I S Wereldtopper Ijsbrand Chardon opnieuw naar Bien Venue Trappers organiseert tweede ronde Continental Cup pffi I I STAND'AN^AKEN Derde editie Summer Sports van start Pasar Malam Asia Eindhoven i SPORT KORT Groot Parijs snuffel-paradijs Bakker De Man stopt er mee Ra Act 1 iRriijiknaller, Nieuwe vestiging Seiber Rendova in Tilburg Aixam Crossline winnaar brommobieltest ANWB Tuincentrum Tilburg Zuid i A-. Groenrijk Tilburg sponsor tennistoernooi A OE TILBURGSE KOERIER de tilburgse koeriei Opnieuw topbezetting voor Menwedstrijd Tilburg A.Tsjizjov O ,Oi o o o. Wit aan zet wint! irg wc 19 ai I de vorige edities van Menwedstrijd Tilburg. FOTO: S7 1 vier- idem- 1TO: STICHTING BEVORDERING WEDSTRIJDMENSPORT O O o Niek Kuyvenhoven twe De Aixam Crossline is uitgebreid getest. J. v.d. Hooff Büurtsportwerkers vind je op pleinen en sportvelden in de wijken. Landskampioen Destil Trappers speelt in de tweede ronde om de Continental Cup in eigen huis. FOTO: HAROLD DE ROU Wieteke van Dort is Tante Lien. Damhoekje Maande! a Stadswandeling door Oisterwijk Uitgave: Realisatie Fotografie NUB-directeur Henk Hille vertrekt nen terecu 22.00 uur, uur en Het bei tegen- vijnen. 3^ Stappegoorweg 229 5022 DE Tilburg 013-5356991 ww.tuincentrumtilburgzuid.nl Iburgse jn her- t rode pro- ider- 5' li om 10.30 uur en op om 20.00 uur is er een Stadswandeling i Oisterwijk onder van Heemkunde stelijke n Oud- Extra gele De raad he joen euro en activite Dat geld w in het ondi jaar aange algemene i O oH O O Wagnerpl De raad he plan voor ligt in hoo Noord er n komt uit te Belangheb vergaderii aan door i tel. 542 82 Voor de ag en raadscc Jeugd en Op 27 aug Gezin op c schappij. F richten Cei projecten Spektakel tijdens een van i erwaarde v lat tijdens Tilbu- Tilburg Trappers organiseert in het weekend van 12 tot en met 14 okto- -tenni™. toernooi wordt juli tot en met 5 diverse onder schreven in d. _run 8. Het complex van TV. Loon on Zand is gevestigd aan de Klokken laan in Loon op Zand. Heeft u not niet ingeschreven? Dat kan nog tot 16 juli a.s. via website www.toer- nooi.nl of www.tennisloz.nl van een l het terras door 1 gezorgc sfeer. Afdingen mag op deze Parijse markt. Het spel van het afdingen is een belevenis op zich en levert Diverse vaste planten Keuze uit diverse'' soorten vaste planten met vrolijk gekleurde*^ bloemen zoals: salvia, astilbe en coreopsis. Potmaat 23 cm. Per stuk van €7,99 «au f Bert Foppen o o o Cup wordt in emationale ijs- geëxperimen- 'cheidsrechters c in Till traal kwa Voor veel Tilburgers is bakker De Man aan de Veldhovenring een begrip. Al sinds 1898 staan de bakkerij en de winkel garant voor goede kwaliteit brood en gebak. Harrie, José en Bart de Man en hun medewerkers heb ben de zaak, die door hun vader werd opgericht, naderhand ver der uitgebreid. Directeur Henk Hille verlaat aan het einde van dit jaar de Nederlandse Ijshockey Bond (NIJB). Hille is directeur van deze bond sinds 1997. Daarvoor was hij twee jaar top sportcoördinator bij de NIJB. e stemden 21 en waren e Tuincentrum Groenrijk Tilburg Jaarlijks telt het open toernooi van hoofdsponsor van het open ten- actieve tennissers uit de reghTlfa nistoemooi van tennisvereniging toernooi wordt gehouden van 28 Loon op Zand. Dit toernooi staat juli tot en met 5 augustus. Er kan h bekend om zijn gezelligheid en diverse onderdelen worden inge- sfeer. De organisatie doet er dan schreven in de speelsterktes 3 t/n ook alles aan om het spelers én 8. Het complex van 'r-1' supporters zo veel mogelijk naar de zin te maken. Hoofdsponsor Groenrijk Tilburg biedt de moge lijkheid om dat nog beter te kunnen doen. -j..jeugdige talent Niek Kuy venhoven de bijna-dam 32-28 41- 36 34-30 40x7 Zwart counterde nog met 19-23 waar op wit nog geen dam kan halen. 