Thuis in Huis iil B verstelbare RELAXSTOELEN vanaf 440,- 1 c Stoffering winter 2007-2008 Relax maar.... k s, 7 'MOLENAAR 1 MEUBELEN r 195 I 3D IKELAARS estpoint 190 )38 KG Tilburg 313 590 11 00 vw.lbb.nl OUTLET PARKET &UN0REE MARCO Gebruik verwarming veilig €385,- De Senioren Slaapwinkel WBJ L Van Oers WF installatie-groep I 3VEMBER 2007 - PAGINA 20 DONDERDAG 15 NOVEMBER 2007 - PAGINA 21 E STATIONSSTRAAT vraagprijs 469.000,- k.k. www.povamij.com 3 aannemers/timmerbedrijven ook op ma t/m vrij van 8.00 tot 16.00 uur man ;@thijssenkalkman.nl UW LEREN MEUBELS WEER ALS NIEUW! MEUBELSTOFFEERDERIJ 25 --- NU BEKKERS SANITAIR TEGELS Leverbaar in de maat: 90x200 www.Bekkers-Sanitair-Tegels.nl 1 www.vanoersoisterwijk.nl berrie@vanoersoisterwijk.nl KAOO XL Design Wallpaper EXTRA LARGE ’t „zolderkeL’ Smits UWTRAHGESTOFFEERD incl. tapijt 00K: KAMERBREED TAPIJT - VINYL - LAMINAAT - BINNENZONWERING - ETC. I jk fauteuil I Best" in leder liitvoering. U bent van harte welkom om te komen kijken: ma t/m vrij van 10.00-16.00 uur en zaterdag op afspraak. Parketfabriek "De Vijf Eiken” B.V Denariusstraat 22 - 4903 RC OOSTERHOUT Industrieterrein "De Vijf Eiken” Telefoon: 06-19861761 6 Tilburg eitenmolenstraat 107 - Udenhout - Tel: 013 511 36 50 Vrijdag koopavond tot 21.00 uur Wij leveren en installeren uw complete badkamer. Laat ons vrijblijvend een totaal-offerte doen. HoevenSCWeg 59A Tilburg. (Ingang koopboulevardLeypark) Tel. 013-5357247 - Fax 013-5366468 Fabrieksverkoop massief eiken vloeren ten met een kantoor. Deze week voor slechts: Tilburgseweg 6, 5066 BV Moergestel Tel.: 013 - 513 23 45 Fax: 013 - 513 38 17 Privé: 013 - 463 28 27 Uitsluitend op zaterdag geopend Van 11.00 uur tot 16.00 uur of na telefonische afspraak Marco Leer Brabant Spinveld 13 Breda Tel. 076-5208028 i leder- en meubelstof I in kapitonneerwerk Het is weer tijd voor... •V' Vervangen van lekkende daken en goten. v' Vernieuwen van uw badkamer. V' Komplete verbouwingen. 'T Vervangen van uw CV ketel, koop of lease. 'S Plaatsen van airco's koop of lease Gratis offertes en advies op maat I 'S Vraag naar onze aanbiedingen Senioren ledikant verstelbare lattenbodem SG 40 matras Frans eiken rustieke vloerdelen vanaf 20,00 (voor 40 °/o van de winkelprijs) Ook kant en klaar of verouderd afgewerkt Eenvoudig zelf te plaatsen! Aanbiedingvande week Rib tapijttegels 50 X 50 cm in div. kleuren FC A b sofa te x Uw vakkundige meubeistoftewder hiLBURGSE KOERIER interieurstrf "Concept' verkrijgbaar in £5 kleuren ZITTEN EN SLAPEN OP COMFORTHOOGTE ‘n Tikje hoger dan norma dus eenvoudiger in- en u Herstoffering in I Gespecialiseerd i Polyether in alle soorten en maten Ruime sortering meubelstoffen Gratis informatie en advies 'ecialist voor r nen meubels. I geholpen, en u krijgt glinunv ten en i duurde Uw leren meubels Leren meubels zijn toonaangevend in uw interieur en het leefcomfort in huis. Hoe zorg vuldig u uw meubels ook onderhoudt, slijtage is onvermijdelijk. Super Plus 013-53 53 676 ag 9.30-17.30 uur, zaterdag 9.30-17.00 uur. "Concept” EXTRA LARGE collectie kriji XL Design Walkpaper euro kado. Verkrijgbaar of wit-zwart. WIJ ZIJN MET 400 m2 DE GROOTSTE WINKELOP HET GEBIED VAN COMFORTBEDDEN EN RELAXSTOELEN Setprijs 360,- Nederlandse grens itig afgewerkte ruimtes VRAAG VRIJBLIJVEND PRIJSOPGAVE Maandag t/m vrijdag tot 17.00 uur Zaterdag gesloten Nassaustraat 6F Tilburg Telefoon (013) 543 42 68 de interieurst J daarin tr* manshoge sche seringen of eer Tilburg Besterdring 177A Et.o. S Maandag 13.00-17.30 uur, dinsdag t/m vrijdag Tapijttegelhuis Tilburg woning-en projectstoffering Veldhovenring 36, tel. 013- 5436903 www.tth-tilburg.nl dding house Kerkhovensestraat 11, 5061 PJ Oisterwijk 013-52210 07 Vooral de meidenlijnen blinken uit in romantiek: veel zuurstokroze met frivole roesjes, pipings, vrolijke