Challengetoernooi ijshockey in Tilburg G-voetbalweekend in de prijzen Studenten Pendragon in Roparun Baol Cross op tweede paasdag stand van a ken o Contour zoekt klussen Verier Darters op glad ijs 'Huis-aan-huisbladen maken hét verschil' 9. Z ♦GRATIS fS ontbijt pakket van elk bankstel (•ontour Hoogste punt woon- en zorgcentrum Joannes Zwijsen zSon*b'l*- fe- oankooP banks»®' Perron? en Scheepens Reclame Adviseurs genomineerd DONDERDAG 7 FEBRUARI 2008 - PAGINA 17 [de tilburgse koerier Trappers hofleverancier nationaal team met acht spelers I Datum Plaatsing] IQ O O Rubriek O O o o Oi Q, O Totaal .euro 33-29? dag. .-2008 0001,5000 JA Tilburg 6-11 ?of FOTO: MARCEL MAAS/MILLENIUM PICTURES 16.00 Nederland-Oekraïne hun Het programma van het toernooi ziet er als volgt uit: J. v.d. Hooft ltS SPORT KORT Hart op zoek naar vrijwilligers voor: SC Olympus 008: Olympus El- - a DAMHOEKJE »n of 1355 Uitgeverijen slaan handen ineen voor l We-mobieltjesactie Toeslag br.o.nr. 3,00 euro Een groep medewerkers van Fujifilm aan de wandel met bewoners van Zorg centrum De Bijsterstede. nu echts wist Britt het derde en e wacht te slepen. Van links naar rechts: Casey Vanschagen, Ad de Waal, Doug Stienstra, Gary Ander son, organisator Marco Thijs, Brendan Bemakevitch, Gary Robson, Mike Lalonde en Daryl Bat. FOTO: ARNO WWUET/INFODARTS.NL Onder het motto 'Verboden de wereld niet te veranderen' start IWe - Een Wereld Idee een inzamelingsactie van oude mobieltjes. e tot Samen >n of 129 5 iu t/m hts i of 995 uc begane i verse voorzi lange :oiga- voor vrijwilligerswerk en informele zorg gaat vol gepaard Ivoor chtig, kan u zomaar ge doet aan de mobieltjesactie werking met uw huis-aan-hui-, u talentvolle mensen in ontwik 50 meter rugslag v vierde goud in de1 Simon de Wit van Destil Trappers (l) is één van steunpilaren van het Nederlands ijshockeyteam. 4 Judoka's De Rooy Stichting Vlaardingse Judo-vrienden organiseerde voor de 28e keer haar internationale judotoernooi, Groot Vlaardingen. Ook dit jaar waren judo ka's van sportcentrum Jan de Rooy onder de deelnemers. En met succes. Eerste plaatsen waren er voor Bauke Groothuis -52 kg, Paula van Domme len -70 kg, Marloes Wittenberg +78 kg, Jur Spijkers -60 kg (jeugd) en Cassidy van Boxtel -40 kg. Tweede plaatsen: Gijs van Uden -66 kg (sen), Fabian Vos -60 kg (sen) Merel Groenen -40 kg en Jamie van Rooij -48 kg. Een derde prijs tenslotte was er voor Micky Sweep -34 kg. FEBRUARI 2008 - PAGINA 1 De Karen Weening Speeltuin Wil jij zorgdragen voor een fijne speelsteer op woensdag, zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur? Natuurlijk kun jij goed met kinderen omgaan... a's die aansluiten bij ereld van jongeren, clame adviseurs was lijk voor het ontwerp G-voetbalweekend uit zowel jongeren als volwassenen. Het project G-voet balweekend won 1000 euro en mag de provincie Noord-Brabant verte genwoordigen op de landelijke finale tijdens het ABN AMRO World Tennis Tournament in Ahoy Rotterdam. Hier maakt het project kans op een prijs van 10.000 euro. letters gezet, vilt krijgen ilen[| Als de krant niet op tijd in de bus ligt, staat de telefoon echt rood gloeiend." Zelf is Vorsselmans naar eigen zeggen 'geboren in de drukkerij’, die stamt uit 1902 en inmiddels dus een Koninklijk pre dikaat heeft. "Dit vak is mij met de paplepel ingegeven. Men beweert wel eens dat er inkt in plaats van bloed door mijn aderen stroomt", reageert de uitgever lachend. L Tel: 013-543 45 72 Contour - St. Annaplein 21 - 5038 TV Tilburg www.contourtilburg.nl infoecontourtilburg.nl Hart op zoek Z teams in 1992 