43-38 13-18 en bijna had wit nu 7-2 gespeeld, maar zag plotseling het licht: na 7-2? 23-28 33x4 15-20 4x31 20-25 2x30 25x41 36x47 26x37 en niet wit maar zwart heeft winstkan sen. Bij het Openlucht Duwo Damtoemooi in Delft heeft Alexander Schwarzman zijn kwaliteiten nog eens onderstreept door met voorsprong het sneldamtoer- nooi te winnen. Wij weten nog dat hij in zijn beginperiode zulks ook bij TDV op een dinsdagavond presteerde (met ondergetekende als tweede), 's Anderdaags speelde hij uit zijn hoofd mijn partij tegen hem nog eens na, inclusief mijn blunder natuurlijk. De meeste spelers zijn in voorberei ding voor de Nijmegen Open, dat wederom het Predikaat Open Kampi oenschap van Nederland heeft gekre gen. Voor de 55-plussers een nieuwe gelegenheid om een Nederlandse titel te bemachtigen in hun klasse. gegaan en de voorverkoopadressen zijn te vinden op www.taxandria.nl. Zwarte band Afgelopen zaterdag is Janneke van ermeerpublie den Dungen van T.N.T./SPIO loop. Het eersi geslaagd voor het examen zwarte band taekwondo. De stijlvormen, een van de zwaardere onderdelen, werden keurig gelopen. De stapsparring ei? zelfverdediging werden met partner Kimberley Nieuwenhuizen fel uitge voerd. Tot slot werden drie houten planken doorgetrapt en de Koreaans- Nederlandse theorie voldoende beant woord. Naast het behalen van deze mijlpaal vergroot dit haar kans op EK-deelname. De Europese richtlij nen- schrijven voor dat deelnemers minimaal de zwarte band moeten bezitten in plaats van de rode band met zwarte slip. Het EK-junioren vindt in oktober plaats in Baku (Azer beidzjan). Were Di Beach Afgelopen weekend werd de eredivi sie beachvolleybal gespeeld op Ame land. Zowel bij de dames als bij de heren wist een team van Were Di Beach Tilburg met de winst aan de haal te gaan. En dat na het ook al suc cesvol verlopen le divisie toernooi, dat afgelopen zaterdag werd georgani seerd op de velden van Were Di Beach Tilburg en waar een ander Were Di team -Martijn Musters en Rowan van Vreede- knap 2e werd bij de heren. In de finale van de eredivisie versloe gen Daniëlle Remmers en Michelle Stiekema hun tegenstanders Bouw- knegt/Maltha met 2-1 (23-21, 15-21, 15-8). Hiermee behaalden ze hun tweede eredivisietitel dit seizoen. Bij de heren won het duo Daan Spijkers en Niels van de Sande met 2-0 (26-24, 21-18) van het duo de Kogel/Rade- maker. Voor Daan en Niels is het hun eerste toemooioverwinning dit sei zoen. heen bromfietscertificaat). Ook als je een autorijbewijs hebt of hebt gehad, mag je in een brommobiel rijden. Brommobielen zijn met 1 op 30 (diesel) zuinig in het gebruik. Bezitters betalen geen motorrijtui genbelasting. Ook op andere dan boven genoem de onderdelen scoorde de Crossline uitstekend in de test. “De Aixam start alleen in z'n vrij en dat is veilig. Bij het stationair lopen schudt hij niet erg en remmen gaat beter dan bij de concurrenten. De