J Pir Werkt.nl dit I Brabant I Brabant Werkt.nl Telefoniste/receptioniste 50" Innovatie B. V. BIRKENSTI www.amarant.nl JB Gebr. Vullings Opel Binnendienstmedewerker r tempo-team tempo-team WIJLHUIZEN BW Voorzitter van de patiëntenraad ïij^ --il en een Lid van de patiëntenraad DE TILBURGSE KOERIER Vorkheftruckchauffeur m/v Meubelmaker/lnterieurbouwer www. the-knowledgenl Contact Centers Operators m/v Voor meer informatie over Amarant kunt u kijken op: Machinebediende m/v Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Daan Wij bieden een gezellige en unieke werksfeer. Beukenstraac Zo werkt heil www.tempo-team.nl PERSOONLIJK BEGELEIDER WONEN (18 uur) BEGELEIDER WONEN (18 uur) jij bouwt mee. Schouwburgring in dienst van mensen met een beperking Zo werkt het. www.tempo~team.nl Een sterk merk, een sterk team, Ben jij ook stapel op stapelen? Via dt SUPER VERKOPERS INBOUND/ KLANTENSERVICE MEDEWERKERS m/v Werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van telefoontjes. I voor een bestellijn voor consumenten, en het beantwoorden van calls voor de klantenservice. Zwart, zilver, Tegen inlevei advertentie v Wegens enorme groei binnen onze onderneming zijn wij op zoek naar de volgende kandidaat. Functieomschrijving: In deze functie wordt van u verwacht dat u zelfstandig een hoogwaardig niveau interieur kunt vervaardigen. Voor de maanden juni, juli en augustus is Coca-Cola Enterprises Nederland B.V. op zoek naar meerdere machinebediende. Na een korte inwerkperiode ga je de Ope rator assisteren bij diverse werkzaamheden. Voor deze afwisselende baan is het van belang dat je geen vakantieplannen hebt, de Nederlandse taal beheerst en geen bezwaar hebt tegen het werken in twee- of drie-ploegen. Ervaring in een soortge lijke functie is een voorwaarde. Bij aanvang van de werkzaamheden krijg je direct een contract bij Tempo-Team Werknet en biedt Coca Cola Enterprises Nederland B.V. je, naast een zeer goed salaris, een praktijkopleiding aan. Neem voordat je lang skomt, telefonisch contact op met onderstaande vestiging. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in Dongen, Eindsestraat 137 of bel Anja, Marion of Bianca 013 579 90 06, www.tempo-team.nl. Binnen het productieproces ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig instellen, bedienen, bijregelen van de procesapparatuur inclusief het oplossen van storingen, dagelijks onderhoud en het uitvoeren van controles. Bij Coca-Cola Enterprises krijg je een opleidingstraject aangeboden zodat jij je zo goed mogelijk kan ontwikkelen. Voor deze functie heb je een mbo werk- en denkniveau en ervaring in een pro- ductie-omgevihg (SAP-ervaring is een pre). Je hebt geen bezwaar tegen het werken in twee- of drie-ploegen en je beheerst de Nederlandse taal. Bij aanvang van de werkzaamheden krijg je direct een contract bij Tempo-Team Werknet en biedt Coca-Cola Enterprises, naast een zeer goed salaris, je volop mogelijkheden om je ambities te ontwikkelen. Neem voordat je langskomt, telefonisch contact op met onderstaande vestiging. