Sportief begin van carnaval met Kruikenloop ft Vierde Gentleman Fight Night in Ussportcentrum STAND AN^AKEN Janneke van den Dungen prolongeert titel 1 Seizoen TWC Pijnenburg van start SPORT KORT 1 mm Wereldprimeur voor Bronzen Schietspoel Toernooi XECTIE iREIU DONDERDAG 15 FEBRUARI 2007 - PAGINA 17 de tilburgse koerier Petplant: 'De sleutelhanger die leeft' o o o o 1 o o Winnaar loterij Sportinstituut Ooms o o o o gaat rijn ve O B. Provoost, Meurs 21-26? T MFNRI AKOrïNj J. v.d. Hooff Magmut Gene erwijk, Spoorlaan 52 in ibele icomrpissie TWC Pijnenburg^ trots op de florerende jeugdafdeling. TAGE! i"*»- .mmprintino.nl kickbox.nl E.NL Damhoekje Erwin van Hierden, Lunteren «st begroet rigië. -ijdag - Kwispelbier is hèt bier voor je beste vriend Pellikaan Wheels Tournament Conjo Trappers begint aan play-offs t is met i ten de c O O IQ Directeur Peter Ooms overhandigt de prijs, een jaar lang gratis sporten, aan Thomas Werner. HIERVOOR JE BESTE VRIEND! Alcohol en koolzuurvrij ver- ver- ver- iede 71ELIS TILBURG I -L ix-ICl' spoel FEBRUARI 2007 - PAGINA O o seconden t daarom brons voorbeeld i neerzetten Ik voel me useyn nen als 1 Gene. Y ten op ^:nc hu W. Ludwig, 37-31x31? A. Schotanus, Huizum sporten bij t is de prijs "Iburg heeft g 8 februa- DEREEN! erieuze singles, ite, tan begint! isaanbieding? Bel: ivel 013 - 5182232 I225 (gratis) elijke ploe; ingrijkste ensopening, met verve, rd duidelijk, dat de nog altijd Pijnenbur- van den finale na voorrond- met sudden death in de blessure gooide ecf Voorzitter Voor Henk van Helvoirt was de ope ning van het seizoen 2007 de laatste die hij leidde als voorzitter. De Til- burger stelde zich op de vorige maand gehouden algemene ledenvergadering niet meer herkiesbaar. Na twee perio des van respectievelijk negen en veer- wethe ster Marieke gehuld in cams een tweede pla kilo- Black uit en 15 over is de Details De grote kracht van een succesvol gala is volgens Gene de matchmaking, Turnzusjes werden in Zierikzee de restumen gehouden uidwest Nederland. Naomi en Dani- zich alle twee wedstrijd. Als Naomi aan de keer goud aan en vloer aan sfeervolle ambiance. De prijzen wor den omstreeks 13.00 uur uitgereikt door wethouder en hardloopliefheb- Moorman, zelf ook lavaleske uitdossing. aaide ook een sterk irieerd spel en goed srtrof hij zijn tegen- In de finale liep hij echter tegen een hoge treffer aan van Robin Laus van TKD-Zuidoost. Hiermee verloor hij de partij, maar legde verdiend-beslag op zilver. Bij de aspiranten won Sanne Dungen zilver. Ze haalde de f twee overwinningen in de vc es; 2-0 en TRR-Bosloop Atletiekvereniging Tilburg Road Runners organiseert op zondag 18 februari weer een bosloop in het Reeshofbos in Tilburg. Er wordt een ronde uitgezet van 2,5 km over onverharde bospaden, die één tot zes O -O Edwin Loos opent hotel-restaurant en kookstudio in Sprang-Capelle toernooi verdeelt over twee dagen en er worden verschillende spelty— 1. Er wordt inge dagen. Er is z als een aparte lames kunnen zich in >r beide rondes. De O 'Tö Dammers uit Oost keer gelopen kan worden. Er is een klassement voor alle afstanden. De bosloop start om 11.00 uur. Er is ook een kinderloop over 500 en 1000 meter. Deze start om 10.30 uur. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur in de kantine van Sportvereniging Triborgh aan de Kronenbergstraat 10 te Til burg. Kinderen nemen gratis deel. Meer informatie: www.tilburgroa- drunners.nl of tel. 5182027. Op zaterdag 2 juni kunnen liefheb bers van boksen, Muay-Thai en Free Fight terecht hij de Gentleman 1 Fight Night in de IJssporthal in Til- burg. Het is de vierde keer dat het gala plaatsvindt. De organisatie is ook nu weer in handen van Mag mut Gene van Gentleman Promo- I tions. Zaterdag 17 februari vindt in Til burg alweer de 21e editie van de Kruikenloop plaats. Dit evenement van Tilburg Road Runners en voet balvereniging Sarto omvat KNAU-wegwedstrijd over 15 meter, trimlopen over 5, 10 ei kilometer en een jeugdloop circa 1 kilometer. Traditioneel sfeer carnavalesk, wat tot uiting komt in de aanwezigheid van een carnavalsorkest en veel deelnemers die verkleed meelopen. Het start schot valt om 11.11 uur. I maat kwam op zijn vijftiende naar I Nederland. Toen hij 18 was, kwam I hij yoor het eerst in aanraking met de I vechtsport. Hij begon toen met bok- sen en haalde daarmee de A-klasse. K Tien jaar geleden stopte hij met wed- A strijden. "Ik vind namelijk dal je bij ■een cpmgftsport als boksen altijd op tijd mSèt stoppen"zegt hij daarover. Gene zou dit evenement niet hebben Hij traint nog wel fanatiek en heeft in kunnen opzetten zonder hulp van w Tilburg zijn eigen sportschool. Het zijn rechterhand en goede vriend feit dat hij zelf veel wedstrijden bok- Huseyn Yigit. Die is bij hem begon- I ste tijdens evenementen, bracht hem nen als bokser en traint nog steeds bij I ertoe om zelf ook evenementen te Gene. Yigit is zich nu ook gaan rich- gaan organiseren. De eerste drie ten op thaiboksen. y— Fight Nights waren een succes en dat Gene hulp van Yoenas Mogas stimuleert hem om tijdens dit vierde Wouters bij het organiseren v gala nog groter uit te pakken. Gene: - i "De Fight Night op 2 juni zit vol met spektakel en vuurwerk zowel binnen i als buiten de ring." Vorige week opende nier Edwin Loos r:~ Défi en kookstudio het Brabantse Spr april 2007 worden van het bijbehorende 1 Met Le Défi gaat een wens in ver vulling. Chef-kok Loos: "Het was mijn droom een restaurant met hotel, wijnwinkel en tuin te hebben. In Sprang-Capelle kun je straks dineren, logeren en nog veel meer. Bijvoorbeeld zélf leren koken van gerechten uit restaurant Le Défi Of een feest organiseren volgens Bour gondisch recept." en wil met mijn evenementen Til burg graag op de kaart zetten." Waardering krijgt Gentleman Pro motions in elk geval van de leden van het vechtsportforum wwwjfight- gala.nl. De leden verkozen het g__ van Gentleman Promotions tot beste gala van 2006. B De jeugc B stekend B landse B wondo. 1 B junioren ver le titelstrijd J plaatsen en nog een ?d van T.N.T.-SPIO heeft uit- :1 gepresteerd op de Neder- kampioenschappen taek- De Tilburgse aspiranten en veroverden bij de nationa- een eerste, twee tweede derde plaats. Kaarten Dé Gentleman Fight Night begint om dag ..o- 18.00 uur, de zaal gaat open om 7-3 i :Jen 16.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar hoge ïght- via Ticketbox, 0900-9393 en de neder gala bekende verkoopadressen waaronder Free Record Shop en Primera. Vip- kaarten zijn verkrijgbaar op aan vraag via 06-17 60 35 33 of06-20 49 19 29. I Thomas meedoen aan lit deze loterij kwam hij tevoorschijn. D® trotse geeft toe dat hij al veel zin i te gaan sporten. "Maar dan r met een vriend van me, J. want dan kunnen we zien wie het bezoekaan de open dag van 14 beste bezig is", aldus Thomas Wemer. ment is met een Dual Lane Condition kunnen de deelnemers dubbele Ran king Points verdienen. Door deel te nemen aan EBT-evene- menten kunnen de Europese topbow- lers Ranking Points verzamelen. De zestien dames en heren met de meeste Ranking Points over de toernooien in 2007 spelen een aparte fu.a 2008 zal worden gehouden. De