Aixam stuurt licht en heeft het beste veer- comfort van alle geteste modellen. In combinatie met de fijne stoelen Aixam tot de meeste brommobiel.' informatie: Automobielbedrijf S, De Slof 1 in Dongen; tel. 371397. Het initiatii jaar van de dienden op college toer jaar kwame onlangs in was de raar meer dat et die dag ook het autovrij krijgen. Het raadsvoorst Tijdens de aantal toezr met Person, september^ zijn. Buurt een passet vallen onder de bouw-CAO omen met een bedrijfswagen het juiste gereedschap naar u toe. Het bedrijf is van mening dat dit de beste manier is om kwaliteit te waarborgen en staat garant voor ---Qale jnzet ilmond vierde op 9 juni rig bestaan. Een mooie 1 opis.Met vestiging in ervice uitge- de regio Til- Kijk voor meer vebsite ww.Sei- v 8880-500500. yj)e autovrijr wijzen dat z baar vervoe 16 septemb het gebied Veldhovend Schouwburg 11.00 tot 19 de hulpdien blijft die dai vervoer in T allerlei leuk. wel b betreft puter. 24 en nu 37-31 26x4 30x26! (wie denkt 50x17 27-21;- 25x34 We hebben nog een diagram voor u, waarbij twee dammen van de t< stander achtereenvolgens verdwi tussen bakker en klant Het is daarom niet vreemd, dat als iemand niet goed ter been is Bart het brood gewoon af wist te leveren aan de keukentafel. Even kenmerkend in al die jaren was het niet aflatend gevoel voor humor en het optimisme van Bart de Man. "Gullie zult nog honger gaan leien en afvallen”, grapte hij deze week. In regen, sneeuw of tropische zon, De Man ging onverstoord langs zijn klanten. Zij wisten dat ze op hem konden rekenen, evenals de hondjes die nooit tevergeefs op een stukje eierkoek of sneetje brood zaten te wachten. Nadat Bart de Man stopt met deze bijzondere dienstverlening, gaat eind juli ook de winkel aan de Veldhoven- ring haar deuren sluiten. De vele zaterdag 7 vaste klanten zullen hun "Bakker de Man" ongetwijfeld gaan missen. spri werpt staan van Chaamloop De Chaamloop verplaatst start en finish van het evenement weer naar de Sum dorpskern. Zo hoopt de organisatie dat buur -komt naar (je chaam- .__rsrste startschot voor de 20e loop wordt op zaterdag 7 juli gegeven om 18.00 uur. Aan de loopwedstrijden :rden kunnen wedstrijdatleten en recreatie- en de ve lopers meedoen op de 5 en 10 kilo- irtner meter. Tevens gaat er speciaal aan dacht uit naar de jeugd met de kinder- lopen. Deelnemers kunnen zich inschrijven via www.chaamloop.nl. Na-inschrijving vindt plaats in sport- cafe de Loco. tevens een kwalificatiewedstrijd voor het wereldkampioenschap in deze discipline, dat in 2008 zal plaatsvinden in het Gelderse Beesd. Dit feit en de goede reputatie van Menwedstrijd Tilburg zijn de belangrijkste redenen, waarom I van de middag zullen de win- wereldtopper Ijsbrand Chardon in augustus weer acte de presence zal geven bij Stalhouderij Bien Venue. Goede reputatie Het betekent dat het evenement vijf keer met het Nedei Een belangrijke meerwaarde voor naast de professionele uitstraling drie maal (1988, 1992 het evenement is dat tijdens dl van de nieuwe hoofdsponsor Start komende Menwedstrijd Tilburg de People Professionals ook kan reke- nationale kampioenschappen enkel- nen op een van de meest aanspre- span, tweespan en vierspan voor kende en professionele deelnemers, pony's plaatsvinden. Verder is de die de organisatie zich maar kan wedstrijd voor vierspanpaarden wensen. DONDERDAG 5 JULI 2007-PAGN|( De zomervakanties naderen, maar dit maal zullen we vanwege de vele voor radige stof, ook vanwege het onlangs gehouden WK, doorgaan met de dam- rubriek, uitgezonderd de weken dat de Koerier zelf niet uitkomt. Het eerste diagram is een juweeltje van damkunst en dat ik deze Alexan der, i.p.v. Schwarzman op nummer 1 had gezet kunt u na dit spektakelstuk begrijpen. Zeer waarschijnlijk :ft het een zelfstudie (tegen com- rter, gekocht in Holland); 39-33! 