tot 256 teams in 2008. Dit jaar zal de Roparun plaatsvinden in het pinksterweekend, van 10 t/m 12 mei. De opbrengst van de Roparun gaat volledig naar het goede doel. Ieder jaar worden er specific’ J vastgesteld, waar het gedonee hele I Iers voor tot grote d bungalows levensdagen Het inschrijf^ ment bedraagt 2500 euro, utiai- naast verkoopt elk team minstens 1000 loten, wat nog eens 2500 euro oplevert. Doel van ieder team is daarnaast zo veel mogelijk geld vindt plaats op d op te halen voor kankerpatiënten, het gehele team Afgelopen jaar werd er bijna 4 mil- - n - joen euro opgehaald en in totaal is er de afgelopen 16 jaar meer dan 24 miljoen euro bij elkaar gebracht. Olympia Gymnastiekvereniging Wil jij lesgeven aan kinderen of volwassenen? Een vereiste is wel dat je in het bezit bent van diploma’s of licentie van KNGU. Ben je nog in opleiding, dan ben je ook van harte welkom. Inschrijving NK cross Op zaterdag 1 en zondag 2 maart vindt in Rijen het Audax NK cross plaats, de officiële Nederlandse kampioenschap pen cross/veldloop voor junioren B, junioren A, senioren (korte en cross) en masters (veteranen). De i nisatie is in handen van atletiek- en trimvereniging Spiridon Gilze-Rijen, in samenwerking met de Atletiekunie en de gemeente Gilze en Rijen. Voor de NK-onderdelen is uitsluitend voor inschrijving mogelijk, die geopend is tot en met zondag 10 februari. Er kan worden vooringeschreven via website www.nkcross.nl Alleen voor de jeugd-, wandel-, Nordic Walking- en trimon- derdelen is na-inschrijving nog moge lijk tot 1 en 2 maart. MILLENIUMPICTURES Q Kwaliteit, originaliteit en creativiteit in portret-, reportage- en sportfotografie Marcel Maas Tllburg-Tel:0655380916 lnfo@milleniumpictures.nl www.milleniumpictures.nl kranten van Lokaal in alle brie venbussen in ons verspreidings gebied. Dat betekent een bereik van zo'n 2,2 miljoen huishoudens in de zes provincies. Bovendien zijn de deelnemende uitgeverijen in dit samenwerkingsverband vaak familiebedrijven, die de kwaliteit van oudsher hoog in het vaandel hebben staan. Onze bladen zijn enorm gewild door onze lezers. IWe - Een Wereld Idee is dé ont wikkelingsorganisatie nieuwe stijl. Met positieve TV-programma's en verrassende ontwikkelingsprojec ten helpt de organisatie kansSrme mensen met talent op weg naar een eerlijke toekomst. U kunt daaraan meewerken door uw oude mobieltje(s) in te sturen. Elk her te gebruiken telefoontje levert IWe en haar ontwikkelingsprojecten Team Sportraad Pendragon Tilburg zijn allemaal studenten aan de Univer- __.t van Tilburg. Ook de organisatie van het team is volledig in handen van studenten. Het feit dat de lopers met set en organisatie allemaal student zijn is uniek binnen de Roparun. De ove rige teamleJ--rr=”’- studenten als medewerkers i studentensportcentrum van de1 Om deel te nemen aan dit evene ment is een redelijk groot startkapitaal nodig. Naast het inschrijfgeld zijn er ook nog veel materialen, vervoersmid delen e.d. nodig. Daarnaast willen de studenten op verschillende manieren zoveel mogelijk geld gaan inzamelen voor het goede doel. Ondertussen is de Universiteit van Tilburg vastge legd als hoofdsponsor en ook Thebe Thuiszorg en STAC Tilburg leveren een bijdrage. Het tweede diagr een bijdrage kunr gezien het vraagt gaat van een m< verder kijken en het na uw combinatie voor wit vinden met het beste tegens zwart uiteraard. Even wachten levert soms resul taat op. Wilde u ook nog even de Jlaatste uitslagen meegeven van de Gary Robsson (Enge- halve finale gespeeld op Papen- n gezelschap van hun dal en zie, alledrie