chef-kok verwelkomt zijn gasten graag alsof het vrienden zijn. "Gast vrijheid houdt niet op bij de keuken deur, je mag bij ons dus rustig in de pannen komen kijken." Loos was tot op heden chef-kok van zijn Tilburgse restaurant Sprake loos, dat een Bib Gourmand ont ving. De Bib Gourmand is de Michelin aanduiding voor restau rants, waar je betaalbaar en op niveau kunt eten. Restaurant Le Défi en kookstudie Loos&Co zijn gevestigd in de Kerkstraat 63 in Sprang-Capelle tel. 0416- 530899, wwwJoosenco.nl Janneke van den Dungen prolongeer de haar titel bij de junioren. In de eer ste ronde revancheerde ze zich op Bonnie Elia van Koryo Den Haag. Twee weken geleden verloor ze nog van de Haagse op het NK Senioren. Met de winst op zak (3-2) plaatste ze - zich voor de finale. Hierin stond ze iep mededeling tegenover Manisha Hira van Seon- Bennie, een Zeeuw, zag na 21-26? Ook zijn kans schoon en na 34-29-23 41x3 gaf hij Veteraan Anton geen kans meer. TDV tenslotte zou in Schiedam kunnen winnen en dan nog moet Umuiden verliezen in Rotter dam van Constant. In dit geval geen onmogelijkheid. De nummers 9 en 10 spelen hier degradatiewedstrijden tegen de le klasse eri TDV staat 9e, dus oppassen geblazen. I bij de jeugd als bij de ouderen de leukst verklede deelnemers prijs ontvangen. Na afloop Verrassing le deelnemers in de kantine De organisatie van de Kruikenloop is nnhoi». naast de komende editie ook al druk voor de jeugd bezig met de extra feestelijke 22e jubi- loopt op het leumeditie in 2008. Over het speciale ven kan ter pla karakter en programma van deze jubi- de kantine v leumeditie wil de organisatie Afgelopen zondag zijn de specialisten van Kegel USA begonnen met het prepareren van dé 20 bowlingbanen in Dolfijn Bowling Tilburg. Twee oliemachines worden gebruikt om een dun laagje olie op de baan te leggen. Voor het eerst wordt tijdens een EBT toernooi een Dual Lane Condition gebruikt, hierbij worden de oneven banen anders geolied dan de even banen. Tijdens dit soort evenementen spelen de deelnemers hun game afwisselend op de linker- en de rech terbaan. Door nu verschillen aan te brengen in de oliepatronen wordt een extra moeilijkheidsgraad ingebouwd. De bowlers moeten steeds aanpassin- maken om een hoge score te ïiken. Omdat het Bronzen Schiet- el Toernooi het eerste EBT evene- TOUDERBUREAll nies zorgt voor kin- ivang op maat. Zoekt rouwbare opvang? Bdl nies 013-5446070 I Wat is er nu nog mooier dan samen met je beste vriend een biertje drin ken? Niets toch. En het leuke is dat het nu kan. Kwispelbier is het eerste Europese hondenbier. Uiteraard zonder alcohol en koolzuur, maar met heerlijk rundvlees. Gewoon onweerstaanbaar lekker en door de toevoeging van extra aminozuren en mineralen draagt het nog bij aan een gezonde glimmende vacht en sterke spieren. Kwispelbier bevat grondstoffen die in bier voorkomen met lekker rundvlees en alle grond stoffen zijn voor menselijke con sumptie geschikt. Het word gebrou wen in een echte bierbrouwerij, waar vakmanschap voorop staat. Dus is uw hond jarig, geslaagd voor zijn hondencursus, heeft ze een nest pups geworpen of is ze gewoon lief geweest...., dan is het tijd voor een biertje. Er is altijd wel een reden om samen een feestje met kwispelbier te maken. En loopt u ook altijd zo te zoeken naar een cadeau voor uw buurman of ken nis? Als hij een hond heeft, geef hem dan kwispelbier en de avond is geslaagd. Kwispelbier is te koop bij uw huis dierenspeciaalzaak Discus en is ver- Na het succes van vorig jaar organi seert rolstoeltennisvereniging Pelli kaan Wheels