na E-ÜGemeente n i e u ws X - Fiets kwijt? I Verwijderde fietsen naar Telegraaf straat Groen gesnoeid in Dongevallei College: windmolens bij stortplaats afval Spinder FIETSENDEPOT [sTiTg] Mm Tips voor carnavalsvakantie ■ai de tilburgse kc Onde geme Ide rom Adressen, openingstijden: zie colofon. I W Stortplaats Spinder. (Foto team Media gemeente Tilburg) Het Wagnerple se eik Beschikkingen eik in Stads-WV Tilburg .Alle jlder. www. til burg, nl/informatiecentrum Algemene informatie Nieuws (Foto team Media gemeente Tilburg) Groepsontvangsten Nieuwkomerspakketten Postbus 51 Talloze brochures Subsidieaanvragen 2008 Bestemmingsplannen Kapvergunningen Kennisgeving Wet bodembescherming (Wbb) Wet milieubeheer Algemene Wet Bestuursrech Vierduizend ontvangen t staan vrage gemeentelij veel bewom beter op hei 1 suikeres- vergun- Telegraafstraat 31C minder- Iburg. DE TILBURGSE KOERIER--- DONDERDAG 22 FEBRUARI 2007 - PAGH«| Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg procedu- ling- e verle- - on- 23 februari oor inspraak iformatie- innen i ar bij het col- uders is in- n plantsoen 07/2292. i plantsoen gunningnum- In week 8 hebben burgemeester en wethou ders de volgende kapvergunningen ver- Verkooppunt Berkel-Enschot Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 533 14 87. Openingstijden verkc ma 13-18 uur, di t/m d vr 9-20 uur, za 9-17 uu in 13, 1 berk in achtertuin en >ortuin; vergunningnummer de Afdeling best Raad van State. 1 ‘s-Gravenhage. Voor meer informatie. Binnenstadshuis 013 464 II 40 Het college wil zes windmolens laten aanieggen bij de afvalstort- plaats Spinder tussen Tilburg en Loon op Zand. Energieleverancier Essent Wind wil het project uitvoeren. Ongeveer 10 procent van de Tilburgse huishoudens kan door de windmolens duurzame energie krijgen. de Nc_ dhoekrin lakt voor jemeente t tot 3,5 meter, vanuit de Noo fietspad aan d Spoorlaan naa Noordhoekrin niet mag. Doo verkeer mogel gemeente dez De werkzaaml begonnen en BERKEL-ENSCHOT 1. Torenhoekstraat 19, 1 conifeer in zij tuin; vergunningnummer 5918/07. 2. Tobias Asserlaan 23, 1 Hollandse eik i voortuin; vergunningnummer 5919/07. ikelwilg in 5909/07. in achter- 0/07. conifeer in voor- er 5911/07. -- kersenboom na dezv. ner 5912/07. en dient ten tr 39, 1 eik in achter- schrijving var :r 5913/07. bezwaar is gei fijnspar in achter- het bezwaar ner 5914/07. ningenrecht tui bestuurs Breda, eer ning worden ingedi zoek kan pas worde zwaarsch.;.', kapve-1 gemaak. j king aan de termijn van lege van bur gediei 1 lopige ♦4- Onderstaande zaken (vergunningen Wet mi- en^elïinge^SJ^rHggen'gedurende'de'" openingstijden ter inzage in de Stadswinkel Centrum aan het Stadhuisplein 128, ingang u“ het Paleis, Tilburg. Voor vragen, bel het n Milieu telefoon 013-5429074. Beschikking op grond van artikel 29, 37 en 39 Wbb Bij het college van de gemeente Tilburg Is op 8 december 2006 door De Bruin Belegging - Beheer B.V. een melding ingediend op gr„..„ bracht t 7. 16.00 uur. schriftelijk inspraakreacties indienen. I kunt u richten aan de directeur van de dienst Gebiedsontwikkeling, t.a.v. Leon van Grinsven, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg onder vermelding van 'Inspraak PiuShaven 27a’. Na het verstrijken van de inzageter- mijn, neemt het college een standpunt in over de eventuele inspraakreacties. Ook neemt het college het besluit over het verder volgen van de procedure op grond van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. kooppunten n do 09-18 uur, uur. Weektopper De tweede editie van de Tilburgse Scheurkalender bevat 126 foto’s met stadsgezichten en architec tuur uit de wederopbouwperiode 1945-1965. De scheurkalender van 2007 kost nu 10 (normaal 14,95). Wandelprogramma 2007 Het Landelijk Wandelprogramma 2007 is een handzaam'boekje met heel veel tochten die