applicaties en hippe stippen. Met als nieuwkomer het geprinte hoes laken, passend bij een double face overtrek. Gecoördineerd badgoed, quilts en stationary (school- en schrijfwaren) horen daar uiteraard bij. Voor jongens blijven thema's als camouflage, jeans en American Sports onverminderd actueel. tapijttegels u v.a.i,25 Marco Leer is dé specialist voor reparatie renovatie van uw leren meubels. U wordt direct en deskundig geholpen. Informatie en ons advies is gratis en u krijgt een schrif telijke offerte. Één telefoontje naar Marco Leer is voldoende om samen met u de beste oplossing te vinden. Bij aankoop van minimaal 12 meter interieurstof "Concept” uit de krijg je deze t.w.v. 159 in zwart-wit eel keuze bij ons en oor de scherpste prijs f www.molenaarmeubelen.nl 3 ja ar garantie Gaat u akkoord met ons voorstel dan maken wij met u een afspraak om de meubels op te halen. Na 14 dagen brengen wij uw meu bels terug en u zult versteld staan van het resultaat. ere segmer A.UUI z.u ii gordijn op ha ':??r ment en ontstaat altijd aan stoflussen. L ema's te' verbreden en het balein te laten v een smallere pakke oplossing voor bijt Gordijn en wand Bij de overgordijnen draait alles om structuren. Lekkere ruige stof fen als zware katoen en linnen, velours jacquard, raffia look maar evengoed hennepgarens. Vaak weer verluchtigd met brede transparante banen of juist een pluizige chenille streep. Bij de wat elegantere stof fen worden de basic aardetinten opgehaald met een vleugje deca-. dentie. Zilver- en goudprints, lurex draadjes, sierlijke borduursels, zij- delook, een dubbelstof van kant opafstandvan het centrum en De woning beschikt over een Br. De woning is voorzien van raagprijsC 169.500,- k.k. J Binnen dit harmonieuze basispalet blijven de verschillende woonmode stijlen heel goed herkenbaar. De vrouwelijke boudoirstijl Crystal Palace zoekt het in combinaties van wit, zilver, chroom en lichtgrijs - ingevuld met klassieke motieven, bont, veertjes en vergrijsd hout. Bij Desert staat de Noord-Afrikaanse woestijnsfeer centraal, vol mys terieuze kopertinten, grove tapijt- structuren en brede lamellen met goudkleurig hamerslag. Het jungle gevoel van Green House krijgt z'n beslag in combinaties van donker bruin met olijfgroen en de verwer king van milieubewuste materialen. Opvallend is ook de introductie van een Zen-achtige oosterse rich ting, vertaald in Japans aandoende paneelgordijnen, stoffen met bam boe tekening en een vleugje lam- pionrood. i zijn het waard! toonaangeve sefcomfort in hu Tip: Inspelend op de steeds artistie- kere architectuur is het aanbod aan kamerhoge stoffen rap toegenomen. Kamerhoog betekent in de prak tijk inmiddels stoffen tot 300-315 cm hoog, zonder stiknaad. Wel zo Wegdoen is niet nodig Omdat er nu goede mogelijkheden zijn om uw kostbare meubels weer in goede conditie terug te brengen, is vervanging niet nodig. Marco Leer beheerst al sinds de jaren 80 de techniek om uw meubels, na een grondige reinigingsbeurt weer geheel te voorzien van een nieuwe finishlaag in de oorspronkelijke kleur zodat uw meubels er weer als nieuw uitzien. Ook kleurverandering is mogelijk. v.a. 215, Als extra bewijs van de geleverde kwaliteit X“.3»S.a“Xp aoorons UIW~ www.marcoleer.nl ONZE PRODUCTEN WORDEN GRATIS Elektrische lattenbodem thuis bezorgd 5-zone pocketveringmatras &GEM0NTEERD! Traploos instelbaar hoofd- en ÏW voeteinde met hardheid instelbare latten, knieknik en neksteun Setprijs 390 Schuiven of vouwen Opvallend bij de raamdecoratie is de introductie van een Japans aan doende styling. Bijvoorbeeld in de vorm van superbrede verticalen met houten of metalen decoratiestrips. Bij de paneelgordijnen vinden we 1 moerbeipa- s washi en k is inmid- el-, rol- én voor een ld. In som- Slapen in weelde Het bed steelt deze