Brabant Werkt.nl I W hi\ OQ - i] Final Wij zoeken nieuwe collega's •Admi Mag; 05 05 VIA-keu Wanneer ben jij in je element? Kundig, energiek, vertrouwd en gastvrij! Vrachtwagen chauffeur Cevotrans BV Operator Opstalan BV Oproepkrachten ERWIJS SERVI ERWIJS SERVICE 4 CEVOTRANS 2Ï OP 5TB IBM 111: Eerst verantwoordelijke verzorgende (evv) Wa jong-uitkering? Op www.bpv.nl nieuwe brochures over Wajong, werk geld. Kenniscentrum BPV&W adviseert onafhankelijk. •s De Wever Commercieel talent gezocht! Voor deze twee locaties zijn wij op zoek naar een: j 3 IG vereist, irken, integer bent Algemene info www.dewever.nl - 1 J I il GROEP GROEP Voor onze vestiging te Breda zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voor onderstaande functies. i (Senior) Medewerker Personeels- en^alarisadminjstratie m/v (Senior) Medewerker Financiële Administratie m/v WWW. Opstalan. Alle elementen voor een betere bouw. Joannes Zwijsen en Mariahof liggen in een bosrijke omgeving aan de Bredaseweg in Tilburg. De zorgcentra bieden huisvesting, verzorging, verpleging en dienstverlening aan ouderen. Joannes Zwijsen en Mariahof kennen een zeer diverse bewonersgroep met een mix van religieuzen, niet religieuzen, mannen en vrouwen. September 2008 verhuizen de locaties naar de nieuwbouw aan de Gasthuisring in Tilburg. De Wever is dé maatschappelijke organisatie in Tilburg op het terrein van wonen, zorg en welzijn, met name voor ouderen. Functie eist Goede Kennis Beschi Flexibe Durf, visie en daadkracht. Dit zijn de begrippen die Opstalan gemaakt hebben tot wat de organisatie vandaag is: de toonaangevende ontwikkelaar en producent van innovatieve isolerende daksystemen. Opstalan zoekt altijd naar nieuwe vormen van prefabricage, waardoor bouwen gemakkelijker, beter en rendementsvoller wordt voor bouwers, ontwikkelaars en gebruikers. Opstalan maakt onderdeel uit van Mohawk Industries, een wereldwijd opererende Amerikaanse onderneming op het gebied van onder andere vloerbekleding, plaatmaterialen en daksystemen. Wat hebben wij jou te bieden? Naast een hecht team van collega's bieden we je goede arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO van Beroepsgoederenvervoer. Meer informatie? Voor nadere informatie kun je op telefoonnummer 013-5231313 contact opnemen met Tiest van Puijenbroek (Manager Cevotrans). Interesse in één van deze vacatures? Reageer dan door jouw sollicitatiebrief met motivatie en werkervaring ter attentie van Ilonka van der Pas te mailen naar recruitment@opstalan.nl of op te sturen naar Postbus 3, 5060 AA Oisterwijk. Tevens zijn wij op zoek naar: Wat hebben wij jou te bieden? Naast een hecht team dat samen verder bouwt aan de toekomst van Opstalan, bieden wij ook een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Tot onze stan- daardvoorwaarden behoren namelijk 13 ATV-da- gen, flexibele werktijden, een eindejaarsuitkering en een goede pensioenregeling. Ben je geïnteresseerd in een van bovenstaande functies, stuur dan een brief met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar de Onderwijs Service Groep, vestiging Breda, Postbus 2080, 4800 CB BREDA t.a.v. de heer J.H.M. Vriends. «r Keerwanden B.V., Postbus 5016, 5004 EA mail: m.severijns@kemper.nl) Trexico Logii nevenvestigi Trexico Logii goederen, d( t wereldwijd. I 'anwege uitl Functie eist - Zelfsta en “exi Dagelij Beschi - Flexibe Kennis Kennis Wij bieden Een uil Prettig Goed s Full tin Sollicitatie!) Logistics B.’ Wij bieden Een uil Prettig Goed e Full tin Wat houdt de functie in? Als vrachtwagenchauffeur zorg je voor de distribu tie van met name Opstalan producten door heel de Benelux. Het zijn eendaagse ritten waarbij ook laad- en losactiviteiten komen kijken. De werk tijden kunnen divers zijn. Wanneer ben je de juiste kandidaat voor deze vacature? Naast een correcte en enthousiaste uitstraling en een hoge mate van motivatie beschik je over een geldig rijbewijs B.C.E aangevuld met een geldig chauffeursdiploma. Verder vind je het geen pro bleem om af en toe ook buiten Nederland te rij den. Ervaring met het bedienen van een Kooiaap is een pré. Wat houdt de functie in? Als Operator ben je verantwoordelijk voor de ge hele processing. Dat betekent met name dat je heel de lijn moet kunnen bedienen en alles wat te maken heeft met het opbrengen van het polyure- thaan. Je signaleert tijdig storingen en tracht deze (met behulp van een monteur) te voorkomen en/of op te lossen. Wanneer ben je de juiste kandidaat voor deze vacature? We komen graag met je in contact als je over mini maal Mbo- werk en denkniveau beschikt. Je hebt een technische achtergrond. Je hebt oog voor pro cessen en bent in staat om nauwkeurig te werken. Tevens ben je bereid om in 2 ploegen- en verscho ven diensten te werken. Wij bieden Prettigi Goed s Part tir Functie eis Verzan transpi Laden Verzon - In het I - Accure - Teamp Meer informatie? Voor meer informatie over deze vacature kun je op telefoonnummer 013-5231313 contact opnemen met Leo Robben of Hans Schoenmakers. 9 Vacatures bij jou in de buurt TRANSPORTBEDRIJF ISOLERENDE DAK- EN GEVELSYSTEMEN DE TILBURGSE KOERIER kJLBURGSE KOERIE DONDERDAG 8 NOVEMBER 2007 - PAGINA 14 Wij zoeken kandidaten die beschikken over minimaal een diploma op helpende niveau 2. KEMPER KEERWANDEN kcrtt Minimaal 24 uur per week I Voor deze functie is een diploma verzorgende niveau I Daarnaast verwachten wij datje zelfstandig kunt wer I en bekend met belevingsgerichte zorgverlening. Verkoper Binnendienst (m/v) 40 uur per week Met een hecht team in een goede arbeidsomgeving werken wij dagelijks aan de verdere groei van ons bedrijf. Om deze groei te kunnen realiseren zijn wij op zoek naar een Zorgcentra De Kievitshorst Reyshoeve Koningsvoorde Jozefzorg De Bijsterstede De Heikant Mariahof Notre Dame Joannes Zwijsen Den Herdgang Behandelcentra De Hazelaar Jozefzorg Steunpunten President Mandelahof Mattheushof Vorstenhof Kleinschalige woonvorm De Vleugel Hospice De Sporen Wat Kemper Keerwanden te bieden heeft is een plezierige werkomgeving met goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden zoals onder andere 3,5% einde-jaarsuitkering en toekenning ADV-dagen. U kunt uw sollicitatie richten aan Kemper Tilburg, ta.v. afd.Personeelszaken. (per n Sollicitatie Is je interesse gewekt? Stuur dan je motivatie met cv, graag uiterlijk 18 november a.s., naar: werkenbijdewever@dewever.nl of per post: De Wever, t.a.v. Medewerkersservice, Postbus 3066, 5003 DB Tilburg. De sollicitatiegesprekken staan gepland van 22 tot en met 25 november 2007. Kandidaat Je hebt minimaal een afgeronde MBO-opleiding. Je beschikt over een flexibele, accurate en dienstverle nende instelling. Kennis en/of affiniteit met onderwijssalarisadministraties is een pré. Functie het voeren van de personeels- en salarisadministraties; het afhandelen van administratieve zaken verband houdende met aanstelling, ontslag, wijziging van betrekking, ziekte, e.d.; het verstrekken van informatie en geven van voorlichting; het onderhouden van contacten met klanten met betrekking tot in- en output het