a rt! BLGeme enten e u ws Gn L in Oud-Noord Meer groen lijl as The zinl Gemeente op tv Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg M">^l in januari Subsidieplafond 2007 Parkeren voordeliger op Louis Bouwmeesterplein - Het Wilhelminakanaal. (Foto team Media gemeente Tilburg) en (Foto team Media gemeente Tilburg) Op de agenda Adressen, openingstijden houw ie bii Het Rozenplein. (Foto team Media gemeente Tilburg) Seniorenconferentie Op de agenda - Raadsnotitie hockeyfusie 1 Stads-VVV Tilburg IC Toepertoe taaste nie toe 1 staan al*ema£ geheel herzie ’—>,2007 /oriete (Foto team Me gunnir gemeente Iilbunj Verkeersbesluiten www.sportintilburg.nl Bestemmingsplannen Commii Werken aan de weg Kennisgeving Wet bodembescherming (Wbb) Wet milieubeheer Algemene Wet Bestuursrecht - Verpachting kermis - Pvda over gratis bus voor 55-plussers - Winnend ontwerp herinrichting Heuvel In het voort theaterproje scholieren d beperken.D TV1 3 zendt vanavond vanaf zes uur een nieuwe aflevering uit van Afzender Gemeente Tilburg. In de uitzending zitten onder meer de volgende onderwerpen. De eerste e positief. Va iingen grat gestegen. C vruchten af minder uit; Spartbedrfjf Tilburg* >r- en ■ting in de ioirke- it (Bach* iver- ijlage 1 ale be is inter- iderw“- Koningsi Bouwrijp Factoriun zaamhedi Van Mussc Tot eind jar 1 t/m vr 8-17 uur; kel-Enschot Commissie Voorzitter: K. Secretaris:]. I (hans.hamers tel. 542 84 12 Salesian Tot eind zaamhe Maandag 22 uur in de ras Maandag 22 uur in de rat - Sportinfolijn (013> 532 60 00 k.' - i raat t onderhoudswerk- tnenstr. nd maart i leden. schenbroekstraat anuari werkzaamheden Christiaan Huijgensstraat Tot eind februari werkzaamheden. Bewoners van stadsdeel Oud-Noord wonen in 2015 in een groene wijk met een prachtig park langs het Wilhelmina kanaal. in de omgeving van de Besterd en het Bart van Pelt plein zijn er dan gezellige winkels en op veel plaatsen in het gebied is er minder verkeer maar wel meer parkeerruimte. Dat is de wens van de gemeente. Op de valreep van 2006 heeft het college de uitgangspunten voor de toekomstige ontwikkeling in Oud-Noord vastgelegd. Kinderen tot en met 12 Jaar kunnen op woensdagmiddag 24 en 31 januari goedkoop ‘eurozwemmen’ in de Tilburgse zwembaden. Wonen en winkelen De verschillende wijken in Oud-Noord hebben hun eigen sfeer en unieke karakter, die - Standpuntbf Vervreemdinj nootschappei Afzender Gemeente Tilburg besteedt onder meer aandacht aan de ver pachting van de kermis. (Foto team Media gemeente Tilburg) splein j maken voor bouw im. Ter hoogte van de werk- den afgesloten. kerew kindet El Groen In het Oud-Noord van de toekomst zijn veel meer speel- en.groen- plekken. Niet langs drukke wegen maar in het hart van de wijk. Waar mogelijk komen er nieuwe plekken bij en bestaande plekken sluit waar de gronde Een event «■ericht Het theaterpr bedoeld voor het voortgeze laten de schol in hun eigen l drama. Er is g afloop van de leerlingen zei geweld te voo scènes na. Eei lieren zichjai kunnen herin gesprekken o De voorstellir gewelddadige partijen betrc slachtoffer er Iingen wordei Commissie Voorzitter: J. Secretaris: Sti. relf54^84V Door werkzaamheden is een aantal wegen geheel of gedeeltelijk afge sloten. Meer informatie is verkrijgbaar Zie ook internet: http://openbarewerken.tilburg.nl. Slecht weer kan leiden tot wijzigingen. Sibeliusstraat Tot begin februari werkzaamheden evenals in Borodinstraat. In stadskantoor 1 is op 25 januari een conferentie voor senioren. Alle inwoners die in het afge lopen jaar 62 jaar zijn geworden, hebben hiervoor een uitnodiging gekregen. Er zijn nog plaatsen