van vrijdag 16 tot en met zondag 18 februari voor de tweede keer een internationaal indoor rol; stoeltennistoemooi. Er hebben zich maar liefst 78 deelnemers aangemeld. De organisatie is vooral verheugd op de komst van zeven rolstoeltennissers, zowel mannen als vrouwen, uit de Nederlandse top tien ranking. Daar naast begroet het acht toptennissers uit België. Vrijdag worden vanaf 13.00 uur op de binnenbanen, die door Pellikaan Health en Raquet Club aan de Tol- staak 1 te Goirle gratis worden aange boden, de wedstrijden gespeeld door heren en T-J‘ categorieën worden de zowel het enkel- als gespeeld. Op zaterdag en zondag gen de wedstrijden om 10.00 uurl Op de laatste dag worden de fint gespeeld. De prijsuitreiking is op zon dag laat in de middag. Conjo Trappers, het selectieteam van Tilburg Trappers, begint kome~J nog niets kwijt. Dit moet voorlopig weekend aan de play- nog een verrassing blijven. hockey eerste divisie. Iedereen is welkom bij de Kruiken- moeten het daarin opnemen tegen loop, zowel wedstrijdatleten als trim- Utrecht in een serie best-of-three. Op mers. Een delegatie van oud-stads- vrijdag 16 februari speelt Conjo Trap- prinsen zal traditiegetrouw om 11.11 pers thuis in het Ussportcentrum Til- uur voor het startschot zorgen. Vier burg aan de Stappegoorweg. Tilburg- minuten later doen ze dat nog een keer se ijshockeyfans zijn daarbij natuur- -de jeugd, die een grote ronde lijk van harte welkom. Deze wedstrijd Sartocomplex. Inschrij- begint om 20.30 uur. Een dag later speciale ven kan ter plaatse vanaf 09.30 uur in ontmoeten beide teams elkaar in de leze jubi- de kantine van Sarto aan de Gilzer- retuhi op de Vechtse Banen. Indien le echter baan 251a in Tilburg. patron-cuisi- s zijn restaurant Le Jio Loos Co in Sprang-Capelle. In sn tevens de deuren hotel geopend, een wens in "Het aan de bak. Vanaf de tweede ronde toernooien in wordt er een knock-out systeem finale, die .in gespeeld. Vier spelers op een banen- paar spelen twee gamesde beste twee per banenpaar gaan door. Net zolang tot er nog vier spelers over zijn. Zij spelen dan nogmaals twee games om de eindstand te bepalen. De winnaar van het Bronzen Schiet spoel Toernooi mag zondag 5.000 euro mee naar huis nemen. Voor de nummer twee ligt een cheque van 3.000 euro klaar. In totaal is er voor de deelnemers 36.000 euro aan prijzen te verdienen. Het Hammer Bronzen Schietspoel Toernooi kent een sterke bezetting. Het toernooi staat garant voor een aantal dagen topbowling in Tilburg. Reden genoeg om een kijkje te gaan nemen in Dolfijn Bowling, Ringbaan Oost 2a te Tilburg. Om de wedstrijden goed te kunnen volgen worden er tribunes geplaatst. Meer informatie: www.schietspoel.nl. Hier zullen ook dagelijks de uitslagen wor den gepubliceerd. Vorig jaar kende de KNAU-wedstrijd nog een internationaal podium met Gino Steemans uit België als verras sende winnaar. Na Martijn Vos op de -J- “laats werd de Ier Michael uiav». u.t Letterkenny derde. De komende editie zijn er diverse kans hebbers voor de titel. Tot deze kans hebbers behoren natuurlijk de atleten van het CAT-team, getraind dobr Ad van Hest, dat de laatste jaren al diver se winnaars heeft voortgebracht. Een internationale sensatie behoort echter ook dit jaar weer tot de mogelijkhe den. Gelijktijdig met de wedstrijd gaan honderden trimmers vafi start voor naar keuze 1, 2 of 3 rondes. Het par cours is nagenoeg hetzelfde als voor gaande jaren. De omloop gaat vanaf het Sartoterrein aan de Gilzerbaan via de weg naar het fietspad Beis lijntje. Daarna wordt het fietspad van de Bre- daseweg