de Brabanders wjnnen jneens Wim van der Kooy zelfs onverwachts, zijn vrjjdagpar- tij, omdat hij op zondag wegens zijn religie niet wil spelen. Frank Teer herstelde zich na een nederlaag eveneens met een overwinning en Anton deed goede zaken uiteraard nu een concurrent verloor en hij zelf won. De aangekondigde match in de laatste ronde tegen Wim wordt steeds spannender. Dan de wedstrijden voor zaterdag 9 februari; ereklasse: Huissen- HED; Nat Hoofdklasse B: de topper Angarde-PWG; Damlust-TDV; le klasse C: Huissen 2-HED 2, EAD (Asten)-Ons Genoegen (Utrecht), PSV Dammen-DEZ; 2e klasse E: Huissen 3-TDV 2, Angarde 2-PWG 2, HED 3-De Variant (Ouden- bosch). - Dit jaar zullen leden van Studenten Sportraad Pendragon deelnemen I aan de Roparun. De Roparun is de langste non-stop estafetteloop ter b wereld. Zoals in de naam te vinden lis loopt de route van Parijs naar I Rotterdam. De Roparun werd in 11992 voor het eerst georganiseerd en stond van begin af aan volledig in het teken van het goede doel; I in dit geval het verlichten van het leven van de mensen die met kan ker in aanraking komen. Gudok Zaterdag 9 februari: Gudok F3-Tul- dania F3 10.00, Gudok F4-GSBW F3 10.00, Gudok F7-Hilvaria F10 10.00, Gudok El-Beerse Boys El 11.00, Gudok E2-ZIGO E7 11.00 uur. Zon dag 10 februari: Gudok 3-SET 3 11.00, Gudok 1-Uno Animo 1 14.30 uur. ement is een belangrijke voor de selectie van rmmie Hartogs op het ioenschap dit vootjaar in toernooi maakt deel umcieuze toemooicyclus opean Ice Hoc- __stil Trappers is a weekend hofleverancier met clers. adscoach selecteerde de vol- Vrijdag 8 februari: 17.00 Oekraïne-Hongarije 20.30 Kroatië-Nederland Zaterdag 9 februari: 17.00 Oekraïne-Kroatië 20.30 Hongarije-Nederland Zondag 10 februari: 12.30 Hongarije-Kroatië Het motto van de Roparun is "trach ten leven toe te voegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen wor den toegevoegd aan het leven". De eerste paar jaren was de Roparun nog betrekkelijk kleinschalig en draaide het evenement op vrijwil ligers. Momenteel is de Roparun uitgegroeid tot een evenement met landelijke bekendheid en is het aantal deelnemende teams gestegen van 13 De Britse topdarters Garry Anderson (Schotland) en Gary Robsson (Enge land) hebben in gezelschap manager Ad de Waal uit Tilburg I eerste schreden gezet als ijshockey speler. Ze trokken de stoute schoenen aan op uitnodiging van enkele spelers van Destil Trappers. Een aantal Cana dese en Nederlands-Canadese spe lers van de Tilburgse ijshockeyclub kregen een tijdje terug de kans om op uitnodiging eens te darten tegen een aantal topdarters. Bij hun bezoek aan het Zuiderduin Masters toernooi vonden de sterren van Trappers de tijd gekomen om hun dartvrienden uit te nodigen voor een tegenbezoek in Til burg. De Britse darttoppers hesen zich eind vorige week daarom in een echte ijshockeyuitrusting en waagden zich vervolgens op glad ijs. Het grootste deel van de tijd zonder stick, maar schaatsrek en -stoel. Het zal dus nog wel even duren voor deze nieuwe "imports” de Noordzee zullen overste- leden zijn zowel Tilburgse ken om de gelederen van Trappers te als medewerkers aan het komen versterken. UvT. Tilburg en TBV Wonen de grond- contracten die de bouw van dit woon- en zorgcentrum en de aanleg van de toekomstige Burgemeester Brokxlaan mogelijk maken. TBV Wonen zoigt voor de bouw van het nieuwe woonzorgcentrum en is eigenaar. De Wever is huurder en de toekomstige hoofdgebruiker van het gebouw. Op 8 juni 2006 vond het officiële startmoment plaats van de bouwactiviteiten. De nieuwbouw is ontworpen door