20- ”6x48; 28-23 19x50; ikt daar nu aan?) 16x27 32x34 48x30; Taxandria-Feyenoord Op zaterdag 14 juli speelt het eerste elftal van RKSV Taxandria een vriendschappelijke wedstrijd tegen Feyenoord. De wedstrijd begint om 14.30 uur en zal worden gespeeld op Sportpark 'Gemullehoeken' aan de Vennelaan in Oisterwijk. Feyenoord is zich duchtig aan het versterken en gaat naar verwachting weer meespe len om de landstitel. Roy Makaay, Giovanni van Bronckhorst, Tim de Cler en Kevin Hofland zijn toegetre den tot Feyenoord 1 en gaan samen met o.a. Vlaar, Drenthe, Bruins en De Guzman voor het hoogst haalbare. De voorverkoop is op 6 juni van start Het deelnemersveld van Menwed strijd Tilburg begint duidelijk vorm te krijgen. Op dit moment zijn reeds 87 deelnemers bekend, die in de verschil lende disciplines tegen elkaar in het strijdperk treden. De samengestelde menwedstrijd zoals die in Tilburg wordt verreden bestaat uit de onderdelen dressuur, marathon en vaardigheid. Alle deelnemende aanspanningen, enkel-, twee- en spannen paarden of pony's en tanc aanspanningen, nemen deel aan alle drie de wedstrijdonderdelen. Op zaterdag 18 augustus wordt door elke aanspanning een dressuurproef verreden en aansluitend de vaardig- heidsproef. Een dag later wordt de spectaculaire marathon verreden. Aan het eind naars bekend zijn. Op zondag 8 juli dinsdag 10 juli on cultuurhistorische door het centrum van i leiding van een gids x kring De Kleine Meijerij. Op zondag is dit Yvonne van Bilsen en op dinsdag In de onderlinge competitie van Har- Karel van der Straaten. De wandeling derwijk nam het jeugdige talent Niek russen begint bij het oude Raadhuis aan de wijn- Lind en duurt ongeveer 2 uur. De kosten bedragen 3 euro per persoon. Onlangs werd bekend dat de Stich ting Bevordering Wedstrijdmen- sport en Apex Evenement en Sport- management er in zijn geslaagd, om een nieuwe hoofdsponsor te vinden voor Menwedstrijd Tilburg: arbeidsmarktintermediair Start People Professionals. Nu doet de organisatie ook op sportief gebied van zich spreken. Menwedstrijd Tilburg heeft namelijk de absolute top weten vast te leggen. De meest aansprekende deelnemer Is zonder enige twijfel wereldtopper Ijsbrand Chardon, die uit zal komen bij de vierspan paarden. De negende editie van Menwed strijd Tilburg wordt op zaterdag 18 en zondag 19 augustus a.s. gehou den op de terreinen van Stalhoude rij Bien Venue aan de Bredaseweg 525 in Tilburg. Appartem Met een z 'de raad op de bouw v Baroniebaj vrij gemaa naar de Dc Brommobiel Aixam Crossline komt als winnaar uit een test van het blad de Kampioen van de ANWB. "Dit karretje biedt het meeste veercom- fort, heeft de beste stoelen, een gemakkelijke instap en veel ruimte en dat alles voor een middenklasse- prijs", schrijft de ANWB in een persbericht. De kampioen onder wierp zes brommobielen