Brabant Werkt.nl I en 3’ I dit tempo-team ra 1 SONY rkt.nl oq Uw personeelsadvertentie in deze krant? «Hl iurt li Cü DeTilburgseK®erier kt.nl (m/v) Werkelijk goed werk Wij plaatsen deze GRATIS op brabantwerkt.nl :RSONEEL: Vakmangezocht •S S. o 8 tra IB Brabant^ nl ECEMBER 2007 - PAGINA 16 DONDERDAG 20 DECEMBER 2007 - PAGINA 17 TSD detacheringen voor mensen Voor onze vestiging in Tilburg zijn wij op zoek naar een met Passie voor Techniek! Wij zijn op zoek naar: 1st, jpleidings- iht.n' ■1 K van besouw where knowledge, experience and skills meet Capac zoekt voor: KANTOOR inpakkers mA/ Operators(40 uur) COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Bel gratis 0800 - 235 22 72 of kijk op wsww.capac.nl HORECA/CATERING TECHNIEK LOGISTIEK TELESERVICE je CV mee te sturen. iantal de leer-Bruns (afdeling HRM), hrm@solarnederland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AN DE TOEKOMST! Ben jij op zoek naar een stoffige baan? leotex www.tempo-team.nl Zo werkt het. e Nissan rking van haar De kandidaat dient aan de volgende criteria te voldoen: De kandidaat moet de Nederlandse taal in woord en in geschrift goed beheersen. De kandidaat is technisch aangelegd. VAPRO A/B is een pré. Van Besouw Kunststoffen B.V. is onderdeel van Aemstel Ventures BV en is een marktgerichte productieonderneming waarbij pvc dakbedekking en een aantal nicheproducten geproduceerd worden. Er wordt in 3-ploegendiensten gewerkt. Voor onze productieafdeling zijn wij op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste geheimen voor Engelse taal in 2en/ofweek 1 jSonyl - Service monteurs E en WTB - Panelenbouwers - Lassers Tig, Mig/Mag - Onderhoudsmonteur assemblagelijnen, - Service Monteur grondverzetmachines - Storing Onderhoudsmonteur E - IJzerwerkers Scheepsbouw Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij zoeken doe ners met karakter Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers. Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijken de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meel- informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo-team.nl/loopbaan Wat bieden wij? Wij bieden een zeer uitdagende fulltime functie met uitstekende arbeidsvoorwaarden in een prettige werk omgeving. Financieel analist m/v voor groot logistiek bedrijf in Tilburg. Je analyseert processen van klantrekeningen.Je controleert rekeningen ten behoeve van de operatie. Je hebt hbo werk- en denkniveau en bij voorkeur relevante werkervaring. Je beheerst de Engelse taal en hebt een groot analytisch vermogen. Het betreft een fulltime functie. Informatie: 013 543 60 91, Goederoen Verel, Spoorlaan 314, Tilburg Callcentermedewerkers m/v voor diverse bedrijven in Tilburg. Je beantwoordt vragen van klanten en handelt klachten af, of neemt contact op met klanten. Er zijn verschillende projecten beschikbaar waar je op korte termijn kunt beginnen. Je bent minimaal achttien jaar of ouden beschikbaar vanaf 12 uur per weekje kunt ook in de avonduren aan de slag. Informatie: 013 543 60 91, Marleen Brok, Spoorlaan 314, Tilburg Customer service medewerker m/v voor een groot logistiek bedrijf in Tilburg. Je begeleidt het order proces voor een of meerdere klanten. Je houdt een goed overzicht van de status van de orders die in omloop zijn. Daarnaast verwerk jé inbound telefoontjes en verricht je administratieve handelingen. Je beschikt over mbo+ werk en denkniveau, relevante werkervaring is een pre. Je beheerst de Engelse taal, bent flexibel en kunt goed werken in teamverband. Het betreft een fulltime functie, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: 0I3 543 60 91, Goederoen Verel, Spoorlaan 314, Tilburg Maintenance manager m/v voor Coca-Cola Enterprises B.V te Dongen. Je geeft leiding aan vijf mee werkend voormannen, binnen een afdeling welke verant woordelijk is voor het dagelijks onderhoud van de pro- ductie-installaties. Hier wordt ook indien nodig, adequaat gereageerd op afwijkingen. Je zorgt voor kostenbeheer sing en beheer je de hulpmiddelen voor de monteurs. Je beschikt over hbo werk- en denkniveau. Het betreft een fulltime functie met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: 013 543 60 91, Goederoen Verel, Spoorlaan 314, Tilburg Onderhoudsmonteurs m/v voor Coca-Cola Enterprises B.V. te Dongen. Je bent verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud van de productie installaties (zowel elektrisch