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in Dongen, Eindsestraat 137 of bel Anja, Marion of Bianca 013 579 90 06, www.tempo-team.nl. Informatie: Voor meer informatie over de functie en de werkzaamheden kan contact worden op genomen met Bernadette van Dooren, clustermanager: 013-4582779 of mobiel 06-51863508. Je bent verantwoordelijk voor het laden en lossen van vrachtwagens, orderpicken en/of de bevoorrading van verschillende afde lingen. Ervaring in het rijden met dubbele Wij zoeken medewerkers meteerrgoedeen vriendelijke telefoonstem, een commerci Ie instelling en computerervaring. Wij zoeken mensen voor: - Weekenden - maandag t/m vrijdag - combinatie van bovenstaande. WIJ FELIC MEI Uw sollicitatie voorzien van cv, binnen 14 dagen te richten aan: Stala Innovatie b.v. T.a.v. afdeling personeelszaken Bielzenspoor 2 5131 PJ ALPHEN 013-5082381 lnfo@stala-innovatie.nl www.stala-innovatie.nl in een kindvriendeli naar zelfstandighek Zoekt enthousiaste: ELEKTROMONTEURS INSTALLATIEMONTEURS CONSTRUCTIEBANKWERKERS MECHANISCH MONTEURS LOODGIETERS LASSERS Goede verdiensten, gereedschap en volop opleidingsmogelijkheden! Interesse? Bel: 013-5801301 of mail naar:a.v.vugt@ditgroup.nl werknet Website: www.lsscontactcenters.nl ISS Contact Centers, Europark 24, 4904 SX OOSTERHOUT REACHTRUCKCHAUFFEUR 14 ploegen HEFTRUCKCHAUFFEUR 5 ploegen en dagdienst werknet 2348,- minimaal the Knowledge ALLROUND MAGAZIJNMEDEWEI MET HEF- EN REACHTRUCK dagdienst Twee Steden ziekenhuis zorgzaam professioneel Enterprises Nederland B.V. Vereisten: Kennis van truck en trailer is een pré Leeftijd 18 t/m 40 jaar In het bezit van rijbewijs B Je weet van aanpakken is op zoek naar een Heb jij een goede telefoonstem, ben je klantvriendelijk, representatief en ben je bereid om op vrijdag en tijdens vakanties te werken? Dan ben jij de kandidaat die wij zoeken bij Gebr. Vullings Opel Tilburg. Bel voor een afspraak of verdere informatie met tel. 013-4680468. Vragen naar Veronica Galema. Enterprises Nederland B.V. Reageer snel naar Sief' c.v. op SietskeOKolibrii Acquisitie n.a.v. deze adv Coca-Cola Enterprises Nederland produceert, distribueert en verkoopt o.a. de frisdrankmerken Coca-Cola, Splash, Fanta, Aquarius, Sprite en Nesten. Vanuit de locatie in Dongen is de distributie en productie centraal georganiseerd. Dankzij een groeiende omzet zijn wij voor de locatie Dongen op zoek naar operators en heftruckchauffeurs met een sterk teamgevoel, een grote betrokkenheid en de wil om te investeren in de eigen ontwikkeling. Want voor iedereen binnen Coca- Cola geldt; jij maakt de Coca-Cola. per email Voor meer informatie zie: www. wijl huizen, com. Voor deze vacature kunt u uw sollicitatie l naar Wijlhuizen BV, t.a.v. Dhr.H.Erkens, F Wij bieden: Een veelzijdige uitdagende baan met toekomst perspectief Een passend salaris en zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een ongedwongen sfeer in een enthousiast team. ontvangen een oeding. Wij bieden: De functie van persoonlijk begeleider wonen is ingedeeld in FWG 40, minimaal 1587,- en maximaal c oiaö per maand bij een fulltime dienstverband. De functie begeleider wonen is ingedeeld in FWG 35, 1429,- en maximaal 2182,- bij een fulltime dienstverband. Vanwege de nieuwe invulling van de woonvoorziening in Riel zijn wij op zoek naar lepels en vloeistoffen is een pre.Tevensbe» je in het bezit van een geldig heftruckcertj caat. Het werk is in drie- of vierploegen- dienst. Enige bekendheid met SAP is I gewenst. Kom langs bij Tempo-Team Werknet in I '1 Dongen, Eindsestraat 137 of bel Anja, I Bianca, Marion 013 579 90 06, ww.tempor team.nl. Wij bieden: Een afwisselende en uit persoonlijke orrtwikkelin siaste collega’s. Uitzend bureau van het Jaar I 2006 Kolibrie Horeca Payn Is ter uitbreiding van Unit op zoek naar Administrat voor 40 uur per week e brief voorzien van c.v. bij voorkeur mailen naar xawanmd sturen Postbus 5060, 6802 EB Arnhem. Deze functie bestaat uit magazijn en telefonische verkoop werkzaamheden: Als magazijnmedewerker verwerk je In- en uitgaande goederen, en