aan uitge breide testen en kwam tot deze con clusie. De Crossline is te bewonde ren en zelf te testen bij Automobiel- niet bedrijf JE-ES in Dongen. Brommobielen kunnen mensen die niet kunnen of willen autorijden uit komst bieden. Een brommobiel moet op de rijbaan rijden en mag maakt dat de niet op het fietspad. De autoweg is comfortabele I taboe. Het voertuig mag maximaal Meerirf 45 km per uur en de bestuurder JE-ES, heeft het rijbewijs AM nodig (voor- 0162-3'/ Alweer zo'n dertig jaar geleden ging Bart de Man naast zijn werkzaamhe den als bakker ook de wijk in met het nu zo vertrouwde gele wagentje om brood te bezorgen bij de mensen thuis. Dat doet hij al die jaren met zijn zo kenmerkende opgewektheid, dat de mensen hem al die jaren graag zagen komen. Het is voor iedereen dan ook jammer, dat op juli a.s. afscheid genomen moet wor den van Bart en zijn maatje David. Die dag rijden zij hun laatste rit. Het betekent ook een afscheid van een vorm van dienstverlening, die niet veel meer voorkomt in deze moder ne tijd. Kenmerkend daarbij is niet alleen dat brood thuis werd bezorgd, maar ook dat altijd een praatje werd gemaakt aan de deur. Hierdoor is in al die jaren een hechte band gegroeid Op 22 juni was het dan zo v nieuwe vestiging voor Sei Rendova in Tilburg aan de Ring baan Zuid 251a. Seiber divisie Bouw en Interieur heeft inmiddels 130 vaklieden in vaste dienst. Rendova levert daarnaast de een optimale inzet. bouwplaatsondersteuning zodat Seiber Helmond vie~*- men een totaaloplossing kan bie- het 10-jarig 1 den voor de bouw. De organisatie mijlpaal waar men trots i levert niet zomaar handjes, maar de opening van een v personeel dat jarenlang ervaring Tilburg wordt de ser heeft op de bouw. Mensen die kie- breid naar klanten in c zen voor flexibiliteit en afwisse- 'burg en Breda. K:jL ling. informatie op website Alle timmerlieden werken in vaste ber.nl of bel met 0880-5 In zijn 10 jaar als directeur heeft Hille onder meer gewelkt aan het stroomlij nen van administratieve processen rond competities en ledenadministratie. De ijshockeybond was in 2001 de eerste sportbond die volledig "webbased" ging werken en is ook vandaag de dag op dat gebied nog een koploper en vervult daarin absoluut een voorbeeldfunctie. Henk Hille, dié de afgelopen jaren al regelmatig colleges gaf aan studenten van de opleiding Sport, Management en Ondernemen aan de Hogeschool van Amsterdam, gaat meer lesgeven en tevens promoveren. Zijn promotie onderzoek richt zich op de mogelijkhe den en onmogelijkheden van sportma nagement en sportmarketing bij het ver groten van de populariteit van sporten. In dit onderzoek is de ijshockeysport - zowel in verleden als in heden en zowel in Noord-Amerika als in Europa- het centrale onderwerp. Hille -gaat daar naast werken voor Kompsos B.V., een onderneming die "webbased" systemen voor sportbonden bouwt en onder meer de biljart-, darts-, honk- en softbal-, rngby- en ijshockeybond als klant heeft. Uiteraard betreurt de NIJB zijn vertrek, maar respecteert zijn keuze. Het komende halfjaar zal het bestuur van de NUB gaan gebruiken om te bepalen, hoe de organisatie na het vertrek van Hille moet worden ingericht wers Hawaiian en Tahitian Show, China Wind met leeuwendans en martial arts, Ben Haeart, Mambesak Papua's Dansgroup, Country Con nections Band