tiwos nieuws I tiwos House Nieuws van de HBO In de werpers Bereikbaarheid Tiwos rn te 0 LI Tiwos gaat verbouwen DONDERDAG 16 NOVEMBER 2006 - PAGINA 22 (Huisnumme Nieuwbouwproject Rijghpark tilburgse woonstichting algemeen nummer 54 90 890 informatienummer 54 9 0 777 faxnummer 54 26 500 www.tiwos.nl internet e-mail email@tiwos.nl reparatie@tiwos.nl inschrijvingen@tiwos.nl Tilburg maandag en vrijdag 8.30 -12.30 uur dinsdag, woensdag en donderdag 8.30 -17.30 uur Een nieuwe wereldburger Volgende trekking 21 december 2006. Tilburg, Prof. Gimbrerelaan 89 Tilburg, Rosmolenplein 80 Vraagprijs: 219.500.- k.k. Aanvaarding in overleg (p.d. mogelijk) Vraagprijs.- 230.000.- k.k. Aanvaarding in overleg (op k.t. mogelijk) Tilburg. Ringbaan West 355 Tilburg. Gotenpark 62 Tilburg. Molenbochtstraat 14 Vraagprijs: 349.000.- k.k. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 387.500.- k.k. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 237.500 - k.k. Aanvaarding in overleg Tilburg. Bosscheweg 169 Tilburg. Kasteel Strijenerf 54 Vraagprijs: 525.000.- k.k. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 535.000.- k.k. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 399.000.- k.k. Aanvaarding in overleg Lage Mierde. Vloeieind 9 Loon op Zand. Lijsterbeslaan 1 Tilburg. Kruisstraat 48 Vraagprijs: 1.295.000.- k.k. Aanvaarding in overleg Vraagprijs: 865.000.- k.k. Aanvaarding in overleg GerritseMakel kindje M.J.H.W. Emmelot Als u ook kans wilt maken op 50, kunt u via telefoonnummer 54 90 777 een incassomachtiging opvragen. Tilburg. Pijlijserstraat 102 reparatieverzoeken 54 90 700 na kantooruren alleen spoedeisende klachten! Tiwos bouwt naast sociale huurwoningen ook woningen in het duurdere huursegment. Met de verhuur van deze woningen bedienen we een extra doelgroep: de modale inko mens die in de knel raken tussen de sociale huurmarkt en de koopmarkt. Nieuwbouwproject “Het Rijghpark” aan de Coirkestraat is zo’n project in het duurdere huursegment. menten zijn erg in trek. Er zijn al 22 apparte menten verhuurd in amper twee weken tijd." Tiwos en woongerelateerde zaken te vinden is. Hier komt ook een aantal computers zodat bezoekers direct het actuele woningaanbod kunnen bekijken, de website van Tiwos kun nen bezoeken enzovoorts. De werkplekken van de medewerkers Woonbeheer en de spreekruimten krijgen een open karakter door het gebruik natuurlijke materialen, zoals glas en hout. De verbouwing zal ongeveer twee maanden in beslag gaan nemen. Gedurende de verbou wing blijft het kantoor van Tiwos gewoon open voor bezoekers. Begin januari wordt de ingang van het kantoor tijdelijk verplaatst van de Stationsstraat naar de Poststraat. Uiteraard houden wij u hierover op de hoogte! bezoekadres Stationsstraat 24 Cultuurhistorische locatie Woonmakelaar Hadewych van den Drie nieuwe clusters De afdeling Woonbeheer houdt zich bezig met de individuele klantcontacten. Om onze dienstverlening nog beter op de wensen van de klant te laten aansluiten, delen we deze afdeling op in drie clusters: team woonser- vice,team makelaardij en team leefbaarheid. Het team woonservice gaat zich bezig hou den met reparatieverzoeken, het afhandelen Muijsenbergh van Tiwos:“Eind oktober heb ben we samen met Meeüs een open dag georganiseerd voor potentiële huurders en geïnteresseerden. Het was erg druk en veel mensen waren enthousiast.” Dit verbaast Van den Muijsenbergh