en Baroniebaan gevolgd tot het Dollardpad. Via de Gilzerbaan komen de lopers uit bij Sarto waar een ruime ronde over het complex moet worden gelopen om 5 kilometer vol te maken. Een jaar lang gratis sporten bij januari deed Sportinstituut Ooms, dat is de prijs een loterij. Ui die Thomas Wemer uit Tilburg heeft als winnaar gewonnen. Op donderdag 8 februa- winnaar j ri kreeg Thomas Wemer uit handen heeft om van Peter Ooms zijn prijs overhan- wel samen digd. Darts met carnaval Op zaterdag 17 februari en camaval- smaandag 19 februari wordt het tradi tionele camavals darttoemooi gehou den door Dart Club Langerijt in het gelijknamige café aan de Lourdes- straat 5 in Tilburg. Het betreft een ofwel het creëren van de beste en spannendste partijen. Maar eigenlijk moet het hele totaalpakket goed ver zorgd zijn. "Er moet show komen en vermaak"vindt Gene. "Over elk klein detail moet wórden nagedacht, zelfs over de keuze van de tafelkleden voor de viptafels." Naast alle Muay-Thai wedstrijden staat er ook een bokspartij op het programma tussen André Jan- Magmut Gene is geboren in Turkije, sen en Don Diego Poeder. Gene: maai; kwam op zijn vijftiende naar "André Jansen is voor mij de blanke - Mike Tyson. We hebben samen getraind en zijn vrienden geworden. Ik ben blij dat ik als promotor de kans heb het boksen uit het zwarte gat te halen waar de sport nu in zit." Ambities Gene zou dit evenement niet hebben kunnen opzetten zonder hulp va" jn eigen sportschool. Het zijn rechterhand en goede zelf veel wedstrijden bok- Huseyn Yigit. Die is bij hem I evenementen, bracht hem nen als bokser en traint nog ste ookgac Verder krijgt t Mogas en Sip van de Fight Nights. Daarnaast is de promo tor natuurlijk ook alle sponsoren van het evenement dankbaar voor hun steun. Magmut Gene heeft grote ambities in de vechtsport. "Ik wil bij- nog een groot evenement i in het Willem II stadion. Tilburger in hart en nieren The Plant Company. Zo heet de College Company, die tien leef gen van scholengemeenschap Rooi Pannen hebben opgericht. De bedoeling van een College Comj ny is om in de praktijk te leren Wm het is om ondernemer té zijn met alle facetten die daarbij komen kij ken. Met behulp van aandeelhou ders wordt een budget waardoor de eerste inkop kunnen worden en waarmee uu bedrijf gepromoot kan worden. In augustus 2006 zijn de leerlingen begonnen met het zoeken naar een 'geschikt product. Na veel brain stormsessies is men uiteinde! gong Den Haag. De dames kennen halve finale. In de finale kwam ze met elkaar goed en zijn aan elkaar 0-3 nog te kort tegen de Bossche gewaagd. Scherp en met goed positie- Michelle de Lorijn. spel won ze overtuigend de finale in Kimberley Nieuwenhuizen nam de de klasse t/m 51 kilo. vierde beker mee voor T.N.T./SPIO. Thomas de Bell draaide ook een sterk Nadat ze haar eerste partij met 7-6 toernooi. Met gevarieerd spel en goed won, verloor ze de halve finale na een geconcentreerd overtrof hij zijn tegen- dubieuze score voor haar tegenstand- standers (8-1 en 3-2). In de finale liep ster in de laatste vijf seconden; 7-8 u;; echter tegen een hoge treffer aan werd de eindscore, met n Robin Laus van TKD-Zuidoost. voor Kimberley. In Nijmegen was toptaekwondoka Tommy Mollet aanwezig om de jeugd te coachen. Aanvankelijk zou hij maandag met het nationaal team naar de US Open in Orlando afreizen. Een vervelende K' tssure gooide echter roet in het eten. Op woensdag 14 februari is het 34e Hammer Bronzen Schietspoel Toer nooi van start gegaan in het bow lingcentrum aan de Ringbaan Oost te Tilburg. Dit jaar