Molenaar en Koeman Architecten. In het nieuwe woonzorgcentrum aan de Gasthuisring in Tilburg wor den 90 verpleeghuisplaatsen (60 psychogeriatrisch en 30 somatisch), 34 verzorgingshuisplaatsen, 35 appartementen voor religieuzen en 28 huurappartementen gebouwd. Ook is er een kapel in het woon zorgcentrum aanwezig naar wens van de Fraters CMM. Onder het gebouw is een parkeetgarage gere aliseerd en op de begane grond is ruimte voor diverse voorzieningen voorde wijk. Voor Dagopvang Mariahof zijn ook vrijwilligers nodig, die ouderen 1 met diverse activiteiten kunnen I helpen van maandag tot en met zaterdag van 14.30 tot 17.00 uur. J Denkt u aan uw voor- i dracht Stimuleringsprijzen Vrijwilligerswerk 2008? ^Belangstelling: Kijk voor meer informatie op onze site: www.contourtilburg.nl Zaterdag 9 februari 2008: Olympus GSBW El 10.00; Olympus E3-Riel E3M 10.00; Olympus F4-Nemelaer F7 11.00; Olympus F5-Were Di F4 11.00; Olympus G3-Jeka G2 11.00; Olympus zal-DHV 1 14.30; Olympus za5-Rust Roest 5 14.30 uur. Zondag 10 februari: Olympus 1-OW '671 14.30; Olympus 2-SVG 2 12.00; Olympus 5-SVSSS 6 10.00; Olympus DAl-Longa DA1 '10.00 uur. Het Nederlands ijshockeyteam neemt komend weekend deel aan een vierlandentoernooi, dat wordt 'afgewerkt in het Ussportcentrum Tilburg aan de Stappegoorweg. Op vrijdag 8 februari staat voor Oranje een wedstrijd tegen Kroatië op het programma. Daarna volgen nog ontmoetingen met Hongarije en Oekraïne. Verantwoordelijkheid Het uitgeven van kranten i gens Wim Vorsselmans met een verantwoordelijkheid vo™- de samenleving. "Naast kracht,,, zijn onze bladen in zekere zin ook machtig. Wat in de krant staat, is volgens de lezer per definitie waar. Dat schept verplichtingen, zeker als je net als wij zo dicht op de huid van de lezer zit Om die reden doen huis-aan-huis- bladen vaak veel aan sponsoring van lokale evenementen, hetzij in natura, hetzij in geld. In hoeverre de uitgeverijen binnen Lokaal B.V. maatschappelijk betrokken onder nemen, is aan de lokale uitgevers zelf. Omdat het in het geval van de mobieltjesactie om een bovenregi onaal initiatief gaat, slaan we graag de handen ineen om deze actie een groot succes te maken. Sam met onze lezers." De buitenboel in orde maken voor de winter, een dag werken in en voor de natuur, het bedenken en begeleiden van een spellenmiddag voor cliënten van een zorgcen trum. Dit zijn zo maar een aan tal voorbeelden van projectdagen die in 2007 zijn gerealiseerd door n team Fujifilm-medewerkers het kader van het programma uitengewooon'. Dit programma maakt het voor medewerkers van Fujifilm mogelijk om samen met collega's één dag vrijwilligerswerk te verrichten (gedeeltelijk) onder werktijd. Ook in 2008 biedt Fuji film Manufacturing Europe BV maatschappelijke en vrijwilligers- Het evenement voorbereiding v bondscoach Tor wereldkampic Oostenrijk. Het tovma uit van een officieuze i onder de naam Eurof key Challenge. Desti komend weckend Itoffi acht spek De bond: gende spelers: Goalies: Phil Groeneveld (Bolzano, Italië), lan Meierdres (Destil Trappers Tilburg), Casper Swart (Nijmegen ■Devils). Verdedigers: Rody Jacobs [(Destil Trappers Tilburg), Nick de [jong (Nijmegen Devils), Max van [Lieshout (Destil Trappers Tilburg), [jordi van Oorschot (Amstel Tijgers [Amsterdam), Erik Tummers (Éaters J Geleen), Björn Willemse (Destil Trappers Tilburg) en Simon de Wit I (Destil Trappers Tilburg). Aanvallers: 1 Peter van Biezen (Destil Trappers Til- I burg), Bert van den Braak (Nijmegen ■Devils), Dennis den Bokkel (Destil Trappers Tilburg), Kevin Bruijsten 1 (Amstel Tijgers