als mechanisch). Het gaat hierbij om preventief onderhoud en het lokaliseren en verhelpen van storingen. Je bent in het bezit van een mts diploma ElektrotechniekVCA en bent bereid om in ploegendienst te werken. Daarnaast heb je ervaring in een industriële werkomgeving en kennis van pneumatiek en besturings- techniek Het betreft een functie voor langere tijd met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: 013 543 60 91, Goederoen Verel, Spoorlaan 314, Tilburg Medewerkers klantenservice m/v voor bank in Tilburg. Je beantwoordt vragen van klanten en lost problemen op. Je bent in het bezit van een mbo diploma (niveau 4) of anders havo of vwo. Je bent minimaal 20 uur per week beschikbaar servicegericht en flexibel inzet baar Voor aanvang krijg je een interne opleiding. Bij goed functioneren is er de mogelijkheid op een vast dienstver band en eventueel interne doorgroeimogelijkheden. Informatie: 013 543 60 91, Marleen Brok, Spoorlaan 314, Tilburg' Jouw reactie: Herken Je Jezelf in deze functie! Voor informatie I Bert Broersma, Service Manager,Teb013 S3240K Internetwww.scania.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Bel snel naar Capac dan kan je dit weekend nog begin- Solar Nederland BV. wil je graag meer vertellen nnummer: 06 - 22804218. j ze internetsite capac inhouse services a Randstad company TOURINGCARMONTEUR In deze functie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van reparatie en onderhoud aan touringcars. e" Int nar DE TILBURGSE KOERIER lijkheden pensioenregeling, sorting en dagen, de studiekosten ania-cursussen. Bouw en Techniek Zoekt enthousiaste: ELEKTROMONTEURS INSTALLATIEMONTEURS CONSTRUCTIEBANKWERKERS MECHANISCH MONTEURS TIMMERLIEDEN METSELAARS LOODGIETERS LASSERS Goede verdiensten, gereedschap en volop opleidingsmogelijkheden! nteresse? Bel: 013-5801301 of mail naar:a.v.vugt@ditbouwentechniek.nl kun je contact opnemen met 10 of 06 51350290. Wil je per direct werken of in week 51,52 nog lekker geld verdienen? Dat kan bij Sor Werken bij de SCANIA-organisatie betekent werken met een topproduct, in een dyna mische en sterk klantgerichte organisatie. De werksfeer binnen de platte organisatie structuur is open, informeel, collegiaal en resultaatgericht. Je kan werken in dagdienst van07.00 uur tot 15.30 uur. Het bruto uurloon ziet er als volgt uit: 23 jaar en ouder euro 8,32 22 jaar euro 7,90 21 jaar euro 6,86 20 jaar euro 5,95 19 jaareuro 5,20 18jaareuro4,61 Voor deze functie beschik je over enige jaren ervaring met internationaal communiceren en corresponderen op MBO werk- en denkniveau. Je bent enthousiast, een duizendpoot, samenwerkingsgericht, dienstverlenend en staat stevig in je schoenen. Je bent flexibel en hebt goede schriftelijke en mondelinge communicatieve eigenschappen. Uiteraard zijn je computervaardigheden up-to-date, zodat MS Office geen je zal hebben. Verder beschik je over eep zeer goede kennis van zowel de Duitse, als de woord en geschrift. Logistic analist m/v voor Coca-Cola Enterprises B.V.te Dongen. Je geeft financiële ondersteuning aan het Nederlandse Logistics Team, houdt de financiële prestaties in de gaten, analyseert logistieke projecten en leidt de financiële forecast Je hebt minimaal twee jaar ervaring op financieel gebied, bijvoorbeeld als controller Tevens kan je prima overweg met Access, Excel en bij voorkeur SAR De Engelse taal beheers je goed. Bij goed functioneren is er de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Informatie: 013 543 60 91, Goederoen Verel, Spoorlaan 314, Tilburg Horecamedewerker m/v bij verschillende bedrijven. Je werkt elke week bij verschillende bedrijven tijdens (bedrijfs-) feestjes, diners of achter de ban Je hebt affiniteit met de horeca en wil in de weekenden geld bij-, verdienen. Er zijn verschillende mogelijkheden, je kunt direct aan de slag. Informatie: 0I3 543 60 91,John van Esch, Spoorlaan 314, Tilburg Voor informatie en sollicitaties kunt u de onderstaande telefoonnummers bellen of uw cv sturen naar hens@tsdgroep.nl Leotex B.V. is een toonaangevende groothandel in meubelstoffen, gevestigd in Hilvarenbeek met 14 medewerkers. Onze klanten, meubel fabrikanten, bevinden zich in zowel West- als Oost-Europa. De inkoop van onze producten vindt plaats in Europa en Azië. Als je jonger bent dan 23 jaar, krijg je betaald naar de leef tijd die je in het huidige kalenderjaar nog gaat bereiken. ek (W) instelling