opstellen en analyseren van managementinformatie; het onderhouden van contacten met externe instanties. Kandidaat Je hebt minimaal een afgeronde MBO-opleiding. Je beschikt over een flexibele, accurate en dienstverle nende instelling. Kennis en/of affiniteit met onderwijsadministraties is een pré. Wij bieden Een uitdagende baan met ontplooiingsmogelijkheden binnen een collegiale en informele werksfeer. Een gedegen inwerkperiode. Een salaris dat is gerelateerd aan de zwaarte van de functie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en scholingsmogelijkheden. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met de heer J. Vriends, vestigingsmanager, bereikbaar op telefoonnummer 076-5722600. Meer informatie over de Onderwijs Service Groep vind je op onze website www.osg.nl. Functie het voeren van de financiële administratie; het beoordelen en analyseren van cijfers; het opstellen en controleren van jaarrekeningen; het onderhouden van contacten met klanten met betrekking tot in- en output; het opstellen en analyseren van managementinformatie; het verstrekken van informatie en geven van voorlichting; het onderhouden van contacten met externe instanties. <1 Qj I ONDERWIJS SERVICE GROEP (OSG) begeleidt onderwijsinstellingen bij alle facetten van hun bedrijfsvoe ring. Onze medewerkers leveren hoogwaardige, deskundige en klantgerichte diensten op het gebied van personeel, financiën, bestuurs- en managementondersteuning, onderhoudsbeheer en facilitaire zaken. Zowel administratieve processen als digitale producten ondersteunen deze dienstverlening. Onze dienst verlening wordt verzorgd vanuit diverse vestigingen verspreid over het hele land. Kemper Keerwanden is in Nederland onbetwist marktleider in standaard Keerwanden. De keerwanden worden voor de meest uiteenlopende toepassingen gebruikt zoals milieustraten, geluidswanden en opslag systemen. Kemper Keerwanden is internationaal actief voor de civiele techniek, de bouw en industrie. Bij Kemper Keerwanden is het ontwerp en de productie van kwalitatief hoogwaardige keerwanden in vakkundige handen. Dit blijkt ook uit het gegeven dat Kemper Keerwanden KAM- gecertiflceerd is en alle producten levert onder KOMO certificaat. Kemper Keerwanden beschikt dan ook over een uiterst moderne fabriek met een daarbij passende organisatie. Nadere informatie Heb je vragen over deze functies, dan kun je contact opnemen met de heer L. Diepens, locatiemanager, op telefoonnummer 013 - 462 85 00. om a verzorgen datje zelfstandi ïrichte zorgverlt Je werkzaamheden bestaan uit: verkoop en promotie van het volledige assortiment producten en diensten van de productgroepen binnen een rayon inventariseren behoeften (potentiële) afnemers opstellen van calculaties en offertes en zorgdragen voor het beheer daarvan aansturing en ondersteuning van de ‘Accountmanagers’ middels het toewijzen van offerte- en informatieaanvragen en leads van derden actief opvolgen en proberen ‘te scoren’ van zowel standaard als maatwerk offertes opstellen van opdrachtbevestigingen conform afspraken Wat verwachten wij van jou: - MBO werk- en denkniveau - commerciële instelling en klantgericht zijn - constructief inzicht - creatieve en oplossingsgerichte werkhouding - ervaring met automatisering; Autocad is een pré - goede contactuele en commerciële eigenschappen verzorging, verpleging, reactivering en thuiszorg Kemper Keerwanden B. V. Ledeboerstraat 40 5048 AD Tilburg Telefoon: 013-46516 51 Fax: 013-4651638

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 14