Amsterdam), Marcel b Bruinsma (Hijs Hokij Den Haag), Ivy van den Heuvel (Amstel Tijgers Amsterdam), Marcel Kars (Deggen- j dorf, Duitsland), Jan-Jaap Natte (Hijs Hokij Den Haag), Marco Postma (Flyers Heerenveen), Akirn Ramoul (Eaters Geleen), Jamie Schaafsma (Fassa, Italië), Bradley Smulders I (Amstel Tijgers Amsterdam) en Bob Teunissen (Destil Trappers Tilburg). Succes Britt van Diessen Britt van Diessen, zwemster van TRB- RES Tilburg, heeft afgelopen zater dag bij het NK Korte Baan van de NebasNSG in Bussum vier gouden medailles gewonnen en twee offici ële Nederlandse records aangescherpt, ondanks problemen met de tijdswaar- neming. Ze startte op de 200 meter wisselslag, waarop ze mooi goud won. Jammer genoeg telt het Nederlands record op de 50 meter vlinderslag, die ze als openingsslag binnen die 200 meter wisselslag zwom, niet. Later op de dag werd Britt wel drievou dig geklokt, waarna de Nederlandse records op de 200 meter vrije slag (tussentijd) en 400 meter vrije slag wel geldig zijn. Op deze afstand veibeterde Britt haar tijd van 6.11.40 tot maar liefst 5.58.82. Op de 100 meter vrije slag en Hoe u kunt deelnemen aan de IWe-inzamelingsactie van oude mobieltjes leest u volgende week in een paginagrote advertentie in deze krant. Kijk voor meer infor matie ook op www.lwe.com. Stichting De Wever Voor de huiskamer van de pg-afdeling wordt een gast- vrouw/-heer gezocht. Kun je goed luisteren, ben je gedul dig en bereid tot het verrichten van lichf huishoudelijk werk? Op vrijdag 1 februari is de vlag in top gegaan van het nieuwe woon- en zorgcentrum Joannes Zwijsen aan de Gasthuisring in Tilburg. Het bereiken van het hoogste punt van dit omvangrijke project werd samen met bestuurders, bouwers en toekomstige bewoners op gepaste wijze gevierd. In het nieuwe woon- en zorgcentrum beschikt De Wever over 90 verpleeghuisplaatsen, 34 verzorgings-huisplaatsen en 35 appartementen voor religieuzen. TBV Wonen heeft 28 huurappar tementen in het nieuwe gebouw. Daarnaast biedt het centrum onder dak aan kinderdagverblijf De Wil lem. een huisartsenpost, een kapel en een restaurant met wijkfunc- tie. Volgens planning wordt het woonzorgcentrum begin juni 2008 opgeleverd. De maanden erna wor den benut voor het inrichten voor gebruik zodat medio september 2008 de bewoners hun intrek kun nen nemen. Op 9 december 2005 onderteken den de Fraters CMM, de gemeente SVG Programma zondag 10 februari: SVG 1-Blauw-Wit 81 1 14.30; SVG 3-’t Zand 5 11.30; SVG 4-Sarto 8 11.45; SVG 7-Dongen 8 10.00 uur. Jeugd: SVG Bl-Barca BI 14.30; SVG Dl- Oisterwijk Dl 09.30; SVG D2-Wilhel- mina.Boys D 10.00; SVG F2-’t Zand F8 11.00; SVG F3-Sarto Fll 10.00; SVG za2-Longa 6 14.30 uur. In slaap vallen onder de sterren of rondtrekken tijdens een heuse safari? Het kan u zomaar gebeuren als u vanaf volgende week mee- Itjesactie van IWe - Een Wereld Idee, in samen- uis-aan-huisblad. Met uw oude mobieltje(s) geeft gslanden een kans. organisaties de mogelijkheid om in het najaar een project aan te bieden, waarvoor Fuji-werkne- mers vrijwilligerswerk kunnen doen. Ook dit jaar zoekt Contour, die hierbij een bemiddelingsrol vervult, weer naar een diversiteit aan projecten. Alle projecten zijn welkom, binnen of buiten, klus sen of activiteiten begeleiden, alles kan. Heeft u klussen of activiteiten op de planning staan waarbij u een dag circa tien a twaalf paar extra handjes kunt gebruiken, meldt u zich dan bij Albert Rusch, lokaal makelaar van Contour, 013 - 543 45 72 of via mail info@contour- tilburg.nl. Belangeloos Alle 84 huis-aan-huisbladen bin nen