beschikbaar. De gemeente heeft veel waardering voor de verschil lende talenten van de inwoners. Met de conferentie wil zij 62- jarigen een mogelijkheid bieden om zich te verdiepen in het benutten van talenten voor de stad. Meer informatie: seniorenconferentie@anbo.nl. Tel. 013-581 06 03 (Anke Eijkens). Carnavalsarti kelen Bij de Stads-WV zijn verschillende carnavalsartikelen te koop, waar onder het stadsembleem ‘Toeper toe taaste nie toe’ voor e 2,50 en een kleine vlag voor 18. Carna- valsstickers kosten 0,50 en een rugembleem 5. Boek Tilburg ‘Tilburg, stad met een levend verleden', is een boek dat met recht een standaardwerk over de geschiedenis van Tilburg kan wor den genoemd. De uitvoering van het boek is identiek aan de eerste druk. Prachtig vormgegeven, 529 pagina’s dik met ruim 300 foto’s waarvan een groot deel in kleur. Prijs 56,50. Tot decembt stallen van e Wethouder E “Het zijn ho( cijfers. Al is schrijven aa komen ontzi op de fiets n De gratis sta bij het opgei het straatbel Na het begin ‘Parkeren is iets meer be campagne w 2006 autom parkeergedr dat ondanks aan de Cityr goed bezocl misschien n het college graag wil behouden. Zo blijven de winkels en voorzie ningen geconcentreerd in de historische straten rond de Besterd, het Bart van Peltplein en het Wilhelminapark. Ook bij nieuwbouwprojecten is het karakter van de wijk uitgangspunt. Langs de drukkere wegen (bijvoor beeld de Veldhovenring, Besterdring en Goirkestraat) mag meer gebouwd worden, maximaal vijf lagen hoog. Maar daarbij is meer variatie gewenst. Dus niet alleen bouwblokken met kleine appartementen maar ook andere De raadscomr woontypen afgewisseld met voor- bespreekt het zieningen en winkels. In de wijken wordt op kleinere schaal gebouwd, vooral woningen met (stads)- tuinen. De gemeente wil zorgvuldiger met de historische straten omgaan. In een lintenplan gaat zij per straat de bouwmogelijkheden aangeven. Bouwplannen of initiatieven van ontwikkelaars moeten straks voldoen aan het lintenplan. Waarschijnlijk is het begin 2008 klaar. Het plan wordt besproken of vrijdag van 14.45 tot 15.45 uur. Gevorderden kunnen terecht op dinsdag of donderdag van 16.00 tot 17.00 uur. De cursussen beginnen op 29 januari en 26 februari. Maximaal vijftien kinderen per les, dus snel inschrijven is belangrijk. ien v uur, dins- in 10.00 tot 3.00 tot Stadswinkel Centrum Stadhuisplein 128, openingstijde maandag van 13.00 tot 18.00 uur dag, woensdag en vrijdag van 18.00 uur, donderdag van 13. 20.00 uur. Korvelseweg Tot eind april onderhoud. Eenrichtingsverkeer in de richting van het centrum. Nederland Museumland De Nederland Museumland gids 9,95) geeft een overzicht van maar liefst 1250 Nederlandse musea, oudheidkamers, kastelen, dierentuinen en hortussen. Ze an allemaal bij elkaar in deze ?_heel herziene gids. De gids is rijk geïllustreerd en van veel musea is een website vermeld. De gemeente stelt elk jaar voor een aantal subsidies een 'subsidieplafond' in. Dat is het maximale bedrag dat beschikbaar is. Hier staat een overzicht voor 2007. Bedragen in Cultuur: incidentele kunstactiviteiten, beel dende kunst en vormgeving 61.768; incidentele kunstactiviteiten, podiumkunst en kleine festivals 41.964 incidentele letterenactiviteiten 18.820; cul tureel erfgoed 61.116; stichting Amateur kunst t.o.v. verenigingen en activiteiten 349.000. Economie: festiviteiten en evene menten 187.823. Sport: sportevenementen 35.000; kadersubsidles 12.918. Zorg en Wel zijn: gezondheidszorg 11.423; toegankelijk heid openbare gebouwen 22.689; Verrijk Je Wijk 4 per Tilburger. Mondiale Bewustwor- - DONDERDAG 18 