zorgt de organi satie voor een w ereldprimeur, door het toernooi op twee verschillende baancondities te spelen. Hierdoor heeft het toernooi een speciale sta tus gekregen in de European Bow ling Tour 2007 (EBT). le clubkleu ren van Pijnenburg. TWC Pijnenburg is er trots op dat zowel junioren als nieuwelingen in een eigen ploeg zijn ondergebracht. TWC Pijnenburg telt tien amateurs A en B en aangepaste sporters. In de andere rennerscategorieën was TWC Pijnenburg vorig seizoen ook succes vol. Gerben de Knegt -J - veldrijden bij de ners. GeertJan Hamers behaalde het Nederlands kampioenschap tijdrijden ID-cycling. Kim van Poppel mag zich Nederlands kampioen op de weg noe men bij de nieuwelingen-meisjes. TWC Pijnenburg behaalde de derde De jeugdrenners van Pijnenburg zijn plaats tijdens het clubkampioenschap geduchte tegenstanders voor andere op de baan in Alkmaar, verenigingen. Zo werd Bram Welten vorig seizoen Nederlands kampioen veldrijden in categorie 3, Danny van uur. Poppel Nederlands kampioen veldrij- erdag den in categorie 7 en behaalden Kars speel- Welten en Jeroen Meijers zilver in res pectievelijk de categorieën 5 en 7 van het veldrijden. Twintig nieuwelingen en twaalf junio- Extra prijs Zowel bij de zullen Gv ilui een extra f kunnen de van Sarto een herinnering ophalen en tevens kijken of ze nog een van de extra prijzen krijgen, die verloot wor den. Het carnavalsorkest Koel Serve ren zal wederom zorgen voor een telhanger zit. Dit plantje hoef je leerlin- alleen maar 1 keer per week water te De geven, waardoor het plantje door- De groeit. Als het plantje eenmaal zo npa- groot is geworden dat het niet meer wat in de sleutelhanger past, kan deze worden overgepot in een potje met potgrond en kan de plant doorgroei- en als huiskamerplant. Leuk voor t verkregen, kinderen of om zomaar cadeau te Apen gedaan geven. aarmee het De plantjes worden voornamelijk verkocht op markten en op internet winkel www.theplantcompany.nL Er zijn nu al ruim 800 plantjes t kocht en de initiatiefnemers slijk tot wachten er nog veel meer te t de Petplant gekomen. Een petplant kopen. Zie voor meer informatie is een klein plantje dat in een sleu- genoemde website. Het seizoen 2007 van de Tilburgse Wielerclub Pijnenburg is zondag van start gegaan. Dat gebeurde in hotel-restaurant De Druiventros in Berkel-Enschot, waar de vereniging zo'n tweehonderd leden, renners, ouders, sponsors en genodigden ontving. KNWU-microfonist John Kooij leidde de feestelijke ploegenpresen- speltypes tatie, het belangrijkste onderdeel kampioen geschreven van de seizoer- voor beide dagen. Er is zowel een Daarbij werd hoofdronde als een aparte damesron- jeugdafdeling de. De dames kunnen zich inschrij- g's trots is. ven voor beide rondes. De heren natuurlijk alleen voor de hoofdronde. Voor de deelnemers worden extra geldprijzen beschikbaar gesteld t.w. één prijs voor de best verklede dame en één voor de best verklede heer. Het toernooi begint zaterdag om 20.00 en maandag om 14.30 Inschrijven is mogelijk op zater 17 februari tot 19.45 uur in het sp lokaal, telefonisch onder nummer 013-5422418 of e-mail ilaatst voor deze wedstrijd. Als langerijt@home.nl. eerste was de 9-jarige Naomi aan de beurt. Zij ging met drie keer goud aan ZwemclUb OZC 57 de haal voor sprong, brug en vloer. De voorbereidingen voor het 50-jarig Daarna was Danique (10) aan de jubileum van zwemclub OZC'57 op beurt. Danique turnde een zeer goede 20 juni a.s. zijn in volle gang. Het is wedstrijd met een mooie brugoefe- de bedoeling dat het weekend van 23 ning, die echter veel