niet."De wijk ’t Goirke is een mooie wijk om in te wonen vanwege haar cultuurhistorische verleden en deze sfeer vind je terug in de appartemen ten. Ook de centrale ligging van het project maakt het aantrekkelijk.” Ria Ligtenberg van Meeüs:"De appartemen ten zijn geschikt voor een gevarieerd publiek. Zowel kleine als grotere huishoudens en starters als doorstromers kunnen hier wonen. Er is voor elk wat wils. De apparte- De inrichting De ontvangsthal wordt een prettige, breed opgezette en lichte ruimte. Er komen nieuwe wachtplekken waar bezoekers onder het genot van een kopje koffie kunnen wachten op hun afspraak. Daarnaast wordt de infor matievoorziening in de hal flink uitgebreid. Er komt een tafel waar allerlei informatie over 1. ca. 983 m’. Indeling.: ner met open haard, asten. Schitterende voor- en achtertuin met div. terrassen arage; opslag-Zwerkplaats; extra (caravan)stalling. Interesse? Er zijn nog 33 appartementen te huur met een huurprijs vanaf 528. Voor informatie over deze appartementen kunt u terecht bij Tiwos, Hadewych van den Muijsenbergh, telefoon (013) 54 90 709 of Meeüs, Ria Ligtenberg, telefoon (013) 54 90 606. Samenwerkingsovereenkomst gereed Na vorig jaar de statuten getekend te hebben, heeft het bestuur van de HBO zich samen met de directie van Tiwos gebogen over een samenwerkingsovereenkomst Dit is de praktische uitvoering van de statuten. Het heeft wat voeten in de aarde gehad, maar uiteindelijk is zowel het bestuur van de HBO als de directie van Tiwos tevreden met het resultaat. Op 12 december zullen we deze samenwerkingsover eenkomst tekenen en sluiten we het jaar af. volle en 1 185 m2. I amers, beide met 1 gebruik: Zowel Verslag Platformvergadering Op 24 oktober was er weer een Platformvergadering van de Huurders Belangen Organisatie (HBO) van Tiwos. De avond begon met een presentatie van een beleidsadviseur kwaliteit van Tiwos over de servicemonitor en het klachtenmana gement. Vervolgens legde een wijkconsulent het een en ander uit over de buurt mannen waarTiwos mee werkt. Hoogtepunt van de avond was de verkiezing voor twee nieuwe leden voor het bestuur van de HBO. De heer Kemal Ugurlu en mevrouw Ineke de Kok zijn de twee nieuw gekozen bestuursleden. Wij feliciteren hen en wensen ze veel succes en wijsheid toe. De nieuwe bestuursleden zullen meteen meedraaien in het bestuur en door het dagelijks bestuur op de hoogte gesteld worden van de lopende zaken. Tiwoslogo genomineerd voor Tilburgs Mooiste... Het Scryption heeft het initiatief genomen om de Tilburgers het mooiste ontwerp van hun stad te laten kiezen. Er zijn 48 objecten genomineerd, verdeeld over vier categorieën: stadsmeubilair, grafische vormgeving, architectuur en kunst in opdracht. Ons logo is genomi neerd voor de categorie grafische vormgeving. Hier zijn we natuurlijk erg trots op! Wat vindt u het mooiste ontwerp van de stad? Geef uw stem door via de website www.typischtllburg.nl of via stembriefjes in de Koerie'r en uit de folder die door de hele stad verspreid wordt. Stemmen kan tot 27 november. Nieuws van het Stedelijk Bewoners Overleg (SBO) Tilburg In het voorjaar 2007 wordt door het SBO Tilburg een tweetal cursussen gegeven: -De bewonerscommissie: een schaap met vijf poten: Deze basiscursus geeft onder andere u itleg over wat een bewonerscommissie doet en behandelt de rechten en plichten van een bewonerscommissie; -Herstructurering: Tijdens deze cursus wordt geïnventariseerd wat de problemen zijn bij de wijkver nieuwing en wie er bij betrokken zijn. De rol van de bewonersorganisatie hierin wordt uitvoerig belicht. Is uw bewonerscommissie geïnteresseerd? U kunt zich tot 30 november zich opgeven bij het SBO Tilburg, infb@sbotilburg.nl of 013 58 39 970. Stuur een geboortekaartje naar; Tiwos, Postbus 10051, 5000 JB Tilburg. U ontvangt een leuk T-shirtje met opdruk (maat 104). Vraagprijs: 169.000.