als verkoper binnendienst verkoop je truck 8 traileronderdelen leiding van de vestigingsleider aan onze klanten in de regio. Technical Senrices ALLROUND MAGAZIJNMEDEWER1 MET HOOGBOUWTRUCK dagdienst geschakelde woning in een kindvriendelijke wijk in Riel. i jongeren die getraind worden naar zelfstandigheid. Op nr. 26 zijn we per mei gestart De woningen zijn door middel van een tussendeur met elkaar verbonden. Verder wordt ambulante zorg geboden aan mensen die elders in Riel wonen. Niveau cliënten: de natig verstandelijk beperkte kinderen met een stoornis in het autistisch spectrum en cliënten: 7 tot 19 jaar. Bijkomende handicaps: autisme. een toonaangevende leverancier van truck trailerdeien met 7 vestigingen en 80 medewerkers, heeft onderstaande vacature voor haar nog nieuw te openen vestiging te Tilburg: Ontwerpt en vervaardigt een breed pakket maatwerk interieurs, is toonaan gevend in de humane en veterinaire gezondheidszorg en interieurs voor projecten en particulieren. Wij zijn op zoek naar spontane, sales en service gerichte collegalls die ons team willen komen versterken. Wij bieden Voor deze functie bieden wij een salaris passend bij het niveau van de func tie. De CAO voor de Meubel- en Meubileringsbedrijven is van toepassing. Functie-eisen: Opleiding meubelmaker/interieurbouwer. Ervaring in het zelfstandig vervaardigen van maatwerk interieurs zoals o.a. hoogwaardige balies etc. Gevoel voor kwaliteit en verantwoordelijkheid, geen 8 tot 5 mentaliteit. In het bezit van rijbewijs B Wij vragen: je beschikt over een M doorzettingsvermogen ben je stressbestendig k De functie: ■I Je voert zelfstandig de Hl zorg je voor de juistheic alle benodigde documei en ziekteverzuim. Je fui aanspreekpunt voor vra verantwoordelijk voor d hierbij zorg voor een of ning. Vacatures bij jou in de buurt DONDERDAGWMEI2oo7.PAGh TI|_B(jRGSE KOERIER - 50 ROL Amarant verleent zorg aan ongeveer 3500 mensen met een verstandelijke beperking in Midden- en West-Brabant. Op basis van individuele zorgvragen van cliënspecialistische hulp op het gebied van bijvoorbeeld autisme. In totaal werken ruim 3500 medewerkers aan de zorg en begeleiding van de cliënten waarbij aan begrippen als emancipatie en zelfbeschikking invulling wordt gegeven. De Meijerij 24-26 te Riel is een Op nr. 24 wonen LVG j met een kindergroep, f er vanuit de Meijerij an doelgroep betreft matic PDD-NOS. Leeftijd c Bij ruime ervaring of verlopen certificaat is behalen van zertificaat mogelijk Bel snel 013 5358476 De functie: Zowel de persoonlijk begeleider als de begeleider ondersteunen de kinderen bij hun dagelijkse activiteiten en de ADL. De persoonlijk begeleider echter is verantwoordelijk voor het maken en de uitvoering van een aantal persoonlijk plannen. Daarnaast hebben beide functionarissen taken bij het informeren van ouders, het overleggen met collega's, gedragsdeskundige en dagopvang. Beide zijn verantwoordelijk voor heldere rapportage en dossiervorming. Uiteraard worden binnen het team ook een aantal taken verdeeld die niet direct met de begeleiding van de cliënt te maken hebben. Binnen de Meijerij wordt gewerkt met 24 uur bezetting in onregelmatige diensten, dus ook slaapdiensten, weekenden en feestdagen. Je schriftelijke sollicitatie, aangevuld met CV kun je uiterlijk tot 21 mei a.s. richten aan Amarant t.a.v. M. van Steensel, onder vermelding van vacaturenummer 07/010, Bredaseweg 375, 5037 LD te Tilburg of per email m.v.steensel@amarant.nl. Piet Klerkx is op t met haar meubelbc en Duiven. Tot de Woonexpress, Keul