Lokaal Kranten, waaronder deze krant, plaatsen komende week geheel belangeloos een paginagro te advertentie over de inzamelactie. "In ons verspreidingsgebied liggen waarschijnlijk honderdduizenden oude mobieltjes in de kast", aldus directeur Wim Vorsselmans van de gelijknamige uitgeverij in Zundert, namens de deelnemende huis-aan- huiskranten. "Het zou zonde zijn als deze telefoontjes bij het huis vuil terechtkomen. Deze inzamel actie is een mooi alternatief. Ik ben er dan ook van overtuigd dat veel van onze lezers mee gaan doen en dat we de kracht van het huis-aan- huisblad hiermee kunnen onder strepen." Die kracht zit volgens Vorsselmans vooral in de dekking van de bladen. "In tegenstelling tot de dagbladen, verschijnen de Het Tilburgse project G-voetbal- weekend heeft de Brabantse voor ronde gewonnen van de Richard Krajicek Foundation Award 2007. Het project werd met name geroemd om het centraal stellen van een zeer duidelijke integratie van de mensen met en zonder verstandelijke beper king. Zowel bij de deelnemers van het voetbaltoernooi als bij de vrijwil ligers binnen de organisatie en bege leiding van het toernooi. Tevens staan het verbeteren van omgangsvormen met verstandelijk gehandicapten, fair play, bevorderen van sportiviteit en respect hoog in het vaandel. Daar naast bestaat de doelgroep van het Een dagkaart voor volwassenen (2 wedstrijden) kost 12,50 euro; kinde ren tot en met 12 jaar betalen 5,00 euro voor een dagkaart. Een passe partout voor volwassenen (drie dagen, zes wedstrijden) kost 30,00 euro. gram zou eveneens men zijn maar aan steken vergezeld moet u toch even juiste vervolg weten te ispel van Perron7, de jongerensite van het Departement Religiewetenschap- pen en Theologie van de Univer siteit van Tilburg, is genomineerd voor de Webfish Award. De Web- fish Award is een initiatief van de IKON en de PKN en wordt uit gereikt aan de beste christelijke bijdrage aan het internet in het Nederlandse taalgebied. De website Perron7 (www.uvt.nl/ perron?) brengt verschillende deel gebieden van religiewetenschap- pen en theologie samen aan de ongeveer 140 rijders aan deelnemen, is het al een geweldige prestatie om je te klasseren voor de A-Finale. De winnaar van deze A-Finale kan zich terecht de beste grensstreekrijder uit de regio noemen. Daarnaast kunnen ook de dames gaan strijden tegen elkaar in de schrootklasse en niet te vergeten de superschroot. Inschrij ving vindt plaats bij Grand Café Den Bonten Os te Baarle Hertog op zon dag 10 februari van 14.00 tot 18.00 uur, en op vrijdag 22 februari van 20.00 tot 22.00 uur. De organisatie van het evenement is in handen van autocrossvereni- ging 'De Baolcross'. Meer informatie: www.debaolcross.com of tel. 013- 5072730. Stimuleringsprijzen Vrijwilligerswerk 2008 Vrijdagavond 16 mei a.s. vindt tijdens het jaarlijkse vrijwil- ligersfeest wederom de uitreiking plaats van de Stimulerings prijzen 2008. Kent u vrijwilligers of vrijwilligersorganisaties waarvan u van mening bent dat ze in aanmerking zouden kunnen komen voor één van deze prijzen, stuur dan vóór half februari a.s. uw voordracht met uitgebreide motivatie naar Contour. Kijk voor meer informatie op de website van Contour. namelijk 3,50 euro op. En maakt kans op een avontuurlijke prijs! Voor het landelijk uitrollen van de mobieltjescampagne, koos IWe - Een Wereld Idee als startpunt de huis-aan-huiskranten van Lokaal Kranten B.V. uit (in Noord-Bra- bant, Limburg en Zeeland en delen van Zuid-Holland, Utrecht en Gel derland). "De kranten binnen dit samenwerkingsverband zijn sterk verankerd in