JANUARI 2007 PAGINA8 DE TILBURGSE K( en Beheer BV een melding ingediend op grond van artikel 28, lid 1 Wbb, met het voornemen de bodem te saneren op de loca tie Jules Verneweg 12 te Tilburg. Aanvraag en bijbehorende stukken liggen vanaf 19 ja nuari 2007 gedurende twee weken ter inza ge in het Gemeentelijk Informatiecentrum. Adres en openingstijden: zie colofon. Be langhebbenden kunnen, gedurende de ter- Oud-Noord bestaat uit de Bouwmeesterbuurt, Goirke, Hasselt, Besterd, Loven, Theresia, Groeseind-Hoefstraat en de Kanaalzone. De uitgangs punten die het college heeft vastgelegd, gaan nu voor advies naar de raadscommissie Fysiek. De plannen schetsen in hoofdlijnen hoe het gebied er in 2015 ongeveer uitziet. Ze worden de leidraad voor onder meer de herstructurering van Groeseind-Hoefstraat, de ontwikkeling van de Spoor Kanaalzone en de inrichtir van de openbare ruimte in Bouwmeesterbuurt en Goii West. In 2006 heeft de gemeente veel inspraakreacties op de uit gangspunten gekregen. Ze gingen vooral over de uitwer king van de plannen. De reacties zijn de afgelopen maanden in kaart gebrachte in een aantal gevallen extra onderzocht. Dit gaf geen aanleiding om de plannen te veranderen. Het college heeft de uitgangspunten daarom ongewijzigd vastgesteld. De inspraakreacties worden meegenomen bij de verdere uitwerking van de plannen. De raadscommissie Fysiek bespreekt de uitgangspunten in de vergaderingen van 12 en 26 februari. Het programma is ieder halfuur te zien en het wordt 24 uur lang herhaald. Oude afleveringen zijn te bekijken op de website www.tilburg.nl. De redactie roept Tilburgers op om hun favc plekje in de stad door te geven via het e mailadres afzender@tilburg.nl. Een aantal inzenders kunnen later in het seizoen in de uitzending op locatie vertellen over hun keuze. Waddenreisgids Even alle dagelijkse beslomme ringen vergeten en een weekend, een week of misschien wel langer weg in eigen land? De Wadden Reisgids voor 2007 is gratis ver krijgbaar. In.zwembad Drieburcht en Reeshof betalen ze slechts één euro, in recreatiebad Stappegoor twee euro. De openingstijden staan op de website. Commissie Fysiek r'~ -aadscommissie Fysiek _„r.eekt het voorstel op 12 en 26 februari en geeft dan aan of zij ermee akkoord gaat. Na defini tieve vaststelling van de uitgangs punten begint de gemeente met de uitwerking van het lintenplan en het groenstructuurplan. In beide plannen komt te staan tot hoe hoog er per straat wordt gebouwd en waar nieuwe groen- of speel plekken komen. De gemeente neemt de inspraakreacties over de uitwerking van de uitgangspunten klaar. Het plan wordt besproken mee bij de verdere plannen. Als met bewoners, zij krijgen inspraak die in concept klaar zijn, worden bij de uitwerking. Als de gemeen- ze met de wijkraden en belangen- teraad akkoord gaat, worden de nu organisaties uit Oud-Noord vastgestelde uitgangspunten wel besproken. Daarna komen de al gebruikt bij nieuwe plannen in plannen ter inzage te liggen. de Spoorzone, Groeseind-Hoef straat, Kanaalzone, Bouwmeester- Meer informatie: Marco Visser, buurt en het bestemmingsplan (013) 542 8574, e-mail Hasselt. mar co. visser@tilburg. nl, Reinou Kieboom, (013) 542 8608, e-mail reinou.kieboom@tilburg.nl. Wie de commissievergadering wil bijwonen, kan contact opnemen met Marjo van der Loo, telefoon 542 82 99. E-mail marjo. van. der. Ioo@tilburg.nl. Zie ook www.tilburg.nl/raad. mijn van terinzagelegging, hun zienswijze schriftelijk bij het college van de gemeente Tilburg, de afdeling Milieu, Postbus 717, 5000 AS Tilburg of mondeling bij het bo- deminformatiepunt (tel. 013-542 89 22) naar