winter absoluut de show. Zelden hebben we zulk frivool beddengoed gezien. Hoog waardige confectie zet de toon: broderie, smokrandjes, kraaltjes en knoopjes, decoratieve stiksels, plissé stroken en patchwork (satijn, suède, corduroy) - al dit ambachte lijke handwerk maakt 'vroeg naar bed gaan' tot een feest. Helemaal nieuw is de verwerking van appli caties met laagjes kant, haakwerk of een opgestikte fluwelen ausbren- ner. Bij de prints vallen vooral de grote, asymmetrische patronen op: bloemen en planten die losjes over het beddengoed ranken. Metallic druk is meer regel dan uitzonde ring. Lieflijk offwhite, zilver, muis grijs en zwart zijn overduidelijk de toppers. Qua spreien en kussentjes is fun-fur (imitatiebont) favoriet, denk aan de grijzige vacht van wolf of het donkerbruin van nerts. Een minitrend die eruit springt is 'Multi- Culti'. Oosterse sferen herleven in glimmende polyesterglans, paillet- een weelde aan handgebor- motieven in goud en brons. Dit rijke Byzantijnse palet loopt van wijnrood en koper naar aubergine en nachtzwart, afgewisseld met een tipje Turks blauw. Zo chique als de ouders dit seizoen overwinteren, zo vrolijk zijn de kindercollecties. erkers. Een ander nieuwtje is het 'upside down' vouwgordijn dat je aan staalkabeltjes kunt laten zakken, verglijkbaar met het al bestaande plissésysteem. En ook voor grote, brede glaspuien is nu een oplossing voorhanden: een vouwgordijn van maar liefst 10 meter breed, uit één stuk! Elektrisch te bedienen, maar ook moeiteloos met de hand. Over elektrisch gesproken: op eigenlijk alle gordijnsystemen is tegenwoor dig elektrische bediening leverbaar. Of het nu gaat om een klassiek gordijn op roedes, om panelen of vouwgordijnen. Een nouveauté is het vouwgordijn systeem met een accu in de bovenbak. Bedrading is dan niet meer nodig. Een groot plus punt bij moeilijk bereikbare ramen, serredaken of ouderwetse kozijnen. Even oppassen: voor de uitbreiding naar domotica toepassingen (voor geprogrammeerde schakelmomen- ten), is nog wél bedrading nodig. Sisal is er nu in een supergrove platbinding. Ook wollen lonten zijn nog 'hot', in dikke strengen of geperste bolletjes. Terug van weg geweest is het gebruik van dun gesneden katoengaren, nu gemixt met een wollen bouclé. En ook het Oosterse tapijt - als klassieker of meer eigentijdse berber - is weer helemaal goed. Het wordt een grijze, ingetogen winter. Maar wel een hele fees telijke, met veel glim en glitter. Aardse tinten overheersen: van camel en koper tot muisgrijs en mokka. Qua stijl is alles moge lijk: metallic glamour, de stoere natuurtrend of -nieuwkomer- een sereen Japanse sfeer. Chique en ingetogen. Zo zou je de stoffe ring voor komend seizoen kunnen omschrijven. Het contrastrijke zwart-wit is uitgewaaierd in een caleidoscoop van grijzen. Zilver grijs, muisgrijs, olifantsgrijs, gra- fietgrijs - elke nuance is goed in dit geraffineerde spel van licht en donker. Gecombineerd met een hele serie vergrijsde bruinen. Van greige en taupe naar klei, leem en walnoot. Met violet als bijzonder accent, denk aan aubergine en purper. Niet zomaar een grijs dekbed, wie goed kijkt ziet de prachtige gesmokte strook die het dekbed een ingetogen chique uitstraling geeft. Meer informatie: Beddir bv,T. 0252-419050, E. info@beddinghouse.com, W. www.beddinghouse.ru OPENINGSTIJDEN: Ma. 13.00-17.30 Di.t/mvr. 9.3O-17.3O Za. 9.30-14.00 Wilt u zeker weten dat uw verwarming geen bron is van gezondheids klachten? Laat uw CV-ketel dan elk jaar controleren en schoonma ken. Zorg bovendien dat uw CV-ketel, gaskachel of open haard kan beschikken over voldoende zuurstof. Zo voorkomt u het ontstaan van het levensgevaarlijke koolmonoxide. Net zo belangrijk is een goede afvoer van schadelijke stoffen. Ventilatie in de ruimte waar de instal latie staat, is