wandelsport- organisaties dit jaar organiseren. De wandelingen variëren in lengte en ze zijn verspreid over het hele land. Verkoopprijs 5,95. De gemeente laat tussen 26 februari en half maart het groen snoeien in de Dongevallei (Reeshof). Dit is nodig omdat de bomen en struiken te hard zijn gegroeid. De gemeente wil de vallei opener maken, zodat omwonenden en voorbijgangers een beter zitht krijgen op het gebied. Inwerkingtreding Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht kan eenieder wiens be lang rechtstreeks door afgifte van deze kap- vergunning wordt getroffen, daartegen be zwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders van Tilburg, Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. Een gedag tekend bezwaarschrift dient binnen 6 weken na deze bekendmaking te worden ingediend -1 minste te bevatten: een om- an de beschikking waartegen het „ezwaar is gericht alsmede de gronden van het bezwaar. Daarnaast kan bij de voorzie ningenrechter van de Rechtbank Breda, sec tor bestuursrecht, Postbus 90006, 4800 PA Breda, een verzoek om voorlopige voorzie- ..-orden ingediend. Een dergelijk ver in pas worden gedaan als het be- chrlft is ingediend. Van voornoemde vergunningen kan pas gebruik worden - aakt 3 weken na de dag van bekendma bij he J aanvrager. Indien binnen deze team i 3 weken een bezwaar 1 ._6e van burgemeester en wethouc "~iiend en tevens een verzoek om een voor- .„H.ge voorziening bij de arrondissementsrechtbank is ingediend kan van deze vergunning pas gebruik worden gemaakt, nadat op het verzoek om een voor lopige voorziening afwijzend is beslist. Wie de kapvergunningen met de bijbehorende tekeningen wil inzien en wie vragen heeft, kan contact opnemen met dhr. P. de Rooij, Beleidsontwikkeling, tel. 542 87 24. meehciMu cedure. Op dir van acht tot tii geven dan een Bezoekers kur Zie ook de rub plannen. De subsidieaanvragen moeten voldoen aan de bepalingen van de Subsidieverordening 1998. Een exemplaar van deze verordening staat op www.tilburg.nl/subsidies en is ver krijgbaar bij de dienst Beleidsontwikkeling, telefoonnummer 013 - 542 95 54. Voor de volgende subsidieaanvragen gelden afzon derlijke regelingen. De indieningsdata wor den per afzonderlijke advertentie aangekon- digd. Sportstimuleringssubsidies, incidentele kunstactiviteiten, incidentele letterenactiviteiten, culturele diversiteiten, cujtureel erfgoed, festiviteiten en evene menten en vrijwillig Jeugd- en jongeren werk. De in 2006 gesubsidieerde instellin gen moeten voor 1 april 2007 de eindrapportage 2006 indienen. Meer infor matie: F. van Gijzel, Maatschappelijke Ont wikkeling tel. 013 - 542 95 53. Drieburcht is tot en met vrijdag Braziliaans carnaval met spelletjes en muziek. In het ijssportcentrum is elke da£ recreatief schaatsen en tot en met vrijdag ijshockeytrai- ning. Wegens onderhoud is recre- atiebad Stappegoor t/m vrijdag 23 februari dicht. Meer informatie staat op de website. Het college van burgemeester en wethouders maakt ontwerp-bestemmingsplannen. De raad stelt bestemmingsplannen vast. Een vastgesteld bestemmingsplan moet door Ge deputeerde Staten worden goedgekeurd. Te gen het vastgestelde bestemmingsplan kun nen schriftelijke danwel mondelinge bedenkingen worden ingebracht bij Gedepu teerde Staten. Bij de gehele of gedeeltelijke goedkeuring of bij de onthouding van goed keuring van het bestemmingsplan zullen Ge deputeerde Staten tevens een beslissing ne men op de ingebrachte bedenkingen. Op veel vers< krijgen Tilbu de gemeente Dagblad, in d via bewoners Geregeld zijr avonden. De website (wwt televisieprog TV13: Afzem Tilburg. De g van inwoner: matie hen da Worden de jt gebruikt voo belangrijke c middelen hel van Tilburge te beantwooi gemeente on Boekjes Paleis en Willem II De Stads-WV heeft een boekje te koop over het Paleis Raadhuis