voren brengen. Van hetgeen mondeling naar voren is gebracht, wordt een verslag ge maakt. De mogelijkheid om te zijner tijd be roep in te stellen tegen het besluit, bij de Af deling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, staat voor eenieder open. Dwalen door Tilburg Popcornemmer De reisgids Dwalen door Tilburg Iedereen die een origineel ge- bevat overzichtelijke kaarten met schenk zoekt, kan terecht bij de bezienswaardigheden in de stad. Stads-VW. Die heeft een Nationale Ook staan er vier routes in langs Bioscoopbon van 7,50 in een de meest bijzondere plekken van emmer vol heerlijke popcorn. Dit de stad die je te voet of met de originele cadeau kost 10. Bijzonder Brabant Bruisende binnensteden, hippe winkels, leuke attractieparken, gezellige festivals, een diversiteit aan natuurgebieden en meer. Met de Bijzondere Brabant Pas wordt een verblijf in Brabant ook nog eens heel voordelig. De pas geeft in heel Brabant kortingen en leuke geschenken. Prijs 15. Onderstaande zaken (vergunningen Wet mi- Beschikkingen lieubeheer, het opleggen van nadere eisen Onderstaande beschikkinger en meldingen 8.19) liggen'gedurende de 22 Januari 2007 ter inzage. openingstijden ter inzage in de Stadswinkel schikking afzonderlijk kan 1 Centrum aan het Stadhuisplein 128, ingang bij het Paleis, Tilburg. Voor vragen, bel het team Milieu telefoon 013-5429074. Stadswinkels Reeshof, Noord Reeshof (Kerkenbosplaats 2) en Noord (Brucknerlaan 20a), openingstijden maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dins dag tot en met donderdag van 10.00 tot 18.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Weektopper De Stads-VVV heeft week- en jaarkalenders van 2007 te koop. De Hollandkalender bevat fraaie kleurenfoto’s met typisch Neder landse afbeeldingen. Tevens zit ten er bij de Hollandkalender vijf gratis ansichtkaarten en envelop pen. Prijs nu 6,95. De weekka lender met plaatjes van klompen, fiets schapen, tulpen en kazen kost nu verdt 3,25. ding: incidentele activiteiten mondial wustwording 20.824; projectenfonds nationale samenwerking 15.549. Onderwijs en Jeugd: activiteiten HBO/WO 71.569; stu dentenactiviteiten hoger onderwijs 11.195; jongerenparticipatie 51.269. Allemaal Til burgers: minderheden 40.872; Verrijk Je Stad 30.654. Meer informatie staat in het Subsidieboekje 2007. Dat bevat ook de criteria waaraan een subsidieaanvraag moet voldoen. Het subsi dieboekje is verkrijgbaar bij de stadswin kels. Het staat ook op internet: www.tilburg.nl -> Politiek en bestuur -> Organisatie en beleid Subsidies. Meer informatie: Carla van Asten, tel. 013 542 95 54. E-mail: carla.van.asten@tilburg.nl. Verkeer Het drukke doorgaande verkeer in Oud-Noord moet lat verminderen. Daarnaast moet js- de doorstroming op de ring banen verbeteren. De gemeente wilde in diverse straten van Oud-Noord eenrichtingsverkeer invoeren, verplicht rechtsaf slaan en diverse zijstraten afsluiten van de ringbanen. Het door gaande verkeer zou hierdoor meer ‘gebundeld’ worden. In 2006 is veel extra verkeerson- derzoek gedaan. Nu blijkt dat voor de doorstroming op de ringbanen tot 2010 geen verkeersmaatregelen nodig zijn in Oud-Noord. In 2010 zijn de Burgemeester Brokxlaan (de nieuwe weg langs de Spoorzone), de Burgemeester Letschertweg en het grootste gedeelte van de Cityring klaar. Als het hele wegennet van Tilburg op orde is, wil het college pas defini tief vaststellen wat echt nodig is. Na 2010 bekijkt het college dus opnieuw of onder meer het opheffen van aanslui tingen op de ringbanen zinvol is. Automobilisten kunnen ‘s avonds parkeren met korting in parkeergarage Louis