«1 .1 99 49 Albert Heijn Tilburg x rmder Pluk redt de bieren I Spelers WilleAn II op Basisschool de PettePlet Smakelijke workshop bij de Zevensprong eesten AANBIEDINGEN Voor uw dagelijkse betaalbare boodschappen Sint- ?n in Tilburg? mm?a AH Zwarte Pieten (chocolade) soesjes AH Roomboter Amandelstaaf Sinterklaas bezoekt Reeshof Sinterklaasmiddag in ‘t Vaticaan Kom je schoentje zetten en je eigen speculaaspop versieren. Naast 3 weken extra aktie... kunt u bij ons dagelijks terecht voor verrassende proeve- rijen en genieten van een uitgebreid vers assortiment. U wordt geholpen door opgewekte, behulpzame medewerkers. [Bioscoop JïCic/i oniuanpi S/ni^ [Cicofaas takel 2006 - PAGINA 4 LtILBURGSE KOERIER DONDERDAG 23 NOVEMBER 2006 - PAGINA 5 pï ZONDAG 26 NOVEMBER AGEN leest voor Kom zondag naar de Beekse Bergen voor een bijzondere safari. isch eten Natuurlijk wilden de leerlingen wel even op de foto met hun voetbalidolen. iwerij 5" Kom jij Pluk helpen om de dieren te redden? iiaiajgjai te J|0 >EN Tilburg: Westermarkt - Korvelplein - Paletplein - Piusplein - Wagnerplein - Jan Heijnsstraat (XL) Oisterwijk: Dorpsstraat - Hilvarenbeek: Gelderstraat - Berkel-Enschot: Heuneind doosje, 11 stuks :eest met an buffet i van januari Van maandag 27 november t/m vrijdag 1 december. Zaterdag 2 december zit er zéker een verrassing in je schoen! ideautje 2 jaar dekt, het hx kenav den. STMENU j u thuis!! Wij zijn dagelijks open van 8.00 tot 20.00 uur. In de AH XL zelfs van 8.00 tot 22.00 uur. BH Tilburg 542 52 29 netilburg.nl voor alle Kinderfilms, zie de uitagenda elders In deze krant. VRIJDAG 24 NOVEMBER Jongerencentrum Vision 20.00 - FridayZrule tienerdisco, 10 tot 15 jaar Theater De NWE Vorst 19.00 - Merkx dansers: De koning danst, vanaf 6 jr. Theater Van Niks Van Alles 19.00 Lieve sint, Ik schrijf letters van verlangen 5 tot en met 8 jaar 250 gram Aanbieding geldig van 27 november t/m 2 december Sinterklaas trakteert zichzelf ter ere van zijn verjaardag dit jaar een spannend Afrikaans a,,>muui. De goedheiligman komt samen met zijn Zwarte Pieten op zondag 26 november naar Safaripark Beekse Bergen. Je kunt die dag mee op Pie tensafari waarbij Zwarte Piet in de safaribus de rol van ranger op zich neemt. In de Petteflet wonen niet alleen Pluk en Aagje, maar ook Spijtebijt. Hij is nogal bijzonder, want hij bijt. Daarna heeft hij altijd spijt. Spijtebijt is opge voed door twee beren en als deze hem komen opzoeken, ontstaat er paniek. Pluk heeft een oplossing. De beren kunnen logeren bij de Weerman, i proeven doet met het weer. Maar ZATERDAG 25 NOVEMBER Jongerencentrum Vision 14.00 - Spelletjesmiddag, vanaf 8 jaar ndag 3 december komt de Proever- omie naar Kinderboekwinkel de msprong in Tilburg om een work- i te geven over proeven en smaak, op tijd om je smaakpapillen op te zetten voor de sinterklaas- en 1 op want er eren van 7 tot begint om 15.00 45 minuten. De zintuigen [proberen Pluk van de Petteflet is terug in het theater. Zondag 3 december kun je de nieuwe voorstelling Pluk redt de Dieren zien in Theaters Tilburg. E. is een voorstelling om 14.00 en 16.00 uur. Zondag 26 november kun je weer terecht bij café 't Vaticaan in Tilburg voor een gezellige kinder- middag. En die staat natuurlijk in het teken van Sinterklaas. Ben je tussen de 2 en 14 jaar, dan ben je van harte welkom om je te laten schminken, te knutselen, te sjoelen, sinterklaasliedjes te oefenen en te smullen van een snoepbuffet. En misschien komen Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten ook nog een kijkje nemen, dus neem je verlanglijstje mee. Ook ouders, opa's en oma's zijn trouwens van I harte welkom .Deze leuke sinterklaasmiddag ƒ1 begint om 14.00 uur en duurt tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Café 't Vaticaan vind je aan de Korte Heuvel 2 in Tilburg. workshop gaat u smaaktesten. Je g worden uitgedaag watje proeft. Korte rassende, maar vo, ^hop. project De Held. Onder begeleiding van Jongerenwerk Tilburg spraken Peter en Jonathan met de kinderen over pesten, dis- criminatie, zinloos