van Tilburg. Ook is een boekje over Koning Willem II verkrijgbaar. Prijs 3,95. Algemeen De procedures voor het nemen van beschik kingen in het kader van de Wet milieubeheer (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstél len van een ontwerp van de vergunning of nadere eisen (de ontwerpbeschikking) en vervólgens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen door eenieder mondeling of schriftelijk zienswij zen njar voren worden gebracht bij burge meester en wethouders van Tilburg (zie adres Publiekszaken). Dit moet binnen 6 we ken. Schrijf een aparte brief als u verzoekt persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Na afweging van alle ingebrachte ziens wijzen wordt de uiteindelijke beschikking opgesteld en vervolgens gepubliceesd. Te gen de definitieve beschikking kan door be langhebbenden beroep worden ingesteld bij bezoeken aan parken als Dis neyland Parijs, Plopsaland en Movie Park en nog veel meer. Al'- tochten staan in een gratis foldt.. Reserveren voor de dagtochten is mogelijk op maandag van een tot vijf uur en dinsdag tot en met vrijdag van~half tien tot vijf uur. “Die kans moeten we pakken. We kunnen niet langs de kant blijven staan, maar meewerken aan de beperking van de uitstoot van CO2”, stelt Marieke Moorman, de Tilburgse wethouder voor milieu. Het college van Tilburg vindt duurzame ontwikkeling belang rijk. Daarom zijn ook enkele internationale klimaatverdragen ondertekend, waarin is afge sproken om de uitstoot van broeikasgassen te verminderen. Een van de mogelijkheden is plaatsing van windmolens. Deze manier van energie opwekken levert geen uitstoot van het broeikasgas CO2 op. Piushaven 27a Er is bij de gemeente Tilburg een plan inge diend voor het wijzigen van een bestaande bedrijfsruimte in een afslankstudio met een appartement op het perceel Piushaven 27a. Het bouwplan past niet in het geldende be stemmingsplan. In het bestemmingsplan heeft de locatie de bestemming 'Handel en Nijverheid’. Het plan past daar niet in. Het college wil echter graag meewerken aan het plan en is een vrijstellingsprocedure ge start. Het bouwplan past namelijk in het ge meentelijk beleid. Eenvrijstellingspr- -J- re maakt het - na zorgvuldige afwegit mogelijk om een bouwvergunning te Vei nen in afwijking van het geldende bes*“ mingsplan. Voordat de procedure worui voortgezet, wil het college eerst uw mer eel een weten. Het bouwplan en de ruimtelijke orden derbouwing liggen daarom van 23 febru 2007 tot en met 8 maart 2007 voor i~— ter inzage in het gemeentelijk infurmau. centrum. Tijdens de inspraakperiode kunt u ontwikkelen. Na afloop van de snoeiwerkzaamheden kunnen de Schotse Hooglanders de beplan ting weer onder controle houden. Mogelijk gaan pony’s of schapen ze daarbij helpen. Het snoeien gebeurt met een motorzaag en een bosmaaier. Dat kan enige overlast geven voor 1 omwonenden. De gesnoeide bomen en struiken blijven achter in de Dongevallei en worden opgestapeld. Dit gebeurt zo veel 1 mogelijk uit het zicht in zoge- noemde takkenrillen. Ze dienen als voer en beschutting voor het vee, de vogels en andere dieren. J De werkzaamheden moeten voor 15 maart klaar zijn. Dan begint s het broedseizoen. Eén windmolen levert ongeveer 2 mega-watt aan energie, afhanke lijk van het model en de wind sterkte. Een windmolen biedt daarmee voldoende energie om duizend tot twaalfhonderd huis houdens van elektriciteit te voorzien. Een eerder plan om windmolens te plaatsen langs de autosnelweg A 58 gaat voorlopig de ijskast in. Gedeputeerde Staten willen hieraan niet meewerken. Daarc wil de gemeente molens bij Spinder en legt dit plan voor aan de provincie. Verder bekijkt Tilburg de mogelijkheden voor windenergie op bedrijventerrein Vossenberg. Bij het college van de gemeente Tilburg is op 22 januari 2007 door MDZ Milieu BV een mel ding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te sar ren op de locatie Lovensestraat 19 in Til burg. Aanvraag eh bijbehorende stukken lig gen vanaf 22 februari 2007 gedurende twee weken ter inzage in het Gemeentelijk L..