Bouwmeesterplein. Zij kunnen vanaf 17.45 uur vooruit betalen met de zogeheten avondkortingknop. Het is ook mogelijk om bij vertrek uit de garage de kortingknop te gebruiken. Het tarief is onlangs verlaagd naar 4 euro. Dit is erg voordelig als iemand langer dan 3,5 uur parkeert. De auto mag tot sluitingstijd in de garage staan. Voor wie korter dan 3,5 uur parkeert, is het gunstiger om achteraf te betalen (1,30 euro per uur). De avondkorting is met name bedoeld voor bezoekers van voorstellingen in de schouwburg of de concertzaal en voor mensen die uitgaan in de binnenstad. krijgen meer kwaliteit. De gemeente stelt het komende jaar een groenstructuurplan op. Hierin staat in welke straten nieuw groen en speelplekken komen. Een andere belangrijke ontwikkeling is het.gebied rond het Wilhelmina kanaal. Het streven is om daar in de toekomst een uitgestrekt kanaalpark aan te leggen. Op loop afstand van de wijken is het dan heerlijk recreëren langs het water en in het omliggende groen. Raadhuisstraat Bij de gemeente is een verzoek inge diend voor het verlenen van vrijstelling van het huidige bestemmingsplan om het perceel aan de Raadhuisstraat 39 te Berkel Enschot geschikt te maken voor de uitbreiding van een kinderdagver blijf. Het bouwplan past niet binnen het geldende bestemmingsplannen ‘Kom men Berkel en Enschot’ en ‘Kommen Ber kel en Enschot, le herziening'. In beide bestemmingsplannen heeft de locatie aan de Raadhuisstraat de bestemming ‘bebouwing voor bijzondere doeleinden’. Het college wil aan het plan meewerken en is een vrijstellingsprocedure gestart. Een vrijstellingsprocedure maakt het mogelijk om een bouwvergunning te ver lenen in afwijking van het geldende be stemmingsplan. Het college heeft in het kader van de vrijstellingsprocedure een concept ruimtelijke onderbouwing opge steld. Voordat de procedure wordt voort gezet, wil het college eerst uw mening weten. Het college zal namelijk na afloop van deze stap beslissen het bouwinitia- tief ongewijzigd verder in procedure te brengen, het plan aan te passen of - in het uiterste geval geen verdere mede werking aan het plan te verlenen. De concept ruimtelijke onderbouwing en het bouwplan liggen daarom van 19 ja nuari 2007 tot en met 2 februari 2007 voor inspraak ter inzage in het gemeen telijk informatiecentrum in Stadswinkel Centrum en bij de balie Bouwen en Wo nen in Stadswinkel Berkel-Enschot. Tij dens deze periode kunt u schriftelijk in spraakreacties indiener,. Deze kunt u richten aan de directeur van de dienst Gebiedscyitwikkeling, t.a.v. mevrouw S. van der Valk, Postbus 90157, 5000 LL Tilburg, onder vermelding van ‘Inspraak bouwinitiatief uitbreiding kinderdagver blijf Raadhuisstraat 39 te Berkel-En schot’. s kunt volgen. De gids geeft verder een overzicht van winkels galeries en restaurants. De reis gids kost 9,90. Stads-VVV Spoorlaan 364, 5038 CD Tilburg. Tel. 0900-202 08 15 35 cpm. Openingstijden: ma 13-18 uur; di t/m vr 9.30-18 uur, za 10-16 uur. Internet: www.vwtilburg.nl. Agentschap Rooi Pannen Dr. Ahausstraat I, 5042 EK Tilburg. Tel. 013-595 57 50 Openingstijden: ma t Verkooppunt Berke Bruna Verrijt, Eikenbosch 41 -42, 5056 CB Berkel-Enschot, tel. 013 - 533 14 87. Verkooppunt Udenhout Nogmaals, Kreitenmolenstraat 39, 5071 BA Udenhout, tel. 013 - 503 92 67. Openingstijden verkooppunten ma 13-18 uur, di t/m do 09-18 uur, vr 9-20 uur, za 9-17 uur. ;en liggen vanaf Tegen elke be- w...kking afzonderlijk kan tot en met 5 maart 2007 beroep worden ingesteld. De be schikking wordt de dag daarna van kracht tenzij binnen de termijn beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening is ingediend bij de Voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (voor adres zie alge meen). Aanvraag om Wm-vergunning BenW hebben vergunningen verleend voor Houtsestraat 6 te Udenhout aan M.J.A.J. Mauritsz voor een revisievergunning voor het wijzigen van de paardenhouderij; hierbij blijft de totale ammoniak en geuremissie on gewijzigd (M/06/0024). Quirijnstokstraat 17 te Tilburg aan G.J.J.M. van Loon voor het wijzigen van zijn veehouderij. De melkgeiten zullen van het bedrijf verdwijnen. Hiervoor in de plaats ko men paarden en stieren. De activiteiten m.b.t. de melkrundveehouderlj blijven nage noeg ongewijzigd (M/06/0005). Tegen de ontwerpbeschikkingen zijn geen zienswij zen ingebracht. De beschikkingen zijn niet inhoudelijk gewijzigd t.o.v. de ontwerpbe schikking. Extra schaatslessen IJssportcentrum Tilburg heeft extra schaatslessen voor kinderen van 5 t/m 12 jaar. Beginners Meer informatie: ijssportcentrum, krijgen wekelijks les op maandag (013) 532 58 00. Hèt hoofd van de afdeling Beheer Infrastruc tuur heeft op 4 januari 2007, namens het college van burgemeester en wethouders het volgende besloten: - drie gehandicaptenparkeerplaatsen voor algemeen gebruik te creëren tn de Bachlaan, ter hoogte van de Bachflat laan 224 t/m 752), door plaatsing van ver keersborden conform model E6 van Bijlage 1 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens 1990, zoals is aangegeven op de aan dit besluit gehechte tekening (Bachlaan GPP.dgn). De volledige tekst van vorenver- meld verkeersbesluit inclusief de bijbeho rende tekeningen liggen vanaf vrijdag 19 Ja- nuari 2007 ter inzage in het Gemeentelijk Informatiecentrum (begane grond van Stads kantoor 1), Stadhuisplein 130 te Tilburg. Ie dereen, wiens belang betrokken is, kan op grond van de Algemene wet bestuursrecht gedurende zes weken na publicatiedatum een bezwaarschrift indienen. Een bezwaar schrift moet in ieder geval worden voorzien van een datum, naam en adres van de be- srmaker, een omschrijving van het be- artegen bezwaar wordt gemaakt en ien waarop bezwaar wordt gemaakt, ventueel bezwaarschrift kan worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 90157 te 5000 LL Tilburg. Stadswinkel Berkel-Enschot Generaal Eisenhowerweg 2, openingstij den maandag van 13.00 tot 18.00 uur, dinsdag tot en met donderdag van 10.00 tot 12.00 uur, vrijdag van 13.00 tot 20.00 uur. Servicepunt Udenhout Openbare Bibliotheek Tongerloplein 15, openingstijden maandag, woensdag, donderdag 14.00 tot 16.00 uur, dinsdag 10.00 tot 12.00 uur en vrijdag van 17.30 tot 19.30 uur. Algemeen I De procedures voor het nemen van beschik- 1 kingen in het kader van de Wet milieubeheer 1 (Wm) bestaan uit twee stappen: het opstellen van een ontwerp van de vergunning of nade- j re eisen (de ontwerpbeschikking) en vervol- gens het nemen van de beschikking. Tegen de ontwerpbeschikking kunnen door eenie der mondeling of schriftelijk zienswijzen naar voren worden gebracht bij burgemees- ter en wethouders van Tilburg (zie adres Pu- j bliekszaken). Dit moet binnen 6 weken. I Schrijf een aparte brief als u verzoekt per- I soonlijke gegevens niet bekend te maken. Na afweging van alle ingebrachte zienswijzen wordt de uiteindelijke beschikking opgesteld en vervolgens gepubliceerd. Tegen de defini- I tieve beschikking kan door belanghebbenden I beroep worden ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Spoorlaan Tot augustus 2007 eerste fase aanleg cityring tussen busstation en Heuvelring. Per rijrichting is slechts een rijstrook beschikbaar.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2007 | | pagina 8