuwe, beperkte collectie die speciaal ontworpen zijn voor de allerkleinsten. Omdat baby’s nog echte baby’s mogen zijn, werd niet gekozen voor uitbundige fantasie, maar voor een aantal basisstukken in een heel mooie en zachte katoenkwaliteit die met zorg gekozen werden en in de ‘klassieke’ babykleuren wit, lichtblauw, lichtroze en navy. Motiefjes zijn o.a. Brigitte Bardot ruitjes, stipjes, een geborduurd zonnetje en broderiestof. Broekjes met bijpassende T-shirtjes, zachte tricot truitjes, alles werd ontworpen voor het comfort van baby. Omdat baby’s groeien als kool, zijn er vijf maten, van 50 (pasgeborene) tot 74. De collectie bestaat nog altijd uit echte kleding, in wie een ieder zich nog steeds op zijn gemak voelt, kleding die met de tijd meegaat zonder ooit zijn basiswaarde van mannelijke authenticiteit te vergeten. Peuterkleding De collectie is uitgegroeid tot een volwaardige collectie voor meisjes en jongens. Leuke kleding met veel grappige fantasiedetails, voor peuters die het leven volop aan het ontdekken zijn. Ook hier is het zeethema niet ver weg: visjes, krabben en dolfijnen zijn de grafische accenten op de T-shirts. Verder polo’s, blazers in een soort Prince de Galles stof en fantasieprints op de hemdjes voor de jongens. Vrolijke jurkjes en tuniekjes in mooie, lichte fantasiestofjes voor de meisjes. Het kleurengamma volgt de tendens van iets donkerder basiskleuren als antraciet en marron die opgevrolijkt worden met felle kleuraccenten als limoen; geel, pink, kobaltblauw en fuchsia. Maten: van 80 tot 116. Meer informatie: www.limon.be. De vrouw van vandaag is veelzijdiger dan ooit en dat geldt ook voor de nieuwe collectie. Retro-accenten uit de jaren 60 en 80, futurisme, neoklassiek en sport zijn inspiratiebronnen voor de trendy styling die juist door de spannende mengeling van (bron en foto’s: Marlboro Classics) Vintage accenten en het gebruik van sterk Klein puntiettertje joopi Het silhouet voor het komende voorjaar beweegt zich tussen vrouwelijk en casual, waarbij de sfeer van het seizoen gezien mag worden. Door de verrassende variaties in belijning, lengte en stijl is de collectie voor elke vrouw met passie voor mode dé inspiratiebron. Laat die eindeloze zomer maar beginnen! Naast de nieuwe thema’s is er de collectie favourites; modische basics, voor een extra touch aan bovengenoemde thema’s. Samen maken ze de outfit helemaal af. Meer informatie: 0487.59.77.53 of kijk op www.poools.nl.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 19