en nog veel meer verrassingen. Zie voor meer infor matie website www.pasarmalama- sia.nl. stad in georganiseerd js- tot en met 23 j er weer veel a gramma zoals Iburg tennis, voet., vartet basketbal. Op zondag 1 juli was de feest kick-off op het Nassauplein in Noord. De grote finale van Summer Sports is op woensdag 8 augustus in het Westerpark. Tijdens de finale zorgt een DJ voor live muziek. De hele zomer is de Summer Sports bus 'on tour' door Tilburg. Zo is er tij dens de vakantie elke week wel iets te doen. Kijk op www.sportintil- burg.nl voor het complete program ma. cummer Sports is één van de vele Muurtsportactiviteiten in de Tilburg- se wijken. Het hele jaar door kun nen jongeren meedoen aan een breed sportaanbod bij hen om de hoek. Büurtsportwerkers vind je op pleinen en sportvelden in de wijk. Ze bieden professionele (sport)begeleiding aan de Tilt’ jeugd. De Buurtsporters zijn kenbaar aan hun blauw met sportkleren. Buurtsport is een ject van Sportbedrijf Tilburg, ont deel van de gemeente Tilburg. Op vrijdag 6, zaterdag 7 en zondag 8 juli vindt in het Beursgebouw Eindhoven de Pasar Malam Asia plaats. Een uitstapje in tropische sfeer in eigen land. Bezoekers kun nen terecht op vrijdag van 13.00- zaterdag van 13.00-23.00 i zondag van 12,00-20.00 uur. ïursgebóuw is komend week end weer het stralende middelpunt van alles wat oosters is en staat vol met stands met artikelen uit Aziati sche en andere tropische landen. Op het programma staan muziek, gew en culturele shows met diverse bands en artiesten uit binnen- en buitenland. Verder zijn er tientallen kraampjes met snacks en authentie ke Indonesische restaurants, waar lekkernijen worden bereid en nog veel meer. Het non-stop podiumprogramma biedt elke 20 minuten ander enter tainment. Als speciale gasten kun nen worden genoemd de Tante Lien Show, Dewi Mass uit Bali, Lucky Men Band, diverse Indonesische culturele danseressen, RPMJ Band, Nuansa Seni Indonesia, Pacific Flo- Op zondag 8 juli wordt een groot Parijs snuffel-paradijs georgani seerd op het parkeerterrein van wegrestaurant het Vliegveld te Gilze-Rijen. De Markt is geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Er staan 150 marktkramen opgesteld, waar particulieren hun overtollige huisraad te koop aanbieden voor een appel en een ei. Tussendoor kunt u even uitblazen en genieten hapje en een drankje op as. Op het terrein wordt middel van een disco ’d voor een extra gezellige Michelle de Bruijn vijfde Michelle de Bruijn van zwemvereni ging TRB-RES heeft in Dordrecht bij de Arena Jaatgang Finales, het NK voor Speedozwemmers, een vijfde plaats gehaald op de 100 meter vlin derslag. De Tilburgse steeg van de negende naar de vijfde plaats en zwom een tijd van 1.19.67. Team Noord Side wint straatvoetbalcompetitie Dinsdag 26 juni is de finale gespeeld van de stedelijke straatvoetbalcompe titie voor jongeren van 14 tot en met 21 jaar. De strijd ging tussen de teams Noord Side en Kroedoe, beiden uit West. Noord Side ging als overwin naar naar huis. Voorafgaand aan de finale zijn er in maart en april 11 speelrondes geweest met teams uit heel Tilburg. Het was de eerste editie van het toernooi, georganiseerd door Buurtsport van Sportbedrijf Tilburg. In voorafgaande jaren is er wel een stedelijke zaalvoetbalcompetitie gehouden, maar nog niet eerder een