geweld en de rol die je spelers kwamen langs in verband met het daarin zelf kunt spelen. In het Midi Theater in Tilburg kun je zaterdag 25 november een speciale kindervoorstelling bezoeken van J" nieuwe animatiefilm Flushed Away de zaal zitten een paar bijzondere gasten: Sinterklaas en zijn Zwarte Pieten. Natuurmuseum Brabant en Scryption in Tilburg zijn tot en met dinsdag 5 december in sinterklaassfeer. In die periode kun je in beide musea terecht voor de sinter klaasactiviteit Letters Lekkers. Bij het Natuurmu seum Brabant kun je je storten op verschillende opdrachten en spelletjes die in het teken staan van de goedheiligman. En in het Scryption word je bijgepraat over chocolade en de bekende sinttradities. Als toetje ga je met behulp van een föhn en gekleurd snoepgoed een chocoladeletter versieren. Alle kinderen tussen de 4 en 8 jaar zijn welkom. En ook ouders en opa's en oma's mogen meedoen. En verbaas je niet als je ineens gebons op de ramen hoort en er pepernoten worden binnenge gooid... Je vindt Natuurmuseum Brabant en Scryption aan de Spoorlaan in Tilburg. Op donderdag 16 november brachten de voetballers Peter Zois en Jonathan Wilmet van Willem II een bezoekje aan groep 8 van basisschool de Petteflet in Tilburg. De Waarom zijn spruitjes vies en peper noten lekker? Hoe proef je eten eigen lijk? Altijd al meer willen weten over smaak? Dit is je kans! Piens proefboek komt uit en dat wordt gevierd in kin derboekwinkel de Zevensprong in Til burg. 15 00 Sinterklaascollege Café 't Vaticaan 14.00 - Sinterklaasmiddag, 2 tot 14 jaar Cultuurcentrum Tlliander 14.30 - Cees Brandt: Het Knuffelbos, 2 tot 4 jaar Poppentheater De Dwerg 11.00 - Poene Pom viert Sinterklaas, 2,5 tot 5 jaar 15.00 - Kijk uit Zwarte Plet!, 4 tot 8 jaar Reeshof 12.30 -Sinterklaasintocht Safaripark Beekse Bergen 14.00-Pletensafari WOENSDAG 29 NOVEMBER Bibliotheek Goirie 14.15-Sinterklaas k-- Bibliotheek Lyndacker 15.20 - Sinterklaas leest voor Bibliotheek Heyhoef 16.10 - Sinterklaas leest voor Jongerencentrum Vision 13.30 - Sinterklaassnoepgoed maken, vanaf 8 jaar Luuks Poppentheater 15.00-Theater Het Idee Poppentheater De Dwerg 15.00 - Kijk uit Zwarte Plet, 4 tot 8 jaar Poppentheater t Groene Land 14.30 - Dag koningin van de nacht, 4 tot en met 7 jaar ADRESSEN Bibliotheek Goirie Kloosterstraat 22 Goirie Bibliotheek Lyndacker Wagnerplein 5 Tilburg Bibliotheek Heyhoef Kerkenbosplaats 3 Tilburg Café 't Vaticaan Korte Heuvel 2 Tilburg Cultuurcentrum Tiliander Spoorlaan 82 Oisterwijk Jongerencentrum Vision Bosstraat 1b Moergestel Luuks Poppentheater Gemullehoekenweg 147 - reserveren: 013-528 32 25/06-27 08 0186 Poppentheater De Dwerg Afrikalaan 96 Deunen - reserveren: 0416-38 3913 0416-38 39 55 Poppentheater 't Groene Land VanTienhovenlaan 4 Oisterwijk - reserveren: 013-528 40 08 Theater De NWE Vorst Willem II straat 49 Tilburg - reserveren: 013-532 85 32 Theater Van Niks Van Alles Pastoor van Beugen straat 10-12 Oisterwijk - reserveren: 013-509 3612 restaurant leest de Goedheiligman lit jaar op voor uit het Grote Boek. Gedurende de avontuur, middag kun je meezingen met sinter klaasliedjes. En natuurlijk zorgen de Zwarte Pieten voor allerlei lekkernijen. Als extra verrassing is er voor de jonge bezoekers een leuk cadeautje. Naast alle gezelligheid in het Safarirestaurant krijgen de liefhebbers van spanning en snoepgoed vanaf 15.00 uur de moge lijkheid om mee te gaan op Pietensafa- Op zondag 26 november brengt Sinter- n. De Wegwijspieten spelen voor ran- klaas een bezoek aan Safaripark Beek- ger in de safaribus en geven je een se Bergen. Daar zal hij om 14.00 uur rondleiding door het park. Op hun samen met zijn Pietermannen per safa- eigen melige en stuntelige manier riboot aankomen bij de kade vlakbij de maken ze de parkbezoekers wegwijs ingang van het park. In het Safari- op de Afrikaanse savannes. Het boek Piens Proefboek gaat over het meisje Pien. Ze houdt van skateboarden, cake bakken en haar hond Napoleon. Ze moet voor school een werkstuk maken over de smaak van lekker eten. Waarom zijn