‘ matiecentrum. Belanghebbenden kun”»' gedurende de termijn van terinzagele66 hun zienswijze schriftelijk tij het coll-5 van de gemeente Tilburg, de afdeling Mi Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondei bij het bodeminformatiepunt (tel. 013-5- 89 22) naar voren brengen. Van hetg— mondeling naar voren is gebracht, wordt een verslag gemaakt. De mogelijkheid om te zij ner tijd beroep in te stellen tegen het be sluit, bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van.de Raad van State, staat voor eenieder Stads-WV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di i t/m vr 9.30-18 uur, za 10-16 uur. I Internet: www.vwtilburg.nl. UDENHOUT 1. Marjolein acacia in voor 5916/07. 2. Hoevenstraat 13, 1 apenboom in achter tuin; vergunningnummer 5917/07. Alle voornoemde kapvergunningen zijn aan aanvragers bekend gemaakt op 22 februari 2007. Plan Wagner Er is een globe daarin de hoo vatie van het I winkelcentrur er komen nieu Door gemeente GERUIMDE FIETSEN kunt u afhalen op werkdagen van 1 7.00 tot 18.30 uur in het De werkzaamheden maken deel uit van het beheersplan dat is opgesteld voor de Dongevallei. Bij de Oldenzaalsingel, Oostburgpad, Sneekpad, Reuverlaan, Langendijk en Dongense Kanaaldijk wordt de beplanting (houtsingels) flink uitgedund, mede op verzoek van omwonenden. De gemeente heeft het beheer van de Dongevallei overgedragen aan de stichting Taurus. Het toezicht op en de verantwoordelijkheid voor het gebied blijven bij de gemeente. De Schotse Hooglanders spelen een belangrijke rol bij het beheer. Door te grazen in het gebied zorgen zij ervoor dat struiken en bomen zich niet te veel kunnen De carnavalsvakantie is bijna voorbij. Maar voor wie snel langs komt bij de Tilburgse zwembaden of het ijssportcentrum, is er nog van alles te beleven. In sportcentrum Reeshof zijn er tot en met vrijdag de Kids Playdays: zwemmen, springkussens en consumpties voor slechts 5,50. Op zondag 25 februari is het Family Playday voor gezinnen met kinderen t/m 12 jaar voor 4,00 per persoon. Ook op zondag: een duikclinic. In De gemeente verwijdert geregeld verkeerd gestalde fietsen in het centrum. Fietsen mogen alleen worden neergezet'in de bewaakte, gratis stallingen en bij de fietsbeugels die verspreid door de stad staan. Op andere plaatsen kunnen fietsen de doorgang blokkeren en gevaarlijke situaties veroorzaken. Medewerkers van de gemeente brengen verwijderde fietsen naar het depot in de Telegraafstraat. Tilburg met hart ziel Het boek ‘Tilburg met hart en ziel’ geeft talrijke voorbeelden uit het heden en verleden. Op uiteenlo pende manieren laten Tilburgers hun hart kloppen voor hun stad. Verkoopprijs 12,90. Distlerstraat Bij de gemeente is een verzoek ingediend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan om een deel van het perceel aan de Distlerstraat (achterzijde Eilenbergstraat) te Tilburg geschikt te ma ken voor het realiseren van 22 woningen. Het gaat om 22 eengezinswoningen in het kader van het project Quirijnboulevard. Het bouwplan past niet binnen het geldende be stemmingsplannen 'Tilburg-Noord Heikant’ en 'Tilburg-Noord Quirijnstok’. In beide be stemmingsplannen heeft de locatie aan de Distlerstraat de bestemming ‘openbaar groen en vijver’. Het college wil aan het plan meewerken en is een vrijstellingsprocedure gestart. Een vrijstellingsprocedure maakt het mogelijk om een bouwvergunning te ver lenen in afwijking van het geldende bestem mingsplan. Het college heeft in het kader van de vrijstellingsprocedure een concept ruimtelijke onderbouwing opgesteld. Voor dat de procedure