jen. SCANIA importeert en distribueert al meer dan een halve eeuw een topproduct in Nederland. Zweedse topkwaliteit, die overi gens in de fabriek van SCANIA Nederland te Zwolle wordt gebouwd, staat garant voor betrouwbaarheid, veiligheid, lange levens duur, hoog rendement en hoogwaardige technologie. SCANIA ontwerpt en bouwt niet voor niets alle belangrijke compo nenten als motoren, versnellingsbakken en elf. Pas dan is de volledige con trole op de hoogst mogelijke kwaliteit gewaarborgd. Daar werken technici met karakter! Is je belangstelling gewekt? Voor meer functie-informatie kun je contact opnemen met Petra van den Heuvel, telefoon (013) 505 75 53 of kijk op www.leotex.nl. Je sollicitatie voorzien van cv kun je voor 29 december 2007 sturen naar Leotex B.V., t.a.v. Petra van den Heuvel, Postbus 86, 5080 AB Hilvarenbeek. Of per mail naar: pvandenheuvel@leotex.nl Functieomschrijving: Als operator ben je verantwoordelijk voor het instellen en bewaken van het productieproces. Hierbij behorende werkzaamheden zijn o.a. het verzorgen van klein onderhoud aan machines, het schoonhouden van de werkomgeving, het omstellen en ombouwen van machines, het beoordelen van de productiekwaliteit, het uitvoeren van metingen op het geleverde product en het signaleren en het oplossen van storingen. Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals eventuele scholing op kosten van de werkgever en uitstekende ontwikkeimogelijkheden. 13-4652100 N Interesse? Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging of herken je jezelf in het bovenstaande functieprofiel, dan nodigen wij je van harte uit om te reageren. Schriftelijke sollicitaties richten aan Van Besouw Kunststoffen BV, Kerkstraat 51,5051 LA GOIRLE, t.a.v. Lisan van Ginneken of mail naar: vanginneken@vanbesouw.nl. Voor meer informatie verwijs ik graag naar onze website: www.vanbesouw.eu II) Ta oorU' itrale verwarming. Wij zijn iten ons op de verkoop van *ming, pomptechniek en SCANIA vraagt: De bereidheid om in zaterdag-, avond en standby-dienst te werken, Een collegiale teamspeler, Affiniteit met autotechniek, Kennis van en ervaring met zware bedrijfsauto’s, Inzet, enthousiasme en servicebereidheid. Capac Inhouse Services Mirelle Dongenseweg 200, Tilburg (013)51577 02 SCANIA Beers B.V. is de verkoop- en service-organisatie voor Scania bedrijfs auto's in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. SCANIA is niet alleen importeur/distributeur van Scania bedrijfs auto’s maar is met 41 eigen vestigingen en ruim 850 medewerkers tevens de grootste bedrijfsautodealer van Nederland. Naast de verkoop en serviceverlening is de onder neming als Full Service Provider eveneens actief in het leveren van een uitgebreid scala aan voertuiggerelateerde diensten, waar onder Scania Finance Nederland B.V., de eigen lease- en financieringsmaatschappij en Scania Insurance Nederland B.V. M/V jestel komen wii graag didaat willen stellen voor allatietechniek (W) en 1 interesse in jou! ties over het producten- hiervan st. TSD GROEP Kapitein Rondairestraat 8 .unemers9ei° WWW-^XAVUTSO F: 013-5900620 U Schriftelijke reacties kun je richten aan SCANIA Beers B.V., Human Resources. ta.v. Monique Boonekamp, Postbus 24012,2490 AA Den Haag. E-mail: monique.boonekamp@scania.com SCANIA biedt: Een goed salaris en een prima regeling voor overwerk, avond- en standby-diens Een aantrekkelijke winstdeling en dertiende maand, Een spaarloon- en levensloopregeling, 8% vakantiegeld, 24 vakantie- en 13 ADV Een tegemoetkoming in i en gespecialiseerde Scan! KOELWAGENMONTEUR In deze functie verzorg je onderhoud, reparaties en verhelp je storingen aan transportkoelmotoren van alle voorkomende merken. Wij zien met belangstelling uit naar een fulltime Commercieel medewerker binnendienst m/v In deze functie ben je het vaste aanspreekpunt voor een groot aantal relaties. Je werkzaamheden bestaan uit het telefonisch te woord staan van onze klanten en het ontvangen van orders per telefoon, fax en e-mail. Je verwerkt, bevestigt en volgt orders en offertes op. Tevens ondersteun je de buitendienstmedewerkers. BEDRIJFSAUTOMONTEUR (of studerend hiervoor) Wij zoeken jou, als je een monteur bent die houdt van zijn vak en affiniteit heeft met zware bedrijfsauto’s.Je bent pas tevreden als de klant tevreden is. Bij SCANIA sta je regelmatig rechtstreeks in contact met de klant.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 8