sommige dingen lekker en andere weer niet? En hoe proef je eten eigenlijk? Dan komt oom Luc logeren. Hij weet alles Op zondag 3 december komt de Proever- over smaken en eten, en wil haar graag sacademie naar Kinderboekwinkel de helpen. Zo doen ze samen verschillende Zevensprong in Tilburg om een work- smaakproefjes en mag Pien mee naar een shop te geven over proeven en smaak, grotemensenrestaurant. Het belooft een Net op tijd om je smaakpapillen op prachtig werkstuk te worden. Maar Pien scherp te zetten voor de sinterklaas- en komt erachter dat oom Luc niet zomaar kerstperiode! Geef je snel op want er komt logeren. Het lijkt wel of hij op de kunnen maximaal 20 kinderen van 7 tot vlucht is. Voor wie? Als Pien het geheim 12 jaar meedoen. Het begint om 15.00 van haar oom en de boze chef-kok ont- uur en duurt ongeveer 45 minuten. De dekt, besluit ze hem te helpen. En dat is workshop gaat over smaakzintuigen en het begin van een smakelijke serie keu- gaat veel uitproberen en kenavonturen voor Pien en haar vrien- agd om na te denken over den. Je vindt kinderboekwinkel de rtom, een leerzame, ver- Zevensprong aan de Nieuwlandstraat 37 vooral ook leuke work- in Tilburg. Reserveren kan op telefoon nummer 013-544 37 81 schitterende kooi (met fraaie tredmolen) en alle speelgoed die hij zich kan wen de sen. Als de familie een paar dagen op kway. In vakantie gaat, heeft Roddy het rijk --J alleen in de deftige flat. Tenminste, dat denkt hij. Op een avond hoort hij een vreemd geluid in de keuken. Als een volleerd commando verkent Roddy de De goedheiligman komt natuurlijk niet boel, en ontdekt hij een vreemde muis: alleen maar naar de film kijken. Na Sid. Roddy wil snel van hem afkomen afloop delen zijn Zwarte Pieten ook nog en wil hem door het toilet spoelen. Maar een cadeautje uit aan alle kinderen. En Sid is niet dom en het is Roddy die door je kunt die middag kleurplaten van de het toilet gespoeld wordt en zo in het film inkleuren met potlood of stift. In de riool van Londen belandt. De film pauze zingt Sinterklaas enkele liedjes begint om 13.30 uur. Tegen inlevering met de kinderen en de mooiste kleurpla- van de flyer, die de Midi met de sinter- ten ontvangen van de sint prijzen van de klaasintocht uit heeft gedeeld, kun je film. Flushed Away (Muis van Huis) voor 5,50 euro naar deze leuke film. Je vertelt het verhaal van Roddy St James, kunt het beste even reserveren op 013- een verwende huismuis. Hij woont in 542 28 22 (van 14.30 tot 16.30 uur en een prachtig ruim appartement in de van 20.00 tot 22.00 uur) of via de belbi- Sinterklaas kijkt zondag mee naar de leuke anima- deftige buurt Kensington, hij heeft een os: 0900-9363. tiefilm Flushed Away. Woon je in de Reeshof en heb je de intocht van Sinterklaas afgelopen zondag gemist? Geen nood, want de Sint komt zondag 26 november samen met zijn Zwarte Pieten naar De Reeshof voor een feestelijke intocht. Om 12.30 uur vertrekt hij vanaf het parkeerterrein van Sport complex Bijstervelden. Dan volgt hij de volgende route: Leidschendam- straat, Menterwoldestraat, Markelostraat, Bijsterveldenlaan, Midwolde- straat, Lombardijenlaan, Lemmerstraat, Lochemstraat, Liefkenshoek, Harlingendreef, Heereveldendreef, Heusdenlaan, Hattemplein, Hillegom- laan. Vervolgens komt de Sint aan bij Winkelcentrum Heyhoef, waar hij om 13.45 uur een groot onthaal krijgt. Spijtebijt zijn tanden in de neus van de Weerman zet, gaat het helemaal mis. f de De klimaten raken door elkaar: pin- Er gulns belanden in de tropen en aapjes in de kou. De dieren moeten gered worden..door Pluk! Om de dieren te kunnen redden heeft Pluk jouw hulp nodig. Als alle kinderen die de voor stelling bezoeken een dier tekenen, schilderen of verven en meenemen in de zaal, dan lukt het Pluk misschien. Iedereen vanaf 4 jaar is van harte wel kom bij deze leuke voorstelling. Bestel je kaartjes via www.theaterstil- dieburg.nl of telefonisch door te bellen ■als met de Theatershop: 013 - 543 22 20. vurig theater,! tisch, vIL I rijzen I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 5