- k.k. Aanvaarding in overleg gr NVM reparatieverzoeken info over inschrijvingen en karakteristieke sfeer- IJUJ. Inh: ca. 350 m2. Perc. opp.: n meterkast. Woonkamer met ouw gesitueerde open keuken audige, nette badkamer; Op toploca zwembad. Op uitnodigende locatie, aan groene laan én plantsoen gelegen gemoder- toning met garage. Bwjr: 1965. Inh.: Indeling: entree/hal, toiletruimte. 55 huurappartementen Binnen het project Rijghpark ontwikkelt Tiwos 55 huurappartementen. Begin decem ber zullen deze luxe appartementen, die gelegen zijn aan de Goirkestraat, Van Hogendorpstraat en het voormalig Erasterrein, worden opgeleverd. Het Rijghpark is een uniek project omdat de voormalig textielfabrieken en fabrikanten woningen inspiratiebron zijn geweest voor de hele architectuur binnen het Rijghpark. Zo wordt het roemrijke textielverleden van Tilburg toch weer zichtbaar. Wij houden u graag op de hoogte! Wij houden u elke maand (met uitzondering van juli en augustus) op de hoogte van zaken die voor u van belang zijn. Heeft u vragen of suggesties? Neem dan contact op met Hannie Spierings 013 - 54 90 884 Telefonisch zijn we elke werkdag bereikbaar van 8.30-17.30 uur, behalve op vrijdag; dan kunt u ons bellen tot 12.30 uur. ]bad en dubbe lloop-) douche Eind november start Tiwos met een verbou wing van de begane grond. De ontvangsthal en de werkplekken van de medewerkers op de begane grond zullen ruimer en klantvrien delijker worden ingericht. De verbouwing is een onderdeel van de veranderingen binnen onze afdeling Woonbeheer. catie nabij de Loonse en Drunense Duinen gelegen villa met I, garage en carport. Deze multifunctionele villa heeft zowel een er, badkamer als een kantoorkamer op de begane grond. Bwjr 1972. Inh.ca. 675 m3. Woonopp. ca. 250 m2. Perc.opp. entree/hal; toilet; sfeervolle L-vormige woonkame schuifpui naar terras (ZO) aan het zwembad en loopdeur naar terras (ZW); moderne keuken (1996) met inbouwapp.; bijkeuken; kantoorkamer (ca.15m2); hoofdslaapkamer; nette badkamer met ligbad, toilet en wasta- felmeubel. 1e verd.: overloop; 3 slaapkamers; complete 2e badkamer. Gerritse makelaardij is NVM makelaar contact: 013 580 20 70. WWW.g6rritS6mak6l88rdij.nl van klachten en informatievoorziening aan de klant via de telefoon en bij een bezoek aan ons kantoor. Het team makelaardij gaat de verhuur van woningen verzorgen en het team leefbaarheid zal zich bezighouden met indivi duele leefbaarheidsvraagstukken. Vanaf janu ari gaat Tiwos werken met deze nieuwe orga nisatiestructuur. Méér halen uit de verkoop van uw woning? 