dan ook van het grootste belang, 24 uur per dag. Heeft u een open haard of houtkachel? Plan dan jaarlijks een bezoek in van de schoorsteenveger. Meer informatie: www.vrom.nl/installatiesinhuis Ook reparaties Marco Leer herstelt de kleur, repareert en vult kussens. Daarna krijgen uw meubels weer een prachtige kleur met de speciale leerverf. Wij maken precies de kleur die u wenst. Ons product bladdert niet, geeft niet af en het leer behoudt zijn vertrouwde uitstraling en souplesse. op glanzende polyester en metallic je bed. Een variant is de comeback stoffen in een gecrashte (gekreukte) van de tegelsticker. optiek. De opkomende Chinoiserie Tip: Inspelend op de tendens zien we terug in dessins waarin bamboe, riet, kersenbloesem of Balinese bloemen de hoofdrol spelen. Daarnaast zijn de retro- stijlen nog steeds hip, hoewel de impact door het donkere kleurbeeld wel wat is afgezwakt. De grafische prints - golven, bollen en ovalen - hebben gezelschap gekregen van een andere klassieker: het grofma- zig visnet gordijn. Maar nu in een upgrading met glanzende garens, vorm van super In steeds meer collecties worden, houten of met stoffen gecombineerd met behang. Bij de paneelgordijne Iedereen heeft de decoratieve kracht washi (gelamineerd daarvan (herjontdekt. Van subtiele pier), geweven strookjes vormen als raffiastracturen en ton- papierkoord. Screendoek sur-ton lakdruk tot flitsende foto- dels leverbaar als paneel wanden. vouwgordijn - prachtig Asymmetrische 'panorama' patro- gecoördineerd totaalbeek nen zijn de nieuwste trend waarin mige paneelrails passen nu ook ranken, bloemen, vlinders of ooster- losse runners waardoor je panelen se motieven figureren. Vaak als één kunt combineren met joyeuze stof, wand toegepast en gecombineerd Zelfs vouwgordijnen blijken nog met uni's of strepen. Een recente steeds te verbeteren. Een opval- toevoeging zijn de wall-jewels: lende innovatie is het maken van kleine metaalkleurige ornamentjes grotere segmenten. Normaal vouwt die je op het behangpatroon kunt zo'n gordijn op halverwege een seg- plakken. En wil je niet elke keer ment en ontstaat er een fors pakket opnieuw behangen, dan is er altijd aan stoflussen. Door de segmenten nog de interieursticker. Thema's té verbreden en het gordijn op de zijn daarin troef: silhouetten van balein te laten vouwen, krijg je chemerlampen, lambri- een smallere pakketdikte. De ideale en motief voor boven oplossing voor bijvoorbeeld krappe Over de vloer Grof en glans. Dat zijn kort gezegd de twee gezichten van het vloer- design. Vinyl heeft zich nadrak- kelijk geprofileerd als een modem materiaal. In de laatste collecties vinden we veel nieuwe dessins: tra- nenplaat, betonlook, bloemreliëfs en straisvogelleer. Als het even kan voorzien van een metallic gloed voor een schitterend diepte-effect. Ook laminaat is dankzij die steeds perfectere embossing - de com binatie van 3D patroon en kleur - vrijwel niet meer van echt te onderscheiden. Grijs-bruine vloeren bieden een rustige basis. Parket en vloerdelen worden volop aangebo den in whitewash, gerookte kleuren en grijzige olie. Met als nieuwste structuur 'fineliner', een compositie van dunne eiken latjes die oogt als bamboe. Tapijt laat dezelfde twee deling zien: ingetogen mat naast trendy glans. In kamerbreed bieden de halflange, opgeralde frisé struc turen luxueus comfort. De mix van matte en ultraglans garens zorgt daarbij voor 'casual chique'. Zwart en donkergrijs, beiden gedurfd in de seventies, zijn weer terug als tapijtkleur. Tapijt en karpetten krui pen steeds meer naar elkaar toe. Vloerkleden worden megagroot: 3x4 meter is geen uitzondering meer, waarbij het meubilair óp het eilandachtige karpet wordt gezet. De structuren groeien mee. 1982 2007

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 21