wordt voortgezet, wil het college eerst uw mening weten. Het college beslist na afloop van deze stap het bouwini- tiatief ongewijzigd verder in procedure te brengen, het plan aan te passen of - in het uiterste geval - geen verdere medewerking aan het plan te verlenen. De concept ruimte lijke onderbouwing en het bouwplan liggen daarom van 23 februari 2007 tot en met 9 maart 2007 voor inspraak ter inzage in het gemeentelijk informatiecentrum in de stads winkel Centrum en in stadwinkel Noord. Tij dens deze periode kunt u schriftelijk in spraakreacties indienen. Deze kunt u richten aan Gemeente Tilburg, Dienst Ge biedsontwikkeling, t.a.v. mevrouw S. van der Valk, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Inspraak bouwinitia- tlef 22 woningen aan de Distlerstraat te Til burg’. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Burgemeester en wethouders Wijzen organi saties en instellingen erop dat subsidieaan vragen voor het begrotingsjaar 2008 voor1 april 2007 moeten worden ingediend. Subsi dieaanvragen op het gebied van onderv achterstandsbeleid, onderwijsonderste nende voorzieningen, algemeen cultuurbeleid, bibliotheek en letteren, mu sea, podiumkunst, beeldende kunst, kunst zinnige vorming, algemeen sportbeleid, ver slavingszorg, maatschappelijke opvang, vrouwengezondheidszorg, overige gezond heid, emancipatie, gehandicaptenbeleid, mondiale bewustwording, ouderenbeleid sociaal beheer, wijk- en buurtwerk, i hedenbeleid, kinderopvang, jeugd-1- gerenbeleid en algemeen maatschappelij werk, kunt u indienen bij de dienst Beleic ontwikkeling, Postbus 717, 5000 ASTilb. Wagnerplein Het college van burgemeester en wethou ders bereidt een Structuurplan voor het Wagnerplein voor, dat door de raad wordt vastgesteld. In dit plan worden globaal de mogelijkheden en bestemmingen van het to tale project vastgelegd, zoals wonen, winke len, sport, verkeer en parkeren. Zo liggen de hoofdlijnen voor de lange termijn vast. Het structuurplan is een ruimtelijke vertaling van het eerder vastgestelde voorlopig ont werp stedenbouwkundig plan Wagnerplein. Per uitgewerkt deelplan wordt in een later stadium een aparte planologische procedure gevolgd met een meer gedetailleerde in houd. Het plangebied wordt globaal be grensd door de Heikantlaan, Haendellaan, Beethovenlaan en Brahmsstraat. Het ont- werp-Structuurplan ligt van 23 februari tot 6 april 2007 ter inzage (op grond van art. 8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). Ie dereen kan gedurende die termijn, monde ling of schriftelijk zijn zienswijze over het plan kenbaar maken. De raad zal bij de vast stelling van het structuurplan tevens een be sluit nemén op de ingediendë ziens—!™*'. Het ontwerp Structuurplan Wagnerplein lig. ter inzage in het gemeentelijk informatie centrum in stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen in de stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en servicepunt Udenhout. Op verzoek kan het ontwerp Structuurplan Wagnerplein ook ge durende de termijn van ter inzage legging gedurende drie aaneengesloten uren per week buiten werkuren worden ingezien in de stadsbibliotheek aan het Koningsplein en wordt op verzoek een mondelinge toelich ting verstrekt. Hiervoor kunt u contact op nemen met de heer Joeri van der Lee, via te lefoon 013 - 542 87 92. Tegen vergoeding van de kosten wordt een afschrift van de ter inzage gelegde stukken verstrekt. Geduren de de termijn van ter inzage legging kan ie dereen schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp Structuurplan Wagnerplein ken- gen baar maken aan: de Raad, Postbus 717, 5000 sken AS Tilburg. Busdagtochten Allerlei leuke dagtochten kunnen bij de Stads-WV worden gere serveerd. Zo zijn er onder meer reizen naar de Keukenhof in Lisse. Ook een dagje Londen of Parijs behoort tot de mogelijkheden. Het uitgebreide programma bestaat verder uit seizoensdagtochten, TILBURG 1. Dionysiusstraat, 1 esdoorn in plant soen achter nr 2; vergunningnummer 07/2291. 