straatcompetitie. Naar aanleiding van het hoge niveau en de vele enthousi aste deelnemers gaat Buurtsport vol gend jaar door met de tweede editie van het toernooi. Imposant Venue van eigenaar en actief vier- IJsbrand Chardon behoort al een spanrijder Piet Voskens hebben de kwart eeuw tot de absolute wereldtop afgelopen jaren bewezen een uitste- bij het vierspanrijden. Al bij zijn eer- kende locatie voor Menwedstrijd Til- ste wereldkampioenschap in 1982 burg te zijn. Dat zal op 18 en 19 won hij een gouden teammedaille. In augustus niet anders zijn. Bien Venue de jaren daarna wist hij een imposan- beschikt over een mooi en sfeervol te verzameling hoofdprijzen en ander hoofdterrein, dat omzoomd is met eremetaal in de wacht te slepen. Char- oude beukenlanen. De dressuur- en don werd achtmaal wereldkampioen, vaardigheidsterreinen, alsmede de i..-i—, Nederlands team en zeven spectaculaire marathonhinder- .2 en 2002) indi- nissen - inclusief een brug en een flin- vidueel. Bovendien grossiert hij in ke waterbak - en de overige attracties nationale titels. Ook won Chardon bevinden zich op loopafstand van negen keer het prestigieuze CHIO van elkaar. Deze attracties bestaan o.a. uit Aken. een show, zandbak en luchtkuss" voor kinderen, een gezellige v .j.. De terreinen van Stalhouderij Bien proeverij en een strodorp. bovendien nog geld op ook. Deze zomerse periode zal u verleiden om leuke dingetjes aan te schaf fen om uw buitenplaats, tuin of serre gezellig aan te kleden. Zo kunt u o.a. tuinbeelden, zinken kuipen, bloempotten, vazen, man den en kleine meubelen tegenko men. Ook verzamelaars kunnen een en ander van hun gading vin den; legerattributen, 78 toerenpla ten, oude poppen, postzegels, munten en andere hebbedingetjes. Wegrestaurant Het Vliegveld» Gilze-Rijen is gelegen aan de rijksweg 25, de oude rijksweg tussen Tilburg en Breda. Voor meer informatie kunt u bellen mei nummer 0161-456291 ber een tweede ronde van de Conti- key voor landskampioenen. Voor de nental Cup, de Europa Cup ijshoc- eerste ronde is Nederlands kampi oen Destil Trappers vrijgesteld. In de tweede ronde, die in Tilburg wordt afgewerkt, ontmoet Trappers de teams Energija Elektrenai uit Litouwen, D.E. Dunaujvaros uit Hongarije en ATEK Kiev uit Oekral- Er zijn naast de Tilburgse poule nog vee andere poules met vier ploe gen. De drie groepswinnaars vormen samen met gastheer Grenoble uit Frankrijk de vier halve finalisten. Zij strijden op 16, 17 en 18 november om twee finaleplaatsen. De finale zal in het eerste weekend van het» volgend jaar worden gespeeld in de Van zondag 1 juli lot en met don- Letse hoofdstad Riga. Voor deze derdag 9 augustus kunnen Tilburgse finale ronde zijn het Russische AK jongeren weer meedoen met Sum- Bars Kazan en HC Riga 2000 auto- mer Sports. Verspreid over de hele matisch geplaatst. stad worden gratis sportactiviteiten Bij de Continental Cup wordt in georganiseerd voor jongeren van 12 Europa door de internationale ijs- tot en met 23 jaar. Ook dit jaar staan hockeyfederatie IIHF geëxperimen- er weer veel activiteiten op het pro- teerd met twee hoofdscheidsrechters gramma zoals panna voetbal, street en twee linesmen. Ook in Tilburg tennis, voetvolley, flag football en staat dus steeds een arbitr op het ijs. ent met

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 6