te laag beoor- en 24 juni een groot feestweekend deeld werd, maar verraste iedereen wordt met diverse activiteiten voor met een balkoefening die goed was leden, oud-leden en genodigden. De voor een zilveren medaille. club roept alle leden en oud-leden die foto's hebben van een van de afdelin gen van OZC'57 op om die te sturen naar e-mail zwemclub_ozc57@hot- mail.com of per post naar Zwemclub OZC'57, t.a.v. K. de Jong 50-Jarig bestaan, Postbus 128, 5060 AC Oisterwijk. Meer informatie: www.ozc57xtk vrouwen. In verschillende Met nog een ronde te gaan op 3 maart I J J partijen in kunnen we al een voorlopige balans I dubbelspel opmaken. Meurs kan het kampioen- van- schap van Nederland praktisch niet aan. meer ontgaan. Het heeft nog een uit nales wedstrijd tegen Maas van 't Hoog in Hengelo te goed, de directe tegenspe ler van Angarde voor directe degrada tie uit de ereklasse. Angarde krijgt thuis Hiltex op bezoek, dat bij een 10- 10 al de 2e plaats kan opeisen. Als alle Angardespelers een blauw resultaat zouden neerzetten, een remise tegen een 200 ratingpunten sterkere tegen stander, dan zou degradatie ontlopen kunnen worden, helaas een wiskundi- jpers, begint komend ge minimale kans. de play-offs in de ijs- In de Hoofdklasse B heeft SNA het De Tilburgers kampioenschap met directe promotie nemen tegen naar de ereklasse reeds binnen en een serie best-of-three. Op HED heeft thuis in Rosmalen aan een februari speelt Conjo Trap- 10-10 voldoende tegen Unive uit Am- pers thuis in het Ussportcentrum Tü- hem om de promotieprijs binnen te burg aan de Stappegoorweg. Tilburg- halen in Hoofdklasse A. se ijshockeyfans zijn daarbij natuur- In de halve finale stonden beide dia- ronde lijk van harte welkom. Deze wedstrijd grammen al genoteerd voor publicatie begint om 20.30 uur. Een dag later ter aanmoediging voor de Angarde- ontmoeten beide teams elkaar in de spelers dat er toch mogelijkheden return op de Vechtse Banen. Indien zouden kunnen zijn, als!! Wouter ver- noodzakelijk wordt de beslissende greep zich hier aan 37-31x31? En na derde wedstrijd gespeeld op zondag 21-27 zal het wel handenschudden ter 25 februari in Tilburg. overgave zijn geweest. De andere halve finale gaat tussen Groningen en Zoetermeer. De win naars van de beide halve finales spe len vervolgens om het kampioenschap van Nederland in de eerste divisie. Conjo Trappers, een mix van routine en jong talent, begint vol goede moed aan de play-offs. Het team eindigde in de reguliere competitie op een knappe tweede plaats en wist afgelopen vrij- J“ 3 nog koploper Groningen met een nederlaag terug te sturen naar het noorden. Het was pas de eerste nederlaag voor de Groningers, die spelen met met een aantal imports in hun midden. Het eerste team Destil Trappers speelt op zondag 18 februari een thuisduel tegen Den Haag. Deze competitie wedstrijd begint om 19.00 uur. Turnsters Dionysius Afgelopen weekend waren de regio- kampioenschappen divisie 4 in Oss. In totaal begonnen 12 Dionysiustum- sters aan hun wedstrijd met als resul taat een bronzen medaille en in totaal vijf turnsters, die zijn doorgestroomd naar het Zuid-Nederlands kampioen schap (halve finale Nederlands kam pioenschap) in Heerlen. Tevens zijn er vele toestelfinales binnengehaald. Bij de categorie instap werd Iris Smulders in haar eerste officiële wedstrijd heel knap 3e met liefst 35.117 punten. Zij turnde een erg goede wedstrijd en pakte daarom ver diend een medaille mee. In deze cate gorie is Sanne Nelis ook door hetZuid-M„.l Bij de pupillen r Franken zich voor Heerlen. In de categorie