Werkt.nl I Brabant B Nét voor je zomervakantie een nieuwe topbaan bij de Rabobank voor als je terugkomt? h/Tecs vt Vacatures bij jou in de buurt 140 Teleadviseurs cntcc.nl I £XT2 DONDERDAG 5 JULI 2007 - PAGINA 15 ETILBURGSE KOERIER- per dag 1) HITACHI •S taring) iige baan jerd vedior www.vedior.nl Voor onze vestiging in DIESSEN zijn wij op zoek naar een: n balie kenni Marjolein www.rabobank.nl/werken nodigd vóór 17 juli a^. hun schnftelijke sollicitatie met Curriculum Vitae te richten aan: www.hitecs.nl PART OF STORK Het is tijd voor de Rabobank. 107 206 407 607 807 Partner Expert Boxer is jouw functie als iets, draagt de personele juse-Manager. arvoor natuurlijk ben je Je expertise Een commerciële en kwaliteitgerichte instelling; Een goede motivatie om je voor langere tijd te binden aan dë Rabobank; Minimaal mbo-4 diploma (of gelijkwaardig); Goede computervaardigheden; Een beschikbaarheid voor Topvang Plus tussen de 20 en 36 uur per week; Een beschikbaarheid voor Rabolijn tussen de 22 en 36 uur per week; Bereidheid om minimaal één avond per week en regelmatig op zaterdag te werken. Je functie Als teleadviseur Topvang Plus beantwoord je zowel service- als commerciële vragen van klanten van de lokale Rabobanken uit heel Nederland. Daarnaast ben je in staat verkoopkansen te herkennen en deze door te leiden naar de lokale bank of naar een collega van de Rabolijn. Als teleadviseur Rabolijn adviseer je de klant optimaal op het gebied van onze financiële producten zoals schadeverzekeringen, betaal- en spaarproducten. Verder denk je proactief met de klant mee om de klantbehoefte goed in beeld te brengen en indien mogelijk producten telefonisch te verkopen. Ben jij resultaat- en klantgericht? Zorg jij voor een goede klantbediening met als resultaat een hoge klanttevredenheid? Ga je voor het maximale commerciële resultaat? En wil je graag werkemvoor een populaire werkgever die ook nog eens vele doorgroeikansen biedt? Dan zijn wij op zoek naar jou! Het Klanten Contact Centrum (KCC) van Rabobank Nederland zoekt gemotiveerde, klantvriendelijke en commerciële medewerk(st)ers voor zowel Rabolijn (landelijke verkooplijn) als voor Topvang Plus (opvang telefoonverkeer van lokale Rabobanken in heel Nederland). Dit alles vindt plaats vanuit een modern, professioneel pand in hartje Tilburg, op loopafstand van het Centraal Station. Randstad Tilburg Vedior Tilburg Tempo Team Tilburg Start Tilburg Sparq Breda Adecco Tilburg Arbeidsvoorwaarden Een professionele en dynamische werkomgeving; Een marktconform salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring); Een gedegen startopleiding inclusief certificaten; Uitzicht op een arbeidscontract bij de Rabobank met een zeer compleet pakket arbeidsvoorwaarden; Doorgroeimogelijkheden binnen de Rabobank organisatie; En zeker niet onbelangrijk: een goede sfeer met hele leuke collega's! Bijzonderheden Rabobank investeert in de opleiding en verdere ontwikkeling van haar medewerk(st)ers. Tijdens de intensieve basisopleiding (vanaf begin september) krijg je kennis aangeboden, die dient als basis voor je verdere groei. Tijdens deze opleiding (3 tot 4 weken) is het noodzakelijk datje fulltime beschikbaar bent. Na het behalen van de benodigde certificaten en het opdoen van relevante werkervaring ben je in staat om door te groeien binnen het KCC of richting een job bij een Rabobank, bijvoorbeeld als adviseur Particulieren. Interesse? Neem dan contact op met één van onderstaande uitzendbureaus met wie wij intensief samënwerken. Zij kunnen je verderdnformeren over de twee functies en het KCC en je eventueel doorverwijzen naar één van onze recruiters. Als het uitzendbureau ook van mening is dat dit perfect bij jou past, dan vinden gesprekken bij het KCC plaats van medio juli tot medio augustus. Zorg jij als gasturbinetechnicus voor het onderhoud van Pratt Whitney motoren van een Fokker 50? Dan is het developmenttraject 'gasturbinetechnicus' van HiTecs geschikt voor jou. Middels dit traject ontwikkel jij jezelf op een praktische en snelle manier naar de functie van gasturbinetechnicus. Gedurende twee jaarvolg je een erkende avond- oplelding en werk je ondertussen bij een bedrijf gespecialiseerd in gasturbine- onderhoud. Dit bedrijf, Standard Aero in Tilburg, zorgt voor een afwisselende eh technisch uitdagende werkomgeving waar jij je kennis verbreedt samen met je technische vaardigheden. Ondertussen werk je via de opleiding twee avonden per week aan een verdieping van je vakkennis. Na een succesvolle afronding van het traject ben je gekwalificeerd gasturbinetechni cus. In deze functie kun jij je met interne bedrijfscursussen binnen Standard Aero verder bekwamen tot specialist van motorensecties binnen