2. Wilhelminapark, 1 beuk in bij vijver; vergunningnummer C 3. Aa of Weerijs, 3 wilgen in p' naast Uppelse Vliet nr 11vergu mer 07?2293. 4. Hontenissestraat 12, 1 kronk achtertuin; vergunningnummer 5! 5. Giekerkstraat 106, 1 berk ii tuin; vergunningnummer 5910/ 6. Giekerkstraat 47, 1 conifee tuin; vergunningnummer J 7. Kasteel Strijenstraat 24, 1 k in achtertuin; vergunningnummer 8. Afrikaanderstraat 39, 1 eik ir tuin; vergunningnummer 5913/07 9. Frankenlaan 51,1 fijnspar in achter- tswijzen. tUjn; vergunningnummer 5914/07. rplein ligt 10. Kromhoutpark, 1 linde in halfverhar- ding to Ruysdaelstraat nr 38; vergunning nummer 07/2299. 11. Campenhoefdreef, 1 Amerikaanse eik in berm hoek Kamerikstraat; vergunning nummer 07/2300. 12. Bachlaan, 1 plataan in bestrating voor garagebox 240-04; vergunning nummer 07/2301. 13. Cornells de Vriendstraat, doorn in bestrating naast nr 38; t ningnummer 07/2302. 14. Ingenhovenlaan 96, 1 apenboom in voortuin; vergunningnummer 5915/07. Bijzonder Brabant Bruisende binnensteden, hippe winkels, leuke attractieparken, gezellige festivals en een diversi teit aan natuurgebieden. Met de Bijzondere Brabant Pas wordt een verblijf in de provincie ook nog eens heel voordelig. De pas geeft in heel Brabant kortingen en leuke geschenken. Prijs 15. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat 1, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-595 57 50 Openingstijden: ma t/m vr 8-17 uur; van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de locatie Jules Verneweg 12 te Tilburg. Vanaf 19 januari 2007 lag de aanvraag gedu rende twee weken ter inzage in het Gemeen telijk Informatiecentrum. Ten aanzien van de aanvraag zijn geen zienswijzen naar vo ren gebracht. In de beschikking besluit het college: - vast te stellen dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging; - vast te stellen dat er geen sprake is van on aanvaardbare risicos voor mens, plant of dier noch van verspreidingsrisico's en dat spoedi ge sanering van het geval niet noodzakelijk is; te bepalen dat het gebruik van de bodem, anders dan extensief gebruikt openbaar groen aan de afdeling Milieu van de gemeen te Tilburg dient te worden gemeld; - in te stemmen met het saneringsplan onder de in de bijlage genoemde voorschriften. Beschikking en bijbehorende stukken ligger vanaf 23 februari 2007 gedurende zes wek^.. ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecen trum. Adres en openingstijden: zie colofon. sane- Binnen zes weken na de dag waarop de be- 1 Til- schikking is bekendgemaakt, kunnen belang- Lj- hebbenden tegen dit besluit, op grond van 7 gedurende twee artikel 87 Wbb juncto artikel 20.1 Wet milieu- ïmeentelijk Infor- beheer Juncto artikel 7:1 Algemene wet be- kunnen, stuursrecht (Awb), een bezwaarschrift indie- gelegging, nen bij het college van de gemeente Tilburg, .allege Postbus 90155, 5000 LH Tilburg. '‘-g Milieu, Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend uvudeling en tenminste het volgende te bevatten: ratiepunt (tel. 013-542 - de naam en het adres van de indiener; igen. Van hetgeen - de dagtekening van het bezwaar; _j is gebracht, wordt een vermelding van de datum en het nummer mogelijkheid om te zij- van het besluit waartegen het bezwaarschrift stellen tegen het be- zich richt; estuursrechtspraak - een opgave van de redenen waarom men J— zich met het besluit niet kan verenigen. Bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, kan eventuee' verzoek om voorlopige voorziening wor ingediend. Een dergelijk verzoek kan pas ing en worden gedaan als het bezwaarschrift is in grond gediend. de Kijkduinlaan en ten oosten van de