jeugd plaatste Roos Steps zich door als 10e te eindigen in een groot deelnemersveld. En in de cate gorie senioren plaatste Sonja Wolfs zich verrassend voor de volgende ronde. Sonja is net terug van een langdurige blessure, en kan nog niet voluit trainen. ren rijden dit seizoen in de clubkleu- tien jaar voorzitterschap wil hij de -Pijüenburg TWC Pijnenburg hamer overdragen aan een jonger lts op dat zowel junioren als iemand, die overigens nog gevonden relingen in een eigen ploeg zijn moet worden. -gebracht. Henk van Helvoirt werd in De Drui ventros in de bloemetjes gezet door penningmeester Louis Meijs. Hij memoreerde in het kort de indruk wekkende loopbaan van een man, die egt werd Europees Pijnenburg al 32 jaar dient. Namens m bij de eliteren- Rabobank kreeg Henk van Helvoirt 11 een minibank aangeboden. Die gaat deel uitmaken van het bènkskespro- ject van Karin Bruurs, die duizend zit banken in de stad wil zien. Op de bank voor Henk van. Helvoirt zijn foto's van TWC Pijnenburg, zijn wie lerbaan, clubhuis en renners aange bracht. Presentator John Kooij vroeg Henk van Helvoirt naar hét hoogtepunt en dieptepunt tijdens zijn voorzitter schap. Over de eerste vraag hoefde de scheidende voorzitter niet lang na te denken: het Nederlands kampioen schap veldrijden op de Beekse Ber gen, waar clublid Henk Baars de titel binnenhaalde. Dieptepunt noemde hij de periode toen hij na zijn eerste peri ode voorzitterschap de jeugdafdeling zag slinken naar vier leden. Als groot ste wens voor de toekomst zou Henk van Helvoirt graag een vélodrome zien. Het bestuur van de club heeft er al gesprekken over gevoerd met het gemeentebestuur. "Dat heeft er al een locatie voor", zei Henk van Helvoirt, die voorts bekendmaakte, dat in 2009, het jaar dat Tilburg viert dat het twee honderd jaar bestaat als stad, er een demontabele overdekte wielerbaan komt. Daarin wil de club een zes daagse organiseren. De baan wordt waarschijnlijk geplaatst op het voor malige Van Gend Loosterrein aan de Hart van Brabantlaan. Finale Op woensdag 14 februari zijn de voorronden van start gegaan. Van daag, donderdag 15 fertruari, zijn er drie series vanaf 12.00 uur en op vrij dag en zaterdag vier series vanaf resp. 09.00 en 08.00 uur. Telkens speelt een groep deelnemers 6 games. Als alle voorronden zijn gespeeld plaatsen de beste 55 spelers zich voor de finale. Als laatste kans voorde niet-finalisten is er nog de Desperado Squad. Hierbij wordt één game gespeeld, waarbij de beste vijf spelers zich alsnog plaatsen voor de finale als nummer 55-60. In de finale van a.s. zondag spélen eerst de nummers 21 tot 60 vier games. De 20 beste spelers gaan ver volgens door naar de tweede ronde. In deze tweede ronde moeten ook de nummers 1 t/m 20 na de voononde pakt per 4 flessen a 033 cl. Voor 6,95 euro (exclusief 4 x 0,10 statie geld). U kunt de lege flessen bij uw supermarkt inleveren en dan zo op de terugweg samen met uw hond weer even nieuwe halen bij uw Dis cuswinkel. De deelnemende win kels in deze regio zijn: Discus Animo, Gasthuisring 36-38 in Tilburg; Discus Dekkers, Heijhoefpromena- de 6-8 in Tilburg; Discus Van Gils. Abcovenseweg 19 in Goirle; Discus Gister Oisterwijk. Dit weekend toestelfinales dame-" voor de regio Zuiu» De Tilburgse zusjes F Sanne Nelis ook door naar que Szabo hadden -Nederlands kampioenschap, geplaatst voor deze pupillen 1 plaatste Melissa eerste was de 9-jarige voor Heerlen. Roos LEnfndc :n plaatste Sonja snd voor de vol i is net terug van lessure, en kan nog .WWW]

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 17