0p uitstekende lokatie, in een fraai park in luxe afgewerkte stadsvilla met zeer stijlv westen. Bouwjaar: 1999. Inhoud: ca. 415 m3. Perc.op gr.: entree, trapopgang, meterkast, toiletruimte. Lichte royale woc v.v. glazen pui, tuindeuren en lichte natuursteen vloer met vloer ming. Luxe, centraal gesitueerde, open keuken v.v. Siemens/Atag app. I Verd.: overloop, 4 lichte slaapkamers, technische ruimte met CV-ketel, ba I kamer v.v. Philippe Starck sanitair, ruim ligbad met jacuzzifunctie, douche, wastafel en toilet Alg.: Royale berging met achterom. Nabij de grote Albert Heijn én het centrum gelegen 1 uitgebouwde tussenwoning. Bwjr: 1905. Inl Indeling: Entree met trapopgang en itvloer en vaste (kelder-)kast. In uitbou (1993) met div. inbouwapp. Toegang tot eenvoudige, nette badkamer v.v. lig bad met douchecombinatie, wastafel en toilet CV-ruimte met combiketel (1993) en wma. Ie Verd.:'royale overloop met 3 slaapkamers. Separate toi letruimte. 2e Verd.: via vlizotrap toegang tot ruime bergzolder met electra. Alg: Zeer diepe achtertuin met fraaie hobbyruimte van ca. 35 m2l in de wijk Zorgvlied gelegen ruime, .jlvol aangelegde achtertuin op het 0.opp.: 170 m2. Indeling beg. erverwar- 3.1e bad- automatische incasso loterij Iedere maand verloot TÏWOS drie maal 50 onder haar huurders die hun huur automatisch laten incasseren Dit zijn de gelukkigen in de maand november: E.M. Lemrabti M.J.H.W. Emmelot HJ. Acheampong Heeft u als huurder van Tiwos de afgelopen maand een gekregen? Allereerst van harte gefeliciteerd! Ook wij willen u graag een cadeautje geven. Als u ons een geboortekaartje stuurt, ontvangt u een leuk T-shirtje met opdruk (maat 104). Vraagprijs: 570.000 - k.k. Aanvaarding in overleg Nabij het centrum van Tilburg perfect onderhouden en gemoderniseerde hoekwoning met stadstuin op het zuiden en bedrijfsruimte (ca.160 m2) met zolder (div. doeleinden)! Bwjr 1890, gemodem. in jaren '90. Inh. woning: ca. 750 m3. Inh. bedrijfsruimte: ca. 1200 m’. Perc.opp.: 395 m2. Woonopp.: ca. 190 m2. Indeling: Entree. Woonkamer met open haerd, grenen plankenvloer en doorgang naar zij-kamer. Ruime woonkeuken met div. inbouwapp. Bijkeuken met opstelling CV-ketel. Kantoor-Zwerkruimte. Speelkamer met openslaande tuindeuren en toegang tot kelder. Ie Verd.: vijf slaapkamers. Ruime, luxe badkamer. 2e Verd.: bergzolder. Stadstuin met buitenhaard. - Tilburg, Bosscheweg 72-07 :atie in kleinschalig Residentieel appartementencomplex "De p tweede etage gelegen royeal, luxe appartement van maar liefst 162 m2 met inpandige parkeerplaats en berging. Bouwjr: 2001. Inhoud: ca. I 495 m3. Indeling: centrale entree met o.a. intercom, glazen lift en trappartij. Indeling app.: brede hal met m.k., machinekamer, CV, luxe toiletruimte. Royale hoofdslaapkamer, luxe hoofdbadkamer v.v. hoekligbad, inloopdou- che, toilet en dubb. wastafel. 2e slaap-/studiekamer, 2e badkamer met douche en wastafel. Royale living (ca. 64 m2) met schuifpui naar balkon met zonwering. Luxe semi- open woonkeuken. Bijdrage V.V.E. 195,- p.m. j Op de bovenste (4e) woonlaag van dit schitterende complex gelegen prachtig 3-kamer nieuwbouwappartement (2006). Totale opp. ca. 95 m’. In dit project "De Rosmolen" is ruimte gemaakt voor een eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein, een in- en uitpandige bergruimte, een lift- huis, videofooninstallatie en veiligheidssloten. Indeling: entree/hal; 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en wastafel, separaat toilet en toegang tot royale woonkamer (ca. 45 m2) met voortreffelijk uitzicht; luxe uitgevoerde open keuken v.v. div. apparatuur. Aparte berging. Op aantrekkelijke locatie gelegen royale tussenwoning met plaats en ach terom v.v. brede poort (officiële uitrit). Bwjr 1925, inh. ca. 440 