het motorenrevisieproces. Een interessant beroep met een goed toekomstperspectief, want er Is nu en in de toekomst een grote vraag naar vakmensen van dit kaliber (013) 532 27 50 (013) 536 40 27 (013) 543 60 91 (013)532 44 44 (076) 522 55 80 (013) 583 33 33 ONDERHOUDSTECHNICUS WORDEN BU HITECS Ben jij een technicus MBO-hiveau 3 die meer uit zijn carrière wil halen? Wil je meer praktijkervaring opdoen in de Aerospace-industrie en ondertussen je vakkennis vergroten door middel van een gerichte opleiding? En ook nog eens gewoon doorbetaald worden? INTERESSE? Is onderhoudstechnlcus bij HiTecs worden echt iets voor jou? Kijk dan op www.hitecscareers.nl voor meer informatie. Je kunt daar ook direct solliciteren. Heb je nog vragen? Bel dan metOnno Wolkenfeit Resource Manager (06-51512581) of Eline Vredenduin, Resource Manager (06-12235182). Inge of Kanen Corina of Tjarve Marleen of Monique Killy of Daniël Fieke of Bernard I? Aarzel dan niet f DHL t.a.v. Nienke Voor alle drie de functies bieden wij een goed salaris, gunstige secun daire arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsmogelijkheden en een prettige werksfeer in een hecht team. is aangewezen ollega’s die ook 1 naken. t te komen. I PEUGEOT Rabobank Vingerhoets Diessen ta-v. Dhr. H.Vingerhoets Postbus 5,5087 ZG Diessen directie@vingerhoets.peugeotnl ten transporteren I achtruckers. Je I jaat? Des te beter, m van Nederlands aropjewilt lever i. Helemaal zoa lust Life Vingerhoets Automobielbedrijven B.V. Diessen Julianastraat 36 Oisterwijk Sprendlingenstraat Tilburg Kraaivenstraat 26 Waalwijk Tuinstraat 22a www.vingerhoets.nl JE VOELT JE LEKKERDER IN EEN PEUGEOT 1 Iséénvan deze banen dé baan voor jou? Kom langs of bel met onze vestiging. Tel. 0162 45 28 24 I vestiging.OO720vedior.nl 2292 JB Wateringen of info@catec.nl Vingerhoets Tilbcwg ta.v. Dhr.J. Buylinckx Postbus 1246,5004 BE Tilburg directie@vingerhoets.tilburg.peugeotnl Vingerhoets Automobielbedrijven heeft, door ruim 87 jaar kwaliteit hoog in het vaandel te houden, een regionale reputatie in Midden- Brabant opgebouwd op het gebied van de particuliere en zakelijke dienstverlening in de autobranche wat betreft de levering van auto’s en onderdelen, leasing, schadeafwikkeling en onderhoud. Een persoonlijke benadering staat steeds voorop. NDERDAG 5 JULI 2007 - 5087 BB tel.(013) 504 12 13 35 5061 KM tel.(013) 528 24 29 5048 AB tel.(013) 463 43 55 5144 NT tel.(0416) 33 45 83 207 307 Hitachi Construction Machinery (Europe) N.V. te Oosterhout produceert en verkoopt grondverzetmachines zoals minigraafmachines, graafmachines, rupskranen en de bijbehorende onderdelen. Assembly Worker A Mini Factory Het zelfstandig assembleren van graafmachines aan de hand van de detailplanning en onderdelenlijst. Je hebt Its niveau met kennis van hydrauliek en mechanische systemen. Salaris: 1737,00 - 2211,00. Parts Sales Marketing Worker net geven van ondersteuning op het gebied van marketing op de afdeling Parts Sales Marketing en het uitwerken van analyses. Je hebt mbo+/hbo niveau en een cijfer matige achtergrond. Kennis van Access is een must. Salaris: 1815,00 - 2514,00. De manier waarop je wilt leven, bepaalt ook hoe je wilt werken. Helemaal zoals jij het wilt. Want daar draait het om: om jou. Om je kansen, mogelijkheden, drijfveren en ambities. En daar maken we graag samen werk van. Bijvoorbeeld in één van onderstaande functies. jonge, enthousiaste: LEERLING-MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Een veelzijdige baan met opleidingsmogelijkheden. Je verzorgt de inkomende en uitgaande stroom van onderdelen. Tevens zorg je voor een correcte administratieve verwerking. Het is dus belangrijk dat je goed met een computer overweg kunt. Verder ben je accuraat, stressbestendig en klant- en servicegericht Autotechnisch inzicht is een pré. Voor onze vestiging in TILBURG zijn wij op zoek naar een: •WERKPLAATSRECEPTIONIST M/V Een veelzijdige, drukke maar ook zeer uitdagende fulltime baan. Je draagt zorg voor alle voorkomende receptie- en administratieve werkzaamheden en bezit verantwoordelijkheidsgevoel. Je kunt goed omgaan met telefoon- en balieklanteh. Opleidingsniveau minimaal MBO met kennis van MS-Office. Autotechnisch inzicht is een pré. •TELEFONIST M/V Een fulltime baan waarbij klantvriendelijkheid vereiste nummer I is. Je bent verantwoordelijk voor al het binnenkomende en uitgaande telefoonverkeer. Verder verricht je diverse administratieve werk zaamheden. Je bent accuraat en je kunt goed met klanten omgaan. Je bent hét visitekaartje van ons bedrijf. Opleidingsniveau minimaal MBO met kennis van MS-Office. -net meet- en it management en >en wij de juiste baan

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 15