de samenleving en vormen daarmee een zeer krach tig medium", legt IWe-directeur Robbert Hagens uit. "Vanuit dit gezamenlijke initiatief maken deze huis-aan-huisbladen met deze con sumentenactie hét verschil. Kruikenloop testloop NK's Tijdens carnaval vond in Tilburg de 22e editie van de Kruikenloop plaats. Voor de meeste toppers werd de Kruikenloop een test richting de verschillende NK's die eraan komen. Op het door sneeuw val lastig te belopen parkoers behaalde Greg van Hest een overwinning door de laatste 3 kilometer weg te lopen bij Ruben Scheurwater. Armand van der Smissen liep net als trainingsgenoten Greg van Hest en Wim Nieuwkerk (derde plaats) ook met in het achter hoofd de komende NK's. Hij werd 4e en winnaar bij de masters. De dames- wedstrijd kende een overwinning voor Marlien van Beek. De Master uit Etten Leur was bijna 1,5 minuut sneller dan thuisloopster Bregje Dieden. Deze week eens twee diagrammen zonder oplossing. Het eerste dia gram lijkt me een aardige bijdrage aan de theorie, maar het hoe en waarom dient u zelf anders eens te ervare NOAD Zaterdag 9 februari: 14.30 uur NOAD Bl-EBOH BI; 12.30 uur NOAD C2- NeveloCl; 10.15 uurNOAD E4-SVG E2; 11.15 uur NOAD Fl-SSC '55 Fl; 1115 uur NOAD F2-Longa F2. Zondag 10 februari: 12.00 uur NOAD 3-01ym- pus 3; 10.00 uur NOAD 4-SVSSS 4; 12.30 uur NOAD 6-Broekhoven 3; 10.00 uur NOAD dames-Gilze dames. hand van thema'! de belevingswereli Scheepens reclam‘ verantwoordeli van de site. Op 7 maart wordt de winnaar van de Webfish Award bekend gemaakt. De jury bestaat onder meer uit Lodewijk Drost, chef redactie filo sofie en religie van dagblad Trouw en Miijam Sterk, parlementslid van het CDA. Het publiek kan via inter net een stem uitbrengen op www. ikonrtv.nl/webfish Flinke uitdaging Elk team bestaat uit ongeveer 25 per- zijn al sonen, waarvan acht lopers. De ove- siteit rige teamleden zorgen ervoor, dat het de lopers aan niets hoeft te ontbreken. .oJ doel. Ieder De lopers verdelen onder elkaar de J?n er specifieke doelen totale afstand van 535 kilometer. In waar het geld aan totaal lopen zij dus tegen de 70 kilo- serd wordt. Dit variërt van meter, onderverdeeld in kleinere blok- kleine doelen, zoals dvd-spe- jes. Zelfs voor getrainde lopers is dit voor jonge kankerpatiënten, een flinke uitdaging. De teams geven doelen, zoals bijvoorbeeld zelf vooraf de gemiddelde snelheid vs waar mensen hun laatste van (iet team op. Naar aanleiding van i kunnen doorbrengen, die snelheid wordt er gefaseerd gestart jfgeld voor dit evene- en zo wordt op tweede Pinksterdag tagt 2500 euro. Daar- de finish op de Coolsingel bereikt, waarbij in een tijdsbestek van een aantal uren alle teams feestelijk wor den ingehaald. De officiële tijdmeting vindt plaats op de Coolsingel, waarna het gehele team kan genieten van de huldiging in Rotterdam. De lopers van Jaarlijks vindt de opening van het internationale autocrossseizoen plaats op tweede paasdag, dit jaar op maan dag 24 maart. Die dag wordt vanaf 10.00 uur de 42-ste editie van De Baol Cross weer gehouden op Circuit Eikelenbosch te Baarle Nassau, onder auspiciën van de Koninklijke Neder landse Autosport Federatie (KNAF). Aan de start verschijnen wedstrijdrij ders die in KNAF-verband de strijd aangaan in de klassen standaard, toerwagens, keverklasse, sprint 1600, sprint 2000 en superklasse. :n traditioneel onderdeel van de rolcross zijn de regiorijders in de hrootklasse, die in verschillende manches zullen gaan strijden om de dagprijzen. In deze klasse, waar

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2008 | | pagina 17