Donge- wijkdreef. Het bestemmingsplan voorziet in de ontwikkeling van kantoren, maatschap pelijke voorzieningen, horeca en wonen. Het vastgestelde bestemmingsplan bevat behou dens enkele technische aanpassingen geen wijzigingen ten opzichte van het ontwerp plan. Het bestemmingsplan ligt voor ieder een ter inzage in het gemeentelijk informa tiecentrum in stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wonen ip de stadswinkels Centrum, Noord, Reeshof, Berkel-Enschot en servicepunt Udenhout. Bedenkingen kun nen, gedurende de termijn van terinzageleg- ging, worden ingebracht door: - eenieder die tijdig tegen het ontwerp-be- stemmingsplan zijn zienswijze kenbaar heeft gemaakt bij de raad; - een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze bij de raad kenbaar te maken; - eenieder die bedenkingen heeft tegen de wijzigingen die de raad bij de vaststelling van het bestemmingsplan heeft aangebracht ten opzichte van het ontwerp-plan. Bedenkingen kunnen naar keuze schriftelijk Knoop-Noord of mondeling bij Gedeputeerde Staten van paalde in art. 26 van de Wet op de Ruimtelij- Schnftehjke bedenkingen dient men te rich- ke Ordening, bekend dat de raad op 5 ten aan Gedeputeerde Staten van Noord-Bra- februari 2007 het bestemmingsplan Knoop bant’ P°stbus 901515200 MC s-Hertogen- Noord heeft vastgesteld en dat het plan, met bosch. Mondelinge bedenkingen kunnen op bijbehorend raadsbesluit, van 23 februari maandag tot en met donderdag tussen 09.30 2007 tot en met 5 april 2007 voor eén ieder en 11.00 uur telefonisch naar voren worden ter inzage ligt. Het bestemmingsplan omvat gebracht bij het provinciehuis: telefoon 073 het gebied dat is gelegen ten noorden van - 6812888. station Reeshof (Ketelhavenplein), ten wes ten van de Ketelhavenstraat, ten zuiden van Bouwplan Qu De wijkontwil voor de Quirij W Tilburg-Noorc stuursrechtspraak van dl* bouwen bij de PoStbus 20019, 2500 eaW De bouw past mingsplan ma meewerken vi; Onderstaande beschikking ligt vanaf 26 fe - bruari 2007 ter inzage. Tegen de beschik king kan tot en met 9 april 2007 beroep den ingesteld. De beschikkingwordtd. daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is In gediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie algemeen). Aanvraag om Wm-vergunning Fietspad Spo BenW hebben vergunning verleend voor, f Het fietspad a Jules de Beerstraat 14 te Tilburg aanü 1 tUSSen de Noo gijechte voor een oprichtingsvergunning I Noordht voor een inrichting voor het kweken van gemaa^, voedseldieren voor terrariumdieren, vopls en zoogdieren.(M060026) S Tegen de ontwerpbeschikking zijn geen zienswijzen ingebracht. De beschikkingis niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerp beschikking. Twee weken na ruiming worden de fietsen overgebr naar de FIETSENFABRIEK in de Jules de Beerstraat Geopend van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 16. Bij het college van de gemeente Tilburg is op 29 januari 2007 door de gemeente Tilburg een melding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de .locatie Dijksterhuisstraat 1-3 te Tilburg. Aanvraag en bijbehorende stukken liggen vanaf 23 februari 2007 gedu rende twee weken ter inzage in het Gemeen telijk Informatiecentrum. Adres en openings tijden: zie colofon. Belanghebbenden kun nen, gedurende de termijn van terinzageleg- ging, hun zienswijze schriftelijk bij het col lege van de gemeente Tilburg, de afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondeling bij het bodeminformatiepunt (tel. 013-542 89 22) naar voren brengen. Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht, wordt een verslag gemaakt. De mogelijkheid om te zijner tijd beroep in te stellen tegen het besluit, bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, staat voor een ieder open.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 8