vormen, een fanta Het TtveeSteden ziekenhuis is op zoek naar een Belangrijke gegevens hetTweeSteden ziekenhuis. Daarnaast bent De patiëntenraad van het TweeSteden u woonachtig in de regio Midden-Brabant. ziekenhuis bestaat uit 7 onafhankelijke leden, dat wil zeggen dat deze niet bestuur lijk of beroepshalve aan het ziekenhuis verbonden zijn. Gestreefd wordt naar een zodanige samenstelling dat de patiënten raad recht doet aan de functie die het T— eeSteden ziekenhuis in de regio vervult. Via deze raad kunnen patiënten meespreken over het beleid van het ziekenhuis. De raad komt circa 10x per jaar in vergadering bij een. Het lidmaatschap zal ongeveer een dag per maand in beslag nemen. Ff beschikbaarheid is wenselijk. Functie-eisen Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van U heeft bestuurlijk inzicht, belangstelling een curriculum vitae kunt u binnen vooren/of ervaring met de ziekenhuiszorg, 2 weken na het verschijnen van deze een relevant sociaal netwerk en een advertentie richten aart het TweeSteden constructieve opstelling. U heeft geen ziekenhuis, t.a.v. de raad van bestuur, nstrijdige (zakelijke of persoonlijke) Postbus 90107, 5000 LA Tilburg. ngen en geen zakelijke binding met Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Informeren of solliciteren? Voor nadere informatie of voor het aanvragen van een informatiemap met het reglement van de patiëntenraad, kunt u contact opnemen met mr. A.L.J. van Dooremalen, secretaris raad van bestuur, -lexibele telefoon (013) 4655202 of surf naar www.tweestedenziekenhuis.nl Wij vragen: Een relevante HBO opleiding, bij voorkeur gericht op de zorg aan kinderen (met een handicap). Deskundigheid op het gebied van autisme en aanverwante stoornissen is noodzakelijk. Tenminste 2 jaren ervaring in de zorg aan de beschreven doelgroep. A rbeidsvoorwaarden De voorzitter en leden c bescheiden onkostenvergoe Het TweeSteden ziekenhuis is een regionaal algemeen opleidingsziekenhuis met een breed zorgaanbod in Tilburg en Waalwijk. Het ziekenhuis kent de volgende speerpunten: moeder kind, oncologie, cardiovasculaire zorg en de zorg voor de oudere patiënt. Het verzorgings gebied van het ziekenhuis telt ongeveer 190.000 adherente inwoners. Het ziekenhuis beschikt over ruim 500 bedden. Er zijn meer dan 2.200 medewerkers werkzaam, waaronder 135 medisch specialisten. HetTweeSteden ziekenhuis is geaffilieerd met het UMC St. Radboud te Nijmegen en heeft opleidingsbevoegdheid voor de specialismen cardiologie, chirurgie, interne geneeskunde, klinische geriatrie, gynaecologie/obstetrie, neurologie, psychiatrie, klinische farmacie, klinische psychologie en algemene klinische fysica. 'Je bent geschikt voor deze functie als je deskundig bent in het structureren van een veilige, vertrouwde woonomgeving om van daaruit de uitdaging aan te gaan gericht op de ontwikkeling van het kind in al zijn facetten. Daarvoor is nodig dat je een uitermate stabiele persoonlijkheid bezit en een scherp oog hebt voor detail. Daardoor kun je je inleven in de kinderen en hun ouders en overdragen wat in belang van het kind is. Bovendien kun je geconcentreerd en methodisch werken. Om in de hectiek van alledag de structuur, veiligheid en ondersteuningsvragen van de cliënten centraal te kunnen houden maak je gebruik van open en constructieve communicatie en een gezonde dosis humor. Wil je meer weten? Stel je vragen Telefonisch dagelijks van 13.00 -16.00 uur op nummer 06-22616207 Mail je vraag naar vacature@isscontactcenters.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 24