m3, woonopp. ca. 150 m2, perceelopp. ca. 123 m2. Ind.: entree/hal; sfeervolle woonkamer (ca. 30 m2) v.v. parketvloer en kachel; gezellige keuken met keukenblok en inbouwapp.; grote kelder; bijkeuk toilet 1e verd.: Overloop; 2 slaap kamer met inbouwkast en opst. dateerde badkamer v.v. ligbad, trap; royale zolderruimte (meer I Stijlvol, veilig appartement, gelegen op de 3e verdieping van een klein schalig residentieel appartementencomplex. Indeling: hal; toilet; royale L-vormige woonkamer (ruim 55 m2) met dubbele schuifpui, waarvan 1 naar balkon aan voorzijde (0) en 1 naar balkon aan achterzijde (W); dich te woonkeuken met keukeninrichting in hoekopstelling en div. inbouw app.; 2e hal/overloop met inloopkast en 2e toilet; masterbedroom (ca 22 m2); gastenkamer/werkkamer (ca. 17 m2); badkamer met ligb Ie wastafel. Aparte wasruimte waar eventueel een (inlc gecreëerd kan worden. niseerde en goed onderhouden hoekwon ca. 300 m’. Woonopp.: ca. 100 m2. In Woonkamer met open haard en openslaande tuindeuren. Moderne open keuken met luxe inbouwapp. Ie Verd.: overloop, 3 slaapkamers w.v. 1 met grote kastenwand. Wasruimte en moderne badkamer v.v. zwevend toilet, wastafel en douche. Alg.: voor- en achtertuin met achterom. Toegang tot e met electra en water. De woning beschikt o.a. over nieuwe kozijnen en een nieuw plat dak (2004). ewilde locatie gelegen karakte kwekkende achtertuin en vrijstaande dubbele garage. Inh.: ca. 545 m3. Perc.opp.: 664 m2. Woonopp.: ca. 180 m2. Indeling: vestibule; hal; trapop gang. Woonkamer (ca. 50 m2) met serre, erker en open haard. Sfeervolle woonkeuken met div. inbouwapp. Bijkeuken met CV ketel; toilet. Ie Verd.: overloop met inbouwkast, 2 slaapkamers, badkamer v.v. douche, ligbad, wastafel en radiator. 2e Verd.: via vaste trap bereikbare zolder met 2 slaap kamers v.v. bergkas en vijver; dubb. gar «F ij Aan dé uitvalsweg van Tilburg gelegen vrijstaand woonhuis met garage. F Bwjr 1957, inh. ca. 475 m-, perceelopp: 354 m2. Indeling: entree/hal; toilet; royale kelder; gezellige, royale (uitgebouwd in 1991) L-vormige woon- kamer (ca.50 m2) met open haard en schuifpui; nette keuken met inbouw- B^^H apparatuur; bijkeuken. 1e Verd.: overloop; hoofdslaapkamer met balkon; slaapkamer (ca. 13 m2); nette badkamer met ligbad, toilet, wastafel en bad- ■BB geiser. 2e Verd.: vaste trap; overloop; twee royale slaapkar jHH bergkast en wastafel. De woning is multifunctioneel in 1 b BBI kantoor als praktijk aan huis behoort tot de mogelijkheden. In karakteristiek dorp op rustieke locatie gelegen vrijstaand onder archi tectuur (Bedaux) verbouwd lendhuis met royale inp. werkruimte (eigen entree), royaal bijgebouw en parkachtige tuin. Bwjr 1760, Inh. ca. 1.750 m3. Woonopp. ca. 500 m2. Perceelopp. ca. 3.490 m2. Ind.: entree; opkamer; ro yale tuingerichte woonkamer; zeer sfeervolle diningroom; kelder; woon keuken; tussenhal; toilet; bijkeuken; 2 slaapvertrekken; badkamer v.v. lig bad, dubbele v.w. en hangcloset; tv-kamer. Verd.: Overloop; berging; hoofdslaapkamer (ca.55 m2); luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel en douchecabine; 2 royale kamers en 3e complete badkamer. jken met w.m.a. en drogeraansl.; royaal apkamers (voorheen 3) met v.k.; tussen- CV combiketel; royale, nette doch ge- douche, wastafel en toilet; 2e Verd.: vaste r kamers mog.).

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2006 | | pagina 22